BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 17:37

I danas su slagali za platu aplauz maheri su za obmane.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 20:14

Joksim ::
I danas su slagali za platu aplauz maheri su za obmane.
Zamislite nisu.... Prošla plata!!! Znači za akontaciju je pačija škola završena (od srede do petka....) sad je na redu plata koja uzgred budi rečeno već kasni ...!!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 20:27

@profesionalac
Svako je birao banku gde da otvori namenski račun, i provizije se razlikuju od banke do banke i iznose oko 0.3 % . Postoji mogućnost da ako imate Intesa Hit račun ne platite provizuju banci, ako prvih 7 dana ne dižete pare sa računa ( više od 50000 dnevno ). Ako neko želi da promeni banku, mora brokera obavestiti o tome.
@Joksim
Super što je prošla plata , meni moje zaostale treba da isplate .
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 21:54

Izvinjavam se menadzmentu i cestitam im na dugogodisnjoj borbi za prava radnika i akcionara i sto su ulozili sedmogodisnju borbu da bi nam isplatili akontaciju.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 22:56

Da, zaboravila sam da vam kažem, najnovija priča koju naše rukovodstvo plasira je da Mišković hoće da nas kupi za male pare. Prvo je bio Nelt, sada je Mišković. Videćemo ko će stvarno dati ponudu i koliku . U svakom slučaju nadam se uspešnoj i brzoj prodaji.
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 23:22

Nemogu da verujem!!! Vama ne odgovara ni kada nema para, a ni kada dobijete koju paru. Sebičnjakovići, pa okrenite se malo oko sebe. Vidite li tugu u Državi u kojoj živite? Da li nešto mogu ti vaši direktori da urade, a da vi ne popljujete? Pa, svi plaču da dođu u tu vašu firmu, a posle po njo pljuju. Znate li koliko je njih, koji bi sutra zauzeli vaša mesta? Mislite da ste Bogom dani da vam se sve povlađuje? Drugarica mi je pričala o oovom forumu, ali nisam mogao da verujem da ste toliko bezobrazni. Juuuu, ukinuli vam internet, koji ste u toku radnog vremena koristili za pljuvanje po fabrici i rukovodstvu koje vas hrani. Sram ih bilo! Treba da zaposle i daktilografa, da se ne umarate dok to radite. Love ko toliko pljuje! Sram ih bilo! Treba povećanje plate dati osobi/osobama koji iz potaje ruše ugled i firme i rukovodstva. Hajde malo idite kod privatnika, pa mu to radite! Akcije su vaše vlasništvo! Radite sa njima šta vam je volja. Ko vas sili da ih prodate ili ne? Što čekate da vam ovde neko objasni šta ćete sa njima? Ovo je stvarno smešno.

Obrisan deo posta, samo bez vredjanja...

Mod. Dejansss
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/15/2011, 23:41

@Mikan
Emotivno povređena, usamljena ? Naprotiv, ali hvala vam što brinete sesir

Daktilograf je potrebniji vama, skrenula bih vam pažnju da se ne mogu piše odvojeno, kao i da je nepravilno reći u vezi vašeg vlasništva, kaže se u vezi sa vašim vlasništvom.

Ne vidim tugu u farmaceutskoj industriji , osim u JGRM. Tri plate već dugujete, ako se ne varam. Šta drugo radnici da rade kada niste naručili sirovinu, pa nemaju šta da proizvode ? Namerno ispumpavate pare, odbijate kupce...Ali zato, čiste sobe za šoljicu su plaćene ! Mislite da ako ne pišemo o tome, ne znamo šta radite ? od Drago mi je što ovaj forum postoji , jer mi nikada ne bi uspeli sami da primoramo medžament da izađe na Berzu. A videćete šta sve možemo sa našim pravima, ovo je tek početak...Jedva čekam da akcije kupe pravi investitori, pa probajte njima da ne date knjigu akcionara kalas
Ako ste hrabri, zakažite Skupštinu odmah, a ne za septembar, počistićemo vas iz firme potpuno. samuraj
Pozdrav sesir
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 02:07

@Mikan
Svaka cast na prethodnom postu...konacno neko ko celu situaciju posmatra pravim ocima...
@MASTER
kada te neko posteno spusti na zemlju,ti tada ispravljas njegove pravopisne greske???SVAKA CAST
pa covek(Mikan) ti je objasnio neke stvari!!!
Sta ti mislis,da ce tebi i tvojim istomisljenicima koji ste protiv sadasnjeg rukovodstva procvetati ruze kada dodje novi gazda????Pa ne daj boze da vas Miskovic uzme,ili njemu slicni...Tada neces glavu moci od posla da dignes,a o internetu na poslu da i ne govorim!
Kod novog gazde ce vam plata sigurno biti 100 000 i dobicete sluzbeni auto i sve sto pozelite,da,ali jedino u nekoj bajci...spustite se malo na zemlju,budite zadovoljni onim sto imate,sutra mozda ostanete i bez toga!!!on takvih radnika kao sto ste vi na birou ima koliko mu dusa zeli,menjace ih kako mu se prohte,kupice pare sa biroa i tako u krug...Pa svaki privatnik to radi!!!
Nije mi jasna vasa mrznja prema rukovodstvu...iz aviona se vidi da ste ljubomorni sto oni grade fabriku,pa tu izmisljate kojekakve price o nezakonitim radnjama...pa da se to radi protiv zakona,rukovodstvo bi vec odavno bilo u zatvoru,znate i sami koliko je puta policija upadala u fabriku i NISTA!!!
@Admin
Molim vas da me ne banujete kao prosli put...neka se malo vidi i druga strana prijatelja Jugoremedije,a ne samo ona koja pljuje rukovodstvo...Hvala...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 08:10

Kmez,nemojte da se iznenadite ako novi vlasnik Jugoremedije donese odluku da gradi svoje odeljenje Peniclina i Cefalosporina pa vam napravi zestoku konkurenciju.I ovako je za sada Goodwill Luxol farmacije/Penpharm-a na vrlo niskom nivou.Mislite o tome...

Dostavljam akcionarima u prilog jedan prirucnik koji detaljno objasnjava kako se trguje na Beogradskoj berzi metodom preovladjujuce cene kao i drugim metodama.U prirucniku imate i nekoliko korisnih primera kako to realno funkcionise.

*Za akcionare Jugoremedije je bitna metoda preovladjujuce cene.

http://www.intercapital.rs/images/downloadsr/Vodic%20kroz%20trgovanje%20na%20BSE.pdf

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 09:29

@Kmez
od
Pa ne bih se baš složila sa vama. Novi gazda će prvo otpustiti šoljičare, jer ne dolaze na posao u JGRM a grade šoljicu, i oni ništa ne rade. Javna je tajna da već 4 godine oni ništa ne rade i kad su u fabrici, pa je Deurić morao da zaposli neke radnike koji bi radili njihove poslove. Niko neće u spremačice, svi štrajkači su unapređeni u šefove ili premešteni na bolja radna mesta, a u stvari ne rade ništa. Molim vas, recite mi koliko vam je farmaceuta i dipl. mašinaca ostalo u fabrici ? Uskoro nećemo zadovoljavati zakonski minimum . Ja sam već prešla na DUPLO veću platu. O uslovima rada da i ne govorimo. A platu od 100000 već imaju podobni u JGRM , npr. savetnica sa osnovnom školom, koja comp ne zna da uključi. Zato smo toliko i napredovali, divno je Deurića savetovala. Jedva čekam da dođe novi gazda Arrow , ko god bio biće bolji od vas. I Nini je ponavljam bio domaćin čovek u odnosu na vas. Da niste od plate ozidali šoljicu ?
Pozdrav sesir
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 10:39

Auuuu, gospoja Štrumpfeta! Vi ste jako ljuta gospoja. Izvinjavam se što ja nabadam po tastaturi, ali daktilo-đevojka mi je otišla na godišnji odmor. :) Znam da je replika na način pisanja mnogo lakša, no replika na sadržinu pisanja. No, nisam ja sujetan kao vi.
Kažete da tri plate kasne. Tri isplate i tri plate nisu isto. No, nećemo cepidlačiti što se toga tiče, ali nailazim na neke kontradiktornosti u vašem pisanju. Zaista lepo pišete. Pismeno. Gramatički ispravno,ali meni opet nerazumljivo. Prvo govorite o tome kako sirovina nije plaćena, pa radnici zbog toga sede, jer nemaju šta da rade. Nakon toga spominjete ispumpavanje para. Koje pare? Nema sirovine-nema prizvodnje, nema proizvodnje-nema proizvoda, nema proizvoda-nema prodaje, nema prodaje...koje pare mislite da vi imate?
Ako ste vi zaista otišli iz te Jugoremedije, pa još i plata duplo veća, što ste toliko ljuti još uvek? Mogu samo da vam kažem : Svaka čast!.Obrazovani ste, vredan radnik, pun znanja i to je neko prepoznao, pa vas uposlio. Blago vama. Nije mi jasno što ne uživate u tome? Što se bavite Jugoremedijom? Uživajte u tome što ste sami zaslužili. Neka se ljudi iz Jugoremedije bave Jugoremedijom. Novi gazda će otpustiti neradnike i višak radne snage, a ko će po njegovoj proceni to biti, videće ljudi koji tamo rade. Vi ja o tome ne trebamo da brinemo. Šta nas briga. Jel da?
Šta vas to toliko boli? Boli vas što je jedan srednjoškolac uspeo da svojim radom, trudom, zalaganjem, dogura toliko daleko? Pa i treba da se stidite. Pored toliko obrazovanih, on je sa svojim nepismenim ljudima izborio toliko veliku stvar. Vi pametni, pismeni, vešti na peru ste kao miševi čekali da se neko za vas izbori. Sad vam je krivo. Sad vas je sramota što je to tako. Pa, što se niste i vi borili, radili na sebi konstantno. Što mislite da ste Bogom dani time što imate visoko obrazovanje, pa sada ništa više u životu ne morate raditi, već samo da diplomu nosite na bedrima i hvalite se njom. Ma, svaka čast čoveku. U Srbiji se čoveku sve može oprostiti sem uspeha.
"Kmez,nemojte da se iznenadite ako novi vlasnik Jugoremedije donese odluku da gradi svoje odeljenje Peniclina i Cefalosporina pa vam napravi zestoku konkurenciju.I ovako je za sada Goodwill Luxol farmacije/Penpharm-a na vrlo niskom nivou.Mislite o tome..."

Možda nisam upućen, ali zar u toj novoj fabrici Jugoremedija nema svoj procenat vlasništva??? Pa, zar taj novi vlasnik već neće, jednim delom, biti i vlasnik iste??? Bilo bi lepo da vam zaista dođe neki investitor, koji će, za početak, reonstruisati i odeljenje za proizvodnju ampula. Znam da su ljudi koji tamo rade u ozbiljnoj panici. Kasnije, ako ima još volje i mogućnosti da zida, bilo bi odlično. Bilo bi dobro za Zrenjanince, jer bi uposlio još ljudi, a i kada postoji tolika konkurencija u proizvodnji, lek će biti i kvalitetniji i jeftiniji.
Nazad na vrh Ići dole
Guinness
Just looking
Just looking



Broj poruka : 33
Localisation : Beograd
Points : 125
Datum upisa : 18.10.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 10:58

Svaka čast svima koji su doprineli da se akcije ove firme nađu na berzi, međutim nemojte se zanositi da ćete postići neku visoku cenu ili kao sto mnogi pričaju da "ćete se prodati". Moje mišljenje je da će akcije u početku kupovati špekulanti na što nižim mogućim cenama. Proći će još mnogo vremena dok se ne pojavi, kako vi kažete "novi gazda" jer niko nije lud da kupuje mačku u džaku, a i treba vremena da se istrguje velika količina akcija kako bi počelo preuzimanje. Ono što je problem kod Jugoremedije je to što je, zahvaljujući sadašnjem menadžmetu iza nekadašnjeg giganta ostalo samo ime.
Videćemo kako će proći prvo trgovanje, ali mislim da o povećanju cene od 300% možete samo da sanjate. Po mom mišljenju, s obzirom na stanje u fabrici i onome što može da se vidi iz prospekta, ako u ponedeljak cena završi iznad 500 dinara možete da pevate od sreće.

I ne nasedajte na provokacije Kmeza i Mikana jer se vidi da su ljudi bliski menažmentu a da osećaju da im se drmaju fotelje i da opasno gube tlo pod nogama.
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 11:22

Genije, zašto misliš da su provokacije to što Kmezi ja pišemo? Dobar deo onoga što si napisaoje istina. No, da li je rukovodstvo bivšeg giganta krivo i za propadanje cele Zrenjaninske industrije. I ja sam izgubio posao, jer mi je fabriku kupio kvazi biznismen i doveo je do totalne propasti. Pa, njihova fabrika još uvek radi. Zar je ta firma bila gigant i u vreme vladavine onog nišlije? Nisu li i tada miševi kukali i da je on loš? Sada je on dobar, a ovi su loši. Sada je i akcionarima i radnicima dobar čovek koji je malim akcionarima ubio vrednost vlasništva njihovih akcija sa svojom legalnom, fantastičnom dokapitalizacijom, a radnike prebacivao iz firme u firmu, da im ne bi dao stalan posao, sigurnost. Koliko im je tada kasnila plata? Pa, da akcionarima nisu ovi sadašnji došli, o kojim akcijama bi pričali sada? Kasnije će i sadašnji manedžment biti zlatan, a novi gazda loš. Sigurno je da ima grešaka u rukovođenu fabrikom. Toga svuda ima. To nije ništa novo, neuobičajeno. Ali, zar ništa dobro nema? Zar, čak i greškom, nije ništa dobro predloženo, urađeno? Svaki korak se gleda crno.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2785
Points : 7943
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 11:31

Mikan
teme koje ti pokrećeš su bajate i odavno prežvakane na ovom forumu.

Oni koji su pokrenuli proces izlaska na berzu su za svaku pohvalu.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 11:40

@Guinness
Ja znam da izgledamo katastrofalno kada se vide naši bilansi i prospekt lale
Ali, jedno veliko ALI !
Mi smo svet izmislili za mnoge farmaceutske firme u Srbiji, pa i u Evropi, videla sam svojim očima , i uporedila. Budala je svako ko propusti da kupi ovakvu firmu poput naše, a za male pare ( i 10 evra je malo ali na žalost realno zbog dugovanja ). Ja da imam 37 miliona evra, ne bih ni sekunde razmišljala, kupila bih je !
Boli me što su pokrali firmu, i sunovratili njenu vrednost. Ali, i za to postoji lek, mi živimo u pravnoj državi, svako neka radi svoj posao police
Boli me to što sam MORALA da odem iz firme koju sam stvarala, i rado bih se odazvala na ponude za moj povratak, ali kada dođe novi menadžment .
@Mikan
Ja NIŠTA dobro nisam videla da ste uradilii za fabriku, to se vidi i po vrednosti akcije, koju je NINI plaćao 3 evra 2005.-te, 2006.-te, početkom 2007.-me, a gle ČUDA , i sada vredi toliko
udrimile , nakon milionskih ulaganja. Nešto nije u redu sa ovom matematikom, jedini razuman odgovor je POKRALI SU/STE FIRMU !
Ne želim nikom ništa loše, samo neka nam se skinu s grbače i odu da bruse, vare, bravarišu, rade u vešeraju, to jedino i znaju da rade. Tehnolog brašna glavni pravnik u JGRM i predsednik UO farmaceutske kompanije udrimile ?! Zato nam je toliko i "vredna" akcija !
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 12:09

Bajato je sve što vam se ne sviđa.
Nije li i vrednost nekretnina i svega kapitalnog opala?
Postoji li svet i oko vas iz Jugoremedije?
Zahvalite se onima koji su pokrenuli proces izlaska na berzu, ali i onima koji su vam sačuvali tu mogućnost. To bi bilo korektno.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 12:22

Zahvaljujem se svima koji su u velikom broju podneli zahteve JGRM da izađe na Berzu , kao i Berzi, jer su time naterali i JGRM da podnese dokumentaciju za izlazak na Berzu. Zahvaljujem se i medžamentu što je doneo razumnu odluku, podneo prospekt i potrebnu dokumentaciju Berzi za izlazak na istu.
@Mikan
Hajde da mi gledamo kako da se prodamo što bolje, a ne ko je šta napisao i uradio, to je prošlost, nas sada interesuje budućnost.
bom
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 12:56

Citat :
DEURIĆ:
(30. 04. 2009.) ...cena jedne akcije može da bude 30 evra, koliko mi tražimo, a ne 15, za koliko je država spremna da ih proda. Taj ko reši da uđe u "Jugoremediju" imaće samo da plaća struju: GMP je tu, tu je nova kotlarnica u koju smo sami uložili milion evra, već smo na ogromnom ruskom tržištu koje je još gladno svega...
Mi smo u 2007. godini imali promet od 25 miliona evra, a dobit od 5,5 miliona evra. Sa GMP tvrdim da će godišnji promet biti i 40 miliona evra, a dobit 10 miliona.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/90359/Od-bravara-preko-radnickog-lidera-do-direktora

To nije bilo tako davno, pre 2 godine!
I šta se desilo..?
titanik
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 12:58

Mikan ::
Zahvalite se onima koji su pokrenuli proces izlaska na berzu, ali i onima koji su vam sačuvali tu mogućnost. To bi bilo korektno.

Tu mogucnost je sacuvao Zakon o trzistu hartija od vrednosti Republike Srbije i Pravilnik poslovanja Beogradske berze A.D.Beograd a ne rukovodstvo Jugoremedije!

Po pravilima sadasnjeg rukovodstva Berza ne bi trebala da postoji.

MASTER ::
Hajde da mi gledamo kako da se prodamo što bolje, a ne ko je šta napisao i uradio, to je prošlost, nas sada interesuje budućnost.
bom

MASTER,na povrsini buducnosti uvek ispliva ono sto je ostalo iz proslosti samo je pitanje vremena...

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 12:58

Slažem se sa vama ovaj put! Moglo je i bolje, ali korektno je i ovako. :)
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 13:15

Mikan ::
Slažem se sa vama ovaj put! Moglo je i bolje, ali korektno je i ovako. :)
Можда је теби коректно што су ти вредност акције за толике године подигли са 3 евра на slik (у причама и обећањима), па сада акција вреди опет 3 евра (потенцијално и тек ћемо да видимо да ли ће бити интересената за куповину), после толико времена. Ја се никако не слажем да је и овако коректно. Напротив, веома је некоректно.
Узгред, колико је коректно да фирма тавори и пропада а да руководство прави своју фабрику исте делатности.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 15:17

Evo prost podatak.Уплаћени капитал
Новчани: 177.030,30 EUR на дан 31.08.2010
Не-новчани: 1.255.723,90 EUR на дан 03.11.2009 - обичне акције JUGOREMЕDIJE AD ZRENJANIN и трафо. Kazu da sad ta njihova nova firma trenutno vredi1000000eura .Ne novcani deo su akcije znaci trenutno nista nevrede ,a razlika izmedju 177.030,30 i 1000000 cistih para to je zaradijo jedan srednjoškolac, uspeo da svojim radom, trudom, zalaganjem, dogura toliko daleko? Pored toliko obrazovanih, on je sa svojim nepismenim ljudima izborio toliko veliku stvar. BORCI ZA RADNICKA PRAVA NE ONI SU JEDNA OBICNA BANDA
Nazad na vrh Ići dole
Mikan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 15.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 15:45

Ma, dajte..Pa, svima su nam dosadili u ono vreme Deurić i negovi,

Edit:
obrisan deo poruke,
nije potrebno da iz posta u post ponavljaš jedno te isto.
Izneo si svoj stav i dozvoli da ima ljudi koji drugačije misle...
Demokratija, razlike koje učvršćuju prijateljstvo!
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 19:12

Jel to sutra u 10 nas cenjeni direktor sazvao zbor radnika,po prvi put otkad je postao direktor?Hmmm bas me zanima kojim je to povodom?
Ajde ko radi u firmi nek potvrdi il demantuje.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 20:15

Istina je sto si cuo Zex983. Na tom sastanku ponovo ce pokusati da obmanu radnike(akcionare) da ne prodaju svoje akcije od ponedeljka na berzi. Kako ? Tako sto ce plasirati pricu kako je nasao "kupca"(treba mi smajli koji povraca)za 12 eura i da treba samo malo da se strpimo (dok oni ne zavrse soljicu). Uostalom,cucete sutra.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 20:38

sljaker ::
Istina je sto si cuo Zex983. Na tom sastanku ponovo ce pokusati da obmanu radnike(akcionare) da ne prodaju svoje akcije od ponedeljka na berzi. Kako ? Tako sto ce plasirati pricu kako je nasao "kupca"(treba mi smajli koji povraca)za 12 eura i da treba samo malo da se strpimo (dok oni ne zavrse soljicu). Uostalom,cucete sutra.

Pa to je super vest sljakeru za male akcionare.Eto vec u ponedeljak ce potencijalni kupac imati priliku da otkupi akcije od mog klijenta po ceni od 12 EVR-a po akciji posto moj klijent vec sutra planira da limitira nalog za prodaju na 12 EVR-a.Ako je sve to tako kako ste culi eto prilike malim akcionarima da se najzad malo opare.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 20:43

Збор радника! Како то самоуправљачки звучи.
У току овога govor биће пуно помена о овоме roshtilj и овоме Arrow а вероватно ће од неких бити овога aplauz и овога halil.
У преводу, млаћење празне сламе.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 21:18

Ajde posto je 21 vek, mogao bi neko od Vas zaposlenih da snimi taj govor putem mobilnog ili nekako drugacije....Ako to nije protivpravno ili amoralno illi......
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 21:29

Ja ću da vam kažem o čemu se radi. Sandoz je ranije bio zainteresovan, nadam se da je i dalje.

MEDŽAMENT LAŽE KAKO ĆE SANDOZ SADA KUPITI AKCIJE SAMO AKO BUDU U PAKETU, TJ. ORTAČKOM DRUŠTVU, I TO NAVODNO PREKO VUČUREVIĆA ?! udrimile

Ne nasedajte na priče, ne ulazite u Ortačko Društvo, pitajte pravnika nekog za savet, ni lud vas ne bi savetovao da uđete u to društvo.
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 22:15

jednostavno ne mogu a da ne odgovorim na vase price koje nastaju po principu "culo-kazalo" u razbijanju borbe malih akcionara za svoja prava...sada kada smo blizu cilja,tj prodaje akcija ovo nam nije potrebno...to sto vi radite ide u prilog tajkunima!!Sve vreme ovde firmu predstavljate kao najgoru u Srbiji,a pogledajte malo sta se desava u Galenici i Hemofarmu koji su bili jedni od giganata u farmaceutskoj proizvodnji...Te fime su u velikim problemima,kriza je jednostavno svuda,a koliko vidite mi jos dobro plivamo u celoj situaciji...
@ MASTER
Svako od akcionara ima pravo da bira put kojim ce unovciti svoje akcije...posto si se izjasnila da si presla u novu,konkurentsku kompaniju,ko ti daje za pravo da Jugoremediju stavljas u losem kontekstu???
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 22:32

Dokle cete nas uporedjivati sa Hemofarmom i Galenikom oni su mozda u problemu,njima drzava duguje i oni ce to naplatiti kad tad ,a mi mi smo svima duzni kako cemo mi to vratiti kad nam proizvodnja stoi ,nemamo sirovine ali zato imamo soljicu.Mi neplivamo mi tonemo. titanik
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/16/2011, 22:53

@Joksim
Mi ne tonemo sami od sebe , teg oko vrata nam je šoljica, pare se kradu , pardon ispumpavaju iz JGRM . Medžamentu je u interesu da širi paniku i tera kupce, ali ja lično mislim da će nas kupiti neko uskoro. Videćemo...
Nazad na vrh Ići dole
Guinness
Just looking
Just looking



Broj poruka : 33
Localisation : Beograd
Points : 125
Datum upisa : 18.10.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/17/2011, 01:29

Master, kažete da je "realna cena" 10e... Kako ste došli do te cene? Kojim metodom?
Kako je onda moguće da je indikativna cena za prvo trgovanje 333 dinara?
Ja vam skidam kapu za sav trud i pisanje po forumu, ali ste nažalost ili veoma subjektivni i nerealni ili naprosto nedovoljno upućeni u materiju.
Zašto bi neki investitor kupovao akcije po ceni od 1000 din kad iste može da kupi i po 333din? Mislite da u ponudi neće biti akcija i po nižoj ceni od indikativne. Varate se ako tako mislite, jer su ljudi u ovoj zemlji na rubu egzistencije, treba im novac i nemaju vremena za čekanje prave cene već razmišljaju o tome kako da prežive od 1. do 1.
I shvatite jednu stvar koju vam je Sneki već napomenula - izbite iz glave tu pricu " da ćete se prodati"! Ni jedan ozbiljan investitor neće žuriti sa kupovinom. Kupcu nije u interesu da plati nešto skuplje ako to isto može da dobije jeftinije. Kupac želi da zna šta kupuje,a ne da daje milione za firmu gde se ne zna "ko pije, a ko plaća". Pitanje je i ko će kupovati akcije. Možda će Deurić kupovati akcije preko povezanih lica pa šta ćete onda?

Ja vam svima želim svu sreću u ponedeljak i da ostvarite što bolju cenu, ali moje mišljenje je da ako cena pređe 500 dinara treba da skačete od sreće. Daj Bože da grešim, ali ako ste malo pogledali prospekt ja stvarno ne znam na osnovu čega vi očekujete veću cenu.



Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/17/2011, 07:30

@Guinness
Pa naravno da sam subjektivna, ja sam stvarala tu fabriku tt
I poznajem je kao svoj džep, te TVRDIM da vredi za nju dati 10 evra. Naravno, da će investitori tipa ovih sa foruma gledati da je kupe što jeftinije, i to je skroz ok. Ja pričam o kupcu za sve ili veliku većinu akcija, nekog iz farmaceutske branše, e on će dati više para, a najveći akcionari ( u koje i ja spadam ) NEĆE prodavati za 3 evra. Jako puno akcionara je limitiralo nalog na 1000 dinara, a biće ih još više. I ko bude prodavao jer mu gori, prodavaće samo minimum akcija, čekaće za ostatak. Pa od 2001.-ve čekamo, sačekaćemo još malo. Bitno je da ne zavisimo samo od medžamenta, nego da smo izašli na Berzu.
Mi možemo veliku dobit da donesemo u budućnosti, i tu leži naša vrednost. Jugoremedija, to je IME, koje ni Nini a ni Deurić ne mogu tako lako srozati. Raspitajte se malo kakva nam je proizvodnja, ja ću "skromno" reći da smo za mnoge svet izmislili.
A pouzdano znam da je poslednja oziljna ponuda bila na 8.5, i to skoro, ali zapelo je i tu oko šoljice.
slik
Tako da, ako bude nekog ko je dovoljno lud da proda po 333 dinara, slobodno kupite, nećete pogrešiti. Srećno.
Nazad na vrh Ići dole
Srebrni_Zmaj
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 24
Datum upisa : 16.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 17 Icon_minitime6/17/2011, 13:21

Master, imate mejl od mene. sesir
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: