BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 08:28

Milojka post2
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 13:51

Sekula:Kako misle da zavrse"solju"kad im se bude izmakla stolica u ponedeljak
Dobiće državni krevet ,šoljicu i ceo escajg
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 14:01

@Jevrem
od post2
Nazad na vrh Ići dole
Lunja
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 27
Datum upisa : 06.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 14:15

da li znate šta je danas bilo na upravnom odboru?
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 14:17

Nekako imam utisak da ćeš nam ipak ti preneti... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 14:30

Danas su na adrese akcionara JR počela da stižu pisma (~A5) sa, ne znam ni ja kako bih TO nazvao, osam stranica (~A3) kolor štampe u visokom sjaju, naslovna izgleda ovako:

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Bh55g5etharc0ubhkv0y
Ne znam koji blistavi um je došao na ideju da" bilten radničke demokratije" nazove Jugoremedija od .
Priča ima svakakvih, meni je privuklo pažnju:

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 14w3pm540xdn08ge7q28

Što je ~13mil. € (ako sam dobro napamet sabrao).
Tu su još razne poučne priče koje neupućenima treba da pomognu da shvate situaciju u JR.
Inače, poštarina za OVO je 10din (to je oko 420€, a gde je štampa, koverte..Rad ljudi i ne računam, oni svakako rade džabe udrimile
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 14:37

@Pampur
To je znači taj proglas koji su u tajnosti štampali...Zaboravili su da spomenu kako eskontuju menice ne zato što moraju, nego da bi ulagali u šoljicu. Mogli su nešto više i da napišu o tome kako šoljica ima ugovor sa JGRM da prodaje JGRM preparate i za njih uzima novac ( ne Cliacil), ali možda nije bilo mesta ?
Govnavom metlom ih sve redom treba oterati, pa oni ne kraduckaju, nego OTIMAJU !
I ta država neka već jednom dođe, pa neka se prodamo i rešimo agonije.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 15:00

MASTER ::
@Pampur
To je znači taj proglas koji su u tajnosti štampali...
Juče su to pakovali u najvećoj tajnosti, kao ilegalci SK, a danas su organizovali radnu akciju da postignu da do 8. upute sve akcionare kafa .

PS: Toliko znam o njima da mi je muka da i komentarišem više. Baš mi je bljak!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 15:11

@Pampur
Znam, ja sam malo skrenula od te cele situacije, pa sam odsustvovala sa foruma, ali sad kako se približava skupština, ne mogu, opet non stop čitam ! A na moru sam, i umesto da jedrenje , ja comp .
Da ne pričam da mi ćerkice polude kad vide da sam na forumu, kažu mama opet se štrumfuješ od .
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 17:19

@Pampur
Pa ti ga pretera za jednu nulu!!!!!!!!!!
Suma sumarum je ipak 1,3 mil. evra ali nije malo u svakom slučaju
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 17:33

Prošla crkavica,akontacija za jun....sramota šta se dešava u fabrici...da dočekamo i taj ponedeljak pa da vidimo gde smo i šta smo,a za ovo što su radili sigurno je da će odgovarati jer je finansijska policija našla puno toga što ne ide u prilog fabrici ,nego onome koji je to namestio,znate o kome je reč
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 17:55

JM se zalaže da fabrika ne propadne,a samo sa 5% ima pravo da postavlja pitanja i traži odgovore,koje već sigurno ima ,jer sutra dolazi u fabriku da prikaže ovlašćenja prikupljena od malih akcionara.
farao
Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 19:27

fmesaros ::
@Pampur
Pa ti ga pretera za jednu nulu!!!!!!!!!!
Suma sumarum je ipak 1,3 mil. evra ali nije malo u svakom slučaju

Sada ga ti pretera, ali baš baš.
PS: Samo prva stavka je 748.434.467,50din recimo da je kurs negde 1:100, to ti je već 7,48mil €.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 20:25

fmesaros ::
@Pampur
Pa ti ga pretera za jednu nulu!!!!!!!!!!
Suma sumarum je ipak 1,3 mil. evra ali nije malo u svakom slučaju
druže , izračunaj ti to malo ponovo jer ipak je 13 mil.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 20:41

Odakle da krenem, hajde od Ninija... Čovek više nije u zatvoru pušten je da se brani sa slobode pa je skoknuo do €urilenda da se vidi sa starim drugarima i proveri kako mu napreduje izgradnja fabrike!!! Sledeće, da Bans našli su i više nego što im treba a naročito ih je zanimao jedan račun od 86 000 000 din gde je Jugoremedija kupcu odobrila rabat pa zatim bez ikakve odluke direktor odobrava još jedan rabat od 40%. Sledeće, dug prema PIO 60 000 000 i neregulisan porez a uredno su tražili povraćaj poreza 89 i tako praktično pozvali inspekciju... ima još MNOGO informacija vezanih za raznorazne mahinacije, rečeno mi je da su dokumenti iskopirani i da se čeka razvoj situacije... Što reče jedan moj prijatelj i Šarančića su čekali 2 godine a imali su sve dokaze... Navodno nije princip (ako se baš ne mora) da se hapse ljudi dok su na položaju jer ko zna koga mogu da povuku sa sobom... zatvor kad ih puste niz vodu eeee to je već druga stvar! ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 21:21

@TITO druže moj,svaka ti je na mestu !!!!!!
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 22:12

"Ako se zapadne u docnju duže od 120 dana brine nas kategorija C iz dužničko poverilačkog odnosa koja omogućava banci da se može opredeliti za prodaju duga"

Navodi menadžment u famoznom obaveštavanju malih akcionara. Knigovodstvena vrednost po akciji je oko 3,3 evra puta 3700000 je manje od duga koji ne plaćaju!Sada je konačno jasno zbog čega vapi menadžment da se dug refinansira
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 22:43

JM ne ide sutra u Jugoremediju. Nadica Margold je zvala da dodje i da joj kaze pitanja koja ima za skupstinu i da prijavi ovlascenja, ali je otresena kao blato sa cipela aplauz . Kako su jadni! Pobrkali im se loncici, ne znaju cija ovlascenja smeju da falcifikuju
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 22:49

Ili je mozda zvala da joj kaze koja pitanja sme da postavi od
Inace zahvaljujem se uvidjajnom menadzmentu na akontaciji za jun, taman mi ostaje za perfex posle placanja stambenog kredita.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 22:51

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:340389-Lose-gazde-nema-ko-da-goni,evo malo štiva za čitanje
kafa
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 22:53

Milojka ::
Ili je mozda zvala da joj kaze koja pitanja sme da postavi od
Inace zahvaljujem se uvidjajnom menadzmentu na akontaciji za jun, taman mi ostaje za perfex posle placanja stambenog kredita.
post2
a nekome ni za perfex....još ni nema dosta....
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 23:01

Koliko sam shvatio ovo štivo http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:340389-Lose-gazde-nema-ko-da-goni,može se ući u trag gde idu novci ,ako se traži da se konsoliduje račun za sve firme koje su povezane ,a to mogu da traže mali akcionari ,jer su oni vlasnici .... sesir
Da li može to tako?
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/4/2011, 23:16

Perfex, ono što je potrebno svakom kriminalcu kada u toku pljačke biva opkoljen milicijom. Lakse se brise

Nazad na vrh Ići dole
Despot
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 6
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 01:36

Nadam se daće posle svega nešto ispasti od ovoga puno se priča a ništa se ne dela što nije nikako u redu ja bih voleo da se najzad krene sa reči na dela a ovako možemo da pričamo šta je istina ili ne ko je kome itd.Iskreno se nadam da će Šoljičari najzad pasti i odgovarati za svoja dela a mi fabriku preuzeti i da se spašava šta se može spasti.Sad neznam jel ovo protiv pravila ovog foruma ali ja bih pozvao sve akcionare da dođu u što većem broju na skupštinu akcionara
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 08:35

Nije protiv pravila moze se prisustvovati,a cenim da gospodja JM ima prikupljenih barem dobar dvocifren broj akcija,e sad je problem euricevaca kako kaze baba_milojka cije falsifikovati,a to je koliko znam krivicno delo,na velikim su mukama lale .Sto se tice ovog panfleta sto nam salju zapazio sam jednu recenucu citiram"jer bi se ponovo morali boriti za pravo i pravdu a u interesu zaposlenih,vlasnika i same JGRM"pa se pitam koga on misli da vodi u borbu,protiv koga Drzave pa on je za psihijatrsko posmatranje,to mu glavu puni onaj republikanac{komunjara]njegov mentor Popov. Sto se nisu borili da firma dobro radi,posluje ,da budu redovne plate[jnace plate su mizerija] ,ne on oce sad da bude gazda .GOTOV JE
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 09:01

Čekajte, čekajte ...
@baba milojka
JM ne ide u fabriku da preda ovlašćenja ? Pa mora ih predati da bi verifikaciona komisija utvrdila da li i koliko potpisa ima ! Ne može se samo pojaviti na skupštini sa potpisima, postoji rok kada najkasnije moraju da se predaju punomoćja...

Ne mogu da verujem koja se fama diže oko ovog foruma i oko naših identiteta. Ovo moram da napišem jer sam zagorčala život ženama koje ni krive ni dužne prolaze torturu jer se sumnja da su one ja.
JOŠ JEDNOM SE IZVINJAVAM SVIM OSOBAMA KOJE SU POGOĐENE LOVOM NA VEŠTICE ( UTVRĐIVANJE MOG STVARNOG IDENTITETA ). NISAM VIŠE U JGRM, ZNAČI NE RADIM VIŠE U JGRM, NE RADIM NI U ŠKOLI, NISAM NI DIREKTOR ŠKOLE, I KAKVE VEZE IMA DA LI IMAM JEDNU ĆERKU ILI ĆERKICE, ILI SINA ILI SINOVE ? I DA LI SAM UOPŠTE ŽENA ILI MUŠKARAC ?

Bitno je da se borim za promenu medžamenta, prestanak pljački i prodaju fabrike !
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 09:42

Koliko sam nacuo gospodja JM danas u 10 dolazi u firmu na prebrojavanje punomocija.
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:01

40000 akcija su opozivu,steta sto se nije krenulo ranije
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:02

Koji je poslednji rok za predaju ovlašćenja?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:15

frend kakav opoziv cijih akcija,pa 40000 nije mali broj akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:30

baba_milojka ::
Koji je poslednji rok za predaju ovlašćenja?
Mislim da je 24h pre skupštine.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:51

Pampur ::
baba_milojka ::
Koji je poslednji rok za predaju ovlašćenja?
Mislim da je 24h pre skupštine.
Tako je ,a pošto je to nedelja ,ona se mora pojaviti danas u firmi da bi prikazala punomoćja.Ne znam što se diže tolika galama oko toga,znaju oni kako treba i šta treba po zakonu da odrade da bi sve uspelo,i da bi se skupština u ponedeljak uspešno održala,i imali pravo glasa.
kod
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:54

Da li to znaci da i soljica&co isto danas moraju da prikazu punomocja.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 10:58

Milojka ::
Da li to znaci da i soljica&co isto danas moraju da prikazu punomocja.
Trebalo bi,jer ako važi za jedne ,to važi za sve.Neznam samo ko je u komisiji koja će to da verifikuje...jedino ako samo ne izmisle da se radi i u nedelju ,a onda će imati vremena,ali fabrika ne radi nedeljom tako da...videćemo,na sve su spremni kada prigusti.
Toliko.


Poslednji izmenio Bans dana 8/5/2011, 11:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 2 Icon_minitime8/5/2011, 11:00

I soljicari naravno.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: