BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BG Aerodrom - AERO 3. deo

Ići dole 
+111
Beli
Jovan I
mili61
Friz
mILOmalo
LleytonHewitt
Herakle
Aca123
J_stojan
gaggii
zekapeka
pvarot
Zwiebel
Dejan71
Stratovarius
BBrroo
Slovenac1
Tods
Trade Now
Bidza
Teletrader
zORAn
Bezimena
Gashi
bonum.mm
kapmark
MMcorp
Aca kurbla
ivan45
Folio
Pera Božić
Popaj
GogaAna
Roman Abramovich
Fmember
Djepeto83
MORNAR
boxxi
Cucla
Mikica
Zile
Tenerife
gogloee
insajderxxx
Zexx
Baki. V
Nebosky
Aleks
BuffetSon
LUMTDZOS
Zalad
Mira
Urosk
Cermet
StM
Matans
Stane Dolanc
Delboj
Zeljko321
FatCat
Dmitar
Bond
Al Kapone
Dalaj Lama
Igi-bg
philips1
Bane.v
sirGagy
Smile
Facts&Figures
Gavrec
Limited011
Sneki
Dragan11
Matthew Greenburgh
Bojjan
Dragan
Drag65
Danx
Aritmeticar
C R A Z Y
Mitar
Maca
Kobe Bryant
Momir
Ars Vivendi
Nenadnenad67
Colle
Polos
kaktusic
Boranija
Sutra
Taliban
Ceras
Sahbaz
Dragot
Steve McQueen
Vladulns
Mistery 011
Big Mile
Ris
Grom
Boza Belex
Bochek
Fast
Boby
Jerry Springer
Taliano
Drag_Mlad
Mary
Djavo
115 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 09, 2013 2:05 pm

GAGI,podseticu ,da je poslovanje s predposlednjim kvartalom bila 40 posto manja no u istom periodu 2011.Postoji i hronicna NENAPLATIVOST,posebno od JAT a.
Po milioniti put se dokazalo da svako ko zeli kupiti iole respektabilniju kolicinu,mora podici cenu.Strah me je da povlacenjem vecih kupaca cena KLECNE,za sada se ponasa lepo s obzirom da je presek iza nas.
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 09, 2013 2:14 pm

Bliskoistočna avio-kompanija Qatar Airways će početkom septembra ove godine započeti letove sa Aerodroma "Nikola Tesla".

To je najbolja avo kompanija u 2011. u svetu.

Ovo o vizama je čisto naglabanje i od toga nema ništa.
Takve gluposti su izmišljene za dokone domaćice da imaju o čemu da brinu i naglabaju.

Neverobatno koliko forumaša omalažava ovu akciju. Današnji obim govori da je akcija ok i to posle preseka, što mora da bude dobar znak.
Možda Qatar Airways kupuje?
love3
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 09, 2013 10:09 pm

Šeik dogovorio kupovinu osam kombinata, otvaranje banke i preuzimanje Jata i Jat tehnike
[You must be registered and logged in to see this link.]
eto prilike da jat izmiri obaveze prema bg aerodromu
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 10, 2013 12:30 am

philips1 ::
Bliskoistočna avio-kompanija Qatar Airways će početkom septembra ove godine započeti letove sa Aerodroma "Nikola Tesla".

To je najbolja avo kompanija u 2011. u svetu.

Možda Qatar Airways kupuje?
love3

Koliko god da je ovaj post jutros delovao blesavo, večeras dobija na snazi.

I moja kristalna kugla mi govori da će JAT biti kupljen SAMO ako se bude prodavao poveći deo aerodroma istom kupcu....
Ovde mislim na šeika!
sesir

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Facts&Figures
Still learning
Still learning
Facts&Figures


Broj poruka : 60
Points : 233
Datum upisa : 27.11.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 10, 2013 10:57 am

Maca ::
I moja kristalna kugla mi govori da će JAT biti kupljen SAMO ako se bude prodavao poveći deo aerodroma istom kupcu....
Ovde mislim na šeika!
BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 145841

Ovo ima smisla. Ako JAT bude prodat, kompenzacija za to sto ne moze vise od 50% po pravilima EU, moze biti Aerodrom.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 10, 2013 12:03 pm

Ako šejik stvarno namerava da uloži 8 milijardi nečega, onda on s tim ne da može da kupi šta mu je volja već pola Srbije....

Ako reše kupie i aerodrom i pola JAT-a i PKB i ko zna šta još...
Budi i ovde malo strpljiv kao što si na NIIS.

PS. tvoj hejt prema AERO je nevidjen, mora da su te odrali u nekom od kafea na aerodromu... od

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Danx
never learning
Danx


Broj poruka : 214
Points : 1014
Datum upisa : 10.08.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 10, 2013 12:48 pm

Ma da, masta je veca sto akcija vise stagnira (a okolo cvetaju ruze).
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeNed Jan 20, 2013 2:40 pm

Citat :
♦ Koliko je izvesno da firme iz UAE kupe „Jat“?
- Krenuli smo u te razgovore sa šeikom Muhamedom. Nudimo zajedničko ulaganje. To znači da bismo mi bili većinski partneri sa 51 odsto, a oni bi imali 49. Mogli bi da nam pomognu u lizingu novih aviona i flote, a zauzvrat bi dobili sve slotove koje „Jat“ ima za evropske gradove. Ista je ideja za „Jat tehniku“.


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 24, 2013 10:09 am

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Aero02

Ovo je od septembra 20011.

A ovo je nov spisak

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Aero210

Ko je ovaj Božić Svetislav?
Da nije nas Boža Belex?
od

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Jan 24, 2013 1:44 pm

Kobe Bryant ::
BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Aero02

Ovo je od septembra 20011.

A ovo je nov spisak

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Aero210

Ko je ovaj Božić Svetislav?
Da nije nas Boža Belex?
BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 270317



nije majstore boza prodao pre preseka
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 10:42 am

Pa sto prodade Bozo??
Mada jedno kajanje ne gine, ili sto si prerano prodao ili sto nidi jos kupio na vreme udrimile

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 10:46 am

Ars Vivendi ::
Pa sto prodade Bozo??
Mada jedno kajanje ne gine, ili sto si prerano prodao ili sto nidi jos kupio na vreme BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 75937

Boža vec zaradio na drugom mestu!!! Isto je sad bilo gde da ubacis pare na Belex, zaradio si!!! Ko ne skonta na vreme kajaće se kad tad!BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 589925
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 10:57 am

Boza Belex ::
Ars Vivendi ::
Pa sto prodade Bozo??
Mada jedno kajanje ne gine, ili sto si prerano prodao ili sto nidi jos kupio na vreme BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 75937

Boža vec zaradio na drugom mestu!!! Isto je sad bilo gde da ubacis pare na Belex, zaradio si!!! Ko ne skonta na vreme kajaće se kad tad!BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 589925

Joj, joj.... joj! Ala smo se odmah naljutili ??
Božo, pa to je bila mala šala a ti odmah krenuo da se k..čiš kako si bio pametan....
Nema potrebe za tim, opušteno, šalu primiš a to da si mogao bolje, mogao si!!
ljubav

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 10:59 am

Primedba: Samo nemoj da mi odgovoriš da si prešao u NIIS i još više zaradio, evo verujemm i bez da si to rekao...
kafa

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 11:02 am

Iskreno, ne znam otkud ovolika pomama na AERO, jer JAT njima niti sta placa niti ce placati kako stvari stoje. Sami su rekli - dobili su kredit od 10 milki, od kojih su 5 odmah prebacili NIS-u, a ostatak je za plate i remont aviona...Milina

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 11:38 am

Ars Vivendi ::
Primedba: Samo nemoj da mi odgovoriš da si prešao u NIIS i još više zaradio, evo verujemm i bez da si to rekao...
BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 589925

ma koji nis on je na max maximuma 830 prodato! ima jeftinih hartija, videcemo se na preseku za 2012 gde je AERO.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 2:16 pm

Ako smem samo da skrenem pažnju cenjenom auditorijumu ova akcija je danas skočila za 5,x% i što reće Slovenac1 5% je 5% na bilo kojoj akciji...


Božo, žao mi je: pogrešio si.
Dešava se to svima nama...



-

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Bochek
Still learning
Still learning
Bochek


Broj poruka : 82
Points : 236
Datum upisa : 10.04.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePet Jan 25, 2013 7:26 pm

Ja sam danas potpuno izasao iz ove akcije, na sopstveno iznenadjenje, i moram da kazem da sam vec prilicno siguran da sam napravio gresku. Mislim, ko je ocekivao da mu prodje nalog na 515 kad je ova akcija toliko dugo tavorila i imala dnevni rast ne veci od 2%. Mislim da za desetak dana moze da predje granicu 550-560. No sta je tu je. Napominjem da je ovo moje licno misljenje i nije zasnovano ni na kakvim insajd informacijama. Moram da primetim takodje da je do nedavno AERO bio ispod 400 sto daje lep prinos za relativno kratak period.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeNed Jan 27, 2013 4:32 pm

Modernizacija aerodroma sopstvenim snagama

Na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu obavljeni radovi na modernizaciji aerodromskih postrojenja. Rekonstruisan je prostor terminala 1, proširuje se platforma za prijem aviona, nabavljeno je šest novih avio-mostova, a planirana je rekonstrukcija rulne staze. Iz uprave aerodroma poručuju da se modernizaciji finansira od sopstvenih sredstava.

Bez velike medijske pompe i ceremonije otvaranja, aerodrom "Nikola Tesla" dobio je rekonstruisani prostor terminala 1, koji sada po komforu i izgledu ne zaostaje za svetskim vazdušnim lukama. Trenutno se na aerodromu "Nikola Tesla" proširuje betonska platforma za prijem aviona. Završena je nabavka šest novih avio-mostova, a u planu je i rekonstrukcija rulne staze. Investicije bez kredita iz sopstvenih prihoda, finansira beogradski aerodrom.
Aerodrom "Nikola Tesla" u poslednje dve godine dobio je nove sadržaje , kao što su VIP salon, salon za decu, veliki fri šop, dva restorana. Putnici sada mogu više vremena da provedu u takozvanoj transfer zoni.

Putnici kažu da je treminal prelep i funcionalan i da se u njemu osećaju prijatno.

Prva faza rekonstrukcije terminala Aerodroma Nikola Tesla vredna 650 miliona dinara je gotova. Na međunaronom tenderu ovaj posao dobila je domaća firma "Deneza", koja je pristala da rekonstrukciju vrši dok aerodrom radi . U vreme rekonstrukcije aerodom je letos oborio i rekord po broju usluženih i otpremljenih putnika.

"Znači dosta u smislu podizanja kompetemcija, znanja i referenci firme s obzirom da su ovakvi projeki retkost na našim prostorima i završiti jedan ovakav projekat u Srbiji znači mnogo. S druge strane smo dokazali da domaća građevinska operativa može da se nosi sa ovakvom vrstom projekta.", kaže Vladimir Mićić iz kompanije "Deneza".

Uvedena je savremena elektronska oprema za detekciju oružja i eksploziva. Rekonstruisani su toaleti, a novi dodati na samim izlaznim terminalima i stvorena baza novog prostora.

Na aerodromu će uskoro u potpuno novom obnovljenom terminalu biti otvorene prodavnice najpoznatijih svetskih brendova, ali i srpska kuća, gde će se prodavati domaći proizvodi, narodna radinost i suveniri. Ovo je tek početak sveobuhvatne rekonsturkcije aerodoma u šta će u naredne tri godine biti uloženo 40 miliona evra iz sopstvenih prihoda.

Završena je nabavka za 6 novih avio-mostova, a na tenderu je pobedila kineska kompanija koja će isporučiti savremene mostove koji se prilagođavaju tipu aviona koji je na prijemu.

U planu je da se započne rekonstrukcija starog terminala 1 i da se aerodrom do 2016. godine osposobi da bude najveći i po kvalitetu usluge najbolji Aerodrom u regionu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
1255046/Modernizacija+aerodroma+sopstvenim+snagama.html
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePon Jan 28, 2013 3:03 pm

Emirati sigurno ulaze u Aerodrom, ako se sa našima dogovore. U ovom trenutku postoje obostrani interesi, nadam se samo da se neće sve završiti kao posle marta 2003.
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSub Feb 02, 2013 7:48 pm

postom mi je od AD AERODROM stigla potvrda o visini ostvarenih prihoda za 2012 god ( imam njihove akcije ). izmedju ostalog se navodi i osnovica za godisnji porez. znaci li to da ja sada treba da uplatim porez drzavi ili je ovo samo neko obavestenje?
i da li je dobio jos neko ovako obavestenje?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSub Feb 02, 2013 10:32 pm

Nenadnenad67 ::
postom mi je od AD AERODROM stigla potvrda o visini ostvarenih prihoda za 2012 god ( imam njihove akcije ). izmedju ostalog se navodi i osnovica za godisnji porez. znaci li to da ja sada treba da uplatim porez drzavi ili je ovo samo neko obavestenje?
i da li je dobio jos neko ovako obavestenje?
Porez ti je odbijen kada si dobio dividendu,ovo ti je potvrda,za slucaj da ti zatreba,ali verovatno ti nece zatrebati.
Nazad na vrh Ići dole
Mary
VIP
VIP
Mary


Broj poruka : 73
Points : 439
Datum upisa : 03.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSub Feb 02, 2013 11:21 pm

Nenadnenad67 ::
postom mi je od AD AERODROM stigla potvrda o visini ostvarenih prihoda za 2012 god ( imam njihove akcije ). izmedju ostalog se navodi i osnovica za godisnji porez. znaci li to da ja sada treba da uplatim porez drzavi ili je ovo samo neko obavestenje?
i da li je dobio jos neko ovako obavestenje?

Radi se na godisnjem porezu u smislu zarada. Rok za placanje je kraj marta ali mislim da jos nije odredjena cifra, prosle godine je bila ko je primio vise od 1,8 miliona.
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSub Feb 02, 2013 11:27 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:03 am

Radi se o tzv. porezu na ukupni prihod gradjana.
Plaća se porez na ukupnu zaradu gradjana koji je zaradio preko 2 miliona dinara.
Porez se plaća ako ti ukupni godišnji prihod prelazi ti sumu.
Tu postoje i neke olakšice itd...

Zato Aerodrom šalje potvrdu da si zaradio xy dinara koji ulaze u tvoj ukupni prihod.

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 7:49 am

Trgovanje artijama od vrednosti u to ne ulazi,ako se nesto nije promenilo,ja sam s jednom artiom to onda probio,ali na to ne treba da platim posebno porez jer sam platio na transakciju porez.

Dakle da ne komplikujem jer nije tema,TRGOVANJE ARTIJAMA NE ULAZI U TIH 2 MILIONA.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 06, 2013 11:48 am

A sto se tice AERO izgleda da su odlicni rezultati :)

Joj sto volem sto nisam spekulant BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 869922
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 06, 2013 12:32 pm

Ars Vivendi ::
Ako smem samo da skrenem pažnju cenjenom auditorijumu ova akcija je danas skočila za 5,x% i što reće Slovenac1 5% je 5% na bilo kojoj akciji...


Božo, žao mi je: pogrešio si.
Dešava se to svima nama...



-



Ars šta se dešava ovde?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 06, 2013 1:05 pm

Losa podrska,i ode...sve je utihnulo...nadajmo se da ce se ipak malo zaigrati. BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 145841
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 06, 2013 11:17 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
yyyy=2013&mm=02&dd=05&nav_id=684071

Jat duguje milione evra aerodromu"Jat ervejz duguje aerodromu
25 miliona evra i da se taj dug svakodnevno uvećava za
20.000 do 40.000 evra.

Казне за аеродром због пробијања буџета Аеродром "Никола Тесла"
и бивши генерални директор тог предузећа Бојан Кришто
осуђени су на новчане казне од 1,5 милион динара и
150.000 динара због привредног преступа и пробијања буџета предузећа.

viljuska šsšsšsšsuššška se u javnosti viljuska kafa
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 06, 2013 11:37 pm

Cini mi se da cena akcije nije znacajno porasla iz sledeceg razloga:

- kada je cena 31. 01. otisla na 520, neko je posle toga postavio nalog na 10 000 akcija u potraznji na 480 dinara

- pritom nalog ponude od 5000 do 6000 akcija je bio na 530 dinara

- treci razlog su besplatne akcije, kojih obicno dnevno ima izmedju 500 i 1500. Koliko mi se cini brokeri u posti funkcionisu po principu - pusti nalog samo da se proda

Danas (koliko sam video na strani za tabele) posto je cena pala, naloga od 10 000 akcija nema

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Feb 07, 2013 6:58 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
sta ja jatovim dugom???
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimeČet Feb 07, 2013 9:36 pm

Nenadnenad67 ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
php?yyyy=2013&mm=02&dd=07&nav_id=684806
sta ja jatovim dugom???



Evo i dodatka
- JAT nude seiku (UAE)

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Taliban
Our family
Our  family
Taliban


Broj poruka : 325
Points : 779
Datum upisa : 26.09.2007

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePon Feb 25, 2013 8:50 am

Kada se očekuje objavljivanje rezultata?
Nazad na vrh Ići dole
Mary
VIP
VIP
Mary


Broj poruka : 73
Points : 439
Datum upisa : 03.02.2011

BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 3. deo   BG Aerodrom - AERO 3. deo - Page 7 Icon_minitimePon Feb 25, 2013 6:17 pm

Taliban ::
Kada se očekuje objavljivanje rezultata?

AERO uvek sve sto objavi objavi u minut do 12h a ja ocekujem katastrofalan rezultat ako ceo dug JAT-a ode na ispravku vrednosti prateci proslu godinu i sve sto su objavili u izvestajima ove godine!
Nazad na vrh Ići dole
 
BG Aerodrom - AERO 3. deo
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» BG Aerodrom - AERO
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 4. deo
» BG Aerodrom - AERO 5. deo
» NIIS vs AERO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: