BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/11/2011, 15:50

Nemoj tako master, neki idu na more i vise puta godisnje a bogamo i na zimovanje iako ima-ju samo srednju bravarsku.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/11/2011, 15:54

@Milojka
U pravu ste, a trebalo je da se prodamo i da idemo na Maldive jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/11/2011, 18:29

fmesaros,

SRBI,JUNACI,NE LJUB'TE GRKINJE,
JER VAS KOD VASIH KUCA CEKAJU SRPKINJE!




Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/11/2011, 18:42

master, mislim da su razlozi vecine akcionara mnogo prozaicniji od puta na Maldive,u pitanju su opravke davno dotrajalih zubnih proteza, obnova izraubovanog namestaja i bele tehnike, kupovina kojeg kvadrata stambenog prostora za decu i unuke...
NO PASARAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 00:19

@Verkakaluđerka
Znam, ali mi je jako strašno da o tome mislim. Ima akcionara koji su u međuvremenu i umrli, a nisu dočekali dinar iz JGRM. Dolazi zima, ko će plaćati plin i ostale račune, lekove, od čega ? Naročito mi je žao penzionera, to je tuga udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 08:35

TAKVI KAO Z.D/ SU ZLA KOB SRBIJE,NE SAMO JUGOREMRDIJE.ONI JE SAHRANJUJU,ZBOG TAKVIH LJUDI PENZIONERI UMIRU OD ZIME, OD GLADI,MLADIMA SPRECAVAJU I SAMU POMISAO NA DECU PA NAM JE NATALITET KATOSTROFALAN, NEKIMA JE FALILO ZA LEKOVE PA SU OTSLI NE IZLECIVSI NA ONAJ SVET.STO JE PO MENI NAJGORE ONI NAM SAHRANJUJU NADU U ZA BOLJU BUDUCNOST,ZATO SE ORGANIZUJTE PA STRAJK,NAJBOLJE PREKO NEZAVISNOSTI MADA SU PO MENI SINDIKATI SAMO MARIONETE.JA SAM SAMO AKCIONAR PA VAM SE NEMOGU PIDRUZITI IRAZUMEM DA STE PRE IMALI STRAH OD GUBITKA POSLA AL SAD MISLIM DA NEMOZETE NISTA IZGUBITI.SVAKO JE KOVAC SVOJE SRACE. P.S ZAMISLITE SINOC SU ME ZVALI IZ RAVNOPRAVNOSTI DA OBNOVIM CLANSTVO,NEKAD SAM BIO CLAN(2007) NARAVNO OTERO SAM IH FINU MAT.....POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 09:16

gogisa,cestitam na hrabrosti u povodu odbijanja produzetka clanstva u NEravnopravnosti.ZLOJ KOBI JUGOREMEDIJE jos nije jasno koliko je prezren ne samo od pokradenih akcionara, izigranih radnika, razocaranih clanova neRAVNOPRAVNOSTI, vec i od samih SOLJINIH SVEDOKA,koji pomamno traze nacin da se izvuku iz ovog ne SOLJA FARMA vec EURIC FARMA!Naravno ,njegovog imena nema nigde, nema sukoba interresa, PRIVID legalnosti kao Potemkinova sela jos nekako opstaje,ALI NE ZA DUGO! Rasim Ljajic i ljudi koji stoje iza ideja SOCIJALDEMOKRATIJE, a koji su ulozili veliku energiju u propagiranje ove sustinski PLEMENITE ideje zasigurno NECE MANGUPE U SVOJIM REDOVIMA, jer takvi svakoj ideji na kraju balade dodju glave!NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 11:45

VERKAKALUDJERKA Pokusavam vec tri puta da ti posaljem P.M.i uvek mi se zaglavi u porukama za slanje i to samo kod tebe, pa mi treba pomoc da li si primio mozda ijednu poruku od mene.Istina je i za soljicare da se povlace jedan koji me do skoro nije poznavo poceo da mise javlja uvideo valjda da je u zabludi,pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 14:38

Kazu danas u firmi euric u sredu drzi sastanak navodno dace ostavku na mesto direktora lale ,oktobra planiraju otvaranje solja farme i primaju 150 radnika sa biroa oce i tu da uzmu lovu .
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 19:52

Nema on sta da podnosi ostavku nama, on polaze racuna UO. Nema sad bezanja, prvo da se vidi ko je odgovoran za sadasnju situaciju cekic a posle moze svako na svoju stranu tj police
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 20:51

On je i u UO ,sad kad je upropastijo firmu bezanija.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 21:15

Nekih godinu dana pre napada NATO na Irak,Sadam Husein je predsedavao vrhovnim savetom odbrane, i jednog momenta saopstio prisutnim skrusenim glasom kako je eto, u interesu naroda i opstanka drzave doneo odluku da se povuce sa mesta predsednika jer to i strani faktor trazi,i posle nekoliko trenutaka apsolutnog muka, dvojca ili trojca najblizih saradnika ustase sa stolica, i aplaudirajuci cestitase VODJI na pravoj odluci.Nesretnici nisu stigli ni da zavrse sa tapsanjem, a u salu su banuli PRAVOVERNI CUVARI LIKA I DELA VOLJENOG VODJE,i odveli gorepomenute u Vecna Lovista.Bogu hvala, situacija u JGRM se JOS UVEK ne moze porediti sa ovom bliskoistocnom sagom,ali ja EURICU neverujem poucen njegovim lagarijama od momenta ulaska u fabriku, kada je direktorka bila Snezana Sarovic, a ZLA KOB JUGOREMEDIJE izjavljivao kako ce se vratiti na svoje radno mesto i eventualno se posvetiti sindikalnom radu-ali se brzo predomislio i zaseo u fotelju CASNOG DR.KOSTE DINJASKOG,koji je , uz generacije VREDNIH I POSTENIH RADNIKA JUGOREMEDIJE iz nicega podigao nasu fabriku, nekada ponos citave Jugoslavije!SVE ONO STO SU RADNICI I AKCIONARI STVARALI MUKOTRPNO TOKOM PET DECENIJA,POHLEPNI GROBARI, NA CELU SA ZLOM KOBI JUGOREMEDIJE UNISTILI SU ZA PET GODINA!!!Potom, po zavrsetku rekonstrukcije pogona , na opstenarodnom veselju organizovanom kod Salapure, a to je bilo Oktobra 2009.godine,sav tronut je saopstio kako za dva meseca vise nece biti direktor, i maltene se izljubio sa prisutnim oprastajuci se .E pa VELIKA STETOCINO,mozes poci kad kod pozelis, ali upamti:Sabrana dela tvojih zloupotreba pazljivo su pohranjena u bibloteci PLAVIH MOMAKA , nisu njihove posete bile uzaludne,BRZO CES SE UVERITI U TO! NO PASARAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 21:17

Gogisa, molim te vidi kako ti mogu pomoci oko P.M.,do sada nema nikakvih poruka ni od tebe ni od fmesarosa!
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/12/2011, 23:20

NEZNAM STA SE DESAVAPOSALJEM PORUKU PISE PORUKA JE POSLATAKADA POSLE PROVERIM POSLATE PORUKENEMA JE SVE SU U PORUKE ZA SLANJE CAK 6ISTIH PORUKA,PROBACU NEKOM DRUGOM DA POSALJEM OPET AKO NEKO ZNA NEKPOMAZE MOLIM POMOC PRIJATELJA,POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 07:27

@Gogiša
I meni se to nekad desi, niste jedini.

Što se tiče JGRM ili ŠTRAJK ili STEČAJ, pošto drugog spasa nema. Deurić i ekipa JAVNO govore kako je JGRM propala i kako oni tu ništa ne mogu. Još malo pa će JGRM da duguje Šoljafarmu ( što bi Verka rekla ) udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 12:37

IZGLEDA DASAM BIO U PRAVU NA PRETHODNOM POSTU OD PRE NEKOLIKO DANA: BOJO SAM SE TOGA MASTER DA JE Z.D.PO NALOGU IL UZ BLAGOSLOV ODOZGO NEKOME SPREMIJO JGRM NA TACNU A NJEM DOZVOLILI DA SA GRUPOM PREVARANATA SEBI NAPRAVI FIRMU UZ NEVIDJENU PLJACKU.AL TU SMOMI DA DO TOGA NEBI DOSLO NE TREBA SE PREDAVATI,TREBA NAM SAMO MEDIJSKA PAZNJA VECA TJ J.M.(informacije vladaju svetom)TREBA UBRZATI KOLIKO JE MOGUCE VANREDNU SKUPSTINU!!POZDRAV!!PITAM SE SAMO KOCE NAS PREUZETI AKO SE NESTO POD HITNO NE PREDUZME[u]
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 18:57

Inspektorka koja je boravila u fabrici, a koju je tu poslao Meho Omerović i Agencija za borbu protiv korupcije je JM rekla da prvo mora da priča sa DANILOM ŠUKOVIĆEM i IVICOM DAČIĆEM, pa da tek onda može da komentariše da li je bilo ili nije bilo nepravilonosti u vezi sa tkz. ŠOLAFARMOM.
JM je očajna, pitala ju je da li je bilo nepravilnosti ili nije i šta je otkrila, a inspektorka je rekla da mora prvo da se iskonsultuje sa gore navedenim osobama. Naravno, Danilo Šuković je i član UO JGRM i član Saveta agencije za borbu protiv korupcije, zaključak izvedite sami... titanik

Ovde se vidi ko je kupovao poslednjih dana:
https://www.aikb.net/t1278p336-jugoremedija-ad-zrenjanin-jgrm-ii-deo#86253
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 20:00

Deurića podnosi ostavku i odlazi među SRPSKE POLITIČARE. Time sebi obezbeđuje imunitet od krivičnog gonjenja, a JGRM prepušta tajkunima protiv kojih se dosledno borio.

Baš me zanima koja će ga politička stranka primiti u svoje probrano jato. Ova zemlja je prava propast, a puni su priča o putu u Evropu i uređen sistem.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 20:04

master, na osnovu tvog poslednjeg dopisa potpuno je jasno da se ocekuje skoro FINALNO peljesenje JGRM, najverovatnije preko novopostavljenog direktora, posto ZLA KOB JUGOREMEDIJE saSOLJINIM SVEDOCIMA predje na rezervene polozaje.Potpuno je sigurno da bahate neznalice NISTA DOBRO NE MOGU DONETI NI SOLJA FARMU,jer neuki a uobrazeni,nesposobni da vode i kokicarnicu a ne fabriku lekova , brzo mogu i OVAJ POGON JUGOREMEDIJE doterati do teske dubioze.Zalosno je sto je citava akcija za SPAS JUGOREMEDIJE spala na gospodju MEDAREVIC, zanu heroja koja je dokazala ljubav i pozrtvovanost prema JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 20:30

SVE SU POLITICKE STRANKE ISTE U PITANJU SU SAMO NIJANSE,AL SE NA KRAJU SVODI NA ISTO .SVE JE KORUPIRANO,LICEMERNO,PA POGLEDAJMO PRIMER SAMO V.BARAC KOJA PRIMA INV. PENZIJU A RADI U SAVETU ZA BORBU PROTIV KORUPCUJE.NEBOJIMSE ZA Z.D.ON CE OTICI TAMO GDEJE MEDJU SVOJIMA,STA MI DA PREDUZMEMO?DA LI JE MOZDA J.M. KONTAKTIRALA MIN CIRICA?IMAMPAR IDEJA SL NEMOGU SAM.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 21:49

Jadna ta politicka opcija koiu zastupa mentalno ogranicen lik, zali boze ko sve dobija politicki imunitet.Usao je u politicki zivot iskljucivo glasovima radnika JGRM i njihovih porodica ,a na sledecim izborima nece imati sem njegovih sedoka ni jedan glas vise,e Rasime skim si se ti spetljao BRUKA 89
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 23:00

TV SANTOS VECERASNJE SAOPSTENJE OPSTINSKOG ODBORA S.D.P. RAVNOPRAVNOST DRZAVA JE KRIVA ZA BANKROT SRBOLEKA A ISTU SUDBINU JE NAMENILA I JUGOREMEDIJ.NIGDE SE NE SPOMINJE ZLA KOB JUGOREMEDIJE NESAHVATLJIVA LICEMERNOST, ZATO KAZEM SVI SU ONI ISTI.SVE JE ORKESTRIRANO SA VRHA VLASTI
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/13/2011, 23:29

Da, BANKROT ! Oni to više ni ne kriju. Na kraju će biti, pa ja sam "samo" BRAVAR i nisam znao kako. A radnici, vi samo i dalje ćutite i nemojte da štrajkujete, ulica vas čeka i TREBA kad očekujete od nekog drugog da vam rešava probleme. Dosadili smo i Bogu i narodu sa pričom u JGRM, a vi ništa. Kao ovce kad ih vode na klanje, STRAŠNO !
Ja ću bez para od akcija preživeti, to je moja šestomesečna zarada, ali vi drugo radno mesto nećete imati.
Pa i dalje im potpisujte punomoćja, ćutite i nemojte slučajno da štrajkujete, i čekajte da se pojavi neka dobra vila da čarobnim štapićem reši probleme u JGRM. Samo da se vi ne deranžirate ili kojim slučajem ne suprotstavite medžamentu. I NEMOJTE više da me zovete ! NIKOGA neću da preporučim da radi u ovoj novoj farmaceutskoj kući, sedite gde ste, ni za gde ste NISTE !
Nazad na vrh Ići dole
smoki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 20
Datum upisa : 14.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 01:01

post2

_________________
KO SE IGRA SA HAKERIMA OD HAKERA I STRADA!!!!!!!!!

Pogledajte poruku admina klosara kako mali za novac da mu se da!!!!!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img823/8951/klosar.jpg
Nazad na vrh Ići dole
smoki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 20
Datum upisa : 14.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 01:03

https://www.youtube.com/watch?v=G8NAvfD5Rfs&NR=1

_________________
KO SE IGRA SA HAKERIMA OD HAKERA I STRADA!!!!!!!!!

Pogledajte poruku admina klosara kako mali za novac da mu se da!!!!!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img823/8951/klosar.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Florida
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 01:14

citam redovno ovaj forum jer sam vlasnik akcija jugoremedije! prosle godine sam dosao da zivim na floridu! ustvari pobegao sam od politike i loseg zivota u srbiji! kao sto rekoh pratim desavanja u jugoremediji redovno i ne mogu da verujem da se u srbiji nista nije promenilo a moje misljenje i da nece! zao mi je ljudi koji su ulozili vreme i zivce da nesto promene ali sa ljudima kao sto je deuric i bagra razgovora nema! ja sam to svatio posle tendera a mislim da mnogi sada polako prihvataju da je ovaj dil deurica sa nekim u vlasti davno namesten! smejali smo se ljudima koji su prodavali po pet evra akcije a sada ispada da su jedino oni profitirali! sta da vam kazem osim glavu gore i pokusajte istrajati u svojoj-nasoj borbi ali nazalost jugoremedija je u srbiji a ne u nekoj zakonom uredjenoj zemlji! pozdrav za sve akcionare jgrm!!!!
Nazad na vrh Ići dole
smoki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 20
Datum upisa : 14.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 01:18

POSLUSAJTE OBAVEZNO !
https://www.youtube.com/watch?v=-b4eSCzwJ8M

_________________
KO SE IGRA SA HAKERIMA OD HAKERA I STRADA!!!!!!!!!

Pogledajte poruku admina klosara kako mali za novac da mu se da!!!!!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img823/8951/klosar.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 07:12

Po svemu sudeci, ZLA KOB JUGOREMEDIJE je uspeo da korumpira najnezadovoljnije radnike u fabrici, i tako amortizuje ogromno nezadovoljstvo zaposlenih.Zalosno je sto su ove mrvice sa gazdinog stola toliko dragocene!Ljudi moji, pa vidite kako se SOLJINI SVEDOCI nadmeno setaju pogonima, potpuno relaksirani, nasmejani,a sta je sa vama, VASIM NEPLACENIM RACUNIMA,NEISPUNJENIH ZELJA VASE DECE,pa zar vam nije jasno da ovo predstavlja terminalnu fazu rastakanja fabrike!Kokuno-kapitalisti,kao krpelji koji su se dobro nasisali muke i truda poluvekovnog rada JGRM, sada "peru ruke", krivi su im DRZAVA,KRAH NJUJORSKE BERZE, BANKARSKA KREDITNA REGULATIVA, ali, gle cuda,svi ti "remetilacki faktori" nimalo nisu omeli zidanje SOLJA FARMA, kao da se SOLJA FARM podize u DIZNILENDU, a ne u zemlji SRBIJI!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 07:22

@Verkakaluđerka
post2
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 11:02

OVO SVE STO PISEMO VECINA RADNIKA ZNA ALI VECINA MISLIM DA NE MA KOMP IL NE POSECUJE SAJT.MI NA FORUMU7 SMO CINI MISE VISE OBAVESTENI NEGO VECINA RADNIKA TREBO BI NEKI VECI CLANAK NAPISATI PA PODELITI RADNICIMA VERKATO DOBRO PISE POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Lunja
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 27
Datum upisa : 06.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 12:19

U pravu ste Gogiša,slučajno znam da JM nema kompjuter i mnoge informacije ne zna.Tako i većina zaposlenih.Oni uglavnom obavljaju svoj posao,na nekim odeljenjima se ne priča o dešavanjima,znaju da nešto nije u redu ali uskoro će svi saznati.Predhodnih godina su strepeli za svoja radna mesta,pa u tom strahu, nisu smeli da se oglase.Na žalost,tako je.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 15:05

J.M.nema komp. al ima sajt koji je objavio JEVREM xxx nisam pokuso da je kontaktiram jer je ne poznajem .Cini mi se da je master u kontaktu sa njom,pozdrav!!!!

Edit: bez odobrenja vlasnika!
Ako nema komp, nema ni e-mail adresu!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 15:19

Gogisa ::
J.M.nema komp. al ima sajt koji je objavio JEVREM xxx nisam pokuso da je kontaktiram jer je ne poznajem .Cini mi se da je master u kontaktu sa njom,pozdrav!!!!

Edit: bez odobrenja vlasnika!
Ako nema komp, nema ni e-mail adresu!
Ima mail adresu, pogledajte par postova pre skupštine, na ovim stranicama je objavlano!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 15:26

A ja mislim da je onaj prevarant i nesposobnjaković znam na ovom forumu pod nadimkom (ne)profesionallac, otvorio taj nalog da bi i dalje mogao da "magli" i ucenjuje JM!!
cekic

Sigurno se zna gde ta žena stanuje i lako može da se ode do nje i pozvoni na vratima...
Verujem da će se obradovati ako neko od vas želi da joj pomogne!!
Ali... i za to treba "hrabrosti" i slobodnog vremena, a poznato je da akcionari JGRM sve to nemaju i da su ubedjeni da će SVE umesto njih da odradi država ili već ko... možda Boris Tadić LIČNO !!
od

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 26 Icon_minitime9/14/2011, 17:44

Ako vam do sada stvari nisu bile jasne, GROBAR vam je na današnjem sastanku sve lepo objasnio. Farmaceuti, inženjeri, požrtvovani radnici i borci za stručnu afirmaciju JGRM su naravno lako zamenljivi, ali ne i ON. Nema u ovoj zemlji ni jednog ekonomiste, niti pravnika koji bi zamenili GROBARSKI menadžment sastavljen od bravara, peglerajki i pekarki. Za postojeću finansijsku situlaciju u fabrici, za to što nema plata, što su krediti i dugovanja ogromni, što je spisak registrovanih lekova sve manji, nije kriva postojeća uprava već lanjski snegovi. Kriv je Nini, ali to GROBARU nije smetalo da da punu afirmaciju prvom Ninijevom čoveku Slavki Međo, sa kojom su štrajkači ratovali i koja je protiv njihovog povratka na posao svedočila i na sudu i pričala o njima najveće gadosti. To se zove doslednost, sa njihove a njene strane. Plata neće biti možda ni u oktobru, pa vi vidite šta ćete. I dok svi treba neplaćeni da dolaze da rade, ako pitaju za platu preti im se otkazima, njegovi šoljičari dobijaju velike sume novca u vidu bezpovratne novčane pomoći. Dokle ćemo ćutati, bre?
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 26 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: