BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Aleksandar Vučić

Ići dole 
+35
Cicija
Roman Abramovich
boban75
Boranija
Ivan00
Popaj
marjanovicgane
Gocili
Smile
Jegulja
Dragan555
Zile
Momir
Plejade
Limited011
Dalaj Lama
(NE)sudjeni milioner
FatCat
Dragivoje
hund
Ceras
Maca
MORNAR
ILoveRoses
Aca kurbla
Dejansss
Ars Vivendi
Igi-bg
Prokuplje
Tenerife
Aleks
Folio
Friz
Fmember
DimitrijeJ
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime5/30/2017, 22:47

AV odlazi, evo šta je obečao na odlasku:

1. Železnička pruga od Beograda do Subotice biće gotova krajem 2019. godine

2. Za godinu dana građani će vozom moći od Beograda do Novog Sada da stižu za oko 45 minuta

3. Deonica Koridora 10 Srpska kuća- Levosoje, biće urađena pre kraja godine

4. Pred kraj godine biće povećanje plata u javnom sektoru i penzija

5. Ove godine biće završen Muzej savremene umetnosti

6. Naredne godine biće završen Narodni muzej

7. U roku od godinu dana biće završen Žeželjev most

8. Otići će sa mesta predsednika SNS

Aleksandar Vučić podneo je danas Skupštini Srbije ostavku na funkciju predsednika Vlade Srbije.

"Poštovani, u skladu sa članom 132. stav 2 Ustava Republike Srbije, podnosim ostavku na funkciju predsednika Vlade Srbije. Ostavku na funkciju podnosim zbog stupanja na dužnost predsednika Republike nakon izbora na kojima sam izabran za predsednika Srbije, održanim 2. aprila", naveo je Vučić u ostavci.
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime5/30/2017, 23:18

Najavljuje da će kao predsednik uložiti mnogo napora na očuvanju dobrih odnosa u regionu, koje, kako navodi, sada karakterišu dve stvari.

"Imate mnogo tenzija, ali sa druge strane posle mnogo godina imate jasno izražene probleme, a ne stavljanje pod tepih problema kao što smo imali u prošlosti. Kako god okrenete, ova druga stvar nije tako loša - bar jedni druge ne lažemo".

Na pitanje o najvećim neuspesima Vlade, Vučić se ponovo vraća na infrastrukturu - nezadovoljan je što ministarstva nisu iskoristila više novca namenjenog kapitalnim projektima, kao i što nije završen Klinički centar u NIšu.

"Još se jedem što kad sam bio u Nišu nisam produžio, što nisam ostao u Nišu, što nisam tada video da me varaju i da me lažu oko rokova. Još to sebi ne mogu da oprostim što su me namagarčili".
Nazad na vrh Ići dole
DimitrijeJ
Just looking
Just looking
DimitrijeJ


Broj poruka : 7
Points : 29
Datum upisa : 10.09.2015

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime5/31/2017, 07:49

evo i sajta gde se moze proveriti dal je sve ispunio: http://www.vucicomer.rs/

na sajtu je i vrlo porazavajuca statistika vezana za njegova obećanja:

Ispunjeno: 27/143


Ispunjeno: 89/143

Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime5/31/2017, 13:18

DimitrijeJ ::
evo i sajta gde se moze proveriti dal je sve ispunio: http://www.vucicomer.rs/

na sajtu je i vrlo porazavajuca statistika vezana za njegova obećanja:

Ispunjeno: 27/143



Ispunjeno: 89/143


pa dobro, ima vremena, ionako ce da vlada jos sto godina armo

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2017, 17:05

Uputstvo za koriscenje citata sa interneta (kada je politka u pitanju itd...):
Uvek gledajte ko je vlasnk sajta.

Na sajtu treba da postoji "dugme" = "o nama" ili "kontakt sa pravim imenima urdenika saradnika itd...

Ako toga nema kao na sajtu CRTA.rs gde samo stoj:
KO SMO MI
Mi smo grupa aktivista i novinara koja zajedno sa građanima utiče na povećanje odgovornosti institucija i javnih funkcionera kroz praćenje i kontrolu njihovog rada.

OVDE je stvar VEOMA sumnjiva. kalas

Za ISTINOMER takodje je teško naci vlasnike ali ima nešto na Vikipediju:
Istinomer uređuje tim novinara, političkih analitičara, stručnjaka i aktivnih građana koji prikupljaju izjave javnih ličnosti, a zatim ih analiziraju, upoređuju i ocenjuju. Analize i ocene se objavljuju svakodnevno na Istinomer sajtu. U razvijanju Istinomera učestvuju i čitaoci, šaljući komentare, predloge i inicijative.
Direktorka projekta Istinomer je Vukosava Crnjanski Šabović, glavni i odgovorni urednik sajta je Siniša Dedeić, a Savetodavni odbor čine poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić, direktorka istraživanja i odnosa sa javnošću u agenciji "Ipsos Strategic Marketing" dr Svetlana Logar, medijski stručnjak Dragan Kremer, književnik i direktor „Ebart konsalting“ Velimir Ćurgus Kazimir i direktor i glavni i odgovorni urednik novinske agencije Fonet Zoran Sekulić.
Istinomer redovno na sajtu objavljuje "Retrovizor" Ljubomira Živkova i kolumne Dejana Jeremića.

Ko su svi ti ljudi ko ih finansra itd... teško je utvrditi, kao  za CRTU i gomilu, navodno "nezavisnih" ili NVO sajtova....

ZATO: pre nego što citirate s nekog sajta, DOBRO pogledajte ko su vlasnici i koga zastupaju, ko ih finansira itd...

INTERNET JE PUN DJUBRETA!!  ajkula

Fmember@ Potpuno si u pravu od pored ovakve opoziciije, on ce da vlada dok mu ne dosadi.... kafa

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/6/2017, 00:02

Bivša visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Ketrin Ešton razgovarala je sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, u njegovom sedištu na Andrićevom vencu. Vučić je za RTS rekao da Ešton neće biti njegova savetnica i da to nije bila tema njihovog razgovora.

Ešton je izašla iz zgrade nešto posle 15 časova i nije se obraćala novinarima, javio je Sputnik. Neposredno pred njen izlazak, ljudi zaduženi za obezbeđenje zatražili su od prisutnih novinara i fotoreportera da odlože svoje mobilne telefone i foto-aparate, a od snimatelja da svoje kamere okrenu na suprotnu stranu, piše Danas.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
DimitrijeJ
Just looking
Just looking
DimitrijeJ


Broj poruka : 7
Points : 29
Datum upisa : 10.09.2015

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/6/2017, 18:52

FatCat ::
Uputstvo za koriscenje citata sa interneta (kada je politka u pitanju itd...):
Uvek gledajte ko je vlasnk sajta.

Na sajtu treba da postoji "dugme" = "o nama" ili "kontakt sa pravim imenima urdenika saradnika itd...

Ako toga nema kao na sajtu CRTA.rs gde samo stoj:
KO SMO MI
Mi smo grupa aktivista i novinara koja zajedno sa građanima utiče na povećanje odgovornosti institucija i javnih funkcionera kroz praćenje i kontrolu njihovog rada.

OVDE je stvar VEOMA sumnjiva.  kalas

Za ISTINOMER takodje je teško naci vlasnike ali ima nešto na Vikipediju:
Istinomer uređuje tim novinara, političkih analitičara, stručnjaka i aktivnih građana koji prikupljaju izjave javnih ličnosti, a zatim ih analiziraju, upoređuju i ocenjuju. Analize i ocene se objavljuju svakodnevno na Istinomer sajtu. U razvijanju Istinomera učestvuju i čitaoci, šaljući komentare, predloge i inicijative.
Direktorka projekta Istinomer je Vukosava Crnjanski Šabović, glavni i odgovorni urednik sajta je Siniša Dedeić, a Savetodavni odbor čine poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić, direktorka istraživanja i odnosa sa javnošću u agenciji "Ipsos Strategic Marketing" dr Svetlana Logar, medijski stručnjak Dragan Kremer, književnik i direktor „Ebart konsalting“ Velimir Ćurgus Kazimir i direktor i glavni i odgovorni urednik novinske agencije Fonet Zoran Sekulić.
Istinomer redovno na sajtu objavljuje "Retrovizor" Ljubomira Živkova i kolumne Dejana Jeremića.

Ko su svi ti ljudi ko ih finansra itd... teško je utvrditi, kao  za CRTU i gomilu, navodno "nezavisnih" ili NVO sajtova....

ZATO: pre nego što citirate s nekog sajta, DOBRO pogledajte ko su vlasnici i koga zastupaju, ko ih finansira itd...

INTERNET JE PUN DJUBRETA!!  ajkula

Fmember@ Potpuno si u pravu od pored ovakve opoziciije, on ce da vlada dok mu ne dosadi.... kafa

Ne kontam zasto je bitno ko finansira Istinomer. Koncept Istinomera je veoma dobar i objektivan - konstantno izbacuju izjave politicara koji su u vidu obecanja i ukoliko se ta obecanja ne ispune ili pak ispune oni naprave clanak o tome. Takav koncept novinarstva ostavlja veoma malo prostora subjektivnom dozivljaju novinara. Ljubomir Zivkov i Dejan Jeremic su prilicno nebitni novinari Istinomera. Ja licno sam odgledao par epizoda tog "Retrovizora" i procitao svega nekoliko kolumni autora Dejana Jeremica i njihovo misljenje ne uzimam za relevantno, a smatram da i drugi ljudi koji prate Istinomer imaju slicno misljenje. 

Takva zamerka mnogo vise ima smisla za neke druge medijske kuce poput N1 i sl. 

Interesantno mi je sto sam primetio da Kurir u poslednjih nekoliko nedelja vrsi ogroman udar (za razliku od drugih medija) na  Vucica, povezivajuci ga sa raznim mafijama, i aferama. Zanima me ko je vlasnik Kurira i odakle mu hrabrosti da udara na Vucica? Nisam navikao da takav tabloidni tip novina udara na ove na visim polozajima. Takav biznismen dovodi sebe u rizik, jer cenim da bi vucic mogao da uzvrati debelo.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime7/31/2017, 12:19

Vučić: Ja sam se promenio i ne stidim se toga, samo se magarci ne menjaju

http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-ja-sam-se-promenio-i-ne-stidim-se-toga-samo-se-magarci-ne-menjaju/j16f4c2


_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/23/2017, 15:53

Svim simpatizerima/clanovima/botovima zelim ugodan radni dan uz pesmu - Sliku tvoju ljubim

http://www.seebiz.eu/brnabic-nemam-nista-protiv-vucicevih-slika-u-drzavnim-institucijama/ar-161358/

Samo vas gledam...

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/23/2017, 16:27

Pridruzujem se cestitkama! :D
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/25/2017, 22:05

Možete da se "pridružujete" kome god, ali sva opozicija je takva beda da nemam reči!

Neće da razgovajaju sa AV, neće sa Eu, neće medjusobno, pa skim bi oni?

Sad koliko vidim u listu "Danas" najveći neprijatelj ovdašnje "OPOZICJE" je EU jer podržavaju (shvataju realnost) čoveka koji je (kako god) dobio 55% glasova!

Da ruše AV ne mogu, nemaju ni program, ni pare ni podršku EU, a nemaju stav ni o čemu: ni o Kosovu, ni o Nato ni o čemu....
Samo bi da dodju na vlast?!?!
Pa neće moći.... ne tako i na taj način!

Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/25/2017, 22:32

- Sto se bilo ko, ko je za SNS brine o opoziciji?
- Realnost je da ga je zapad doveo na vlast, i zapad ce ga drzati na vlasti (dok im odgoara), pa opoziciji samim tim i smeta EU jer od zapada zavisi ko ce biti na vlasti
- da te podsetim - SNS nije nikad imala program... tacnije Ameri su im dali neki program na engleskom koji oni godinama nisu bili preveli na srpski, jer kome je od nasih stranaka bitan program. 99% nasih politicara nemaju pojma koji im je proggram stranke
- stavove nema ni AV jer ih je promenio da bi dosao na vlast

I na kraju - koliko su lako simpatizeri/clanovi/botovi zaboravili ko je i sta je bio AV pre 2008, tako ce ga lako napustiti i zaboraviti kad bude pao sa vlasti

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/25/2017, 23:14

Ja sam jedini predsednik koji je skinuo svoje slike iz samog Predsedništva, koji je rekao svima da po ambasadama i konzulatima ne kače moje slike", rekao je Vučić.

Dodao je da neće da radi kao što su to "radili Tadić i Koštunica", ni oni pre njih, ni onih posle njih čije su slike "visile po svakoj sobi".

"Treba mi rad i dela, a ne slike", kazao je Vučić.

Vučić je kazao da "razume frustracije nekih ljudi", koji uvek traže razlog da ga napadaju, i poručio da ne treba zbog slika da vode hajku protiv bilo koga, jer u vreme dok je predsednik bio Boris Tadić nisu smeli to ni da pomenu, a njegove fotografije su bile po svim ambasadama.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/25/2017, 23:32

Al Kapone ::

- Realnost je da ga je (AV) zapad doveo na vlast, i zapad ce ga drzati na vlasti (dok im odgoara), pa opoziciji samim tim i smeta EU jer od zapada zavisi ko ce biti na vlasti
A ako bi Ds ili Janković došli na valast oni KAO ne bi moralii da ispunjavaju želje Zapada?

Oni bi KAO bili "suvereni" i radili bi samo ono što Srbjii odgovara?
Jel tako?
Ne verujem....
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/25/2017, 23:43

Smile ::

A ako bi Ds ili Janković došli na valast oni KAO ne bi moralii da ispunjavaju želje Zapada?

Morali bi, samo sto SNS-ovcima i simpatizerima/clanovima/botovima je to OK kad to radi AV, a nije OK kad to radi DS.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/26/2017, 00:17

A u čemu je razlika gledano za narod?
DS je to isto mogao da radi al nije imao petlju...

Siguran sam da je DS na vlasti ne bi imao hrabrost ni gej premijerku da postavi, jednostavno sva ta opozicija je impotentna i istrošena.

Ne vidim da su bolji od AV, a voleo bih da se pojavi neko ko nije Šutke, Tadić, Radule, Čeda, Janković itd....
Oni ne zaslužuju da dodju na vlast, a i pokazali su se već.

Na MOJU žalost, niko od njih nje bolji od (populiste, lažova i pedera) koga ovde nazivamo AV!

Svi oni su gori od njega! I to vidi i EU - vidi da svi skupa ne mogu da dobju više od 20-25% glasova, ako ne računamo Dveri i SRS, a i to je pitanje!

U BG će doživeti katastrofu, jer se bore njih 5-6 ili 7 za 30-35% glasova.
Živi bili pa vdeli.....
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/26/2017, 01:33

Smile ::
A u čemu je razlika gledano za narod?

Razlika moze da bude velika, al da ne sirim temu...

Smile ::
...jednostavno sva ta opozicija je impotentna i istrošena.

I AV je bio najgora vrsta politicara za zapad i neperspektivan, pa eto ga na vlasti...

Smile ::
Ne vidim da su bolji od AV

Vlasti od 2000 do 2007/8 (ukljucujuci i Tadica do tog perioda) su bile bolje al su ispali losi/budale.

U svakom slucaju, odosmo predaleko bez potrerbe... moj post u vezi slike je bio ironican bez zelje da nastavljam pisanje...

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/28/2017, 11:26

Aleksandar Vucic, ce ostati legenda, sad ne jer nismo /neki/ naucili na ovaj nacin , politike.Velike knjige ce to nekad zapisati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/30/2017, 01:13


od

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/30/2017, 19:37

Nemojte o kadrovima,  ko Boga vas molim!

Dulić - ortoped: Ministar ekologije i prostornog planiranja!?

Malović - tek što je položila pravosudni  ispit postaje Ministarka pravde!?

Tadić, psiholog - prvo Ministar Telekomunikacija, a zatim Ministar vojni!?

Šutanovac, maš. ing, studirao 10 god i postao Ministar vojni (nije služo vojsku) hvali se da ima kurs od 7 dana u FBI!? Kad i gde?

Djelić ??? bankar, prevarant šta li....

Dušam Petrović, advokat iz Obrenovca (pijaćni advokat - na lokalu), PRVO: ministar pravde, a nakon toga Ministar poljoprivrde!? KAKO?

Da ne nabrajam više....

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/30/2017, 19:41

Boranija, sve ti je to isto, ne uzbudjuj se previse.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime8/31/2017, 21:46

Boranija ::
Nemojte o kadrovima,  ko Boga vas molim!

Dulić - ortoped: Ministar ekologije i prostornog planiranja!?

Malović - tek što je položila pravosudni  ispit postaje Ministarka pravde!?

Tadić, psiholog - prvo Ministar Telekomunikacija, a zatim Ministar vojni!?

Šutanovac, maš. ing, studirao 10 god i postao Ministar vojni (nije služo vojsku) hvali se da ima kurs od 7 dana u FBI!? Kad i gde?

Djelić ??? bankar, prevarant šta li....

Dušam Petrović, advokat iz Obrenovca (pijaćni advokat - na lokalu), PRVO: ministar pravde, a nakon toga Ministar poljoprivrde!? KAKO?

Da ne nabrajam više....
U pravu se kolega. Ova vlast je najsličnija onoj za vreme Borisa Tadića!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime10/16/2017, 17:39

Upitan o lošim komentarima na račun ministra spoljnih poslova Ivice Dačića i njegovim pevačkim nastupima pred stranim zvaničnicima, Vučić je istakao da on dobro i marljivo radi važne stvari za zemlju.

On ima bolje osobine od nas koji nemamo tu vrstu šarma. Ne bih govorio da je to (pevanje) nešto loše, konstatovao je on i dodao da se gosti sa Dačićevim pevanjem "opuste" i tako bolje vide srpsko gostoprimstvo.

Prema mišljenju Vučića, bolje je i to nego što su radili neki prethodni srpski zvaničnici, koji se u takvim prilikama "umuse", pa "čovek ne zna šta im se dešava u glavi", pa onda Kosovo proglasi nezavisnost.

"Šta treba, da se umusimo, da budemo balzamovani, da ne budemo živi ljudi", zapitao je Vučić.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 11:31

Fmember ::
Igi-bg ::



Parlament je več ukinut, mada poslanici još primaju plate.

ok, ako je tako, sta je onda tu veci problem? to sto je parlament ukinut ili to sto poslanicii jos uvek prijmaju plate?

mislim da je pitanje plata ovde manje bitno.

Problem je što nemamo ni jednu instituciju osim predsednika koji se u sve meša.Autokrata u najboljoj vizantijskoj tradiciji.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 15:54

Igi, samo nemoj da preteraš jer koliko se sećam, tebe su i već jednom privodili
zbog pretnji premjeru/predsediku na facebooku....

Ne mislim da je idealan, ali se plašim da nema trenutno alternative.
Ko da ga zameni?

P.S. Diskusija o AV se vodi na podforumu Politika.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: a   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 17:13

@Ars Vivendi
Ako i nema alternative onda je to samo zbog toga sto su svi opozicioni lideri zaplaseni i demoralisani a nikako zbog toga sto je doticni naj, naj, naj. 
Tako da i nema potrebe za dodatnim unosom straha od AV poltrona.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 19:44

Vučić: Vi ćete, lopovi, meni da sudite...
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić izjavio je da stoji iza svega što je rekao za Dragana Đilasa i Vuka Jeremića.

On je upitao kako bi neko na pošten način za pet godina vlasti zaradio 25 miliona evra, ili zašto strane ambasade i zbog čega uplaćuju Jeremiću, kao ambasada Katara i to ne u Beogradu, nego iz Berlina, 200.000 evra.

"Sve što sam rekao je apsolutna istina" , rekao je Vučić odgovarajući na pitanja novinara.

Kako je naveo, to što neko ima 25 miliona evra, koje je sam prijavio, a o čemu je pisala istraživačka mreža Krik, a ne on, normalno je samo onima koji samo u milionima i stotinama hiljada evraa razmišljaju...

Dodao je da je 2007. godine, kada je ušao u vlast, Đilas prijavio stan, sat, ženinu nekretninu i 70.000 evra.

"Odakle, bre, 25 miliona evra između 2007. i 2012. godine. Je l' to pošteno stečeno? Pa, lopovlukom, nego kako", rekao je Vučić.

Vučić je, govoreći o Jeremiću, rekao da su svi sa slike na kojoj se nalazi Jeremić, sem njega, pohapšeni.

"Svi oni lopovi, a samo on pošten...?", zapitao je predsednik Srbije i naveo da je očigledno i jasno da je reč o međunarodnoj kriminalnoj organizaciji i "lopovskoj bandi".

"I sada kažu 'tužićemo te', Vučiću" nastavio je predsednik Srbije i dodao, ironično, da se "strašno uplašio":

"Vi ćete, lopovi, meni da sudite", rekao je Vučić i podvukao da on nema 25 miliona evra, niti mu je ambasada Katara iz Berlina na račun prebacila 200. 000 evra i više.

"Zamislite da meni ambasada Katara prebaci 200. 000 evra...Ili bilo koja ambasada" rekao je Vučić i upitao za koje je poslove to urađeno.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 20:27

A poenta posta je da su opozija (citaj lopovi) ti koji prete. Samo je jedna stvar nejasna ako je to zaista tako, da li ih ne hapsite zbog nedostatka dokaza ili zbog nagodbe?

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 837
Points : 1949
Datum upisa : 10.01.2008

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 20:42

A koja bi to bila "nagodba" ako možeš da objasniš?
scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 20:55

Pa, recimo da opozicija glumi opoziciju kako bi vlast nesmetano vladala a i jedni i drugi nesmetano pljackali.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/4/2018, 21:18

Moram da se ispravim, htela sam reci da opozicija glumi opoziciju kako bi vlast nesmetano vladala a predstavnici opozicije ne bi bili krivicno gonjeni, hapseni i sl.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/7/2018, 14:34

Ars Vivendi ::
Igi, samo nemoj da preteraš jer koliko se sećam, tebe su i već jednom privodili
zbog pretnji premjeru/predsediku na facebooku....

Ne mislim da je idealan, ali se plašim da nema trenutno alternative.
Ko da ga zameni?

P.S. Diskusija o AV se vodi na podforumu Politika.

Privodili, pa pustili i na kraju pravnosnažno oslobodili. Ko se sa mnom sudio, taj je samo trošak imao.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime6/13/2018, 20:56

Aleksandar Vučić 98661210

„Oš da zovem Lidl da ti izmere temperaturu?“

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 528
Points : 1425
Datum upisa : 17.02.2014

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime9/14/2018, 21:02

Rekao bih da je ovo prvi pravi potez AV u dobrom pravcu... sesir

http://rs.n1info.com/a420041/Vesti/General-major-Milan-Mojsilovic-novi-nacelnik-Generalstaba.html

Ko je Milan Mojsilović


Milan Mojsilović postavljen je na mesto pomoćnika ministra odbrane za politiku odbrane rešenjem Vlade u junu ove godine. Pre toga od 2013. do 2017. godine obavljao je dužnost šefa Vojnog predstavništva u Misiji Republike Srbije pri NATO u Briselu. Završio je Vojnu Akademiju, Komandno-štabnu školu i Školu nacionalne odbrane u Beogradu.

Od značajnijih internacionalnih kurseva završio je izvršni program u trajanju od četiri meseca u Evropskom koledžu za bezbednosne studije. Od značajnijih operativnih dužnosti obavljao je dužnost načelnika operativnog odelenja u Komandi operativnih snaga Vojske Srbije, zamenika komandanta Združene operativne komande u Generalštabu i komandanta Kopnene vojske. U periodu od godinu dana od oktobra 2013. godine, pored dužnosti šefa vojnog predstavnika u Misiji Republike Srbije pri NATO, obavljao je dužnost predsedavajućeg međunarodne savetodavne grupe u centru za bezbednosnu saradnju RACVIAC.

Rođen je 3. avgusta 1967. godine u Kosovskoj Mitrovici. Oženjen je i ima sina.
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

Aleksandar Vučić Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Vučić   Aleksandar Vučić Icon_minitime9/21/2018, 14:00

Naš predsednik:

Aleksandar Vučić Imagep10
Nazad na vrh Ići dole
 
Aleksandar Vučić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: