BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Voda Vrnjci - VDAV

Ići dole 
+30
Ceras
Cicija
Maca
Roman Abramovich
cukicezar
Dalaj Lama
Ars Vivendi
C R A Z Y
boban75
Zile
Aca123
FatCat
philips1
Floxed
maxxxii
pepermint
Petrasin
Gocili
Sneki
Teletrader
trind
goxi
Igi-bg
Momir
Boranija
Kobe Bryant
Carlo Ponti
Zikica
Admin
Varta
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Zikica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 28
Datum upisa : 19.05.2015

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime3/5/2016, 23:34

Varta ::
 Kad je Rogozin posebno istakao problem ZAAB grupe u Vodi Vrnjci, na sta je Vucic odgovorio:
"Mi smo, na žalost, u ne malom broju slučajeva sami krivi za negativan odnos stranih inestitora, u ovom slučaju ruskih, prema nama", kazao je Vučić.
"Mi ćemo sprečiti svaku vrstu bahatog, protivozakonitog i osionog ponašanja svih onih koji misle da zato što imaju kontrolu, manjinskog vlasnika mogu da ne uvažavaju", naveo je Vučić" 
Zasto niko ne postavi ovo pitanje g. Vucicu? Zar to ne bi bilo jedno jako dobro novinarsko pitanje? Ionako mu stalno postavljaju stalno ista, ofucana pitanja. Da li je moguce da nijedan novinar ne sme da mu postavi takvo neko pitanje? I ako ne, zasto? Da li je moguce da je tolika moc g. Gobeljica? Ili mozda slabost g. Vucica na g. Gobeljica?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime16/5/2016, 18:23

Promene: 12.02. - 16.05.2016. (T-3) ili 10.02. - 12.05.2016.


Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 1htull
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime23/5/2016, 15:44

Da li se iko seća da je neka tema na forumu o akcijama hakovana i izbrisana? Ja se ne sećam takvog  nečega. Ne bi li stoga bilo na mestu da se o ovom presedanu obavesti javnost?

Uzgred budi rečeno, jedan investicioni bankar u junu prošle godine razgovarao je sa ZAAB Grupom o mogućoj kupovini manjinskog paketa, u sklopu preuzimanja Vode Vrnjci. Nakon toga se javio (na mobilni) i većinskom (Gobeljiću). Ovaj mu je kazao: "Kako si došao do mog broja? Znam da si razgovarao sa Bojčićem, i šta ste se dopisivali mejlom, i da ste se videli pre dva dana. Znam da ti porodica živi u Londonu, tu-i-tu...".Bankar me je pozvao i rekao: "Neću više ništa da imam sa Vodom Vrnjci".

Tek da znate sa kim se ovde suočavamo.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime23/5/2016, 23:29

Pa, pokrenuli smo je ponovo makar samo mi govorili o lopovu Gobeljicu. Pre nekoliko godina sam rekao da ovde samo mozda strajk gladju ispred vlade bi nekog naterao da se ozbiljno pozabavi svim mahinacijama i lopovlucima Gobeljica.
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime24/5/2016, 18:50

Evo Premijer je danas rekao da ce izdvojiti jedan dan u nedelji kada ce primati gradjane koje muce odredjeni problemi gde bi on mogao eventualno da pripomogne, pa je to idealna prlika da mu se postavi pitanje zasto je izneverio obecanje dato Rogozinu i zasto je promenio misljenje u vezi Vode Vrnjci.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime24/5/2016, 23:37

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo jos jedne fantasticne vesti za lopova Gobeljica, mi verovatno od ovoga nista imati necemo...pojesce to negde u bilansima lopov. Inicijativa je postojala odavno od strane proizvodjaca mineralnih voda.
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime6/6/2016, 10:48

Jel mogu promene?
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime8/6/2016, 14:35

U Maxiju gazirana Vrnjci 2 litra poskupela  sa 36 dinara na 48 dinara !!! 
Mora da je zbog ambalaze.
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime8/6/2016, 14:54

Pozivam akcionare da ne prodaju akcije ispod svake cene, jer je pred Apelacijom u toku jedan proces po osnovu izostale javne ponude za preuzimanje (Komisija je utvrdila da je Gobeljić bio obavezan da da ponudu) - presuda treba da bude objavljena svaki dan. Osim toga, pripremam odštetni zahtev protiv Republike Srbije sudu u Strazburu, kojem će moći da se pridruže i drugi akcionari. Taj odštetni zahtev nekoliko puta je viši od tekuće cene.
Nazad na vrh Ići dole
Zikica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 28
Datum upisa : 19.05.2015

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime10/6/2016, 11:39

Pa zar nije proces pred sudom u Strazburu pokrenut jos 2013? Koliko se secam tako ste napisali tada na ovom forumu? Posle toliko legalnih pokusaja i posle svih ovih godina mislim da ljudi postaju polako umorni...
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime10/6/2016, 11:56

Jeste, bio je pokrenut, ali je sud tada rekao da je prerano da o tužbi meritorno odlučuje. U međuvremenu, iscrpljeni su svi pravni lekovi u zermlji, Komisija za hartije od vrednosti sama je utvrdila da je Gobeljić zajednički delovao kupivši preko trećeg lica najmanje 9,5% Vrnjaca, a onda je prekršila imperativnu odredbu 41a Zakona o preuzimanju akcionarskih društava, i nije mu naložila davanje javne ponude, što je potpuni presedan. Osim toga, utvrđeno je i raspolaganje imovinom velike vrednosti, koje je zatim, takođe izmajmunisano uz pomoć Republike Srbije, a tužilaštvo već tri godine blokira istragu, iako je dobilo neoborive materijalne dokaze o Gobeljićevoj pljački Vrnjaca od najmanje 11,2 miliona evra zaključno sa 31. XII 2012. Ukratko, ne postoji na najmanja šansa da Strazbur neće presuditi u korist manjinskih akcoionara. Što se tiče umora akcionara, on je sasvim razumljiv. Međutim, zamislite napor i sredstva koji su uloženi da se ova afera istera na čistinu. Budite uvereni da ćemo je sasvim sigurno isterati. Stoga nemojte da prodajete akcije budzašto, one vrede mnogo više.
Nazad na vrh Ići dole
Zikica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 28
Datum upisa : 19.05.2015

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime10/6/2016, 12:18

A jel imate predstavu koliko bi taj postupak mogao da traje? Cuo sam da procesi pred sudom u Strazburu jako dugo traju, i po deset godina (valjda treba mnogo vremena dok uopste dodju na red). U svakom slucaju hvala na iscrpnom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime10/6/2016, 12:57

Procesi u Strazburu ne moraju da traju godinama, a sasvim sigurno ne traju 10 godina. Npr. Swisslion je pre izvesnog vremena tužio Makedoniju i dobio slučaj za sedam meseci, iako je imao daleko manje i slabijih dokaza nego mi. U svakom slučaju, kad slučaj počne da teče, teku i kamate.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime15/6/2016, 00:34

Hajde da se nadamo da cemo dobiti bitku protiv Gobeljica lopova koji nas godinama pljacka u Strazburu kad u zemlji kojoj placamo porez to nije moguce.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime15/6/2016, 01:40

Mogućeje i u zemlji srbiji doći do pravde, ali samo u BG.
U Kraljevu i ostaloj provinciji to nije lako jel 100k evra mogu da učine čudo glede sudije i porote.
Osim toga, u provinciji igra i nešto neobjašnjivo: on je naš, a oni nisu odavde - sudimo u korist naših sugradjana, jbš te face iz BG ili iz Rusije...

Čudni su putevi našeg sudstva.

Sam sam oseto to - advokat  mi je otvoreno rekao (spor u provinciji): vi ste 100% u pravu, ali sudija i tuženi su iz Valjeva i poznaju se, ne - nije korupcija, ne - sudija nije uzeo novac, ali je protiv vas jer ste vi iz BG, a tuženi je iz Valjeva  i on ne želi s njim da ima problema  - vi gubite spor iz tog razloga  - viši sud vraća presudu da bi bila korigovana, ali posle 3 x diže ruke i ja gubim spor koji ni u kom slučaju ne mogu da izgubim...

To je Srbija, Vučić, Tadić, Milošević, sve je to isto za sudije, oni znaju da im niko ne može ništa!!!

Oni su prava mafija!!!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime30/6/2016, 13:43

Izveštaj sa skupštine:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime30/6/2016, 13:50

Jedino zanimljivo na Skupštini bio je nalog akcionara Nadzornom odboru, pod pretnjom krivičnih prijava, da u skladu sa svojom zakonskom obavezom obezbedi izvršenje sudske odluke o davanju manjinskim akcionarima na uvid ugovora kompanije sa većinskim akcikonarom i s njim povezanim licima. Tu odluku, naime, kompanija već mesecima neće da izvrši. Vrnjci do danas, uz pomoć Privrdnog suda u Kraljevu, nisu izvršili nijednu pravosnažnu odluku Privrednog apelacionog suda. Visoki savet sudstva smatra da je to OK.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime1/7/2016, 17:46

Dobit ponovo nerasporedjena,odnosno ide kao i svih ovih 9 godina u dzepove lopovu Gobeljicu.
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime11/7/2016, 11:41

APDEJT: Kupio sam pre neki dan balon od 5l Vode Vrnjci, nisam odavno pa rekoh aj bas da probam. U principu ne kupujem je vec duze vreme (nekada sam samo nju konzumirao) jer zasto bih ga cascavao kad me ionako potkrada... Nego da se vratim na temu, primetio sam da su svi baloni poprilicno izobliceni, kad sam dodirnuo jedan shvatio sam o cemu se radi: poceo je da ih pravi od duplo tanje plastike nego do sada. A i grlic i cep su bar za trecinu manji... Sto bi covek bacao dinar na ambalazu kad moze pola dinara... Vise para njemu, akcionarima kao i uvek 0, a musterije ko j... Bas me interesuje koliko ga po bilansima izlazi ta ambalaza na pojedinacnom nivou, po balonu/flasi. Pretpostavljam nekih 5-10 dinara...
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime11/7/2016, 11:45

A da, zaboravih da kazem, onda sam probao vodu. Cini mi se da ima indentican ukus kao obicna cesmovaca. Prilicno sam siguran da nije takav ukus bio ranije. Ali kad razmislim, sto bi covek bacao pare i transportovao vodu cak iz Vrnjacke Banje kad moze da je puni na licu mesta tamo gde je najvise i prodaje. Stavise, s obzirom kakav je lik, ne bi me cudilo da se ponekad i popisa u tu vodu. Cisto onako, iz obesti...
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime11/7/2016, 23:33

Ja je ne kupujem od kako je poskupela na 48 dinara za 2 litra ....ista mi je logika kao tebi Varta, sta ima lopovu Gobeljicu da trpam pare u dzepove kad sam ja u debelom minusu godinama.
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime12/7/2016, 09:42

"Svi poznati brendovi flaširane vode od knjaza miloša, preko mivele, vrnjci i rose u rukama su stranaca, čak 80 odsto, dok je manji procenat, poput hebe i vodavode, u vlasništvu domaćeg kapitala.

Tako se na Vlasini pribojavaju da će im Koka-Kola, vlasnik rose, ubrzanom eksploatacijom narušiti ravnotežu prirodnih podzemnih rezervoara, kao što je to ova moćna međunarodna korporacija već uradila u Ugandi.

- Srbija je u tišini prodala izvorišta vode bez javne rasprave, bez mišljenja javnosti i saglasnosti svojih građana. Naša zemlja nije iskoristila šansu da kroz svoj najbogatiji prirodni resurs državu pretvori u strateški važnu i bogatu zemlju - upozorila je ekonomista Nada Vidović na tribini u Zrenjaninu koja se bavila temom: voda kao javno dobro ili strateški interes."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime17/8/2016, 22:29

Zile ::
Akcionari Ekonomskog Instituta
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da evo ih akcionari, ali nema Gobeljić 90%

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 20idmjp

Dakle Vlahović je prodao svoj udeo u Ekonomskom institutu....
Da neće i on na "službeni put" u Ameriku?
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime17/8/2016, 23:05

Krimos je pre godinu i po ili dve naručio prebijanje dekana Fakulteta političkih nauka, ali ipak nije postao vanredni profesor tog fakulteta, kao što ni glavni autor njegovih "naučnih radova" (što bi rekli "mentor") Branko Vasiljević nije postao dekan. Ipak, doktor za tranziciju platio je hakere da počiste Internet od članaka o njemu i njegovoj karijeri lažnog naučnika , a ovim korakom, kupovinom Ekonomskog instituta, osim što je valjda povratio prva tri sprata "Hempra", definitivno je učvrstio i svoj "naučni autoritet". Barem on tako veruje. Koja tužna zemlja. Raj za psihotičare.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime18/8/2016, 13:48

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Dxh4lz

Samo da vas podsetim.

A tacno je i da je ceo internet ociscen od svih negativnih tekstova o Gobeljicu.

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime24/8/2016, 20:18

Interesantno je da ove godine nije izasao polugodisnji izvestaj na Belexu iako je izlazio redovno prethodnih godina...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime29/8/2016, 15:59

Polugodišnji izveštaj:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime31/8/2016, 18:05

Rast prihoda i profita Vode Vrnjci - Zarada u prvih šest meseci 31,8 miliona dinara

Punionica vode Voda Vrnjci iz Vrnjačke Banje zabeležila je blagi rast prihoda i skok profitabilnosti u prvih šest meseci, pokazuju polugodišnji finansijski izveštaji ove kompanije.

Poslovna dobit Vode Vrnjci je porasla 2,2 puta na 31,8 miliona dinara, dok je neto profit ove treće po veličini punionice vode na tržištu skočio 89,8% na 24,8 miliona dinara.

Akcijama Vode Vrnjci, koji posluju pod kontrolom firme Ekstra-pet, se sporadično trguje na Beogradskoj berzi, a od početka godine beleže pad vrednosti od 23,6%.

Po poslednjoj ceni od 4.200 dinara tržišna kapitalizacija kompanije iznosi 482,1 milion dinara (3,9 mil EUR), prenosi Wisebroker.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime3/10/2016, 20:53

Jel bi mogle ovde promene s vremena na vreme? Pitam cisto zato sto vidim da i na drugim hartijama prikazujete promene kad ima trgovanja pa sad ne znam da li postoji neki odredjen razlog sto se ovde ne prikazuju...vec sam pitao za promene pre nekih sest meseci ali je to ostalo izignorisano...
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime3/10/2016, 21:54

Možda ste vi krivi...
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime3/10/2016, 23:02

Pa da, ja sam kriv i za krah berze 2008....
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime3/10/2016, 23:14

Ništa zanimljivo što se toga tiče, Gobeljić kupuje preko Marnex-a i kastodija, a nema svrhe obraćati se povodom toga Komisiji
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime4/10/2016, 11:54

Varta ::
Jel bi mogle ovde promene s vremena na vreme? Pitam cisto zato sto vidim da i na drugim hartijama prikazujete promene kad ima trgovanja pa sad ne znam da li postoji neki odredjen razlog sto se ovde ne prikazuju...vec sam pitao za promene pre nekih sest meseci ali je to ostalo izignorisano...

Mogu, naravno.
Nego sam razočaran postupcima većinskog da mi je muka pri samoj pomisli na VDAV.
A više puta sam ulazio i izlazio iz akcije...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime4/10/2016, 12:02

Promene: 16.05. - 04.10.2016. (T-2) ili 12.05. - 30.09.2016.

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 04_Promene_16_05_04_10_2016
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 2 Icon_minitime5/10/2016, 00:35

Bond ::
Varta ::
Jel bi mogle ovde promene s vremena na vreme? Pitam cisto zato sto vidim da i na drugim hartijama prikazujete promene kad ima trgovanja pa sad ne znam da li postoji neki odredjen razlog sto se ovde ne prikazuju...vec sam pitao za promene pre nekih sest meseci ali je to ostalo izignorisano...

Mogu, naravno.
Nego sam razočaran postupcima većinskog da mi je muka pri samoj pomisli na VDAV.
A više puta sam ulazio i izlazio iz akcije...



Da, razumem... Ni ja je ne bih gledao da je nemam. Vecinski je ocigledno bezdusna i bezocna osoba kojoj svaka vlast dopusta da radi sta god hoce i da nas sve pravi budalama...
Nazad na vrh Ići dole
 
Voda Vrnjci - VDAV
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: