BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?

Ići dole 
+18
Smile
mirjana mirjana
Roman Abramovich
Ivan00
Momir
marjanovicgane
Greta
MORNAR
Dragivoje
Ars Vivendi
Nikola
Limited011
Boranija
Cicija
Dalaj Lama
Kobe Bryant
Popaj
Jegulja
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 02:43

Ivan00 ::
A mozda bi trebalo i promeniti ime aikb.net u sns forum jer je samo to od njega i ostalo

Brate jesi li ti da prodamo EPS i Telekom, jesi li da uništimo našu poljoprivredu jer je poljoprivreda (subvencionirana od EU) neefikasna  i da skinemo gače, da se odreknemo poljoprivrede?

Da Priznamo Kosovo i da se odreknemo podršci Republici Srpskoj, da udjemo u Nato i da nam drugi biraju vladu?
Da budemo prava kolonija, a sad smo samo polu-kolonija?
Zar se nevredi boriti protiv toga?

EDIT: Hajde malo kliknite na reklamice s desne strane ekrana. I ONI KOJI SU ZA AV I ONI KOJI SU PROTIV NJEGA.
Ovo nije politika već podrška forumu!!
Forumu to dobro dodje!
Mod. D
.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 10:08

Eps ne smemo da prodamo ni po koju cenu i treba da ga zivotima branimo da smo pametni.
Za Telekom ne brini jer ga u ovakvom stanju niko ne bi kupio ni za dinar, a ja bih na njega stavio katanac jer sluzi samo za izvlacenje para i obracun sa politickim neistomisljenicima.

Narod koji se dobrovoljno odrekne dela svoje teritorije ne zasluzuje da postoji-a to nam se upravo desava. Neko to u nase ime radi a mi se pravimo da to ne vidimo a zato su nam ovi i dovedeni pa ti vidi da li vec nismo kolonija.

Najgore od svega je sto nam je ovaj nas izrod ukinuo i demokratiju i vratio nas 30 godina unazad
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 13:47


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 15:08

U redu je Greta, razumeli smo-ko nece da glasa za sns treba da glasa za nekog ko nema sanse da predje cenzus. Ovo je vec treca takva lista koju nam ovde predlazes.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 15:34

Nisi razumeo, ovo nije treća lista. Sve vreme je ista lista, samo su različiti ljudi koji je reprezentuju.
MI - GLAS IZ NARODA. Očekujem da će biti veliko iznenadjenje na ovim izborima. Cenzus prelaze sigurno, ali trebaće im vremena da na nekim narednim izborima, za godinu  ili dve, dobiju značajnu većinu. Ja ću za njih glasati. Sve ostale kontroliše Vučić, pa ti vidi šta ćeš.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 16:07

Izvinjavam se, moja greska. Poplava je novih 'opozicionih' lista pa je tesko pohvatati ih, bar meni jer me ne interesuje nista sto ne moze da donese promenu pa na njih ni ne obracam paznju.

Tesko da neko ko se ne skida sa Happy tv kao Nestorovic nema veze sa ovom vlascu
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 16:20

Happy TV je pre svega komercijalna televizija. Emisija Aktuelnosti od početka rata u Ukrajni ima fantastičnu gledanost.Ne samo u Srbiji već i u regionu. Preko satelita pratil je i Diaspora. Tu su se profilisali ovi ljudi. Govorili su o ratu, nisu se bavili stanjem u našoj zemlji i tako nisu nikome smetali.
Ali sada kada je počela predizborna kampanja, njhih možeš da vidiš samo na Youtube ili Telegramu.RTS ne želi da emituje njihove spotove, što su po zakonu dužni. Sada ih nema ni na Happy Tv

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 16:35

Happy tv je dno dna i deo sistema kojm Vucic zaludjuje ovaj narod. Niko ko to gleda ne zeli promenu ovog i ovakvog sistema. Mozes da postavis ovde jos sto ovakvih klipova, ocigledno je koja je tvoja namera i kojoj opciji pripadas
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 17:20

Koleginica Greta navija za jednu opciju koja jeste simpatična, a ti opet s druge strane karme navijaš za drugu.
Svakako da ste oboje u pravu.
Samo kritikujući je nisi nam rekao koju strau ti preferiraš?
Nacionalnu ili ovu "Protiv nasilja"?
Možda neku treću opciju...

Voleo bi da nam pojasniš.

Ja lično, da ne bi ostao nedorečen ću glasati za Šapića, a na na republičkim sam blizu odluci da glasam za Nestorovića...

Forum je slobodan i svi mi smo ovde anonimni, zašto se i ti ne bi "autovao"???

_________________
Karma kažnjava sve

Popaj likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 18:07

Koleginica nije iskrena a. nisi ni ti,.Kako mozes da glasas za Sapica kad su ovo izbori za poslanike republickog i gradskog parlamenta-mozes samo da glasasza listu sns, sto je to problem i napisati, jer veruj mi da je ocigledno ste i ti i koleginica glasaci sns-vucic
Ja cu na gradskim, za listu protiv nasilja jer smatram da je tu sansa najveca i da ne bi smeli da dozvolimo da one ispod cenzusa pokupi sns a na republickim mozda Tadic ili Jeremic a mozda i se ipak i tu odlucim za listu protiv nasilja

U svakom slucaju ja bih glasao i za nekoga koga nisam pomenuo kada bi ti mogli da smene ovo zlo koje je na vlasti jer ovima moramo da vidimo ledja
Nazad na vrh Ići dole
mirjana mirjana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 94
Points : 316
Datum upisa : 22.11.2019

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 19:02

Jadan je ekonomski forum u kome je ova tema najaktivnija.
udrimile

_________________
Sve gore napisano nije investicioni savet, nego SAMO moje mišljenje ili saznanje koje ne mora da bude tačno.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/8/2023, 19:33

@mirjana Mirjana ovaj forum je onakav kakva je i naša ekonomija, odnosno država u kojoj živimo. Ja sam stari član, koji je još pre 10 godina digao ruke od ulaganja u akcije. Iz razloga što to u ovoj zemlji nema nikakvog smisla. Veoma je važno šta će se desiti na izborima, zatvarati oči i praviti se da je to nevažno, krajnje je neozbiljno.
@ Ivan ne razumem tvoju isključivost. Ne znam otkud te insinuacije tipa šta su moje stvarne namere. O prikrivenim namerama i motivima treba pitati naše opozicione političare. Oni su se tu lepo uhlebili i nije im uopšte u interesu da bilo šta menjaju. Već 20, a neke bogami i 30 godina, gledamo iste ljude koji govore iste gluposti. Ja za njih više nemam vremena i ne interesuju me. Zanimaju me novi ljudi

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/9/2023, 06:44

mirjana mirjana ::
Jadan je ekonomski forum u kome je ova tema najaktivnija.
udrimile

Tako je to uvek pred izbore.

@Ivan A sta ako Nestorovic i ekipa predju cenzus?
I tvrde da ni sa kom neće u postizbornu koaliciju.
Jesu li oni i tada botovi SNS-a?

Koliko vidim i ti spadaš u onih 80% srpaskih gradjana koji ne bi dali Kosovo?
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 947
Points : 2036
Datum upisa : 10.09.2018

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/9/2023, 22:11

Nestorovi i kompanija pričaju proizvoljnosti. Lupaju a to što tako ne može - nema veze, koga briga.  Čudi me da osobe sa berze (recimo Greta - za koju sam mislio da je ozbiljna madam) padaju na nešto što je nerealno.

Greta pustite to, sitna je to boranija, tanko je sve to.  Vučić je za  sve njih Doktor Sokrates. od
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/10/2023, 01:47

Ne ludujte!!!

SNS će pobediti sa kolicionim partnerima na republičkim izborima.

U BG ako ne budu imali dovoljno, kupiće 2-3 odbotnika i to je to!!

A Mi iz naroda možda stvarno pedju cenzus....

Hajde da sećekamo, a ovi iz ProGlas jasno navijaju za opoziciju tj. za Srbija protiv nasilja, možda čak prerastu u stranku...

P.S. A gospodju Gretu nije dobro prozivati jer je ona od 2007. na ovom forumu i svašta zna....
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 947
Points : 2036
Datum upisa : 10.09.2018

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/10/2023, 08:28

Smile ::

P.S. A gospodju Gretu nije dobro prozivati jer je ona od 2007. na ovom forumu i svašta zna....

Primetio sam to brate. Ne prozivam je, samo sam teo da je skrenem na ozbiljne teme. Vrlo verovatno je madam jedna od najjačih na forumu i šteta što ne pričamo o makroekonomiji, berzi, konkretnim kompanijama već se bavimo nekom tamo ekipom pametnih od

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/10/2023, 22:46

pored svih idiota na političkoj sceni, gde opozicija ne pokrece prave teme već priča o hapšenju, korupciji, lopovima, hpšenju a ništa kako će biti ako pobede...
Ja ću glasati za Mi iz naroda...

Pa kako bude!
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 947
Points : 2036
Datum upisa : 10.09.2018

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/11/2023, 10:12

Au...... brate!!!! Ima li bre ovde neko da tera za Vučića od
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/16/2023, 21:58

Po svim prognozama Mi iz naroda prelaze cenzus, krecu se na oko plus 5 % sto je oko 15 poslanika,
neki predvidjaju da ce ici i do 10% glasova.

Tvrde da nece ni sa kim ici u koaliciju posle izbora, i ako to tako bude, opozicija nema nikakve sanse da sruse AV, a u BG je jasno da ce oni biti jezicak na vagi, uz one koji nece preci cenzus...
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/17/2023, 09:02

Dakle Nestorovic & co samo smetaju i jednima i drugima...
Sto su onda izlazili na izbore.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/17/2023, 09:12

Jedni su za promene a drugi nisu, tako da je nemoguce da smetaju i jednima i drugima
Oni samo glume opoziciju

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/17/2023, 22:50

Svojevremeno sam lepo rekla:
Sneki ::
09.11.2023.

OVI IZBORI ĆE JAKO BOLETI OPOZICIJU!

Sami su krivi....
sesir

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 947
Points : 2036
Datum upisa : 10.09.2018

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/18/2023, 07:13

Smile ::

P.S. A gospodju Gretu nije dobro prozivati jer je ona od 2007. na ovom forumu i svašta zna....

Ispade da stvarno zna od
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/18/2023, 13:22

@sneki
Ovakvi izbori treba da bole svakog ko je normalan i ima bilo kakve veze sa pokojnom Srbijom a ne opoziciju
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/18/2023, 19:25

Bojim se da nisi u pravu.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/21/2023, 06:58







Da sam na predsednikovom mestu, raspisao bih ponovo beogradske izbore | gost: Branimir Nestorović
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2020
Points : 5441
Datum upisa : 07.05.2009

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/22/2023, 12:55

MISLIM DA SU UZBORI ZAVRŠENI:

Ambasador SAD Kristofer Hil objavio je poruku povodom izbora u Srbiji u kojoj je rekao da se Vlada SAD raduje nastavku saradnje sa Vladom Srbije po pitanjima od obostranog interesa. ::


„Ovo naravno uključuje regionalna pitanja, ali i želja Srbije da u potpunosti postane deo porodice Zapadnih naroda“, poručio je Hil na Iksu.

Dodao je da postoji mnogo stvari koje Srbija mora da postigne da bi bila spremna za ovo putovanje, a jedna od njih je vladavina prava.

Kako je kazao Hil, izbori su „stres test“ za demokratiju i to važi za svaku zemlju.

EDIT: E, pa pošto je sad sve jasno, LEPO BI BILO da malo kliknete na reklamice s desne strane ekrana.
Mod. D.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/25/2023, 16:22

Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beogradu nije bio pokušaj "Majdana", već ispipavanje pulsa.

Koliko sam čuo od prijatelja i poznanika, ako Nestorović održi svoju "neutralnost" spram obe strane i dođe do novih izbora u BG GOMILA će glasati za njega...
sesir

EDIT: E, pa pošto je sad sve jasno, LEPO BI BILO da malo kliknete na reklamice s desne strane ekrana.
Mod. D.


On je demantovao da stoji iza naloga na Iksu (X), navodeći da nema nalog na toj društvenoj mreži, te da izjave koje su prenosili mediji odatle nisu zapravo njegove.

„Znate i sami kako to izgleda na mrežama. Kao što ne mogu da se izborim ni sa desetinama lažnih reklama za neke čudotvorne preparate koje ja kao reklamiram. Prijavljivao sam to i policiji i Tužilaštvu za visokotehnološki kriminal. To je skoro nemoguće istrebiti. I onda se pomiriš sa tim da se to tako dešava“, kazao je Nestorović.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/25/2023, 17:28

On svaki dan kaze drugacije izgleda se radi o bas ozbiljnom coveku.
A pre 2 dana je rekao i da ce poslanici sami da odluce i da on tu ne moze nista.
Svima je jasno da se radi o Vucicevim igracu i da ce da uradi sta ovome odgovara.

A citajuci neke njegove izjave covek je pre za hospitalizaciju nego za parlament

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/25/2023, 18:15

Videćemo, ako ne poklekne, biće pokolj na ponovljenim BG izborima..

Ako se prikloni SNS neće ga biti...

Da saćekamo, nestrpljenje vodi u ludilo!

EDIT: E, pa pošto je sad sve jasno, LEPO BI BILO da malo kliknete na reklamice s desne strane ekrana.
Mod. D.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/26/2023, 03:41

Branimir Nestorović demantovao je da je na Tviteru objavio da je počeo Majdan, te ponovio da njegov pokret ne ulazi ni sa kim u koalicije. Kako je rekao, nemiri u Beogradu nisu bili pokušaj Majdana, već samo "štih proba"

Doktor Branimir Nestorović demantovao je da je objavio na Tviteru da je počeo Majdan, a kako je kazao - on i nema nalog na toj društvenoj mreži.

"Za ponavljanje izbora potrebno je animirati naše pristalice i treba da se dogovorimo kako da nove izbore iznesemo organizaciono. Zato će na današnjem sastanku rukovodstva pokreta biti odluka o organizacionim pitanjima koja se tiču ponavljanja izbora u glavnom gradu Srbije", rekao je Nestorović za Sputnjik, prenosi RTS.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/26/2023, 21:57

Nakon sto je opozicija Protiv nasilja sebi pucala u nogu nasiljem pred Skupstinom grada, sada se nalazi pred mnogo vecim problemom, tj. nude im se 3 opcije:

1. Da ne udju u gradsku i republičku skupštinu, tj da bojkotuju.
Ali to za sobom nosi posledice:
a) Nema poslaničkih plata
b) Mandati koji nisu verifikovani u skupštini se rasporedjuju na stranke koje su u skupštini

2. Ako udju i verifikuju mandate dobijaće plate ALI bi time priznali izborne rezultate

3. Ako udju i verifikuju svoje mandate, pa nakon toga napuste skupštinu, ispašće da im je samo stalo da nastave da primaju plate, a i delom bi priznali izborne rezultate...


Šta misle forumaši - šta će uraditi opozicija???

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/28/2023, 19:31

pa opozicija ce morati da prizna republicke izbore, ako su oni dolazili iz RS ako imaju drzavljanstvo Srbije tu je sve OK.
A i razlika u glasovima je drasticna vise nego duplo je SNS dobio u odnsu na opozicijua.

A oko BG izbora
biracki spiskovi koliko razumem su otvoreni za pregled, ali je to obiman posao i opozicija ocigledno nema kapacitet da ih ozbiljo proveri, treba tu strucnih ljudi, saradnje sa MUP ali bez rada i provera nece biti rezultata.

Kao da opozicija niti ima nameru, niti ljude koji ce to preuzeti na sebe.....
Voleo bih da krenu u tu proveru, ma koliko bilo to tesko i komlikovano, ali se bojim da opozicija nema ni ljude ni snage da to proveri...
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime12/30/2023, 21:10

Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?   VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE? - Page 2 Icon_minitime1/4/2024, 12:34

„Ukoliko rezultati koje je saopštio RIK budu i konačni, oko 634 hiljade evra svakog meseca će deliti SNS i druge stranke sa izborne liste ‘Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane’.

Skoro upola manje, oko 330 hiljada evra mesečno će deliti stranke sa liste ‘Srbija protiv nasilja’.

Stranke iz koalicije NADA će dobijati mesečno oko 85.000 evra, a grupa građana ‘MI – Glas iz naroda’, novi akter na političkoj sceni, 80.800 evra“, navela je TS.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
 
VANREDNI IZBORI U DECEMBRU ILI NA PROLEĆE?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Pregled vrednosti IJ i stanje imovine fondova
» Izbori u Srbiji
» IZBORI 2022
» IZBORI 2020.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: