BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 17:25

city ::
Sneki ::
mislis... 16. novembra u rubrici Medju nama 8)

Nesto si svadjalacki raspoložen ? :flower1:

Traume sa Fiasconomja? cat

Nego reci nam pod kojim si nadimkom regisrovan kod Arlehina & Co, pošto tamo niko nema nadimak City :D ako može !? scratch
Tek da znamo s kim imamo posla :flower1:

Što su ti ljudi:
Dodje čova sa DDR Foruma gde ne sme niko ni da pisne, a kamoli da navede izvor informacije i odmah krene da se svadja...

Dobro došao u slobodu ! :heart:


Opusti se...

.
tamo nisam ni registrovan, samo čitam,
ali ne takve gadosti kao ovde.
jadno, pogotovo ti koji se predstavljaš kao žensko, miloš koji kaže da je Lale Sekulić kupio 200 hiljada akcija aikb po 13500 i slično.
ostalo me merzi da čitam.
nadam se da nećete previše ljudi prevariti da vam poveruje

Admin: Pazi sta pises, forum ima jedno jedino pravilo "Ne vredjaj forum i njegove clanove", lista banovanih clanova se jos ne moze izbrojiti na prste jedne ruke... Zato mani se ti tvojih teorija zavere :vanzemaljac: alien , organizovanog kriminala :drrr: , i navlacenja neiskusnih akcionara :lud: ... uozbilji se :study: scratch :idea: by Admin


:D

City zastiti me, ja sam prevaren....

lol!
Nazad na vrh Ići dole
City
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 18:54

Admin: Pazi sta pises, forum ima jedno jedino pravilo "Ne vredjaj forum i njegove clanove", lista banovanih clanova se jos ne moze izbrojiti na prste jedne ruke... Zato mani se ti tvojih teorija zavere :vanzemaljac: alien , organizovanog kriminala :drrr: , i navlacenja neiskusnih akcionara :lud: ... uozbilji se :study: scratch :idea: by Admin[/quote]

a ja baš na ovom forumu pročitah bljuvotine o drugom forumu i o njegovim članovima.
znači: zabranjeno je na OVOM forumu podići glas na OVAJ forum i njegove pojedine članove. Pa tako mi recite. Ovde se može pljuvati economy do mile volje, a kad se vama nešto kaže pretnja banovanjem.

Ako je uvreda što tvrdim da je sneki muško i da ima više nick-ova ok, ionako je admin=sneki.
Akoje uvreda kad napišem da miloš loži narod sa Laletom, čak na dve poslednje strane iznosi potpuno različite cifre(netačne svaki put), takodje ok.
samo vi uživajte
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 19:24

Sneki nije Admin i na ovom forumu ima samo jedan nick izrekao si dve lazi , dobio zuti, i poslednja prilika da se uozbiljis...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
City
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 20:31

Admin ::
Sneki nije Admin i na ovom forumu ima samo jedan nick izrekao si dve lazi , dobio zuti, i poslednja prilika da se uozbiljis...
eh, ako su to jedine dve laži na ovom forumu, daj crveni - pa nek ide život!!! lol!
ćao prevaranti
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 20:46

Ban na 365 dana i 2 dve godine uslovno da ne ponovis isti prekrsaj, imas vremena, razmisljaj o svojim postupcima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 20:37

...metals banka je banka ciji je pravi vlasnik nemacka obavestajna sluzba BND i sto kupe to je nemacka imovina dragi moji drugari

Molim Vas da izbegavate tendenciozne tvrdnje (+ na promašenoj temi). Hvala unapred. ***mod. Alehin[/color]
šta reći a ne zaplakati. DDR u akciji protiv BND-a. u DDR-u nema humora! :najezeni:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 20:45

:wall: :wall: :wall:
:naghty: :naghty: :naghty:
:clap: :clap: :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 17:29

:D :D :D

:bounce:

Alehin
Moderator

Iz: Peterburg
Registrovan: 2006-12-22
Poruke: 874
E-mail Re: Precenjene banke i osiguranja by Matthew Greenburgh
Ako je čovek specifičan po stilu, terminologiji, načinu pojavljivanja, broju postova itd ne treba ga ismevati.
Ako i napiše koju lošu o vrlim nam bankama, neka, možda pomogne.
Ovaj čovek očigledno ima znanja u vezi finansijskog sektora koja još nisam video ovde.
Može li da ga prvo paaažljivo iščitamo, pa tek onda prekidamo i zapitkujemo?

@Matthew Greenburgh
Ne dozvolite da Vas odvuku u Svaštaru! Biće sprdanja i brzo ćete odustati.
Molim Vas da se skoncentrišete na pojedinačnu banku o kojoj pišete na njenoj temi.
Samo napred!

Poslednje editovanje od Alehin (2007-08-08 18:20:06)


--------------------------------------------------------------------------------
AGBN AGRC BBMN BGJG FITO JAFA KMBG LKLG NAVP PLKI PLNM RVNC VETZ VPZR ZTKO + dosta drugih
Nazad na vrh Ići dole
Mc.Intosh
VIP
VIP



Broj poruka : 54
Points : -20
Datum upisa : 29.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 23:09

Alehin danas imao lep dan...
...sretni dobitnici sedmodnevnog bana:

BITANGA
novi Fica
igor88
bingo
bool
sone
Slovenac1 - jedan od najstarijih clanova foruma
AlNik

i to samo AIKB
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 01:12

Naš dobri McIntosh, nije izdržao !!!

:D :D

#4993 Danas 00:37:44
Mc.Intosh
Član
Iz: Vojvodina
Registrovan: 2007-10-02
Poruke: 28
E-mail Re: AIK Banka - AIKB

@Alehin
Svake nedelje kad dodjem na forum da pogledam da li si jos uvek moderator vidim da na AIKB stoji da 100. strana je poslednja.
Jel' je gazda rekao da ne sme bude vise od 100 ili to radis samoinicijativno? A verovatno i to je rekao da ne sme biti vise od 20 usera pa visak treba banovati.
Idi malo pa leci se!

Nije na forumu


:clap: :clap: :flower1: :clap: :clap:



.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 02:46

I kako da ih ne komentarises :)

Komendija :)

Ako imate njihove adrese pozovite banovane da dodju :)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 12:40

#4994 Danas 02:17:23
ratko3
Banovan
Registrovan: 2006-04-09
Poruke: 159
Re: AIK Banka - AIKB
@Alehin

Da nisi prso mozda?

Trajan ban. Vređanje moderatora, spamovanje teme. ***mod. Alehin
Nije na forumu

Niste valjda pomislili da NEĆE :D


I Ratko03 i Mc.Intosh banovani....

edit: I Lovac banovan, kolateralna šteta !!cat

.


Poslednji izmenio dana Sre 05 Dec 2007, 12:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 12:43

Ma ja mislim da je sve to Sneki :)
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 12:49

Aha, evo i malo statistika, mozda nekog zanima...


Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Stat110

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Stat210

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Stat310
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 05 Dec 2007, 13:07

E Sneki Sneki bas si vrag :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 13:19

Pice na moj racun u staroj kafani, od Vas koji se krecete po tom kraj, sto neko ne svrati, da kaze nesto...

http://www.economy.co.yu/diskusije/viewtopic.php?id=1448&p=2
Nazad na vrh Ići dole
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 14:12

Surinam , Oman ? bas cudno :naghty: neko ima bas dobru free proxy listu. up to date
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 16:18

Da Korea a kad kliknes provajder pise Korea Telecom, sumljam da bi davala da se koriste njihovi servri kao proxy, a ovo za nemacku i ostalosu. Uostalom , evo danasnje liste posetilaca, citaju nas i mnogo ozbiljniji igrachi od ovih

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Posert10
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 17:27

Majstor ::
Iznenadio bi se ko bi sve citao kad bi se uozbiljili i oslobodili nepotrebne hipoteke koju nose pojedini nikovi na ovom forumu.

To i jeste poenta onog sto sam juce predlozio.Na zalost po Srpskom obicaju potrebno je da dodje do duvara da bi se shvatila banalna stvar koju inace svi znaju ali zabave radi podrzavaju.
Neshvatljivo i samodestruktivno!!!

Slushaj, smanjicemo prozivanje i glupe postove. Ali ovaj forum ima jedno 1000x kvalitetnijeg sveta od Fiasconomy-ja ANY DAY!

Budi konstruktivan i doprinesi da bude dobar forum. Da ne otvaramo glupe teme, aj da banujemo Sneki i sl gubljenje vremena.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 17:49

Ako zaista zelis da ti odgovorim na taj post a otvoreno podrzavas jednu stranu ,razmisli da li bi hteo i da li bi ti odgovaralo da napisem jasan i koncizan odgovor.

Ja zaista pokusavam da budem fer i da ne lobiram (na takav nacin) u korist svog predloga ali mi se cini da mi se to vraca kao bumerang.
Petak nije daleko i u svakom slucaju ovo ce biti kvalitetan forum,s tim sto ja znam da on moze biti konstruktivan i kvalitetan samo ako moj predlog prodje a ti mislis da to moze biti svakako.
Pitam se onda zasto to vec nije.

P.S Sta si to uradio sa slikom ,licis mi na Sasu Zalepugina :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 12 Dec 2007, 23:29

Majstor ::
kakav je ovo spam???

Moderatori brisite ove gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimePet 14 Dec 2007, 12:07

Majstor ::
.... razmisli da li bi hteo i da li bi ti odgovaralo da napisem jasan i koncizan odgovor.

...

Petak nije daleko i u svakom slucaju ovo ce biti kvalitetan forum,s tim sto ja znam da on moze biti konstruktivan i kvalitetan samo ako moj predlog prodje a ti mislis da to moze biti svakako.
Pitam se onda zasto to vec nije.

:flower1:

Evo ga Marsovce PETAK 12:00 lol!
Hajde, sad RECI VEĆ JEDNOM šta te mući možda znam lek za to...

SVI "gorimo od nestrpljenja" da čujemo taj JASAN I KONCIZAN ODGOVOR kojim mašeš !! :joker:

Dakle... izvoli: ....


.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimePet 14 Dec 2007, 16:10

Pa uzevsi u obzir da je glasanje bilo fer i posteno i da je Matt bio nepristrasni sudija a mi svi slepi ,ostaje mi samo da ti cestitam i pozelim jos dugo uspeha na ovom forumu.

Ukoliko ti ne budes banovan veceras do 20 h ja se zauvek povlacim sa foruma i cestitam ti na pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimePet 14 Dec 2007, 20:23

Nema smisla vishe pisati o tome. LOCK!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 18 Dec 2007, 01:22

Kakvo je govno onaj vanzemaljac, kao glumi neke principe, a vidi njega sta pise i vredja, podrzavam sve o njemu da se obajavi, zato sto je nezdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 19 Dec 2007, 23:58

Citat :
Dragan:

Rade,nemaš preterano šta da razmišljaš.
Postoje pristojno jasna pravila,
a i ti si na širem spisku.
Da li imaš ti neki izgovor da se ne prihvatiš posla moderatora?

Da bi neko postao mod, on to treba i da želi .... osim da bude predložen.
Pa, zato pozivam one koji to žele da se izjasne o tome.... pa, na glasanje.

Ja sam napisao samo jedan od razloga zašto ne zelim, tj. ne mogu da budem mod.

Rade:

Prvo,
ja sam ti opovrgao taj tvoj razlog, a drugo ni AAlehin nije želeo ni da
bude na forumu, anaročito ne mod, pa je uz natčovečanske napore i
zahvaljujući podršci svih ovde relevantnih struktura, promenio mišljenje.Možda on i dalje ne želi biti moderator, ali to radi izuzetno uspešno.
Eto vidiš, to što ne želiš, možda, nema nikakve veze.Dakle imaš podršku svih nas iz dalekih zemalja,koji fizički nismo prisutni da bi mogli učestvovati u ovako velikoj stvari.
Dragane, stvarno se ne zezam, evo ne treba ti više od 1-2 sata na dan, u današnjim uslovima, a pošto je nova ideja da bude dosta moderatora, koji bi imali podeljeno po samo nekoliko tema, ne vidim prepreku, da se odovji samo po pola sata dnevno.Ionako si prepoznat kao jedan od najaktivnijih članova, auz to...tvoji postovi se čitaju i cene!
Pa...da čestitam?


Što bi reko Met šta reći a ne zaplakati affraid

Uporedo sa predsedničkim izborima u Srbiji, FIAS organizuje Izbor novih moderatora - 2008.

Ivan zbrisao, "kolega Arlehin" još malo pa gotovo - ne može više da se nosi sa Sneki, živci popustili...


Ja glasam za Radeta. Rade je pravi čovek za funkciju FIAS moderatora auz to načitan je, brate slatki :study: i ima podršku svih ovde relevantnih struktura anaročito Druga Gute.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 26 Dec 2007, 02:12

Biser nad BISERIMA :D
Nisam mogla da odolim, ovo je VRH, BRATE !!!! :shock: 8)
Svaka mu je jaća od bilo kog NJEGOŠEVOG STIHA !!
:geek:

Vito
Član

Iz: Beograda
Registrovan: 2005-05-31
Poruke: 734
E-mail Re: Moderator AlehinBela,

Stvarno nema smisla. Potpuno mi je neshvatljiivo da ne mozes da ukapiras da se na odredjenoj temi moze pisati samo o onome sto je tema,a ne sta ti god padne na pamet.

Zar ti nije jasno da je ovo bio moderatorov “oprostajni govor”? Zar se tako neko prati u zasluzenu “penziju”?
Ja licno mislim da je Alehin briljantno odradio svoj posao ali to nije tako vazno. Vazno je da si se ti sada obrusila na njega i to u momentu kada on prestaje da bude moderator !!! Sta je cilj tvog posta? Ne mogu da shvatim takvu nekulturu da pljujes po coveku koji odlazi sa mesta moderatora. Osnovna ljudska kultura je da se nikada ne prica lose o onome koji odlazi...ako neko ima neku rec pohvale, onda to moze da kaze, a oni koji nisu bili zadovoljni njegovim radom mogu biti zadovoljni njegovim odlaskom ali ne moraju to javno da kazu i da se time nasladjuju. Sa nekima se mozes tuci i svadjati ali se nikada ne treba tuci sa onim ko ne moze da se brani niti se svetiti onima koji odlaze. To je osnovno pitanje lepog vaspitanja, ali to kod tebe ocigledno nije slucaj.

Vec sam hiljadu puta to rekao, ali hajde da kazem jos jednom -ako zelis nesto da kazes, predlozis, iniciras, komentarises itd. – otvori novu temu o kazi to sto hoces.

Znam da Alehin nece ovo bristati i zato bih zamolio druge moderatore da obrisu sve postove od #45 pa na dalje jer predstavljaju “spam”.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 26 Dec 2007, 22:18

Pocelo je:

mama99
Najnoviji član
Registrovan: 2007-12-25
Poruke: 3 Re: Moderator Alehin
Odmah da razjasnimo:
Citam vas vec 3 godine (ovo napominjem jer se ovd zaslugom sujetnih i rigidnih uvrezilo misljenje da svako ko je "najnoviji clan" ima da se smatra za bice nizeg reda)...

Uglavnom se slazem s Milosem, sujetnost moderatora i njegovog GURUUA (mislim na nik Vito, da ne bi bilo nesporazuma), doveli su do umrtvljenosti duha ovog foruma, lep dokaz za to je danasnji broj postova, a i pregled posetilaca (clanova) pokazuje da se sve svelo na nekoh 12-20 istih posetilaca, novih clanova skoro ni da nema.. Nocvajlije se ne usudjuju ni da pisnu!
Zaplasio ih je previse rigidni i izrazito sujetni moderator (sto naravno vazi i za njegovog Guruua) !!

Duha, slobode i prava na sopstveno misljenje - toga vise ovde nema !!
Poslednji dasak pretstavljao je Ivan, ali, na vreme je u zadnjem trenu shvaio s kim se uhvatio u kolo ...
Recenice tipa:
Zašto si napisao to što si napisao, ja ne mogu znati. Ako ti znaš zašto si me napao, onda tvoj napad barem ima neki smisao. Najgluplje bi bilo da si me napao a da ne znaš zašto si me napao.

sve objasnjavaju, kao i ona idiotska rasprava (valjda) o Bogu i Darvinu..

Laku Noc... i neka poslednji ugasi svetlo!!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 15 Jan 2008, 15:59

S obzirom da ima mnogo novih članova, slobodna sam da im skrenem pažnju na ovu temu... 8)
mislim da je veoma korisno pročitati sve postove od početka... alien



.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeČet 17 Jan 2008, 02:22

Gde li je sad Jelena?
Zna li neko nešto ?

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 17:05

Ne mogu da verujem Suspect , Palalic (Arlehin) ne odustaje od pumpanja !!

Sad se dohvatio Vatrosprema !!
Da sad ne citiram, jasno vam je da je to poooduže pisanije:
http://www.economy.co.yu/diskusije/viewtopic.php?pid=115471#p115471

SSad se pita "kako li je" i "dal će se isplatiti",
ako koza laže, rog ne laže... :joker: PROVERITE sami !!
I niko na Fiasconomy ne sme ni da pisne... scratch

1. SHEER KORPORACIJA 30566 32,54195
2. EURO - KOP COMPANY 22689 24,15574
3. MONPHREY LTD 22380 23,82676
4. ĐUROVIĆ OLGA 4173 4,44276
5. MARINKOVIĆ DRAGIŠA 960 1,02206
6. ĐURAŠKOVIĆ MILO 826 0,87940
7. HYPO KASTODI 4 201 0,21399
8. EUROPARK D.O.O. 172 0,18312
9. MIJATOV DRAGIĆ 134 0,14266
10. PALALIĆ SLOBODAN 127 0,13521

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 17:21

Bravo Sneki :clap: Nista ti nemoze promaci.Ima on i pomagace. :secret:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 22:14

OVO je već TUŽNO::: :shock: affraid

Pajac Arlehin brani Vita ?? scratch

[quote=Alehin]
[quote=The Count]Onda je seo, napisao pravila sam i sada ih ne postuje, a to spocitava drugima.[/quote]

Odguglao sam malo reč "spočitavati" i "spočitati", jer je prvi put vidim. Koriste je pretežno Hrvati, a od naših sajtova sam je našao u "Danas"-u i na sajtu "Nove srpske političke misli".
Čisto da evidentiram i da probam da spočitam šta će čika-Klajn da nam ubaci u sledećem izdanju da naša deca ne pričaju nepravilan i staromodan srpski jezik.
Grofe, gde pokupiste taj termin, zar Vam nije prirodniji neki sinonim srpskog jezika?[/quote]

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeUto 19 Feb 2008, 22:21

Vito
Član

Iz: Beograda
Registrovan: 2005-05-31
Poruke: 873 Re: Krah berze?!Slovenac1 upisano:
Pa šta če vama to pomoči oko Kosova? Da li Slovenija prizna ili ne prizna Kosovo šta to ima veze sa celim svetom? Slovenaca nas ima samo 2 mio i totalno smo bez uticaja na svetsku politiku.


Ako Slovenija prizna Kosovo to znači da ste vi naši neprijatelji.

Nevažno je da li vas ima milion ili dva, važno je samo da ste vi naši neprijatelji. Ako ste vi naši neprijatelji onda šta tražite u Srbiji?

Umesto što gubiš vreme učeći nas šta je dobro za nas, bolje je da krivca tražiš u vašem državnom rukovodstvu. Tamo se javljaj i pričaj o razumu i interesima a ne ovde.


--------------------------------------------------------------------------------
O, BOŽE !!

Jel OVO dno ??? Ili je samo bolest uzela maha??


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...


Poslednji put izmenio Sneki dana Uto 19 Feb 2008, 22:24, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 5 Icon_minitimeSre 20 Feb 2008, 01:48

Ne pratim ga, ali ga podrzavam, izuzetno pametno receno... :clap:
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Bela Vs FIASconomy
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: