BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.

Ići dole 
+119
Bobo011
goxi
capriolo
telux
Colin Farrell
Nebosky
Toplica
C R A Z Y
Bezimena
Roman Abramovich
LleytonHewitt
zekapeka
adamm
tandaric
FatCat
Urosk
gaggii
Tenerife
Djepeto83
pvarot
gogloee
philips1
Cicija
Trade Now
Bond
boban75
Jarbol
Jaca
Zexx
Zeljko321
Strbac
Mikileaks
Bombica
bonum.mm
salebeograd
Dragan
Cucla
Danx
Fast
Berza011
Frenky
sexy jea
Admin
Fmember
Mistery 011
Taliban
MORNAR
Petar Pan
Dixi
Smile
Steve McQueen
Dalaj Lama
Banaćanin
oec.Lukic
Ceras
Taliano
MYSTIC021
BigMile
Aritmeticar
Boza Belex
JMBR
Nestrpljivi
Djavo
Ars Vivendi
Slovenac1
Boby
Boranija
Big Mile
Novosadjanin007
Nisimo23
Jumbo
Prokuplje
Zane
Limited011
Sutra
Boki72
Popaj
Mitar
Dkolak
đubretarac
StM
Aleks
Maca
Avram
Jankiss
Polos
Dnenad85
Kupi akcije
Dax
Teletrader
Drag_Mlad
Greta
Nemesis
vatreni
Milica1
Vladulns
MilanLaki
Lilihip
StefanMR
BoS
Beko
Momir
iki
Brmbocla
Friz
Dusan
Husdamen
Pendula011
kaktusic
Mc.Intosh
nervozaniglup
Kobe Bryant
cromodora
ratko3
genijeurazvoju
Actarus
Sneki
Svarog
Smrtovnik Drang
123 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime12/29/2011, 10:19

Meni je isplacena dividenda, ali nisam to prepustila brokeru, sama sam zvala firmu i raspitivala se o danu isplate.Ponovo sam poslala broj racuna na koji treba da uplate, bez obzira sto se racun nije menjao/za svaki slucaj/ i dobila sam dividendu.Doduse kasnije nego ranijih godina, ali je svakako isplacena.Zbunjuje me ova prethodna diskusija o tome da nije isplacena dividenda nekim akcionarima.
Poydrav
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2047
Points : 5490
Datum upisa : 07.05.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime12/29/2011, 12:47

kaktusic ::
Zbunjuje me ova prethodna diskusija o tome da nije isplacena dividenda nekim akcionarima.
Poydrav

Mozda im sa IQ nesto nije ok?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13910
Localisation : Novi Sad
Points : 52208
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/2/2012, 13:28

Promene: 16.12. - 30.12.2011. (T-3) ili 13.12. - 27.12.2011.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 35promene161230122011
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13910
Localisation : Novi Sad
Points : 52208
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/5/2012, 16:42

Promene: 30.12.2011. - 05.01.2012. (T-3) ili 27.12.2011. - 29.12.2011.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 36promene30122011050120
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 09:52

Objasnjenje gospodje Bajkic Gordane o neisplacenoj dividendi: "Prva tura isplate dividende bila je sredinom septembra a vi ste nam podatke o racunu poslali nekoliko dana kasnije. Vama cemo isplatiti dividendu kada prikupimo pare. Trenutno su na redu pravna lica".
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2998
Godina : 48
Localisation : N.BGD
Points : 5579
Datum upisa : 22.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 11:35

Eto, da si na vreme sve obavio, danas ne bi kukao.
Akcionarstvo obavezuje...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 12:52

Ne kukam nego objasnjavam kako oni vide akcionarstvo. Moju dividendu iz dobiti koja ostvarena jos 2010. su potrosili na ko zna sta, ili investirali ( bez kamate ) a isplatice je "kada skupe pare". Sve moje podatke imaju kod brokera ali se prave ludi. Ko misli da je ovo u redu ili je to samo tehnicko pitanje, neka mi pozajmi pare-vraticu kada skupim.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5400
Localisation : Centar grada
Points : 6891
Datum upisa : 21.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 12:57

Druže ja mislim da bi ti malo trebalo da se upitaš KAKO TO da se tebi i sličnima dešavaju takve stvari?
Svi dobiju dividendu, a tebi ne dadnu lale
Mora da je neka teška zavera u pitanju...
udrimile

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 13:02

@Dkolak

apsolutno si u pravu, a cena pokazuje sta ostali akcionari misle o neisplacenoj dividendi. Kada jednom izadjem iz MTLC necu se vise vracati dok ovaj menadzment vodi igru, a posto su istovremeno i vecinski otprilike to znaci do nekog buduceg preuzimanja.

Smesno je zanemariti sto ogroman broj ljudi nije dobio dividendu i misliti da je sve u redu. .

Sneki JAKO me cudi od tebe ova konstatacija, mozes pitati na telefon metalca da li je isplacena dividenda i kojem procentu akcionara. Najverovatnije je da nisi upucen pa onako otprilike mislis da je Dkolak nesto pogresno uradio.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5400
Localisation : Centar grada
Points : 6891
Datum upisa : 21.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 13:14

Ništa ja ne "mislim" ja znam!
Meni NIKADA do sada nije izostala dividena sa ove akcije.
A šta mislim o hejteovanju i kuknjavi bez preduzimanja koraka i borbe, to ti je valjda jasno?

Najbolje obožavam likove kao što si ti koji samo sipaju otrov i mrače...
Već ti je neko rekao: ako Belex nije za tebe, što se ne baviš sportom, štrikanjem, filatelijom...?
cekic


_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Banaćanin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 120
Points : 379
Datum upisa : 17.11.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 13:57

Dkolak dostavi podatke itekuci Metalcu pa ces dobiti dividendu oni ne isplacuju preko brokera a to je trebao da ti kaze i tvoj broker
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1641
Points : 4788
Datum upisa : 04.06.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 14:01

Banaćanin ::
Dkolak dostavi podatke itekuci Metalcu pa ces dobiti dividendu oni ne isplacuju preko brokera a to je trebao da ti kaze i tvoj broker

Sam je rekao da se nije prijavio na vreme. Pa neće valjda službenica Metalca da se cele godine bavi isplatom dividende akcionarima koji se nisu prijavili na vreme?
Sad kad stigne ili kada se seti ta službenica, kojoj to sigurno nije primarni zadatak biće isplaćena ako si poslao sve potrebne podatke.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2075
Points : 5759
Datum upisa : 06.12.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 15:24

Sutra@
Pre nego što počneš da kukaš i da se žališ moraš da budeš siguran da si sve što se zahteva od malih akcionara u vezi dividende obavio kako treba. Da, ti si dužan da im se javiš na vreme. Ali tvoja dividenda nije propala dobices je ako uradis sve sto se od tebe trazi. I retroaktivno ako si bio akcionar sve vreme. Nema razloga za brigu i očaj!
Nije sve tako crno kako ti se čini.
Evo gde treba da se javis:

Ime i prezime osobe za kontakt Biljana Cvetić, Direktor pravnih poslova
Telefon 032/727-350
Faks 032/725-211

Prvo se javiš na naveden telefon i raspitaš šta treba da uradiš da bi ti isplatili dividendu. Ako nisi dobio dividendu za vise godina, naglasi joj to!
Tetka Biljana Cvetić će ti reći da je najbolje da uzmeš prazan list papira na koji ćeš da napišeš:
Zahtev za isplatu dividende
Ime i prezime, broj akcija
tvoj broj žiro račun i ime banke kod koje se vodi
Potpis, matični broj, adresa.
To zatim faksujes na naveden broj faxa!!!

Kada to stigne tamo gde traba više nemaš problema, dividenda stiže redovno.
Srecno!

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 15:37

@SVI

Sad je vec prevrsilo svaku meru. Spreman sam da se kladim u 1000 evra da velikom, ponavljam velikom broju akcionara nije isplacena dividenda iako su dostavili sve podatke na vreme, iako im je bila isplacena pretprosle godine i slicno.

Admini ce mi poslati mejl kada skupite pare, pa cemo se naci u kaficu i ja cu vam dostaviti dokaze.

Dotle nemojte da pricate o onome o cemu ocigledno niste obavesteni. Postujem to sto se clanovi godinama i sto trgujete na beleksu godinama, ali nijedan od Vas ne radi u Metalcu AD i nema podatke o tome, a pricate kao da ste maltene licno Vi isplatili dividendu.

Mene jako cudi sto nema vise ljudi da se javi da nije dobilo, i spreman sam da se zauvek povucem sa ovog foruma ako se ispostavi da sam slagao. I naravno da Vam isplatim 1000 evra. Dogovorite se i krenite da skupljate pare.

Naravno ako se ispostavi da sam bio u pravu ocekujem pored kesha i pojedinacno izvinjenje od svih koji su pisali na ovoj temi protiv mene i cinjenica.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2075
Points : 5759
Datum upisa : 06.12.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 15:41

sutra ::

Mene jako cudi sto nema vise ljudi da se javi da nije dobilo..
confused

Baš čudno?
smoke

P.S. Ja sam dobio.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 16:18

@sutra
Akcionarstvo zahteva i malo napora.
Mozemo li da se dogovorimo da, na ionako tmurnom Belexu, ne bude ishitrenih zakljucaka?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 16:40

Ja dobio na vreme.........jedino su mogli malo više da se isprse sesir

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 16:58

I ja sam dobila dividendu, samo kasnije nego prethodne godine. Sama sam slala sve neophodne podatke za isplatu dividende, nije broker to uradio.
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 17:00

Ajd sutra kad si baš navalio....evo i ja dobio, a prošle godine 1. put postao akcionar Metalca.
Poslao im upit kad će biti isplata dividende i oni me obavijestili šta sve treba da uradim, ja im to vratio i dobio dividendu. Moram priznati jedan od jednostavnijih slučaja.
Možda su oni znali da si ti problematičan, pa ti namjerno nedaju....ili nešto slično od
Nazad na vrh Ići dole
Dixi
VIP
VIP



Broj poruka : 17
Godina : 45
Localisation : Vrnjacka banja
Points : 33
Datum upisa : 01.12.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 17:14

Meni nije isplacena dividenda, doduse racunala sam da ide preko brokera a njegov odgovor je bio da isplacuju sukcesivno kada imaju novca.
Naravoucenije znaci preuzeti stvar u svoje ruke, sutra cu kontaktirati g-dju Cvetic
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 20:15

Zbog cinicnih komentara da probam da objasnim jos jednom:
- da li su objavili dan isplate dividende i poziv akcionarima da dostave podatke? NE.
- ja sam im naknadno poslao podatke - 19.9.2011. Da li su tada isplatili dividendu? NE.
- da li su sacuvali novac za isplatu dividendi tako da ih mogu isplatiti kada dobiju podatke? NE, potrosili su bez pitanja.

Ovde nije samo stvar u parama, ne svidja mi se kvarni, sibicarski fazon. Pogledajte kako to radi Fitofarmacija, milina je imati kontakte sa njima. Kome je i dalje smesno, neka mi da svoje pare, vraticu kad skupim.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 20:28

dkolak i dixi...ja nisam odavno na berzi...ali mogu reci da shvatam vas gnev,mada iz licnog iskustva, NIKADA,ALI NIKADA ONI NE TRAZE PODATKE DA IM DOSTAVIS...MORAS IH JURITI,NUDITI PODATKE,preko brokera vrlo mali broj firmi daje dividendu i akcije i tada treba da juris njih ,tj brokere,to je najbolje ali tu brokeri nekada stipnu provizijicu,dosta su mi pomogli FORUMASI,a i broker je taj koji treba da te usmeri ,mada ti moras da iniciras to...metalac nije sjajna firma ali kada pogledam oko sebe nije on tako ni los...pozz i srecno
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 21:06

Dkolak ::


Ovde nije samo stvar u parama, ne svidja mi se kvarni, sibicarski fazon. Pogledajte kako to radi Fitofarmacija, milina je imati kontakte sa njima. Kome je i dalje smesno, neka mi da svoje pare, vraticu kad skupim.

Ha-ha da pukneš od smjeha. Njima nisam poslao neki papir o nerezidentnosti pa su mi isplatili 20 % manje...kao tko mi kriv što ne znam zakon. U Metalcu nisu radili takve probleme.

Inače s tom Fitofarmacijom ću završiti na sudu, jer su mi oduzeli 50 akcija u vrijeme zamjene akcija, o čemu sam više puta pisao na temi FITO....toliko o milini rada s njima.
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/18/2012, 23:05

Boby, hvala na razumevanju, ovo nije trebala biti diskusija o dostavljanju podataka, tu i mogu da ih razumem. Imaju moje podatke vec 4 meseca, gde su pare?
Jumbo, ja se tebi necu smejati. Podrzavam te protiv Fito, znam sta su ti uradili.
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 00:52

Dkolak ::
Boby, hvala na razumevanju, ovo nije trebala biti diskusija o dostavljanju podataka, tu i mogu da ih razumem. Imaju moje podatke vec 4 meseca, gde su pare?
Jumbo, ja se tebi necu smejati. Podrzavam te protiv Fito, znam sta su ti uradili.

Pa kad znaš što si njih naveo kao primjer uzornih.

Nije mi bila namjera da tebe ismijavam, nego sam više pukao zbog njihovog odbijanja da priznaju pogrešku i da mi vrate akcije.....nastavak na strani FITO.

BTW jel se već netko borio da dokaže da se ne smije ograničavati minimalan broj akcija za glasanje na skupštini?
To sam 1. put vidio u Srbiji i to je protuustavno, ali nisam uspio nigdje naći da li je netko pokrenuo kampanju za promjenu člana 286. Zakona o privrednim društvima, koji im to dopušta.
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 08:48

Dkolak ::
Boby, hvala na razumevanju, ovo nije trebala biti diskusija o dostavljanju podataka, tu i mogu da ih razumem. Imaju moje podatke vec 4 meseca, gde su pare?
Jumbo, ja se tebi necu smejati. Podrzavam te protiv Fito, znam sta su ti uradili.

Pa pare su ulozili u akcija AGBN, cim to prodaju dobijate dividendu udrimile

Salu na stranu, i ja da se zapljunem, redovni sam uzivalac dividende u poslednjih cca 5,6 godina, uredno najave dan d, a slazem se da je malo dzukacki da UO odredjuje kad ce biti isplata (u zavisnosti od cash flowa, a sad ih stegla rodjenja dece u fabrici, stadioni,...pa se nema), kulturnije se to odradi u ALFA ljudi kazu bice isplata u dve ture tada i tada sesir
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 13:33

Evo javili mi na drugoj temi da će za par dana stupiti na snagu zakon, gdje će nas moći samo do 0,1 % kapitala ograničiti da ne možemo prisustvovati skupštini, ali i oni sa samo par akcija će moći pismenim putem glasati. Da li to znači da sve skupštine sazvane iza toga dana više ne mogu koristiti članak svog statuta, kojim su nas do sada držali izvan događaja?
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1867
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5157
Datum upisa : 28.05.2007

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 15:10

sutra ::
@SVI

Sad je vec prevrsilo svaku meru. Spreman sam da se kladim u 1000 evra da...
Ako već imaš pare za kladjenje što je težak luksuz u današnje doba, lepo bi bilo da nas SVE koji imamo akcije Metalca izvedeš u kafanče na pićence i da ti za tvoje pare objasnimo kako to sve funkcioniše na Belexu, čisto da ne lutaš i ne trošiš pare na gluposti...
love3 sesir viljuska

Umalo da zaboravim: uredno dividenda svake godine!
Arrow

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 15:48

Doduše jedino moj kum nije dobio dividendu!!! (mada on jedini nema akcije MTLCa) od

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 18:25

Ma i ja vec 4 godine uredno dobijam dividendu.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13910
Localisation : Novi Sad
Points : 52208
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 21:10

Promene: 05.01. - 19.01.2012. (T-3) ili 29.12.2011. - 16.01.2012.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 01promene050119012012
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 21:13

Kakva je ovo Krekova družba-kakvi bakrači........da se ja pitam ja bi ova prepakivanja oporezovao i na kraju ukinuo(zabranio).

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/19/2012, 21:23

taliano ::
Kakva je ovo Krekova družba-kakvi bakrači........da se ja pitam ja bi ova prepakivanja oporezovao i na kraju ukinuo(zabranio).

Nije nikakvo prepakivanje, samo je promenjena kastodi banka.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13910
Localisation : Novi Sad
Points : 52208
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/26/2012, 21:02

Promene: 19.01. - 26.01.2012. (T-3) ili 16.01. - 23.01.2012.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 02promene190126012012
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13910
Localisation : Novi Sad
Points : 52208
Datum upisa : 03.06.2009

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.   Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 Icon_minitime1/27/2012, 17:39

Promene: 26.01. - 27.01.2012. (T-3) ili 23.01. - 24.01.2012.

Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1. - Page 12 03promene260127012012
Nazad na vrh Ići dole
 
Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 1.
Nazad na vrh 
Strana 12 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Metalac a.d. Gornji Milanovac - MTLC 2. DEO
» Minos a.d. , Gornji Milanovac - MNOS
»  Takovo, Gornji Milanovac - TKVO
» Zasto (ne)kupiti MTLC?
» Metalac Home Market a.d. AGMT

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: