BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fmember moji stavovi o politici i ostalo...

Ići dole 
+47
Roman Abramovich
Dragan555
Voiceoflaw
Tenerife
zekapeka
zORAn
Ivan00
Igi-bg
Folio
Djepeto83
Big Mile
Dejansss
Aca kurbla
Admin
Maca
Stane Dolanc
Sutra
ivan45
ingglick
Ceras
Popaj
philips1
Bojjan
Zeljko321
Friz
Boby
FatCat
Dalaj Lama
MORNAR
Kobe Bryant
LUMTDZOS
Drag65
Prokuplje
Fast
Teletrader
Boza Belex
Fmember
Steve McQueen
Ars Vivendi
Kupi akcije
Nikola
Smile
Boranija
Posejdon
Momir
Sneki
Limited011
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1631
Points : 4774
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime9/2/2014, 00:18

Blago tebi!
U kom li ti to filmu živiš?

P.S. Para nema i neće ih biti, pa makar i Bil Gejtsa doveo za premijera, ili Koštunicu...
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 847
Points : 1926
Datum upisa : 14.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime9/13/2014, 00:57

Čini mi se da polako kapiram šta radi Vučić.
Pošto je ukapirao da u Srbiji nema para, da nema proizvodnje, da ovdašnji tajkuni ne da neće da rade, neće ni proizvodnju pegli da počnu, već bi kao MK Kole da "savetuju" i to u najboljem slučaju...

Zato se on "razleteo" po svetu i svuda moli za pare...
EU daje šta daje, ali to je malo, zato juri Arape, Kineze, a po malo i Ruse, pa ako neki dolar dodje, dobro je - bolje nego ništa.

Samo je pitanje da li će mu vreme iscureti...
Jer ako za 1-2 godine ne bude novih radnih mesta i nešto para, neće dobro proći...
Mada je opozicija još gora!

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 994
Points : 2799
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime9/15/2014, 01:09

citat ::
„Prema Vučiću imam isti odnos kao prema Đinđiću. I Vučić je u tesnacu između medija koje uređuju neki novi Zemunski klan i komesarski epigoni Dobrice Ćosića, i lične netrpeljivosti iste malograđanske levice koja se svojevremeno ostrvila na Đinđića. Moj trenutni prioritet je da se ne ponovi 12. mart i da 2020. uđemo u EU.
Sve ostalo ću verovatno držati u sebi“, tvrdi Samardžić.

On smatra da su neki nosioci te građanske Srbije nepovratno kompromitovali te ideje.

„Svi koji smo sarađivali s političkim liderima koji su nas prodali Zemunskom klanu, bandama Dobrice Ćosića i Jovice Stanišića, Miškoviću, Beku i Putinu...“, zaključuje Nikola Samardžić.

Nikola Samardžić, profesor istorije na Filozofskom fakultetu u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: f   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime10/9/2014, 16:04

ja se samo nadam da ne bude kao sa onim sloganom "i eu i kosovo" pa da nas ne čeka "i reforme i propast"


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Djepeto83
VIP
VIP
Djepeto83


Broj poruka : 186
Points : 860
Datum upisa : 26.12.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/5/2014, 18:11

citat ::
Premijer Srbije Aleksandar Vučić će sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom večeras će u 20 sati razgovarati telefonom
od
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: pol   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/5/2014, 18:28

Djepeto83 ::
citat ::
Premijer Srbije Aleksandar Vučić će sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom večeras će u 20 sati razgovarati telefonom


Predstava za narod...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/5/2014, 20:40

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 2m296vl

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2038
Points : 5464
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/14/2014, 10:06

Šešelj je u intervjuu za podgorički Dan:

"Milo Đukanović je finansirao dolazak na vlast SNS, a ranije je davao velike novčane podstreke Tomislavu Nikoliću i Aleksandru Vučiću da se otcepe i da pokušaju puč. Stanko Subotić je, tu takođe igrao ključnu ulogu. Sada se, kao, vodi borba protiv kriminala u Srbiji, na čijem su udaru određeni ljudi. Neki su
zaštićeni, a među privilegovanima je najistaknutiji Stanko Subotić", tvrdi Šešelj.

Po njegovim rečima, Subotić je pre više godina spojio Đukanovića i Vučića, a svedok svemu tome je, po tvrdnjama lidera SRS, Đukanovićev kum i nekadašnji crnogorski političar Ratko Knežević.

Lider SRS je vlast Đukanovića okarakaterisao kao "mafijašku" i ocenio da je crnogorski premijer tako dugo na vlasti zahvaljujući "zapadnim silama".

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/17/2014, 18:04

Goran Milić, Al Jazeera: Vučić je mađioničar, ali narod nije spreman na promene

Direktor Al Jazeera Balkan Goran Milić izjavio je danas da je srpski premijer Aleksandar Vučić po onome što radi "mađioničar između Rusije, Kosova, Evrope i domaće javnosti", ali da većina naroda nije spremna na promene zbog navike da živi linijom manjeg otpora.

"Nova parola u Srbiji je da se ne živi od prava, nego od rada i Vučić je sada prvi put posle 20, 30 godina rekao da se živi od posla i rada", rekao je Milić.

Prema njegovim rečima, ima ljudi koji sede u firmama, iako znaju da su one propale i, uprkos tome što one ne mogu opstati, oni će biti u tim preduzećima do "sudnjeg dana", i neće se potruditi da nađu posao.

Umesto toga, ti ljudi se žale da nisu tri godine primali platu i podnose tužbe, ali će "svi bankrotirati i na kraju niko neće dobiti ništa", istakao je Milić u Jutarnjem programu TV Pink.

Milić, koji je nedavno učestvovao na konferencija o medijima u Podgorici, istakao je da je u toj oblasti "svaka zemlja posebna" po pitanju stanja u medijima, te da se ne slaže sa tezama da je novinarska profesionalnost nestala.

"Nije baš tako", primetio je Milić.

Jedni smatraju da je medijska situacija katastrofalna ideološki, drugi da je katastrofalna finansijski, dok treći smatraju da ima više slobode nego u vreme komunizma, rekao je Milić.

Milić je ukazao da je Srbija "sada na udaru", jer se tvrdi da se "guše medijske slobode", ali i podsetio da je pre godinu dana Srbija po tom pitanju, po međunarodnim ocenama, bila jedna od najuspešnijih u regionu.

"Nije to uvijek tako egzaktno, kako vi možete mjeriti slobodu štampe, na temelju jednog ili dva incidenta", zapitao je Milić.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: s   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/18/2014, 01:08

Kobe Bryant ::
citat ::
Čeda Jovanović se nudi Vučiću za ulazak u Vladu

Jovanović je na sednici Glavnog odbora LDP izjavio da je Vučić prvi premijer posle Zorana Đinđića koji je ozbiljno progovorio o ekonomskim reformama. Ujedno je konstatovao da LDP treba da uđe u Vladu.

- Mi treba da izgradimo odnos s Vučićem koji će građani razumeti i posmatrati kroz prizmu koristi koju bi društvo imalo od činjenice da smo na vlasti. Vučića pre treba iskoristiti nego srušiti ako se nema odgovor na pitanje šta dolazi nakon toga. Sa LDP-om u Vladi Zakon o radu bi dobio svoj puni smisao, jer bi iza njega stajao neko kompetentniji od Vulina, a na međunarodnom planu Srbiju bi predstavljao neko ko može da kaže više od “o, sole mio”, poput Dačića - rekao je Jovanović.

Jovanović je izneo i kritike na račun Vučića zbog kontrole medija i nedovoljne transformacije stranke, ali znatno manje nego na račun DS, Nove stranke i Saše Radulovića, za koje je rekao da se „danas protive smanjenja penzija i plata, a sutra bi nastavili tim putem”.

od KOMEDIJANT....

Vučić bi mogao biti sve drugo, ali KOMEDIJANT nikako.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2067
Points : 5731
Datum upisa : 06.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/19/2014, 11:53

Kolega vidim da se trudiš da budeš vickast, ali baš nemaš smisla za to.
Na žalost.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2038
Points : 5464
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime11/20/2014, 15:43

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Cedomir-jovanovic-beta

Aleksandre, oženi me!

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: xy   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime12/16/2014, 11:06

Kobe Bryant ::
Grešiš, nije im USA "važniji" nego moraju da ih slušaju, zaboravljaš - oni su okupirani od strane USA još 45-te i to još traje.
A Englezi su direktan eksponent USA (tzv. "specijalni odnosi") od kada su prestali da budu svetska sila.
Ni Nemačka nije "suverena" u svojoj spoljnoj politici, to samo mogu da budu Kina, Rusija, USA...
Dok je De Gol bio živ, nije dozvoljavao da Engleska bude član (tadašnje) EEZ jer je smatrao da će ako ih prime samo zavitlavati i gledati da rasture tu zajednicu, što se danas pokazalo kao tačno.

Sada je velika koalicija na vlasti u Nemačkoj i prva rečenica u koalicionom ugovoru (koji inače ima 144 strane) piše da će nova vlada  braniti interese USA i biti pouzdan saveznik USA itd...
nemci su bili okupirani i od strane RUS do pada berlinskog zida i dobro se secaju toga.

pitaj nemca dal bi voleo da zameni americku okupaciju ruskom.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1861
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5149
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/12/2015, 23:57

E, moj prijatelju..... cekic

Ti izgleda još nisi ukapirao da je zapadna evropa ratni plen amerike (USA), kao što je istočna evropa bila ratni plen SSSR-a, stim što se SSSR raspao i odustao od svog plena, a USA sad tu nadire...

Evropa je poslednji put bila slobodna i imala svoju politiku, suverenost država, izmedju dva rata, posle I svetskog rata, sve do izbijanja II svetskog rata...

Sve ostalo je čista propaganda, jer da nije tako zasto bi Snoden (NSA) bio odbijen za azil od svih zapadnoevropskih zemalja, a da ne pominjem Poljsku itd...


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/13/2015, 12:03

Maca ::
E, moj prijatelju..... cekic

Ti izgleda još nisi ukapirao da je zapadna evropa ratni plen amerike (USA), kao što je istočna evropa bila ratni plen SSSR-a, stim što se SSSR raspao i odustao od svog plena, a USA sad tu nadire...


ne razumem šta pokušavaš da mi objasniš.

Ko što rekoh, pitaj nemca dal bi voleo da zameni američku okupaciju ruskom.


Maca ::


Evropa je poslednji put bila slobodna i imala svoju politiku, suverenost država, izmedju dva rata, posle I svetskog rata, sve do izbijanja II svetskog rata...


I svi znamo kako se to završilo

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 847
Points : 1926
Datum upisa : 14.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/15/2015, 15:23

Ispada da ništa ne kapiraš....
Samo se brukaš.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/15/2015, 17:33

FatCat ::
Ispada da ništa ne kapiraš....
Samo se brukaš.

Dobro, onda te molim da mi lepo sve objasniš.




_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: bbb   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/22/2015, 19:07

Cenzura u pokušaju je još uvek prestup. Ako je cenzor neuspešan, ne znači da je nevin. Samo je glup.
Evo eklatantnog pokušaja uticaja na medije (cenzure) i to sa jednog od najviših mesta.
http://pescanik.net/dokle-ces-savetnice/
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1631
Points : 4774
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/22/2015, 22:10

Taj text je očajno loš i bez veze. Čisto jetovanje!

Jeste Toma deluje tupavo, ne ume da se nasmeje, ne zna engleski, voli da se ljubi s Putinom itd...

Ali te izmišljene afere tipa: Peće rakiju dok Obrenovac pliva u vodi su čista glupost. Ko u maju (beše li maj?) peće rakiju i od čega?  udrimile

2) Nosi cipele od 120 evra? Pa šta?

3) Zabranio let aviona iznad Bajčetine! Čista glupost, čovek tražio da ne lete paraglajderi i privatni, poljoprivredni avioni iznad njegove kuće...

4) Njegova žena ima skupe hanljine - pa i treba tako.

5) Dragica ima pare u svojoj fondaciji od donacija. Tačno!
Svi privrednici koji su aktivni članovi SNS dobili su dopis koliko treba da upalte u fondaciju.
Za uzvrat napreduju u stranci i dobijaju poslove od opština, države...
U čemu je problem?

6) Ima lažnu diplomu. TAČNO!
Koliko članova DS ima iste takve diplome? Koliko Srba ima lažne diplome?

7) Mrzi Vučića - čista glupost, koja se razvlačila po Blicu i Kuriru nedeljama...

ITD....
Jel to "objaktivno i slobodno novinarstvo"?
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 01:31

citat ::
BEOGRAD – Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je Srbija zbog otpora reformama i promenama predugo bila zemlja bez jasnih pravila i bez svesti koliko su ona značajna.

Premijer je u autorskom tekstu za jubilarni broj, kojim NIN obeležava 80 godina od osnivanja, podvukao da su reforme način da u Srbiju uvedemo pravila, ista ona koja omogućavaju u razvijenom svetu normalan i uspešan razvoj.

Srbija je, prema njegovim rečima, predugo bila zemlja bez jasnih pravila i bez svesti koliko su ona značajna.

Zato smo, navodi Vučić, imali tajkune i zato smo kroz nazovi privatizaciju opljačkani, a stvorena je nova partokratska klasa i armija socijalno korumpiranih kojima je i sama reč „promena” isto što i kolac u srce jer dira u srž njihovog opstanka.

„I upravo je taj otpor, otpor reformama i promenama, i u devetnaestom i početkom dvadeset prvog veka, metkom zaustavio ljude koji su ih u Srbiji želeli”, naveo je Vučić.

„Da ne pomisli neko da se plašim sličnog kraja, naveo sam ovo samo kao dokaz veličine protivljenja svakom pokušaju reformisanja Srbije, njene ekonomije, koliko i njenog duha”, ističe premijer.

Vučić kaže da su sve što su knez Mihailo Obrenović, Zoran Đinđić, njegov tadašnji politički protivnik probali da urade, drugi poništili, bežeći od svakog pokušaja reformisanja Srbije.

„Svima nama ostavili su prazninu koju je trebalo da popunimo. I počeli smo, 2014. godine”, naveo je Vučić.

Kao ključnu tačku u procesu reformi premijer je naznačio rad kao pokretač svakog razvoja u zemlji.

„Reforme za mene nisu ništa drugo nego san o ozbiljnoj, uređenoj, pristojnoj državi, u kojoj se živi od rada i u kojoj je on, rad, pokretač svakog razvoja - društvenog, kulturnog i ekonomskog”, poručio je Vučić.

Da bismo imali uređen život moramo da ostvarimo reforme, kaže Vučić, koje će nas uvesti i u Evropu „baš onako kako, mi u Srbiji, to i želimo. Kao nezavisnu, uređenu i ravnopravnu državu”.

A Srbija je spremna za velika dela što je i pokazala prošle godine kad su pokrenute reforme, uvedena pravila, a odgovornost postala ključna reč, dodao je.

„Sad nam preostaje rad. Državi da ga omogući, a građanima Srbije da počnu da ga doživljavaju kao priliku, a ne kao kaznu”, kaže Vučić i dodaje da će se sa reformama nastaviti i da će vlada dovoditi investitore.

On je ukazao da je Srbija i dalje država u kojoj je sve u vezi sa politikom, ali i ističe da se i to menja i da političari neće biti ništa više od onog normalnog serviša svakog građana, koji treba da omogući da svako ostvaruje rezultete koje može.

„Zato sam tražio da politika izađe iz sporta, iz medija, iz firmi. Svako od njih treba da ima valsnika koji će biti odgovoran za rezultate koje postiže. I koji će moći da promeni one koji te rezultate ne postižu.. Tome, između ostalog, treba da doprinese i Zakon o radu koji smo usvojili. Da smesti odgovornost tamo gde joj je emsto.Kod onoga koji je poseduje i onoga koji radi” rekao je premijer.

Kako je naveo Srbija sve može.

„To je mala zemlja, stišnjena na jednom nezgodnom poluostrvu, izložena, vekovima, raznim vojskama i ambicijama čijem ostvarenju vojske služe, porobljavana i oslobađana više puta nego što se i može zamisliti. I preživeli smo” naznačio je Vučić.

Kako je dodao većeg dokaza za tvrdnju da ćemo uspeti i u ovom poslu nema.

„Mi umemo da radimo, isto koliko smo smo umeli da ratujemo. I umemo da stvorimo i primenimo pravila. I znamo šta znači odgovornost. Mi smo, uz to, zemlja i narod, koji pokazuje najviše kada niko to od njih ne očekuje” istakao je on.

Premijer je podvukao da zbog svega toga i veruje u uspeh reformi.

„I zato sam i toliko ubeđen da će, već 2017, svako ko ukuca, na Guglu 'uspele reforme u svetu' kao dogovor dobiti niz članaka , sa zajedničkim imeniteljem -Srbija” zaključio je Vučić.

Tanjug

Jel ima nešto što može da se ospori?
Reči su jedno, al hajd da vidimo šta če od toga biti....
Ne valja biti nestrpljiv!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 08:46

Sneki ::


Jel ima nešto što može da se ospori?
Reči su jedno, al hajd da vidimo šta če od toga biti....
Ne valja biti nestrpljiv!

Truješ Sneki, truješ...

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 10:34

Fmember ::
Sneki ::


Jel ima nešto što može da se ospori?
Reči su jedno, al hajd da vidimo šta če od toga biti....
Ne valja biti nestrpljiv!

Truješ Sneki, truješ...

Videcemo 2024, 2029
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2181
Points : 6044
Datum upisa : 25.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 18:12

A sad su kilavom i nesposobnom Tomi pronašli i švalerku:

BEOGRAD - Marija Preković iz Aranđelovca, koju su poslednjih dana na društvenim mrežama označavali kao " švalerku" Tomislava Nikolića, u svojoj ispovesti odbacuje te optužbe i tvrdi da je sa predsednkom Srbije povezuje samo stranačka i ideološka bliskost!

Kako kaže, Marija koja radi u opštini Aranđelovac, u šoku je zbog lažnih optužbi koje su iznete na njne račun i zbog kojih je postala žrtva tračeva i zlih jezika.

- To nije istina i velika je sramota. Meni je čast što sam nekoliko puta imala priliku da sretnem predsednika Tomislava Nikolića na stranačkim skupovima i da se sa njim slikam, kao što su se slikali i drugi članovi Srpske napredne stranke, kaže Marija Preković.

Udata sam i majka dvoje dece, živim u malom gradu. Sve je ovo velika sramota. Slike koje su objavljene su isečene, samo je jedna slika na kojoj smo predsednik Nikolić i ja sami, na ostalim slikama je sa nama bilo još ljudi, ali su slike isečene. Kod sebe imam originale koji dokazuju da na slikama nismo sami, zaključuje Marija ogorčeno.

heng
CIRKUS OD MEDIJA!

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 18:44

@Sneki, ako ti je toliko dobar slobodno ga vodi kuci, pa zajedno gledajte kako se Srbija razvija.

Meni njegova demagogija nije potrebna, jer nemam vremena za gubljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1861
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5149
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 20:19

A jesi li razmišljao da se iseliš iz Srbije (diktatura, cenzura, Rusi. itd...) ili o samoubistvu?

Mislim da bi to prekratilo patnju koja te pritiska...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 20:21

Maca ::
A jesi li razmišljao da se iseliš iz Srbije (diktatura, cenzura, Rusi. itd...) ili o samoubistvu?

Mislim da bi to prekratilo patnju koja te pritiska...

Ako se samoubijem, onda cete vi Vuckovi sledbenici imati vecu sansu da dobijete izbore, ovako postoji sansa da vas posaljemo u istoriju...
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 20:23

Folio ::
Maca ::
A jesi li razmišljao da se iseliš iz Srbije (diktatura, cenzura, Rusi. itd...) ili o samoubistvu?

Mislim da bi to prekratilo patnju koja te pritiska...

Ako se samoubijem, onda cete vi Vuckovi sledbenici imati vecu sansu da dobijete izbore, ovako postoji sansa da vas posaljemo u istoriju...
 Brzo idi na Kanal 9 i dobro prati sta govornik kaze...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1861
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5149
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 20:26

Folio ::
Maca ::
A jesi li razmišljao da se iseliš iz Srbije (diktatura, cenzura, Rusi. itd...) ili o samoubistvu?

Mislim da bi to prekratilo patnju koja te pritiska...

Ako se samoubijem, onda cete vi Vuckovi sledbenici imati vecu sansu da dobijete izbore, ovako postoji sansa da vas posaljemo u istoriju...


od

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/23/2015, 22:55

Folio ::
@Sneki, ako ti je toliko dobar slobodno ga vodi kuci, pa zajedno gledajte kako se Srbija razvija.

Meni njegova demagogija nije potrebna, jer nemam vremena za gubljenje.

Hajde da probaš da budeš ozbiljan.

"Nemaš vremena za gubljenje" - to razumem kao da bi ako Radulović pobedi, on veoma brzo i hitro rešio veliki broj problema koje imamo (pravosudje, korupciju, nezaposlene, pare - kojih nema itd...),

pa te shodno tome najlepše molim da trezveno i ozbiljno objasniš kako bi on to razrešio, koliko shvatam odmah, jer si za njega zato što nemaš vremena za gubljenje....

Dakle, ako ti nije teško, napiši ovde kao će ili kako bi on to sve u trenu ili samo za par meseci razrešio - pretpstavljam da tu postoji neki partijski program koji to opisuje?

Nemam ja nikakve predrasude, ako argumenti o brzini i dobrobiti budu uverljivi, imate i moj glas!

Zato se potrudi i objasni, ali PAZI argumenti tipa: Vučko je kreten (lažov i sl.) birači SNS su primitivni i sl. - nemaju težinu.

Od tebe kao obrazovanog i dobro informisanog (sam si se deklarisao kao takav) očekujem veoma ozbiljne dokaze da će Radulović sve probleme Srbije hitro i brzo (nekoliko meseci - pretpostavljam) razrešiti i uvesti nas u EU i srećno društvo....

Izvoli!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/24/2015, 00:20

@Sneki, ostavicu dva linka sa YT i zamoliti da ih bez predrasuda pogledas do kraja i izneses svoje misljenje. Takodje bih voleo i drugi ljudi sa foruma koji ih nisu gledali da pogledaju i kazu sta misle o svemu, ali onako slobodnoumski, bez predrasuda i ustezanja.

Da ce se srediti situacija u zemlji za par meseci, tu ne moze da pomogne ni carobnjak iz Oza, ali to niko ni ne ocekuje zar ne? Bitno je da se oseti pomak, ali realan pomak, (ne Vulinova statistika da je pala nezaposlenost za 5% i vise), a pomak se pravi tako sto se pravi sistem koji je samodrziv, zasnovan na zdravim osnovama i radi posao transparentno i za koji je stvoren... ja to trenutno ne vidim u Srbiji, ispravite me ako gresim...ali da ne duzim u linkovima je sve objasnjeno detaljno.

Moje je misljenje da nam jako malo treba da izadjemo iz blata, da situaciju u zemlji treba sagledati sto realnije, bez guranja losih stvari pod tepih. Ali je isto tako moje misljenje da trenutna politicka opcija to ne moze niti zeli da uradi.

I na kraju kontra task za tebe da na isto tako kulturan nacin objasnis svima na forumu kako ce SNS podici Srbiju iz blata. Sve cinjenice su dobrodosle, linkovi, sve sto bi nas ubedilo da su oni prava politicka opcija.

N1 Pressing: Sasa Radulovic - Dosta je bilo

Istinomer: Aleksandar Stevanovic - Dosta je bilo
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/25/2015, 09:55

Sve se svodi na verujm ili ne verujem?
Znam da mnogi ništa ne veruju Vučiću, misle da je sve demagogija ili zbog nj. prošlosti u radikalima....

Na žalost, stvari su mnogo ozbiljne od pitanja da li mu verovati ili ne!
Jer ako Vučić ne sprovede obaćene reforme (a uslove je tek postavio) onda se ovoj zemlji piše crno još mnogo godina, čak ni ulični nemiri nisu nemogući.
Izgleda da je stvarno rašio da nešto uradi i ako ne može da mu se pomogne, treba ga pustiti da pokuša da uradi ono što govori...

Ovo sve ne zato što je on genije, nego zato što ima preko 50% i zato što na političkoj sceni nema trenutno baš nikoga ko bi mogao da mu bude ozbiljna alternativa.
Nažalost!!

Zato je glupo sve što Vučić uradi dočekati na nož i tvrditi da baš ništa ne radi ili da je sve farsa... To nije istina, a nije ni patriotski.

O opoziciji i Raduloviću:
Opozicija je potpuno u raspadu i tvoje kukanje na nedovoljnu zastupljenost Radulovića je neosnovana. Svuda u svetu u medijima je samo u naznakama zastupljena stranka koja ima 1,5% glasova.
Nema mnogo ni ostalih vanparlamentarnih stranaka, jedino ove koje su u parlamentu imaju pravo čak i po zakonu da od RTS-a traže da bar proporcijalno svojoj zastupljenosti u parlamentu (a to je 2 x po 6% !!!) budu zastupljeni na TV – to što oni nisu zadovoljni time, to je nj. problem, a ne problem vlasti.

Sam Radulović samo hejtuje i pljuje (kao i Pajtić) što je kontraproduktivno i olupaće mu se o glavu.

Ako on i nj. sledbenici (?) žele stvarno da na sledečim izborima predju cenzus mora da prikupi bar 1 milion evra (računa se da je to minimum za ozbiljnije šanse na izborima – Dinkić je trošio i više od 5 miliona na svakim izborima, ali je uvek na izbore izlazio kao parlamentarna stranka, pa opet nije uspevao da ima više od 6-7%).

Zašto Radulović ne osnuje svoj časopis ili čak dnevne novine i u njima iznese svoj program? Niko mu ne brani, jer očigledno ovako neće nikada preći cenzus.

Zato se ne zaludjuj i ne troši energiju i veru na nj. jer on nema ni na sledečim izborima nikakvu šansu, ne bacaj svoj glas u bunar..
On na vlast može da dodje jedino preko ulice, a nadam se da to nije tvoja šolja čaja.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2038
Points : 5464
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime1/27/2015, 19:23

citat ::
Jelena Trivan v.d. direktora "Službenog glasnika", Ljušić smenjen

Nekadašnja visoka funkcionerka DS Jelena Trivan imenovana je za v.d. direktora JP "Službeni glasnik". Kako saznajemo, na ovu funkciju Trivanovu je danas imenovala Vlada Srbije.

Tačno je da ja od danas nisam više na čelu "Službenog glasnika" i da je Jelena Trivan postavljena za v.d. direktora. O razlozima neću da govorim jer sam dao reč čoveku koji me na ovo mesto i postavio.

Na pitanje otkud da njega zamenjuje osoba koja je do pre izvesnog vremena bila visoka funkcionerka DS, on je kazao da "ima nešto što je jače od politike i političara".

Trivanova je po struci profesor književnosti. Bila je dugogodišnji funkcioner DS i njihov poslanik. Posle sukoba u DS ona je početkom prošle godine napustila demokrate.

udrimile

Jel ume neko da objasni o čemu se ovde radi?
Jel Jelena ušla u Ljajićevu stranku, pa zaslužola ovo mesto?
Zna se da je karijeru započela kod Ljajića kao "sekretarica" i ljubavnica....

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: n   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime2/11/2015, 11:52

Kad smo vec na stranicama Politike i na temi o kapitalizmu treba pogledati i ovaj članak: http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/U-zemljama-u-tranziciji-30-miliona-dece-manje.sr.html




_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime2/23/2015, 12:36

Fmember ::
Smile ::


KAKVA KAMIKAZA....
 od 

Da li verujes da Cvijan sve to radi da bi se borio za slobodu medija i protiv gušenja opozicije?
I da mu je cilj da dodje na čelo SNS-a umesto Vučića?


Sigurno je i on svestan da od toga nema ništa ali toga je i sam svesta (osim ako nije potpuno izgubio kontakt sa realnošću).

Pre će biti da je cela ta priča osmišljena da bi se ostvarili neki drugi interesi. Koji tačno, možemo da špekulišemo. Možda je primio pare od miška, možda je dvostruki agent DS-a, ili čak radi za luminate. A možda samo glumi pajaca da bi podiga rejting Vučiću.

Ono u šta ne verujem je da je kamikaza.

Fmember ::
Smile ::
Kao što napisah: ČISTA KAMIKAZA!

Bolestan momak a bolesne nije lepo ismejavati....
Ako aludiraš na nekakve teorije zavere, NE - ne verujem!
Budalu je lako nagovoriti da čini gluposti, a ponekad i same dolaze na začudjujuće i sulude ideje.
Potpuno je sve jedno šta je bio okidač u njegovom mozgu...

Zna se šta je sudbina kamikaza.

Možda si u pravu, nisam isključio i tu mogućnost, to bi bilo najjednostavnije objašnjene. ja u to ne verujem ali videćemo.

I gde je sad ovaj lik? od

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2067
Points : 5731
Datum upisa : 06.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 6 Icon_minitime2/23/2015, 21:36

Rusi `opleli` po Vučiću zbog Blaira

Ruska državna televizija Russia Today proteklih dana žestoko je napadala Aleksandra Vučića i Vladu Srbije, zbog saradnje sa firmom Tonya Blaira, bivšeg premijera Velike Britanije.

Televizija koju direktno kontroliše vlada Vladimira Putina, u udarnom terminu za dva dana je emitovala dva priloga u kojima se obrušila na Vučića, ne birajući reči kritike zbog saradnje s Blairom.

Optužili su Vučića da je "angažovao za savetnika čoveka koji je bombardovao Srbiju", a sve su ilustrovali snimcima žrtava, rušenja mostova i gradova po Srbiji tokom NATO agresije.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
 
Fmember moji stavovi o politici i ostalo...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Lepe zene u politici!
» Valjevo, privreda i ostalo...
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...
» CITADEL (portfolio & ostalo) !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: