BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)

Ići dole 
+64
Mitar
bsbane19
goldy4
Raiden
Jegulja
Slovenac1
pepsiman
Evronije
Nole
Drasko
geogsi
bozo68
zivorad zivoradovic
Guverner
zg28
odisej
Mc.Intosh
City
Sare
ratko3
Atomski mrav
coach80
Moschino
vranje
fantom
buki1234
kvantas
Kobe Bryant
Emerald
MVP
pogled
Pijacar
Pendula011
Taliban
uckiman
AlNik
komsinica
Posmatrač
Actarus
Alec
Matthew Greenburgh
sinla
Air
zappa
Tihi
Dragan
Grlja
neznalica
mirami
IN&ON
Rade
Broker-YU
cromodora
Milicko
genijeurazvoju
selena
Sneki
BojanNS
sexy jea
erichser
slalic
Milos86
wanessa
Admin
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/11/2007, 09:25

selena ::
@rade
To zvuci super samo me zanima koliko je pouzdan ovaj info?
copy/paste sa economyija.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/11/2007, 14:05

Aplicirao on i za 25% pa ga nekoliko puta odbijali
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/13/2007, 10:25

Kako je krenulo ovde ce fizicka lica postati vecinski vlasnici stigli su (stigli smo) do 4,11%
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/13/2007, 12:46

Pa da osnujemo "Napameru",sa osnivačkim ulogom u akcijama,pa da apliciramo koD NBS,za vlasništvo nad 5%!MIslim da bi sigurno zaradili kakav dinar!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/15/2007, 10:37

Aik uveo nove kredite za penzionere do 80 god, na bazi hipoteke, npr zalozis kucu od 100.000 dobijes kredit od 20.000.

Vishe na zvanicnoj strani Aik-a
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/15/2007, 10:56

milos86 ::
Aik uveo nove kredite za penzionere do 80 god, na bazi hipoteke, npr zalozis kucu od 100.000 dobijes kredit od 20.000.

Vishe na zvanicnoj strani Aik-a
Nemaju pare na bacanje.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Air
VIP
VIP
Air


Broj poruka : 63
Points : 30
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/15/2007, 12:28

Rade, Milos, i ostali. U koju akciju se isplati ulaziti, vidim da ste sigurni oko Aik i meni se cini dobra sto se ocekuje od nje? Dali je ulaz na 11.600 ok.,znam da sem malo zakasnio- ulaziti ili čekati na pad i bolju cenu?
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/15/2007, 13:18

Prvo dobro nam dosao,

Drugo u Aik vredi uvek ulaziti a sto se pada tiche odgovor je NEMA SANSE, moj ti je savet da kupis...
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/16/2007, 11:25

Leti, leti, leti moj beeeeeli golube..... :bounce: :wave1: :wave1: :clap: :coffe: :rendeer: affraid :sunny: lol! :lud:
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/16/2007, 13:33

Jel ovo velikih 3%!!!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
sinla
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 0
Datum upisa : 16.07.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/16/2007, 13:38

Ima veci paket od oko 10500 komada na 12000
Cini se da sledi rast, najbolje je ovako mic po mic
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/16/2007, 18:54

Imam ja jedan predlog za menadzment Aika, prvo da pozdravim kredite za penzionere, super ideja, posto se planira ulaganje u gradjevinski sektor, a nije iskljuceno i osnivanje svoje gradj. firme, zasto se ne bi maximalno iskoristila veza za ATE u oblasti turizma, npr preko osnivanja turisticke agencije... :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: greetings from NS   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/16/2007, 19:28

Pozdrav Milosu i ekipi! Sta se radi na estradi?
Ja evo cekam neke pare pa da se ponovo dokupim, al nadao sam se da ce do kraja meseca ostati oko 11k i eto malo sam omasio. Tacno cu lepe pare izgubiti zbog 2 nedelje kasnjenja, ali sta da se radi. Ne moze covek uvek da se istempira kako valja. :no:
Ko ima objasnjenje zasto je zgrada ex Norka u Novom Sadu prodata "Aleksandru" ? Tu mora da je ogroman kes legao na AIK racun. Ako je neko cuo podatke o ovoj transakciji neka javi.
Nazad na vrh Ići dole
Air
VIP
VIP
Air


Broj poruka : 63
Points : 30
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/17/2007, 16:52

BojanNS, ma čekaj još malo dobičeš na 11.000, sad kad sam ja majstore danas ulazio na 11.900, sigurno sledi pad-pravi sam baksuz :|
Nazad na vrh Ići dole
Air
VIP
VIP
Air


Broj poruka : 63
Points : 30
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/18/2007, 11:09

kao rekoh evo je na 11.500 :cry:
Nazad na vrh Ići dole
Air
VIP
VIP
Air


Broj poruka : 63
Points : 30
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/18/2007, 11:32

Pa moze i na 11300, jao sta uradih scratch
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/25/2007, 14:50

Kad smo već kod ovakvih stvari,da li se isplati...


AIKBPB
7.389 cena
33.610 kom
248.344.000 para
Blok trgovanje!!!I nije neka lova.
Što li su te prioritetne toliko dobre?
Ti si se nešto Jelena raspitivala za prioritetne?Da nisi ti izvadila 250 miliona?!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/25/2007, 21:07

Nego šta. Pa neću valjda da ih čuvam u slamaricu :D
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/25/2007, 21:35

Dobro,dobro...jesi pogledala link?
E pa da vidimo kome to mnogo znače preferencijalne!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/28/2007, 23:25

Izasli izvestaji za prvih 6 meseci do ostvarenja plana godisnjeg fali samo nesto vise od 600.000.000
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime7/31/2007, 20:11

Milose druze,

Simpo ili AIK pitanje je sad? Sta ti mislis? Do nove godine bi drzao.
Ja kontam Simpo al samo zbog tendera. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/4/2007, 10:20

milos86 ::
Izasli izvestaji za prvih 6 meseci do ostvarenja plana godisnjeg fali samo nesto vise od 600.000.000

Slazem se sa tobom. I moje potvrde govore u prilog tome.

P.S. Obzirom da imam akcije aik-a, i da toliko verujem u profit te banke, a obzirom na to da zivim u centru Beograda, nije mi tesko da odem da platim bilo sta kod njih. Uzgred i racun firme koje imam prebacicu kod njih. Ko jebe intesu.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/4/2007, 10:22

Sjebali smo dva moderatora na economy forumu. To je bre jednosmerno profitantski olos. Jednosmerno znaci da znaci da zaradjuju varajuci druge putem filtriranja informacija.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/6/2007, 12:14

Evo i mene drugari posle 15 dana provedenih na IOS-u vracam se kuci i berzi.............iskreno sav tuzan...Ovaj odmor je bio raj na zemlji za mene  IOS party island
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/7/2007, 10:08

genijeurazvoju ::
Evo i mene drugari posle 15 dana provedenih na IOS-u vracam se kuci i berzi.............iskreno sav tuzan...Ovaj odmor je bio raj na zemlji za mene IOS party island

POtpisujem....najbolje mesto za provod u Grčkoj
Dobro nam došao tj. dobro nam se vratio.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/7/2007, 18:01

Kakve su prognoze za aikb?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 15:35

Met, jel da ja ovo prodajem?
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 15:36

Sneki ::
Met, jel da ja ovo prodajem?

koje?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 15:37

Pa, brate.. AIK BANKU? Mislim... akcije!
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 15:39

Sneki ::
Pa, brate.. AIK BANKU? Mislim... akcije!

Ne znam shta da ti kazem. Sve je neshto gledam, ali nisam bash najsigurniji shta je dobro chiniti.

Chudni su mi brojevi, neshto tu ne shtima. Secam se iz proshlosti da je kroz tu banku svashta prolazilo. Verujem da je i dan danas tako. Shtimuju rezervisanja iz kvartala u kvartal. Chuo sam da su stavili ceo capital increase u neke mega real estate dilove.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 17:07

Matthew Greenburgh ::
Sneki ::
Pa, brate.. AIK BANKU? Mislim... akcije!

Ne znam shta da ti kazem. Sve je neshto gledam, ali nisam bash najsigurniji shta je dobro chiniti.

Chudni su mi brojevi, neshto tu ne shtima. Secam se iz proshlosti da je kroz tu banku svashta prolazilo. Verujem da je i dan danas tako. Shtimuju rezervisanja iz kvartala u kvartal. Chuo sam da su stavili ceo capital increase u neke mega real estate dilove.
Teško će da bude da je tako!
Drago mi je da svašta čuješ,ali moraš da filtriraš,to što čuješ.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 17:30

Rade ::
Matthew Greenburgh ::
Sneki ::
Pa, brate.. AIK BANKU? Mislim... akcije!

Ne znam shta da ti kazem. Sve je neshto gledam, ali nisam bash najsigurniji shta je dobro chiniti.

Chudni su mi brojevi, neshto tu ne shtima. Secam se iz proshlosti da je kroz tu banku svashta prolazilo. Verujem da je i dan danas tako. Shtimuju rezervisanja iz kvartala u kvartal. Chuo sam da su stavili ceo capital increase u neke mega real estate dilove.
Teško će da bude da je tako!
Drago mi je da svašta čuješ,ali moraš da filtriraš,to što čuješ.

Dobro, dobro... Ja ti kazem da sedim sa ljudima koji treba da daju stotine miliona evra da bi kupili srpske banke, i znam shta oni imaju da kazu o AIKB

Grchki deal je najbolji proxy... a i cena za dokapitalizaciju je fair... beshe oko RSD 7,000..

u svakom sluchaju, samo da ne pukne aik u oblaku dima pa ce svi da cheshu poglavi shta se desilo
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/9/2007, 17:44

Matthew Greenburgh ::
Rade ::
Matthew Greenburgh ::
Sneki ::
Pa, brate.. AIK BANKU? Mislim... akcije!

Ne znam shta da ti kazem. Sve je neshto gledam, ali nisam bash najsigurniji shta je dobro chiniti.

Chudni su mi brojevi, neshto tu ne shtima. Secam se iz proshlosti da je kroz tu banku svashta prolazilo. Verujem da je i dan danas tako. Shtimuju rezervisanja iz kvartala u kvartal. Chuo sam da su stavili ceo capital increase u neke mega real estate dilove.
Teško će da bude da je tako!
Drago mi je da svašta čuješ,ali moraš da filtriraš,to što čuješ.

Dobro, dobro... Ja ti kazem da sedim sa ljudima koji treba da daju stotine miliona evra da bi kupili srpske banke, i znam shta oni imaju da kazu o AIKB

Grchki deal je najbolji proxy... a i cena za dokapitalizaciju je fair... beshe oko RSD 7,000..

u svakom sluchaju, samo da ne pukne aik u oblaku dima pa ce svi da cheshu poglavi shta se desilo
Istorija je čudo.Malo se pročita,ponešto nauči,al najpametnije je da se izvuku pouke i da se shvati,kako stvari funkcionišu.Alati se menjaju(mehanizmi svih vrsta) u skladu s napretkom tehnologije,ali suština zbog koje se koriste ti alati,uvek ostaje ista!!!Verovao ili ne.Toliko o istoriji.
Medjutim,prodji malo kroz istoriju Aikbn.Ne postoji ona samo od kad su u nju došli ti,koje pominješ!Ima to sve svoj smisao,a ne verujem da ovako pričam zato što sam ja konzervativnog duha.(predratni frajer.i dalje frižider zovem zamrzivač).Ako nisi shvatio,ovo ti je odgovor na tvoje pucanje AIKBN,kao balona od sapunice.Ne znam samo da li znaš,koliko ih boli uvo za AGBN.Sve su ovo do sad radili da bi kupili AGBN?!Vidi se da si baš upućen.Znam da forma nije bitna,kad se zaradjuju pare,ali...
Pozdravi Ljubišu kad ga vidiš ili ja da ga pozdravim s tvoje strane?

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/14/2007, 11:25

Ljudi gde nam je Milos..............nema ga
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 7 Icon_minitime8/16/2007, 12:42

Gledajte...

http://www.broker.co.yu/trgovanje/hov_details.php?simbol=AIKB&naziv=AIK%20banka%20a.d.%20Niš.%20obične%20akcije%20sa%20pravom%20glasa

vidite kako se standardna devijacija smanjila oko srednje vednosti... To je znak da kola, i da bi trebalo da skoci. Uostalom, nisu ludi ti sto kupuju...
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: