BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR

Ići dole 
+36
BosanacSarajevo
Voiceoflaw
loop
Steve McQueen
Pera Zdera
MORNAR
Dragotdrv
Nestrpljivi
LUCKY
Momir
Matthew Greenburgh
Aleks
voiceofreason
nemanjaRU
Boranija
Admin
Ars Vivendi
vajabaja
Greta
Dragot
Maca
Sutra
Bond
Berza011
Mozartru
Stagger
Brmbocla
Limited011
Drag65
Lilihip
Teletrader
Sneki
gogloee
Friz
Kobe Bryant
pepsiman
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/2/2011, 15:02

Sve pohvale javno ovim putem,za predsednika sindikata VPZR,takvog predsednika malo ko ima! sta je sve odradio za radnike Vojvodine puta,i voleo bih da se mnogi predsednici sindikata uce od njega! armo
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/9/2011, 08:43

voiceoflaw ::
Tako je Pepsimane dobra volja za boljitkom sigurno da postoji samo onaj ko je to obecao daj Boze i da ispuni,naravno potrebno je i nase strpljenje.Nadamo se da ce posle skidanja blokade koja zaista danas iznosi preko 288 miliona a moze biti jos i veca od ponedeljka,isplatiti prvo nas male nesaglasne akcionare jer su nasa neka sudska izvrsenja vec stigla.Da ne ostane sve na samo dobroj volji videcemo. police

Ja sam na žalost, takođe, akcionar Vojvodinaputa. Pošto nemam mnogo akcija nisam podneo tužbu kao nesaglasan akcionar, ali interesuje me šta se dešava sa nama koji nismo podneli tužbu. Da li će nam propasti akcije ili šta drugo?
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/15/2011, 20:54

Pocela je isplata nesaglasnih akcionara u VPZR.Nemoraju da idu u STRAZBUR po pravdu.KES. kalas
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 09:13

BosanacSarajevo ::
Pocela je isplata nesaglasnih akcionara u VPZR.Nemoraju da idu u STRAZBUR po pravdu.KES. kalas

Toliko o blokadi, stecaju i teskom zivotu crvene bande rabbit

Samo nek isplacuju, nisam se prijavljivao i radujem se februaru i novom zakonu, gde je jedna od opcija book, a to je 19EUR Arrow
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 09:46

Voleo bi da nam objasnis taj pojam book.lilihip.
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 10:21

3.1. Podaci o akcijama:
Broj izdatih hartija 295.958
CFI kod ESVUFR
Vrsta i klasa hartije Obične; Redovne
Prava iz akcija upravljanje. dividenda. deo stečajne mase
ISIN broj RSVJPZE52103
Nominalna vrednost hartije 1.000
Obračunska vrednost akcije 1.902,5
Datum isplate dividende 06.10.2008.
Neto iznos dividend po akciji za poslednji obračunski period 36,07

Pogledaj novi zakon o priv.drustvima, trz.kapitala i cekaj februar kafa

Sta si mislio da su iz altruistickih pobuda krenuli u ciscenje nesaglasnih akcionara od
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 11:11

Znaci bice nade za nas akcionare VPZR.Koji cekamo neku realnu cenu. post2
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 11:41

Lilihip ::
3.1. Podaci o akcijama:
Broj izdatih hartija 295.958
CFI kod ESVUFR
Vrsta i klasa hartije Obične; Redovne
Prava iz akcija upravljanje. dividenda. deo stečajne mase
ISIN broj RSVJPZE52103
Nominalna vrednost hartije 1.000
Obračunska vrednost akcije 1.902,5
Datum isplate dividende 06.10.2008.
Neto iznos dividend po akciji za poslednji obračunski period 36,07

Pogledaj novi zakon o priv.drustvima, trz.kapitala i cekaj februar kafa

Sta si mislio da su iz altruistickih pobuda krenuli u ciscenje nesaglasnih akcionara od

Da li ima neko ko bi želeo da mi pomogne oko pitanja koje sam postavio par postova više, oko toga šta se dešava sa akcionarima koji nisu tužili firmu, odnosno nisu se prijavili kao nesaglasni?
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 11:57

Trebali mi se udruziti mi akcionari koji nismo prodali akcije i da budemo jedinstveni .A po mojoj proceni ima dosta bar oni zaposleni sto nisu smeli da tuze.
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 12:07

BosanacSarajevo ::
Trebali mi se udruziti mi akcionari koji nismo prodali akcije i da budemo jedinstveni .A po mojoj proceni ima dosta bar oni zaposleni sto nisu smeli da tuze.

Slažem se. Samo ja nisam zaposlen u Vojvodinaputu. Imaš neki predlog na koji način da se udružimo?
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 12:15

Evo prilike da nam neko ko je strucan pomogne ovim putem kako to uraditi da budemo jedno pravo udruzenje akcionara VPZR.Jel ima jos dosta akcija .... ja licno imam dosta lepa cifra ........ kapa
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 13:19

Gnusam se udruzivanja i udruzenja generalno, a ponajvishe malih akcionara, jer je to obicno najlaksi nacin da gazde ostvare svoje interese, sad but truth sesir
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/16/2011, 20:51

Nestrpljivi ::
Lilihip ::
3.1. Podaci o akcijama:
Broj izdatih hartija 295.958
CFI kod ESVUFR
Vrsta i klasa hartije Obične; Redovne
Prava iz akcija upravljanje. dividenda. deo stečajne mase
ISIN broj RSVJPZE52103
Nominalna vrednost hartije 1.000
Obračunska vrednost akcije 1.902,5
Datum isplate dividende 06.10.2008.
Neto iznos dividend po akciji za poslednji obračunski period 36,07

Pogledaj novi zakon o priv.drustvima, trz.kapitala i cekaj februar kafa

Sta si mislio da su iz altruistickih pobuda krenuli u ciscenje nesaglasnih akcionara od

Da li ima neko ko bi želeo da mi pomogne oko pitanja koje sam postavio par postova više, oko toga šta se dešava sa akcionarima koji nisu tužili firmu, odnosno nisu se prijavili kao nesaglasni?

Sa tvojim akcijama se nista ne desava, cekas neku...neku ...priliku ako se ukaze.

Inace isplata nesaglasnih ide prinudnim putem resenjem suda.

A to udruzenje malih akcionara imali ste vec dva puta... ajkula

A to sto ce neko cekati po 19 evrica, eto mu sanse na berzi po 5,5 evrica da kupi hartije od

Ja sam po tom pitanju suvise skeptican govor

Dok ne dodje pravi gazda, ovde bitke ce jos da se vode. @
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/17/2011, 08:26

@pepsi,

necu da dokupljujem hvala, ali poenta je da vise nece moci da donose odluke koje povlace nesaglasnost akcionara, a da u krajnjoj varijanti (sudskoj) ne ukalkulisu tih 19evrica, sto je meni kao skromnom akcionaru jednog putarskog preduzeca dovoljno (znaci morace da namaknu pare isto onako kako su namakli da rese blokade-iz svog, a ne dzepa malih akcionara VPZR-mada je i to diskutabilno jer su zajedno sa prethodnima zaduzili VPZR i napunili svoje dzepove, dali garancije...).

I nije mi bas najjasnije kakvog to novog gazdu ocekujes u Srbiji (a kriza tutnji svuda oko nas), ocigledno je da i ovaj ima cash-a kad prigusti, jer da nema ne bi skinuo blokadu vec bi pustio firmu pod led.

Inace Bosanac, prinudna naplata akcija je potpuno druga stvar od isplate nesaglasnih akcionara kafa
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/17/2011, 09:12

@Lilihip

To je tacno da su i jedni i drugi prezaduzili ovu firmu.

A dogovor sa bankama je postignut tako sto su namirili zateznu kamatu.

Naravno da ocekujem novog gazdu(cim je kupio ovu firmu tjst Dunav grupu (15 firmi)odma je na prodaju, pitanje je samo cene) korektnijeg od svih dosadasnjih.

Naravno da on ne vadi svoje zive pare, vec finansijskom akrobacijom iz jedne firme prebacuje pare u drugu.

Pogledaj samo koliko vremena mu strajkuje Heroj Pinki i Sremska Mitrovica putevi, i sve im daje na kasikicu. Tu ce doci i do ponistenja privatizacije.

govor
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/17/2011, 09:15

Znaci ostaje nam NESAGLANIMA da cekamo bolje dane. udrimile
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime11/26/2011, 12:11

Deo nesaglasnih naplatio potraživanja prinudnom naplatom.

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 20:25

Što se tiče nesaglasnih (koji su odradili celu proceduru nesaglasnosti) koji se nisu sudili, imaju po zakonu pravo na isplatu na osnovu bilo koje pravosnažne presude nesaglasnih akcionara koji su se sudili.

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 20:59

Daj mi citiraj taj deo zakona, upravo zbog onih koji nisu tuzili.


Sta to znaci ja cu da angazujem advokata, da ga placam + sudske troskove i treniram zivce. A svi oni koji su u ladovini suny ce da kazu hvala sto ste to odradili, sad cemo i mi lako naplatiti. Suspect




govor







Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 21:57

Pa život je nekome majka a nekom maćeha - vazda bilo slik
Drugo, realnije je da su se veći akcionari više angažovali da isteraju svoja zakonska prava, dok mnogi mali (sa par desetina komada) nisu tužili baš zbog troškova.

Treba uvezati poslednje stavove člana 444. ZoPD.
Ne znam tačno kako, nisam skroz u materiji.

Inače, i danas je račun bivao i završio u blokadi u toku nasrtaja šoškićevih šumadinaca.

Moj je rezon da ako je Borovica isplatio zaostala dugovanja radnicima (koji su dužni par spomenika svom sindikalnom vođi za života - ispred VPZR, ispred kuće i na obali Banje) i sad uspešno preživljava nasrtaje prinudne naplate nesaglasnih akcionara, biće nešto od preduzećeta.
Da je za pod led, on bi prvi znao i ne bi ni radnici ni akcionari videli ni prebijene pare.

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:01

vajabaja ::
Pa život je nekome majka a nekom maćeha - vazda bilo slik
Drugo, realnije je da su se veći akcionari više angažovali da isteraju svoja zakonska prava, dok mnogi mali (sa par desetina komada) nisu tužili baš zbog troškova.

Treba uvezati poslednje stavove člana 444. ZoPD.
Ne znam tačno kako, nisam skroz u materiji.

Inače, i danas je račun bivao i završio u blokadi u toku nasrtaja šoškićevih šumadinaca.

Moj je rezon da ako je Borovica isplatio zaostala dugovanja radnicima (koji su dužni par spomenika svom sindikalnom vođi za života - ispred VPZR, ispred kuće i na obali Banje) i sad uspešno preživljava nasrtaje prinudne naplate nesaglasnih akcionara, biće nešto od preduzećeta.
Da je za pod led, on bi prvi znao i ne bi ni radnici ni akcionari videli ni prebijene pare.

post2 govor sesir
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:04

Hajdučki rastanak, dok nije krenulo "ja tebe serdare, ti mene vojvodo" piju
Će nas utepa moderator, dok kažeš N'š kalas

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:10

vajabaja ::
Hajdučki rastanak, dok nije krenulo "ja tebe serdare, ti mene vojvodo" piju
Će nas utepa moderator, dok kažeš N'š kalas

Nece nas je covek. piju

Inace posle strajka malo se gazda opametio. Spremio je decije paketice,jer proslu nije hteo da da. Produzio je KU do marta, posla ima, a ima nagovestaja da ce biti i para.


govor
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:25

Kao što najavih (Šošon ažurirao sajt):
http://www.nbs.rs/rir_pn/pn_rir.html.jsp?type=pn_results&lang=SER_CIR&konverzija=no&matbr=08040648

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:32

A dali ima nagovestaja da ce biti jos otkaza i suspenzija il je to bilo samo da se raja psiholoski nauci da postuje.GAZDU. voleo bi da mi pepsi objasni.Sta sindikat namerava dalje.. heng
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 22:37

Namere se ne objavljuju javno, da ih gazda nebi predupredio.

Naravno da je sve to bilo radi zastrasivanja zaposlenih.

I za to postoji lek, otom potom.


Jer ovaj forum cita i gazda i poslodavac, a i njegovi saradnici.



govor
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/7/2011, 23:06

Ovo u vezi akcija me podseca na strajk nekom majka nekom maceha a na kraju svima dobro ..Samo su se zaboravili ljudi koji su otpali tokom TRKE a svima je i dalje dobro.Samo neznam dokle i koce jos uci u taj zacarani krug. jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 08:22

vajabaja ::
Što se tiče nesaglasnih (koji su odradili celu proceduru nesaglasnosti) koji se nisu sudili, imaju po zakonu pravo na isplatu na osnovu bilo koje pravosnažne presude nesaglasnih akcionara koji su se sudili.

Neka fala, nije Mirko budala kafa

Nego cudi me da jos nema ponude za preuzimanje, a blizi se kraj godine i februar armo

Definitvno cudna situacija, s jedne strane placaju nesaglasne i konsoliduju vlasnistvo, a sa druge ne objavljuju ponudu za sticanje sopstv. akcija ili preuzimanje scratch

Poruka tzv.gazdi bi u najkracem glasila go for it, ugovaraj poslove, spremaj paketice i isplacuj nestrpljive, a mene ako se budes hteo resiti moraces da dresis kesu santa
Nazad na vrh Ići dole
vajabaja
Still learning
Still learning



Broj poruka : 128
Localisation : Na putu za jug
Points : 489
Datum upisa : 08.02.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 11:15

Nije čudna situacija, na to ih naterala nelikvidnost.
Ponuda mu ništa ne znači, što bi žive pare ddavao ako ne mora.
A što se tiče cene, može da smanji kapital kako oće, ne bi se 100% nadao u tu cenu koju napominješ.
Zato treba zadržavati opcije u životu.
Prirodno je bilo biti nesaglasan, posle razmotriti mogućnost naplate ili odustati...
Što reče neko, što ne naplatiti akcije pa kupiti opet po mnogo nižoj ceni?

_________________
Sve će ovo krenuti na bolje, čim izgubimo i poslednju nadu    titanik
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 11:18

vajabaja ::
Što se tiče nesaglasnih (koji su odradili celu proceduru nesaglasnosti) koji se nisu sudili, imaju po zakonu pravo na isplatu na osnovu bilo koje pravosnažne presude nesaglasnih akcionara koji su se sudili.

Da li je sada kasno da postanem nesaglasni akcionar?
Nazad na vrh Ići dole
BosanacSarajevo
Our family
Our  family



Broj poruka : 191
Points : 935
Datum upisa : 05.01.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 11:20

Znaci LILIHIP da nezurimo mi nesaglasni akcionari da cekamo da plati neku R 89 ealnu cenu akcija a znamo kolko su vredele,mozda od februara budu vredne...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 11:26

Nestrpljivi ::
vajabaja ::
Što se tiče nesaglasnih (koji su odradili celu proceduru nesaglasnosti) koji se nisu sudili, imaju po zakonu pravo na isplatu na osnovu bilo koje pravosnažne presude nesaglasnih akcionara koji su se sudili.

Da li je sada kasno da postanem nesaglasni akcionar?


Kasno je.


govor
Nazad na vrh Ići dole
Dragotdrv
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 25
Datum upisa : 13.11.2010

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 17:24

stav 4. čl.476. Zakona o priv.društvima:
Ako sud pravnosnažnom presudom donetom u postupku po tužbi iz stava 1. ovog člana obaveže društvo da nesaglasnom akcionaru isplati razliku do pune vrednosti akcija, odnosno punu vrednost akcija, društvo je u obavezi da svim drugim nesaglasnim akcionarima iste klase akcija prizna i isplati istu vrednost akcije, nezavisno od činjenice da li su ti akcionari podneli tužbu iz stava 1. ovog člana.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/8/2011, 21:28

Dragotdrv ::
stav 4. čl.476. Zakona o priv.društvima:
Ako sud pravnosnažnom presudom donetom u postupku po tužbi iz stava 1. ovog člana obaveže društvo da nesaglasnom akcionaru isplati razliku do pune vrednosti akcija, odnosno punu vrednost akcija, društvo je u obavezi da svim drugim nesaglasnim akcionarima iste klase akcija prizna i isplati istu vrednost akcije, nezavisno od činjenice da li su ti akcionari podneli tužbu iz stava 1. ovog člana.

Zahvaljujem za ovo. sesir


Samo nigde nema rokova za isplatu?



govor
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR   Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR - Page 13 Icon_minitime12/9/2011, 08:35

Samo vi Boske i Vajobajo agitujte, ali bez ponude, uz svo forumsko moljakanje i dobronamerno predlaganje da oni koji su poslali za nesaglasje ipak traze pocket money, tesko da ce tzv gazda doci do 95%, a opet kazem mozda mu to i nije cilj (sto je potpuno legitimno, kao sto je legitimno da od mene nece dobiti akcije booka 18eur, za 6eur; sem naravno ako ne dodje do 95%).

Opet lepo je znati da se likvidnost popravlja i novi poslovi stizu, a finansijski i svaki drugi polozaj VPZR ubuduce, ce u velikoj meri zavisiti od cinjenice kako ce crveni da prodju na sledecim izborima kafa
Nazad na vrh Ići dole
 
Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» LUXOL AD ZRENJANIN - LUXL
» Skrobara IPOK Zrenjanin
» JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
» Jugoremedija AD Zrenjanin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: