BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:27 am

Na zapadu nista novo...
Sad smo i mi monopolisti! Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 963551
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 27.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 2:16 pm

Limited011 ::
pepsiman ::
Da li ga je vlasnik ugasio??? Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 735549

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 421954

Izgleda da je stvarno fijaskonomi posle duže bolesti preminuo.
Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 438715


pa bio je red da neko na kraju i pogasi sva svetla...odavno to nije ništa valjalo Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 735549

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 7:26 pm

Trebalo je mnogo ranije da se ugasi taj forum, uspeli su mnoge da prevedu žedne preko vode, nažalost i ja sam među njima.
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 8:22 pm

bar smo se oslobodili pumpadzija i brokerskih igrarija !!!
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 03.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:19 pm

Moje saučešče. Bio sam dugo tamo aktivan član, ali kad je postao glavni problem mog pisanja to da sam iz Slovenije, otišao sam i nikad se nisam vračao.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:49 pm

Kako su radili, tako su i završili. Jedno kratko vreme sam pratio šta se tamo piše, ali sam shvatio da prikazuju samo ono što žele, ostalo brišu, večito manipulišu, ljude banuju bez razloga i sl.

Nakon toga više nisam posećivao njihov sajt i veoma mi je drago što više ne postoji jer su mnoge akcionare dovodili u zabludu, isključivo radi svoje lične koristi.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:10 pm

Bilo je neke simbolike u onoj crnoj pozadini. Tužno je da mi je to prva asocijacija na taj forum. Zapravo i jedina.
Nazad na vrh Ići dole
Pripravnik
VIP
VIP
Pripravnik


Broj poruka : 93
Godina : 39
Localisation : Beograd
Points : 358
Datum upisa : 12.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:19 pm

O pokojniku sve najbolje.
Nažalost, ne odstranjivanje malignog tumora unutar organizacije, samo po sebi dovodi do samogašenja.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1165
Localisation : Srbija
Points : 3036
Datum upisa : 12.09.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:24 pm

Bond ::
Kako su radili, tako su i završili. Jedno kratko vreme sam pratio šta se tamo piše, ali sam shvatio da prikazuju samo ono što žele, ostalo brišu, večito manipulišu, ljude banuju bez razloga i sl.

Nakon toga više nisam posećivao njihov sajt i veoma mi je drago što više ne postoji jer su mnoge akcionare dovodili u zabludu, isključivo radi svoje lične koristi.
Slazem se sa Bondom u svemu. Preterase ga i zato i propadose.

U pocetku je bio jedini kvalitetan forum, pa se moglo naci i dosta dobrih informacija.
Kasnije je to preraslo u ono sto Bond navodi i sva sreca je da se nasao neko da napravi drugi forum (ovaj nas "aikb.net") u kojem se stvari prikazuju realno.
Mada nemojmo zaboraviti i tok svetske ekonomske krize i uticaj na sve to.

Nadam se da ce ovaj nas forum zadrzati sadasnji nivo, a i da ce vremenom biti sve bolji i bolji. Moderatori dobro obavljaju posao kao i Admin. I ja licno sam bio par puta upozoren za neke stvari, ali ipak im dajem za pravo. Samo tako i dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Spejs
Still learning
Still learning
Spejs


Broj poruka : 131
Points : 390
Datum upisa : 02.06.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:36 pm

Mogli bi da im skupimo neku donaciju za hosting ... ''tolerancija'' na delu :)
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:57 pm

Taj forum je mnogima zagorcao zivot,svojim pumpanjem ,ali isto tako i ispumpavanjem odredjenih akcija i zbog toga verovatno vec duze vreme nije bio aktivan ,vise je licio na reklamni placeni prostor pojedinaca koji su svoje clanove doveli do prosjackog stapa(naravno one koji su ih poslusali ).

Mnogi sa tog foruma su danas zarobljeni u nekim pozicijama koje su placali i po desetak puta vise od sadasnje cene , a neke i vise ,slusajuci price famoznih majstora sa foruma koji su ih ohrabrivali da ce se jednog dana sve to udvostruciti ,utrostruciti ili sta vec, a onda,... balon je pukao.

Ucimo na greskama drugih,....,a evo i jednog citata `

"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opsta, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje zasnovano
na vlastitom razmišljanju."
Gustav Le Bon

Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
đubretarac
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : 198
Datum upisa : 19.12.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 2:37 am

Slazem se, samo nisam bas siguran da svi ti ljudi nisu presli i na ovaj forum...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 2:44 am

Kako ce nas kolega orisni sa Novog Zelanda, da drzi monologe na njegovim temama. Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 270317







Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 421954
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 3:39 am

đubretarac ::
Slazem se, samo nisam bas siguran da svi ti ljudi nisu presli i na ovaj forum...

Neki sigurno jesu ,mozda i vecina,samo nemaju mnogo manevarskog prostora,mali investitori su se vec opekli,pa zato i ona narodna,.."koga zmija ugrize i gustera se boji"
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 5:00 am

Znaci sada smo zvanico No.1 u Sirbistanu! jeeeeeee. Sneki sad tek vidim da smo istog dana pristupili forumu. Secam se tih dana. Davno besee

Mogli bi da se dokapitalizujemo pa da napadnemo region! Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 494901
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 6:49 am

NEEE, NI JEDAN MONOPOL NIJE DOBAR (u potpisu Kole) alien

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 31.10.2010

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 2:19 pm

ajoj, pa kako ćemo sada da trgujemo bez premudrih saveta uvaženih kolega Jojo-a i Veterana?

lale
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Feb 10, 2012 11:03 pm

Izgleda prerano radovanje, on ponovo proradio. Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 270317








Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 421954
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 31.10.2010

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 7:26 am

pepsiman ::
Izgleda prerano radovanje, on ponovo proradio. ]

da li je ostao isti vlasnik?


Registar Nacionalnog Internet Domena Srbije - WHOIS
--------------------------------------------------------------
Ime domena: economy.rs.
--------------------------------------------------------------
Opsti podaci
Status domena: Aktivan
Datum registracije: 06.05.2008 10:34:14
Datum poslednje izmene: 06.02.2012 12:22:02
Datum isteka registracije: 06.05.2012 10:34:14
Naziv registra: GAMA Electronics d.o.o.
--------------------------------------------------------------
DNS serveri
hns3.verat.net. -
hns4.verat.net. -

--------------------------------------------------------------
Podaci o vlasniku
Kontakt: Economy Internet Group S.A.
Sediste: Cara Lazara 55, Zrenjanin, Srbija
Maticni broj: 60200637
PIB: 104451885

--------------------------------------------------------------
Podaci o licima
Administrativni kontakt: Srdjan Jankovic, Economy Internet Group S.A., Cara Lazara 55, Zrenjanin, Srbija
Tehnicki kontakt: Srdjan Jankovic, Economy Internet Group S.A., Cara Lazara 55, Zrenjanin, Srbija
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:34 pm

Mislim da je isti vlasnik. Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 589925


Puno ime: Srdjan Jankovic
Country: Serbia and Montenegro
City: Zrenjanin
Address: Cara Lazara 55
E-mail: srdjan.jankovic@economy.co.yu, srlexic@hotmail.com
Cell phone: +381 64 1564307
Phone: +381 23 36210
Fax: +381 23 36210

Lokacija: Zrenjanin
Sajt: http://www.xxxxxmx.co.yu
ICQ Broj: 158808964
Datum rodenja: 2.5.1978.
Kompjuterske veštine: Web marketing, Elektronska trgovina, Internet analyst
Obrazovanje: Dipl. ing masinstva
Zaposlenje: Product & Marketing Manager

Projekti
vlasnik Economy Internet Group S.A. u okviru koga posluju:
- biznis portal http://www.xxxxxmx.co.yu
- pretraživac cena http://www.myshop.co.yu


Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 421954
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 05.01.2010

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 9:43 am

pepsiman ::
Izgleda prerano radovanje, on ponovo proradio. Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 270317

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 421954

Ma nema veze sto je proradio, oni su i bez toga pukli, tamo vise niko ozbiljan ne pise, sve same pumpadzije,... i ja sam ih odavno napustio, cak i ne idem vise tamo,...



.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimePet Mar 02, 2012 10:43 am

Opet hakovan site.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 06.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 5:26 am

Fijaskonomi DEFINITIVNO više NE POSTOJI!

R.I.P.

TO JE ODAVNO ZASLIŽIO...

KO NE ZNAQ NEKA MALO PRELISTA TEMU:
https://www.aikb.net/t36-sunovrat-fiasconomy-foruma

veshtica

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 7:12 am

Pa evo par reci.
Ne znam da li se secate, ali pre EF bio je jedan forum mislim Serbia.... ne znam ostatak.  Tamo se pocelo pisati, ja nisam ni znao sta je trend, ni racio...ni P/B ....
Bio je jedan dobar lik ko je imao iskustva sa berzom i  koji je osnove pisao, nas covek , radi oneko vreme u Ceskoj, zatim pokretac foruma koji je bio broker, i tu je poceo i Finanza, koga postujem , jer se videlo da nije u mulju koji je tipičan našim uslovima .
Bio je tu i nick Amater, Planum i td ne secam ih se. Bilo ih je samo 5 ili 6 ne vise ...
Forum je brzo zamro , valjda su ga Siptari hakovali dva puta , i nekako se pojavio EF.
U pocetku je po men bio odbar, narocito su slovenci doprineli zrelijem razmisljanju jer su imali iskustvo. Bio je Slovenac i Slovenac1. Jedan je izasao kada je Hemoram preuzet i vise nije ulagao.

Mislim da su brokeri vrlo brzo postali dominantni , ali je za prvo vreme bio bar za mene pozitivan. Bokica, vlasnik Panamere je tu ucio ....
Bilo je pozitivnih likova ,  jako korektan broker mislim Spasenovc, koji je zaista objektivan i dobronameran.

Hmm Ivan se zadrzao najvise kao moderator, u pocetku se videlo da se trudi , a posle ne znam , znam da je preferirao SJPT .... 
Voleo bih da ga sretnem da mi isprica sta se desavalo, posle, ne zanam da li bi rekao sve.
U  dva momenta forum je pokazao bar za mene dobru zrelost, istaina to je kratko trajalo, ili sam mozda ja "svario" i shvatio nesto , to je ono vreme pred uzlet bankarskog sektora, pa mi je to tako izgledalo.....
A  posle sta reci, interesi i zelja za zaradom bez obzira na sve , su preovladali i dominirali, i neminovno moralo se zavrsiti kako s zavrsilo. Naravno to je bio proces. Mislim da se Finanza jedino uvek odvazavao da onako ugasi pumpadzije, ali i on kao i poneki drugi su samo jedinke.
Pohlepo drugih je bila tako jaka da joj se nista nije javno moglo suprostaviti.
Brzo sam ukapirao znacaj valsnicke strukture i da nije kako se pise. A tu tmniju stranu svi manje ili vise su upoznali i ona je blize secanju.

Inace u regiji je bio po meni najbolji forum Mojnovac dok su Presvetli, Clusman  i jos jedna moderator bili aktivni. Tamo se moglo cuti dosta dobrih i raznovrsnih stvari.

Tziste kapitala u Sloveniji i Hrvatskoj je bilo ispred naseg i moglo se za nas laike i amatere , analogijom dosta zakljuciti. A ovde su Slovenci po meni doprineli realnom i objektivnom sagledavanju. Naravno u jednom momentu njihov ulazak je dao vetar nasim indeksima....

Zasto pisem, hmm , pa volim berzu i ima ljudi koje sam virtuelno upoznao i koji su mi osvetlili deo nepoznatog...
Eno i Finanza ne moze da se uzdrzi pa ponekad napise nesto.

Hmm, da li je ova seta znak necega ... ostaje da razmisljam..
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 7:37 am

Mala dopuna...

Forum se zvao Serbian portfolio, pojavio se posle economija i ovog foruma.

Osnivac je bio  nick Genije u razvoju, a ugasio se zbog ne placanja domena.

P.s. Vredan pomena sa economija je i @Alehin

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 9:43 am

Dejo, nije to taj forum. Pre EF je bio forum . 
A ovaj sto ti pominjes je mnoogo kasnije se pojavio. 
Sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 10:04 am

Onda sam ja u krivu, a mislio sam da znam sve. scratch

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Bela Vs FIASconomy
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: