BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.

Ići dole 
+119
Bobo011
goxi
capriolo
telux
Colin Farrell
Nebosky
Toplica
C R A Z Y
Bezimena
Roman Abramovich
LleytonHewitt
zekapeka
adamm
tandaric
FatCat
Urosk
gaggii
Tenerife
Djepeto83
pvarot
gogloee
philips1
Cicija
Trade Now
Bond
boban75
Jarbol
Jaca
Zexx
Zeljko321
Strbac
Mikileaks
Bombica
bonum.mm
salebeograd
Dragan
Cucla
Danx
Fast
Berza011
Frenky
sexy jea
Admin
Fmember
Mistery 011
Taliban
MORNAR
Petar Pan
Dixi
Smile
Steve McQueen
Dalaj Lama
Banaćanin
oec.Lukic
Ceras
Taliano
MYSTIC021
BigMile
Aritmeticar
Boza Belex
JMBR
Nestrpljivi
Djavo
Ars Vivendi
Slovenac1
Boby
Boranija
Big Mile
Novosadjanin007
Nisimo23
Jumbo
Prokuplje
Zane
Limited011
Sutra
Boki72
Popaj
Mitar
Dkolak
đubretarac
StM
Aleks
Maca
Avram
Jankiss
Polos
Dnenad85
Kupi akcije
Dax
Teletrader
Drag_Mlad
Greta
Nemesis
vatreni
Milica1
Vladulns
MilanLaki
Lilihip
StefanMR
BoS
Beko
Momir
iki
Brmbocla
Friz
Dusan
Husdamen
Pendula011
kaktusic
Mc.Intosh
nervozaniglup
Kobe Bryant
cromodora
ratko3
genijeurazvoju
Actarus
Sneki
Svarog
Smrtovnik Drang
123 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/4/2012, 13:47

Jumbo ::
Bio u četvrtak u Metalcu.....tko god sumnja u da li treba tamo uložiti, treba obići tvornicu.

Evo da se javno zahvalim na prijemu. Izuzetno divni ljudi. Ne bi sad tko me primio i o čemu smo razgovarali.

Ma deca cveca, jel su ti pokazali i gde su skrkali 3 milje tj. stadion??

Ako @sutra i ove godine "dobije" dividendu kao i prosle, znacemo o cemu ste pricali od
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 00:17

Lilihip ::
Jumbo ::
Bio u četvrtak u Metalcu.....tko god sumnja u da li treba tamo uložiti, treba obići tvornicu.

Evo da se javno zahvalim na prijemu. Izuzetno divni ljudi. Ne bi sad tko me primio i o čemu smo razgovarali.

Ma deca cveca, jel su ti pokazali i gde su skrkali 3 milje tj. stadion??

Ako @sutra i ove godine "dobije" dividendu kao i prosle, znacemo o cemu ste pricali od

E ovo zadnje ti je dobro.
BTW stadiona i to sam ih pitao i priča s Foruma nema veze s istinom. Uglavnom shvatio sam, ne samo na Metalcu, da je 95 % informacija na Forumu lažno. Uopće neću ulaziti u razloge.
S obzirom da vam neću kvariti ugođaj, ja svoja saznanja neću iznositi. Ja sam zbog laži na forumu potegnuo iz Zagreba u Milanovaca i zbog drugih laži dalje do Skopja.
Mogu reći da sam sada puno spokojniji i sigurniji u svoja ulaganja, a koga zanima što sam saznao....pa nije Milanovac na kraj sveta sesir
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 00:40

Sad ga i ti pretera!
Sutra je taliban i to nam je poznato, ali sada da su sve informacije o svim akcijama lažne, to deluje da te je sutra zarazio svojim pesimizmom...
od

BTW Samo mali broj forumaša je ovde hejtovao ovu akciju 2-3 komada, najviše.
Al, to ti je ta tzv. "demokratija" i manjine imaju pravo na svoju prajd paradu!
love3

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 09:42

Boranija ::
Sad ga i ti pretera!
Sutra je taliban i to nam je poznato, ali sada da su sve informacije o svim akcijama lažne, to deluje da te je sutra zarazio svojim pesimizmom...
od

BTW Samo mali broj forumaša je ovde hejtovao ovu akciju 2-3 komada, najviše.
Al, to ti je ta tzv. "demokratija" i manjine imaju pravo na svoju prajd paradu!
love3

Nisam rekao sve.....nekih 95 %, možda i manje od

Pesimizam? Naprotiv. Stanje je puno bolje nego se prikazuje na Forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 11:24

Jumbo ::


Pesimizam? Naprotiv. Stanje je puno bolje nego se prikazuje na Forumu.


Dragi Jumbo, daj bože da si u pravu...

ima nas koji smo priličan broj godina na belexu... i nismo se baš mnogo usrećili

ajkula

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 11:38

"Pesimizam? Naprotiv. Stanje je puno bolje nego se prikazuje na Forumu."

Slazem se, samo jos da se to blagostanje (Vukadinovica i Co) linkuje sa cenom tj. traznjom za ovom i drugim posrnulim papiricima i bice armo
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 11:44

Jumbo ::
BTW stadiona i to sam ih pitao i priča s Foruma nema veze s istinom.

Koja priča? Da a.d.Metalac ulaže 3 miliona evra u stadion?
Priča je apsolutno tačna. 11.09. prošle godine potpisan je ugovor o finansiranju
gradnje novog stadiona koji će koštati oko 3 mil.evra. 85% ulaže A.D. Metalac a
ostalih 15% ulaže sam klub. Ne znam šta su ti tamo sve napričali ali ovo je sigurno
tačno: Projekat stadion
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 13:08

Steve McQueen ::
Jumbo ::
BTW stadiona i to sam ih pitao i priča s Foruma nema veze s istinom.

Koja priča? Da a.d.Metalac ulaže 3 miliona evra u stadion?
Priča je apsolutno tačna. 11.09. prošle godine potpisan je ugovor o finansiranju
gradnje novog stadiona koji će koštati oko 3 mil.evra. 85% ulaže A.D. Metalac a
ostalih 15% ulaže sam klub. Ne znam šta su ti tamo sve napričali ali ovo je sigurno
tačno: Projekat stadion

Ne da mi se sada tražiti, ali na Forumu je pisalo da daju pare Partizanu, Zvezdi, kao sponzorstvo i sl.
Grade stadion, ali ne daju 3 mil. €, nego puno manje. Ne daju sponzorstvo nego postaju suvlasnici.....ukratko objašnjenje:
-firma stalno ima potrebe za novom radnom snagom i ulaganjem u mladost Milanovca brinu da zadrže buduće kadrove. Stadion nije jedino za što troše novac. Da hoću rušiti cjenu mogao bi negativno pisati o svim drugim "potrošenim parama"

Čak iz ove tvoje vjesti se dade pročitati da će stadion vrijediti 3 mil €, a ne da će toliko dati Metalac. Neda mi se ispravljati krive Drine. Onog kog zanima istina može iz FI vidjeti koliko su novca potrošili, ili može nazvati Metalac.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 13:21

Hvala Jumbo nadam se da se više neće raspravljati o glupostima.
Naravno da će MTLC da ulaže u lokalnu zajednicu što je dobro i neophodno za razvoj i firme i zajednice to samo oni koji ne razmišljaju ne shvataju.
Naravno da je Metalac sponzor i sada vlasnik kluba, a to o Zvezdi itd.. nisam ovde čitao, to je bilo na Agbn!
MTLC je bez obzira šta trabunja Sutra & Co. jedna od solidnijih firmi u Srbiji i njena uloga i važnost za lokalnu zajednicu je velika - jer svaki dinar koji ulože u zajednicu će im se jednog dana vratiti...
Oni su očigledno toga svesni i to je dobro!

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 15:43

Steve McQueen ::
@Jumbo

Ako želiš pročitati vest o ulaganju u stadion, dovoljno je da klikneš na link
koji sam ostavio. Usput, ne radi se o potrošenim parama već o novcu koji
će tek biti potrošen.

Suinvestitori - republička Direkcija za imovinu, opština Gornji Milanovac i kompanija "Metalac" iz tog mesta, potpisali su u petak (9. septembra 2011) ugovor o izgradnji novog stadiona. Kompanija "Metalac" finansiraće 85%, a sam fudbalski klub 15% radova, čija je vrednost procenjena na skoro 3 mil EUR.
Vlasnik građevinskog zemljišta površine 1 hektar i 38 ari, na kome će se graditi fudbalsko igralište, je Republička direkcija za imovinu, a korisnik opština Gornji Milnovac, koja će u izgradnji učestvovati oslobađanjem komunalnih doprinosa i poreza, uređenjem komunalne infrastrukture i pristupnih puteva. Zauzvrat, opština će dobiti 280 kvadrata poslovnog prostora na prvom spratu budućeg stadiona.

Šta nije bilo jasno u ovom što sam napisao:
"Grade stadion, ali ne daju 3 mil. €, nego puno manje. Ne daju sponzorstvo nego postaju suvlasnici....
Čak iz ove tvoje vjesti se dade pročitati da će stadion vrijediti 3 mil €, a ne da će toliko dati Metalac."

Ne kažem ja da vi namjerno drukate nadole, ono što kažem je puno gore.....ne znate čitati vjesti, ne znate čitati FI, prenosite poluinformacije, koje još deformirate kroz svoj stav o njima.
Mislio sam da će mi Forum pomoći u donošenju nekih odluka, ali mi je samo odmogao.....i sad bi ja vama trebao prenositi što se događa u kompaniji i još se prepirati da sam u pravu.
Da citiram svog omiljenog pjevača "Ma hajte s milim Bogom"
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 15:46

Jumbo ::


Ne kažem ja da vi namjerno drukate nadole, ono što kažem je puno gore.....ne znate čitati vjesti, ne znate čitati FI, prenosite poluinformacije, koje još deformirate kroz svoj stav o njima.
Mislio sam da će mi Forum pomoći u donošenju nekih odluka, ali mi je samo odmogao.....i sad bi ja vama trebao prenositi što se događa u kompaniji i još se prepirati da sam u pravu.
Da citiram svog omiljenog pjevača "Ma hajte s milim Bogom"

aplauz

Jumbo, moraš da filtriraš ono što se ovde piše, dovoljno si dugo s nama da bi ukapirao ko je ko i šta mu je u glavi...


A ima i onih koji pišu da bi pisali!!
Citat :
Nemam akcije Metalca a nisam nešto preterano ni zainteresovan za kupovinu, samo sam linkovao vest o tome gde se ulaže....
89

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 16:01

Maco....kako to dobro zvuči, bhmm, vratimo se temi....nisam ja psihoanalitičar. Čitam šta piše i ne želim se opterećivati tko stoji iza napisanog. Trudim se uvijek suvislo i istinito pisati što znam i isto očekujem od drugih.
Ne znam da li sam ikad nešto pisao na temi firme, čije dionice nemam i stvarno mi nije jasna pobuda komentiranja nečeg što te ne zanima. Ko da se ja sad uključim o raspravu o ženskim štiklama. od
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 23:24

Pa meni u stvari sada odgovaraju losi komentari. Da to nisi napisao ti, ne bi niti odgovarao......recimo na ovaj post od Fasta, cu reci samo Tako je!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/5/2012, 23:30

Izgleda da je kriza prizvala nervozu čak i na ovaj forum.
Ne primajte sve k srcu, malo manje emocija ne bi škodilo, svi smo
po malo razočarani i nervozni...
A hejtovanje i svadja to neće popraviti.
Ovo lepo vreme je ko stvoreno za šetnju u prirodi - kažu da je to delotvorno!!
sesir

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/6/2012, 10:11

Koje lepo vreme scratch
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/7/2012, 01:00

Ako je samo profit ononajvažnije, a sve drugo nije važno, onda je za MTLC najbolje da isele proizvodnju u Kinu, tamo radnici nemaju nikakva prava i rade za 100 evra mesečno po 10 sati na dan.

Neka MTLC napravi stadion a u sklopu njega i bioskop i sportski centar i tržni centar... a ne da radnici za svaku sitnicu idu u Čačak.

Valjda i ti radnici imaju dušu i ako firma dobro radi ona ima i socijalnu odgovornost za radnike i celu regiju.
Ako je cilj samo profit bez ičega, onda neće biti nikakvog života van fabrike i vremeno svi ti radnici će težiti da odu iz GM u Beograd, Nemačku...
Valja radnicima pružiti i neke sadržaje za zabavu i van fabrike ili mislite da je kiniski model najbolji?


_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/13/2012, 02:22

Neko je postavio pitanje dana dividende - u prospektu lepo pise da ona pripada po novom ZOPD vlasnicima akcija koji su to 10 dana pre odrzavanja godisnje skupstine, znaci jos nije presek...

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/15/2012, 00:11

MORNAR ::
Ta jurnjava samo za profitom je i dovela svet tu gde jeste, nema tu srece...
Neka drustvena korporativnost mora da postoji.

Pogledaj sta sve Hemofarm finansira u Vrscu ili sta Voren Bafet i Bil Gejts rade...
Oni to rade sa svojim parama

Fast ::

Sve si u pravu, samo ... to investitore ne interesuje

a varaš se, investitore sve interesuje, ali ne zbog brige o radnicima i o gradjanima Milanovca već zbog toga kako će takva ulaganja uticati na profit. bilo kroz marketing, porast ugleda firme ili povećanje produktivnosti...

Naravno, sve to ce se na kraju videti kad se budu gledali bilansi, koliko ce ovakva "filantropska" ulaganja uticati na profit.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/16/2012, 23:37

sexy jea ::

Jel zna neko kolika je prosla dividenda bila na metalcu? ako moze i par dividendi unazad da kaze, ne samo poslednju. hvala.

[You must be registered and logged in to see this link.]
a prosle godine 110 rsd bruto
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/17/2012, 17:09

Evo kako izgleda tema koju niko ne moderiše!
Je' ste to hteli? Jel' to ta "sloboda" koju prizivate?

Sutra, nije ovo sto u kafani od kojeg ustaneš i odeš kući a nek kelneri raspremaju, niti sto u nečijem stanu posle obimnog ručka od koga ustaneš i prepustiš ženi ili mami da ga raspremi.
Ne, ni moderatori ni moja malenkost nisu tu da bi čistili za tobom i drugima. Ima dovoljno podforuma na kojima možeš da pišeš šta ti padne na pamet, ali ne svuda gde se tebi učini zgodnim!
Nema niko vremena za to. Ako ne možete da prihvatite ovaj forum kao svoju kuću u kojoj morate i sami da brinete o redu i higijeni, onda stvarno nije ovaj forum za vas.

O slobodi: nigde ne postoji apsolutna sloboda, sloboda može i da se zloupotrebi i da se ugoze drugi, zato pazite da svojom "slobodom" ne ugrozite druge ili ceo forum...
Apsolutna sloboda je anarhija i toga neće biti ovde.

Takodje ne vidim zašto je uvredljivo imati svoju temu gde može da se filozofira i naglaba?

O poltici postoji podforum, a i kafane su tu u podforumu Bar Street.

I još nešto: Ovde se ne takmičimo za naklonost što većeg broja članova, ni za njihovu ljubav ili priznanje, kao ni ko će biti najpametniji ili ko ima najveći - ako vam je to cilj, opet ste zalutali na pogrešan forum!

Politika foruma je jasna, postoji tema o pravilima (neki od vas bi trebalo da ih dobro prouče) - brisanje ili lagerovanje bezveznih ili filozofskih postova iziskuje dosta vremena kojeg niko nema na bacanje, a i za ispraznu diskusiju o sadržaju takvih postova, što samo može da uguši forum.
Ostaje samo da se povremeno pobriše sve što nema veze s mozgom, osim na podforumima gde je to dozvoljeno!

Još jednom: postoji dovoljan broj podforuma i tema na kojim su dobrodošla sva vaša razmišljanja, ideje, pa i gluposti!

P.S. neki od postova će biti kasnije obrisani ili premešteni u druge podforume.
Ako nastavite biće samo brisani, bez obrazlaganja, a nekima će biti uskraćeno pravo na pisanje.

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/17/2012, 18:04

Bravo za Admina.
Mislim da je sve jasno. Treba ceniti tuđe vreme. Veoma je naporno čitati postove koji nemaju veze sa temom a posebno iste i brisati. U poslednje vreme su se pojedini članovi načisto pogubili, verovatno kao posledica velikog pada vrednosti akcija. Ovaj forum im dođe kao mesto za terapiju. Može i to ali na nakom od podforuma a ne na temi Akcije.
Admin je sve rekao, neću da ga ponavljam. Cenite tuđe vreme.
Nazad na vrh Ići dole
sexy jea
Still learning
Still learning
sexy jea


Broj poruka : 71
Points : 154
Datum upisa : 20.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/18/2012, 11:05

JMBR ::
sexy jea ::

Jel zna neko kolika je prosla dividenda bila na metalcu? ako moze i par dividendi unazad da kaze, ne samo poslednju. hvala.

[You must be registered and logged in to see this link.]
a prosle godine 110 rsd bruto

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/26/2012, 12:34

Sta se desava ovde
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/26/2012, 20:23

PA cekam da neko napise ko uze ovolku kolicinu,a ko proda...jedva cekam da vidim...ili neko zna
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/26/2012, 21:25

Boby ::
PA cekam da neko napise ko uze ovolku kolicinu,a ko proda...jedva cekam da vidim...ili neko zna

Pogledaj u Bondovim promenama ko je prethodno prodavao i koja brokerska kuća je prva po prometu i samo će ti se reći.
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 10:33

Dax ::
Boby ::
PA cekam da neko napise ko uze ovolku kolicinu,a ko proda...jedva cekam da vidim...ili neko zna

Pogledaj u Bondovim promenama ko je prethodno prodavao i koja brokerska kuća je prva po prometu i samo će ti se reći.

Kad si već pomenuo, objasni nama neupućenima kako može da se pogleda spisak brokerskih kuća sa najvećim prometom unazad par ili više dana. Ja na sajtu Beogradske berze to nisam uspeo.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 12:23

Prokuplje ::
Dax ::
Boby ::
PA cekam da neko napise ko uze ovolku kolicinu,a ko proda...jedva cekam da vidim...ili neko zna

Pogledaj u Bondovim promenama ko je prethodno prodavao i koja brokerska kuća je prva po prometu i samo će ti se reći.

Kad si već pomenuo, objasni nama neupućenima kako može da se pogleda spisak brokerskih kuća sa najvećim prometom unazad par ili više dana. Ja na sajtu Beogradske berze to nisam uspeo.
beogradska berza,dnevna statistika,pojavi ti se promet po datumuma,kliknes na LUPU,UVALICAVAJUCE STAKLO,ili sta li je vec...pojavice ti se ucesce stranaca ...i izmedju ostalog procenat ucesca koji nas interesuje...
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 12:58

Boby ::
Prokuplje ::
Dax ::


Pogledaj u Bondovim promenama ko je prethodno prodavao i koja brokerska kuća je prva po prometu i samo će ti se reći.

Kad si već pomenuo, objasni nama neupućenima kako može da se pogleda spisak brokerskih kuća sa najvećim prometom unazad par ili više dana. Ja na sajtu Beogradske berze to nisam uspeo.
beogradska berza,dnevna statistika,pojavi ti se promet po datumuma,kliknes na LUPU,UVALICAVAJUCE STAKLO,ili sta li je vec...pojavice ti se ucesce stranaca ...i izmedju ostalog procenat ucesca koji nas interesuje...

Hvala ti puno Boby sesir
Učešće stranaca može da se vidi na više načina ali to nisam pokušao.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 16:30

Promene: 27.03. - 30.04.2012. (T-3) ili 22.03. - 25.04.2012.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 97vibk
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 16:46

BIG MOZE POMOC..lica SARCEVIC,VUCICEVIC,STANISIC...ima li ih na drugim artijama...
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 18:22

Mora da su to sekretarice ,nacule su nesto dobro od
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime4/30/2012, 21:08

Boby, Šarčević ti je nasledstvo, Vučičević ispravka imena, a Stanišić kupovina, ima nešto sitno na GLOS i SMPO. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime5/1/2012, 11:11

Big Mile ::
Boby, Šarčević ti je nasledstvo, Vučičević ispravka imena, a Stanišić kupovina, ima nešto sitno na GLOS i SMPO. kafa
hvala
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime5/3/2012, 16:25

Promene: 30.04. - 03.05.2012. (T-3) ili 25.04. - 26.04.2012.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 2vrwtmw
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 14 Icon_minitime5/3/2012, 22:26

Big Mile ::
Boby, Šarčević ti je nasledstvo, Vučičević ispravka imena, a Stanišić kupovina, ima nešto sitno na GLOS i SMPO. kafa

Big mile kad si već tako obavješten, jel znaš tko su Majstorović Nadžeda i Trhulj Bećir....ne izgledaju mi kao dio uprave, a količina akcija koje imaju je respektabilna. Jel ima njih drugdje?
Nazad na vrh Ići dole
 
Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.
Nazad na vrh 
Strana 14 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 2. DEO
» Minos a.d. , Gornji Milanovac - MNOS
»  Takovo, Gornji Milanovac - TKVO
» Zasto (ne)kupiti MTLC?
» Metalac Home Market a.d. AGMT

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: