BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Vrenje a.d. Beograd - VREN

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime5/27/2007, 15:48

Zakazana redovna skupština za 28.06.2007.
Tekst saziva skupštine AD Vrenje,Beograd,može se pročitati i na sajtu [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime7/17/2007, 14:44

Molim za mišljenje,zbog čega se obara vrednost sa samo jednom akcijom!!??
Jednom akcijom sa 1600,na 1500,umesto da svaki dan skače 7%!
E pa to nije lepo!
TO JE NEPRAVDA!
Kalimero!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
ntvala
Just looking
Just looking



Broj poruka : 16
Points : 0
Datum upisa : 11.07.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime7/17/2007, 18:41

Kuloarska prica koju sam cuo pre par meseci od ljudi koji nemaju veze sa berzom i akcijama glasi otprilike ovako-most Zirafa koji treba da spoji Novi Beograd i Banovo brdo treba da se spusti upravo na zemljistu fabrike Vrenje u Radnickoj ulici, otuda interesovanje spekulanata za akcijama firme kojoj realno gledajuci ne treba pogon na par kilometara od centra grada govori se o prodaji i premestanju lokacije, izvestaji su im losiji nego prethodnih godina, samo da jos g-din gradonacelnik ozdravi jer on i njegova ekipa su najvise spomonjani kao kupci.
-Sve ovo ne mora uopste da bude tacno, ali mozda odgovor lezi u tome da sa jednom akcijom obaraju cenu oni koji hoce da je dokupe
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime7/18/2007, 08:17

Ova ti je vredela!
Nije loše da se prenose i kuloarske priče.Značiće i to nekome.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime7/21/2007, 03:19

Mislim da nad ovom akcijom lebdi losa Karma alien

Salu na stranu: davno sam proucavala ovu akciju i raspitivala se - receno mi je da je menadzment "sebican" ako nije jasno pitaj, recicu....
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime7/21/2007, 09:50

Sneki ::
Mislim da nad ovom akcijom lebdi losa Karma alien

Salu na stranu: davno sam proucavala ovu akciju i raspitivala se - receno mi je da je menadzment "sebican" ako nije jasno pitaj, recicu....
Čuo sam i ja nešto,al objasni,kad se guraš.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime5/30/2008, 00:20

ntvala ::
Kuloarska prica koju sam cuo pre par meseci od ljudi koji nemaju veze sa berzom i akcijama glasi otprilike ovako-most Zirafa koji treba da spoji Novi Beograd i Banovo brdo treba da se spusti upravo na zemljistu fabrike Vrenje u Radnickoj ulici, otuda interesovanje spekulanata za akcijama firme kojoj realno gledajuci ne treba pogon na par kilometara od centra grada govori se o prodaji i premestanju lokacije, izvestaji su im losiji nego prethodnih godina, samo da jos g-din gradonacelnik ozdravi jer on i njegova ekipa su najvise spomonjani kao kupci.
-Sve ovo ne mora uopste da bude tacno, ali mozda odgovor lezi u tome da sa jednom akcijom obaraju cenu oni koji hoce da je dokupe

Šta bi od ovoga?
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Vrenje a.d. Beograd - VREN Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrenje a.d. Beograd - VREN   Vrenje a.d. Beograd - VREN Icon_minitime5/30/2008, 09:30

Koliko ja znam plac koji spominjes vec je davno prodat/obecan nekom jacem.
Aktivno rade na izmestanju pogona.
Proizvodni program odlican, vecinom osiguran izvoz.
Korporativna kultura-slaba.
Nazad na vrh Ići dole
 
Vrenje a.d. Beograd - VREN
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo
» BAS a.d. Beograd - BASB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: