BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/9/2011, 20:34

P.M. mi nije dozvoljen!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/9/2011, 20:55

Soljini svedoci, u svom poznatom maniruJUGOREMEDIJA jedva RADI- SOLJICA SE GRADI, sutra imaju veliko spremanje u NJIHOVOJ A U STVARI NASOJ SOLJA FARMI.Postavljaju se klima kanali,i opstenarodno veselje sutra moze da otpocne, posto su se i danas, kao i svakog petka unistitelji Jugoremedije"oparili" po sistemu "kes na ruke".Posto plate nema ni u najavi,a vrednost akcija je na novom istorijskom minimumu od 225 dinara,uz proizvodnju koju bi bez vecih problema obavila malo bolje opremljena galenska laboratorija gradske apoteke, grobari u fabrici uvode strahovladu, tako da je sve prisutnija ideja o STRAJKU zaposlenih!Molim forumase koji imaju saznanja na ovu temuda nam se obrate! NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 06:28

Pepsiman,Milojka,AAA,Verkakaluđerka,Ronin,Frend,Sekula,Babamilojka,Šljaker,Jevrem,Pampur,Gogiša,Master.....

ŠTA ČEKAMO!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 08:13

SVI JUNACI NIKOM PONIKOŠE...........
Baš ste me razočarali,samo sam gubio vreme sa vama!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 08:25

Ti ili ne dobijas mail kad ti saljem ili ne gledas, proveri.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 08:56

JA SAM ZA STRAJK!!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 09:05

Ja sam isto za sve vrste borbe u skladu sa zakonom, inace prelazim u Nezavisni sindikat jer su oni jedini pokazali volju da zastite radnike. Molim sve radnike JGRM koji zele nesto da urade po pitanju sopstvene egzistencije, da predju u Nezavisni sindikat kako bi on postao reprezentativan i na taj nacin bi mogli direktno da pregovaraju sa poslodavcem.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 09:16

Pa zar JM sad poseduje knjigu akcionara zar nije sad lakse sakupiti 10% za sazivanje vanredne skupstine ,skupila bi ona i 30% uz nasu pomoc garantovano.Mislim da bi akcionari sami dolazili i donosili punomocija samo kad bi se pokrenuli ,nazvali telefonom pogotovo ovi sa strane.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 11:10

fmesaros ::
Pepsiman,Milojka,AAA,Verkakaluđerka,Ronin,Frend,Sekula,Babamilojka,Šljaker,Jevrem,Pampur,Gogiša,Master.....

ŠTA ČEKAMO!!!!!!!!!!!!!!

Vi svi iz JGRM cekate neko na tacni da vam se da upustva. Pa cak nemate ni ko ce sve to da sprovede(kao da ste svi uplaseni za svoja radna mesta, ajd i to razumem.) Uzmite zakon o strajku i procitajte, nemora novi sindikat. Moze grupa zaposlenih da im najavi strajk nprm ponedeljak se sastanete u 10h i najavite ga za utorak 11h do 12h i to je strajk upozorenja. Naravno mora da izaberete strajkacki odbor sa definisanim zahtevima koji cete uputiti poslodavcu,inspekciji rada,supu,opstinskom sindikatu, granskom, gradonacelniku . A generalni strajk u roku od 5 dana ili 10, zavisi kako se tretirate u zakon o strajku. Poslodavac nemoze da dok je strajk angazuje druge(sa strane)radnike niti mehanizaciju da mu obavljaju posao. Nikakve posledice nema za ucesnike strajka(kao i za strajkacki odbor)ako se pridrzavaju zakona o strajku. Isto tako nemozete nikog sprecavati da radi. Najbolje je da vam se zaposleni svojim potpisom izjasne da ce ucestvovati u strajku do ispunjenja zahteva.

Krenite vec jednom pescani sat vam opasno curi. govor


Strajk je legitimna borba svakog zaposlenog. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 14:16

fmesaros, molim te nemoj biti neopravdano razocaran. Nije u pitanju nedostatak hrabrosti, lenjost vec pitanje redosleda poteza.Nemoj zaboraviti da je velika vecina zaposlenih u JGRM dala punomocja VELIKOM ZLU i SOLJINIM SVEDOCIMA,iz razloga STRAHOVANJA ZA SOPSTVENA RADNA MESTA!Moram ti reci da neznam sta je P.M.Mislim da je apsolutni prioritet decidno zauzimanje stava pre svega ogromne vecine zaposlenih u Jugoremediji, a i u Luksolu,da VISE NE ZELE GROBARE na celu firmi, a mi forumasi mozemo pomoci potom, ukoliko se ukaze potreba da se sakupljaju punomocja za novu vanrednu skupstinu.Ideja o STRAJKU je sve izvesnija, PESPSIMEN i MILOJKA su dali predloge,ali je potrebno POBEDITI STRAH!NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 15:10

JA SAM DALA PREDLOG GORE STA MOZEMO MI RADNICI DA URADIMO, ZNACI PRECI U DRUGI SINDIKAT KOJI CE SE STVARNO BORITI ZA NASA PRAVA I NAMA POLAGATI RACUNE A NE EURICU. DOVOLJNO JE SAMO PODNETI MOLBU DA SE ISPISETE IZ SAMOSTALNOG SINDIKATA A POTOM POPUNITE PRIJAVU I UCLANITE SE U NEZAVISNI. CAK STA VISE MOZETE PODNETI I GRUPNU MOLBU KAO I NEDAVNO NASE KOLEGE IZ MAGACINA.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 16:01

pepsiman:pescani sat vam opasno curi.

Nemam ništa protiv da se osmišljeno deluje,upravo sam zbog toga i sazvao okupljanje! Za organizovanje drugog sindikata koji bi u tom slučaju bio većinski ,izvodljivo ali se gubi dragoceno vreme,pašćete u sve veću dubiozu zbog dugova! Sada je pravo vreme da se reaguje,kada je realno gledajući već izgubljena bitka za dobru prodaju daj da se spase što se spasti može!Kada vas dobro ukopaju ,nemojte se iznenaditi kada vas šoljica kupi za džabe i podeli otkaze! udrimile
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 16:10

Samo jedan mali osvrt: prosečna zarada bez doprinosa nije veća od 300€(bez doprinosa,oni i tako nisu plaćeni )puta 500 zaposlenih X 12 meseci X 3 godine=5.400.000€ a za Medelu je dobijeno više od toga! Da tri godine niste ništa privređivali imali ste za plate(a radilo se) pride ste još zaduženi 13 miliona!A gde su ostale prodaje nekretnina u Nišu,Beogradu itd. Pa ljudi dali ste vi slepi?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 17:38

To da soljica kupi JGRM moze lako da se desi,zato treba delati.Danas su deuricevi svedoci imali festu tojest generalnu probu za svadbu malog kuruceva,posto je svadba kod Salapure generalni sponzor ce biti JGRM. armo
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 18:20

Di nam je Master. pec
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 18:21

U danasnjem BLICU postoji prilog o tome kako je SRBOLEK otisao u STECAJ i kako je raspisan konkurs za stecajnog upravnika.Ocigledno, niko od nadleznih organa NIJE REAGOVAO i sprecio PROPAST najstarije farmaceutske kuce u zemlji Srbiji.Svojevremeno, ne tako davno, ZLA KOB JUGOREMEDIJE, pravio je savez sa radnicima izmedju ostalih i ove nesretne fabrike, a njegovi glasnogovornici prosipali parole i kleli se u radnicku solidarnost.Danas, sumanuto zaokupljen finalizacijom radova na NASOJ SOLJA FARMI,opcinjen iznalazenjem nacina za cedjenje poslednje crkavice iz JGRM,cuti ko trun u D****,izgubivsi svaki kontakt sa radnicima kojima je receno da sledecu isplatu mogu ocekivati kada padne prvi sneg.SOLJINI SVEDOCI su izgubili svaki kriterijum ljudskosti, opijeni PREDUGIM TOLERISANJEM nebrojenih zloupotreba,koje su DO SADA prolazile nekaznjeno.Ali, i NOC JE NAJCRNJA PRED SVITANJE!!! NO PASARN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 18:24

Sekula ::
Di nam je Master. pec
Pa na generalnoj probi veshtica radi kao kuvarica kod salapure od (mala sala, nadam se da se nece uvrediti).

Ja sam se cula sa clanom fmesaros, hajde ljudi krenimo, imate njegov mail.
Vremena je sve manje i zavrsicemo kao Sinvoz ili Luxol, gladni i jadni. BORIMO SE ZA NASU DECU I NASU EGZISTENCIJU.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 18:33

Vidim, svašta sam propustila tt
Prvi korak bi trebalo da bude štrajk ! Š T R A J K ! A umesto toga, mi koji ne radimo više u JGRM ne možemo da opstanemo od poziva kolega i koleginica da i njih " ubacimo" u naše nove firme ( Novi Bečej, Beograd, Zrenjnain-ništa im više nije bitno, samo da odu ). Ja sam ipak otišla kada je situacija bila malo manje dramatična, ali čujem da su ovo sada poslednji trzaji i da smo dotakli dno.
Preostali radnici JGRM, probudite se BUĐENJE ! Dokle samo deklarativno zalaganje za boljitak ? KOLIKO VAS JE IMALO HRABROSTI DA PROGOVORI, PITA ILI NEŠTO PREDUZME ? GDE STE BILI NA SASTANKU AKCIONARA ? ZAŠTO NE ŠTRAJKUJETE ?
@fmesaros TI si razočaran ? Daj molim te, pa koleginice i kolege koje su ih ogovarale, pljuvale i slično potpisale/li im punomoć. SPISAK IMAM, MENE NIKO NE MOŽE DA LAŽE. I, nazovem ja tako par svojih BIVŠIH prijatelja, za koje sam mislila da im je zaista JGRM na prvom mestu, a ne strah od premeštanja na drugo radno mesto, i oni me lažu kako im nisu potpisali, a posle kada sam im rekla da imam crno na belo dokaze, onda su se izvinjavali, kao hrane decu, bitan im je posao, jao, kad će ta DRŽAVA udrimile više nešto da uradi i slično. Hej, isti ti prijatelji koji su me tapšali po ramenu i plakali kad sam proletos odlazila...SAMI SMO KRIVI ZA SVE ŠTO NAM SE DOGAĐA.
IZVOLITE ŠTRAJKUJTE, INAČE SE POZDRAVITE SA RADNIM MESTOM, NE SAMO SA AKCIJAMA. RADNICI, VI STE BITNI, PREKINITE DA ČEKATE NA AKCIONARE VAN FABRIKE DA VAM POMOGNU ! Ako fabrika propadne, mi kao akcionari ćemo izgubiti ne malu sumu novca, ali preživećemo. ALI VI ĆETE BITI NA ULICI JER ĆETE OSTATI I BEZ PLATE. U tome je najveća ironija, dajete im punomoćja, jer se bojite za radna mesta koja za par meseci SVAKAKO nećete imati.
PREPORUČUJEM PRELAZAK U NEZAVISNOST, JER JE LAKŠE KADA IMATE CENTRALU IZA SEBE, MADA IMAM LOŠE MIŠLJENJE O SVIM SINDIKATIMA. Pokušaću da objavim spisak ko im je potpisao, morate i vi znati ko su vam zmije u nedrima, verujte mi, mnogo ćete se razočarati.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 18:49

Obavezno objavi taj spisak,bice veoma interesantno mada ja dosta njih znam koji su dali punomoc a ovamo pluju eurica.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 19:01

MASTER@ neradim u Jugoremediji (kao što misliš),to se već drugi put provlači kroz tvoj post! Radnici koji rade u Jugoremediji tvde a ja je lično čak i ne poznajem da "Zlokaska"falsifikuje punomoći. To je jedan od razloga zašto spisak nije bio javan! Smatram takođe kao i ti da je sindikalisanje gubitak vremena,Pecikoza i njemu slični su to još davno dokazali, sindikalni lideri su uvek uz poslovodstvo i služe isključivo da ublaže talasanja. Za skoru prodaju po realnoj ceni je bitka izgubljena,sada ostaje borba za radna mesta i sprečavanje totalnog kolapsa koji je veoma blizu!Vremena je veoma malo i apelujem na pre svega radnike Jugoremedije dok još nije kasno,da se ne izjednači dug sa vrednošću firme(tu je kraj)
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 19:23

Ne mogu da postavim, sigurno je veliki fajl. Kaže invalid file type. Ima li ko spretniji, poslaću mejlom, pa vi pokušajte da postavite spisak ? Na PM mi pošaljite mejl.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 19:40

Evo link za skidanje spiska:

http://www.megaupload.com/?d=QFAEEL1H
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 20:18

I ? Jeste li videli spisak, ima li iznenađenja, ili sam samo ja budala verovala u neke ljude ?
@Milojka
Nisam danas bila kod salapure, ali sam kuvala, ne ljutim se tt Super dosetka. A da ode neko sutra na tu mobu kod njih ? Ipak, to je od naših para napravljeno titanik
@fmesaros
Znam da ne radite u JGRM, kažem ključ su RADNICI a jedino rešenje je ŠTRAJK !
@gogiša
Izvinite što vas nisam kontaktirala, bila sam na jedrenje . Ja da štrajkujem u JGRM ne mogu jer nisam tamo više, a kad sam mogla, nisam imala sa kim.
Nazad na vrh Ići dole
ISTINA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 3
Datum upisa : 05.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 22:15


MASTER ja da sam na vašem mestu ja bih ipak štrajkovala.šteta bi bilo da vam propadne 1785 akcija kolko ste kupili od drugarice a i vaše bivše koleginice bi bile jako razočarane u vas ako ih nebiste podržali u štrajku.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/10/2011, 22:27

@ISTINA
Uplašili ste se objavljivanja spiska i štrajka ? Pa, vreme je da se zna ko je vera a ko nevera. Sada opet nekog opzužujete da je ja ? Mrzi me i da proveravam ko ovog puta mislite da sam od
Ali, znam da grešite, imam manje akcija od Ne mnogo manje, ali manje slik I nisu sve na mom imenu, neke nisam prevodila . Tako da, želim vam više sreće sledeći put u otkrivanju mog identiteta.
A i na vreme sam se spasla štrajka ajkula Za dlaku, ali na vreme titanik
O štrajku treba da razmišljaju oni koji još uvek RADE u JGRM, tj. glume da rade, pošto nema sirovine, nema posla, pa vi to najbolje znate, vi još i svratite povremeno do firme, a platu REDOVNO dobijate, petkom na ruke .
Blago vama kada sam vam ja najveća muka, ZABLUDO sesir
Nego, želim vam srećnu mobu sutra, i da nam lepo dovršite šoljicu za budućeg kupca JGRM, jer ništa vam neće ostati. Čuli ste za izreku : OTETO-PROKLETO !

ZA PECIKOZU ima ih mnogo
ovde samo neki od njih:
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Pecikoza
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Pecikoza2
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Pecikoza3
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Pecikoza4







Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 00:37

Mislim da je Stevanka Martinov (Punomoć je dala Tići na 2453 akc) preminula pre par meseci.

Njeno ime se čak i ne nalazi na spisku akcionara od 01.08.2011. Ovo je pretraga spiska na upit MARTINOV*

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Xxebh0ebzlaf520vhfv
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 01:05

[quote="Pampur"]Mislim da je Stevanka Martinov (Punomoć je dala Tići na 2453 akc) preminula pre par meseci.

Njeno ime se čak i ne nalazi na spisku akcionara od 01.08.2011. Ovo je pretraga spiska na upit MARTINOV*

Potpuno si u pravu, nalazi se na spisku tj dala je punomoc Tihomiru
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 07:27

Svojevremeno, pocetkom devedesetih,Vuk Draskovic tada na vrhuncu popularnosti tokom predizborne kampanje dodje u lepo sumadijsko selo, u kucu uglednog domacina, ovaj ga doceka sa sve hlebom i solju, djakonijama raznih vrsta. Na zidovima prostorije ikone, fotografije pripadnika porodice Karadjordjevic,ratne sablje i drugi eksponati u stilu "ZA KRALJA I OTADZBINU". I kao sto red nalaze, pojelo se, popilo, nazdravljalo,evocirale uspomene na herojska vremena, dok u jednom momentu VUK ne upita domacina za koga je glasao? Na to domacin, ko' iz topa:ZA SLOBODANA MILOSEVICA!Zgranuti gost,upita domacina kako to, da on, ciji dom odise odanoscu monarhiji, cija je porodica trpela DUGO I MNOGO od 1944. naovamo,cija su deca razvejana po svetu jer za njih nije bilo mesta u novouspostavljenoj nomenklaturi, glasa za MIlosevica?"Jes, pravo zboris, rece domacin, al, on je VLAST, a za TEBE cu glasam kad ti DODJES NA VLAST!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 07:54

E TAKO I OVI NASI SA SPISKA.Razumem strah,brigu za egzistenciju,ali put kojim Euric sa SOLJINIM SVEDOCIMA vodi sve nas je SLEPA ULICA, a na kraju sledi STECAJ, odlazak ka BIRO sa visemesecnim potrazivanjima NEISPLACENIH ZARADA,nemogucnoscu LECENJA jer doprinosi nisu uplacivani od pocetka godine,i veliko pitanje ponovnog ma kakvog zaposlenja,jer svi ekonomski pokazatelji pokazuju sumorne perspektive!OVAJ PROVIZORIJUM od rada u JGRM odrzava iskljucivo zbog vremena, jer SOLJAFARM nije proradio, a kako je dobro naucio lekciju da i oko"OGLODALE KOSTI IMA JOS MALO MESA",bori se junacki do POSLEDNJE MENICE!A naivni soljini svedoci, seire nad tuznom sudbinom JGRM, srecni sto petkom dobijaju isplate, pa relaksirani, puni vrcavih sala i smeha paradiraju pogonom izmedju izbezumljenih lica svojih nekadasnjih kolega, koji neznaju kojom matematikom da namaknu pare za hleb nas nasusni...Soljini svedoci, veliki ste naivci!Euric je LJUTO PREVARIO radnike, akcionare,IZDAO svoje nekadasnje drugove strajkace,i VASA SUDBINA NECE BITI DRUGACIJA, znate kako se kaze: Ko s decom leze, probudi se U*****!NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 09:20

Master na tom spisku malo ljudi radi u firmi daj neki spisak naprimer radnika koji su dali punomoc,a pogotovo grobaru euricu ja znam barem njih cetrdesetak sto su dali a pluju gegulu na sva usta.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 09:54

Milojka ::
Evo link za skidanje spiska:

http://www.megaupload.com/?d=QFAEEL1H

Klikneš na gornji link.
Klikneš u gornjem desnom uglu na SKIP ADD i sacekaš 45 sekundi.
Sacekaš da se pojavi ova slika:
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Downk



Klikneš na "regular download", sacekaš i pojavi se nov prozor,
klikneš na "open", sacekaš i pojavi se ceo spisak!
Spisak ima 59 stranica.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 11:08

Interesantno na spisku sam procitao neka imena,a kleli su se da nisu grobaru dali.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 14:01

@Sekula
Blago rečeno INTERESANTNO ! SRAMOTA I LJAGA ! A posle dođi ti Master/Admine/Sneki/Zeks itd da organizujete vanrednu skupštinu. S KIM ? Sve je to k**** banda. Pa kad ih sretnete u firmi kako kukaju jer nema plate i kao jao šta će biti s nama, kažite im STEČAJ jer ste potpisali GROBARIMA naše firme.
@verkakaluđerka
Dobar vam je onaj post za Vuka D., i potpuno primenjiv na Zdravka D.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 15:09

Pozdrav forumašima iz grčke jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 25 Icon_minitime9/11/2011, 15:47

@fmesaros
Lepo se provedite. Na žalost, radnicima JGRM je more samo pusta želja jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 25 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: