BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS

Ići dole 
+24
Perapostar
cukicezar
Ars Vivendi
Smile
Ilija123
Verona
Aca123
Keops
Limited011
MORNAR
ppetrovic
Momir
mirjana mirjana
marjanovicgane
Huls
Stuffearn
Delboj
Nisam lep al sam glup
Dalaj Lama
adamm
mili61
Bond
DejanJ
SlobaUra
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/2/2023, 09:32

Izašao je izveštaj za prvih 6 meseci osiguranja autoodgovornosti na NBS (OVDE)

Dunav 1.24 milijarde dinara više premije u odnosu na prvih 6 meseci prošle godine. Dunav je uvećao market share na AO sa 29.61% na 30.33%. Broj odštetnih zahteva veći za 35 u odnosu na isti period prošle godine (u procentima 0.24% više odštetnih zahteva)

C R A Z Y, marjanovicgane, Nisam lep al sam glup and Stuffearn like this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/4/2023, 11:32

Dejane, pišete ubedljivo najkorisnije komentare na forumu te sam vas apgrejdovao  na prvu tablu. Mislim na berzu  a ko je prva tabla u šah - zna se. sesir

Nisam želeo da vas pitam na temu NIIS-a o tome gde ste pronašli koliko NIS ima depozita na štednji da ne bih prekrio vaš izuzetno koristan komentar.  Molim vas da postavite linkove da i mi vidimo.

I još nešto, Zamolio bih vas da iznesete mišljenje o ovome:

Primetio sam da da o Dunav osiguranju cure informacije. Do sada se je uvek po kretanju cene pre polugodišnjeg moglo zaključiti kakav je polugodišnji. Po toj logici mi se čini da rezulčtat i nije tako dobar kao što mislimo jer da je dobar pretpostavljam da bi se to već odrazilo na cenu i količinu scratch
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/4/2023, 12:40

marjanovicgane ::
Dejane, pišete ubedljivo najkorisnije komentare na forumu te sam vas apgrejdovao  na prvu tablu. Mislim na berzu  a ko je prva tabla u šah - zna se. sesir

Nisam želeo da vas pitam na temu NIIS-a o tome gde ste pronašli koliko NIS ima depozita na štednji da ne bih prekrio vaš izuzetno koristan komentar.  Molim vas da postavite linkove da i mi vidimo.

I još nešto, Zamolio bih vas da iznesete mišljenje o ovome:

Primetio sam da da o Dunav osiguranju cure informacije. Do sada se je uvek po kretanju cene pre polugodišnjeg moglo zaključiti kakav je polugodišnji. Po toj logici mi se čini da rezulčtat i nije tako dobar kao što mislimo jer da je dobar pretpostavljam da bi se to već odrazilo na cenu i količinu scratch
Zdravo Gane,

Iz kvartalnog izveštaja NIS-a (https://www.belex.rs/data/2023/07/00134300.pdf) na  77. stranici su dve tabele (tabela 4 i 5) sa gotovinskim ekvivalentom i kratkoročnim finansijskim plasmanima. Na strani 83. su dugoročne obaveze a na 82. su kratkoročne.

Nisam primetio to u prethodne 3 godine. Prošle godine je pred polugodišnji izašla vest na koji način će podeliti akcije društvenog kapitala (krajem aprila ako se ne varam) pa je to uticalo na pad cene.

marjanovicgane likes this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/4/2023, 14:40

Bio sam ranije akcionar ove kompanije i primetio sam da info o rezultatima curi, pogotovu kada su rezultati bili dobri akcija je skakala mesec dana pre objave, vrlo verovatno je neko znao. Sada vidim mršavo se trguje i nema skoka pa me  ne greje. 

U svakom slučaju ostaje nam da vidimo šta će biti. Nadam se da će objava biti uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2049
Points : 5694
Datum upisa : 06.12.2008

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/4/2023, 22:24

Gane ČESTITAM!
Postao si VIP član....
99

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/5/2023, 12:28

Momir ::
Gane ČESTITAM!
Postao si VIP član....
99

Nisam VIP, ja sam Prva tabla u šah. To je moja titula. Majku mu, valjda ste to mogli da naučite do sada. 

PS:

Doduše ima jedan kuriozitet......na ovom forumu samo ja igram šah od

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/7/2023, 12:26

marjanovicgane ::

 ja sam Prva tabla u šah. To je moja titula.

PS:

Doduše ima jedan kuriozitet......na ovom forumu samo ja igram šah od

Zbog novih članova. Ruku na srce pozvao sam svakog ko hoće da igra da ne ispadne da se zajebavam stvarno opasno igram, pa ako neko želi možemo da odigramo na lishess-u. Samo da vas obavestim da sam promenio nik i sada glasi Gane9. Pa eto, ako naiđe neki novi ko igra šah vrlo rado ću odigrati.

U vezi Dunav osiguranja možda je polugodišnji stvarno dobar (verujem Dejanu koji je dao odličnu analizu), možda su uzrok ovako niskoj ceni oluje i velika šteta u drugom polugodištu scratch
Nazad na vrh Ići dole
ppetrovic
VIP
VIP



Broj poruka : 31
Points : 62
Datum upisa : 27.07.2023

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/7/2023, 12:51

Nešto mi se čini da će oluje i nevremena da imaju uticaja i na sledeći kvartal pošto izgleda još nije gotovo sa istima... opet, sumnjam da to čini DNOS lošom kupovinom na duže staze
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/7/2023, 13:28

Bonde molim te kad budeš u mogućnosti da nam okačiš promene.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/8/2023, 12:51

Promene: 13.07 - 08.08.2023. (T-2) ili 10.07 - 03.08.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 17-Promene-13-07-08-08-2023

Nisam lep al sam glup and DejanJ like this post

Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/10/2023, 23:30

Novim zakonom investitori su obavezni da pre početka gradnje nekog objekta prilože polisu osiguranja šteta trećim licima, kao i gradilišta u toku gradnje.

Alonisos, marjanovicgane and Nisam lep al sam glup like this post

Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/15/2023, 16:35

Dividenda isplacena ...
Arrow

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/16/2023, 12:52

Lagani potop danas
pec
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/16/2023, 21:08

Dal mi se čini, il je tačno da je prošle godine dividenda bila 10 x veća?
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/16/2023, 22:42

Mislim da je bila ca 3 puta veca prosle i recimo 8 puta veca pre 2 god. Grubo se secam, nisam siguran skroz.
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/17/2023, 10:41

MORNAR ::
Dal mi se čini, il je tačno da je prošle godine dividenda bila 10 x veća?
Ove godine neto dividenda je bila ~29 dinara
Prošle godine je bila ~88 dinara
pre 2 godine na manji broj akcija (na 4.5 umesto 15 miliona) neto dividenda je bila ~305 dinara.

Nisam lep al sam glup and Stuffearn like this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/17/2023, 12:48

Opustite se DNOS je Dijego Armando Maradona srpske berze kafa
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/17/2023, 12:56

marjanovicgane ::
Opustite se DNOS je Dijego Armando Maradona srpske berze kafa
Ja uopšte nisam nervozan, čak naprotiv uzbuđen sam što imamo mogućnost da kupujemo na popustu još neko vreme. Uvećao sam poziciju za još 30%, nadam se da neće izaći polugodišnji dok NIS ne isplati dividendu da mogu još akcija da uzmem.
Nazad na vrh Ići dole
ppetrovic
VIP
VIP



Broj poruka : 31
Points : 62
Datum upisa : 27.07.2023

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/18/2023, 15:18

Sudeći po današnjem obimu izgleda svi čekaju polugodišnji kao zapete puške
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/24/2023, 13:50

Opraviše se malo, ne znam da li ljudi počeše da prebacuju dividendu NIIS-a u DNOS ili su počele da cure informacije u vezi polugodišnjeg scratch

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/24/2023, 13:56

marjanovicgane ::
Opraviše se malo, ne znam da li ljudi počeše da prebacuju dividendu NIIS-a u DNOS ili su počele da cure informacije u vezi polugodišnjeg scratch
Verujem da je ovo prvo, saznaćemo za 3 dana kada izađu promene :)

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/24/2023, 14:18

Cenim da je ovo kratkoročna pojava. Ima reinvestiranja dividendi, tu nema dileme. A čak i ako rezultati budu dobri, a trebalo bi da budu bar solidno bolji od prošlogodišnjih, mislim da će i to biti relativno kratkog daha.
Moja logika je da su se veliki mahom ispucali ali i nema većih količina odjednom koje su njima primamljive, dok "narod" ima još mnooooogo akcija kod sebe i prodaju sporadično, kako koga pritera ili izgubi strpljenje nakon što shvati da je ovo isplativo tek na duže staze.
Mislim da ovde treba samo lagao i strpljivo.
 sesir

marjanovicgane likes this post

Nazad na vrh Ići dole
mirjana mirjana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 92
Points : 313
Datum upisa : 22.11.2019

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/25/2023, 14:44

Slažem se.

Sve pojave na ovom svetu su kratkoročne, ako se upoređuju sa dužim periodima vremena.

Njihova kratkoročnost omogućava da se na berzi ostvari dobitak, ali i gubitak.

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
mili61
VIP
VIP



Broj poruka : 526
Points : 1640
Datum upisa : 28.01.2013

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/25/2023, 19:36

Narod  ima  jos  mnogooooo akcija i  bice  ponuda  na  900 din.  jos kad prodje  euforija dividende NIS

_________________
kafa

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/27/2023, 10:51

Promene: 08.08 - 27.08.2023. (T-2) ili 03.08 - 23.08.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 18-Promene-08-08-27-08-2023

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/28/2023, 12:27

mili61 ::
Narod  ima  jos  mnogooooo akcija i  bice  ponuda  na  900 din.  jos kad prodje  euforija dividende NIS

Nisam toliko siguran da će biti još dugo za ispod 1000 dinara da se kupe akcije, čim izađu polugodišnje finansije verujem da idemo dobrano na gore. Ja očekujem polugodišnji da pokaže profit od minimum 1.5 milijarde dinara. Takođe od ljudi koji su dobili akcije nisu svi zainteresovani da prodaju akcije, jedan solidan deo je već prodat, drugi ljudi veruju da ovo vredi više npr. DDOR je prodat za 125€ po akciji a imali su 2.25 miliona akcija što bi značilo da je 15€ neki minimum za Dunav uzevši u obzir da imaju 7 puta više akcija a ostavljajući po strani da je DDOR u momentu prodaje imao 120 miliona € premije a Dunav sada 300+ miliona €. 

U drugim vestima izveštaj AO za jul Dunav i daljle prati trend od početka godine sa dodatnih 200 miliona dinara zaključene premije svakog meseca. Trenutno su na +1,45 milijardi dinara (22.14%) više premije u odnosu na 7 meseci prošle godine. Što se tiče šteta 191 šteta više u odnosu na 7 meseci prošle godine (1.13% više šteta).

marjanovicgane and Nisam lep al sam glup like this post

Nazad na vrh Ići dole
Keops
Just looking
Just looking



Broj poruka : 15
Points : 47
Datum upisa : 26.03.2020

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/30/2023, 15:03

marjanovicgane ::
Opustite se DNOS je Dijego Armando Maradona srpske berze kafa

Da li je to dobro ili loše? Maradona jeste bio jedan od najboljih fudbalera, ali u nekom drugom smislu, on je propao i prilično rano završio svoj život. Da li je DNOS prva ili druga verzija ovog Argentinca? 😁

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/31/2023, 14:58

Da li zaboraviše na polugodišnji scratch Šta rade ovi ljudi, sve se to sakupilo malojumno i  nesposobno, Zovite Vučića da ih  opravi  inače ćemo biti u neizvesnosti  do nove godine  od

Brate Keops,

Mislio sam da kao što je Maradona sa svim manama i nesavršenostima ipak  najbolji fudbaler svih vremena.... da je tako i ovo najbolja akcija za ulaganje na srpskoj berzi.

Keops likes this post

Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime8/31/2023, 22:23

marjanovicgane ::
Da li zaboraviše na polugodišnji scratch Šta rade ovi ljudi, sve se to sakupilo malojumno i  nesposobno, Zovite Vučića da ih  opravi  inače ćemo biti u neizvesnosti  do nove godine  od

Brate Keops,

Mislio sam da kao što je Maradona sa svim manama i nesavršenostima ipak  najbolji fudbaler svih vremena.... da je tako i ovo najbolja akcija za ulaganje na srpskoj berzi.
Ne znam da li kasne polugodisnji zbog imenovanja novog direktora berze.
Malo mi cudno da DNOS, TGAS, IMPL i DINN svi kasne sa objavom polugodisnjih…
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/1/2023, 12:40

Koliko god smo banan država, baš je čudno, pogotovo što na nekim je več došlo do naglog skoka ili pada. Ali diša ne potpisuje te izveštaje zar ne, smo ovlašćeno lice te kompanije?
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/1/2023, 12:51

Evo pregledao sam sva 4 sajta, niko nema objavu ni na svom sajtu.
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/3/2023, 19:08

Nešto življa investiciona aktivnost koja je na Belexu dolazila krajem avgusta usled objave polugodišnjih finansijskih izveštaja, ove godine je izostala usled promene regulative koja je kompanijama ostavila 30. septembar kao krajnji rok za objavu polugodišnjih rezultata.


Eto razloga zasto svi kasne, pomeren je rok za dostavu...

hund, marjanovicgane, Nisam lep al sam glup and SlobaUra like this post

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/10/2023, 12:59

Promene: 27.08 - 09.09.2023. (T-2) ili 23.08 - 06.09.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 19-Promene-27-08-09-09-2023

marjanovicgane and Nisam lep al sam glup like this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/14/2023, 16:02

Ukupan br akcionara se lagano smanjuje, ali obimi su uglavnom mali. Ima li neko uvid koliko je još ostalo podeljenih akcija u igri?
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 2 Icon_minitime9/15/2023, 11:54

Nisam lep al sam glup ::
Ukupan br akcionara se lagano smanjuje, ali obimi su uglavnom mali. Ima li neko uvid koliko je još ostalo podeljenih akcija u igri?
Ja sam vodio evidenciju ali sam odustao na oko 900.000. akcija. Po nekoj mojoj proceni isprometovano je oko milion akcija do sada - ne više od toga. kafa

Nisam lep al sam glup and Ilija123 like this post

Nazad na vrh Ići dole
 
Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS
» Globos osiguranje a.d. Beograd - GLOS
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» AMS Osiguranje a.d. - AMSO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Osiguravajuća društva fun club-
Skoči na: