BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)

Ići dole 
+64
Mitar
bsbane19
goldy4
Raiden
Jegulja
Slovenac1
pepsiman
Evronije
Nole
Drasko
geogsi
bozo68
zivorad zivoradovic
Guverner
zg28
odisej
Mc.Intosh
City
Sare
ratko3
Atomski mrav
coach80
Moschino
vranje
fantom
buki1234
kvantas
Kobe Bryant
Emerald
MVP
pogled
Pijacar
Pendula011
Taliban
uckiman
AlNik
komsinica
Posmatrač
Actarus
Alec
Matthew Greenburgh
sinla
Air
zappa
Tihi
Dragan
Grlja
neznalica
mirami
IN&ON
Rade
Broker-YU
cromodora
Milicko
genijeurazvoju
selena
Sneki
BojanNS
sexy jea
erichser
slalic
Milos86
wanessa
Admin
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Alec
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : -8
Datum upisa : 10.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:30

Pod Info se nalazi... Sigurno je opet neka reklama ljudima da kupe!
Nazad na vrh Ići dole
kvantas
Just looking
Just looking
kvantas


Broj poruka : 3
Points : 0
Datum upisa : 27.10.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:33

Od AIKB sam jedino dobio kovertu,ja pomislio "plava" kad ono reklama za nedelju stednje
A mail nikakav niodkoga
Barem ja
Da ne bude nesporazuma, POP25 sedi kod kuma KVANTASA,pije lav pivo u limenci i ubedjue ga da ulozi pare u belex.
Nazad na vrh Ići dole
Alec
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : -8
Datum upisa : 10.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:38

Jel to onaj sjajan lik koji daje table?
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:45

Matthew Greenburgh ::
AlNik ::
Prijatelju, pricao si jako dugo ovu istu pricu, niko ti vise ne veruje, a ljudi koji su te poslusali na AGBN trenutno placu za svojim parama. Prekini da punis ljudima glave svojim glupostima.

Znam da bi voleo da ti kapne neka parica na AIKB, al' ne vredi jer je banka osvedochena crna rupa.

Za AGBN nema zime... To svi znaju. Ko panichi, taj najebe -- it's a rule of the game.

Aj' sad tamo da lovish dal' je Lale kupio 5 il' 7 akcija -- to je tvoj plafon shto se analiziranja tiche.

:flower1:

Tvoj plafon analize ovde je bio kada si iskoristio P/E jedne centralno evropske banke (19) i na osnovu earningsa AIK banke valuirao istu. Kada sam ja uzeo tu tvoju logiku i primenio je na AGBN, dosli smo do valuacije koja je niza i od danasnje cene i to dosta (mada, mozda sve vise ima smisla). Dakle, mani se corava posla kad lupas gluposti.

Ja sam vec napravio ok pare, a u AIKB kao akciju duboko verujem. AGBN, sa druge strane, ce uskoro da objavi katastrofu od fin izvestaja. Samo cekam da te docekaju na noz ovde zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:46

Sneki ::
AINik@
nema razloga za tako burnu (nepristojnu) reakciju ....
ako se ne slazes Mat_om... to je OK, al necemo vise da se vredjamo...
vec je objasnjeno: ovde smo sami... samo s kućnim vaspitanjem...
zato te molim da bar malo spustis ton.... :heart:

Covek je totalni sarlatan i treba ga tako i tretirati.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:47

AlNik ::
Sneki ::
AINik@
nema razloga za tako burnu (nepristojnu) reakciju ....
ako se ne slazes Mat_om... to je OK, al necemo vise da se vredjamo...
vec je objasnjeno: ovde smo sami... samo s kućnim vaspitanjem...
zato te molim da bar malo spustis ton.... :heart:

Covek je totalni sarlatan i treba ga tako i tretirati.

Sinonim si za glupo... Pali.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:50

AlNik ::
Tvoj plafon analize ovde je bio kada si iskoristio P/E jedne centralno evropske banke (19) i na osnovu earningsa AIK banke valuirao istu. Kada sam ja uzeo tu tvoju logiku i primenio je na AGBN, dosli smo do valuacije koja je niza i od danasnje cene i to dosta (mada, mozda sve vise ima smisla). Dakle, mani se corava posla kad lupas gluposti.

Ja sam vec napravio ok pare, a u AIKB kao akciju duboko verujem. AGBN, sa druge strane, ce uskoro da objavi katastrofu od fin izvestaja. Samo cekam da te docekaju na noz ovde zbog toga.

Umalo da zaboravim... Da mi persirash od sada magare glupavo. Jasno?

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:51

Vas dvojica se spustate na nivo koji vam ne dolikuje :heart:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:54

E komentari su smece... Rezultati su zadovoljavajuci za mene ... Kraj god smatram uspesnim za 4 milijarde... Greske menadzmeenta u 2007:

1. Kupovina krsa od Agra
2. Projekcija kursa od 85 din


Rezultati za pohvalu...

Uozbiljite se malo....
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:57

milos86 ::
E komentari su smece... Rezultati su zadovoljavajuci za mene ... Kraj god smatram uspesnim za 4 milijarde... Greske menadzmeenta u 2007:

1. Kupovina krsa od Agra
2. Projekcija kursa od 85 din


Rezultati za pohvalu...

Uozbiljite se malo....

Jesu.. Sjajni rezultati, moglo je i bolje, ali ovo je odlicno. Samo primecujem da gospodin retard ne prestaje da lupa gluposti,
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 20:27

AINik
koliko odokativno imas akcija AIKB ? :D
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 20:31

AlNik ::
Jesu.. Sjajni rezultati, moglo je i bolje, ali ovo je odlicno. Samo primecujem da gospodin retard ne prestaje da lupa gluposti,

Imash poziv sa recepcije dole od gospodina Chika Brke -- da ti objasni zashto su rezultati fijasko, kad si glup pa ne umesh da vidish sam.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 20:33

Sneki ::
AINik
koliko odokativno imas akcija AIKB ? :D

Po stepenu unesrecenosti kojim postuje, rekao bih dosta... ;) ;) ;)

Al' tako ti uvek prodju mali sitni shpekulanti -- uvek oni najebu. ;) ;) ;)

Al' shto bi rek'o nash narod -- ko ga jebe kad je glup! ;) ;) ;)

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 20:38

milos86 ::
E komentari su smece... Rezultati su zadovoljavajuci za mene ... Kraj god smatram uspesnim za 4 milijarde... Greske menadzmeenta u 2007:

1. Kupovina krsa od Agra
2. Projekcija kursa od 85 din


Rezultati za pohvalu...

Uozbiljite se malo....

Kako da ne... shes' milijarde b'e ima da gi napicCHi ljupcCHe b'e.

Tebi ne treba mnogo da buesh zadovoljan, to vez znamo. ;) ;)

1) Ako ih neshto natera na 4 milijarde, to ce da bude Agro
2) Jak dinar odgovara bankama sa bilansom valutne strukture poput AIKB

Aj' b'e b'ate pusti se b'e finansije b'e nego b'e lepo u grad b'e da popijesh neko pice & prodjuskash sa cure b'e iz nish b'e...

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Taliban
Our family
Our  family
Taliban


Broj poruka : 325
Points : 779
Datum upisa : 26.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSub 27 Okt - 21:28

2007: Приходи од камата су 5.153 Мил , расходи су 1.533 Мил
2006: Приходи 2.648 Мил расходи 521.

расходи чине 30% прихода, а претходне године 19%.

Расходи од накнада и провизија су знатно смањени.

Биланс успеха има ок бројке и не спорим да је то успех. Али гледајући дугорочно, посебно процентуално повећање расхода,неће бити добро по банку.

Мислим да неће бити зелене реакције на објављене резултате.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeNed 28 Okt - 14:56

Spamovi i off--topic obrisani, bavite se rezultatima, ne vredjaj te se jer izgledate ko deca (moj tata jaci od tvog tate) izracunajte novi kkv, napravite neku analizu, kazite nesto pametno...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeNed 28 Okt - 21:05

Evo, uzmimo analizu gosn Matta od pre jedno mesec i kusur:

Matt bolid ::

Profit od EUR 35.7 miliona ako se kapitalizuje sa 20.0x (poljski PKO BP trguje na 19x 2007 profit), market cap banke je (u najboljem sluchaju) EUR 714.9 miliona.

Na zalost nemam pri ruci tachne podatke o tome koliko profita dobijaju prioritetne akcije, ali ako pretpostavimo da dobiju oko 10%, onda je profit koji ostaje obicnim akcionarima negde oko EUR 32.2 miliona == market cap od EUR 643.4 miliona ili RSD 7,296 po akciji.

Na stranu sto mu analiza nema veze sa zivotom jer je iz dupeta izvukao P/E = 20.0.. Primenimo sada tu istu analizu na novi finansijski izvestaj:

Net profit je, prema http://www.aikbanka.co.yu/strs/BU300907_01_06876366.pdf, ove godine skocio za 75 %.. Dakle, matt kaze prosle godine profit 35.7, pa dodamo 75% i dobijemo 62.5 milki evra.

Dakle, sve sto treba da uradimo je da primenimo Mattovu analizu:
62.5 miliona evra * 20.0 = 1250 miliona evra trzisne kapitalizacije.

Dakle, sada podelimo tu kapitalizaciju sa brojem akcija i dobijamo da jedna akcija (po Mattu, ne po meni) vredi: 178 evra po akciji.

Ako je evro 78 - jedna akcija vredi 13866 dinara
Ako je evro 80 - jedna akcija vredi 14240 dinara

Napomena - ovo nije moja analiza, samo preslikavam ono sto je Matt uradio da bi procenio AIK na 8000 dinara. Dakle, Matt, ovo je tvoja analiza.

Idi igraj.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 0:34

AlNik ::
Evo, uzmimo analizu gosn Matta od pre jedno mesec i kusur:

Niko ovde nije kriv shto si ti cenzurisano. I da ti se nacrta ne bi ukapirao.

Lakshe ce ti biti ako priznash sebi da si cenzurisano koji je bacio pare u crnu rupu od banke. Ni sam ne razumesh shta se sa brojevima dogadja, nego tu neshto seruckash -- a u stvari si smeshan k'o cirkus.

Kad nauchish osnove, dodji da diskutujemo. Do tada, kako nash nebeski narod kaze: KO TE cenzurisano KAD SI cenzurisano!

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 6:58

Matthew Greenburgh ::
AlNik ::
Evo, uzmimo analizu gosn Matta od pre jedno mesec i kusur:

Niko ovde nije kriv shto si ti cenzurisano. I da ti se nacrta ne bi ukapirao.

Lakshe ce ti biti ako priznash sebi da si cenzurisano koji je bacio pare u crnu rupu od banke. Ni sam ne razumesh shta se sa brojevima dogadja, nego tu neshto seruckash -- a u stvari si smeshan k'o cirkus.

Kad nauchish osnove, dodji da diskutujemo. Do tada, kako nash nebeski narod kaze: KO TE cenzurisano KAD SI cenzurisano!

Sneki, ajde obuzdaj ovu cenzurisano cenzurisano.

A ti se Matt, papane, nerviras upravo zato sto nisam apsolutno nista uradio nego primenio tvoju logiku i tvoju analizu da ti ga zavucem.

Da podsetim, ti si bio taj genije koji je na osnovu P/E-a valuirao AIK Banku, ja sam to sada ponovo uradio potpuno istom metodom kao ti i gle cuda - ti ispade cenzurisano.. I imaj na umu - ako vredjas mene zbog ovoga sto sam napisao - ustvari vredjas svoju metodologiju.

Nije to nista novo, ti si mala devojcica.
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 10:30

Izgleda da je reakcija izostala :silent:
Nazad na vrh Ići dole
Taliban
Our family
Our  family
Taliban


Broj poruka : 325
Points : 779
Datum upisa : 26.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 12:40

Слушај искусније од себе!!!

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Aikte4
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 14:25

Aik ce sigurno preci 4 milijarde,
Stari kkv 3.281,25
Novi kkv 3.632,51

ocekivani kkv 31.12 4,127,29 ili vishe


Ocekujem rapidno povecanje prihoda vec od ovog kvartala jer dodatnih EUR 169.141.902,99 mora vuci i vece prihode, ocekujem sirenje mreze, kao i VELIKE INVESTICIJE u HOV jer su najisplatljivije da se pokrije negativan trend zbog kupovine onog smeca...

Nadam se da ce velike firme (ima ih sve vise, uzimati vise kredita od Aik-a u narednom periodu)

Nadam se da ce da pokriju 5% trzista do 31.03.2008
Nadam se da privreda nastaviti rast...

A NE SUMLJAMM DA CE SE ISKORISTITI TRENUTNA SITUACIJA NA BERZI (AKOSE VEC NIJE ISKORISTILA)
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 14:50

taliban ::
Слушај искусније од себе!!!

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Aikte4

Ne znam kome si to napisao, ali ja i nisam ocekivao bum akcije od ovih rezultata - prosto zato sto veliki odavno vec znaju ove rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 15:20

@Milos86

nada umire poslednja ali se kod tebe takmice stupidnost i nadanje, pa ko duze izdrzi...

Sto se tice "iskoriscavanja" situacije na berzi, prometi su bas veliki pa se jasno vidi kako je aik "pametno plasirao" sredstava u belex, bas na danasnji dan :flower1:

Ide ovo nezadrzivo na ispod 10.000.......................
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 15:28

Sta se bre nerviras popi neki bensic, zapali cigaru, prosetaj malo pored reke, nadisi se vazduha da ti se razbistri glava, jer kako pise vidi se da se nesto gadno uskovitlalo u njoj :x Mene bas briga hoce li na 7.000 ili 20.000 - ni jedno ni drugo nisu cene po kojima bih prodao.
Ovo je akcija koja mi je izmenila zivot - Respect! :cheers:
Ja sam samo malo analizirao
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 15:33

A da ti ipak kupis jednu racunaljcicu, digitron je komplikovan, pa da vidis kako izmedju 7 i 20 postoji razlika,a?

Mislim cisto zbog ovoga sto si "malo analizirao".......................
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 15:37

Nema razlike dok ne prodas, a mene nista ne zanima kratkorocno, samo srednjorocno i dugorocno
Nazad na vrh Ići dole
AlNik
Don
Don



Broj poruka : 93
Points : 0
Datum upisa : 07.09.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 17:25

komsinica ::
@Milos86

nada umire poslednja ali se kod tebe takmice stupidnost i nadanje, pa ko duze izdrzi...

Sto se tice "iskoriscavanja" situacije na berzi, prometi su bas veliki pa se jasno vidi kako je aik "pametno plasirao" sredstava u belex, bas na danasnji dan :flower1:

Ide ovo nezadrzivo na ispod 10.000.......................

Akcija AIK banke (AIKB) danas je pala za oko četiri procenata na 10.277 dinara, što je njena najniža vrednsot u poslednjih pet meseci. Uprkos tome akcija te niške banke danas je bila najtrgovanija hartija na berzi sa prometom od oko 70 miliona dinara. Prema nezvaničnim informacijama pad akcije AIK banke mogao bi da bude kratkog daha s obzirom na to da su ga uzrokovale „mere" Narodne banke Srbije. Spekuliše se da je NBS izdala nalog svim akcionarima banke koji imaju više od pet odsto akcija, da prodaju ostatak, inače im neće i odobriti vlasništvo nad njima.

http://www.bankarmagazin.com

Dakle, moracemo da sacekamo da jos jedan cep ode zbog ove mere NBS. Steta sto ne mogu sad da se pojacavam.
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimePon 29 Okt - 20:35

Ma tamo gde drzava umesa svoje prste nista nije kako treba i pogotovu nije kratkog daha. Cim mora da se intervenise administrativno znaci samo jedno - dzaba analize i rezultati, bice kako "gazda" kaze, ako je uopste ovaj info tacan u sta sumnjam jer ne vidim rezona za tako nesto u banci u kojoj je drzava simbolicno zastupljena............

Pad je tim vise opasniji jer se radi o velikom prometu a nije stvar sporadicnog spustanja cene od strane par malih akcionara.

Cekamo razvoj.................
Nazad na vrh Ići dole
Air
VIP
VIP
Air


Broj poruka : 63
Points : 30
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeUto 30 Okt - 10:12

Evo, i dalje tonemo
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeUto 30 Okt - 12:43

Dodatno pojachanje 6 X 10100 hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSre 31 Okt - 2:19

Miloshe, bash si reshio da sirotinju koja se dokopala po koje akcije AIK-a , prozivash po forumu :x

Pade mi na pamet - da se ti to ne smejes od muke??? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSre 31 Okt - 9:17

Ne od muke nego od srece, steta sto nije bilo jos para
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSre 31 Okt - 9:50

Fizichka lica izasla iz Aik-a za 0,05% ili sa vise od 4000 akcija sto pokazuje ko je prodavao
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 16 Icon_minitimeSre 31 Okt - 9:55

"Dodatno pojachanje 6 X 10100"

Auuuu, prijatelju, pa ko te to unesreci, a?
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)
Nazad na vrh 
Strana 16 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: