BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???

Ići dole 
+15
Gocili
Zile
Maca
Roman Abramovich
Boranija
Momir
AkiTaki
Dalaj Lama
Fmember
Limited011
MORNAR
Cicija
Floxed
Ars Vivendi
Dragan555
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/20/2021, 12:12

Citat: ::
Ma ne trebaju nam drugi ljudi da dođu na red, sve dok ovaj radi kako treba.
Zašto bi rizikovali ?  Tim koji pobeđuje, ne menjaj

On je pod pritiskom ljudi iz svoje stranke, koji bi da dodju na njegovo mesto i dobiju neku sansu.
Iskreno mislim da ce ostati na tom mestu dok mu bude odgovaralo, odnosno dok okolnosti budu povoljne, jer je njegova ideja da udje u istoriju kao pozitivan vladar i pobednik za razliku od svojih prethodnika.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn

Popaj likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/22/2021, 14:45

Evo jednog pretendenta...
Vulin je za TV Prva kazao da će se on lično kandidovati za predsednika ukoliko to Vučić ne uradi.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/23/2021, 22:44

Gocili ::
Evo jednog pretendenta...
Vulin je za TV Prva kazao da će se on lično kandidovati za predsednika ukoliko to Vučić ne uradi.

od od od od od od od od od od od od od

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/23/2021, 22:59

Naravno da se radi o BUDALI !
Ali ne vidim ni da iko drugi može da pobedi AV!
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/23/2021, 23:44

MORNAR ::
Naravno da se radi o BUDALI !
Ali ne vidim ni da iko drugi može da pobedi AV!

Nema nikakve potrebe da ga iko pobeđuje, čim prvi odbori počnu da padaju, sve će da počne da se ruši kao kula od karata.

Sa funkcija će ići u zatvor, jedan po jedan. Od predsednika mesne zajednice pa na dalje.

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 13:55

AkiTaki ::
MORNAR ::
Naravno da se radi o BUDALI !
Ali ne vidim ni da iko drugi može da pobedi AV!

Nema nikakve potrebe da ga iko pobeđuje, čim prvi odbori počnu da padaju, sve će da počne da se ruši kao kula od karata.

Sa funkcija će ići u zatvor, jedan po jedan. Od predsednika mesne zajednice pa na dalje.
od Dobar vic.  Vic godine.  od
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 15:38

Popaj ::
AkiTaki ::


Nema nikakve potrebe da ga iko pobeđuje, čim prvi odbori počnu da padaju, sve će da počne da se ruši kao kula od karata.

Sa funkcija će ići u zatvor, jedan po jedan. Od predsednika mesne zajednice pa na dalje.
od Dobar vic.  Vic godine

Znaš kako se kaže:" Ko se zadnji smeje, najslađe se smeje".

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2020
Points : 5441
Datum upisa : 07.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 19:42

Aki, slažem se, videćemo ko će se na kraju smejati, ali niko od vas koji priželjkuju hapšenje AV & ekipe, da nam kaže KO će biti taj koji će ga pobediti na izborima ili koja je to partija.....


_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 19:51

Ja sam rekao, pročitaj iznad.

Dejan Bodiroga

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2020
Points : 5441
Datum upisa : 07.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 20:04

AkiTaki ::
Ja sam rekao, pročitaj iznad.

Dejan Bodiroga

Ne verujem da će on hteti da se petlja u politiku, ali nada umire poslednja....

Ovako kako to izgleda Popaj je u pravu: dobar vic!

Ja sam mišljenja da bilo ko, pa čak i Bil Gejts da se kandiduje ne bi pobedio...

Nije AV savršen, ali stvarno se vidi da opozicija niti ima protiv kandidata niti razmišlja da bi mogla da ga pobedi.

Već je neko napisao: najbolje je da opozicija (ironično) pozove biraće da svi glasaju za AV pa da dobije jedno 99,99% - pa da se onda zajebavaju s tim rezultatom....

Tako stoje stvari i samo nešto strašno može to stanje da promeni, recimo uspešan atentat na AV, u šta ne verijem (ovo je šala - tek da smirim policiju ako ovo čita)....

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/24/2021, 21:26

Kada kažem Bodiroga, mislim na neuprljanog čoveka koga cela nacija voli i koji je nestranačka ličnost.

Umesto Bodiroge, možeš odmah da zameniš, na primer. Dragan Bjelogrlić (za njega se ne može reći da nije zainteresovan, vidi se po poslednjim događajima), Nikola Kojo (rekao bih da je zainteresovan još od ranije), bilo koji glumac ili glumica, zašto ne?

Ima dosta ljudi koji bi lako pobedili, samo je bitno, nestranački i poznat naciji.


Evo ti predloga, Jelisaveta Sabljić. 'ladno pobeđuje.


Sada shvatate šta želim da kažem?

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 10:38

Aki mislim da nisi u pravu. Jelisaveta je već baba, nije za to.

Nikola je popularan, ali kao glumac, ali nema on taj ugled i dosadašnje ponašanje nije to to.

Dragan je prosuo kantu mleka sa ovim skorašnjim nastupom.  Inače mi je odavno antipatičan,
deluje nadmen, uobražen, mali iskompleksirani čovek, ali možda i grešim pošto ga ne poznajem lično.
Svaka uloga mu je da glumi nekog frajera, a sakrivaju koliko je mali. Mada dobar je glumac, nema šta.

Nisi spomenuo Novaka Đokovića.  E taj je miljenik nacije i on bi pobedio svakog kandidata,
ali njemu to nije nimalo potrebno, pored svega što je postigao i zaradio.
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 11:52

Mislim da ce AV biti jedini kandidat za predsednika.
Mozda SNS jos kandiduje Vulina, Sapica ili Anu Brnabic, onako da ne bude prazan glasacki listic.

Nikad ovde politicka scena nije bila pljuvaonica u rukavicama kao u zemljama sa duzom parlamentarnom tradicijom. Uvek je ovde bilo malo vise primitivizma.
Doprinos koji je AV dao razvoju politicke kulture u Srba je sto je za njegove vlasti tako nedorasla politicka scena, recimo pljuvaonica - evoluirala u obicnu septicku jamu.
U takvom necemu naravno da znacajan deo politickog korpusa ne zeli da ucestvuje.
Ostao je sam a se igra u toj svojoj igraonici koju zove parlamentom  i naravno da se us.ao od straha kad je video sta je napravio. Naravno i "partneri sa Zapada" su mu lepo objasnili da to tako ne ide, tojest da je sledeci korak da postane parija, Taliban, Lukasenko, kakogod - neko s kim ne sme da se komunicira.
Moze on sad i da ne da Kosovo, zbog cega ga Zapad jedino drzi iznad vode, ali ako rese da mu je isteklo vreme pustice ga niz vodu kao od sale.

Dejansss likes this post

Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 12:36

Scena je onakva kakvi su nam političari (s obe strane)...

A sve ozbiljnije opozicione stranke izjavljuju da neće da priznaju Kosovo, neće da se učlanjuje u NATO....
Pa zašto bi onda Zapad menjao AV za nekoga ko zastupa vrlo sličnu politiku?
Oni jedino obećavaju da će "uvesti" demokratiju... ali i "revanšizam" spram SNS i novinara tabloida i urednika TV.

Osim toga EU ima svojih problema sa Orbanom, Poljskom, a desnica je u skoro svim članicama sve jača.

Jedino Ameri imaju nekog interesa oko Kosova, ali su trenutno zauzeti oko Avganistana, a biće i cirkusa oko impičmenta Bajdena, bar će to jedno vreme biti njihova tema, pre svega.
A da ne pominjem Kinu, koja je za njih noćna mora!

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 15:59

ako neće Vučić da se kandiduje, evo ja ću

https://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/461/svet-poznatih/4489051/dzon-calis-drzavljanin-srbije-biografija.html


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 20:47

E, ovog kandidata smo zaboravili.

https://www.youtube.com/watch?v=4JoqZPLfMY4

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime8/25/2021, 22:06

Slotere Niče, Beograd ti kliče!!

kod viljuska

Jednostavno: NEMA BOLJEG!!!
armo

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/1/2021, 19:02

Veselin Simonović:

Bio sam zagovornik bojkota prošlih izbora, ne zato što nije bilo fer izbornih uslova, već zato što je opozicija bila slaba i bez ikakvog jasnog programa, pa je valjalo pustiti Vučića da uz pratnju trabanata trči sam. Najveći uspeh bojkota je činjenica da su i u evropskim institucijama shvatili da u Srbiji nema fer i demokratskih izbora.

Sad, međutim, ne zagovaram bojkot, samo zbog jedne činjenice – demokratska opozicija ima šansu da pobedi na izborima u Beogradu. Zato mora da izađe i na predsedničke i eventualne vanredne parlamentarne izbore, iako na njima ne može da pobedi. Znam da se opozicionim političarima i njima naklonjenim analitičarima ne dopadaju ovakvi zaključci, ali kao novinar nemam pravo da obmanjujem svoje čitaoce.

Navešću nekoliko činjenica u prilog ovoj tvrdnji: na poslednjim predsedničkim izborima Aleksandar Vučić osvojio je 2.012.788 glasova, a lista sa njegovim imenom je na parlamentarnim izborima osvajala – 2014. godine 1.736.920, a 2020. godine 1.823.147 glasova. Da li će godinu posle poslednjeg glasanja opasti broj glasača Aleksandra Vučića? Lično mislim da ni jedna afera nije ni za procenat-dva umanjila broj sigurnih glasača velikog vođe. Da li iko u postojećim opozicionim strankama, pa i eventualnim koalicijama može da prepozna neku koja može da sakupi i pola miliona glasova.

Mogu opozicioni lideri da se ljute na istraživače javnog, ali je jasno i da pojedinačno ni jedna ne bi u Srbiji prešla 10-12 procenata. Zato je pobeda u Beogradu i toliko važna, a da je opozicija više radila na programskim ujedinjavanjima, sa novim nekompromitovanim ljudima, a manje kukala za pet minuta na RTS-u, mogla bi da osvoji i 30 odsto glasova na parlamentarnim izborima.

A ja kažem ni u BG neće pobediti....

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/1/2021, 19:15

Pa, ako ljudima ni jedna afera nije dovoljna da promene mišljenje onda im niko drugi nije kriv do njih samih za stanje u kom se nalaze.

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/1/2021, 22:09

Hmm... "afere" - to je negativna kampanja, opozicija se ali potpuno usresredila na negativnu kampanju: afere, silovanja, krađe, lopovi, mafijaši itd...

Nešto od toga je možda i tačno, ali konkretni dokazi za na pr. krađe - nema.
A opet sve što je dobro SNS uradio opozicija kritikuje, pa čak i izgradnju auto-puteva, prodaju 63% Bora ili Smederevsku železaru... a da ne pominjem da se sva mržnja opozicije usresredila na AV i njegovog sina - to ne donosi nove glasače!!

Tvrde da se država raspada, da u Beogradu ne funkcioniše ništa, da gradski saobraćaj ne funkcioniše, da građevinska mafija širi---- ništa od toga ja ne vidim. Nasuprot: sve gradske službe super funkcionišu, građevinsaka mafija (?) ona sigurno postoji, ali mene lično ne ugrožava...

A i beograd na vodi ODLIČNO izgleda, ko je tu koliko dobar, mene kao glasača ne zanima, (a skoro sam tamo bio i gomila ljudi tamo sedi u ekskluzivnim restoranima i uživa) samo vidim da je taj deo grada predivan.

E sad, nekome se ne dopada moderan deo grada (možda i liči na Dubaji) ali ima ljudi kojima se to dopada, ti isti se užasavaju od Skadarlije jer je za njih to seljana...

Kao i Guča protiv Exit festivala - valjda treba da postoje i JEDNI I DRUGI, bez obzira za koga glasaju?

Negativna kampanja može samo da se olupa o glavu opoziciji - treba nam pozitivna kampanja

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
AkiTaki
Our family
Our  family



Broj poruka : 340
Points : 743
Datum upisa : 15.12.2019

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/2/2021, 13:29

Vidiš Momire, to što pričaš je strašno.

Da smo normalna država i pre svega normalno društvo, postojao bi MORAL. Kada bi predsednik države ili bilo koji njegov najdalji rođak samo bio viđen (ništa dokazano, nego samo viđen u društvu kriminalca ili bilo kog čoveka sumnjivih poslova, ne mora ni kriminalac da bude), odmah, ali odmah bi predsednik morao da sam podnese ostavku. Kao moralnu obavezu.

Nema dokaza za krađe? Ima, samo nema u tužilaštvu, a to je zato što tužilaštvo NE RADI SVOJ POSAO. Ne vičem, samo naglašavam bitno.
"Sve gradske službe funkcionišu?!", Koja laž. Probaj da budeš malo upravnik Stambene zajednice pa da vidiš kako rade.  Pre 3 godine sam tražio neke izveštaje i još ništa, da ne širim priču šta sve ne radi.

"A i beograd na vodi ODLIČNO izgleda, ko je tu koliko dobar, mene kao glasača ne zanima, (a skoro sam tamo bio i gomila ljudi tamo sedi u ekskluzivnim restoranima i uživa) samo vidim da je taj deo grada predivan"


Da se vratim na početnu misao, rekao si "mene kao glasača ne zanima da li je tu bilo korupcije." Užas. Ne zanima te da li je kriminalac onaj ko je na funkciji samo zato što ti lepo izgledaju zgrade. I ne zanima te to što tužilac ništa ne govori godinama ni o čemu što je vezano za bilo kog funkcionera? Da li je to istina što sam pročitao?


"Gomila ljudi sedi i uživa?" Pa prošetaj malo po selima po Srbiji da vidiš kako se sedi i uživa. Samo ispred kafana sa najjeftinijim pivom, prljavi, neobrijani, u staroj odeći. Ostali sede po kućama u polunapuštenim selima. Beograd na vodi je LAŽ koja lepo izgleda.


Uh, uh, do čega je sve čovek spraman da padne kada je pitanje politike otvoreno.


Nemoj ovo lično da shvatiš, nije mi namera da tebe vređam lično, ali zaista mi smeta kada se priča neistina o tome kako je dobro.

_________________
Sve što napišem na forumu ne predstavlja niti preporuku za kupovinu te akcije, niti preporuku za prodaju.  comp

Dejansss likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/2/2021, 19:16

Naravno da ovu diskusiju ne shvatam lično niti se osećam uvređenim, ovo je obična razmena mišljenja....

A Moral? Vidim da imaš visoke standarde o istom,
To je svakako za pohvalu, ali mislim da je moral umro, ne samo ovde već u velikom delu sveta.
Toje kategorija na umoru...

Lepo je imati takve stavove, ali na žalost, sve više moral odumire a posebno u politici je odavno mrtav.

P.S. BTW da li sme da se kritikuje opozicija?
Mislim da je moj post bio u tom pravcu.
Kritika vlasti OK, ali opozicija pravi takve faulove da prosto ne mogu da verujem, a i vodi pogrešnu kaampanju, ali izgleda da to ne sme da bude tema?

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”

Popaj likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/3/2021, 23:36



COVEK JE SVE LEPO OBJASNIO!!
kafa

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime9/15/2021, 22:50



Koliko ja shvatam MARINIKA TEPIC će biti jedan od kandidata za predsednika Srbije!

Pogledajte samo kako gromopucateljno ona govori, s kojim patosom, prepotetno,
čak je i Tadić malo dete za nju...

Videćemo!
titanik

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!

Popaj likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime10/11/2021, 22:33

Pa ima lepuskastu glavu, ali kada je prikazu celu figuru vidi se da ima ogromne kukove, ogromne butine i debele, jako debele, noge...

Kazala je da je kao mlada isla na casove baleta, pa odatle ti razvijeni nozni misici.
U Utisku nedelje je svojevremeno Zolja Beckovic nju predstavila kao svoju drugaricu sa baleta!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime10/16/2021, 23:28

Zanimljivo je kako se sada javljaju raznilikovi e, da bi se prezentirali kao kandidati za Predsednikasrbije, sami se javljaju, idu po Youtube kanalima i sami sebe reklamiraju, na pr: Milan ST. Protić, pre svega, Tadić, onaj nesrećni lekar koji sve hejtuje valjda Dejan Žujović, pa nesrećni dr. Pantić s a svojim plaćnim glasom, tu je i Svilanović i mnogi koji se nadaju da ih opozicija podrži....
Ne znam da li oni stvarno misle da mogu da pobede AV?
Neverovatno je kako su OSOKOLJENI, pre svega Milan St, Protić - prosto mi nije jasno kako on to misli....

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime10/27/2021, 17:11

Nije izvesno da će demokratska opozicija imati i zajedničkog predsedničkog kandidata, a izgovori da neće još da saopšte ko je, kako ga vlast ne bi satanizovala, besmislena je.
Pitanje za njih je a kad nameravaju ga predstave građanima Srbije i kako će ga od sigurne satanizacije odbraniti mesec i po pred izbore.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !

Popaj likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/29/2021, 17:29

Ja mislim da treba da se kandiduje sam djavo, citaj Nedja Belii mag, logicno zar ne?

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 11:39

Marinika rumunka za predsednika srbima ?  udrimile cekic
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 11:52

Ja mislim da bi ste bolje prosli ako bi ste postavili nekog Roma, jer kako stvari stoje jos malo pa ce biti vecina u Srbiji. Kako god da okrenes opet Nedja Beli mag.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 12:13

Popaj ::
Marinika rumunka za predsednika srbima ?  udrimile cekic
Ako izuzmemo da je ova recenica malo nepismena, malo vise ksenofobicna (sovinisticka ? ) i nimalo duhovita, eto da se izjasnim da ja nemam nikakav problem da mi predsednik bude Rumun/ka, Hrvat/ica, Rom/kinja...stagod.

Mozda si ovo napisao nesmotreno, trenutak slabosti...ako izbrises svoju poruku izbrisacu i ja ovaj komentar.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 12:22

Citat: ::
Mozda si ovo napisao nesmotreno, trenutak slabosti...ako izbrises svoju poruku izbrisacu i ja ovaj komentar.

Najbolje da se cela tema obrise, jer je besmislena, a i forum bi mogao da se ugasi jer je izgubio svrhu...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 13:53

Zile ::
Popaj ::
Marinika rumunka za predsednika srbima ?  udrimile cekic
Ako izuzmemo da je ova recenica malo nepismena, malo vise ksenofobicna (sovinisticka ? ) i nimalo duhovita, eto da se izjasnim da ja nemam nikakav problem da mi predsednik bude Rumun/ka, Hrvat/ica, Rom/kinja...stagod.

Mozda si ovo napisao nesmotreno, trenutak slabosti...ako izbrises svoju poruku izbrisacu i ja ovaj komentar.
Ne znam šta je tu sporno ?  Ona pripada rumunskoj nacionalnoj manjini u Srbiji i jeste kandidat za predsednika Srbije.  Ništa ja ne brišem, a ti ako to smatraš na svoj način, tumači kako želiš.  Ja samo konstatujem.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime11/30/2021, 19:47

Aman ljudi, nije Marinika kandidat za predsednika-cu, ona je PRVA NA LISTI za izbore za Parlament.

Za sada su Boškić iz Dveri i Predsedik DSS zvanično kandidati za predsenika.

Marinika bi mogla da bude kandidat za predsenicu, ako nema dvojno državljanstvo.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 540
Points : 1139
Datum upisa : 18.12.2007

Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???   Ko će biti kandidat za predsednika Srbije??? - Page 2 Icon_minitime12/15/2021, 19:56

Ostaje mogućnost da se kandidujem na predsedničkim izborima, izjavio je predsednik Socijaldemokratske stranke i nekadašnji predsednik Srbije Boris Tadić u emisiji "Pravi ugao" Radio televizije Vojvodine.

Tadić je ostavio mogućnost i da ne bude kandidat, ukoliko se postigne dogovor u opoziciji za izbore, uz napomenu da iako je ostalo malo vremena do izbora, to se može preokrenuti u korist opozicije, ako predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja da pravi greške.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko će biti kandidat za predsednika Srbije???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ko bi mogao da bude protiv kandidat AV?
» budi bik! budi medved! ...samo nemoj biti ovca!
» Da li namenski racun moze biti devizni?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: