BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:03

Kobe Bryant nema nikakve veze sa JGRM on je ,pretpostavljam, osoba koja se bavi trgovinom na berzi ali jednostavno je morao nesto kaze ovoj fu.i posto je i njemu jasno sta se desava.
Zamolio bih sve ljude sa foruma da ovoj (nikokaoJA) kreaturi nista ne odgovaraju,nemojte se spustati na njen nivo,nismo mi tu da se prepucavamo vec da razmenjujemo informacije kako nas ne bi pokrali lopovi.
Opet ponavljam MI SMO VLASNICI JGRM NAS IMA MNOOOGO VISE OD NJIH NEMOJTE DOZVOLITI DA VAS LAZIMA I PRETNJAMA UPLASE.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:06

Pa zar ne vidiš da me osoba poznaje?
Ima "loptu" za mene? ljubav cat
Imamo bi i ja "nešto" da joj dam... al ne može preko foruma cat
To bih morao nasamo smoke

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:14

Bili su kod mene da traze puno(moc),ne bih komentarisao kako su zavrsili jer necu da koristim vulgarne izraze.
E SAD da vam ispricam kakvu pricu imaju(ne mogu da citiram bas od reci do reci al ide ovako):
Drzava ce prodati svoj deo ,koji je 42% ako se ne varam,sa paketom akcionara koji daju punomoc????
Pa da li ove price zaista prolaze kod nekog?

Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:27

Nisi nam rekao da li si potpisao?
tongue

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:35

E Kobe bas me vuces za jezik,al ajde kad vec pitas ispricacu ti:
Pocnu oni meni tako tu pricu,malopre sam pisao da se ne ponavljam,i ja im kazem ,,Ajde dajte taj papir,,
Oni mi dodaju punomoc,ja skidam gace obrisem bulju sa njim i vracam im ga,naravno rekao sam im izvolite.
Ne zajebavam se to sam uradio.
Ni to ne bi bilo tako smesno da oni nisu uzeli taj papir i stavili ga u fasciklu :)
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:36

Želim vam da uspete u borbi protiv tih derikoža i prevaranata, što možete samo ako ste složni.

Nisam vlasnik, ali se nadam da ćete mi pružiti mogućnost da to postanem.


_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:43

Znam da ce sada definitivno znati ko sam ja,al verujte mi nije me briga,meni i mojoj porodice je savest cista,a svakako cu posle skupstine svima otkriti svoj indentitet,ja nemam sta da krijem i ne plasim vas se.
Nazad na vrh Ići dole
Nelica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 08.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 17:59

Ovo bi već polako bilo jako dobra priča za Insajder. Možda bi Brankica mogla pomoći..
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 18:00

Zex983 bravo za održanu lekciju iz dostojanstva. Papir su poneli jer osećaju moralnu obavezu da ga predaju bravaru od

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 18:08

Dnevni red

Član 284
(1) Na sednici skupštine akcionara može se odlučivati samo o tačkama dnevnog reda koje su valjano objavljene i uvrštene u dnevni red u skladu sa ovim zakonom , a može se raspravljati i o drugim pitanjima.
(2) Akcionar ili akcionari koji imaju najmanje 10% akcija sa pravom glasa za izbor upravnog odbora društva mogu predložiti i zahtevati da se najviše dva nova pitanja uključe u dnevni red skupštine.
(3) Predlog iz stava 2. ovog člana mora se sačiniti u pisanoj formi u roku od sedam dana od dana objave godišnjeg saziva sednice skupštine odnosno u roku od pet dana od dana objave saziva sednice vanredne skupštine.
(4) Predlog iz st. 2. i 3. ovog člana koji se dostavlja upravnom odboru u sedištu društva, sadrži razloge za davanje predloga, uključujući i predlog odluke kao i imena akcionara koji daju predlog i broj glasova kojim raspolažu.
(5) Akcionar iz stava 2. ovog člana ne može da se računa u više od jedne grupe koja poseduje navedeni procenat glasova.
(6) Ako upravni odbor akcionarskog društva propusti da odgovori na zahtev akcionara u skladu sa stavom 2. ovog člana, ili ako on odbije zahtev, nadležni sud u vanparničnom postupku ima ovlašćenje, po zahtevu bilo kog od tih akcionara, da naloži da se njihovom zahtevu udovolji, o čemu donosi odluku u roku od 48 časova posle prijema zahteva.

Lista akcionara i dan utvrđivanja sastava skupštine

Član 286
(1) Osnivački akt akcionarskog društva može da odredi način utvrđivanja datuma za određivanje liste akcionara koji su ovlašćeni da dobiju pisano obaveštenje o skupštini, da traže sazivanje vanredne skupštine, da glasaju, da podnose predloge u skladu sa ovim zakonom i da preduzimaju bilo koje druge radnje (dan utvrđenja akcionara).
(2) Ako osnivački akt akcionarskog društva ne sadrži datum ili način određivanja dana iz stava 1. ovog člana, upravni odbor svojom odlukom određuje taj dan. Ako upravni odbor propusti da donese odluku o danu utvrđivanja akcionara, taj dan je:
1) u slučaju redovne skupštine, dan na koji je dato obaveštenje prvo dato;
2) u slučaju vanredne skupštine, dan na koji je prvi zahtev potpisan i datiran od akcionara.
(3) Dan utvrđivanja akcionara ne može biti dan koji prethodi danu održavanja skupštine više od 60 dana, odnosno manje od 10 dana pre dana održavanja skupštine.
(4) Lista akcionara pozvanih na sednicu skupštine sastavlja se, na osnovu dana utvrđenja akcionara izvodom iz Centralnog registra hartija od vrednosti i mora biti dostupna u sedištu društva svim akcionarima koji imaju pravo glasa na skupštini, radi ostvarivanja prava uvida i kopiranja kao i mogućnosti stavljanja prigovora na bilo koje neispravnosti na listi.
(5) U listi akcionara navodi se ime i prezime akcionara, odnosno poslovno ime, adresa svakog akcionara i broj glasova koje svaki akcionar poseduje.


_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
nikokaoJA
Just looking
Just looking
nikokaoJA


Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 06.03.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 18:15

Dragi moji, pa šta vas je uplašila moja prisutnost na ovom forumu? Ja sam sama protiv svih vas, pa nemožete da se nosite intelektualno s jednom plavušom?
Kobe Bryante, da ti imaš to što meni nudiš, ti danas ne bi sedeo za računarom nego bi ga negde upotrebljavao, zato ti savetujem da ga turiš sebi u dupe da bude lepo i tebi a i njemu!
Zex983, to što si ti napisao trebalo je da bude duhovito? Dragi moji samo napred sa svojim ispucavanjima, pokažite se ko ste i kako izgledaju oni koji žele da zastupaju interese akcionara Jugoremedije, pa vi mnogo više govorite o sebi nego što ja stignem o vama da napišem!!! Zex983, sad ti je savest definitivno čista hahahahaha...
i uzgred, pa gde su vam ti dokazi??? Hoću crno na belo da vidim to o čemu baljezgate unazad 23 strane a da ništa pametno i istinito niste rekli!!! Ako vi nesmete dajte te vaše dokaze ja ću lično da ih odnesem u policiju i "reći jeste, Deurić je radio to i to, evo dokaza". Hoću DOKAZE imate li ih ili NE? Ja ne vidim da neko od vas objavljuje dokumente koje bi opravdali vaše tvrdnje!
Zex983, trebao si snimiti čin čišćenja sopstvene savesti, kako da ti verujem u nešto što nisam videla?

Edit:
Opomena pred ban!
Svi ste na ivici pristojnog, ali NikokaJA je
prešla tu granicu!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 18:21

To nije trebalo da bude duhovite jednostavno sam rekao stasam uradio a ti vidi kod ovih tvoji sto skupljaju potpise da li je tako bilo.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 19:04

Ово svadja постаје досадно. Престаните да се препуцавате. Немојте да је помињете (nikokaoJA). Игноришите је. По њеним постовима чини се да јој је циљ да скрене тему на svadja. Док се свађамо пружамо ружну слику о форуму - теми, и заинтересовани могу само да стекну утисак да овде нема никога озбиљног већ само пљување (што ће рећи нема корисних информација, већ само вулгарности, па што би уопште и читали овако нешто - а то некоме може бити циљ - дискредитација ове теме на форуму).


Poslednji put izmenio AAA dana 4/16/2011, 19:07, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 19:06

E, pa ne mogu da verujem?? kafa

Odem da vidim koliko je bilo ljudi na mitingu i da se sretnem sa našim Milošem86 koji je došao u Beograd iz Niša na besplatan izlet, a vi ovde prolupali!!

Šta vam je ljudi? Pa zar ne vidite da vas NikotakoGlup namerno provocira?
Pa ona nema pojma ni o čemu...
Vidite da ni na jedno pitanje ne ume da odgovori?
Čist padobranac, ponestalo lekova, šta li??
Manite se budala, gledajte svoj interes i prava!

Sve govori da je dovoljno da osporite punomoćja na ime Deurića i da skupština nema kvorum, to ako budu ignoridsali, znate gde treba da se obratite! !!!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 19:22

E, pa Sneki... post2 halil
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 19:46

@ronin
Radosna vest, biće plata od nedelje ! Zadužili smo se u petak dodatnih 32 miliona kod AIK banke, stavili smo kao zalogu neke od naših preparata, i tako...
Fantastična poslovna politika se nastavlja.

U petak (juče) je predat pismeni zahtev za dobijanje kopija dokumentacije, zakonski rok od 5 dana ističe u sredu. Ako se taj rok ne ispoštuje, ostaje da se obratimo sudu u vanparničnom postupku, koji je obavezan da u roku od tri dana donese odluku kojom primorava JGRM da nam dostavi dokumentaciju. Kupuju vreme, ali čemu to, pitam se ?
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 20:47

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 49388474

Mene licno zanima da li je Upravni odbor Jugoremedije na celu sa tadasnjim predsednikom Upravnog odbora Zdravkom Deuricem omogucio akcionarima da preko svoga punomocnika na osnovu valjano objavljene i uvrstene tacke dnevnog reda u obrazcu punomocja samostalno odluce da li su ZA ili PROTIV toga da Upravni odbor u ime Jugoremedije A.D.Zrenjanin moze dati saglasnost da drustvo unese licence Penicilina i Cefalosporina kao i opremu za proizvodnju tih preparata i tako postane jedan od osnivaca drustva sa ogranicenom odgovornoscu?Da li je ta tacka valjano objavljena i uvrstena u dnevni red tadasnje skupstine akcionara na osnovu koje bi svi akcionari Jugoremedije blagovremeno samostalno doneli odluku dali su ZA ili PROTIV toga ili je ta tacka umetnuta medju postojecim tackama dnevnog reda a da akcionari nisu bili obavesteni o tome i samim tim nisu mogli da odluce da li su ZA ili PROTIV?

Ako neko ima dnevni red tadasnje skupstine akcionara kada je doneta ova odluka neka ga postavi na ovom forumu.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/16/2011, 21:10

@profesionallac
post2
Nazad na vrh Ići dole
nikokaoJA
Just looking
Just looking
nikokaoJA


Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 06.03.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 10:37

Ovaj forum je definitivno diletansko sjatište neradnike! Admin preti da banuje mene, a u prethodnim postovima mene vređaju i nazivaju pogrdnim imenima te mi se preti i nude razne bolesne izopačenosti! A ja kao žena sam diskriminisana i nemam prava da se branim od takvih komentara i ravnopravno učustvujem u diskusiji na ovom forumu! Definitivno sam moralna pobednica kada sam među vas unela toliko panike sa samo par svojih komentara!
Još nešto, Masterka , Prvo lažeš ljude s kojima komuniciraš na ovom forumu pa zatim i samu sebe. Uzgred nađite nekog normalnijeg koga ćete da šaljete da dobije knjigu akcionara na uvid, odabrali ste osobu koja je sklona ekscesima i namerno želite da izazovete neprijatnu situaciju koju bi iskoristili kao argument protiv menadžmenta Jugoremedije. Pošto ljudi znaju ko si, dođi sama sa svojim prijateljima sa ovog foruma i zatraži te tu knjigu od službenica iz pravne službe, lepa reč gvozdena vrata otvara! Stvarate bespotreban front pljujući ljude bez dokaza! O dodatnom kreditu o kojem pričaš, daj napismeni dokaz ovde i sad, objavi dokumenat koji potvrđuje istinitost tvoje tvrdnje!!!
Poruka za Administratora: strane, na kojima su moji postovi i komentari na njih su skunuti u pdf format i već ukoliko sutra biće dostavljeni mom advokatu zbog diskriminacije koju sprovodite nad ženam na vašem forumu jer mi nedozvoljavate da odbranim svoje dostojanstvo i pravo na jednakost.
Svaki vaš zlo - namerni komentar (osim izvinjenja) tumačiću kao atak na na moje lično i dostojanstvo svih obespravljenih žena!

edit:
odmori se nekoliko dana (ban)
i dogovori sa advokatom, baš se radujem toj tužbi!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 10:54

Pa samo one dve masine(ulman i ronhi)vrede vise nego sto su solicari izgradili dosada,ciji je to ulog onda veci luholfarme ili JGRM!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 11:22

@nikokaoJA
Prvo ste Kristinu maltretirali da je ja, sada pišete o nekoj političkoj zaveri ? Mene baš briga, jer je očigledno da nemate nikakvog pojima ko sam, žao mi samo što je Kristina imala problema, a sada će i ova devojka, ničim izazvana. Koliko vam je bio pametan potez da to uradite, obe žene mogu da vas tuže ? Kako vi uopšte znate da sam ja ženskog pola, na osnovu pisanja ? Još jednom ponavljam, super za mene, jer NE ZNATE ko sam od, ali manje super za ove dve osobe koje ste sumnjičili. cekic

A panika je, nije se skupila punomoć ? Gori pod nogama, vuku se očajnički potezi. Poseta Mađarskoj očigledno nije bila dovoljno uspešna, neće biti novog kredita, toliko spasonosnog za šoljicu ?
SVAKI akcionar ima pravo da traži kopiju dokumentacije, i nije na vama da odlučujete ko je podoban da je dobije, a ko ne, i ko je "normalan", a ko nije. Taj isti "nepodobni" vam je bio SJAJAN kada je duvao sa vama u istu tikvu, i vezivao se lancima za fabriku, a sada...
Molim vas, moralna pobednice, da nam odgovorite na postavljena pitanja. Argumentovano nas ubedite da ste u pravu, nemam ništa protiv govor
Nazad na vrh Ići dole
Bane.bg
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Godina : 48
Points : 4
Datum upisa : 06.03.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 12:15

"(1) Ko za drugog iznosi ili pronosi štogod neistinito što može škoditi
njegovoj časti ili ugledu,
kazniće se novčanom kaznom od pedeset do dvesta dnevnih iznosa ili
novčanom kaznom od sto hiljada do četristo hiljada dinara.
(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno putem štampe, radija,
televizije ili sličnih sredstava ili na javnom skupu,
učinilac će se kazniti novčanom kaznom.
(3) Ako je ono što se neistinito iznosi ili pronosi dovelo do teških
posledica za oštećenog,
učinilac će se kazniti novčanom kaznom od stodvadeset do
tristašezdeset dnevnih iznosa ili novčanom kaznom od petsto hiljada do milion
dinara."

Ja bih protiv svih vas podneo tužbe da ste me isklevetali na ovom forumu za krađe, malverzacije i sl. što i predlažem rukovodstvu Jugoremedije da učini. Ne mogu da verujem da je to dopušteno od strane admin. Mislio sam da je ovo jedan ozbiljan forum gde se mogu saznati korisne informacije a ne čaršijske gluposti. Ovde izgleda nema nikog ko je kompetentan da napiše bilo šta korisno a vezano za akcionarstvo i akcionarska prava, čak ste i zakon o privrednim društvima više puta pogrešno tumačili.

Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 13:38

Izvini, a otkud ti znaš šta je ovde istina a šta nije?
Da možda ne podržavaš i nameru NATO da svrgnu Gadafija po scenariju primenjenom u bivšoj SR Jugoslaviji? Veruješ u sve što ti se kaže u vestima na RTS koja građanima hoće da naplati slušanje radija u automobilu???
Verovatno si ubeđen i da su Srpski tajkuni pošteno stekli sav svoj kapital u Srbiji i uredno platili sve poreze?
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 13:41

@MASTER
post2
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 16:35

profesionalac,ako je to to evo dnevnog reda:
JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 4c9f9989d0
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 16:38

profesionalac,a evo i ovo:

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 E712e2a05b
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 18:14

Prosledjujem prvi deo izvestaja(deo koji je ispred gore postavljenog izvestaja u mom prethodnom komentaru)

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 93616539

Koliko vidim ni u jednom pozivu nije definisana tacka dnevnog reda o donosenju odluke da Upravni odbor u ime Jugoremedije A.D.Zrenjanin moze dati saglasnost da drustvo unese licence Penicilina i Cefalosporina,kao i opremu za proizvodnju tih preparata i tako postane jedan od osnivaca drustva sa ogranicenom odgovornoscu.Da li mozete da se setite kada ste dobili obrazac punomocja za te 2 skupstine akcionara odrzane 13.07.2009 i 06.07.2010 godine da li ste imali mogucnost da preko svog punomocnika odlucite da li ste ZA,PROTIV ili UZDRZANI od te odluke koja je ocigledno usvojena na skupstini akcionara zaokruzivanjem jedne od ove tri ponudjene opcije?U koliko vam nije pruzena ta mogucnost da sami odlucite da li ste ZA,PROTIV ili ste UZDRAZNI a nije ni ubacena kao tacka dnevnog reda onda je ocigledno da je neko tada koje bio ovlascen da takvu odluku donese doneo mimo ostalih akcionara sto po meni ima osnova za pokretanje tuzbe protiv lica koje je tu odluku donelo svesno na stetu drugih akcionara.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/17/2011, 22:18

@profesionalac
Ja se ne sećam da je bilo opcije glasanja za izdvajanje ta dva preparata, ali bacila sam te obrasce, čim sam ih dobila, tako da ne mogu da ih postavim ovde, možda ih je neko sačuvao ?
Pitala bih te nešto, zaintrigirao me je deo koji si uokvirio, atiče se dozvole da se ta dva preparata izdvoje. Ne piše naziv tog zatvorenog društva, daje se blanko saglasnost ? A da mi registrujemo neki DOO i tražimo da uđemo u identičan "posao" sa JGRM , pošto nije naglašeno koji DOO je u pitanju ? od
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 06:12

Nije 100 posto provereno, al cujem da nema interneta u firmi i da je iskljucen juce popodne.
I, sta nam to govori?
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 08:33

MASTER ::
@profesionalac
Ja se ne sećam da je bilo opcije glasanja za izdvajanje ta dva preparata, ali bacila sam te obrasce, čim sam ih dobila, tako da ne mogu da ih postavim ovde, možda ih je neko sačuvao ?
Pitala bih te nešto, zaintrigirao me je deo koji si uokvirio, atiče se dozvole da se ta dva preparata izdvoje. Ne piše naziv tog zatvorenog društva, daje se blanko saglasnost ? A da mi registrujemo neki DOO i tražimo da uđemo u identičan "posao" sa JGRM , pošto nije naglašeno koji DOO je u pitanju ? od

Upravo tako MASTER, nije naglaseno koje je drustvo sa ogranicenom odgovornoscu u pitanju sto otvara mogucnost svakom akcionaru Jugoremedije da osnuje svoj DOO i participira svojim kapitalom(akcijama Jugoremedije) u njemu.Zasto bi ovi akcionari bili privilegovani u odnosu na druge akcionare ako se zna da Jugoremedija pripada svakom akcionaru onoliko u zavisnosti koliko taj akcionar ima akcija u njoj?Jedini nedostatak u celoj ovoj prici bi bio taj u koliko bi se dokazalo da je gore navedena doneta odluka Upravnog odbora Jugoremedije ne zakonita .
Za pocetak obratite paznju na clan 104 stav 4 i stav 5 Zakon o privrednim drustvima

DRUŠTVO S OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU

Član 104
(1) Društvo s ograničenom odgovornošću u smislu ovog zakona jeste privredno društvo koje
osniva jedno ili više pravnih i/ili fizičkih lica, u svojstvu članova društva, radi obavljanja
određene delatnosti pod zajedničkim poslovnim imenom.
(2) Društvo s ograničenom odgovornošću odgovara za svoje obaveze celokupnom
imovinom.
(3) Član društva s ograničenom odgovornošću ne odgovara za obaveze društva, osim do
iznosa neunetog uloga u imovinu društva.
(4) Društvo s ograničenom odgovornošću može imati najviše 50 članova.
(5) Ako se broj članova društva s ograničenom odgovornošću poveća iznad broja članova iz
stava 4. ovog člana, ali ne više od 100 članova, i ako se taj broj održi u periodu dužem od
godinu dana, to društvo menja pravnu formu u formu zatvorenog akcionarskog društva.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 08:44

Digresija: neta u firmi navodno nema jer nije placen.
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 10:57

Ronin ::
Digresija: neta u firmi navodno nema jer nije placen.

Koji kreteni, stvarno su prekršili svaku meru, još samo da počnu da batinaju po fimi neistomišljenike. Jel sa ovim i ovakvim ljudima i ponašanjem idemo ka Evropi. Zemljo otvori se!

Drugari koristite netbuk komp sa 3G modemom, košta vas nešto jače od 10k dinara, ali je vrlo zgodan za rad, da ne pričam o novim mobilnima... Ne zavisite od volje pojedinih bravara i sličnih genijalaca.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 12:44

Malo pre mi javila pticica da je krenuo net u firmi ali da ne moze dalje od Google-a, ne moze da se dovuce NIJEDAN link iz pretrage.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 15:23

profesionalac,evo primera ovlašćenja koje sam poslao 16.06.2009.godine a dobio sam ga 14.06.2009.:

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 E858130212
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 Icon_minitime4/18/2011, 15:33




profesionalac,a evo i ovlašćenja koje sam dobio za VI redovnu sednicu zakazanu za 06.07.2010.godine:

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 25 08f4996fc2
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 25 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
» Mlekoprodukt a.d. , Zrenjanin-MLKP
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: