BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)

Ići dole 
+63
stock
Folio
Drasko
Boranija
KASRA
Taliano
bellel
bebex46
Inspektor Molder
Teletrader
Qwerty
Djepeto83
Sofke
bjankaden
RobinHood
Sony25
Fmember
Lunja
Aritmeticar
Smile
Igita
Vova82
Steve McQueen
sale2011
Guinness
pepsiman
Kobe Bryant
Big Mile
ajoV
Friz
Dusan
Pampur
Bond
Sneki
Odžačar
Posmatrac023
visibaba
Boby
obradx
Bans
Petarnov
MORNAR
Rogy
Dejansss
Goce
Aki
Momir
truba
AAA
Aleks
Limited011
Ronin
Joksim
profesionallac
MilaNost
BojanNS
rhcp
MASTER
sljaker
Maca
Veseljko
Zex983
Sofronije
67 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 15:25

Uf, uf, uf...
Dobila sam mejl od jedne osobe, koja me je zamolila da ga objavim, i to ću i uraditi, a vi sami procenite šta je u pitanju.

1 од 8 Старије ›Jugoremedija
Примљене X
Одговори
XXXXXXX XXXXX коме: мени
прикажи детаље

Poštovana MASTER,
ne interesuje me ko si,ali znaj da sam zbog tebe imala ogromnih problema.Ljudi su okretali glavu na ulici kada me vide,brisali me iz Fejsbuk prilatelja itd. jer su mislili da si ti ja.Javljam ti se jer želim da te zamolim,a mislim da imaš i moralnu obavezu da to uradiš,da objaviš ovaj moj mejl.Danas sam,posle dužeg vremena srela gospodina Deurića,i popričali smo o svemu.Rekao mi je da ima pismo o namerama od neke Rumunke da nas kupi za osam evra i da će održati sastanak u Kulturnom centru u utorak u 19 h te da poziva sve akcionare da dođu.Moram reći da mi je delovao iscrpljeno i potrešeno,i bilo mi ga je jako žao.Fabrika je zamalo otišla u propast,jer je NELT hteo da otkupi hipoteku od HYPO BANKE u vrednosti od 7.5 milona evra i da nas blokira da odemo u stečaj,to mi je on rekao.Takođe mi je rekao da želi da se svi zajedno prodamo i da svi akcionari odrede neku cenu,on predlaže 10 evra,a i ti si kao stručnjak iz te branše rekla da je sve ispod 10 evra malo.Ne znam šta da kažem,ali smatram da svi mi želimo da prodamo fabriku po što većoj ceni,i da treba da budemo jedinstveni.Želeli ste da izađete na berzu,uspeli ste,ali hajde sada dobro promislite šta ćete dalje,pa nije nikome u interesu da proda za 3 evra.Ja sam rekla svoje,a vi gledajte šta ćete i kako ćete.Zdravka Deurića poznajem 6 godina,i bez obzira šta vi ovde mislili,on nije loš čovek,i verujem da su mu namere da proda fabriku po što većoj ceni iskrene.
S poštovanjem,
XXXXXXX XXXXX
P.S.Nemojte objavljivati moje ime,potpisala sam se da bi vi znali ko vam se obratio
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 15:56

Hm... Da je Zdravko zeleo da proda fabriku po vecoj ceni vec bi to uradio,bilo je dosada puno prilika(pocev od Sekulicevih 20 eura pa do ostalih ponuda koje su iznosile od 10 do 15 eura.

Ovo sada moze biti veoma opasno po nas male akcionare. Na tom sastanku u Kulturnom centru pokusace da obrlati akcionare tako sto ce ih ubedjivati kako je sada najbolje za nas da odredimo manju tj. prihvatljiviju cenu (10 eura),i da ponovo izadjemo na drugi krug tendera u paketu.A ako mu to uspe onda mozete biti sigurni da od akcija necete dobiti nista !

Budite svesni da je drugi krug tendera najobicnija farsa,odnosno kupovina vremena da Zdravko zavrsi svoju fabriku...
Njegov menadzment se dokazao kao najnesposobniji menadzment u istoriji Jugoremedije,i ako mu se pruzi prilika da i dalje upravlja Jugoremedijom,a pruzice mu se ako se desi drugi krug tendera,gotovi smo !!!

Sami ste se uverili da kako vreme prolazi,akcije nam vrede sve manje i manje,a Jugoremedija posluje sve gore i gore !
Prava borba tek predstoji,ovo je bio samo uvod !!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 16:36

@sljaker
Ići ćemo tamo u utorak, ako je istina to za sastanak, pa ćemo čuti. Mi na berzu izlazimo, to je nezaustavljiv proces, do petka bi trebalo da budemo listirani. Uplatili smo novac Agenciji za privredne registre, čim vide uplatu, poslaće nam Izveštaj za 2010.-tu godinu, i ja ću vam ga proslediti putem mejla.
Ne čekamo tender, čekamo samo ponude za prodaju. 8 evra od Rumunke je dobar početak,ali ja mislim da damo nalog brokeru da ne prodaje ispod 10 evra. To je moje STRUČNO mišljenje kao nekoga ko je u toj branši, ali nisam ekonomista i ne mogu da tvrdim da li će nam neko ponuditi 10 evra.
Bila sam ubeđena da ćemo se prodati za 15 evra, ali nisam znala za tolika naša dugovanja i loše poslovne poteze.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 16:44

E sad moram i ja da se javim:
@Master
Da li ti je ta osoba mozda rekla ko je ta ,,rumunka,,?Sve mi to lici na pricu o ,,Rusu,,.
Dakle ko je ta rumunka,koju firmu pretstavlja?
Jedva cekam taj sastanak,nije mi samo jasno kako ce i kada akcionari biti pozvani,jer ako nije danas objavljeno u nekom javnom glasilu,onda moze jedino u ponedeljak,sto mi deluje vrlo nerealno.Ja cu se svakako pojaviti tamo i da ne dobijem poziv.Jedino je pitanje ko ce se od vas(akcionara) pojaviti,nemojte samo da bude kao na vanrednoj,da se pojavim samo ja i ,,soljicari,,.Znaci dodjite svi i nemojte samo nemo da blenete nego aktivirajte se malo,pitajte sta vas zanima,sta vas muci,sta vas boli.
Meni sve ovo lici na spremanje terena za redovnu skupstinu.
Da se razumemo,ja NECU da cekam sledeci tender za sto godina,necu da pristajem na neki nenormalni socijalni program jer cinjenica jeste da tamo ima ljudi koji nemaju tamo sta da traze.Ostanite zdravi u glavi,ne nasedajte na prazne price po stoti put.
@Sljaker


post2
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:05

@zex983
Idemo, ne brini ! Ni ja ne čekam tender, nego se odmah prodajem, tj. što pre, ali ne za 3 evra !
Menadžment JGRM pokušava da spreči razdruživanje naših akcija preko svojih političkih veza tj. SDP.-a ( Rasim Ljajić). U tu svrhu od sredstava JGRM kupljen je propagandni materijal (majice, plakati i sl.), plaćeno gorivo za autobuse i automobile u vlaništvu fabrike za odlazak na miting u Novi Sad u nedelju. Radnici JGRM se teraju da idu na miting, a plate ni od korova. Pa treba platiti taj miting, to je prioritet , a ne plata. Naravno, ne izbijaju od Nebojše Popova, non stop su tamo. Ne znam da li znaju, ali Agencija za privatizaciju je podnela zahtev da se akcije razdruže. tongue
Trenutno se sprema neko obaveštenje za male akcionare, ne znam koje, drže u tajnosti, kao da nećemo pročitati za par dana kad nam stigne. Možda nas pozivaju da dođemo u Kulturni Centar, a možda žele da nas ubede da ne izađemo na berzu.
Sećam se neke Rumunke, vlasnice veledrogerije iz Rumunije, ili nekih apoteka, ne znam tačno. Čućemo u utorak. svadja
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:16

Jeste sad ce vlasnica neke apoteke da nas kupi,ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:17

Čuo sam i ja priču o stečaju, ispade buva da se "ohlade" oni koji žele na berzu.
Takođe sam čuo da je opet bila policija i da su ovaj put Zdravka vodili na čašicu razgovora.
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrac023
Just looking
Just looking
Posmatrac023


Broj poruka : 6
Points : 17
Datum upisa : 05.04.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:25

Kako citam sve ovo izgleda da je vreme da se neko provoza police do zatvor . Cini mi se da bi se mnogi tome Arrow .
A do tada ,, SAMO VAS POSMATRAM MAJKU VAM BOŽIJU,,
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:32

MASTER ::
Uf, uf, uf...
Dobila sam mejl od jedne osobe, koja me je zamolila da ga objavim, i to ću i uraditi, a vi sami procenite šta je u pitanju.

1 од 8 Старије ›Jugoremedija
Примљене X
Одговори
XXXXXXX XXXXX коме: мени
прикажи детаље

Poštovana MASTER,
ne interesuje me ko si,ali znaj da sam zbog tebe imala ogromnih problema.Ljudi su okretali glavu na ulici kada me vide,brisali me iz Fejsbuk prilatelja itd. jer su mislili da si ti ja.Javljam ti se jer želim da te zamolim,a mislim da imaš i moralnu obavezu da to uradiš,da objaviš ovaj moj mejl.Danas sam,posle dužeg vremena srela gospodina Deurića,i popričali smo o svemu.Rekao mi je da ima pismo o namerama od neke Rumunke da nas kupi za osam evra i da će održati sastanak u Kulturnom centru u utorak u 19 h te da poziva sve akcionare da dođu.Moram reći da mi je delovao iscrpljeno i potrešeno,i bilo mi ga je jako žao.Fabrika je zamalo otišla u propast,jer je NELT hteo da otkupi hipoteku od HYPO BANKE u vrednosti od 7.5 milona evra i da nas blokira da odemo u stečaj,to mi je on rekao.Takođe mi je rekao da želi da se svi zajedno prodamo i da svi akcionari odrede neku cenu,on predlaže 10 evra,a i ti si kao stručnjak iz te branše rekla da je sve ispod 10 evra malo.Ne znam šta da kažem,ali smatram da svi mi želimo da prodamo fabriku po što većoj ceni,i da treba da budemo jedinstveni.Želeli ste da izađete na berzu,uspeli ste,ali hajde sada dobro promislite šta ćete dalje,pa nije nikome u interesu da proda za 3 evra.Ja sam rekla svoje,a vi gledajte šta ćete i kako ćete.Zdravka Deurića poznajem 6 godina,i bez obzira šta vi ovde mislili,on nije loš čovek,i verujem da su mu namere da proda fabriku po što većoj ceni iskrene.
S poštovanjem,
XXXXXXX XXXXX
P.S.Nemojte objavljivati moje ime,potpisala sam se da bi vi znali ko vam se obratio

Svako MASTER od nas ima svoj ugao posmatranja trenutne situacije u Jugoremediji tako da razumem XXXXXXX XXXXX osobu koja je od tebe trazila tu uslugu sto u potpunosti opravdava tvoj potez.Licno smatram da su Z.Deuric i njegovi ljudi tokom svih ovih godina svojim ponasanjem i potezima akcionarima predstavljali i prezentovali sebe onako kako njima odgovara stavljajuci ostale akcionare na stranu sto im danas to akcionari skupo naplacuju.Ono sto mogu da tvrdim jeste da je sadasnje rukovodstvo godinama manipulisalo akcionarima tvrdeci nesto da je istina sto nije.Ubedjujuci ocajne ljude(akcionare) da im zele dobro a u stvari od tog dobra veliki broj akcionara vise nije medju zivima.Bolje je biti realan u zivotu i reci ljudima istinu jer kako kaze jedna kineska poslovica:"Cista savest ne boji se kucanja nocu " police .Ljudi su godinama bili "omadjijani" i "opcinjeni" pricom da ce im zivot sutra biti bolji u koliko prihvate pravila igre koje je menadzment na celu sa Z.Deuricem nudio ne razmisljajuci o konsekvencama onoga sto rade.Svakome se na kraju sudi u onoj meri koju je zasluzio.A na tom sudu pored coveka sudi i Bog.

Kada govorimo o ceni akcija.Niko ne tera nikoga da proda svoje akcije za 3 EVR-a sami odlucujete po kojoj ceni cete ih prodati u zavisnosti od trzisne vrednosti koje Berza odredi.Ostavite da trziste odredi realnu vrednost vasih akcija a ne Z.Deuric ili njegovi ljudi to je poenta ove inicijative i nase trenutne diskusije.

Ovom prilikom bih se zahvalio svim ljudima koji su svojim znanjem i iskustvom pomogli akcionarima da ostvare(za sada)svoja akcionarska prava.A takodje bi pohvalio i ljude iz Jugoremedije koji su omogucli akcionarima da na brz i jednostavan nacin njihovi zahtevi budu procesuirani u firmi.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 17:54

Da li se zna nešto u vezi sa Skupštinom? Hoće li je održati ( kako im je rečeno) i kad? Koliko ranije mora da se obaveste akcionari o tome?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 18:50

@profesionalac
Nije mi svejedno ako neko ni kriv ni dužan strada jer misli menadžment da je taj neko ja. Mnoge se osobe sumnjiče da sam ja, ali oni sumnjaju na pogrešne osobe. To je dobro, jer i dalje imam pristup informacijama, a loše jer zagorčavam život "osumnjičenima ". Još jednom se izvinjavam, ali to je sve u interesu fabrike. sesir
@aki
Pa možda štampaju materijal za Skupštinu, kriju kao zmija noge.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 19:37

MASTER ::

Danas sam,posle dužeg vremena srela gospodina Deurića,i popričali smo o svemu. Rekao mi je da ima pismo o namerama od neke Rumunke da nas kupi za osam evra i da će održati sastanak u Kulturnom centru u utorak u 19 h te da poziva sve akcionare da dođu.
Јел Здравко то позива акционаре да дођу на тај састанак преко мејла који је упућен само Мастер са молбом да га објави на овом форуму?
Не знам колико може доброг да изађе из тога, боље сачекај да позову јавно. Овако то изгледа као нека смицалица (бар мени).
Јеси ли можда чула од других људи из Југоремедије да су позвани на тај састанак?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:02

@AAA
Ja sam vam prosledila mejl koji sam dobila, ali sam izbrisala ime i prezime osobe. Ne znači da ta osoba govori istinu, ali to je osoba koja je poslala mejl iz jedne poznate firme u Zr-u, i potpisla se a zna se da su ta firma i ta osoba povezane. Ja znam, čak znam lično tu osobu, ( ako je to ta osoba ) jer je godinama sarađivala sa Jugoremedijom i dolazila u nju, recimo da je većina radnika Jugoremedije poznaje. Ne liči mi na osobu koja govori neistinu, ali možda je nju Zdravko lagao, ko zna ? Saznaćemo uskoro, pa objaviće na Santosu, kao i uvek. Uostalom ta osoba nam nije bitna. Meni je bilo bitno da vam objavim taj mejl da bih se iskupila jer je imala problema zbog mene, a i mislim da je bitno da znate za tu priču o ponudi za 8 evra i o sastanku u Kulturno Centru u utorak u 19 časova. Ne kažem da je to 100 % istina, i naglasila sam kad sam ga objavila, da vi prosudite sami. Ne, nisam čula. Meni je savest mirna, ja sam objavila, pa videćemo šta će biti od svega toga.
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:11

Master, nastavi da ih izluđuješ, carica si!!JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Happy-049

posebno nas zabavlja epizoda kad su te tražili po fabrici Šloser i ekipaJUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Happy-064

ja nemam veze sa JGRM, ali mi je fascinantna slika vođenja fabrike na čelu sa Šloserom i tetkama sa ladnim trajnama... JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 A040
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:17

@odžačar
Hvala, mnogo se trudim. Najjače je kada MENI pričaju i žale se kako sumnjaju na ovu, onu, ovog onog, a ja ih samo slušam i smeškam se. tt
Proveravaju sve, ali bukvalno sve. Gledaju u koliko sati je neko nešto napisao, stalno su online, i onda se brzo razlete da vide na kojim pozicijama su glavni osumnjičeni, zato sam više puta apelovala na ljude da ne pišu iz fabrike. comp
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:41

akcionar ::

2010-06-26, 6:46 pm

sneki@
Da li ti je poznato da bravar u Zrenjaninu ima svoje gorile koje uteruju strah onima koji ne misle poput njega? Poznat je slučaj čoveka iz Melenaca kome je bravar lično dolazio pod prozor sa pretnjama da ne čini šta je naumio. Toliko o slobodi.

Kakav PREPLAŠENI marsovac! alien (ovo je pisao pre skoro godinu dana!)
E, kad se setim kakve ste gluposti pisali, a sad idete "slobodno" na skupštinu!
Bravo! Trebalo je godinu dana ubedjivanja da shvatite...
Neka vam je sa srećom!

P.S. Ako skupite 10-12% potpisa = punomoćje (akcija) imate PRAVO na JEDNO mesto u Upravnom Odboru (UO) Jugoremedije!!
Tek da znate. Posebno ako skupština bude izborna! Treba pre toga pogledati Statut firme, ali je to (oko člana u UO) tako u svim normalnim firmama!!

Master da bude član UO JGRM !!
A ja možda i svrem do ZR, ako platite benzimn i večeru !
Da ne ispadne da sam za dž tupila tastaturu... explod
cyclops

P.P.S. A možda mi i poklonite jedno 3-4 akcije od

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:45

@sneki
Hajde da ti budeš jedna od naših predstavnika na Skupštini ? Plaćamo benzin, a imaćeš i topli obrok roshtilj
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:48

Možda je bolje da to bude "muško" recimo naš Admin ili Pinto?

A da meni pokloniš 1 akciju da se (o)kitim i ja !! od

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:48

@Master
Па зато је то мени сумњиво. Јер ти од никога другог ниси чула(претпоставио сам, јер би у исто време навела да си чула још од некога) за тај састанак осим из тог мејла. Заиста ми то изгледа као нека њихова смицалица према теби.
Изгледа ми као да су се намислили: "Уpec ћемо ми њу".
Мислим да могу само да lale и udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:49

MASTER ::
@odžačar
Hvala, mnogo se trudim. Najjače je kada MENI pričaju i žale se kako sumnjaju na ovu, onu, ovog onog, a ja ih samo slušam i smeškam se. tt
Proveravaju sve, ali bukvalno sve. Gledaju u koliko sati je neko nešto napisao, stalno su online, i onda se brzo razlete da vide na kojim pozicijama su glavni osumnjičeni, zato sam više puta apelovala na ljude da ne pišu iz fabrike. comp

vidim da se trudiš, i svaka čast na petlji!

a oni su smehotres, jedino mi nije smešno kad pomislim na mogućnost da ostvare svoje namere...nemam direktne veze sa fabrikom, ali indirektne da, i znam nekog ko je tamo jako dugo radio i tačno znam kakav profil ljudi je uzjahao vodeću poziciju JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 E025

a kakvi su je ispravni, stručni i obrazovani ljudi nekad davno vodili... JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 K055

iskreno, koliko si ti optimistična? ima li izgleda vaš trud?
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 20:53

@ master
Bila si u pravu, štampaju pozive za skupštinu i lepe koverte
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 21:02

@odžačar
Iskreno, ja sam jako optimistična. Ja znam tu fabriku u šraf i ima perspektivu. Ja bih je kupila za 10 evra, ne bih se dvoumila !
E sad, ko i šta će da ponudi, videćemo. Ko kupuje hoće što jeftinije da prođe, ko prodaje hoće da dobije što više, pa to je normalno.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 21:03

@aki
Još nisu objavili na sajtu.Ko prvi dobije pismo sa pozivom, neka objavi ovde.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 21:26

@Aki
Ako sutra pošalju, dobićemo u ponedeljak, a ako pošalju u ponedeljak, dobićemo u utorak. Jesi li sigurna da je za Skupštinu ?
Prošla redovna skupština je bila u julu, mogu li održati redovnu Skupštinu mesec dana ranije, u junu ? Moramo to proveriti.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/20/2011, 21:49

Da, zaboravila sam da vam kažem, juče je Zdravko bio u Nelt-u i jako je bio nezadovoljan nakon te posete. Ali niko danas ne komentariše u fabrici, pa ni šoljičari, ni razlog ni rezultat te posete. veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 00:24

@ master
Tako sam čula, da li je istina ne mogu da garantujem. Ceo dan štampaju i lepe koverte. Koliko ja znam do sada nikada nisu slali pismeni poziv na sastanak u kulturnom centru, već samo za vanrednu skupštinu. Ako im je rečeno da zakažu novu skupštinu i da dođu 2.6, onda oni to moraju da urade šo pre. Meni deluje logično da je to u pitanju. Ne znam da li postoji neki rok koliko ranije moraju to da urade....predpostavljam da ne.
Nazad na vrh Ići dole
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 00:24

Ronin ::
Čujem da ni sledeće nedelje neće biti plate... kalas kalas

Mislim da si malo promašio temu.
Svojim komentarima ima interneta nema interneta i sl. Samo šumiš ovde. Plata, internet u fabrici su interne stvari Jugoremedije. Pisanjem o tome samo srozavaš ugled i utičeš na cenu i onako napaćenoj Jugoremediji. Šta god da se događalo unutar firme nije dobro da izađe napolje. Ako radiš u JGRM onda treba to da poštuješ.
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 00:56

tj. pretpostavljam....
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 07:26

Dobro jutro kafa
@Aki U redu je, nije ovo škola, desi se svakom da se zabuni. Jednačenje suglasnika po zvučnosti, zato je pretpostavljam, a ne predpostavljam sesir
@Sofronije
Ronin piše o onome što ga žulja, a to je problem svim radnicima JGRM, koji su većinom i akcionari : PLATA . Interneta čas ima, čas nema, ne zbog neplaćanja, nego zbog cenzurisanja, i dobro je da to znamo, kao što znamo i da prate sa kog računara se pristupa ovom forumu, jure nas po fabrici i slično. comp A ronin je stari prvoborac i MNOGO rizikuje, bukvalno se javlja njima ispred očiju. I izbrisao je jedan post, koji je u tom momentu bio jako štetan za Jugoremediju, ja sam ga zamolila, tako da nemoj da mu zameraš, svi smo mi ovde na istoj misiji.
@ronin
Pusti da prođe miting, tu su se istrošili od .Šalu na stranu, isumpavaju pare. Namerno zatežu oko plate, ne bi li se ljudi međusobno svadja . Onda kažu, pa tako će biti ako vas kupi Nelt ili neki novi Nini, naviknite se. I šta će, radnici ko ovce ćute, a usput će im potpisati i punomoć. Lukavi su oni, pa ne bi upravljali firmom 4 godine da nisu.
A možda su rešili i da plate Aventisu licence ? Trebalo je do juče da im uplate 10 miliona.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 09:07

Opet ja od
Dok vi spavate, neko mora i da bude vredan. pec
Sećate li se one priče o "fantastičnom" kreditu koji je naš menadžment uspeo da obezbedi, sa samo 2 % kamate, a kredit je trebalo da bude oko 10 miliona evra ?
E pa, ništa od toga. Nisu im odobrili kredit, što je dobro za nas, jer bi nam akcija vredela 25 dinara. Ako je naša vrednost po bilansu nešto malo manja od 12 miliona evra ( broj akcija * 3.20 evra ), zamislite koliko bi vredela da su se zadužili dodatnih 10 miliona evra. affraid
Da li ste možda obratili pažnju na podatak da je broj zaposlenih u 2010.-oj porastao na 448 sa 410 u 2009.-oj. To je naravno broj samo onih u stalnom radnom odnosu, ima nas više.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 09:48

VAŽNO SAOPŠTENJE
OTVORILA SAM NOVU TEMU KLUB PRIJATELJA JUGOREMEDIJE, POD SVAŠTA NEŠTO. OVO JE MOJ PRVI POST, KOPIRALA SAM VAM GA, PA VAS MOLIM DA SE TAMO PREBACIMO SVAKI PUT KADA BI MALO DA ĆASKAMO I DA DAMO DUŠI ODUŠKA

"Poštovani, pošto smo mi dosta srčani, i iznosimo lično viđenje stvari, drugim rečima prepucavamo se , rešila sam da otvorim ovu temu u Svašta Nešto.
Kako reče Admin, u glavnom podforumu, pravila su oštra !
Razumljivo, ovaj forum uglavnom prate ljudi koji investiraju, a mi smo silom prilika vlasnici naših akcija, uglavnom smo ih nasledili, ili su ih naši roditelji stekli, neki su i kupovali, ali u manjoj meri. Povrh svega toga, i radimo u JGRM, pa gledamo svojim očima kako nam firma kopni, te ne možemo biti suzdržani.
Zato je najbolje da se mi malo sklonimo, tj. vratimo na Svašta nešto :)
Admin neće tolerisati nikakve ispade, već je obrisao neke postove, a znam i da je pretio trajnim banom.
Shvatite da su ovde ozbiljni ljudi, koji žive od invetsiranja, boli ih uvo šta je ko kome rekao, i da li nama kasni plata."
NADAM SE DA SHVATATE MOJ POTEZ, VIDIMO SE NA SVAŠTA NEŠTO, KLUB PRIJATELJA JUGOREMEDIJE.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 18:45

Na temi AKCIJE FUN CLUB diskutuje se o akcijama, predviđanjima u vezi sa cenom istih (neko stručno, neko manje stručno), pratimo promene u knjigama akcionara, bavimo se fundamentalnom analizom i slično. Veoma malo mesta ostavljamo za glupiranje, ponekad kroz prste progledamo nekom starijem članu, ali samo ponekad..
Sve što ne liči na uobičajen nivo pisanja biće obrisano.
Srdačan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 00:18

Citat :
Za dve nedelje akcije Jugoremedije naći će se na berzi, saopštio je član Upravnog odbora ove firme Vladimir Pecikoza. Prema njegovim rečima ovo je dogovoreno s predstavnicima Akcijskog fonda nakon neuspelog tendera za prodaju zrenjaninske farmaceutske kuće. Pecikoza je istakao da je zahtev menadžmenta Jugoremedije da država ne prodaje svoj paket akcija od 42 odsto nezavisno od malih akcionara, koji raspolažu sa 51 odsto akcija.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Borba naših drugara je izgleda urodila plodom!
Zli menadžment je (po)kleknuo!

Evo još jedne akcije na Lelexu!
cyclops
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:08

@Maca
Pa puno ste nam i vi pomogli !
"Lelex"
od
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:16

Prosledjujem odgovor iz JGRM na moj zahtev za izlazak na berzu:
Povodom vaseg zahteva za izlazak na berzu,obavestavamo vas da je ,,Jugoremedija,, AD Zrenjanin podnela dokumentaciju neophodnu za izradu prospekta izdavaoca za organizovanje trgovanja na trzistima berze i ditribuciju hartija od vrednosti,te se najkasnije u roku od 15 dana ocekuje da ce se akcije naci na berzi.
Zahvaljujem svima koji su dali svoj doprinos.
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
» Dijamant a.d. Zrenjanin - DJMN
» PUT U ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: