BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Voda Vrnjci - VDAV

Ići dole 
+30
Ceras
Cicija
Maca
Roman Abramovich
cukicezar
Dalaj Lama
Ars Vivendi
C R A Z Y
boban75
Zile
Aca123
FatCat
philips1
Floxed
maxxxii
pepermint
Petrasin
Gocili
Sneki
Teletrader
trind
goxi
Igi-bg
Momir
Boranija
Kobe Bryant
Carlo Ponti
Zikica
Admin
Varta
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime7/20/2019, 00:27

[You must be registered and logged in to see this link.]
ZAAB i njihov predstavnik Bojicic je nesto pokusavao dok ih nije lopov Gobeljic namirio i ucutkao. Kakav su dogovor napravili , ko zna. Ovde nista ne funkcionise pa mi koji smo placali akciju 350-400 eura mozemo samo da placemo kako nas je pokrao i kako nas danas krade. Komisija za HOV ne radi , a i sudove je zatvorio, eto to je to...
Nazad na vrh Ići dole
cukicezar
Still learning
Still learning
cukicezar


Broj poruka : 113
Points : 286
Datum upisa : 29.01.2016

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime7/20/2019, 17:48

OK razumem. Nego ja se ponadao sistem može da počne da funkcioniše na ovoj akciji. Čitao sam [You must be registered and logged in to see this link.] post na KMBNBP:

"Pa ako imaš konkretne dokaze za "vrlo čudne stvari" na Beleksu, što ne pišeš Komisiji za HOV?

Oni UVEK odgovore na mail, nekad potraje, ali odgovore...

Evo možeš da biraš inspektora:
Сектор за непосредни надзор
011/3116-029
Весна Ступљанин
директор Сектора за непосредни надзор
011/3116-038, 011/3116-155
Милена Матић Зокић
инспектор
011/3116-038; 011/3116-155
Горан Купрешанин
инспектор
011/3116-029
Немања Ристић
инспектор
011/3116-038; 011/3116-155
Ирена Радуловић
инспектор

Odeš na [You must be registered and logged in to see this link.]
i klikneš na "Okomisiji", a kad ti setu otvori lista izabereš "Adresa i kontakti"."
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime7/21/2019, 10:57

Promene: 07.05. - 21.07.2019. (T-2) ili 30.04. - 17.07.2019.

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 02-Promene-07-05-21-07-2019
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/20/2019, 19:39

Knjaz ode, sigurno po nekoj realnoj ceni ...nama malim vlasnicima Vode Vrnjci ostaje da gledamo kako nas Gobeljici svake godine kradu i ne daju ni dinar dividende od dobiti koju prikazu kako hoce, posle poslovanja Vode sa njihovim povezanim firmama i kako polako kupuju akcije koje su bile 300-400 eura po 40 eura. Nema nista gore nego bespomocno gledati kako te neko krade. Da bar hoce gospodin predstavnik ruskog ZAABA da se javi i da nam kaze kako se nagodio sa ovim lopovom.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/20/2019, 22:03

Koliko vidim ti iz posta u post kukaš?
Jesi li pokušao nešto?
Jesi li podneo tužbu KzHOV?
Jesi li se konsultovao s advokatom?
Jesi li kontaktirao Gobeljića, kad već "znaš" da s njim može da se "nagodi"?

Kriva ti država Srbija?!?!  titanik

Odavno sam napisala: i u najboljim pravnim državama, država ne ide unaokolo i deli pravo!!
Ne, moraš sam da se izboriš za svoje pravo!!


A od kukanja nema mngo vajde, i ne nadaj se da će neko drugi da se bori za tvoja prava...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/20/2019, 23:41

[You must be registered and logged in to see this link.]
Meni je ostalo jos da pisem da je Gobeljic lopov. Kad nista nije mogao ZAAB da uradi sta da ja radim sa smesnom kolicinom akcija. A ne znam sta ti ovo znaci "kriva ti drzava Srbija?" Pa ko je Rusoima bio kriv kad su kukali po medijima ? Jel Rusija? I ovo nije kukanje al cu za onog ko me krade da pisem da je lopov i da me krade.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/21/2019, 13:30

Citat: ::
Meni je ostalo jos da pisem da je Gobeljic lopov. Kad nista nije mogao ZAAB da uradi sta da ja radim sa smesnom kolicinom akcija.
Pa, mozes recimo da prodas akcije a da i dalje nastavis da pises...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2811
Points : 8008
Datum upisa : 21.01.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/21/2019, 18:30

Pa ako nećeš nigde da se obratiš i potražiš pravdu, onda je glupo i da pišeš jedno te isto.

Evo probaj ovde:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mislim, idi bar do nekog advokata pa se raspitaj šta ti je činiti.

P.S. Možeš da pišeš Komisiji ako primetiš nešto nezakonito i ako NEMAŠ ni jednu akciju, takođe i Agenciji za borbu protiv korupcije, sudu, Zaštitniku građana itd...

Ako znaš za neko KRIMINALNO delo DUŽAN si da ga prijaviš organima, a ako to ne uradiš činiš krivično delo i sam.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/21/2019, 23:17

@Goci
Da prodam akcije lopovu Gobeljicu na P/E 6 i P/b 0.35  po ceni koju je on zamislio ?
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/21/2019, 23:23

@ Ars Vivendi
Na berzama sam 13 godina. Imao sam iskustva sa komisijom . Kad sam advokatskoj kancelariji iz Beograda odneo prepisku i njihove odgovore oni su se smejali, da ne pisem ovde sta su me savetovali. Jedan od odgovora na nekoliko strana dokumentacije o svim mogucim kriminalnim radnjama u preuzimanju i prinudnom otkupu jedne kompanije je bio "mi smo kontaktirali vecinskog vlasnika i on je rekao da to nije istina!" Preko institucija kriminalcu (kako su i oni iz ZAABA ga oslovljavali) Gobeljicu ni Rusi nista nisu mogli a moj udeo je smesan sada kada je 20 posto onoga sto sam ulozio.

Edit: Bar će koristiti forumu
ako mišem pregledajte šta
nude sponzori s desne strane ekrana!
Ništa vas ne košta, a možda donese sreću!
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Petrasin
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 30
Datum upisa : 08.06.2019

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/27/2019, 19:36

Videli ste da se nesto desava, meni ljudi oko Bojcica kazu da se dogovorio da proda svoje akcije za 6 hiljada. ima jos neki paket nekog lika, koji on nudi na prodaju. ne znam kolko to moze ukupno da bude akcija, ali navodno hoce da ostave ZAAB po strani. sta znam... verovatno nesto ispod zita ce da dobiju.

_________________
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/28/2019, 11:10

Nick "Petrasin" ovo što je napisao je očigledno napisao po blagoslavu samog Gobeljića, iz sledećih razloga:


-Voda Vrnjci svake godine gubi po 10-15% tržišta tako da je sa drugog pala na šesto mesto najvećih proizvođača a pregovori koje je Gobeljić vodio sa češkom Kofolom pokazali su da on ni izbliza ne može da dobije cenu na koju je računao. Međutim on mora da prodaje a cena koju će dobiti je sasvim sigurno viša od 6.000 dinara.


-Gobeljić jedini na tržištu kupuje. Međutim mali akcionari nisu blesavi i više ne žele da mu prodaju po niskim cenama kao do sada, pogotovu jer su osetili da se priprema prodaja firme.


-Ako neko ko se tek drugi put javio na forumu iz rukava sipa informacije da su se njemu javili ljudi bliski Bojčiću kazavši mu cenu po kojoj će ovaj navodno prodavati sad za neki dan su smešne i sasvim odgovaraju stilu i načinu Zvonka Gobeljića.


Za kraj nagradno pitanje: Može li  nick "Petrasin" da imenuje jednu osobu blisku Bojčiću? 
Nazad na vrh Ići dole
cukicezar
Still learning
Still learning
cukicezar


Broj poruka : 113
Points : 286
Datum upisa : 29.01.2016

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/28/2019, 11:22

Varta ::

-Voda Vrnjci svake godine gubi po 10-15% tržišta tako da je sa drugog pala na šesto mesto najvećih proizvođača a pregovori koje je Gobeljić vodio sa češkom Kofolom pokazali su da on ni izbliza ne može da dobije cenu na koju je računao. Međutim on mora da prodaje a cena koju će dobiti je sasvim sigurno viša od 6.000 dinara.
 

Zašto misliš da mora da prodaje? Može on još i u sledećem mandatu ove vlasti da muze Vodu Vrnjci.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/28/2019, 19:56

Objavljen je polugodisnji izvestaj VDAV

[You must be registered and logged in to see this link.]

Prihodi u prvoj polovini tekuce godine 501651 hiljada dinara u odnosu na 599870 hiljada dinara prosle godine. 
Poslovni dobitak u prvoj polovini tekuce godine 10847 hiljada dinara u odnosu na 61687 hiljada dinara prosle godine.

E posto nam nije godinama isplacivao dividendu lopov i pljackas Zvonko Gobeljic je odlucio da pazari nekretninu u Beogradu verovatno polovinu vile o kojoj je ZAAB pisao na forumu koju je lopov Gobeljic pokusao da ne prikazuje u bilansima . Pa tako imamo "kupovinu nekretnina postrojenja i opreme u iznosu od 194718000 dinara ili 1 657 174 eura !!! Evo kako lopov i pljackas Gobeljic krade nase pare.Mozda neko zna koja je to vila na Dedinju od 3 miliona eura koju je ovaj lopov i pljackas otkupio od nasih para koje je nakrao za ovih vise od deset godina.
Nazad na vrh Ići dole
Petrasin
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 30
Datum upisa : 08.06.2019

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/29/2019, 10:43

Varta ::
Nick "Petrasin" ovo što je napisao je očigledno napisao po blagoslavu samog Gobeljića, iz sledećih razloga:


-Voda Vrnjci svake godine gubi po 10-15% tržišta tako da je sa drugog pala na šesto mesto najvećih proizvođača a pregovori koje je Gobeljić vodio sa češkom Kofolom pokazali su da on ni izbliza ne može da dobije cenu na koju je računao. Međutim on mora da prodaje a cena koju će dobiti je sasvim sigurno viša od 6.000 dinara.


-Gobeljić jedini na tržištu kupuje. Međutim mali akcionari nisu blesavi i više ne žele da mu prodaju po niskim cenama kao do sada, pogotovu jer su osetili da se priprema prodaja firme.


-Ako neko ko se tek drugi put javio na forumu iz rukava sipa informacije da su se njemu javili ljudi bliski Bojčiću kazavši mu cenu po kojoj će ovaj navodno prodavati sad za neki dan su smešne i sasvim odgovaraju stilu i načinu Zvonka Gobeljića.


Za kraj nagradno pitanje: Može li  nick "Petrasin" da imenuje jednu osobu blisku Bojčiću? 

Ne znam zasto podrzava Gobeljica!? niti kako motivise bilo koga da prodaje akcije!?!? ja sigurno svoje necu da prodajem.
Ja sam jedino rekao da je Bojcic dogovorio dil s Gobeljicem. Ja po tim javnim cenama necu prodavati sigurno. 

Ovaj Varta je ili sam Bojcic, ili neka njegova budala. 

A za nagradno pitanje mogu npr. da imenujem njegovog bivseg advokata i prijatelja, kome je Bojcic ukrao pare pa je posle na sudu morao da vraca. Toliko o tome. A ti Varta ako nisi sam Bojcic reci da li su ti inicijali M.P. ili D.P. da znam s kim pricam. 
Vidim da Varta kaze da sam rekao da ce Bojcic sad za koji dan da proda, ni to nisam rekao. Samo da se nesto deva. Videcemo ko je prodao po ovim cenama i da li je uvezan s Bojcicem. Samo polako.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/29/2019, 11:35

Ovaj odliv gotovine od vise od milion eura za kupovinu nekretnine na Dedinju pokazuje koliko je Zvonko Gobeljic bahati lopov. Ja cu kao mali vlasnik kojeg ovaj pljacka godinama mozda jos da pokusam da posaljem pismo predsedniku Republike Srbije,ako nista neka zna za jos jedan slucaj otimanja i kradje  jer sam video da od komisije nema nikakve koristi. Ovo bi resio mozda neki skup ispred predsednistva ili strajk ispred kancelarije predsednika Republike Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Petrasin
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 30
Datum upisa : 08.06.2019

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/29/2019, 13:01

Beko ::
Ovaj odliv gotovine od vise od milion eura za kupovinu nekretnine na Dedinju pokazuje koliko je Zvonko Gobeljic bahati lopov. Ja cu kao mali vlasnik kojeg ovaj pljacka godinama mozda jos da pokusam da posaljem pismo predsedniku Republike Srbije,ako nista neka zna za jos jedan slucaj otimanja i kradje  jer sam video da od komisije nema nikakve koristi. Ovo bi resio mozda neki skup ispred predsednistva ili strajk ispred kancelarije predsednika Republike Srbije.

Podrzavam predlog. 
A i bas me zanima koja je to vila, posto je Bojcic nudio po Beogradu neku kucu na Dedinju. Mozda je tu prebijanje?
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime8/29/2019, 21:36

Dakle po logici Petrasina Bojčić se poverio bivšem advokatu kojem je navodno ukrao pare i sa kojim se sudi da će da proda svoj paket akcija na 6000? Što se vile tiče radi se o objektu u Tolstojevoj ulici koje je Voda Vrnjci 2007. kupila navodno po pola sa Gobeljicem za ukupno 4.000.000 evra pri čemu Gobeljić nije uplatio svoj deo od 2.000.000 nego se samo upisao kao idealni suvlasnik, a Gobeljićev otac Radovan, predsednik upravnog odbora Vode Vrnjci odlučio je da kompanija protiv njegovog sina ne preduzme baš ništa. U januaru 2019. pljačka ulazi u drugi čin tako što Gobeljić prodaje svoj udeo Vodi Vrnjci za 1.6 miliona evra. Specijalno tužilaštvo za organizovani kriminal odbilo je da obavi istragu povodom krivične prijave koju su podneli Bojčić i ZAAB grupa.
Nazad na vrh Ići dole
cukicezar
Still learning
Still learning
cukicezar


Broj poruka : 113
Points : 286
Datum upisa : 29.01.2016

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/2/2019, 23:15

Varta ::
Specijalno tužilaštvo za organizovani kriminal odbilo je da obavi istragu povodom krivične prijave koju su podneli Bojčić i ZAAB grupa.


Gde su sad ovi što zagovaraju teoriju: država i državne institucije u R. Srbiji rade svoj posao.
Nazad na vrh Ići dole
Petrasin
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 30
Datum upisa : 08.06.2019

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/5/2019, 01:36

Varta ::
Dakle po logici Petrasina Bojčić se poverio bivšem advokatu kojem je navodno ukrao pare i sa kojim se sudi da će da proda svoj paket akcija na 6000?

Ti si to sudjenje odavno izgubio i morao si da vratis pare, kao sto vrlo dobro znas. Mene realno bas briga za tvoje zakulisne radnje, samo sam upozorio ljude da ne prodaju na ceni po kojoj si se dogovorio. 
Iskreno se nadam zbog tvog zdravlja da sve to radis s rusima a ne na svoju ruku, posto se to nece dobro zavrsiti... nisu oni kao P. da te tuze.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/7/2019, 08:28

Promene: 21.07. - 07.09.2019. (T-2) ili 17.07. - 04.09.2019.

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 03-Promene-21-07-07-09-2019
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/8/2019, 01:19

"Wood and Company" jesu li ovo Cesi koje je neko pomenuo da pregovaraju sa lopovom Zvonkom Gobeljicem ?
Nazad na vrh Ići dole
Petrasin
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 30
Datum upisa : 08.06.2019

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/16/2019, 00:56

Beko ::
"Wood and Company" jesu li ovo Cesi koje je neko pomenuo da pregovaraju sa lopovom Zvonkom Gobeljicem ?
To je Eglenski fond, a u cije ime pregovaraju ne znam. Rusi su digli ruke, sad samo da se bogu nadamo.

_________________
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Carlo Ponti
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 155
Datum upisa : 28.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime9/16/2019, 06:47

"Petrašin" nastavlja da seje dezinformacije, s prirođenom glupšošću: jer svako može da vidi, na sajtu https://www.wood.cz/, da se u slučaju firme "Wood & Co" radi upravo o češkom investicioom fondu direktno vezanom za grupaciju Kofola, koja je onomad kupila "Radensku", a letos razgovarala sa Gobeljićem o kupovini "Vode Vrnjci" takođe. 

Inače, i Kofolu, baš kao i kupca "Knjaza" KMV, odnosno njenog italijanskog vlasnika, ranije smo kontaktirali ZAAB Group i ja, šaljući teaser-e i oobjašnjavajući pro et cont takvog investiranja, kako u većinski tako i u manjinski paket Zapravo smo radili Gobeljićev posao, dok je on mirno nastavio da krade. A vidimo da je produžio  i da trabunja o nekakvim "dogovorima" sa njim. Kao da izbegavanje bilo kakvog kontakta sa tim džentlemnom nije stvar lične higijene.
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 889
Points : 2050
Datum upisa : 10.01.2008

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime10/21/2019, 15:23

Evo gde su vase pare

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2050
Points : 5497
Datum upisa : 07.05.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime10/21/2019, 22:09

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Varta
Still learning
Still learning



Broj poruka : 48
Points : 149
Datum upisa : 29.11.2013

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime10/22/2019, 16:49

Limited011 ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
To je IMT a ovo je IMR.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2050
Points : 5497
Datum upisa : 07.05.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime10/24/2019, 21:03

Blic objavio hvalospev o Gobeljiću!!!
Samo nisu objavili i da je bio "profesor" na Megatrendu!  titanik

Zove se Zvonko Gobeljić, u javnosti gotovo da nije prisutan, njegov broj telefona retko da ima neko iz novije postave ekonomista i direktora, vozi francuski automobil od 1.400 kubika - 2013. godište i nema vozača i obezbeđenje.

"I tako mu je baš dobro" - kaže jedan od bliskih poznanika Gobeljića, novog vlasnika kompanije IMR, koju je platio skoro 10 miliona evra, a koji je svojevremeno bio direktor Vojvođanske banke i predsednik Kreditnog biroa, kao i predsednik Diposa i Sava osiguranja.

Poslednjih 30 godina je ozbiljan partner jednog multinacionalnog proizvođača pića za koje proizvodi PET ambalažu i suvlasnik Ekonomskog insituta čiji je ujedno i osnivač. Pre nego što je početkom ove nedelje kupio Industriju motora Rakovica (IMR) kupio je i fabriku IMT u Boljevcu, kao i kompaniju "Voda Vrnjci". Vlasnik je i kompanije Ekstra – Pet iz Beograda i direktor firme Velkan Trading Limited registrovane na Kipru.

Uskoro ćemo vam otkriti i zašto je Gobeljić kupio IMR. Naš dobro obavešten izvor rekao nam je nešto što nismo očekivali.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime11/29/2019, 17:13

@ Cicija

Evo i ovde ce nase pare...
Lopov Zvonko Gobeljic ne posustaje, siri se covek.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nesrecno lopove .
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime12/12/2019, 23:08

[You must be registered and logged in to see this link.]

Lopov Zvonko Gobeljic nastavlja kupovinu od nasih ukradenih para. 20 miliona eura je sitnica za lopova.
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 337
Points : 953
Datum upisa : 12.04.2012

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime1/5/2020, 05:57

citat ::
Kako piše "Blic", na meti grupe ZAAB, koja je registrovana na Devičanskim ostrvima, našla se i "Voda Vrnjci". Generalni direktor te firme za "Blic" je rekao da su njihova iskustva sa predstavnicima ZAAB-a losa i da su svi njihovi postupci od momenta kupovine akcija usmereni na rušenje te firme.

Kirivične prijave su podnesene Prvom osnovnom tužilaštvu protiv bračnog para Miroslava i Maje Bojčić, zastupnika ZAAB-a.

Kako navodi "Blic", predstavnici ove firme u Srbiji su na berzi kupovali manjinske pakete akcija naših firmi, a zatim ucenjivali većinske vlasnike da otkupe deonice ZAAB-apo višim cenama od tržišnih.

Ovo je matoro, jos iz 2014. ali nisam siguran da se pisalo na ovoj temi i o ovome....
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime3/10/2020, 09:12

Ažuriran informator:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Neto dobitak: 61,261 milion 
Nova obračunska vrednost: 14.023,99
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 337
Points : 953
Datum upisa : 12.04.2012

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime5/30/2020, 16:13

Velika donacija Zvonka Gobeljića i "Vode Vrnjci"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ocigledno placen text!
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 194
Points : 643
Datum upisa : 29.12.2007

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime5/30/2020, 23:43

Ovo je pravi mafijas. Opljackao je male vlasnike , dobit trpa u svoje dzepove nikada dinar dividende nije podelio. Kupuje vile na Dedinju od Vode Vrnjci pa nesto pljackas i da podeli. Samo da moze neko iz ZAAB-a da nam kaze kako su se sa ovim lopovom dogovorili pa su se ucutali. 400 eura akcija 2007. a sada 30 a za to vreme lopov Zvonko Gobeljic je ukrao milione eura iz Vode Vrnjci.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2682
Points : 6070
Datum upisa : 05.02.2014

Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Voda Vrnjci - VDAV   Voda Vrnjci - VDAV - Page 5 Icon_minitime6/1/2020, 12:32

philips1 ::
Velika donacija Zvonka Gobeljića i "Vode Vrnjci"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ocigledno placen text!
ajkula
Veliki filantrop  od
Nazad na vrh Ići dole
 
Voda Vrnjci - VDAV
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: