BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Ići dole 
+28
BoS
Maca
Fmember
Momir
Ars Vivendi
Limited011
ALHEMICAR 07
Gargamel011
Teletrader
Cope
pepeljuga21veka
gogloee
mirami
Karmamen
Milos86
Friz
Nebojsa
Kobe Bryant
Goca
pepsiman
kaktusic
Vlada
Greta
Mima
iki
Dusan
Vidovnjak
Sneki
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 30 Sep - 11:16

Siguran sam da je Momcilo dobio inspiraciju u Deponiji KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 180
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 181

All rights reserved

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 30 Sep - 11:29

Breaking News

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 175KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 182
Tema Deponija je skocila jos za jednu poziciju,Drugovi i Drugarice Deponija je i ispred Politike.Samo ako se drzimo zajedno uspecemo. KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 177

Bicu slobodan da predlozim administratoru da ukloni pojedine teme iz Deponije. ;)

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 13:57

Evo da se obratim ovde,ne bi da gusim onako lepu temu Upoznaj svoju domovinu ... ovako glupim postom :D
Dakle,vidim da je slabo ko zainteresovan da pise tamo.A sto bre? :(
Evo ja recimo hocu da idem u neku banju i nemam pojma gde nikada nisam bio ni u jednoj.I sad mora da guglam umesto recimo da pogledam neciji post u toj temi o nekom mestu sa nekom banjom i iz prve ruke saznam valji li ili ne.
Stoga vas molim Drugovi i Drugarice pisite mi o nekoj dobroj banji,obavezno da ima one fore sa lekovitim blatom i da ima neka priroda oko nje.
Unapred zahvalan.
:D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 14:06

E pa Vidovnjak, kakav bi ja lokalpatriota bio kad ne bi preporučio Banju Junaković? :D

A bojkotovao sam onu temu :D sa grbovima zato što nema (najlepšeg) grba :smokeing:

E da, nikako da pohvalim, mirami, odlična ti je maca :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 14:47

Dušan85 ::
E ......
E da, nikako da pohvalim, mirami, odlična ti je maca :flower1:


:hihihi: Auuuuu... prijatelju !! :D
Ako je to trebalo da bude kompliment... maca ili "maca" pitanje je sad ?? cat Suspect
:evil: Mnogo si nekako "direktan" :flower:

lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 14:49

E Sneki, Sneki, mnogo ti misliš na te stvari :naghty:

Mislio sam na avatar od mirami :D
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 17:53

Dušan85 ::
E pa Vidovnjak, kakav bi ja lokalpatriota bio kad ne bi preporučio Banju Junaković? :D

A bojkotovao sam onu temu :D sa grbovima zato što nema (najlepšeg) grba :smokeing:

E da, nikako da pohvalim, mirami, odlična ti je maca :flower1:

xexe
a pazi kad sam znao da ces preporuciti banju junakovic,jos htedoh da dodam u post"znam Dule".xexe
a za grb,sam se dvoumio za tvoj,i reko sko stavim ima da se pobune sva manja mesta sto njih nema :D
p.s.Koliko sam ja skontao..mirami zar ti nisi male? :D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 1 Okt - 19:25

Banja Rusanda u Melencima kod Zrenjanina.Lipova suma,blata ima koliko hoces a i leci. :D

P.S.malo lokal patriotizma :sunc:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeČet 2 Okt - 11:45

@pepsiman
Da cuo sam za Rusandu,ali ja bi neku banju u planini,ne u ravnici.
Inace znam da pored banje Melenci su nekada imali najbolju dikoteku u kraju.:)

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeČet 2 Okt - 18:30

Vidovnjak,
ne diraj nam Mirami... to je nasa stara drugarica !!
:bangbang:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeČet 2 Okt - 19:28

Da diskoteka N.N.izgorela prosle godine.Gazda nadoknadio stetu putem osiguranja.

I sada ima dve N.N.jednu u centru Melenaca,a druga u centru Zrenjanina.

P.S Puno mladih ribica dolazi :D
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimePet 3 Okt - 9:19

Znaci pepsiman da ja ipak idem u Melence na odmor KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 169

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimePet 3 Okt - 21:43

Tek sad videh da sam dospela na listu ko je-sta je...Pa valjda si ti neki vidovnjak pogledaj u tu svoju :kugla: pa ces videti da li imam macu samo na avataru ili ... 8)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimePet 3 Okt - 22:04

mirami ::
pa ces videti da li imam macu samo na avataru ili ... 8)

lol!

:respect:

E ovo ja zovem "uterivanje" dugova KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 20

Ajde Vidovnjak, protrljaj tu kuglu
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 10
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 12:19

Breaking news

Posle visecasovnog trljanja(kugle),
Mirami je zensko , ovo je zvanican stav Deponije !
:flower1:

@Dule
nadji si drugu macu :drrr:
:D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898


Poslednji izmenio Vidovnjak dana Sub 4 Okt - 13:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 13:03

Sta pisu danasnje novine... KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 114 RUSI SVE KUPUJU affraid
Svakako najzanimljivije ovih dana je dolazak Ruske Gaspro banke.
Raznih banaka je tu bilo u opciji oko OTP,Univerzal i Agro banka.

OTP banka po svemu sudeci zeli da ode odavde jer nije zadovoljna poslovanjem,opsti utisak je da se sama ponudila i ona je jedna od najskupljih opcija za Gaspro banku.Razvila je poslovanje sa stanovnistvom a to Gaspro banci nije potrebno.(preko 1000 zaposlenih).Po svemu sudeci od ove kupovine nema nista.(ova opcija je recimo duplo skuplja od Univerzal banke).
Procena kugle za ovaj deal 40%

Agro banka i sama ima otvoren racun u Gaspro banci i imaju vec neki vid poslovanja,no direktor Agro banke demantuje bilo kakve zvanicne pregovore.Novine kazu da o odluci prodaje Agro banke odlucuje drzava iako je ona vlasnik iste oko 20%.
Procena kugle za ovaj deal 70%

Univerzal banka relativno skupa banka,nije glomazna(oko 400 zaposlenih),rade sa korporativnim klijentima,jasna vlasnicka struktura,imaju vec klijente iz Rusije.
Procena kugle za ovaj deal 90%


Ikarbus
Novine kazu citav tender namesten Ruskoj kompaniji.Tender produzen,prvobitna i jedina ponuda bila mala,pojavila se nova bolja i zavrsen posao.Srpska posla.Tendersku dokumentaciju su otkupile jos dve kompanije,jedna Izraelska i jedna nasa.Pogadjajte koja nasa...mala pomoc?Hm...evo _ _ komerc.
Ruska kompanija je vec dobila kredit u Rusiji za kupovinu Ikarbusa,samo da se Misko i Kole izracunaju.
Procena kugle za ovaj deal 100%

I na kraju,
Par dana u nazad bilo toplo,radijatori grajali,probe neke.Danas hladno a i radijatori hladni.
Beogradkse elektrane izgleda rade na solarnu energiju.
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 71

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 13:39

Vidovnjak ::

@Dule
nadji si drugu macu :drrr:
:D

E ne može ovako, ne pitaš se ti :drrr: nego mirami :flower1:

Mislim da izbor nije težak:

ti :pig:
ja :sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 14:15

scratch

U Deponiji vaze Deponjiska pravila :D
Imam pravo preceg muvanja kao urednik Deponije :bball:
Stani u red momce :box:

@mirami :oops: :flower1: :silent:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 14:32

Dobro, ako je tako, pozivam mirami na popodnevnu kaficu na podforum barstreet :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 14:46

Dušan85 ::
Dobro, ako je tako, pozivam mirami na popodnevnu kaficu na podforum barstreet :flower1:

Uveren sam da ce te odbiti,ona ne zalazi u te bircuze :D

Gledaj i uci se Dusane kako se muva jedna dama KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 43 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 116 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 118

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 144

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 15:00

Ah da, bircuzi... scratch Moraću neki elitni da napravim tamo na bar street bulevaru :D

A kad smo već kod toga, dame se ne muvaju, njima se udvaramo, ovako:

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 9 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 27 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 16 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 20
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 15:05

Dusane koliko si puta gledao film "Mi nismo andjeli"
ma to su provaljene fore,mirami je iznad toga,kao i svaka dama sanja o muskarcu sa kulinarskim sposobnostima :albino:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 15:09

A šta da radim, kad sam klasičan romantičar :heart:

Naučiću i da kuvam ako treba! :flower:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 19:38

Najzad, bend je poceo da svira, masa je zaurlala, a preko zavijajuce gitare I ubrzanih bubnjeva, cula se pesma:

“Daj mi smrt / ne zelim da zivim / ma, daj mi smrt / ili cu o’laditi tvoju staru / dosta mi je dobrocinstva / dosta mi je zivota / zelim smrt / ma, daj mi smrt / ili cu ti razbiti lobanju / t ices biti mrtav / napravicu od tebe mleveno meso / I dacu ga svojoj macki / jer meni je potrebna smrt”!

Pevac, Dzoni Blad, uze pivsku flasu I baci je u odusevljenu masu, koja je skakala tako visoko, da se sticao utisak da ljudi zele da svojim glavama sruse oronulu tavanicu kluba. Sastav otprasi svoj set od petnaestak minuta (sto je za jednu punk grupu bilo mnogo) I publika se polako primiri, spustajuci se sa svog opasnog leta, sa visoko eksplozivnog oblaka, prepunog znojave I naelektrisane atmosphere u kojoj je covek lako mogao da zaradi batine.

Posle koncerta, zadovoljna gomila Punkera se razilazi iz demoliranog kluba na preplasenu ulicu. Adolf je ostao u drustvu svojih lepo raspolozenih drugara. Bio je uzbudjen svirkom, ali je negde duboko u sebi osecao nesto drugo. Pitao se gde li je sada devojka onog Tedsa. (iz knjige "Bašta trnja" - prvi punk roman)

lol! :heart: :heart:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSub 4 Okt - 20:38

:cherry: Sneki, gde me nadje! :cheers:

"Bašta trnja" kultna knjiga, knjiga moje mladosti...
Svako u životu bar jednom je bio panker :najezeni:



.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimePon 6 Okt - 10:47

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 10-3

Pa mogli bi malo da pricamo i o muziku.Mali photo slagvort,pa nastavljamo.

Breaking News

Deponiska tema,upoznajmo se bolje: Ko Sta Slusa od Muzike ?

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 16:45

Breaking News

Dragi saborci,nama vladaju iz zooloskog vrta.

Da li ste znali da jedna Zirafa kosta 250.000evra?
(u cenu nije uracunat smestaj,nocenja sa doruckom i prevoz gospodjice Zirafe)
Novine kazu,
Zirafa,poklon vlade Republike Srbije zooloskom vrtu u Jagodini.
Zahvaljujuci toj Zirafi mi danas imamo stabilnu koktel vladu.
Palma nije odustao od Zirafe u pregovorima oko vlade,verovatno je prva ponuda bila,jeftinija varijanta,da se svi Jagodinci dovezu u Beograd i da o trosku vlade vide Zirafu.ON nije pristao na ovo.
Jagodini je ipak potrebna Zirafa.

P.S.iz tehnickih razloga prateca slika bice naknadno postavljena. :D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 16:49

Uveren sam da je ta žirafa lepša nego ove tvoje životinje iz prethodnog posta lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 16:53

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 1-8

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898


Poslednji izmenio Vidovnjak dana Uto 7 Okt - 16:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 16:57

Pa ti sad vidi ko je žirafa a ko majmun! :hihihi:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 17:06

Dušan85 ::
Pa ti sad vidi ko je žirafa a ko majmun! :hihihi:
Jel se ide za ovo na robiju? scratch

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 20:07

Znaci imacemo i berzu zivotinja. :respect:

Pogledaj u tu kuglu :kugla: pa da mi deponujemo akcije ovde kod tebe na sigurno. :D
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 20:17

Pepsiman,pocni da gajis zirafe to je najunosniji biznis,dobices i subvenciju od vlade.
Preko svojih veza saznacu koje jos zivotinje su neophodne Jagodini.A onda imamo vremena do sledecih izbora da pripremimo ponudu domacih zirafa i ostale egzotike.

:kugla:
Javlja mi se da nemamo puno vremena,u akciju se mora brzo!

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeUto 7 Okt - 20:40

Da neprodju kao ovi sto su gajili puzeve. :titanic:

Ili pak nojeve. :tesi:

Mozda nesto za :eu:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 5 Icon_minitimeSre 8 Okt - 15:18

Pazite ovaj odnos...pre malo jace od jednu godinu,cena akcije ENHL i VZAS je bila oko 8-10 puta veca od akcije BIP-a...ovih dana je to neka 3-4 puta...ima li logike uopste u ovome?
Da li to znaci da se BIP oporavlja? :D
Obet danas veliki promet na ENHL,nesto se tu desava,a ti sneki neces da mi isceprkas ko to u zadnje vreme kupuje a ko prodaje ENHL,ajde pomagaj! :D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
 
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: