BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Veterinarski zavod Subotica - VZAS

Ići dole 
+127
rovver
Markoni
Draganvi
Voiceoflaw
Bobo011
Jovan I
Sasuolo
faceman
Trade Now
Tenerife
BoS
zekapeka
capriolo
LleytonHewitt
Stane Dolanc
Dejan71
Popaj
boxxi
Cucla
Joca
MarkoJTD
Panta
Matthew Greenburgh
Smile
Dragot
Zeljko321
Bambula
Dalaj Lama
Danx
philips1
Mivanovic
MORNAR
Momir
notdonkey
Beli
DelBoy
Delboj
Berza011
Grom
Fmember
Lutvi
Boza Belex
Dragotdrv
Taliban
Djepeto83
Limited011
Kurajber
Bombica
Ceras
Vlada BG
Fast
Astana
Igita
Miladin
Herr žika
Enron
Zalad
Big Mile
Dnenad85
Taliano
Steve McQueen
Drag_Mlad
Boby
Mistery 011
Cincinnatus
Boki72
Nemesis
Prokuplje
BBrroo
Racunarko
C R A Z Y
MilanLaki
Aritmeticar
Dax
Nisimo23
Vladulns
Polos
Kupi akcije
RobinHood
Niche
Maca
Zeljko
Malo_pomalo
Mitar
Dragan
Drag65
Non-ProfitOrganization
Greta
Dexiv
Nebojsa
Spejs
Ivan2211
nepet
vatreni
Djuka
pakodazna
Lilihip
gogloee
Milica1
Bond
Beko
Aleks
StefanMR
bonum.mm
Cope
Dusan
Zorg
Ars Vivendi
Mima
Kobe Bryant
iki
Vidovnjak
Vlada
StefanoProdi
Friz
floyd
Broker-YU
Ris
Pijacar
Jegulja
srb
JMBR
Milos86
Sneki
AlNik
Sare
genijeurazvoju
131 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/2/2007, 12:07

Izasao bilans uspeha................lepo lepo :) [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/2/2007, 12:53

Posle bilansa odmah.................i 8% hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/15/2007, 18:47

Nakon uspesno zavrsene kupovine Symbiofarm-a VZAS svakako dalje radi na izradi planova razvoja kako farmaceutske proizvodnje, razvoju proizvodnje stocne hrane kao i na unapredjenju ukupnog poslovanja naseg preduzeca. Prioritet u ovom momentu je svakako rekonstrukcija pogona farmaceutske proizvodnju tako da u drugoj polovini 2008.god ocekujemo i sertifikaciju GMP standarda. Ovaj sektor proizvodnje sirice se na dva nacina. Jedan je uvodjenje novih proizvoda odnosno registracija novih preparata samostalno i kroz partnerstvo koje cemo objaviti u prvoj polovini sledece godine a drugi nacin je kroz kupovinu novih firmi koje se bave ovakvom proizvodnjom.
Proizvodnja stocne hrane prevazilazi u ovom momentu kapacitete fabrike u Subotici, sto smo i ocekivali, zbog cega smo pristupili rekonstrukciji pogona u Backoj Palanci koji ce se pustiti u rad u narednih mesec dana. Sirenje u ovoj delatnosti ide i u pravcu kupovine jos jedne fabrike stocne hrane sa vecim kapacitetom od fabrike u Subotici.
Dana 10.decembra u Hyatt-u odrazace se promocija svih ovih nasih planova gde cemo prezentovati sa nasim partnerima iz Nemacke Deuke nasu buducu saradnju.
Ukupno unapredjenje poslovanja odnosi se prvenstveno na gasifikaciju proizvodnje, uvodjenje novih tehnologija, usavrsavanje kadrova u cilju efikasnijeg i savremenijeg nacina poslovanja.

Ocekujemo da ce Vet. Zavod tokom 2008.god. izaci na A listing. Sada su u toku pripremne radnje za ovako veliki korak u razvoju nase kompanije.

VZASPR
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/27/2007, 16:46

Pokreće se postupak statusne promene spajanja uz pripajanje privrednog društva Društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i promet veterinarskih preparata «Symbiofarm» Beograd, Goce Delčeva 44, matični broj 20063165, koje prestaje da postoji pripajanjem drugom privrednom društvu, Društvu sticaocu Veterinarski zavod «SUBOTICA» a.d. proizvodnja hrane za životinje, farmaceutskih preparata, pesticida i sredstava za DDD Subotica, Beogradski put br. 123, matični broj 08048908.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/27/2007, 17:34

Kakvog li ce to uticaja imati na cenu akcije?
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/27/2007, 19:51

genijeurazvoju ::
Kakvog li ce to uticaja imati na cenu akcije?

Moja prognoza - ili ce ici gore ili ostaje isto. Moja procena je da ova akcija trenutno vredi oko 3000.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/30/2007, 02:31

AlNik ::
genijeurazvoju ::
Kakvog li ce to uticaja imati na cenu akcije?

Moja prognoza - ili ce ici gore ili ostaje isto. Moja procena je da ova akcija trenutno vredi oko 3000.


Na tvom mestu bih bila opreznija :shock: Panamera izlazi ubrzano iz ove akcije 8)

sa 2.000 kom na 657 kom... :D

Nikad mi se ova akcija nije svidjala.... Suspect


.
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/30/2007, 09:29

Sneki ::
AlNik ::
genijeurazvoju ::
Kakvog li ce to uticaja imati na cenu akcije?

Moja prognoza - ili ce ici gore ili ostaje isto. Moja procena je da ova akcija trenutno vredi oko 3000.


Na tvom mestu bih bila opreznija :shock: Panamera izlazi ubrzano iz ove akcije 8)

sa 2.000 kom na 657 kom... :D

Nikad mi se ova akcija nije svidjala.... Suspect


.

Neka izlazi ko hoce, kompanija je jedna od retkih zdravih kompanija u Srbiji. Strpljen spasen, proci ce i ovaj crveni period.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/30/2007, 09:43

slazam se da vredi oko 3000
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime11/30/2007, 23:27

Sneki ::

Na tvom mestu bih bila opreznija :shock: Panamera izlazi ubrzano iz ove akcije 8)

sa 2.000 kom na 657 kom... :D

Nikad mi se ova akcija nije svidjala.... Suspect


naravno da izlazi i treba, lepo je (panamera) zaradila i ide dalje :P
sto se tice vzas-a slazem se da vredi barem 30% vise nego sad ali nece to jos gore a i nije mu vreme :D , misljenja sam da ce ceo decembar biti na ovom nivou a mozda i sklizne ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime12/10/2007, 18:26

Veterinarski zavod iz Subotice (VZAS) za 11 meseci ove godine ostvario je 1,55 milijardi dinara poslovnog prihoda.To je za 130 miliona više od ukupno planiranih prihoda za 2007. godinu, kazala je na predstavljanju poslovnih rezultata ostvarenih u ovoj godini direktorka tog zavoda Nataša Pavićević Bajić.

"Plan nam je da poslovni prihodi u 2008. godini budu oko 2,1 milijardu dinara, a da farmaceutski program bude vodeća proizvodnja u Veterinarskom zavodu", naglasila je ona i dodala da je u ovoj godini u strukturu ukupnog prihoda učešće bioloških proizvoda i farmacije bilo 50 odsto i da se izjednačilo sa učešćem proizvodnje hrane za životinje koje je do sada uvek bilo dominantno. Direktorka zavoda je naglasila da se u zavodu stalno radi na pronalaženju i proizvodnji novih lekova i preparata koji se primenjuju u veterinarskoj medicini, kao i sredstava za zaštitu biljaka i stočne hrane. Ona je najavila i da će Veterinarski zavod iz Subotice koji je najveći proizvođač stočne hrane u Srbiji uskoro početi proizvodnju specijalizovane smeše za mlečne krave u kojoj će biti poluproizvodi nemačkog preduzeća za proizvodnju stočne hrane Dojka. Prema njenim rečima, zavod iz Subotice ima sve potrebne sertifikate za svoje proizvode, a pogon u Srpskoj Crnji koji je omogućio potpuno razdvajanje proizvodnje farmaceutskih proizvoda od proizvodnje otrova dokazuje da posluje po najvišim evropskim ekološkim standardima. Predsednik pokrajinskog izvršnog veća Vojvodine Goran Pajtić kazao je da je Veterinarski zavod iz Subotice dokaz da je Vojvodina u poslednjih sedam godina pravi magnet za privlačenje stranog kapitala. Veterinarski zavod iz Subotice posluje u sastavu Viktorija grupe. U njemu je zaposleno 300 radnika. Zavod je sa holandskom firmom Vobra prošle godine osnovao zajedničko preduzeće za proizvodnju hrane za kućne ljubimce.
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime12/10/2007, 22:57

koliko je meni poznato planirani prihod je bio 1.5 milijarda dinara, ali ajde dobro da ne sitnicavimo
sve je vec receno o vzas-u pa da ne ponavljam....
ali...izadje dobra vest....cena skoci i ubrzo padne na jos nizi nivo nego pre skoka scratch :study:
Nazad na vrh Ići dole
srb
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 0
Datum upisa : 11.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime12/11/2007, 13:19

jmbr ::
Sneki ::

Na tvom mestu bih bila opreznija :shock: Panamera izlazi ubrzano iz ove akcije 8)

sa 2.000 kom na 657 kom... :D

Nikad mi se ova akcija nije svidjala.... Suspect


naravno da izlazi i treba, lepo je (panamera) zaradila i ide dalje :P
sto se tice vzas-a slazem se da vredi barem 30% vise nego sad ali nece to jos gore a i nije mu vreme :D , misljenja sam da ce ceo decembar biti na ovom nivou a mozda i sklizne ;)

Panamerina ulazna cena je oko 500rsd tako da mogu sebi da priušte izlazak po ovako niskim cenama.
VZAS vredi bar 40-50% više nego što se sada prodaje
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime12/13/2007, 10:23

11.12.2007.


Veterinarski zavod iz Subotice za 11 meseci ove godine ostvario je 1,55 milijardi dinara poslovnog prihoda. To je za 130 miliona više od ukupno planiranih prihoda za 2007. godinu, kazala je na predstavljanju poslovnih rezultata ostvarenih u ovoj godini direktorka tog zavoda Nataša Pavićević Bajić. "Plan nam je da poslovni prihodi u 2008. godini budu oko 2,1 milijardu dinara, a da farmaceutski program bude vodeća proizvodnja u Veterinarskom zavodu", naglasila je ona i dodala da je u ovoj godini u strukturu ukupnog prihoda učešće bioloških proizvoda i farmacije bilo 50 odsto i da se izjednačilo sa učešćem proizvodnje hrane za životinje koje je do sada uvek bilo dominantno.

izvor: B92
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/11/2008, 01:54

Ja mislim da ce danas ovo da poleti... :kugla:
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 546
Points : 1145
Datum upisa : 18.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/11/2008, 11:22

milos86 ::
Ja mislim da ce danas ovo da poleti... :kugla:

Nema, Milose, ovde poletanja dok se ne vidi da li ce potpredsednik od tog tvog sa slike (koji je bar pametan covek) zajahati na grbacu ovom narodu. Ne kazem ni da su demokrate sjajne. Naprotiv. Ali bar idu ka Evropi, a to nam je jedina razumna opcija. Ili cemo opet da ugasimo. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 546
Points : 1145
Datum upisa : 18.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/11/2008, 13:33

kuzman ::
Jegulja ::
milos86 ::
Ja mislim da ce danas ovo da poleti... :kugla:

Nema, Milose, ovde poletanja dok se ne vidi da li ce potpredsednik od tog tvog sa slike (koji je bar pametan covek) zajahati na grbacu ovom narodu. Ne kazem ni da su demokrate sjajne. Naprotiv. Ali bar idu ka Evropi, a to nam je jedina razumna opcija. Ili cemo opet da ugasimo. affraid

Kažeš put ka evropi je jedina razumna opcija.
U prethodoj rečenici pominješ pametnog čoveka koji je protivnik eu integracija (to je skoro, direktno rekao)
Logički slepa ulica, aj malo objasni, ko je pametan a ko razuman, ako imaš vremena…

Seselj jeste pametan covek, a to sto je protiv evropskih integracija, to je sasvim druga stvar. Oni tom politikom privlace preko milion glasaca u Srbiji (polupismenih, ali ipak ih je milion). Sad proceni da li je to pametno ili glupo. Jos malo pa ce podrzavati pedere i lezbejke da bi dobio i taj deo glasackog tela. Ali to ne znaci da je to ispravno. A sa druge strane, ne znaci da nije inteligentno. Nadam se da nemas, kao Kostunica, problema sa zakljucivanjem koji iskazi iskljucuju jedan drugog. Kao sto sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju i slanje misije EU na Kosovo.
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/11/2008, 23:32

Jegulja ::
kuzman ::
Jegulja ::
milos86 ::
Ja mislim da ce danas ovo da poleti... :kugla:

Nema, Milose, ovde poletanja dok se ne vidi da li ce potpredsednik od tog tvog sa slike (koji je bar pametan covek) zajahati na grbacu ovom narodu. Ne kazem ni da su demokrate sjajne. Naprotiv. Ali bar idu ka Evropi, a to nam je jedina razumna opcija. Ili cemo opet da ugasimo. affraid

Kažeš put ka evropi je jedina razumna opcija.
U prethodoj rečenici pominješ pametnog čoveka koji je protivnik eu integracija (to je skoro, direktno rekao)
Logički slepa ulica, aj malo objasni, ko je pametan a ko razuman, ako imaš vremena…

Seselj jeste pametan covek, a to sto je protiv evropskih integracija, to je sasvim druga stvar. Oni tom politikom privlace preko milion glasaca u Srbiji (polupismenih, ali ipak ih je milion). Sad proceni da li je to pametno ili glupo. Jos malo pa ce podrzavati pedere i lezbejke da bi dobio i taj deo glasackog tela. Ali to ne znaci da je to ispravno. A sa druge strane, ne znaci da nije inteligentno. Nadam se da nemas, kao Kostunica, problema sa zakljucivanjem koji iskazi iskljucuju jedan drugog. Kao sto sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju i slanje misije EU na Kosovo.

Prijatelju ja tebe nisam prozivao da si polupismen,sto ne znaci da sam za Seselja, ali, da je inteligentan i nacitan covek naspram gospode iz tuzilastva i sudija stoji!
Slusaj ja sam Zuti, po familiji i samo tako, ako te interesuje ko sam, imas moj datum rodjenja u profilu, pa samim time mozes pronaci vrlo lako pronaci JMBG i ostale podatke.
Ali te fazone sto prosipate, EU i ostalo, tu podrzavam MIlosa86.
Ljudi ako vam se ne svidja, a ne osvojimo vecinu, da OSVOJIMO VECINU(I SEBE SAMOG TU RACUNAM),putujte gde god da vam je milije.
ALI MOLIM VAS, OSTAVITE NAS NA MIRU, DA SE MUCIMO U NASOJ MUCI!!
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/11/2008, 23:45

Opet ja polemisem gde nije mesto!
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 546
Points : 1145
Datum upisa : 18.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/12/2008, 17:17

Pijacar ::

Prijatelju ja tebe nisam prozivao da si polupismen,sto ne znaci da sam za Seselja, ali, da je inteligentan i nacitan covek naspram gospode iz tuzilastva i sudija stoji!
Slusaj ja sam Zuti, po familiji i samo tako, ako te interesuje ko sam, imas moj datum rodjenja u profilu, pa samim time mozes pronaci vrlo lako pronaci JMBG i ostale podatke.
Ali te fazone sto prosipate, EU i ostalo, tu podrzavam MIlosa86.
Ljudi ako vam se ne svidja, a ne osvojimo vecinu, da OSVOJIMO VECINU(I SEBE SAMOG TU RACUNAM),putujte gde god da vam je milije.
ALI MOLIM VAS, OSTAVITE NAS NA MIRU, DA SE MUCIMO U NASOJ MUCI!!

Prvo, apsolutno me ne interesuje ko si, ni sta si, ni datum rodjenja, ni JMBG, ni ko ti je familija.

Drugo, nisam clan, ni simpatizer ni jedne stranke, ali cu na izbore izaci i glasati za kandidata koji je za evropsku buducnost Srbije (u prvom krugu za Tadica ili mozda Cedu, a u drugom sigurno za Tadica). Tu vidim i licni interes, kao i interes celog drustva.

Trece, nisam za tebe licno rekao da si polupismen, ali si to sam dokazao citiranim postom. Mnogo pravopisnih i gramatickih gresaka odaju tvoje tanko obrazovanje. Naravno, time ne mislim nista lose o tebi kao coveku. Samo apostrofiram strukturu birackog tela koje nas vodi u ambis.

Cetvrto, i ja cu da delim "NASU MUKU" zajedno sa celim narodom. Zato ne zelim da se ona dogodi. Previse smo se "MUCILI U NASOJ MUCI". DOSTA JE. JA NECU VISE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/12/2008, 17:22

ADMINE???? ALO???? ZIV LI SI???

Ovde se navlache neiskusni birachi, podrzava jedan tabor, dok se ostali vredjaju, to ovi pismeni shvataju kao demokratiju, ali to je nista drugo nego ANARHIJA rodjaci, ja sam mozda iznosio stavove ali nikada vredjao ostale javno i na ovakav nacin (i ako su svi koji podrzavaju Chedu kompletni idioti i kreteni), u glasackoj kutiji postoji tema PREDSEDNIK pa predlazem da tamo nastavimo diskusiju...
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/15/2008, 18:14

da li se spominje ovde kakva dividendica ovde. jasam ya doticnu straku glaso srs 8 god a kako sam ovde ulozio pare molim bopga da nedodju
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 546
Points : 1145
Datum upisa : 18.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/15/2008, 22:20

ris ::
da li se spominje ovde kakva dividendica ovde. jasam ya doticnu straku glaso srs 8 god a kako sam ovde ulozio pare molim bopga da nedodju

Glasao sam i ja dok sam bio mlad i zelen. Prvo za Vuka, pa za Seselja, ne bi li skinuli tata Slobu. Na kraju sam video da sam se dzabe lozio i da nisam ni morao glasati. Usli obojica u vladu, cim su imali sansu. Veliki tata im dao potpredsednicka mesta u vladi i njima dobro. :x

Ne moli boga da Toma ne dodje, vec babu i dedu da ne izlaze na izbore. Jer ako ti oni budu odlucivali... Ni pedeset dividendi ti nece pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/16/2008, 08:11

sreca u nesreci nisu zivi!vratite se na temu. u principu ovde se od dva zla bira manje zlo! neka se neko javi sa novostima lepim za ovu kompaniju da kaze kako ce biti kesa na prolece kako dividenda koja je trebala prosle god da bude 20% bude ove zajedno sa izlazkom na A listing ili nesto slicno a i lose vesti jer na nekim forumima pojedinci i nisu preterani optimisti za ovu hartiju!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/16/2008, 14:06

@ris
pusti ti razne neverne tome i nedobronamerne ljude, ima ih na svakoj hartiji pa i na ovoj,
svi mi imamo svoje nacine investiranja, ja iskreno verujem u menadzment ove firme i to me drzi u njoj, rezultati su sve bolji i bolji i to je to
sto se tice dividende, nje ce verovatno biti, ali polako....
prosle godine su bile price da ce biti 20% u akcijama a ja (tada jako zelen) sam se pitao kako je moguce profit od 33 mil za 2006 podeliti na toliki broj novih akcija...naravno da to nije bilo moguce
cekaj zavrsni pa na osnovu profita proceni koliko bi moglo akcija da se dobije...ja mislim da bi to moglo da bude 20% ali kao sto rekoh polako....... citaj, uci :study: pa proceni sta ti je najbolje ciniti

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/20/2008, 20:05

valda se nece ovo podvuci ispod 2000.jedna stvar mi nije jasna do pre tri meseca su se tukli zbog ove cene(na dokap.) a sada kada mozes da kupis nece niko, ovo je luda kuca. Dali se zna kada ce odprilike da udju na A listing da nece on uskoro? pa da to bude prva hartija koja ce doci na A. i dozivela skok kakav dolikuje ovoj hartiji? ili to ljudi bas beze od hartije pre A listinga kao sto je soja dozivela? :zenska:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/21/2008, 19:13

VZAS 20%veci prihodi dobit 200 miliona. za one koji neznaju! prokomentarisite jeste vise ocekivali? scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/22/2008, 00:23

ris ::
VZAS 20%veci prihodi dobit 200 miliona. za one koji neznaju! prokomentarisite jeste vise ocekivali? scratch

prihodi su sigurno nesto veci od 20 % a dobit sam ocekivao (ocekujem) oko 200 mil, barem sam s tom cifrom racunao neke parametre
e sad, zasto je cena tu gde je....mislim da 39.961% znam odgovor
misljenja sam da dobri rezultati (bilo koje firme) mogu samo da zaustave pad, a na rast cemo malo (a mozda i mnogo) pricekati
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/22/2008, 15:09

Znaci li to da mozemo da se nadamo nekoj dividendici pa makar bila i 20%?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/24/2008, 10:02

Pad cijene dionica Veterinarskog zavoda Subotica za 37,54 posto, s povijesnog maksimuma od 3202 dinara (40,02 eura), koji je zabilježen 12. lipnja prošle godine, na sadašnjih 2000 dinara (25 eura), ne pokazuje da je ova tvrtka u krizi. Jednostavno, najsuvremenija veterinarska kuća u Srbiji dijeli sudbinu kvalitetnijeg dijela gospodarstva, kojem je latentna politička kriza, prouzročena rješavanjem pitanja Kosova i predsjedničkim izborima, zaustavila burzovni uzlet. Razloga za krizu nema, jer su svi poslovni pokazatelji više nego dobri.

Činjenicom da ne prodaju svoje dionice hrvatski vlasnici Veterinarskog zavoda - Privredna banka Zagreb (6,53 posto) i Societe Generale - Splitska banka (6,17 posto), po svemu sudeći, pokazuju da vjeruju u ozbiljnost tih planova.

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/24/2008, 23:25

veliki pritisak na ovoj hartiji od strane kupaca, poceli da se grupisu ispod 1700
mogucnost za spekulativno obaranje na 1700 odlicna
ko li ce popustiti :D
nadao sam se da nece probiti 2000, a sad je sve moguce
Nazad na vrh Ići dole
floyd
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : -3
Datum upisa : 04.01.2008

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/25/2008, 15:12

Za nekoliko meseci ova cena ce nam biti smesno mala.
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/25/2008, 18:10

Danas je bedem izdrzao
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/25/2008, 23:03

floyd ::
Za nekoliko meseci ova cena ce nam biti smesno mala.

samo da mi ne budemo smesni :rendeer: :geek:
za nekoliko meseci idu republicki izbori :geek:
a u medjuvremenu Kosovo ravno
a onda mozda neka recesija scratch
a to sve pod uslovom da se ovi presednicki zavrse kako ocekuje vecina sa ovog foruma (glasanje na temi predsednik)
uuuuuuuuuuh :)
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS   Veterinarski zavod Subotica  - VZAS Icon_minitime1/26/2008, 16:22

JMBR svaka cast e to je ono sto sam ja nedavno ovde komentarisao nebojim se ja menadzmenta i rada soje i zavoda. Negosvega gore navedenog. A slag na tortu tome bi bilo ukidanje odnosa politickih ekonomskih itd sa zemljama koje budu glasale za izdvajanje kosova. Ko prezivi na ovoj berzi narednu god psihicki i materijalno moze da knjigu napise a daj boze da od ovoga nista nebude! :osesio se:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
 
Veterinarski zavod Subotica - VZAS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 31Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Veterinarski zavod Zemun VETZ
» Belex Freaks Cafe ("Kod Stefana")

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: