BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliEventsPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Pampur
Member
Member

Broj poruka : 365
Datum upisa : 21.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 12:42

@Verkakaludjerka ::
Šoljini svedoci zaslepljeni svojim vođom....

post2
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.08.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 13:27

Za rodjendan da mu uruce stafetu i naprave slet, a onda svi kod Salapure na krkanluk naravno na nas racun 99
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

Broj poruka : 216
Datum upisa : 30.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 13:58

Što se ANKICE tiče, treba joj takođe posvetiti pažnju na ovom forumu. Čuvena su njena tri laptopa u kojima vodi paralelne knjigovodstvene podatke o finansijama u JGRM. Njoj GROBAR ne može da odbije ama baš ništa. Sem njega ona je verovatno jedina osoba koja u najsitnijem detalju zna kakvim je prevarama i novčanim transakcijama GROBAR pribegao. Počev od političke kampanje pokreta RAVNOPRAVNOST 2008. godine, preko kupovine i renoviranja stanova, bezbovratnih novčanih pozajmica, ugovora o delu, naduvanih faktura koje su plaćane podobnima, pa sve do izgradnje ŠOLJAFARME.

On vrlo dobro zna da je ona dovoljno pokvarena da će "propevati" ako zagusti, zato je valja korumpirati. Za ove četiri godine kupila je stan u Novom Sadu, kuću u Koče Kolarova, pa sad još jednu kuću. Ko zna, zna, ko ne zna neka uči.....
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

Broj poruka : 130
Datum upisa : 29.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 14:39

Najnovija informacija: lekovi se pakuju sa natpisom šoljafarme, najgore je što svi znaju i ćute, crpi se Jugoremedija do dinara!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 16:09

Najnovija informacija: lekovi se pakuju sa natpisom šoljafarme, najgore je što svi znaju i ćute, crpi se Jugoremedija do dinara!

Znači da na spisk imena GROBARA JGRM treba dodati i imena STRUČNIH LICA (čitaj farmaceuta) koji su mu sve to papirološki odradili verovatno za pozamašne honorare nemisleći na budućnost svojih radnih mesta. Sram ih bilo!
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning

Broj poruka : 82
Datum upisa : 09.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 19:15

P R E D L O G
1. korak: Napustiti Pecikozin sindikat
2. korak: osnovati novi sindikat
3. korak: ...bati im... Prijavama, tužbama...
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Member
Member

Broj poruka : 903
Datum upisa : 05.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 19:36

Citat :
SRĐAN KAMENKOVIĆ,
Vlasni firme WOERWAG PHARMA GmbH&Co

Par dana nakon što je, na aukciji 10. septembra 2002. godine, Akcijski fond Republike Srbije prodao 41,93% akcija zrenjaninske fabrike lekova “Jugoremedija” firmi “Jaka 80” iz Radoviša, (Makedonija), prema svedočenju predsednika Udruženja malih akcionara Zdravka Deurića, tadašnji direktor Srđan Kamenković, koji je bio aktivno uključen u pripreme za prodaju akcija fabrike, savetovao je radnike da što hitnije skupe većinski paket akcija, kako bi se zaštitili od onoga što dolazi.

Radnici – akcionari “Jugoremedije” sećaju se da im je bivši direktor septembra 2002. godine svoju objasnio bez mnogo uvijanja: “Kupila nas je mafija!”. Petnaestak dana po aukciji, Kamenković na poziv Jovice Stefanovića putuje za Skopje. Dok je on na putu, radnici prikupljaju zastupničke izjave kako bi formirali većinski paket akcija, i biraju Zdravka Deurića za svog zastupnika.

dolazi kod direktora po njegovom povratku iz Skopja, da se dogovore o daljim koracima. Kamenković mu, bez obrazloženja, saopštava da odlazi u penziju. 3. oktobra, direktoru stiže faks iz Skopja sa predlogom da u novom Upravnom odboru “Jugoremedije”, kojeg čini 7 članova, “Jaka” bude zastupljena sa 4, a ostali akcionari sa 3 predstavnika. Kamenković pristaje bez konsultacija sa radnicima, i 4. oktobra predlaže tri člana UO ispred malih akcionara.

Može da bude poucno! Čovek je prodao akcije prvog dana trgovanja.
Možda treba da se ugledate na njega ili da odete do njega i pitate ga o čemu se ovde radi?

Nedostaje vam hrabrost lako je ovde izigravati heroja.
Anonimno i bez da se mrdne dupetom.
Bivši direktor je pokazao šta misli o bivšoj fiemi.
Ako stvarno Verka i Master misle da fabrika još nešto vredi, neophodna je akcija.
Treba dupe pokrenuti i stisnuti petlju sve ovo
što pišete ovde je potpuno bezvredni i bez ikakvog efekta.
Ako već ne smete da išta uradite, bolje je da ovde ne pišete.
Ovo se pretvorilo u zid plača!!
Plačite kod kuće, HRABROSTI očigledno nemate....

Laku noć!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 21:13

Teletrader, zid plača, kažeš, možda si u pravu. Šoljičari čitaju ovaj forum, a oni i njihov vođa su čuveni po tome što su uvek na korak ispred svoje opozicije. To je verovatno razlog što niko od ljudi koji se ovde oglašavaju nema hrabrosti da nešto preduzme jer Deurić je podlac spreman na sve da bi se održao na vlasti. Njegove pretnje sa kojima sam se susretao bi možda ovde zvučale patetično, ali ne zaboravimo da je on prešao crtu posle koje nema nazad, prema tome spreman je na sve.

Deuriću&šoljinim svedocima se ne može osporiti da su dobro organizovani, a hvala Bogu i logistika je tu (svi raspoloživi resursi JGRM). Nije tačno da mi ništa nismo preduzimali, bilo je i toga, nadali smo se da će se nešto promeniti ali njima je uvek uspevalo da se izvuku i preokrenu stvari u svoju korist. Nije bitno što se svaki put dokaže da je ta njihova pobeda ustvari Pirova pobeda (posle svake skupštine cene akcija su padale, a situlacija u fabrici je bivala sve teža) mi ipak nismo uspeli da ih smenimo.

Ovaj forum je nešto kao ventil, požalimo se jedni drugima pa nam na trenutak bude lakše jer nas bar dok sve ovo pišemo drži nada da će pravda, makar i ona Božija (ja lično slabo verujem u to) postaviti stvari na mesto.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/17/2011, 22:10

verka@Ovaj forum je nešto kao ventil, požalimo se jedni drugima pa nam na trenutak bude lakše jer nas bar dok sve ovo pišemo drži nada da će pravda, makar i ona Božija (ja lično slabo verujem u to) postaviti stvari na mesto.

Ima istine u tome što pišeš da smo kao odušni ventil i u tom smislu smo postigli suprotni efekat od onog šta smo hteli, naime samo smo smanjili tenziju i spustili loptu što u ovom slučaju nije dobro.
Za vreme vladavine Slobodana Miloševića čitav tim eksperata je radio na tome da smanji tenzije. Jedan od poteza tog tima je bio organizovanje indeksovog radio pozorišta upravo iz istih razloga kao što navodiš ,kao ventil da bi nam bilo lakše! Jedan od glavnih aktera u toj glumačkoj trupi je bio Ljubičić,imena nemogu da se setim a inače je unuk čuvenog generala Titovog, i sve to mi je postalo jasno tek kada sam na mitingu podrške Slobodanu Miloševiću video za govornicom nikog drugog nego baš Ljubičića koji je vatreno držao stranu Miloševiću!
Gutović ima običaj da kaže :neznam što sam vam ovo ispričao ali nemože da škodi a ako ne škodi znači koristi!
Nazad na vrh Ići dole
Guinness
Just looking
Just looking

Broj poruka : 33
Datum upisa : 18.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/18/2011, 03:16

@Teletrader ::
Citat :
SRĐAN KAMENKOVIĆ,
Vlasni firme WOERWAG PHARMA GmbH&Co

Par dana nakon što je, na aukciji 10. septembra 2002. godine, Akcijski fond Republike Srbije prodao 41,93% akcija zrenjaninske fabrike lekova “Jugoremedija” firmi “Jaka 80” iz Radoviša, (Makedonija), prema svedočenju predsednika Udruženja malih akcionara Zdravka Deurića, tadašnji direktor Srđan Kamenković, koji je bio aktivno uključen u pripreme za prodaju akcija fabrike, savetovao je radnike da što hitnije skupe većinski paket akcija, kako bi se zaštitili od onoga što dolazi.

Radnici – akcionari “Jugoremedije” sećaju se da im je bivši direktor septembra 2002. godine svoju objasnio bez mnogo uvijanja: “Kupila nas je mafija!”. Petnaestak dana po aukciji, Kamenković na poziv Jovice Stefanovića putuje za Skopje. Dok je on na putu, radnici prikupljaju zastupničke izjave kako bi formirali većinski paket akcija, i biraju Zdravka Deurića za svog zastupnika.

dolazi kod direktora po njegovom povratku iz Skopja, da se dogovore o daljim koracima. Kamenković mu, bez obrazloženja, saopštava da odlazi u penziju. 3. oktobra, direktoru stiže faks iz Skopja sa predlogom da u novom Upravnom odboru “Jugoremedije”, kojeg čini 7 članova, “Jaka” bude zastupljena sa 4, a ostali akcionari sa 3 predstavnika. Kamenković pristaje bez konsultacija sa radnicima, i 4. oktobra predlaže tri člana UO ispred malih akcionara.

Može da bude poucno! Čovek je prodao akcije prvog dana trgovanja.
Možda treba da se ugledate na njega ili da odete do njega i pitate ga o čemu se ovde radi?

Nedostaje vam hrabrost lako je ovde izigravati heroja.
Anonimno i bez da se mrdne dupetom.
Bivši direktor je pokazao šta misli o bivšoj fiemi.
Ako stvarno Verka i Master misle da fabrika još nešto vredi, neophodna je akcija.
Treba dupe pokrenuti i stisnuti petlju sve ovo
što pišete ovde je potpuno bezvredni i bez ikakvog efekta.
Ako već ne smete da išta uradite, bolje je da ovde ne pišete.
Ovo se pretvorilo u zid plača!!
Plačite kod kuće, HRABROSTI očigledno nemate....

Laku noć!

post2

Svaka cast na postu!
Ljudi budite realni...ove akcije nisu nikome privlacne. I ovo malo ljudi koji ih kupuju su fizicka lica - spekulatni koji ih uzimaju samo zato sto su jeftine. To su isti ono koji kupuju BIPB, PRGS, PLTK a i Srbolek dok nisu otisli u stecaj.
Zar vam nista ne govori to sto nema pravnih lica medju kupcima? Sto ove akcije ne kupuju investicioni fonovi ili brokerske kuce da ih imaju u svom portfelju.
Razmislite malo.
Zbog cega je bivsi direktor prodao te akcije odmah prvog dana? Zato sto je znao da ih niko nece kupovati i da ce cena pasti. Zato sto zna kakva je situacija u firmi.
Kazete da ovde nista ne pisete zato sto Deuricevi sve citaju... Pa onda se dogovarajte mailom kao sto sam vam vec jednom rekao. I zar stvarno mislite da oni ne znaju ko stoji iza kojeg nadimka? Bice ovde jos neprijatnih iznenadjenja kao sto je bilo sa profesionalcem kada saznate identitete nekih lica i da su neki ljudi kojima ste slepo verovali ovde na forumu potpuno druge osobe. Ako stvarno mislite nesto, nadjite se, sedite zajedno, pogledajte se u oci, razmenite brojeve telefona pa delajte u ilegali i iznenadite ove nesrecnike sto vam unistavaju fabriku a ne da ovde pisete gluposti i kukate jedni drugima i pitate kad ce plata ili da se u svakom drugom postu hvalite kako pisete s plaze, kako ste bili na moru, kako vama pare od akcija ne trebaju jer odlicno zaradjujete ali ste toboze zabrinuti za fabriku...kako da ne. Gde je tu kolegijalnost? To je kao da gladom pricate kako ste jeli filet mignon...
Jako je sve ovo lepo izgledalo kad ste inicirali ukljucenje na berzu ali od tada do sada ova tema je postala jedan veliki cirkus i pokusaj dizanja morala medju akcionarima lazima i nerealnim ocekivanjima. Kad se samo setim euforije oko prvog trgovanja pa price o dizanju cene na 1200 dinara, pa price kako "se prodajete", pa price o kupcima, Rumunki, o tome kako Deuric u Svajcarskoj pregovara o prodaji kompanije, pa price pre skupstine kako je Deuric gotov, da uzimate mesta u UO a ono izigrali su vas ko najvece ovce.
Bilo bi pametnije da realno i objektivno sagledate stvari jer bi tako videli probleme a mozda i resenja istih.

Prijatno!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/18/2011, 04:55

Guinness@
"Posle bitke su svi generali pametni" je rekao neko još pre nas! Tačno je to što tvrdite i slažem se sa takvom konstatacijom ali šta sad učiniti, upravo ono što mi radimo ako može da se spreči dalja pljačka ......oporavak pa tek tada......možda!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 18:57

Da li to što je tema JGRM stavljena u arhivu Belex cluba znači da smo zaista zaslužili poziciju "donje fioke"'? Ako je to tako, moram priznati da mi je iskreno žao.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 19:16

@Verkakaludjerka
Dali si dobio takvo obaveštenje ili? Zašto se Master ne oglašava ,meni je jasno,svi su je okrpili ni krivu ni dužnu,a sa druge strane i sam vidiš da je podrške malo da bi se napravio pomak!
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking

Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 19:51

@fmesaros ::
@Verkakaludjerka
Dali si dobio takvo obaveštenje ili? Zašto se Master ne oglašava

Fmesaros,Verkakaludjerka pa smorili ste i Boga i oca vašom kuknjavom i nesposobnošću da nešto dobro uradite za Jugoremediju!!!!Ako sami to do sada niste osetili onda ne znam šta da vam kažem.Mislim da je vreme da se ova tema trajno zaključa na ovom forumu i ova tuga konačno prekine.Samo blatite ovaj forum!!!Admine i modovi za doborobit ovih ljudi i njihovog zdravlja molim vas zaključajte ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 20:35

PAPRIKA@
Ako ti je zamuka jednostavno nemoj da pratiš forum,nisam primetio kuknjavu a verovatno motiv za tvoj zahtev leži u drugom grmu, broj poruka 3 znači Zdravkov janičar! Veoma si providan!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 20:40

paprika@"vi kao obični smrtnici nemate ništa i uvek ćete biti klošari "

Tvoja merila vrednosti su veoma pomerena,verovatno više ceniš one koji nisu "klošari" pa makar do toga došli pljačkom,takvih spodoba kao ti sam se nažalost nagledao!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP

Broj poruka : 630
Datum upisa : 12.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 20:44

Ja ću se još jednom ponoviti : RADNICI, TRGNITE SE !
Umesto što planirate kako ćete tužiti firmu ( ni meni nisu isplaćeni prekovremeni sati ni godišnji ), organizujte se i štrajkujte. Niste bili hrabri kada smo mi odlazili, niste bili hrabri ni kada je MV otišla, a sada ?
Prepričaću vam jedan susret u Gomexu, od pre sat vremena: Moja bivša koleginica, koja se klela kao ***** u poštenje da mu neće dati punomoć, a dala mu je, kupuje osnovne životne namirnice na poslednji ček koji ima, jer drugi ne može dobiti zbog nedobijanja plate. Pri tom mi kuka kako svuda traži posao i niko neće da je zaposli, jer joj govore da je prestara ( ima 40 godina ). Kada sam je pitala ZAŠTO mu je dala punomoć, rekla mi je , pa moram da mislim na svoje radno mesto ??? udrimile Pitam je KAD ĆETE U ŠTRAJK ? Kaže, ja ne mogu, moram da čuvam svoje radno mesto...A NEMA ŠTA DA JEDE, BUKVALNO ! Verovatno svi očekuju da mi sa ovog foruma banemo u fabriku na čelu sa Adminom i štrajkujemo ? Radnici, prekinite da očekujte od DRUGIH da vam rešavaju sudbinu. Drugi imaju svoja stalna mesečna primanja, vi ste ti koji ćete nakon par meseci na birou završiti na ulici. Ponekad sam tako besna, da deo mene i želi da završite na ulici, jer ste kao ovce koje vode na klanje a ćutite. Samo ste vi krojači svoje sudbine i tačka. Organizujte se, idite ispred Ministarstva ekonomije sa pištaljkama, pa podsetite Ćirića na vaš problem, ako ste toliko hrabri da ne smete u štrajk. Ako Nezavisnost može da vam pomogne, pređite kod njih. Ne zavaravajte se da ćete lako naći posao, jer čujem od pojedinih kolega da su svuda pitali i niko neće da ih zaposli . Pa i mi što smo otišli, skoro svakodnevno putujemo, nije to pesma. Jedina opcija vam je borba za VAŠA radna mesta.
Ili štrajk, ili zaključavanje teme i gotovo. Nisam imala nameru da budem degutantna, kada sam pisala o tome da ću ja bez para od tih akcija preživeti, to je bilo samo zbog toga da shvate zaposleni u JGRM da je ključ u njima, ne u akcionarima van fabrike. Izvinjavam se.
Deurić je jasan i decidan, po svaku cenu uništiti JGRM. Pazite, uskoro će napraviti da JGRM duguje šolji, pa će preuzeti celu fabriku.
A vi i dalje MIŠEVI kukajte po kuloarima i ćoškovima, a na sastancima budite nemi kao i do sada, i sigurno će dobra vila uplatiti zarade na vaš tekući i imaćete šta da jedete... scratch A ako vam se posreći možda svi mi sa ovog foruma upadnemo u fabriku i štrajkujemo umesto vas, samo da se vi ne deranžirate !
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking

Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 21:07

@fmesaros ::
PAPRIKA@
Ako ti je zamuka jednostavno nemoj da pratiš forum,nisam primetio kuknjavu a verovatno motiv za tvoj zahtev leži u drugom grmu, broj poruka 3 znači Zdravkov janičar! Veoma si providan!

Nek ti je brate Bog u pomoći a vremenom ćeš i sam shvatiti zašto???Nisam Eurićev čovek a i nemam interesa da budem!!!!Svako ko vama želi dobro je Eurićev čovek a onaj ko vam želi loše njega dižete do nebesa kao da je u pitanju Mojsije!!!!Ne brini,od ovog trenutka pa nadalje neću više da se oglašavam na ovoj temi a vremenom ćeš mi biti zahvalan što sam zamolio admine i modove da je zaključaju!!!Shvatičeš i sam zašto???Živ mi bio još tisuću godina i čuvaj se vukova u jagnjećoj koži kojih iz dana u dana ovde ima sve više i više.Dok im vi slepo verujete oni vas sa druge strane ekrana sadžgaju tamo gde vas najviše boli,u vaš mozak i vaš džep.U zdravlje.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 21:40

paprika@" Svako ko vama želi dobro je Eurićev čovek a onaj ko vam želi loše njega dižete do nebesa"

Dali si siguran da si to hteo da kažeš? ili si permutirao,ili si van sebe što si otkriven? Ako si protiv pljačke što se ne uklljučiš u borbu nego vršiš obstrukciju?

Master@ post2
Shvatite ljudi mi smo van firme i ovo radimo čista srca, bez vaše pomoći nema pomaka! Razumem situaciju da ste zavisni zbog deteta itd ali osvestite se!Ne želim da nerviram penzionere i da ih bombardujem informacijama koje su za njih nepovoljne ali da su me podržali na skupštini pre dve godine do ovoga nebi ni došlo,već tada sam tvrdio da Zdravko sprečava prodaju akcija dok ne završi šoljicu!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 22:21

papriko,iskreno se nadam da je i tebi na srcu JGRM,pa makar stvari nesagledavali na isti nacin.Nemoj misliti da smo mi sa ovog foruma dokona ekipa koja nema pametnijeg posla od pisanja o serlokholmovskim zbivanjima u fabrici, naprotiv, SVI smo ljudi realizovani u svojim poslovima,ali duboko svesni ZLA koje GROBAR saSOLJINIM SVEDOCIMA predstavlja za nasu sredinu.Generacije su stvarale fabriku, noseni elanom i poletom da NAS GRAD bude mesto gde ima rada i pristojnog zivota za sve,gde ce moci da uzivaju gledajuci svoju decu i unuke kako nastavljaju ono sto su zapoceli , a dao Bog,i nadgradnju postojeceg naprave.Zato te molim, nemoj zamerati nasim natpisima, ukolikom imas nekih saznanja ili DOKAZA podeli ih sa nama.Zameras nam na nedovoljnoj aktivnosti,ali budi siguran da se radi i konkretno,mi koji smo ostali u ZRENJANINU, boricemo se za ovaj grad i nas BISER JUGOREMEDIJU!!! Metodi borbe su razliciti, ali nisu samo vezivanje lancima za kapiju i gusanje sa placenim obezbedjenjem , ciji su negdasnji predvodnici u batinanju radnika danas ugledni clanovi NEravnopravnosti opcija kojom imamom sanse da pobedimo ovaj cetiri godine izgradjivan sistem , i to od strane veoma vestih manipulanata, koji su u neobrazovanom GROBARU prepoznali surovu ambiciju i prepredenost coveka spremnog na sve da bi udovoljio svojim prizemnim strastima nekog ko sa krajnje drustvene margine pokusava da bude NEKO!Svojevremeno, dok je bio na vrhuncu popularnosti, ALEN DELONU nije bilo moguce da postane clan uglednog pariskog kluba, jer je uslov za clanstvo bila najmanje zavrsena gimnazija, a ovaj slavni filmski lepotan je imao mnoga medjunarodna odlicja, puno novca i nevidjenu slavu, ali red je red...NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 22:26

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/277949/Svetlana-Vukajlovic-uhapsena-zbog-malverzacija-oko-vakcina
OBRATITE PAŽNJU ! Postoji li nešto što nam je promaklo ? Koliko ja znam, vakcine su kupovane od Novartisa preko Jugohemije, Miškovićeve firme. Mi smo bili dužni Jugohemiji, i isplatili ih ranije, ali možda smo i odradili ovaj posao za njih, mada mi je nelogično.

"Sumnja se da je prilikom nabavki 857.000 doza vakcina, od kojih je utrošeno samo 154.000, budžet Srbije oštećen za 1,6 miliona evra.
U istrazi se proverava da li je bilo zloupotreba prilikom izbora dobavljača, jer su vakcine umesto od švajcarskog "Novartisa" mogle da se kupe i od britanskog proizvođača, i to 200 dinara jeftinije po dozi.
Srbija je od "Novartisa", preko "Jugoremedije", naručila tri miliona doza vakcina protiv novog gripa po ceni 799 dinara."
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP

Broj poruka : 1331
Datum upisa : 01.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 22:38

@MASTER ::
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/277949/Svetlana-Vukajlovic-uhapsena-zbog-malverzacija-oko-vakcina
OBRATITE PAŽNJU ! Postoji li nešto što nam je promaklo ? Koliko ja znam, vakcine su kupovane od Novartisa preko Jugohemije, Miškovićeve firme. Mi smo bili dužni Jugohemiji, i isplatili ih ranije, ali možda smo i odradili ovaj posao za njih, mada mi je nelogično.

"Sumnja se da je prilikom nabavki 857.000 doza vakcina, od kojih je utrošeno samo 154.000, budžet Srbije oštećen za 1,6 miliona evra.
U istrazi se proverava da li je bilo zloupotreba prilikom izbora dobavljača, jer su vakcine umesto od švajcarskog "Novartisa" mogle da se kupe i od britanskog proizvođača, i to 200 dinara jeftinije po dozi.
Srbija je od "Novartisa", preko "Jugoremedije", naručila tri miliona doza vakcina protiv novog gripa po ceni 799 dinara."

Ma pusti naše novinare, njima je Jugoremedija isto što i Jugohemija ili jugoplastika.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
MASTER
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/19/2011, 22:49

@Fmember od U pravu ste...
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/20/2011, 07:53

master@
Srbija je od "Novartisa", preko "Jugohemije", naručila tri miliona doza vakcina protiv novog gripa po ceni 799 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/20/2011, 08:00

Sinoć je pisalo JGRM ! E, da i mi ne budemo u svakoj čorbi mirođija.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP

Broj poruka : 1331
Datum upisa : 01.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/20/2011, 08:56

@MASTER ::
Sinoć je pisalo JGRM ! E, da i mi ne budemo u svakoj čorbi mirođija.

Pisalo, i ja da posvedocim. i na sajtu blica i na b92.
U Srbiji je vecina stanovnistva funkcionalno nepismeno, pa izgleda da isto vazi i za novinare. nisu nista bolji od proseka. heng
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
AAA
Still learning
Still learning

Broj poruka : 91
Datum upisa : 10.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/20/2011, 12:10

Данас продате 32 акције. Цена остала иста 225 динара.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/20/2011, 12:35

U fabrici je inspekcijski nadzor zbog neisplaćenih zarada za juli masec.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning

Broj poruka : 127
Datum upisa : 02.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/21/2011, 20:00

PA STA SE DANAS NIKO NE OGLASAVA,ZAR JE TAKO SVE BAJNO STA JE REKLA INSPEKTORKA?
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning

Broj poruka : 107
Datum upisa : 05.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/21/2011, 20:40

Imaju tri dana da isplate zaostale zarade u suprotnom sledi kazna. U nasem slucaju ce najverovatnije uslediti tuzbe radnika jer mislim da od isplate nema nista, daj boze da gresim.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning

Broj poruka : 127
Datum upisa : 02.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/22/2011, 07:31

ZNA LI NEKO STO SE VISE NEMOZE UCI NASPISAK AKCIONARA KOJI SU DALI PUNOMCJA Z.D;T.D;P.VLADIMIRU AKO SE NE VARAM,NEMODU VISE DA UDJEM NA TAJ SPISAK NA LINKU KOJI JE OBJAVIO KOBE BRAJANT U NEDELJU 11 SEPTEMBRA STRANA19.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member

Broj poruka : 365
Datum upisa : 21.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/22/2011, 11:56

@Gogisa ::
ZNA LI NEKO STO SE VISE NEMOZE UCI NASPISAK AKCIONARA KOJI SU DALI PUNOMCJA Z.D;T.D;P.VLADIMIRU AKO SE NE VARAM,NEMODU VISE DA UDJEM NA TAJ SPISAK NA LINKU KOJI JE OBJAVIO KOBE BRAJANT U NEDELJU 11 SEPTEMBRA STRANA19.

2011.08.08 Punomoci Za Skupstinu.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/22/2011, 16:52

Ukupan iznos blokade računa JGRM na današnji dan iznosi: 22.700.000,00 dinara. Što bi rekao Bora Čorba:

Danas nema mleka, danas nema hleba,
zato jedi gxxxx, možda tako treba....
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP

Broj poruka : 1774
Godina : 64
Datum upisa : 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/22/2011, 17:33

Zato mi rece jedan(soljin) da ste se odrekli tri plate(privremeno) da bi oni mogli kupiti sirovinu, i plasirati gotov proizvod. A kad bude naplate vratice vam, i da ste svi bez pogovora na to pristali.Tjest niko se ne buni za takve poteze.

govor
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   9/22/2011, 21:24

Zaposleni u Jugoremediji učinite nešto!

1. JGRM je Unihenkomu isporučila robu u vrednosti približno 100.000.000,00 dinara.
2. Za robu su uzete menice sa datumom dospeća 120 dana.
3. Menice su eskontovane uz veliku proviziju banke.
4. U momentu dospeća menica Unihenkom je u blokadi, pa sada JGRM banci mora da vrati novac koga već odavno nema.
5. Zbog toga je JGRM u bolakadi, danas približno 23 miliona, a uskoro 100 (približno milion evra).

Oni što sebe nazivaju menadžment (bravar, varoški fotokopir majstor, peglarka, pekarka) sve otvorenije se pričaju o mogućem scenariju stečaja.

Mislite o tome.......
Nazad na vrh Ići dole

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 28 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: