BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AutorPoruka
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime7/31/2011, 19:33

Medarevićka skuplja potpise, lično znam ljude koji su joj dali punomoć. Ko je do sad čekao na profesionalca koji se samo igrao akcionara može da joj da punomoć.

Deurić i njegovi inače nikako ne uspevaju da skupe potpise.

Znam da sam ovde ponekad i lupetao i išeo nekima na živce. U priče oko izlaska na berzu se nisam upuštao jer sam u to neupućen pa sam iznosio to što se dešava u fabrici. U priči oko skupljanja potpisa nisam u mogućnosti da pomognem - ne zato što se bojim, drugi razlozi su u pitanju.
Ali posle svega što sam ovde video i čitao, počeo sam da se pitam da li su ovde neki ljudi ustvari podsticali masu da izađe na berzu namerno, da bi se oborile cene akcija kao što se i desilo? Kome je to odgovaralo?

Master,u poslednje vreme me kopka nešto:
Dobra ti ta nova firma, em ti dala duplo veću platu, em ti dala godišnji od - koliko beše, 2, 3 meseca? Bićeš na moru do septembra, ako se sećam, tako si rekla/napisala? Stvarno dobra neka firma kad radnicima daje tolike plate i tako dugačak odmor... Neko bi pomislio da si profesor, sa tolikim godišnjim, al prevelika ti plata, sem ako nisi direktor neke škole... Ili si još uvek u firmi pa ti cela ta priča paravan da ne bi provalili ko si?
Suspect
Jbg... Kako god padale, kockice se nekako sklope...


Poslednji izmenio Ronin dana 7/31/2011, 19:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime7/31/2011, 19:45

Dodao bih još nešto: akcionari nemaju muda da preuzmu stvar u svoje ruke - ne zato što se boje Deurića i njegovih.
BOJE SE DA PREUZMU ODGOVORNOST ZA SEBE, JER JE UVEK LAKŠE OKRIVITI DRUGE ZA SVOJE MUKE.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime7/31/2011, 21:51

Ronin: post2
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/1/2011, 15:59

POŠTOVANI AKCIONARI JUGOREMEDIJE!!!
VEĆ DUŽE PRATIM OVAJ FORUM I VIDIM DA JE PRIGUSTILO PO PITANJU POVERENJA I KOME DATI PUNOMOĆ. I SAM
SAM BIO U DILEMI PA SAM SE RASPITAO I PROVERIO.
G-đa JELENA MEDAREVIĆ JE OZBILJNA U NAMERI DA GLASA ONAKO KAKO ŽELE ONI KOJI NJOJ DAJU PUNOMOĆ, A TO JE SUPROTNO ONOME ŠTO ŽELE "OVI GORE".
UZ PRISTANAK JM(!!!), NAPISAĆU VAM NJENU eM ADRESU PREKO KOJE MOŽETE DA STUPITE U KONTAKT I ŠTO PRE PRISTUPITE DAVANJU PUNOMOĆJA. VREMENA JE IZUZETNO MALO. POŽURITE!!!
medarevic.jelena@gmail.com

PODSEĆAM VAS DA JE 08.08.11. PONEDELJAK PA IZ TOG RAZLOGA GLEDAJTE DA PUNOMOĆ STIGNE JM NAJKASNIJE DO PETKA.
DISLOCIRANI, IMATE PREPORUČENU POŠTU, POST EXPRESS,...
POZDRAV SVIMA KOJI NEMAJU INTERES DA JR PUKNE TOTALNO.

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/1/2011, 16:30

@Jevrem Hvala vam na kontaktu, mnogima će koristiti
@Ronin Ne bih komentarisala, poslala sam ti PM, i rekla šta sam imala, misli šta hoćeš, i ti i ceo forum, ja znam da sam , ne 100 %, nego 1000 % ispravna. Lepo od tebe što se brineš oko dužine mog godišnjeg, ali moram ti reći da nemam pravo na godišnji jer sam tek 2 meseca u firmi, tako da sam uzela neplaćeno sesir

Ne znam šta da kažem, šokirana sam razvojem događaja. Ja sam već kontaktirala svoje prijatelje da potpišu JM, pošto je očigledno da profesionalac ne skuplja punomoć.Bilo je više nego neprijatno, jer sam ispala budala. Bukvalno sam im rekla, da sam se prevarila i da potpišu JM. Koliko ja znam, profesionalac je zvao ljude i PITAO da li bi mu potpisali, ali na tome je ostalo ( izvor : moji prijatelji čije sam mu telefone ja prosledila ).
JM ne poznajem, ali ona je na dobrom putu da skupi 5 %, Zeks joj je isto potpisao, i obezbediće joj još potpisa. Bilo bi blago rečeno šteta da cela stvar propadne jer fali 10-15 hiljada akcija.
Žao mi je što profesionalac nije bio dovoljno hrabar, ali to je morao reći odmah, a ne čekati nedelju dana pred skupštinu! Izneverio je i moje, ali i poverenje ne samo ljudi sa foruma, nego svih onih koji prate ovu temu.Nadam se da će JM skupiti potpise, jedino rešenje je da se njoj da punomoć. P.S. Ne trpajte Zeksa u isti koš sa profesionalcem, jer je on davno uvideo njegov manjak hrabrosti, i naljutio se na njega, a sada pomaže JM da skupi potpise. Ja sam glupača verovala da će profi nešto zaista i uraditi, ne samo analizirati !
Srećno sesir
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/1/2011, 17:04

Evo i mene ponovo, bila sam banovana (kolateralna steta profesionalca) ali je admin ispao fer (jos jednom mu se zahvaljujem) i ponovo mi dao pristup. U firmi je stanje zalosno, na kasikicu nam daju nadu za platu (jos malo pa nam duguju dve cele isplate) a soljica se gradi. Gospodo akcionari od vas zavisi buducnost firme i vasih akcija, mislim da je krajnje vreme za promene, udruzimo se, zajedno smo jaci.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/1/2011, 18:23

@Milojka
Dobrodošla nazad !

Admin je stvarno fer, čudi me što nam do sad već nije izbrisao temu scratch
Odoh malo u vodu jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/1/2011, 23:28

Skupljaju se punomoćja punom parom,koliko saznajem iz mojih izvora,nadam se samo da će se sve dobro završiti po fabriku a samim tim i po male akcionare i po radnike.Pročitajte vesti od četvrtka,http://www.emg.rs/vesti/srbija/160778.html pa procenite,a što se tiče plata priča se u fabrici da je neće biti,a neko je spomenuo i neku inspekciju.Videćemo .....
toliko kafa
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/2/2011, 00:29

Jevrem ::
POŠTOVANI AKCIONARI JUGOREMEDIJE!!!
VEĆ DUŽE PRATIM OVAJ FORUM I VIDIM DA JE PRIGUSTILO PO PITANJU POVERENJA I KOME DATI PUNOMOĆ. I SAM
SAM BIO U DILEMI PA SAM SE RASPITAO I PROVERIO.
G-đa JELENA MEDAREVIĆ JE OZBILJNA U NAMERI DA GLASA ONAKO KAKO ŽELE ONI KOJI NJOJ DAJU PUNOMOĆ, A TO JE SUPROTNO ONOME ŠTO ŽELE "OVI GORE".
UZ PRISTANAK JM(!!!), NAPISAĆU VAM NJENU eM ADRESU PREKO KOJE MOŽETE DA STUPITE U KONTAKT I ŠTO PRE PRISTUPITE DAVANJU PUNOMOĆJA. VREMENA JE IZUZETNO MALO. POŽURITE!!!
medarevic.jelena@gmail.com

PODSEĆAM VAS DA JE 08.08.11. PONEDELJAK PA IZ TOG RAZLOGA GLEDAJTE DA PUNOMOĆ STIGNE JM NAJKASNIJE DO PETKA.
DISLOCIRANI, IMATE PREPORUČENU POŠTU, POST EXPRESS,...
POZDRAV SVIMA KOJI NEMAJU INTERES DA JR PUKNE TOTALNO.

suny
To mi se već dopada!
I drago mi je ako sam se tu zeznula - SAMO NAPRED!
Ne dajte da vas prave budalama!!

OBAVEZNO DA SE NA SKUPŠTINI TRAŽI:
1. Izmena ove ludačke odredbe od 5% akcija za učešće na skupštini!!
To samo menadžentu odgovara, nikako ne i malim akcionarima, koji će se uvek okoziti dok skupe taj broj potpisa!
S obzirom na broj akcija od 3,5 miliona akcija, mislim da je sasvim primereno da cenzus bude 100.000 akcija za učešće na skupštini!

Ovako je malim akcionarima ludački otežano da imaju svog predstavnika na skupštini - ta tačka je od VELIKE važnosti za ravnopravan i fer odnos prema malim akcionarima !!

Mislim da će Deurić lako prihvatiti taj predlog, jer on je "radnička majka" (podsetite ga na nepravde protiv kojih se i on borio kafa )
I sasvim sigurno će odmah prihvatiti zahtev koji omogućava ravnopravnu zastupljenost malih akcionara na budućim skupštinama!
roshtilj

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/2/2011, 10:40

@Master
Izvini... Pogrešio sam.

A što se ovog Bansovog linka http://www.emg.rs/vesti/srbija/160778.html tiče:

Savet za borbu protiv korupcije neka se pokrije ušima i ćuti, jer svi dobro znaju da je Baraćkin nevenčani muž do nedavno i zvanično bio član upravnog odbora, o čemu se i pisalo ovde na forumu!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 29 Icon_minitime8/2/2011, 10:51

Citat :
A što se ovog Bansovog linka http://www.emg.rs/vesti/srbija/160778.html tiče:

Savet za borbu protiv korupcije neka se pokrije ušima i ćuti, jer svi dobro znaju da je Baraćkin nevenčani muž do nedavno i zvanično bio član upravnog odbora, o čemu se i pisalo ovde na forumu!
post2

Znam,zato sam i reko da procenite sami.Onaj ko prati on je i upoznat sa ovim što se piše u medijima,i ne može se tek tako prevariti.

-------

https://www.aikb.net/viewtopic.forum?t=1308
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 29 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: