BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 18:14

Krecu tuzbe za Julsku i Avgustovsku platu. Nema vise sa njima sta da se razgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 19:12

BIO SAM DO GRADA IZAMISLITE U N.N.KAFIC SEDI I CEREKA SENIKO DRUGI VECZ.D.KOSE ZADNJI SMEJE NAJSLADJE SE SMEJE.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 19:17

Iz pouzdanih izvora znam da je podneta prijava za neisplacenu zaradu za jul...od nedelje ce biti za avgust mesec inspekciji rada,a ko hoce da tuzi moze samostalno al o sopstveni trosak ili preko sindikata nezavisnost kolektivno,pa valjda cemo izvuci ikako nas novac zaradjen posteno i imati za racune,decu,skolu ,ogrev...a najadnije bar za veknu hleba jer vise nema ni od koga da se zajmi...za svasta je kriva drzava a nama za sve Zdravko Deuric! veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 19:23

Izem ti DRZAVU kad ih jedan nepismeni bravar optuzuje i proziva,ka satro Ciric i Zec su krivi sto JGRM propada a sto Verka kaze njihov diznilend cveta,ali niko nam nije kriv svi smo cutali danas pa neka nam je tako OVCE SU ZA SISANJE.Jos nesto euric se nije pohvalijo da je kupio nov auto .
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 19:37

Nabolji je njegov odgovor na pitanje o plati i nedostatku iste. Svako ima mamu, tatu, babe, nek se snadje. Prinudni odmor se ne moze dobiti a na posao se mora redovno dolaziti. Znaci radimo za ku....rucevo zdravlje a oni kod salapure maste brk. Lepo ga je pitala ona gospodja, da li smo za ovo 4 godine strajkovali.
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 21:01

Kod:
Da, BANKROT ! Oni to više ni ne kriju. Na kraju će biti, pa ja sam "samo" BRAVAR i nisam znao kako. A radnici, vi samo i dalje ćutite i nemojte da štrajkujete, ulica vas čeka i TREBA kad očekujete od nekog drugog da vam rešava probleme. Dosadili smo i Bogu i narodu sa pričom u JGRM, a vi ništa. Kao ovce kad ih vode na klanje, STRAŠNO !
Ja ću bez para od akcija preživeti, to je moja šestomesečna zarada, ali vi drugo radno mesto nećete imati.
Pa i dalje im potpisujte punomoćja, ćutite i nemojte slučajno da štrajkujete, i čekajte da se pojavi neka dobra vila da čarobnim štapićem reši probleme u JGRM. Samo da se vi ne deranžirate ili kojim slučajem ne suprotstavite medžamentu. I NEMOJTE više da me zovete ! NIKOGA neću da preporučim da radi u ovoj novoj farmaceutskoj kući, sedite gde ste, ni za gde ste NISTE !
Sve je to O.K. Master! Zasto ti nisi pokrenula strajk kada si bila u Jugoremediji!
Bila si blizu vatre i sve ove informacije koje si do sada iznela govore o tome da si dosta toga znala dok si bila u fabrici! Sada si se obezbedila i trazis od radnika da strajkuju koji nemaju nikakvu alternativu. Nemoj zaboraviti da mnogi ako ne uzmu i to malo parce hleba iz te firme nemaju nikakav drugi.
Ovo sto se sada desava je trebalo spreciti jos mnogo ranije dok bolest nije pocela da se siri, sada je amputacija jedino resenje! Sedi i uzivaj tu gde jesi i zahvali se bogu za to sto imas i nemoj brinuti za radnike,
verujem da ce se ti ljudi snaci za poslove jer su vredni (odnosi se na deo radnika koji su bili poslusni i uvek vredni, zna se tacno koji su to) i da ce neko umeti da ih ceni kao i njihov doprinos, sto se u ovoj fabrici nikada nece desiti.
Verujem da ce svakom od njih svanuti kada napuste tu jadnu firmu i kada nadju drugi posao, shvatiti koliko vrede i pomalo se pokajati zasto to nisu ranije uradili.
Tebi srecno na novom poslu i ne misli na manastire
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/14/2011, 21:19

Kao sto sam i predvideo u dopisu od pre neki dan, ZLA KOB JUGOREMEDIJE je ostao dosledan u svojoj nedoslednosti, i u maniru I POSLE MENE-JA objasnio zaposlenima da je JEDINO ON NEZAMENLJIV!Potpuno je razumljivo da ARHIGROBAR brani svoju poziciju direktora iz sledecih razloga:

1.Dokle god je na tom mestu, moze aktivno da zamece tragove nebrojenih zloupotreba i protivzakonitih aktivnosti.
2.Zbog medijske blokade, i neinformisanosti velikog dela gradjanstva i akcionara, sa ove pozicije pise "MUDRA" saopstenja, i tako pokusava da odrzi privid sopstvene vaznosti.
3.Poslovi na NJIHOVOM A U STVARI NASEM SOLJA FARMU su u zavrsnoj fazi, ali ne i finalizovani,tako da je NEOPHODNO ISCEDITI JUGOREMEDIJU do kraja, a kraj je nazalost vrlo,vrlo blizu!
4.Suocen sa odlaskom velikog broja strucnjaka,i groznicavog trazenja uhlebljenja preostalih ljudi koji vrede,pravi sibicarske smicalice u stilu produzetka otkaznog roka i neodobravanja koriscenja odsustva,jer kao i svi neobrazovani tutumraci pokusava da u nedostatku bilo kakve racionalne argumentacije zavede strahovladu.
Maske su konacno pale,JUGOREMEDIJA JE ZA GROBARE ISPRICANA PRICA!Ljudi ,zaposleni u JUGOREMEDIJI,VI VISE NEMATE SVOJA RADNA MESTA!Kad izadjete ispred kapije, pogledajte u svoje pognute kolege iz LUXOLA,lica pocrnelih od jada i cemera,i stavite prst na celo.Sto bi HEMINGVEJ REKAO: NE PITAJ NIKAD ZA KIM ZVONO ZVONI, ONO ZVONI ZA TOBOM! NO PASARAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/15/2011, 11:31

Edit: bez odobrenja vlasnika!
Ako nema komp, nema ni e-mail adresu!

1.Wrong!
To što neko nema fizički PC/računar (popularni komp) ne znači da ne može imati e-mail adresu i koristiti nečiju „mašinu“. Kod g-đe Jelene Medarević to je slučaj. Njeni bliski rođaci imaju PC koji, uz to, znaju da ga koriste i na taj način joj pomažu.
01.08.2011. sam, sa dopuštenjem JM, „okačio“ njenu adresu. Da podsetim, to je bilo nedelju dana pre skupštine. Tada nije htela da istakne neki od telefona, već je omogućila kontakt na pomenuti način.
ja mislim da je onaj prevarant i nesposobnjaković znam na ovom forumu pod nadimkom (ne)profesionallac, otvorio taj nalog da bi i dalje mogao da "magli" i ucenjuje JM!!
2.Wrong!
To je nalog JM. Uz dopuštenje da logički razmišljam, „teorija zavere“, ucene,..., ne bi rezultirali onim % akcija za zastupanje a samim tim, g-đa JM ne bi bila u UO.

Sigurno se zna gde ta žena stanuje i lako može da se ode do nje i pozvoni na vratima...
Verujem da će se obradovati ako neko od vas želi da joj pomogne!!

3. Kakvo rešenje nudite Sneki za one koji su od vrata JM udaljeni 30 – 400km. Nisu ozlojeđeni akcionari svi iz zrenjaninskog atara.
Ali... i za to treba "hrabrosti" i slobodnog vremena, a poznato je da akcionari JGRM sve to nemaju i da su ubedjeni da će SVE umesto njih da odradi država ili već ko... možda Boris Tadić LIČNO !!

Sneki, ovo je odlična ideja. Da, Boris Tadić. Još samo da usaglasimo na koji način. Obzirom da je dupli presednik (Srbije i DS), u ovom našem slučaju bi trebalo da „odradi“ kao preds. DS. Kako. Pa lepo. Da naloži Mirku da reši problem u JR i tako doprinese sigurne glasove za izbore. A Mirko to prosledi Ćiriću i Zecu koji zakažu (IZ)VANREDNU SKUPŠTINU, uz podršku %JM zamene postojeći UO koji se zahvali na saradnji dotadašnjem NESTRUČNOM direktoru i, ne oduzimajući mu dragoceno vreme od dnevnih mahinacija, postavi STRUČNOG I ODGOVORNOG.
Eto, tako ja vidim „put svile“. „Izgleda šašavo, ali bi (MNOGO) pomoglo“. Nadam se, Sneki, da ste i Vi mislili na sličan način. Treba samo došapnuti Borisu ideju i reći mu da, u odnosu na Rasima, trenutno, u ovoj utakmici, gubi sa 0 (nulom). Boris, kao sportski tip i fan, zna da 0 nije pohvalan rezultat pa čak i kad je 0:0.
[left]

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/15/2011, 15:29

U kuriru postoji reklama KURIR ISTERIVAC ISTINE pogledajte na njihom sajtu ima mejl ,besplatni tel. poziv ,pa nebi bilo lose kontaktirati ih vole oni teme korupcije, lopovluka,malverzacija itd,interesantan bi im bijo naslov direktor kupijo auto a radnici mu gladni.Ja nisam bas nesto vest sa tim ali bi naprimer Verka to lepo srocila,vredi pokusati.
Nazad na vrh Ići dole
anonymus
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 8
Datum upisa : 22.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/15/2011, 19:02

Dr.Scully post2
Postovani koji ste nadlezni za ovaj topic molim Vas da isti zakljucate i obrisete, a sad cu Vam objasniti zasto, ovo je po ko zna koji forum ko zna koji topic koji je otvoren na temu fabrike lekova u Zrenjaninu Jugoremedija,
nazalost se nista nemoze uciniti jer da je moglo vec bi, sve industrijske grane u Zr koje su nesto znacile su unistene, ugasene, pa ce nazalost i ova, Master i fmesaros MOLIM VAS!!! Kad ste bili na moru, kad cete ponovo ici, koliki Vam je licni dohodak i sl. nikog a ma bas nikog ne zanima!a samo zato sto to nikome nece pomoci, zaista je strasno sto se desava ovim ljudima u JGRM,
A da da Vas pitam sta mislite zasto bravar i osnovci???

Pa njima praznoglavima i neukima je najednostavnije upravljati!!!
Radnici sta reci, CV u ruke nafilovatiga i pravac industrijska zona Aerodrom Bagljas uz puno srece, naci cete odgovarajuci posao.

A ovo iskljucite, ukinite, zaboravite.. Jednostavno nemozete protiv tolikog ZLA, bez obzira na sve Djavo dodje po svoje kad tad....
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/15/2011, 20:54

anonymuse, prvo zelim da te pozdravim i zazelim dobrodoslicu na nas forum.Razumem tvoju skepticnost, ali OVAJ FORUM i sve onosto je na njemu napisano ITEKAKO znaci mnogim radnicima i akcionarima, pa makar to u ovom momentu izgledalokao glas VAPIJUCEG U PUSTINJI!Zrenjaninska privreda jeste poharana, ali ni jednu drugu fabriku nije unistio neko poput ZLE KOBI JUGOREMEDIJE,koji je na drzak i podmukao nacin zarad svojih SEBICNIH INTERESA doterao fabriku do samog dna.Veoma perfidno, okruzivsi se nekvalitetnim ljudima, SVESNO je rasterao iz fabrike sve one koji su mu se suprotstavljali,I NA VREME UPOZORAVALI NA KATASTROFU PRED NAMA, ali nazalost, OVE HRABRE,CESTITE i DOBRONAMERNE sad vec bivse zaposlene, nije imao ko da podrzi!Setite se samo hrabrih istupanja gospodina DUJICA, zatim gospodje koja je videvsi razmere NESAVESNOG POSLOVANJA poslala otvoreno pismo TABLOIDU i posle bila sikanirana zbog toga,borbe sefova odeljenja i nekih, sada nazalost BIVSIH direktora da zastite svoje zaposlene od BAHATOSTI I SAMOVOLJE SOLJINIH SVEDOKA!Pa i juce mu je jedna od njegovih nekadasnjih saborkinja postavila pitanje JESMOLI MI ZBOG OVOG STRAJKOVALI!Ovi nasi dopisi su itekako bitni, zacas se stvari promenu , i KO BI GORE< BICE DOLE!!!Sto bi Bulgakov napisao:Rukopisi ne gore!!! NO PASARAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/15/2011, 23:55

anonymus@

Imati informaciju na vreme u modernom svetu itekako može biti značajno,zamislite kada bi imali informaciju unapred koji će brojevi biti izvučeni na lotu! Nemože se reći da članovi ovog foruma nisu predvideli upravo ovakav tok događaja a izgleda mi da je najveći greh Master i mene što smo se javili sa lokacije koja je za nekog pusta želja!Globalni sistem interneta je upravo razvio tu mogućnost komunikacije sa bilo koje lokacije! Sociolozi tvrde da su stepenice najveće ljudsko prokletstvo ,da je to tako uveriće se Eurić kada tresne dole.
informacije koje smo vam plasirali su svakako usmerene na ciljnu grupu koja je trenutno na udaru ,ako niste prepoznali našu dobru nameru zaista mi je žao.
Iz celog ovog dešavanja stekao sam virtuelne istomišljenike i prijatelje(lično se ne poznajemo)ali mi je drago to poznanstvo i nadam se daćemo se i direktno možda jednoga dana upoznati.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 01:13

Jevrem ::

JM = Njeni bliski rođaci imaju PC koji, uz to, znaju da ga koriste i na taj način joj pomažu.
A što se ti "rodjaci" ne oglase na ovom forumu i kažu šta JM trenutno radi po pitanju JGRM i kakva joj je pomoć trenutno potrebna?
Valjda umeju da pišu?
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 15.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 07:55

Boranija ::
Jevrem ::

JM = Njeni bliski rođaci imaju PC koji, uz to, znaju da ga koriste i na taj način joj pomažu.
A što se ti "rodjaci" ne oglase na ovom forumu i kažu šta JM trenutno radi po pitanju JGRM i kakva joj je pomoć trenutno potrebna?
Valjda umeju da pišu?

Evo ja ću vam odgovoriti,ne radi ništa.Brigo moja pređi na drugoga.Alo bre ljudi pa Jelena Medarević je žena od 60 godina koja svoje penzionerske dane provodi u krugu svoje porodice šta očekujete od nje da uradi???Pa setite se samo na skupštini akcionara kako se žena pogubila kada su je Eurić i njegovi iscimali.Nije da je potcenjujem ali ova žena u opšte nije za posao da bude predstavnik malih akcionara i sama je rekla da nije ni imala nameru da to bude nego su je toliko iscimali prijatelji da je u jednom trenutku rekla,a sto da ne???Ako čekate Eskobara da vam reši problem u jugoremediji čekaćete ga još par vekova dok nedođe ali do tada će za sve vas bii kasno!!!Nema od države ništa a to ste mogli da skontate i na poslednoj skupštini akcionara.Vreme je da potegnete kuke i motike i da krenete u napad.Organizujte se dočekajte rulju negde i znate šta vam je dalje činiti.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 08:36

https://www.youtube.com/watch?v=25Sw1ACo548&feature=player_detailpage
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 09:49

@paprika
post2
Kad nisu krenuli u štrajk kad je odlazila MV, neće nikad ! To je bio prelomni momenat, i trenutak kada su stvarno i neverne Tome shvatile da fabrika ide u propast. Umesto toga, oni su plakali i pisali joj oproštajna pisma... udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 15:29

Prema mojim saznanjima JM radi unoliko koliko je u njenoj moći. Kada je reč o organizovanja radnika u fabrici za štrajk, u to ne verujem. To zna i GROBAR i koristi takvu situlaciju. Za štrajk je potreban lider, dovoljno jaka ličnost koja će imati hrabrosti da se suprotstavi ŠOLJINIM SVEDOCIMA. Takvog tamo nema. Na primer, Joca Nedimović se vezivao lancima za kapiju, ali nakon povratka u fabriku jedini se vratio na svoje radno mesto. Pred poslednju skupštinu akcionara bio je opozicija GROBARU. Danas, su ga međutim "ubedili" da će sve to biti dobro i on im je poverovao. Metodi za "ubeđivanje" su različiti, a Deurić je njima ovladao bolje nego što su ih poznavali oni protiv kojih se borio. Doktorirao je korupciju i primenjuje je u svim oblicima (zaposli ti dete, da ti plaćeno odsustvo, bespovratna novčana sredstva i sl.).
Kada fabrika ode u stečaj, sa akcijama možemo da se pozdravimo, nema ni socijalnog programa, svi će na biro. GROBAR svojim vođenjem poslovanja fabrike "štedi" milione evra potencijalnim kupcima, a svi znamo ko kupuje u zemlji Srbiji. To su naravno tajkuni protiv kojih se on deklarativno bori.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 16:13

Kakav apsurd jedna radnica sa tabletnog dobila 100% placenog odsustva 60 dana zbog visokog pritiska[inace clan euriceve elitne jedinice]BRUKA aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 17:51

Voleo bi da mi na primeru GROBARA i ŠOLJINIH SVEDOKA i radnika Luxola, u listu Republika, Nebojša Popov objasni OVAJ APSUR OD BORBE ZA PRAVA RADNIKA. Planiram da o svim ovim nebulozama na prvoj sledećoj tribini u kulturnom centru prodiskutujem sa DRUGARICOM ZOROM i glasnogovornicom VEROM GVERO. Baš da mi objasne sve ove pojave, da ne kažem elementarne nepogode! Svi pamtimo ovu gospodu kako prosipaju pamet na sastancima i u raznim proglasima, a moje plate i para od akcija NEMA NI U TRAGOVIMA.[list][*]
Nazad na vrh Ići dole
anonymus
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 8
Datum upisa : 22.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 18:43

fmesaros@


''Imati informaciju na vreme u modernom svetu itekako može biti značajno''
Ljudima sa srcanim tegobama, i drugim zdravstvenim problemima trebaju informacije kako ce biti pokradeni, i ugnjetavani??a da nemogu nista uraditi povodom toga??? mislim da ipak NE,

''izgleda mi da je najveći greh Master i mene što smo se javili sa lokacije koja je za nekog pusta želja'' naravno da nije uopste greh, ali provocirati vase (bivse) kolege sa potpuno nepotrebnim informacijama jeste,


virtualni prijatelji???
pa to ti je kao kad lik muva ''ribu'' preko neta a ''riba'' lik sa 150kg sa desankom u gacama, nemoj da si smesan/na...
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 18:59


anonymus@

Po broju poruka i po ostalim nebulozama bih rekao da si pao sa marsa, toliko otrova a prosipaš na hektolitre i šta si se "anonimuse"jedan ustremio, preorjentiši svoj bes u onom pravcu gde treba. ovo ti je potpuni promašaj. I ko te bre tera da budeš na forumu ako te nerviramo,idi bestraga!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 19:19

anonymus:Radnici sta reci, CV u ruke nafilovatiga i pravac industrijska zona Aerodrom Bagljas uz puno srece, naci cete odgovarajuci posao.

Umesto podrške u borbi za svoja prava što je svakako i štrajk ti nudiš rešenje da daju sami otkaz ,kako te nije bre sramota bolje se pokri ušima i ćuti!
Nazad na vrh Ići dole
smoki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 20
Datum upisa : 14.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 19:30

Sekula@
Nemoj mo pisati ako pre toga nismo proverili.Zena je dobila 5 dana placeno i vraca se u ponedeljak.Razlog ne znam .

_________________
KO SE IGRA SA HAKERIMA OD HAKERA I STRADA!!!!!!!!!

Pogledajte poruku admina klosara kako mali za novac da mu se da!!!!!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img823/8951/klosar.jpg
Nazad na vrh Ići dole
anonymus
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 8
Datum upisa : 22.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 20:20

nebuloze, otrovi..... ?/? o cemu ti pricas???
otkaz ko je to pominjao??? napisao sam : traziti posao

STRAJK ??? Master je lepo napisao : S' kim????
ne bi ih 10 sakupio, nazalost...

Ocekujes od ljudi 50 +/- da se bore za prava??
Zasto ti nisi tako nesto ucinio, nego iz Grcke bodris nekog da to cini!
Ucini ti nesto sto nije virtualno...
I nemoj me napadati sa skepticnim glupostima!!!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 20:25

anonimusa, iskreno se nadam da TI NISI jedan od SOLJINIH SVEDOKA, jer nevolem s' takvima ni da se svadjam...Trebalo bi da malo vise posujes sve ovo sto forumasi pisu, jer je to trenutno JEDINI NACIN DA ISTINA DODJE NA VIDELO!!!U danasnjem broju "Zrenjanina" objavljen je clanak koji kao da je pisan za SMEHOTRESNU OLIMPIJADU, a ne za ozbiljno javno glasilo regionalnog karaktera.Gospodin Stojanovic potpisnik clanka, lamentira nad cinjenicom ZASTO DRZAVA NIJE UTVRDILA NEZAKONITU PRODAJU JUGOREMEDIJE NINIJU,i vajka se kako i JUGOREMEDIJI, poput SRBOLEKA sledi STECAJ!A ne kaze gospodin Stojanovic ili onaj koji mu je tekst napisao staje sve NINI ostavio u momentu kada mu je oduzeta fabrika: MEDELA,VETFARM,AKCIJE KULSKE BANKE, PLACEVI U NISU,LUXOL,PREDSTAVNISTVO U BEOGRADU...Od ovog Ninijevog MIRAZA, cija vrednost DALEKO premasuje dugovanja koje je JUgoremedija imala u tom momentu, mogle su se izvrsitiTRI REKONSTRUKCIJE, i to iz SOPSTVENIH SREDSTVA, ali samo pod uslovomda se radilo DOMACINSKI, onako kako pristojni roditelji vaspitaju svoju decu.I pored svega toga sa tri miliona svog novca i sedam miliona kredita uzetih za rekonstrukciju, kreditna zaduzenja uovom momentu iznose preko13 miliona evra,(a di se dede onih SEST MILIONA) plus dugovanja za neplacene licence, neplacene poreze i doprinose od pocetka godine neisplacene zarade sad vec skoro cetiri eseca(naravno, ovde se neubrajaju SOLJINI SVEDOCI, koji kao primerni uvlakaci imaju isplatepetkom , po sistemu kes na ruke), dugovanja za struju , energenta, sirovine, dobavljace, razne usluge neplacane godinama...ALi zato SOLJA FARM, kaoFENIX iz pepela JUGOREMEDIJE dobijasvoju pastelno zelenu fasadu,radnici vredno rade, uskoro ce ruzno vreme,kise, valja pohitati!A vi, zaposleni u JUGOREMEDIJI, stoste nestrpljivi, pa nemoze plata svaka tri meseca, sacekajte da se mi ogazdimo, postanemo PRAVI KAPITALISTI, PA VAS MOZDA POZOVEMO DA radite za nas uSOLJA FARMU !Branko Miljkovic u jednoj pesmi kaze:NEBISMO PALI, DA NISMO BILI PADU SKLONI!!! NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 20:36

anonymus:I nemoj me napadati sa skepticnim glupostima!!

"pa to ti je kao kad lik muva ''ribu'' preko neta a ''riba'' lik sa 150kg sa desankom u gacama"

OVO NIJE PORNO SAJT;ZALUTAO SI!!!
Dovoljno godina imam pa smatram da si izuzetno nepristojan balavac
Nazad na vrh Ići dole
Lunja
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 27
Datum upisa : 06.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/16/2011, 22:24

Ankica Malušić je ovih dana kupila kuću u naselju 4.juli,predpostavljam,novcem Jugoremedije,pa valjda je zaslužila,ona je odmah do Deurića,druga lopuža po redu.Kada je nedavno dovela majstora da u kući svog tate uradi podpuno novo kupatilo,majstor je završio posao i račun dostavio Jugoremediji.Vidite kako lopovi gledaju da na vreme pokradu sve što se može,jer sutra će biti kasno.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 07:23

Portir Stojanović je sebi dao za pravo da nam objasni uzrok propasti JGRM. Dotični potrčko, koga pamtim iz vremena Zlatka Markovića (virile su mu samo pertle) bavi se svetskim temama. On za propadanje JGRM ne proziva samo državu Srbiju, već je čovek otišao puno dalje, on iz portirnice Pančevečke ulice proziva i institucije u Briselu. E, JGRM šta si dočekala? Obratite pažnju na osmeh i frizuru, mali čovek sa društvene margine se slika za novine, njegovoj sreći nema kraja a ti JGRM propadni ako baš moraš.

Lokalni mediji kao što su televizija SANTOS, KTV i list Zrenjanin su posebna sramota grada ZRENJANINA. Finansijer SANTOS televizije je ovde pomenuta GROBARKA Ankica Malušić koja je oterala u stečaj NAFTAGAS MONTAŽU, a sada istim putem vodi i JGRM.Ona uredno finansira iz kase JGRM smejuriju koja sebe naziva televizijom, a u vlasništvu je gospodina Beslaća, Ankicinog supruga. Informativni program ovog medija liči na EPP, ko plati oni ga hvale do besvesti. Za kritički stav u novinarstvu nisu čuli i gledanje njihovih programa je uvreda za prosečno inteligentnog čoveka. KTV ni da ne komentarišem. List Zrenjanin je takođe pun marketinškog sadržaja političkih partija, to što fabrike propadaju nije njihov problem. Sramota u šta se ovaj grad pretvorio.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 08:33

verka@

Dali je to taj isti portir koji je postao predsednik stranke "RAVNOPRAVNOST"ako jeste nisam iznenađen!
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 15.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 09:02

Verkakaludjerka ::
Portir Stojanović je sebi dao za pravo da nam objasni uzrok propasti JGRM. Dotični potrčko, koga pamtim iz vremena Zlatka Markovića (virile su mu samo pertle) bavi se svetskim temama. On za propadanje JGRM ne proziva samo državu Srbiju, već je čovek otišao puno dalje, on iz portirnice Pančevečke ulice proziva i institucije u Briselu. E, JGRM šta si dočekala? Obratite pažnju na osmeh i frizuru, mali čovek sa društvene margine se slika za novine, njegovoj sreći nema kraja a ti JGRM propadni ako baš moraš.

Lokalni mediji kao što su televizija SANTOS, KTV i list Zrenjanin su posebna sramota grada ZRENJANINA. Finansijer SANTOS televizije je ovde pomenuta GROBARKA Ankica Malušić koja je oterala u stečaj NAFTAGAS MONTAŽU, a sada istim putem vodi i JGRM.Ona uredno finansira iz kase JGRM smejuriju koja sebe naziva televizijom, a u vlasništvu je gospodina Beslaća, Ankicinog supruga. Informativni program ovog medija liči na EPP, ko plati oni ga hvale do besvesti. Za kritički stav u novinarstvu nisu čuli i gledanje njihovih programa je uvreda za prosečno inteligentnog čoveka. KTV ni da ne komentarišem. List Zrenjanin je takođe pun marketinškog sadržaja političkih partija, to što fabrike propadaju nije njihov problem. Sramota u šta se ovaj grad pretvorio.

Verkakaludjerka koliko ja vidim vi samo kukate i kukate???Alo bre Verka mrdnite vašu stražnjicu i uradite nešto za jugoremediju ako treba da upotrebite silu upotrebite je!!!!Vi mislite da je Eurić glup kada je upotrebljavao silu još kada se borio za jugoremediju???!!!Da je nije upotrebljavao danas ne bi imao nekoliko stanova u Zrenjaninu,Novom Sadu,Beogradu a o lokalima da i nepričamo!!!Ćerka mu vozi skupe automobile,svake godine mu idu na letovanje dok vi klošarite u sobi 2.5x2.5 i čekate dobru vilu sa šarobnim štapićem da vam popravi ekonomsku situaciju u porodici.Rekao sam već jednom i ponavljam organizujete se i krenite da čistite rulju iz jugoremedije!!!!!Ljudi moji srce me boli dok čitam vaše komentare raspadate se u virtualnom svetu dok Eeurić,Ankica i ostali uživaju u stvarnom životu i novcu koje im vi dajete.Deurić jeste bravar ali nije glup on je zapravo genije u poslu koji radi.Plaća i Kurtu i Murtu da ne završi u zatvoru i to vašim parama a istovremeno uzima pare i za sebe.Zna on da ste vi devojčice i da nećete ništa u stvarnosti uraditi za jugoremediju i novac koji mu opet podvlačim iz dana u dan,meseca u mesec iz godine u godinu sve više i više dajete!!!Boli njega pimpek za vas i vaše probleme.Sve dok bude plaćao državi reket možete samo da sanjate njegovo hapšenje.Probudite se ljudi i krenite da delujete jer od zakona vi kao obični smrtnici nemate ništa i uvek ćete biti klošari jednom bravaru kao što je Zdravko Eurić.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 09:32

Paprika, ja ne kukam, samo pišem o anomalijama društva u kome živimo i odgajamo našu decu. I sam kažeš da sem sile GROBAR koristi i druge "alate" a to je politički uticaj i korupcija. Za sve to potrebno je biti član partije i imati na raspolaganju kasicu prasicu. Sve to većini zaposlenih u JGRM nije dostupno. Nisam toliko naivan da poverujem da je GROBAR došao tu gde jeste jer se borio. I sam GROBAR je priznao da se nikada ne bi vratio u fabriku da nije dobio klimoglav od najuticajnijih srpskih tajkuna. ON JE SA NAMEROM POSTAVLJEN TU GDE JESTE (NE ZATO ŠTO JE LEP I PAMETAN) DA BI FABRIKU DOVEO DO STEČAJA I UŠTEDEO MILIONE SRPSKIM TAJKUNIMA. Kada sve to lepo za njih odradi lako će mu oni oduzeti stanove i fabriku.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 10:00

Kako je rekao na sastanku "strajk je bila farsa mi mo se borili za akcije" e pa GROBARU dzabe ste se borili ,posto je akcija na berzi .Doduse ti i pojedinci ste tu borbu ekstra naplatili,ali ima BOGA sve on ovo gleda ,a ti si pobozan covek ,samo ko veruje u BOGA taj nekrade i nelaze dzaba ti sto ides u crkvu. confused
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 10:28

ONO STO ZASIGURNO MOZEMO DA URADIMO MI FORUMASI, JESTE DA SVAKO OD NAS NAPISE PISMO ILI ELEKTRONSKI DOPIS CENTRALI SOCIJALDEMOKRATIJE,PA KAD STIGNE PAR HILJADA DOPISA,SIGURNO CE I POSTENI LJUDI IZ SOCIJALDEMOKRATIJE STAVITI PRST NA CELO I DOBRO PORAZMISLITI KOGA PORDZAVAJU.SETITE SE ONE MARXOVE-KVANTITET RADJA KVALITET! INACE U DANASNJEM "BLICU" POSTOJI PODATAK DA JE SRBIJA U KONKURENCIJI 142 ZEMLJE NA 140. PO PRAVIMA MALIH AKCIONARA!E ZBOG TAKVIH KAO STO JE ZLA KOB JUGOREMEDIJEN I SOLJINI SVEDOCI, SVI MI SE NALAZIMO CVRSTO NA SVETSKOM ZACELJU, I OVA NASA LEPA ZEMLJA , KOJOM SE PONOSIM I KOJU VOLIM POSTAJE"PRKNO OD SVIJETA".ZATO, MOLIM DA SE NA NASEM SAJTU ODJAVI ADRESA CENTRALE SOCIJALDEMOKRATIJE , I MOLIM VAS DA SVI PISEMO, A KADA SRETNETE NEKOG OD HILJADA GRADJANA KOJE SU SOLJINI SVEDOCI SA EURICEM NA CELU OJADILI, ZAMOLITE IH DA URADE ISTO. DVADESETAK DINARA I MALO VASEG VREMENA JE NISTA PREMA ONOME STO SU POHLEPNI KOMUNOKAPITALISTI POHARALI OD SVIH NAS, A STO JE NAJGORE, DOKLE GOD BUDU IMALI POLITICKU PODRSKU, BICE ZASTICENI KAO BELI MEDVEDI.ZATO PRVI KORAK MORA BITI SPOZNAJA POLITICKIH FAKTORA DA IM EURIC PREDSTAVLJA OMCU OKO VRATA, I DA SA NJIM NIJEDNA POLITICKAN OPCIJA U BANATU NEMA NIKAKVE SANSE!NJEGOVA POZICIJA NIJE VISE NI BLIZUN CVRSTA KAO NEKAD, PARA JE SVE MANJE, A ZASTITA KOSTA!SOLJICARI SU SE IZMEDJU SEBE KAO ROGOVI U VRECI, I TEK CE SE CUTI MNOGO O PRLJAVOM VESU SAKUPLJANOM TOKOM CETIRI GODINE NERADNICKOG KVAZISAMOUPRAVLJANJA.NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 11:59

Već je prepoznatljiv šablon padobranaca kojima je namera da pljuju forumaše a ovaj zadnji je čak i zahtevao brisanje foruma. Kome smeta forum koji je usmeren protiv pljačke, naravno razbojnicima.
Kada se pojavi novo ime na forumu u toj nameri,njihova trajnost je obično tri četiri posta i nestaju bez traga! Zbog čega nestaju? Argumentima se ne bore zato što odgovore nemaju a rezultati njihovog "rada" govore sami za sebe!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 27 Icon_minitime9/17/2011, 12:38

Šoljini svedoci zaslepljeni svojim vođom, GOBAREM JGRM misle da su oni zaista vlasnici svoje sudbine i da su duvajući u žviždaljke izborili za poništenje prethodne privatizacije.

U stvarnosti stvari su dugačije. Više puta je (doduše veoma davno) i sam GROBAR je priznao da je do poništenja privatizacije došlo u kabinetu srpskog tajkuna Milana Beka. Nakon što je ušao u kabinet MB je upitao GROBARA: "A ti si taj bundžija?". Deurić je, kako sam priča, bio fasciniran izgledom kabineta, na zidovima su bili instalisani monitori sa prikazima stanja na svetskim berzama. Pritiskom na dugme Beko je pozvao tadašnjeg dirktora Agencije za privatizaciju i dao nalog da se postojeća privatizacija poništi, a Deuriću dozvoli da uđe u fabriku. Sa ulice su se čule pištaljke tadašnjih štrajkača.

Tako je to bilo, zna se ko ga je doveo u JGRM, pametno je procenio. Sujetan, pohlepan, a neznalica, dovešće fabriku do stečaja, a onda je sve lako. Zato su GROBARU puna usta priče o njegovoj borbi protiv tajkuna, po sistemu: DRŠTE LOPOVA.

Postove u kojima se zaposleni prozivaju što ništa ne preduzimaju smatram bezpotrebnom provokacijom jer zna se koji su mehanizmi upravljanja u ovoj zemlji. Ljudi su sebi sekli prste da bi skrenuli pažnju ali su njihove firme ipak propale.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 27 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: