BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (IV DEO)

Ići dole 
+92
stock
Spejs
Ceras
Infinity
Dalaj Lama
Guverner
Friz
Dragan11
Vlador
Big Mile
bozasine
Dax
Bookmaker
Nikolaj3
Matthew Greenburgh
Aca123
LJUBICHITZA
MORNAR
NEBOJSAe
moj matori
đubretarac
pepsiman
BoS
real_finanza
Miladin
Limited011
RobinHood
Steve McQueen
Teletrader
Jumbo
KRUSKA
DelBoy
Milica1
Prokuplje
Ilija
Nemesis
Dibesto
gogloee
HUACHUMA
Vlada BG
BBrroo
Sutra
LUMTDZOS
Bombica
Herr žika
Lilihip
geogsi
iki
Zoranecc
Momir
C R A Z Y
Lolita
Smile
Zalad
Aleks
Fast
Dejansss
Fmember
Nestrpljivi
Mitar
Racunarko
Poštar
Vladulns
nepet
Magi2
Dosije
Dusan
Drag65
Novosadjanin007
MYSTIC021
ILoveRoses
MilanLaki
Drag_Mlad
Boranija
vajabaja
Popaj
Maca
Josh
Banaćanin
Kobe Bryant
Rogy
Sneki
Aritmeticar
Sofke
V029
Ars Vivendi
Bond
Boby
Slovenac1
Sheriff
JelenaS
Agro
96 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 1:10

Sneki ::
Agro ::
Sneki,

Druže, nemoj da se foliramo... pumpaš AGBN i to samo tako!
sesir

Pa dobro sta sad, covek voli da pumpa to je ocigledno netreba mu zameriti, a onaj koji pumpa se skraceno zove pumpadzija.
Ako postavimo pitanje obrnutim redosledom. Ko je pumpadzija, dolazimo do zakljucka da je to covek koji radi na benzinskoj pumpi.
Salu na stranu, ono sto mislim da ce se izdesavati u nerednom periodu, a vec se desavalo u slucajevima kada je bila u pitanju dividenda u akcijama je to da ce na nekih 10 do 5 dana do skupstine, kad vec bude izvesno tih +10% u akcijama, vrednost hartije ce otici na oko +10%, a nakon preseka odnosno skupstine akcija ce se vratiti na staru vrednost. Slicno se desilo prosle godine s sojom kade je bilo +30%. Mislim da ovde nece biti velike turbulencije jer +10% i nije nesto sto bi uzburkalo mnogo ovu hartiju. Prosto, to je kao kad bi hartija sa 8k otisla na 8,8. Recimo pre tri dana smo imali situaciju u jednom danu raspon od 8,5 do 9. A sada smo skoro na 8,35 ((8.35/9-1)*100). sto iznosi oko -7,22%.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 8:58

Sneki ::
Agro ::
Sneki, ja pišem o banci, a ti pišeš o meni?! .. šta je ovde tema?

Inače, koje izvore da citiram, ako ti ovi zvanični nisu po volji?

Citirajte Vi pouzdane izvore, a malo manje svoje pretpostavke.

Druže, nemoj da se foliramo... pumpaš AGBN i to samo tako!
Ovi što "bi voleli još toga" su napačeni akcionari koji bi rado da izadju bar na 12-15k i zato te podržavaju.
AGBN je prosek, sa gomilom problema (pre svega sa državom - a o menadžemntu da ne govorim) i svo to tvoje citiranje kao da dolazi sa samog sajta banke gde i ne može (a i ne očekuje se) da ima loših vesti... nemoj mene da ubedjuješ!
Takvih kao ti sam sita... jedino što priznajem je CENA AKCIJE !!
A kao što vidiš, ona se ne pomera!

P.S. Ne odgovori ti meni: koji ti je nik na onom forumu?
sesir

Ovo je prvi put da te ne razumem Sneki. Čovek samo iznosi prave informacije i to čak pre nego su zvanične a ti ga napadaš? Uvek smo na ovom forumu podupirali takve članove. Da ti nemaš neki osobni problem sa AGBN?


Poslednji izmenio Slovenac1 dana Pet 13 Maj 2011 - 9:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 9:01

Mislim je li čovek napisao kakav je profit banke u prva tri meseca pre svih i to napisao tačno? Jeste. Je li rekao da emisija dionica znači dividendu? To ostaje još da vidimo na skupštini ali ako jeste, onda mogu da kažem samo svaka čast i takvog člana bi želeo da imam na svakoj akciji na belexu na ovom forumu. Ako iznosi prave informacije onda pumpa? Nama fale takvi članovi koji iznose prave informacije i to na vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 9:07

Agro samo neka nastavi sa pisanjem informacija a ju ču se sam odlučiti šta ču da uradim sa svojim akcijama AGBN. Uostalom prvi put kad če izneti lažnu informaciju niko ga više neče čitati. Ali dok piše istinite informacije ostavite čoveka na miru.
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 9:44

Slovenac1 ::
Agro samo neka nastavi sa pisanjem informacija a ju ču se sam odlučiti šta ču da uradim sa svojim akcijama AGBN. Uostalom prvi put kad če izneti lažnu informaciju niko ga više neče čitati. Ali dok piše istinite informacije ostavite čoveka na miru.
post2

Potpuno se slažem sa svim što je Slovenac1 napisao.

Može neko da mi objasni gde je granica između pumpanja i pozitivnog izjašnjavanja o nekoj hartiji?

Zašto se isti standardi ne koriste i kada se neko negativno izjašnjava o hartiji? I tu može da postoji interes, ali za obaranjem cene da bi se povoljnije kupovalo, baš kao što kod pozitivnog pisanja može da postoji interes za podizanjem cene da bi se prodalo.

Bulls v. Bears je uobičajen odnos kupovne i prodajne strane na berzi, interesi su suprostavljeni.

Mislim da ljude treba pustiti da pišu šta žele, mi ovde nismo deca i nema potrebe da me bilo ko štiti od pumpanja, ja odgovaram za svoje postupke. Na taj način regulisati postove jednostavno nije moguće i predstavlja subjektivnu procenu onog koji posmatra.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 10:29

Slazem se sa gore navedenim postovima slovanca i V029,.. Svako odlucuje sam o tome sta ce prodati, a sta kupiti. Svi donosimo sami odluke. I sami odlucujemo koje cemo informacije prihvatiti a kje ne.
Uvek sam bio za slobodu izjasnjavanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 10:41

Drag_Mlad ::
Slazem se sa gore navedenim postovima slovanca i V029,.. Svako odlucuje sam o tome sta ce prodati, a sta kupiti. Svi donosimo sami odluke. I sami odlucujemo koje cemo informacije prihvatiti a kje ne.
Uvek sam bio za slobodu izjasnjavanja.

Posebno ako se iznose prave informacije, članovi Tic na AIKu i AGRO na AGBN su najbolje što se moglo dogoditi ovom forumu. Kad bi barem imali takve informacija za sve likvidne akcije na belexu...
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 10:51

Slovenac1 ::
Agro samo neka nastavi sa pisanjem informacija a ju ču se sam odlučiti šta ču da uradim sa svojim akcijama AGBN. Uostalom prvi put kad če izneti lažnu informaciju niko ga više neče čitati. Ali dok piše istinite informacije ostavite čoveka na miru.

Podrška.
Agro nastavi, Sneki je verovatno bila malo brzopleta.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 16:56

Promene: 12.05. - 13.05.2011. (T-3) ili 09.05. - 10.05.2011.

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 78promene120513052011
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011 - 8:01

Uopste ne vidim nikakvu korelaciju medju cenom akcije na berzi poput nase i bilo kakvih rezultata. Jednostavno, svaka investicija na belex je spekulativna! Sto se agbn tice, ima tu problematicnih plasmana, ali to ima svaka banka. Ono sto ohrabruje, ova banka je uspesno prosla kroz krizu i ne vidim razlog za paniku! Sto se Vujica, Eltima i ostalih tice, duguju oni i ostalim bankama, ne samo nasoj.
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011 - 10:28

Tako je delijo ali ti nemas akcije drugih banaka nego samo ove "tvoje" pa samim tim to vise boli. Mnogo vise. Kad pogledas 'de je sve Dule putovao na ime materijalnih troskova i ko mu je dodeljivao nagrade bice ti jasnija korelacija sesir

Na "tvojoj" banci ima jos jedna jako interesantna stvar, daleko bitnija od TA ili fundamenata. Ako pogledas strukturu akcionarsku videces da su tu veliki upravo oni koji su vukli i velike kredite od ekipe. Mehanizam je jasan. Pumpa se cena na berzi da akcija skace, ovce kupuju, u opstoj euforiji glasa se dokap, manguparija podeli novac na propale firme i hipoteke petog reda i onda jovo nanovo. Isti scenario i ovoga puta. Cim zaskripi Dule magistar vodi poslovnu politiku po sistemu - dizi kamatu na stednju i raspisuj dokap i onda kao "uvecanje bilansne sume", vec postaju dosadni kafa

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011 - 13:44

Zvali me iz Banke da im potpisem ovlascenje.
Pitao sam seficu da li ima neku informaciju u vezi dokapa.
Rekla mi je da nezna jos nista, ali da u cetvrtak imaju sastanak i da ce pokusati da izvuce neku informaciju sta predstavlja tacka dnevnog reda o emisiji akcija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011 - 17:16

Promene: 13.05. - 16.05.2011. (T-3) ili 10.05. - 11.05.2011.

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 79promene130516052011
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011 - 23:21

Vrlo interesantno, ako pogledamo tabelu, zadnja 4 akcionara su dokupila akcije do broja koji je deljiv sa 10, dali je to vec sigurno da ce biti 10% dividende u akcijama ili je ovo samo koescidencija,...Dobri rezultati NIS-a su bacili u zasenak ovu hartiju, tako da skoro i nema potraznje, mozda je ovo dobra prilika za pojacavanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 11:33

Dušan Antonić i njegova jagnjeća brigada ojadiše AGBN. Još koji dan i ode ovo ispod 7000 RSD.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 16:01

ILoveRoses ::
Dušan Antonić i njegova jagnjeća brigada ojadiše AGBN. Još koji dan i ode ovo ispod 7000 RSD.

Ojadiše u kakvom smislu? Poslovanje u prvom kvartalu je vrlo dobro. Meni se više čini da je ceo belex osim Nisa u padu.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 20:14

Da bas tako, otprilike ovo je period godine kada belex ide malo nanize, imali smo prolecni rast, sada nas ocekuje letnji pad, jedino ako se ne desi nesto drasticno pa promeni kurs belex-a
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 21:31

Promene: 16.05. - 17.05.2011. (T-3) ili 11.05. - 12.05.2011.

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 80promene160517052011
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 21:43

Joj Rado, joj Radmila, sta si s AGBN ucinila :)
Izgleda je stvarno 10%.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 22:29

MilanLaki ::
Joj Rado, joj Radmila, sta si s AGBN ucinila :)
Izgleda je stvarno 10%.

I Rada ga je zaokruzila,..
Bogami i ja se razmisljam da zaokruzim, samo sto mi treba 9 akcija da dokupim,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Banaćanin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 120
Points : 379
Datum upisa : 17.11.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011 - 22:42

A sto bi zaokruzivo kad mozes da dobijes u novcu
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Maj 2011 - 10:32

Auuu do gde smo pali, mislio sam još dokupiti NIS ali ovako diametralno neče moči još dugo. Umesto NISa na 680 bolje mi je kupiti AGBN na 7500
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Maj 2011 - 10:45

Logicno razmisljanje, trenutno je cep na 7600 dinara, 849 akcija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Maj 2011 - 16:24

Mislio sam cep znaci vecu kolicinu akcija na prodajnoj strani, ali vidim da cepom zovete i vecu traznju. Covek se uci dok je ziv, hvala sesir

Pored 849 akcija u traznji po 7600 Ima jos jedan cep u traznji od 500 akcija po 7800 dinara.

Tesko ce biti kupiti AGBN na ovim nivoima, cekamo novi dan sesir
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 9:31

Nema tih naloga vise, bili su dnevni, tako da ima velikog prostora da ide dole.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 9:42

Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...


Poslednji izmenio Drag_Mlad dana Čet 19 Maj 2011 - 9:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 9:47

Drag_Mlad ::
Nema tih naloga vise, bili su dnevni, tako da ima velikog prostora da ide dole.

Na tim cenama če sigurno doči opet
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 10:19

Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...

Zbog takvih nam je berza tu gde jeste...nema etike i profesionalnih standarda! Sličan problem se i meni desio...
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 10:28

MYSTIC021 ::
Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...

Zbog takvih nam je berza tu gde jeste...nema etike i profesionalnih standarda! Sličan problem se i meni desio...

Nazalost neko pravi scenario kako mu odgovara....malo se oni prebacuju s jednog na drugog i teraju vodu na svoju vodenicu...cekaju se cene...al malo veci pritisak na samog brokera moze da doprinese uspehu!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 12:35

Drag_Mlad ::
Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...

Cut out the middle man: pređi na online, treba ti jedno par dana da navikneš, posle pesma. A još netting: čista poezija.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 12:39

Opet "tajne i nevidljive sile" diriguju cenu ove banke! Mislim da je ovo sramota cak i za jednu ovakvu "vukojebinu" od drzave kakva je Srbija! Bedno je do cega su ovu banku doveli ova Demokratsko - komunisticka partija sa satelitima!
Zar je velikim akcionarima stalo da njihova investicija bude ovoliko obescenjena. Jako sam velike nade polagao na Sabcane i njihovog investitora, ali i on je izgleda digao ruke.
Nazad na vrh Ići dole
JelenaS
Our family
Our  family
JelenaS


Broj poruka : 159
Points : 701
Datum upisa : 05.06.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 13:56

Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...
Koja je kuća u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 14:04

JelenaS ::
Drag_Mlad ::
Zamislite sta mi se jutros desilo, dao sam nalog juce u toku trgovanja na 7605 sa rokom trajanja do petka, nisam ni gledao tablu, jutros pogledam vidim nema naloga. Pozovem brokersku sluzbu, kazu zaboravili da ga puste. Pustice ga danas. Prosto ne mogu da verujem da se takve stvari desavaju,...
Koja je kuća u pitanju?
Banca intesa,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 14:20

Drag_Mlad ::
JelenaS ::
Koja je kuća u pitanju?
Banca intesa... [/quote]

Hahahahaha....ladno ista družina kao i kod mene od
Ja sam još tražio pismeno obaveštenje zbog čega mi nalog nije realizovan, rečeno mi je da ću ga dobiti...evo prošlo je više od mesec dana, a još ništa od odgovora scratch Kako li se tek ophode prema onim neukim, to sam bog zna sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (IV DEO)   Agrobanka - AGBN (IV DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011 - 15:29

www.intercapital.rs

Imate elektronsko trgovanje, niske provizije, kvalitetnu uslugu. Sve što vam treba za uspešno trgovanje.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (IV DEO)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: