BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?

Ići dole 
+7
Matthew Greenburgh
Smile
Cicija
Stane Dolanc
Al Kapone
Maca
Kobe Bryant
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/19/2018, 16:16

Po ugledu na evojevremeno aktuelnu temu:
https://www.aikb.net/t1130-da-li-ae-rusi-da-nas-prevare-na-akcijama-nis-a?highlight=rusi+prevare

Ta tema je vrlo poucna!!!

Vidim da ima i ovde nekih za koje je sve prevara...
Evo sta sve treba uzeti u obzir...


Al Kapone ::
Nisam strucnjak za govor tela (znam ponesto), ali je taj deo bio ocigledan. Pritom je bitan i odgovor (besmisleno pominjanje farme i Magnohroma na pitanje o AERO).


Al Kapone ::
Maca ::
Izgleda da imamo parapsihologa na forumu? od

Očekujem i neki citat iz lista "Treće oko" pa da kompletiramo stvar.....
veshtica titanik coca

Evo ti i "citat":
Ako su ti psihologija i parapsihologija i Trece oko ista stvar to je tvoja stvar i to govori o tvom "znanju". Prozivka je vise tragicna nego smesna, posto duhovita nije.

A, ako vec moram da crtam - Poenta nije na psihologiji, vec na nacinu odgovora, sto upucuje na to da se nesto desava iza kulisa i da nece biti sve onako kako je ranije receno.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/19/2018, 17:07

Reprezentativni sindikati zaposlenih na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" zakazali su konferenciju za medije kako bi javnosti predočili neizvestan socijalni položaj radnika u okviru pregovora s koncesionarom, francuskim "Vansi eirportsom" (Vinci Airport). Međutim, konferencija nije održana, a izvor "Vesti" navodi da je razlog pritisak iz srpskih bezbednosnih službi!

Inače su tajni ugovori i aneksi postali opšte mesto srpske privatizacije i stranih investicija, a po pravilu se njihovo zamagljivanje pravda posebnim državnim interesom ili zahtevima partnera da se čuva poslovna tajna. Kada se istraživanjima malo zagrebe, otkriva se da iza takvih ugovora po pravilu stoje nesrazmerno velike obaveze države u odnosu na privatnog partnera u vidu ulagawa ili koncesija. Takvi su su ugovori oko Beograda na vodi (objavljen, ali ne u celini), ER Srbije, Bus-plusa, i naravno Fijata.


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/20/2018, 02:49

Kobe Bryant ::

Vidim da ima i ovde nekih za koje je sve prevara...
Evo sta sve treba uzeti u obzir...

"Evo tih nekih"...

1. Ako otvaras novu temu otvori je zbog sebe, a ne zbog onoga sto je neko drugi napisao.

2. Ako nisi ukapirao to sto sam napisao preskoci

3. Ako ti se ne dopada to sto sam napisao preskoci

4. Ako u psihologiji vidis Trece oko, to je tvoja stvar i shvatanje, i nema veze sa mnom. Izgleda da vam je sistem (onaj iz devedesetih) previse napumpao mozak takvim stvarima (Trecim okom)

5. Vaspitanje ti je na klasicno danasnjem nivou - Napisano cu da protumacim onako kako meni odgovara, pa cu da ismevam i time cu predstaviti sebe da sam pametan

6. Navedi mi tacno gde sam napisao da ce biti prevare

7. Da jos jednom nacrtam, posto "vidite samo sebe u ogledalu".

Al Kapone ::

A, ako vec moram da crtam - Poenta nije na psihologiji, vec na nacinu odgovora, sto upucuje na to da se nesto desava iza kulisa i da nece biti sve onako kako je ranije receno.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 333
Points : 812
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/20/2018, 10:39

citat ::
Jeremić tvrdi da je činjenica da je predsednik Republike "u jednom od najskupljih i najpoznatijih njujorških restorana" večerao u isto vreme kada i američki milijarder Džordž Soroš.

"Postavljam pitanje da li je to slučajnost ili je možda sastanak između Vučića i Soroša doneo neke novosti o kojima ja u ovom trenutku nemam informacije", kaže predsednik Narodne stranke.

Mozda Soros posreduje?



Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/22/2018, 18:29

Kako saznaje B92, Francuzi će dovesti četiri, pet svojih ljudi iz menadžmenta, a otpuštnja neće biti, na šta su se obavezali i ugovorom.

Vansi Aerodromi ponudio je jednokratnu koncesionu naknadu u iznosu od 501 milion evra.

Isplata će se vršiti kroz dividendu i to: Republici Srbiji 417 miliona evra i malim akcionarima 84 miliona evra).
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: sss   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 00:53

Zasto Vucic nije prisustvovao potpisivanju? Znam da je bio u USA, ali bi zbog njega (da se ne lazemo) sve bilo odlozeno.

http://www.belex.rs/data/2018/03/00106944.pdf

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 01:37

Zašto?

Pa zato što ugovor ustvari i nije potpisan, ono nije bila predesednica vlade, a Francuze su glumili članovi SNS.

U stvari ugovor neće nikad ni biti potpisan. AERO će preuzeti Vučićev brat!

Sve je to samo šou za naivan narod. kafa sesir
veshtica

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 03:18

Od tebe sam takav odgovor i ocekivao. Pokusaj ismevanja i manipulacija da sam rekao/mislio nesto sto nisam - Vucicev brat, sou za narod...

U nedostatku odgovora i argumenata, obicno se na taj nacin i odgovara.

Ali, da se ponovim...

Al Kapone ::
Zasto Vucic nije prisustvovao potpisivanju? Znam da je bio u USA, ali bi zbog njega (da se ne lazemo) sve bilo odlozeno.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 08:39

Ljudi ne preterujte.
Zašto polaziti od toga da će nešto biti kako ne valja?
U linku koji si postavio lepo poše "60 dana od dana pravosnažnosti odluke o izboru..."
Kada je odluka bila pravosnažna? Kada je objavljena u S. glasniku? Koliko dana je za sve to trebalo?
Da li se računaju samo radni dani ili ne itd...

A ON ne mora da prisustvuje, i onako se svi žale da se svaki dan pojavljuje na TV.
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 09:44

Druze, celu pricu su naduvali drugi, a ne ja. I prosto je neverovatno da mnoge na ovom forumu Vucic toliko "svrbi". Samo sam rekao da je Anin odgovor bio cudan, a proglasise me Trece oko...

Smile ::
A ON ne mora da prisustvuje, i onako se svi žale da se svaki dan pojavljuje na TV.

U nedostatku konkretnog, ovakav odgovor sam i ocekivao, ali dobro... ocigledno da niko ne zna, ili ne zeli da kaze zasto nije bio.

P.S. Logicno je da covek koji pravi Holivudski dogadjaj za otvaranje rampe u Bubanj potoku prisustvuje potpisivanju ugovora.

Siguran sam da su se i Vucicevi ljubitelji to isto zapitali.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 09:51

Cicija ::
Isplata će se vršiti kroz dividendu i to: Republici Srbiji 417 miliona evra i malim akcionarima 84 miliona evra).



Jedini nacin da se isplati kroz dividendu, je da se cela koncesiona naknada uknjizi u AERO kao prihod, pa da se to prvo oporezuje (ili da se donese zakon kojim je ovaj prihod neoporeziv), pa da udje u nerasporedjenu dobit i da se tek onda isplati maximalan iznos kao dividend pre nego sto Francuzi preuzmu kontrolu nad aerodromom.

Ako je tako, onda isplata tesko da moze biti pre sredine iduce godine.


U svakom slucaju, jasno je da se radi o dve komponente vrednosti: specijalna isplata/dividenda (u prvom koraku), i vrednost akcije koje akcionari nastavljaju da budu vlasnici i koja se moze utvrditi relativno jednostavno.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 16:17

Al Kapone ::
Druze, celu pricu su naduvali drugi, a ne ja.

Objektivnosti radi: Ovo što si napisao nije tačno!

Jedino si ti "video" da Ana "nešto mulja, skrece pogled" i JEDINO tebe kopka zašto AV nije bio na potpisivanju ugovora.

Kolega ti je napisao da možda nije bilo odlaganja potpisa, jer piše "60 dana od dana pravosnažnosti odluke o izboru..."

I pitanje je od kog datuma se računa tih 60 dana!

P.S. Vreme je da se tema baci na deponiju....

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/23/2018, 17:06

Ars Vivendi ::
Al Kapone ::
Druze, celu pricu su naduvali drugi, a ne ja.

Objektivnosti radi: Ovo što si napisao nije tačno!

Objektivnosti radi - JESTE TACNO, jer:

- To sto sam napisao za Anu je bila JEDNA recenica i nista vise od toga. DRUGI su NASTAVILI celu pricu i OTVORILI OVU TEMU, a ne ja!

Ars Vivendi ::
JEDINO tebe kopka zašto AV nije bio na potpisivanju ugovora.

Siguran sam da su se i drugi zapitali isto.

A ako ljudi nemaju misljenje i stav dok im se Gospodar ne obrati u medijima, pa ne razmisljaju o tome, to nije moj problem.

Pitao sam iz ciste znatizelje.

Nisam znao da je postavljanje jednog pitanja toliki problem.

Ars Vivendi ::

Kolega ti je napisao da možda nije bilo odlaganja potpisa, jer piše "60 dana od dana pravosnažnosti odluke o izboru..."

I pitanje je od kog datuma se računa tih 60 dana!

Link koji sam postavio nema veze sa tim sto sam pomenuo (Ana) i pitao (AV) vec sam samo postavio informaciju sa sajta berze jer sam video da niko taj link nije postavio.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:12

Al Kapone ::
Zasto Vucic nije prisustvovao potpisivanju? Znam da je bio u USA, ali bi zbog njega (da se ne lazemo) sve bilo odlozeno.

http://www.belex.rs/data/2018/03/00106944.pdf

Jednostavno: ovo pitanje si sam postavio, i niko drugi.
I niko osim tebe nije imao neke probleme s tim, osim tebe!
Jedino tebe je "svrbelo" to pitanje kao što vidiš iz komentara.

Dakle priča o "svi se pitaju" ne pije vodu, samo se ti pitaš  pominješ "Gospodara koji se obrača... itd" što je čista politika...
Ili mržnja.
I nema  veze s temom.

To si pisao i ne može da se izbriše, žao mo je.
I niko te nije podržao.

Ali i ti imaš pravo na koliko god ludu teoriju i ja to tvoje pravo branim, ali nekako ne pije vodu....

P.S. Ništa nije odloženo zbog AV, osim u tvojoj glavi.


_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:26

Kobe Bryant ::
Jednostavno: ovo pitanje s sam postavio, i niko drugi.

Dakle priča o "svi se pitaju" ne pije vodu, samo se ti pitaš  pominješ

Da jesam pitao, zato sto me je zaista interesovalo.

I da, siguran sam da je to i drugima palo na pamet, jer to pitanje izmedju ostalog izaziva reakcije.

Da je pitanje nebitno, niko ga ne bi primetio, ili bi jednostavno dao odgovor.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:29

Nije nikome palo na pamet, samo tebi...
Tvoje pitanje je nebitno.
Jednostavo: izmišljeno je i samo tebe opterečuje.

SHVATI TO!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:48

P.S. Posto si izmenio i dodao par recenica evo i mog dodatka:

Ako postavim pitanje to znaci da me interesuje a ne "svrbi". "Svrbi" one koji (negativno) reaguju na obicno pitanje, a ne daju odgovor.

Pominjanje Gospodara (Vucica) je u smislu da simpatizeri Vucica i SNS-a nece imati stav i misljenje dok ga ne cuju u medijima od AV i to nema veze sa politikom, vec sa stavom (odnosno nemanjem stava) ljudi, a nema veze ni sa mrznjom.
Previse pokusavas da mi ubacis u usta ono sto nisam rekao i nisam mislio.

U svakom slucaju, nisam dobio odgovor, a i to je odredjena vrsta odgovora, pa se ne bih dalje nastavljao...

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:55

Brate: nikog ne zanima dal je Av bio prisutan il nije, ugovor je potpisan, a ti hejtuj, izmišljaj teorije zavere, pljuj ubijaj se itd...

Pisao si gluposti i samo si se izblamirao, a sad možeš da tvrdiš i da je Zemlja ploča, a ne kugla...
Tvoja stvar, odjavljujem se s teme!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 00:57

Al Kapone ::


Ako postavim pitanje to znaci da me interesuje a ne "svrbi". "Svrbi" one koji (negativno) reaguju na obicno pitanje, a ne daju odgovor.


Požar u glavi šta li  ajkula



_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:01

Kobe Bryant ::
Al Kapone ::
Zasto Vucic nije prisustvovao potpisivanju? Znam da je bio u USA, ali bi zbog njega (da se ne lazemo) sve bilo odlozeno.

http://www.belex.rs/data/2018/03/00106944.pdf

Kako znamo da je zbog njega sve odloženo?
Ko ti je to rekao? Ili ti se "javlja"?

Ciao... sesir

Nisi odgovorio.... 89

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!


Poslednji put izmenio Kobe Bryant dana 3/24/2018, 01:06, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:03

Kobe Bryant ::
Brate: nikog ne zanima dal je Av bio prisutan il nije, ugovor je potpisan, a ti hejtuj, izmišljaj teorije zavere, pljuj ubijaj se itd...

Da ponovim ono sto sam ti vec napisao a ti si samo potrdio jos jednom.

Al Kapone ::
Od tebe sam takav odgovor i ocekivao. Pokusaj ismevanja i manipulacija da sam rekao/mislio nesto sto nisam.

Nisam hejtovao, pljuvao, niti izmisljao, ali svako vidi ono sto zeli da vidi.

Kobe Bryant ::
Požar u glavi šta li  ajkula

To se zove auto-projekcija.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:06

Kobe Bryant ::
Kobe Bryant ::


Kako znamo da je zbog njega sve odloženo?
Ko ti je to rekao? Ili ti se "javlja"?

Ciao... sesir

Da li umes da procitas recenicu - Nisam rekao da JE ODLOZENO, vec da bi SE zbog njega ODLOZILO sve.

U smislu - da bi odlozili sve, samo da bi on prisustvovao.

_________________
NAJNOVIJE VESTI


Poslednji izmenio Al Kapone dana 3/24/2018, 01:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:06

Kobe Bryant ::
Kobe Bryant ::


Kako znamo da je zbog njega sve odloženo?
Ko ti je to rekao? Ili ti se "javlja"?

Ciao... sesir

Nisi odgovorio..... 89

Ništa nije "odloženo" osim u tvojoj glavi.....

A svoju mržnju prema AV možeš u podforumu POLITIKA da ispoljiš bez ogrančenja.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!


Poslednji izmenio Kobe Bryant dana 3/24/2018, 01:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:08

Na koje pitanje?

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:10

Ne bih te vše zadržavao... titanik

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:12

Kobe Bryant ::
Kobe Bryant ::


Kako znamo da je zbog njega sve odloženo?
Ko ti je to rekao? Ili ti se "javlja"?

Ciao... sesir

Nisi odgovorio.... 89

I eto nije prisustvovao i kako sad to opravdavaš, glede da NIŠTA nije odloženo zbog njega, već zbog procedure. Sl. Glasniik, dani (znaš već) "60 dana od dana pravosnažnosti odluke o izboru..." itd...

P.S. Apstrahuj svoju mržnju glede AV, ovde to nije tema!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:19

Kobe Bryant ::

A svoju mržnju prema AV možeš u podforumu POLITIKA da ispoljiš bez ogrančenja.

Opet ubacujes nesto sto nisam ni pomislio. Ti si taj kome se prividja mrznja, i to samo zbog JEDNOG PITANJA! Al to lici na simpatizere AV-a i SNS-a.

Kobe Bryant ::


Kako znamo da je zbog njega sve odloženo?
Ko ti je to rekao? Ili ti se "javlja"?

Nisi odgovorio.... 89

Da li umes da procitas recenicu?

Al Kapone ::
Zasto Vucic nije prisustvovao potpisivanju? Znam da je bio u USA, ali bi zbog njega (da se ne lazemo) sve bilo odlozeno.

- Nisam rekao da JE ODLOZENO, vec da bi se zbog njega ODLOZILO sve, samo da bi prisustvovao potpisivanju.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:21

Kobe Bryant ::
P.S. Apstrahuj svoju mržnju glede AV, ovde to nije tema!

Neverovatno je da u svakom postu pominjes mrznju (pomenuo si je nekoliko puta). Samo zbog JEDNOG PITANJA. To govori o tebi.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:22

Druže POBEDIO SI!

AV je diktator, AERO neće biti dat pod koncesiju i mali akcionari će biti prevareni...

Pozdrav za požar u tvojoj glavi!!!!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:27

Ja sam samo pitao odkud to da nije prisustvovao potpisivanju ugovora...

Zasto si dosao do tih svojih zakljucaka, verovatno sam znas...

Na jednostavno pitanje se ili odgovori ili ne, sve drugo je besmisleno.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:39

Ludo se zabavljate...

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:40

Razradjujemo forum od od od

P.S. Sto se mene tice mozes slobodno da brises temu jer je besmislena.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:44

Al Kapone ::
Razradjujemo forum od od od
Ako je tako, onda u to ime ziveli... piju

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:46

od piju

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?   Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS? Icon_minitime3/24/2018, 01:47

Al Kapone ::

P.S. Sto se mene tice mozes slobodno da brises temu jer je besmislena.

Prebacena u deponiju...

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ce Francuzi i Vucic da nas prevare, kao Rusi i Tadic na NIS?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» RUSI SU KRIVI ZA SVE
» U koju srpsku banku ulaze Rusi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: