BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN

Ići dole 
+59
philips1
Big Beast
boban75
Kobe Bryant
ASAS
Delboj
GogaAna
Trade Now
Roman Abramovich
malaga
Smile
Zalad
Cucla
Non-ProfitOrganization
Pera Božić
Alonisos
goldmaker
Boki72
Aca123
bonum.mm
Aria
Pripravnik
Ars Vivendi
Cicija
mikim
kaktuss
bboki1
BBrroo
rovver
gaggii
Isidora
Zile
Stane Dolanc
Markoni
Big Mile
Nisimo23
duomono
maxxxii
Sikikiki
goxi
Momir
Al Kapone
C R A Z Y
Maca
Orient
pepermint
Bobo011
faceman
Folio
Moma & Nedja
dunjica
Lucca Brazzi
Boranija
Dragivoje
Peka
boxxi
Dragot
Matthew Greenburgh
MHE kila(H)WATacina
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Markoni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 181
Datum upisa : 10.05.2017

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/1/2018, 13:51

@Matthew

Ima li kakvih informacija u vezi sa ENHL namerom o preuzimanju EPEN? Ako me sećanje dobro služi, danas je "zakonski" rok za donošenje odluke od strane CRHOV?
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/1/2018, 14:00

Markoni ::
@Matthew

Ima li kakvih informacija u vezi sa ENHL namerom o preuzimanju EPEN? Ako me sećanje dobro služi, danas je "zakonski" rok za donošenje odluke od strane CRHOV?




Pojma nemam,...cuo sam da je opet nudio neku besmisleno nisku cenu, valjda ovu sto fingiraju njegovi sateliti loptanjem na berzi.

Ne znam kako bi Komisija za HoV mogla da odobri takvu ponudu posle svih onih odbacivanja gde su i oni sami napisali da je cena iznad 20.000 po akciji, ali Srbistan je ovo: sve je moguce - ipak je sav rukovodeci "mudri" kadar uglavnom iz Niksica, Berana, Andrijevice, i sl.




kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/1/2018, 14:50

.

[You must be registered and logged in to see this link.]
option=com_content&view=category&layout=blog&id=58&Itemid=94&lang=sr

Vesti za akcionare

IZMENJENI SAZIV 27. REDOVNE SEDNICE SKUPSTINE ENERGOPROJEKT ENTEL A.D.

Za više informacija:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Izmenjeni%20saziv%2027%20%20redovne%20sednice%20skupstine.pdf




kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Pripravnik
VIP
VIP
Pripravnik


Broj poruka : 93
Godina : 39
Localisation : Beograd
Points : 358
Datum upisa : 13.11.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/12/2018, 21:47

Ima li nekog da je bio na Skupštini da nas izvesti kako je protekla?
Nazad na vrh Ići dole
mikim
Just looking
Just looking
mikim


Broj poruka : 30
Points : 150
Datum upisa : 27.07.2017

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/14/2018, 22:47

Pripravnik ::
Ima li nekog da je bio na Skupštini da nas izvesti kako je protekla?

OBAVEŠTENJE O NEDOSTATKU KVORUMA NA 27. SEDNICI SKUPŠTINE ENERGOPROJEKT ENTEL A.D:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ASAS
Just looking
Just looking
ASAS


Broj poruka : 21
Points : 105
Datum upisa : 12.02.2018

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/15/2018, 12:23

OBAVEŠTENJE O NEDOSTATKU KVORUMA NA 27. SEDNICI SKUPŠTINE ENERGOPROJEKT ENTEL A.D:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da li to znači da su Bojovićevi sateliti u većini i među malim akcionarima?
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/16/2018, 18:23

Ne znači.

Znači da pokušavaju da sabotiraju manjinske akcionare, tako što neće da im priznaju punomoćja za glasanje.

Neće im to uspeti. Biće dividenda izglasana: čak i ako bude potrebna putem suda.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 181
Datum upisa : 10.05.2017

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/19/2018, 11:05

poziv za ponovljenu skupstinu akcionara
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/20/2018, 21:49

FORMULAR ZA GLASANJE U ODSUSTVU
Na ponovljenoj redovnoj sednici Skupštine akcionara ENERGOPROJEKT ENTEL  AD


EDIT:
Ostavi link gde ima taj formular,
obrisano jer narusava zadate dimenzije!
Mod D.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/21/2018, 14:34

Nema linka. To je bila moja pomoc malim akcionarima Entela. Ako nedozvoljavas Admine u redu obrisi. Pozdrav.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/21/2018, 16:33

Valjda dobjaju taj formular uz poziv za skupstinu?

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/21/2018, 21:08

Kobe citat:
Valjda dobjaju taj formular uz poziv za skupstinu?


Kao što je Bojović dao ponudu za preuzimanje.

Što kaže Matthew:
Znači da pokušavaju da sabotiraju manjinske akcionare, tako što neće da im priznaju punomoćja za glasanje.

Neće im to uspeti. Biće dividenda izglasana: čak i ako bude potrebna putem suda.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/23/2018, 11:17

Juče, dok sam spemao slanje glasanja u odsustvu, pozovem centalu Entela 011/310-1200 da se raspitam o glasanju na skupštini. Javi se ljubazni ženski glas i kaže mi da je skupština održana i da netreba da se glasa jer je sve završeno. Kad sam je upitao a zašto se onda ponavlja skupština? Počela je da muca, izbegava odgovor i dala mi je broj pravnika Momčila Jeftića 011/310-1076. Naravno, na taj broj se niko nije javljao, a pokušao sam više puta.

Ovo sam napisao da bi drugi akcionari izbegli ove neprijatnosti. Inače, glasao sam u odsustvu, uz overu potpisa kod notara. Glasao sam  Za dividendu (tačka 3 - predlog manjinskih akcionara) i glasao Protiv izbora Bojovića u Nadzorni odbor (tačka 6 - prikriveno i zamaskirano).

Ako Vam na bilo koji način treba moja podrška (manjinskim akcionarima) možete me kontaktirati na PM Messages (gore levi ugao ovde na stranici foruma).

Pozdrav i srećno 28.06.2018. sesir cyclops piju

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/28/2018, 14:45

Izglasana dividenda, 1185 din po akciji (bruto).
Bojovic nije izabran u Odbor direktora drustva.


_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/28/2018, 15:01

MATTHEW Citat:
Izglasana dividenda, 1185 din po akciji (bruto).
Bojovic nije izabran u Odbor direktora drustva.
post2
SVAKA ČAST !!!

Sad kad bi još izabrali novo rukovodstvo umesto ovih koji su za Bojovića. Ja sam tu u svakom slučaju da pomognem ako treba.
piju cyclops armo

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/28/2018, 19:59

boban75 ::
Juče, dok sam spemao slanje glasanja u odsustvu, pozovem centalu Entela 011/310-1200 da se raspitam o glasanju na skupštini. Javi se ljubazni ženski glas i kaže mi da je skupština održana i da netreba da se glasa jer je sve završeno. Kad sam je upitao a zašto se onda ponavlja skupština? Počela je da muca, izbegava odgovor i dala mi je broj pravnika Momčila Jeftića 011/310-1076. Naravno, na taj broj se niko nije javljao, a pokušao sam više puta.

Ovo sam napisao da bi drugi akcionari izbegli ove neprijatnosti. Inače, glasao sam u odsustvu, uz overu potpisa kod notara. Glasao sam  Za dividendu (tačka 3 - predlog manjinskih akcionara) i glasao Protiv izbora Bojovića u Nadzorni odbor (tačka 6 - prikriveno i zamaskirano).

Ako Vam na bilo koji način treba moja podrška (manjinskim akcionarima) možete me kontaktirati na PM Messages (gore levi ugao ovde na stranici foruma).

Pozdrav i srećno 28.06.2018. sesir cyclops piju

Napisao si da si glasao u odsustvu uz overu potpisa kod notara.

Pretpostavljam da si došao do glasačkog listića, popunio ga (glasao), overio potpis na glasačkom listiću kod notara i zatim ga poslao poštom. 
Je li tako? 
Da li si možda lično odneo tako popunjen glasački listić u sedište društva?
Kako si došao do glasačkog listića?
Nazad na vrh Ići dole
goxi
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 816
Datum upisa : 03.03.2011

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/29/2018, 07:16

Ovo je jedna od najboljih vesti koje sam cuo u poslednje vreme !  Svaka cast akcionarima koji su skupili 5%. Ziveli ljudi. Ovo treba proslaviti !!
Nazad na vrh Ići dole
MHE kila(H)WATacina
Voli da LAŽE !!
MHE kila(H)WATacina


Broj poruka : 340
Points : 1505
Datum upisa : 07.04.2011

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime6/29/2018, 10:20

Evo promene izmedju dve Skupstine : Redovane i ponovljene 

KupovinaProdaja
AkcionarStaroNovoRazlikaAkcionarStaroNovoRazlika
TEZORO BROKER AD - ZBIRNI RAČUN107791078910JASNIĆ MIHAJLO28 -28
ČUČKOVIĆ MILOŠ 1010ILIĆ SRBISLAVA10 -10
ČUČKOVIĆ RADOŠ 1010OPANKOVIĆ DRAGAN4544-1
JASNIĆ DANICA11198ILIN ALEKSANDAR1 -1
ĐORĐIĆ ACO242    

_________________
"Umesto retrovizora moramo uzeti u ruke dvoglede" iz ekspozea PM.  - E ovo je Aco moj izum !!
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/4/2018, 10:00

Entel isplaćuje pola milijarde dinara za dividende?
Na ponovljenoj sednici Skupštine akcionara Energoprojekt Entela 28. juna, manjinski akcionari izglasali su isplatu više od pola milijarde dinara na ime dividende.
0Piše: M. Obradović03. jula 2018. 21.18

Prema rešenju Komisije za hartije od vrednosti na ovoj sednici nije imao pravo glasa većinski akcionar, Energoprojekt holding. S obzirom na to da 86,26 odsto dividende ide Energoprojekt holdingu ovo znači da bi i akcionarima ove kompanije, među kojima je i Republika Srbija sa 33,5 odsto, mogla biti isplaćena veća dividenda. Na ovoj sednici izglasano je i da Dobroslav Bojović, većinski vlasnik Holdinga ne bude izabran za člana Odbora direktora društva. Zanimljivo je da je 1.185 dinara, koliko iznosi dividenda po jednoj akciji Entela, čak 52 odsto vrednosti akcije na berzi.

List Danas objavio:
[You must be registered and logged in to see this link.]

aplauz aplauz aplauz

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/4/2018, 10:13

boban75 ::
Zanimljivo je da je 1.185 dinara, koliko iznosi dividenda po jednoj akciji Entela, čak 52 odsto vrednosti akcije na berzi.



Ovde su se zeznuli.

Zbir izglasane dividende za 2017 i iznosa preostale nerasporedjene dobiti grupe Entel (po akciji), iznosi 52% od trenutne cene akcije.


Ali je pozitivno da su objavili.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/10/2018, 16:55

goxi ::
Ovo je jedna od najboljih vesti koje sam cuo u poslednje vreme !  Svaka cast akcionarima koji su skupili 5%. Ziveli ljudi. Ovo treba proslaviti !!



Odluka o raspodeli dobiti - Energoprojekt Entel a.d. , Beograd


[You must be registered and logged in to see this link.]




kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/10/2018, 23:53

Matthew Greenburgh ::
goxi ::
Ovo je jedna od najboljih vesti koje sam cuo u poslednje vreme !  Svaka cast akcionarima koji su skupili 5%. Ziveli ljudi. Ovo treba proslaviti !!



Odluka o raspodeli dobiti - Energoprojekt Entel a.d. , Beograd


[You must be registered and logged in to see this link.]




kafa
Ovo je odlicna vest.   Hvala  Matthew Greenburgh, sreca je da te imamo ovde na forumu.


Visina dividende je manja od 10% na cenu akcije ? 
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/11/2018, 07:31

Popaj ::

Visina dividende je manja od 10% na cenu akcije ? 



Pa jeste manje od 10%. 1185/13807, ispadne prinos oko 9%.

Preostali iznos nerasporedjene dobiti je 43% od trenutne cene, ili 5970 din po akciji. U narednom periodu ce biti borba da se i taj iznos isplati.

Samo u nerasporedjenoj dobiti je bilo 7155 din po akciji, pre ove dividende.

Tu se vidi pravi stepen otimacine koju pokusavaju ponudom od 13805 din da postignu. Prakticno sa parama Entela da preuzmu preostale akcije, bez da se uopste uzima u obzir biznis koji godisnje generise $7 miliona EBITDA, i to bez duga.


Al' to nema sanse da im prodje; jos malo, pa ce i u parnicama na sudu da se prikazu prave vrednosti Entela: mislim da KHoV to i ceka - da sudovi izadju sa fer cenom, pre nego sto se odobri neka ponuda za preuzimanje.




kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime7/21/2018, 01:56

Utvrđuje se dan 14.11.2018. kao dan isplate dividende.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
MHE kila(H)WATacina
Voli da LAŽE !!
MHE kila(H)WATacina


Broj poruka : 340
Points : 1505
Datum upisa : 07.04.2011

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime8/9/2018, 20:30

Promene u avgustu do sada

KupovinaProdaja
AkcionarStaroNovoRazlikaAkcionarStaroNovoRazlika
TEZORO BROKER AD - ZBIRNI RAČUN108201089070NIKOLIĆ SNEŽANA10060-40
VOJVODJANSKA BANKA AD NOVI SAD - KASTODI 2222OPANKOVIĆ DRAGAN448-36
    ČUČKOVIĆ MILOŠ10 -10
    KARIĆ DRAGOBRAT2317-6

_________________
"Umesto retrovizora moramo uzeti u ruke dvoglede" iz ekspozea PM.  - E ovo je Aco moj izum !!
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime8/23/2018, 16:44

16.08.2018.
Уписује се у Регистар привредним субјеката забележба спора за побијање одлуке скупштине ENERGOPROJEKT ENTEL A.D. BEOGRAD о именовању члана Одбора директора ENERGOPROJEKT ENTEL A.D. BEOGRAD, а која одлука је донета у оквиру тачке 6 дневног реда 27. поновљене редовне седнице скупштине ENERGOPROJEKT ENTEL A.D. BEOGRAD која је одржана 28. јуна 2018. године. Спор се води пред привредним судом у Београду, Масарикова 2, 11000 Београд, под бројем 9 П-4047/2018.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/5/2018, 23:15

Ovde su akcionari pokrenuli sudski postupak za otkup akcija. 

Da li zna neko koji je broj tog predmeta?

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/18/2018, 23:26

Poskočila cena danas na 14.000 din.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/19/2018, 09:38

boban75 ::
Poskočila cena danas na 14.000 din.




Jebesh berzu,...umrtvljena akcija, vise nista ne znaci trgovina.

Entel je situacija koja ce se resiti na sudu, a ne na berzi. Kao i Oprema,...kao i Industrija.

To treba onom retardu sa berze objasniti, koji kenja o IPO ne bi li jos kojoj naivcini maknuli kintu iz dzepa: sveli su situaciju na to da se kupuje na berzi, a prodaje u sudskom postupku. Cirkus !

Al' polako,… biju kamate na tuzbene zahteve, a Entel i dalje odlicno radi. 



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
ASAS
Just looking
Just looking
ASAS


Broj poruka : 21
Points : 105
Datum upisa : 12.02.2018

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/19/2018, 14:54

A da li će i sud baš sve to rešiti? Kada će tužioci i od koga dobiti pare (tuženik je samo Napred razvoj a.d, bar u slučaju Opreme) i kada presuda bude konačna? Da li su mali akcinari Napreda dobili pare po presudi?
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/20/2018, 14:01

ASAS ::
A da li će i sud baš sve to rešiti? Kada će tužioci i od koga dobiti pare (tuženik je samo Napred razvoj a.d, bar u slučaju Opreme) i kada presuda bude konačna?



Savetujem ti da uzmes advokata, pa ce da ti objasni sve.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
ASAS
Just looking
Just looking
ASAS


Broj poruka : 21
Points : 105
Datum upisa : 12.02.2018

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime9/26/2018, 22:10

Matthew Greenburgh ::
Savetujem ti da uzmes advokata, pa ce da ti objasni sve.

Hvala ti na savetu, BAŠ si mi puno pomogao! ;-)
 
A šta je sa pitanjem: „Da li su mali akcionari Napreda dobili pare po presudi?“ – da li da i to da pitam advokata?
Nazad na vrh Ići dole
Pripravnik
VIP
VIP
Pripravnik


Broj poruka : 93
Godina : 39
Localisation : Beograd
Points : 358
Datum upisa : 13.11.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime11/14/2018, 10:02

Danas leže dividenda, prvi neka javi kad mu legne na račun.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Pripravnik
VIP
VIP
Pripravnik


Broj poruka : 93
Godina : 39
Localisation : Beograd
Points : 358
Datum upisa : 13.11.2007

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime11/14/2018, 14:16

Upravo legla dividenda. 😉
Nazad na vrh Ići dole
ASAS
Just looking
Just looking
ASAS


Broj poruka : 21
Points : 105
Datum upisa : 12.02.2018

ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN   ENERGOPROJEKT ENTEL a.d.  - EPEN - Page 13 Icon_minitime2/4/2019, 23:37

A šta se ovde dešava? Ništa novo - znači idila? Da li ipak neko nešto korisno zna?
Nazad na vrh Ići dole
 
ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN
Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Energoprojekt - ENHL (II DEO)
» Energoprojekt - ENHL (II DEO)
» Energoprojekt holding
» Energoprojekt - ENHL (II DEO)
» ENERGOPROJEKT INDUSTRIJA A.D. - EPIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: