BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeNed 14 Avg 2011 - 22:55

Guinness, što se obustave trgovine akcijama na berzi tiče, veruj mi znam o čemu pričam. U pravu si da je ovo loš način organizovanja, slažem se sa tobom, razmišljamo slično. Pišem ovde jer znam da oni to čitaju i to ih užasno nervira, a ja želim da ih blatim i nerviram jer je to najmanje što su zaslužili.
Nazad na vrh Ići dole
Guinness
Just looking
Just looking



Broj poruka : 33
Localisation : Beograd
Points : 125
Datum upisa : 18.10.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeNed 14 Avg 2011 - 23:04

Verkakaludjerka ::
Guinness, što se obustave trgovine akcijama na berzi tiče, veruj mi znam o čemu pričam. U pravu si da je ovo loš način organizovanja, slažem se sa tobom, razmišljamo slično. Pišem ovde jer znam da oni to čitaju i to ih užasno nervira, a ja želim da ih blatim i nerviram jer je to najmanje što su zaslužili.

Ajde molim te objasni mi posto znas sta pricas... sad sam poslao poruku drugaru koji je broker i kaze da je glupost nevidjena... Ja rekoh da pitam njega ako sam ja nesto propustio.
Gde je vest o obustavi na www.belex.rs?
http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/obustave
http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/iskljucenja

Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 8:59

Pogledaj podatke o članovima društva Luxol-Farmacija u APR-u. Član društva VM Novčani ulog: 13.012 EUR, ne-novčani: 26.220 EUR za 1311 akcija, i tako redom. Preračunavanjem se dolazi do pojedinačne vrednosti uložene akcije koja iznosi 20 EUR. Vrednost akcije na berzi je 260 dinara, osnivački udeli su obezvređeni. Menadžment zasigurno interveniše preko institucija koje su odgovorne za trgovinu akcijama od vrednosti, kako čuće se uskoro....
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 9:06

Verkakaludjerka"]Sony, pročitaj jučerašnji Blic, kažu da ipak sve prate. VOLRO BIX DA PROCITAM OD KOG JE DATUMA BIC,GLEDAO SAM od petka i subote nisam nasao pod kojim je naslovom tekst,pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 9:18

Jel neko ima informaciju dokle su stigli penzjoneri,oce li uskoro i police nesto konacno da radi.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 11:11

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/ovako-se-pljackaju-nase-firme-113370.php
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 12:13

Sekula: ovako se pljačkaju naše firme

Ovo je preslikana šema baš kao što je i Nini radio i evo i komentara na tu šemu:

Kasno objavljena,vec istorijska sema placke nase imovine , no za pohvalu je i ovako "otvaranje očiju " javnosti. Efekta neće biti osim gorkog saznanja da neko ipak sve to prati i malog olakšanja za nas opljačkane. Vodio sam jednu firmu do 2006. god. kada su mi Agencija za plačku i Nicović razbili koncept da istu otkupim sa radnicima i nastavim rad.Sad je jad i beda , sve propada a radnici ne primaju plate. Njihov mehanizam i dalje funkcioniše , ali je perfidniji od prikazanog , a mi smo i dalje nemoćni. Od samog početka su Vlahović, Đelić, Pitić, Živković... po innstrukcijama nalogodavaca iz vani uništavali imovinu ove države, a država nije stvorila mehanizam za odbranu, jer je kompletno razgrađena i nemoćna zato sto su je pomenuti vodili i vode.Nije u pitanju sada bankrot opljačkanih firmi, već bankrot države i kolaps ekonomskog sistema. Samo je pitanje vremena kada će to morati da objave.Pa ovakva "prvobitna akumulacija" nije zabeležena u analima ekonomskih i istorijskih kretanja u svetu. No vreme je čudo, neka se pljačkaši ne opuštaju jer se odnosi snaga brzo menjaju , a planeta postaje tesna, a "oteto je prokleto" i kad tad će morati "dobrovoljno " da vrate ono sto nije njihovo.Neka sada uživaju u "plodovima našeg rada" . Sad lepo smenimo celu ovu ekipu uspostavi se narodna vlast. Revizija svih privatizacija od 1990. Imena kupaca i ljudi koji su bili ministri po sektorima privrede kojima su preduzeca pripadala. Istraga. Hapsenja. Oduzimanje svega sirem krugu ljudi. Robija po principu opste korisnog rada - dozivotna bez mogucnosti pomilovanja ni pod kojim uslovima. I naravno dovodjenje domacina koji ce voditi racuna o svojoj drzavi i narodu. Vrlo brzo napredak u svim segmentima drustva ce biti vidljiv.

Eto to su komentari,zajednička crta autora i nas je pokušaj iznalaženja rešenja u borbi sa barabama i mafijom!
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 13:48

DRUŠTVO, čitam tekst u "Kuriru", gledam ovo naše, šta nam rade, i sve više sam ubeđen da BEZ OPLAVKA, NEMA OPORAVKA!

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 14:25

Gogisa, pa ti ne znaš ni novine da pročitaš? A vidim baš si imao tremu da ne pročitaš nešto ružno o tvom bogo-idolu. O njemu će novime tek da pišu kada ne bude više potplaćivao novinare kao što to sada radi (Profil&Profit). Da ti bude lakše pročitaj intervju sa ministarkom pravde na prvoj strani.
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 14:37

I ako sam pacifsta, ne pristajem na “ko tebe kamenom, ti njega bagetom” (loš utisak ostavlja na dečiju psihu i vaspitanje). Drugo, pored ovako shvaćene demo(N)kratije, robovlasništvo je zezanje, tj rana faza demoNkratije. Kako igrati fudbal fer kad ovi s druge strane krljaju i lome noge (čitaj: uništavaju našu imovinu i prazne stomake). Dva su izbora: povući se i ne igrati (loša odluka) ili početi da krljaš. Ova naše interna utakmica je i na državnom nivou. Država se ponaša po jednom starom, predizbornom, sloganu “samo vas gledam” (čitaj: stvarno me b k za vas).
Zato sam, čitajući tekst u "Kuriru” i učestvujući u ovoj Đenkinoj, ozbiljnoj, lakrdiji, sve više ubeđen da [u]BEZ OPLAVKA, NEMA OPORAVKA!

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 15:48

Ko tebe kamenom, ti njega plamenom.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 20:19

I DALJE TE PITAM KOJIH NOVINA PRVA STRANA VERKA KALUDJERKA,HOCU DA PROCITAM?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 21:41

Slavica Međo, prvi Ninijev čovek je nova direktorka proizvodnje u JGRM. Trebalo je da bude direktorka proizvodnje u šoljici, ali pošto niko nije hteo da se prihvati tog mesta, Deurić je morao nju da postavi, tako da mu sada visi mesto direktora proizvodnje u njegovoj šoljici.
Ko god poznaje Slavicu, zna šta da očekuje. Čujem da su Tolikar onako kako su hteli, a neće više imati otpor ni u direktoru proizvodnje, nego podršku, tako da će nam biti baš veselo. Biće brljanja na sve strane .
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:07

Dobro vece.

Kao prvo ne zove se Slavica nego Slavka .Za sve u firmi ona je profesionalac.
Sta vi niste bili lojalni Niniju?
I dobro je da je prihvatila posao .
Voleo bi da napravi malo reda medju svima nama kao sto je nekad bilo.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:27

Dobro veče. sesir
Izvinjavam se, lapsus scriptum ( omaška u pisanju ), pošto znam da "vama farmaceutima " latinski nije jača strana .
Koleginica je dosta stroga, zavešće strahovladu, što vama i odgovara . O njenim karakternim osobinama nemam visoko mišljenje, te ne mislim da će biti prihvaćena u kolektivu ( od čitava 2.5 farmaceuta ).
Takođe, lakih je profesionalnih načela, te će za pare uraditi podosta ( pristala je da bude odgovorno lice šoljice ), tako da nećete imati nikakvih smetnji da šurujete s Ninijem, i proizvodite šta i kako vam on kaže .
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:33

Za pocetak mozes poceti od novina BLIC,koje u izdanju od subote 13.8. donose intervju sa ministarkom Snezanom Malovic, gde se posebno apostrofiraju neregularnosti iz domena farmaceutskog sektora.Mnoge istrage su u toku a kako kaze besmrtni Andric"PRAVDA JE SPORA,ALI DOSTIZNA".Ukoliko vise volih elektronske medije preporucujem sajt Agencije za Privredne Registre,te tu mozes naci sijaset neverovatnih podataka.Recimo, na spisku akcionara nema:Zdravka Deurica, Nadice Margold, Vladimira Pecikoze,Branislava Markusa, Bore Todica.Zamisli, grebu ljudi rukama i nogama, a nigde ih nema na spisku akcionara!!!A sta reci tek za finansijski i nefinansijski udeo novopecenih industrijalaca u LUXOL -FARMACIJI.

NETO NOVCANI ULOG AKCIONARA 177.030 EURA
NE-NOVCANI ULOG(akcije racunate po 20 eura +trafo racunat 6000 eura)
1.255.723 EURA
MEDJUTIM , KAKO TRENUTNA VREDNOST AKCIJE NIJE NI 2.5 EURA,NE -NOVCANI ULOG IZNOSI 158.689 EURA

UKUPNI ZBIR TAKO IZNOSI 335.519 EURA!!!
Iz ovoga proizilazi da su soljicari sa 177.o30 eura realnog novca uspeli da kupe plac,i sazidaju "Svoju a NASU" fabriku.Naravno, proizvodne pogone je potrebno opremiti prema odredjenim proizvodjsckim regulativama,nabaviti dostavna vozila, platiti razne komisije ...Pa ovo je nezapamceno u istoriji grada!!!Ljudi, podaci o svim finansijskim tokovima postoje, potrebno je da se kontaktira kakav dobar advokat. Gospodja Medarevic vec ima realno daleko preko 10%punomocja, a uz malo dobre organizacije i predocavanja KONKRETNIH REZULTATA vec deprimiranih akcionara JGRM, OVAJ BROJ CE ZA KRATKO VREME BITI VISESTRUKO UVECAN!!!Trazimo vanrednu skupstinu akcionara , ali ne vise u fabrickoj menzi gde se BAHATA ZORA igra skupstine, gde se oponentima grobara JGRM iskljucuju mikrofoni, gde se pokusaji akcinara da kazu bilo sta sto odudara od dogme KO NIJE S NAMA TAJ JE PROTIV NAS ucutkuje drekom i zvizdanjem pomamljenih novopecenih kapitalista.Samo, dreka i vika ljudi bez imalo morala, obzira i kucnog vaspitanja oduvek je bila kratkorocni i POSLEDNJI argument!
NO PASARAN!!!


Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:43

@verkakaluđerka
post2
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:49

Posetiocima ovog foruma skrećem pažnju i na to da u APR nema podatka o broju žiro računa Luxol-Farmacije. Možda je to administrativna greška. Ako posetite Registar finansijskih izveštaja i podataka i pod matičnim brojem 20585188 potražite izveštaj o finansijskom poslovanju ovog kvaz subjekta, videćete da gradska čitaonica u Manastirskoj ulici ima veoma lepe prihode iako je broj zaposlenih 0.

Aktiva: 179.286.000 dinara
Poslovni prihodi: 4.100.000 dinara
Neto dobitaka: 19.565.000 dinara

Interesantno, nema žiro računa, nema zaposlenih, poslovni objekt-čitaonica ali ima novčanih transakcija..... Akcionari mislite o tome......

Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 22:51

Šerif: Jel to onaj profesionalac što nas sve z.....?
Verkakaludjerka: NO PASARAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 23:00

Dragi Šerife, nadam se da povratak Ninijevog kadra za nas akcionare znači da nam neće više pisati pisma i čitati govore alkoholisani profesor književnosti sa ciljem da nam objasni suštinu pravedne borbe radnika za civilizacijske tekovine čovečanstva. Jedino u čemu ste dosledni je kršenje principa. Sory
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 23:05

Moze Slavka da uvodi strahovladu, ali kome ?kad u pogonu nemozes sastaviti zglavnu smenu, prosto nema ko da radi,ako se budu igrali policajaca zene ce redom ici na bolovanja i tako nema plata svisu na ivici zivaca,jedino ako "MI FARMACEUTI" nesidju u pogon pa malo pripomognu.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 23:15

Pa kako će "mi farmaceuti" kad moraju u crkvu, manastir, itd da se Bogu mole da postanu kapitalisti. Umesto u pogone, od sutra svi na veronauku......
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 15 Avg 2011 - 23:17

Šta bi tek bilo da se ne zavetuju na siromaštvo?
Nazad na vrh Ići dole
Guinness
Just looking
Just looking



Broj poruka : 33
Localisation : Beograd
Points : 125
Datum upisa : 18.10.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 0:34

MASTER ::
Dobro veče. sesir
Izvinjavam se, lapsus scriptum ( omaška u pisanju ), pošto znam da "vama farmaceutima " latinski nije jača strana .

Ovo nema veze sa temom, ali moram da napisem.
Master, s obzirom da u postovima clanova trazite greske i redovno ih ispravljate evo samo da vas obavestim da lapsus scriptum ne postoji u latinskom jeziku. Moze se reci lapsus scripti ili lapsus scripturae. Ali lapsus scriptum je neizreciv pa i u mrtvom jeziku kao sto latinski a to bi trebalo da znate s obzirom da ste farmaceut i isti ste ucili. Takodje omaska u pisanju se kaze Lapsus calami ukoliko me secanje sa casova iz prvog razreda gimnazije dobro sluzi.
Svako dobro... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 7:55

HVALA VERKA,IDEJA ZA VANREDNU JE ODICNA, TRBA POCETI ODMA SA PRIKUPLJANJEM ZA VANREDNU SKUPSTINU NA JM A NACI DOBROG ADVOKATA JE TESKO SVI RADE ZA PARE KO DA VISE,U SUDNICI SE GLOZE A POSLE SEDNU KAFANU I UZIMAJU PARE OD JEDNIH I DRUGIH"CAST IZUZECIMA",POZDDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 8:56

Sada tek shvatam, pa ja nisam ništa razumeo kako treba. To je verovatno zato što DRUGARICA ZORA nije imala kapu i petokraku kada nam je na skupštini objašnjavala kako je sve po zakonu, nismo je ispravno shvatili. Menadžment se zaista bori za prava svojih DRUGOVA RADNIKA. Rođaci (BJ), kumovi (EB), nevenčane žene (AR,GT), sestre (GP) se ne računaju kao sukob interesa, i to je verovatno po zakonu, napisao je sve lepo alkoholisani profesor književnosti. Bravo za iskrene borce za interese obespravljenih radnika i akcionara, uvažene drugove članove, kako oni to vole da kažu menadžmenta, ZDRAVKA, PECIKOZU, MARKUŠA, NADICU. Oprostite što nisam shvatio moćnu viziju.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 10:58

http://www.istinomer.rs/sr/teme/series/82/Slu%C4%8Daj+Jugoremedija+ili+kad+potla%C4%8Deni+tla%C4%8De.html
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 11:35

http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=206&cl=20

@Guinness - Lapsus scriptae (izvini sto te ispravljam, malo mi je zardjao latinski ali je i tebi)
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 12:03

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/bice-hapsenja-policija-ceslja-120-privatizacija-113718.php
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 13:23

Drugovi ŠOLJIČARI, gledam ja ovu našu državu, ništa joj ne ide kako treba. Gledam vas, sve cveta, kako od radnika do kapitaliste, baš vam to polazi za rukom. Pošto ste uspešno sproveli u delo ideju o pravednoj borbi radnika i akcionara koji su uzeli stvar u svoje ruke, što vi ne bi pomogli našoj napaćenoj državi. Evo kako: pošto uspešno ekonomišete, treba videti na šta se to sve bacaju pare iz budžeta. Poučen vašim primerom predložio bi vam da sledeća velika ideja bude ukidanje obrazovanja. Dosta je bilo tih školovanih, a i šta će nam kad se na vašem primeru očito vidi da se i bez škole može u kapitalizam. Obavezno uključiti DRUGARICU ZORU, uvažene sociologe, alkoholisane profesore književnosti, da osmisle kako ćemo. Valjda neće tražiti opet da im se renovira kuća, pa već smo im to uradili? Hrabro napred DRUGOVI ŠOLJIČARI..... i pišite ponovo svim DRUGOVIMA AKCIONARIMA I AKCIONARKAMA da li ste i ovaj put uspeli, jedva čekamo, mi smo uz vas, a akcije i plate o tome ćemo neki drugi put.....
Nazad na vrh Ići dole
Dadax71
Partner
Partner
Dadax71


Broj poruka : 43
Localisation : Novi Sad
Points : 51
Datum upisa : 05.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 14:41

Dobar dan svim akcionarima Jugoremedije!
najzad dobre vesti pre dva sata smo dobili knjigu akcionara,statut firme i osnivački akt što znači da je naša inicijativa uspela u potpunosti i naravno nećemo se tu zaustaviti ali poslušaću savet nekog forumaša koji je dao ideju da naše planove ne iznosimo javno pa ovim putem pozivam sve akcionare da mi se obrate putem mail-a pa ćemo se dogovarati o daljim koracima a na forumu i dalje pišite ovo što ste i dosad ali nećemo javno otkrivati planove e toliko za sad od mene pa kad budu bili opet neki konkretno odrađenih poslova obavesti ću vas.
P.S. moram naglasiti da su bili izuzetno ljubazni po mom mišljenju čak i preterano za moj ukus.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 15:00

Dadax71 ::
Dobar dan svim akcionarima Jugoremedije!
najzad dobre vesti pre dva sata smo dobili knjigu akcionara,statut firme i osnivački akt što znači da je naša inicijativa uspela u potpunosti i naravno nećemo se tu zaustaviti ali poslušaću savet nekog forumaša koji je dao ideju da naše planove ne iznosimo javno pa ovim putem pozivam sve akcionare da mi se obrate putem mail-a pa ćemo se dogovarati o daljim koracima a na forumu i dalje pišite ovo što ste i dosad ali nećemo javno otkrivati planove e toliko za sad od mene pa kad budu bili opet neki konkretno odrađenih poslova obavesti ću vas.
P.S. moram naglasiti da su bili izuzetno ljubazni po mom mišljenju čak i preterano za moj ukus.
Одличне вести.
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 16:08

Od septembra izlazi novi zakon da poslodavac mora do 15.-og u mesecu da isplati plate zaposlenima za prethodni mesec, u suprotnom mu se blokira racun.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 16:29

Verkakaluđerka: DRUGARICU ZORU.....

Moramo dodati i druga Šlosera pa nebi bilo zgoreg i druga Reksa(školovani nemački ovčar) tek da bi im povećao stepen školske spreme! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 16 Avg 2011 - 17:11

Dadax71
Super vest!!! Idemo dalje (biće kao u istoimenom filmu u sceni deca vs Bata – Nemac).
“P.S. moram naglasiti da su bili izuzetno ljubazni po mom mišljenju čak i preterano za moj ukus.” Oprez: “NE VERUJ DANAJCIMA KAD DAROVE NOSE”.
[Đenka The Eurichu, ovo ima veze sa Trojom (dobro čitaš, ne tVojom nego Trojom) i skakačem. Pošto pojma nemaš, ovaj deo edukacuje je gratis. “Za dopunu (znanja), već od 260 dinara (vrednost akcije JR, komada 1), možeš se obratiti preko ovog foruma ili direktno pravnoj službi JR, gđi Margold (free of charge)”. J ga, baš sam ti iskomplikovao, majstore!]
• Dr. Scully:
Isto, dobra vest, al’ treba doživeti to („budi dobra do 15. oktobra“).

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 15 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: