BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (IV DEO)

Ići dole 
+92
stock
Spejs
Ceras
Infinity
Dalaj Lama
Guverner
Friz
Dragan11
Vlador
Big Mile
bozasine
Dax
Bookmaker
Nikolaj3
Matthew Greenburgh
Aca123
LJUBICHITZA
MORNAR
NEBOJSAe
moj matori
đubretarac
pepsiman
BoS
real_finanza
Miladin
Limited011
RobinHood
Steve McQueen
Teletrader
Jumbo
KRUSKA
DelBoy
Milica1
Prokuplje
Ilija
Nemesis
Dibesto
gogloee
HUACHUMA
Vlada BG
BBrroo
Sutra
LUMTDZOS
Bombica
Herr žika
Lilihip
geogsi
iki
Zoranecc
Momir
C R A Z Y
Lolita
Smile
Zalad
Aleks
Fast
Dejansss
Fmember
Nestrpljivi
Mitar
Racunarko
Poštar
Vladulns
nepet
Magi2
Dosije
Dusan
Drag65
Novosadjanin007
MYSTIC021
ILoveRoses
MilanLaki
Drag_Mlad
Boranija
vajabaja
Popaj
Maca
Josh
Banaćanin
Kobe Bryant
Rogy
Sneki
Aritmeticar
Sofke
V029
Ars Vivendi
Bond
Boby
Slovenac1
Sheriff
JelenaS
Agro
96 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/19/2011, 17:35

I TU TREBA NEKO DA GA UBACI NA lelex,gore u berzi,ni to nije garancija brzine i pouzdanosti,nekada direktan poziv moze biti i brzi od elektronskog,veb nalozi su meni otkrovenje a NETING I sjsjna stvar,ko ga nema obavezno neka ga uzme i nece pogresiti...ponekad lepa rec moze pre resiti problem nego vika,a ako ne vredi,dobra proverena dernjava mozda pomogne...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/19/2011, 18:07

Promene: 17.05. - 19.05.2011. (T-3) ili 12.05. - 16.05.2011.

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 81promene170519052011
Nazad na vrh Ići dole
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/19/2011, 20:16

U ponedeljak 23.05 je tradicionalni pred-skupstinski sastanak vecih akcionara i menadzmenta.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/19/2011, 23:09

Po ceni bi se reklo da se sprema dokapitalizacija po 10k, tako da nema potrebe da se nesto vise raspitujemo.
Nazad na vrh Ići dole
Dosije
Zuti karton
Zuti karton



Broj poruka : 184
Points : 500
Datum upisa : 22.01.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 00:02

Dakle, ja sam jutros dobio poziv za taj sastanak (valjda me smatraju vecim akcionarom), pa cu videti sta je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Dosije
Zuti karton
Zuti karton



Broj poruka : 184
Points : 500
Datum upisa : 22.01.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 00:04

MilanLaki ::
Po ceni bi se reklo da se sprema dokapitalizacija po 10k, tako da nema potrebe da se nesto vise raspitujemo.

Aman. Po ceni bi se reklo da ljudi izlaze iz svih drugih tzv. tradicionalnih hartija Belex-a i ulaze u NIIS, da bi ispeglali gubitke. Ko je to uradio, lepo je prosao. Ne donosite prerane zakljucke, nece ovaj eksplozivni rast NIIS-a trajati vecno, vec pomalo lici na balon.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 01:08

Dušan ::
www.intercapital.rs

Imate elektronsko trgovanje, niske provizije, kvalitetnu uslugu. Sve što vam treba za uspešno trgovanje.

Da, znam za elektronsko trgovanje. Imam ugovor sa jednom brokerskom kucom gde su provizije niske, ali ne mogu da dajem elektronkse naloge sa posla. Radim u firmi gde ne mogu stalno da budem na internetu. Obicno dajem naloge pre otvaranja ili u toku trgovanja kada mi se ucini da je neka hartija po povoljnim cenama. Na taj nacin moze uvek par procenta da se povoljnije kupi ili proda.
Evo jednog primera koji se bas dogodio na ovoj hartiji pre dva dana, sto me je i navelo da dam nalog za kupovinu.
Na otvaranju na strani traznje je bio samo jedan nalog sa cenom od -8%.
Interesantno je da nakon dvadeset minuta neko ko me je bila hitna prodaja je dao isto nalog na -8% tacnije na vrednost od 7555 dinara. Transakcija je izvrsena i ostalo je jos 8 akcija na strani prodaje od -8%. Pozvao sam brokersku sluzbu da kupim tih 8 komada po toj ceni. Dok sam obavio poziv, izdiktirao podatke sifru i ostal0o, akciju su bile vec prodate. Tako da sam u trenutku odlucio da dam nalog po malo visoj ceni 7605. Da bude jos jaca fora taj isti nalog tog dana nije bio ni pusten, tek sledeceg dana kada sam ponovo zvao. Zamislite koje bi tek bilo razocarenje da nisu bile prodate akcije po 7555 a da sam po to ceni dao nalog.
Posle ovakvog iskustva malo se i gubi entuzijazam, uzbudjenje i draz koju treba da donose berza.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 10:08

Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...

Čestitam kolega, upravo Vam je prošao nalog ... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 10:11

Magi2 ::
Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...

Čestitam kolega, upravo Vam je prošao nalog ... sesir

O 28komadica...

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 10:32

Sada dobih poziv iz banke. Emisija akcija je za dividendu, 10%. Raspitivao sam se u vezi dokap-a, ali o tome riba ne moze nista da mi kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 10:37

Ako je 10% dividenda onda je reakcija tržišta sa takvim padom u poslednjim danima veoma čudna. Trebalo bi biti obrnuto
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 10:45

Ne znam. Kaze na 10 akcija dobijate jednu. Nema dividende u novcu. Oko dokap-a nema dozvolu da govori, mada kada sam spomenuo rec dokap, bilo joj je cudno i kao da prvi put srece pojam dokapitalizacije. Ja sam do sada se udruzivao sa Slovencima za Skupstinu, pa sam joj rekao da cu razmisliti da li da dam punomocje njenom regionalnom manager-u. Inace, reakcija trzista je skroz cudna, ne dopada mi se.
Nazad na vrh Ići dole
nepet
VIP
VIP
nepet


Broj poruka : 413
Points : 1029
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 11:01

Slovenac1 ::
Ako je 10% dividenda onda je reakcija tržišta sa takvim padom u poslednjim danima veoma čudna. Trebalo bi biti obrnuto


nije ako je dan dividende 31.12.2010
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 11:05

nepet ::
Slovenac1 ::
Ako je 10% dividenda onda je reakcija tržišta sa takvim padom u poslednjim danima veoma čudna. Trebalo bi biti obrnuto


nije ako je dan dividende 31.12.2010

Ne može biti retroaktivno da se odredi dan dividende za nazad, osim ako nije u statutu banke kao što je to primer kod AIKa
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 12:28

Beograd -- Agrobanka je u poslednje tri godine pozitivno poslovala uprkos posledicama svetske ekonomske krize, kaže predsednik Izvršnog odbora Dušan Antonić.

Ostvarena dobit prošle godine iznosila je 1,15 milijardi dinara a ove se očekuje 1,55 milijardi, rekao je on.

Antonić naglašava da je strateški cilj Agrobanke da do kraja iduće godine ostvari tržišno učešće od pet odsto u ukupnom bankarskom sistemu Srbije kao i da proširi poslovnu mrežu u zemlji i inostranstvu.

„Već idućeg meseca trebalo bi da počne rad Agrobanke u Banjaluci u Republici Srpskoj, prvog njenog organizacionog dela u inostranstvu, što će još više ojačati ukupne privredne veze Srbije i Srpske“, kazao je Antonić.

Među najznačajnijim ulaganjima koja bi trebalo da budu ostvarena u predstojećem periodu, prvi čovek te banke je naveo kapitalne projekte u poljoprivredi kao što su izgradnja i obnova objekata, prerađivačkih kapaciteta, uređenja poljoprivrednog zemljišta, mini farme, kreditiranje nabavke stada u stočarstvu i druga.

U prioritetima su i korporativno i investiciono bankarstvo, razvoj individualne poljoprivredne proizvodnje, proizvodnja zdrave hrane, seoski turizam, lov i ribolov kao i ukupni razvoj sela.

Da su ti ambiciozni programi ostvarivi, potvrđuju i podaci o tome da je ukupan akcijski kapital Agrobanke 17,6 milijardi dinara a devizna štednja iznosi 546 miliona evra što je, kako je istakao Antonić, znatno povećanje poslednje dve godine, za razliku od većine banaka u Srbiji koje su u tom delu beležile stagniranje ili pad.

Agrobanka ima 5.000 akcionara, poslovnu mrežu od 150 poslovnih jedinica na čitavoj teritoriji republike, više od 100.000 klijenata među kojima i 54.000 registrovanih poljoprivrednih gazdinstava, više od 270.000 štediša, 185.000 izdatih domaćih i međunarodnih platnih kartica i 880 zaposlenih.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=20&nav_id=513320
Nazad na vrh Ići dole
Poštar
Partner
Partner



Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 13:01

Da li se saglasnost NBS za podelu dividende mora dobiti pre izglasavanja na skupštini ili ne?(trebalo bi pre skupštine valjda, a prema mojim saznanjima nju još uvek nisu pribavili)
Nazad na vrh Ići dole
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 13:14

Vec je uveliko stigla saglasnost od komisije a NBS se jos ceka.
Mislim da ce i od njih 100% stici uskoro, u svakom slucaju do Skupstine

Ko ceka taj doceka sesir
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 17:10

Slovenac1 ::
nepet ::
Slovenac1 ::
Ako je 10% dividenda onda je reakcija tržišta sa takvim padom u poslednjim danima veoma čudna. Trebalo bi biti obrnuto


nije ako je dan dividende 31.12.2010

Ne može biti retroaktivno da se odredi dan dividende za nazad, osim ako nije u statutu banke kao što je to primer kod AIKa

Ne razumem bas. Zelis da kazes da ce dan dividende biti odredjen za neki kasniji datum? Tj. da ako bi neko sada usao u hartiju da bi bio i u preseku. comp
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 17:17

MilanLaki ::
Inace, reakcija trzista je skroz cudna, ne dopada mi se.

Još ne možemo reći kakva je stvarno reakcija tržišta dok se talasanje oko NIS-a ne smiri. Sve je još turbulentno.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 17:18

Presek za dividend je 10 jun...ima u material za Skupstinu
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 17:29

Promene: 19.05. - 20.05.2011. (T-3) ili 16.05. - 17.05.2011.

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 82promene190520052011
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 18:09

Racunarko ::
Slovenac1 ::
nepet ::


nije ako je dan dividende 31.12.2010

Ne može biti retroaktivno da se odredi dan dividende za nazad, osim ako nije u statutu banke kao što je to primer kod AIKa

Ne razumem bas. Zelis da kazes da ce dan dividende biti odredjen za neki kasniji datum? Tj. da ako bi neko sada usao u hartiju da bi bio i u preseku. comp

da, normalno, ko kupuje danas dobija dividendu
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 18:26

Mitar ::
Presek za dividend je 10 jun...ima u material za Skupstinu

U pa ima vremena, taman dovoljno da se ljudi iz NIS-a prepakuju u ovu hartiju i zarade jos desetak procenata.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 20:08

10.06.2011 bice vecno upisan u mom srcu piju

Nadam se da ce biti neka vrsta tradicije i da cemo ga obelezavati svake godine, bilo je krajnje vreme sesir

Ne zaboravite najvazniji su zadovoljni klijenti i akcionari sesir
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 20:40

Nisam siguran koji profil ljudi ovde pise i skraba ali u situaciji kada akcija padne ovoliko i pored vise nego jasnih signala oko dividende onda ne znam cemu euforija armo

Dakle, vrednost pala 15% a dobijes 10% pa ti sad vidi de si i sta si. Ovo vecito kukumavcenje kako je to samo trenutno jer eto sad je aktuelan nis a pre je bilo nesto drugo nikako ne pije vodu. Gde su veliki akcionari da pumpaju kako bi posle dividende istrpela cena navalu cca 70000 novih i nicim izazvanih komada ? Ovo je obican split, veze to sa dividendom nema i zato se cena i ponasa ovako.


_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 22:23

vajabaja ::
Ovo je obican split, veze to sa dividendom nema

Kako je ovo obican split?
Kao i uvek spreman da naucim nesto novo. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Da, to je hteo da kaže   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/20/2011, 22:45

Racunarko ::
Slovenac1 ::
nepet ::


nije ako je dan dividende 31.12.2010

Ne može biti retroaktivno da se odredi dan dividende za nazad, osim ako nije u statutu banke kao što je to primer kod AIKa

Ne razumem bas. Zelis da kazes da ce dan dividende biti odredjen za neki kasniji datum? Tj. da ako bi neko sada usao u hartiju da bi bio i u preseku. comp
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 00:14

Sheriff ::
vajabaja ::
Ovo je obican split, veze to sa dividendom nema

Kako je ovo obican split?
Kao i uvek spreman da naucim nesto novo. sesir
Pa verovatno je mislio da ako 10 akcija vredi 100dm nakon podele dividende u akcijam 11 akcija će vredeti opet 100dm., samo što umesto 10 imaš 11 akcija.
"split" 10:11

Tako je KMBN nedavno "podelila dividendu u akcijama" pa je svako na 1 postojeću dobio još po 9 od
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 00:51

Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 08:41

Da, ali ko garantuje da ce posle raspodele dividende da ode cena 10% dole,.. Meni je sada ponder oko 7800, priznajem da cu se lepse osecati kada mi bude ponder 7100,..Jos ako ode cena dole posle raspodele dividende pa dokupim i smanjim ponder ispod 7k, ja sam na konju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 09:19

Drag_Mlad ::
" ja sam na konju".

Prijateljski savet...pazi da na ovoj akciji, ne padnes sa konja na magarca.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Dosije
Zuti karton
Zuti karton



Broj poruka : 184
Points : 500
Datum upisa : 22.01.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 19:21

Dejansss ::

Prijateljski savet...pazi da na ovoj akciji, ne padnes sa konja na magarca.

Vala bas... Ko iz ovoga moze da bezi, neka bezi, jer ovde nema buducnosti...
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 19:27

Nema buducnosti ovde, to i ja vidim!
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 21:16

Vi bezite, ja ostajem pa sta bude, nece mi biti prvi kiks,....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 3 Icon_minitime5/21/2011, 23:09

Obrni okreni vredi ove pare AGBN....da sve sporno pootpisuju opet ce da ostane ovoliko koliki je sada Mcap
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (IV DEO)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: