BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:04

Pre nekog vremna na tabli je stajao odredjeno vreme nalog za kupovinu od 100.000 komada koji nije uparen danima. Kada sam govorio o "manjoj kolicini" tu velicinu sam uporedjivao sa prometima koji su ostvarivani u proteklim mesecima. Da je u proteklim mesecima promet bio 1000-2000 komada onda ne bih govorio o "manjoj kolicini". Upravo je moja namera bila da ukazem na uticaj psihologije na trenutna desavanja na tabli i normalno da se podrazumeva da kada bi neko sada postavio "velik" nalog za prodaju to negativno uticalo na ulagace u smislu pogorsanja rasprodaje.
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:15

Koliko sam ja mogao da vidim, a molim vas da me ispravite ako gresim, od velikih je izlazio samo East capital. Svi ostali veliki igraci imaju iste ili vece kolicine akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:15

Berzanski_Duduk ::
Pre nekog vremna na tabli je stajao odredjeno vreme nalog za kupovinu od 100.000 komada koji nije uparen danima. Kada sam govorio o "manjoj kolicini" tu velicinu sam uporedjivao sa prometima koji su ostvarivani u proteklim mesecima. Da je u proteklim mesecima promet bio 1000-2000 komada onda ne bih govorio o "manjoj kolicini". Upravo je moja namera bila da ukazem na uticaj psihologije na trenutna desavanja na tabli i normalno da se podrazumeva da kada bi neko sada postavio "velik" nalog za prodaju to negativno uticalo na ulagace u smislu pogorsanja rasprodaje.

Biće da si pogrešio za jednu nulu
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:20

Ljudi, je l vi stvarno mislite da PM nekog fonda koji upravlja milijardama brine i gubitak od 10-20 % na poziciji u Srbiji koja mu u ukupnom portfoliju učestvuje sa 0,0001 % ? To je smešna priča da oni neće prodavati po ceni manjoj od one po kojoj su kupovali
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:24

Fast ::
Ljudi, je l vi stvarno mislite da PM nekog fonda koji upravlja milijardama brine i gubitak od 10-20 % na poziciji u Srbiji koja mu u ukupnom portfoliju učestvuje sa 0,0001 % ? To je smešna priča da oni neće prodavati po ceni manjoj od one po kojoj su kupovali
Onda cemo da ih cekamo... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:26

Nisam pogresio. Bio je nalog od 100.000 kom. A koliko se ja razumem gubitak brine svakoga koliko god da je velik. Ljude na rukovodecim mestima u fondovima vise plasi da naprave gubitak nego sto vole da ostvare profit.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:28

Drasko ::
Fast ::
Ljudi, je l vi stvarno mislite da PM nekog fonda koji upravlja milijardama brine i gubitak od 10-20 % na poziciji u Srbiji koja mu u ukupnom portfoliju učestvuje sa 0,0001 % ? To je smešna priča da oni neće prodavati po ceni manjoj od one po kojoj su kupovali
Onda cemo da ih cekamo... sesir

Normalno sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:30

Berzanski_Duduk ::
Nisam pogresio. Bio je nalog od 100.000 kom. A koliko se ja razumem gubitak brine svakoga koliko god da je velik. Ljude na rukovodecim mestima u fondovima vise plasi da naprave gubitak nego sto vole da ostvare profit.

Grešiš. Njih više brine koliko će im biti bonusi

Kog (kojih) datuma je bio taj nalog na 100.000 kom?
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 12:39

Bonusi im sigurno nece biti veci ako ostvaruju gubitke. Datum tacan ne znam, ali je bio u periodu naglog skoka niis-a sa 500 i nesto dinara na 700 i nesto dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 13:11

Berzanski_Duduk ::
Bonusi im sigurno nece biti veci ako ostvaruju gubitke. Datum tacan ne znam, ali je bio u periodu naglog skoka niis-a sa 500 i nesto dinara na 700 i nesto dinara.

To je normalno za tu situaciju
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1747
Localisation : novi sad
Points : 6151
Datum upisa : 02.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime9/30/2011, 14:36

Astana ::
Znaci danas ide konsolidovani to je 100%, kada ide pozsle zatvarnja berze?

http://www.belex.rs/data/2011/09/00071582.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/1/2011, 00:44

Niko ne komentarise ovaj stampedo. Da li je to posleedica sveukupno lose situacije ili nekog loseg ocekivanja za q3 ???
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/1/2011, 02:37

Zoranecc ::
Niko ne komentarise ovaj stampedo. Da li je to posleedica sveukupno lose situacije ili nekog loseg ocekivanja za q3 ???
Ne verujem da će q3 biti lošiji od q2. Dinar je bio relativno stabilan, cene goriva i dalje najveće u regionu, komplikovane procedure za uvoz goriva još uvek malo ko može da ispuni...

Jedino ukupan pad potrošnje bi mogao da smanji prihode.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/2/2011, 09:41

S FMEMB,se slazem u potpunosti...to je refleksija svete na nas ,nista vise...nema nekih ozbiljnijih problema s njima...sve je to po meni u granicama ocekivanog
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/2/2011, 23:44

Boby ::
S FMEMB,se slazem u potpunosti...to je refleksija svete na nas ,nista vise...nema nekih ozbiljnijih problema s njima...sve je to po meni u granicama ocekivanog
o boze refleksivnosti,podri nas male i berzacajne, mi ti se molimo,ub ub ub ho ho ho cim confused
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 08:50

/dnevnik.rs/ Vlada Srbije je usvojila Predlog zakona o rudarstvu, kojim će biti povećana naknada za korišćenje mineralnih sirovina, takozvana rudna renta, i poboljšani uslovi za investicije.


Prema tom predlogu, naknada za vađenje nafte i gasa biće povećana na sedam odsto prihoda od prodaje, za rude metala na pet odsto, a naknada za ugalj biće povećana sa jedan na tri odsto prihoda od prodaje.
Ta renta je do sada bila od jedan do tri odsto prihoda od prodaje sirovine. Netreba naravno ni podsećati da je u Srbiji sadašnji iznos naknade za eksploataciju mineralnih sirovina od tri odsto među najnižima u Evropi.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 10:39

Gasprom u Rusiji plaća tu istu rentu 21%.
Pri tome se to odnosi na bušotine i izvorišta koje je sam pronalazio, bušio... a to su takodje poprilični troškovi. Ovde je došao na gotovo i samo do maksima povećao eksploataciju. Samo je u prvih šest meseci izvukao 730.000 tona nafte u vrednosti preko 450 miliona dolara. Gas i čuveni dogovor oko Banatskog Dvora da ne spominjem. Kupujemo najlošiji i najskuplj benzin u Evropi i sve što eventualno zaradimo ovde na akcijama ostavićemo na pumpi i kod majstora.
Nadam se da će i ovde neko uskoro smoći snage za neki slučaj "Sanader".
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 10:44

Ili je q3 totalno loš ili je ovo sad odlična kupovina....
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 10:55

mi mali akcionari sami sebi jamu kopamo, spustamo cenu na male obime, mesto da svi koji nude po 100 i kusur akcija povuku naloge do 640 video bi da li bi neko nudio 585. da mi je znati 'de ce sa tom "lovom" od hitne prodaje?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:05

firke77 ::
mi mali akcionari sami sebi jamu kopamo, spustamo cenu na male obime, mesto da svi koji nude po 100 i kusur akcija povuku naloge do 640 video bi da li bi neko nudio 585. da mi je znati 'de ce sa tom "lovom" od hitne prodaje?

niti mali mogu da dizu cenu ovde niti mali mogu da spustaju. cenu odredjuje samo o koliko su veliki zainteresovani da kupuju.

mi mozemo samo da pratimo i da kupimo il prodamo ako mislimo da nam se to isplati. a ovde ce uvek biti neko ko zeli da proda. po bilo kojoj ceni, uvek. prodavalo se i po 450 i po 850. prodavalo bi se i po 50 dinara ako bi ne daj boze toliko pala cena.

Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:06

firke77 ::
mi mali akcionari sami sebi jamu kopamo, spustamo cenu na male obime, mesto da svi koji nude po 100 i kusur akcija povuku naloge do 640 video bi da li bi neko nudio 585. da mi je znati 'de ce sa tom "lovom" od hitne prodaje?
Za tri dana ce ga kupiti na 550...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:10

Slovenac1 ::
Ili je q3 totalno loš ili je ovo sad odlična kupovina....

Kupovina će biti dobra tek kada se preokrene trend. Bez obzira na rezultate realnost je da su sve
svetske berze u srmoglavom padu, da nema tražnje, nema stranih investitora...
Da ne ponavljam već sto puta napisane rečenice o hvatanju noža u padu, "trend is a friend", i slično.
Jeftino jeste ali šta trenutno nije? Sa ovakvom tražnjom i gomilom malih po 5 akcija i onih koji su kupovali
po ceni 20% niže od ove, ja ću još da čekam.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:14

I ja cekam ..... ali na 550 mislim da ce biti dno, opet sve zavisi od Amera kafa
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:29

Ris ::
I ja cekam ..... ali na 550 mislim da ce biti dno, opet sve zavisi od Amera kafa
Ko to zna...po onim astrolozima smo peceni 89
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:37

Ispod 550 mislim da nece ici i neverujem da ce se vece kolicine kupiti po tim cenama, ovo sada ispod 600 samo mali prodaju dokkle god nebude vecih paketa ispod 600 u prodaji sve je samo panika. Aero i niis ce super da skoce u u zadnjoj polovini decembra, sada samo treba proceniti kada kupovati ili dokupiti kafa Spremajte municiju za NIIS!


Poslednji izmenio Ris dana 10/3/2011, 11:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:38

Mislim da se namerno obara cena. Nalog prodaje od 500 komada po 590 dinara je potpuno nerezonski postavljen, a posle 10 minuta povucen. Nakon povlacenja nije usledilo punjenje naloga na ask strani.
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:42

Bolje da sam cutao...
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:56

Nekome je ovo odlicna cena...lep paketic
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 11:59

Da, ovde se neko bas namerio da prodaje. U petak isti paket od 10.000 komada je otisao. Sreca pa ima kupca.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 12:04

Ovi sto izlaze koliko jos imaju akcija da racunamo od petka i sada da su prodali 20000kom?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 12:09

Neki fond izlazi sto mora,ili izlaze da bi usli jos nize?
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 13:29

Da li se to neko na karaju istresao do 580 ili/?
nije mi naj jasnije na kraju bilo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 13:38

Jeste...bilo nesto preko 1000 na 600,i sve do 580...preko 3000kom
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 13:42

A zassto na belexovoj stranici stoji da je poslednje istrgovan paket 600din 1014 kom zar nebi trebalo da bude zadnji 580din? to me buni.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 18 Icon_minitime10/3/2011, 13:50

xxxx li ga,pre poslednje trgovine bilo nesto preko 14000kom sad je 3000 vise...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 18 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO
» Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
» Naftna Industrija - NIIS 9. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: