BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Energoprojekt - ENHL (II DEO)

Ići dole 
+111
StM
Jegulja
Cope
mikim
pera27
Jaca
Zakasneli
belexovac
LUMTDZOS
gogloee
Isidora
Mrdak
boban75
Deniko
civas
Zidar a slobodan
armando.banja
Zile
Aria
WildCherry
V.I.S. Idoli
Aca123
DocHolliday
Ticket Scalpers
Vladulns
Cicija
Markoni
Draganvi
Strujni udar
Terra Nullius
ima nade
Voiceoflaw
zemunac
Djepeto83
Admin
Kaleopa
duomono
janko
marko kuku
Prijateljica
TomasMasarik
alen0101
MightyZ
Medax
Pljeskovo
Moma & Nedja
Dragan555
Strbac
Sole
Roman Abramovich
Popaj
StariHrast
goxi
capriolo
dragand
Non-ProfitOrganization
BBrroo
Jovan04
Al Kapone
Ceras
Teletrader
MHE kila(H)WATacina
Limited011
Frenky
Sasuolo
faceman
Zexx
Pera Božić
zekapeka
Cucla
Lolo2
Peka
Beli
Trade Now
MORNAR
Prokuplje
bonum.mm
FatCat
Momir
Aca kurbla
Folio
Sneki
Pera Zdera
MarkoJTD
Sutra
Slovenac
Boranija
Stane Dolanc
Kobe Bryant
Dalaj Lama
Mitar
Tenerife
Ars Vivendi
Aritmeticar
Pavle3
mili61
pepermint
Bond
Maca
Matthew Greenburgh
Taliano
Akcionar07
Dragot
MYSTIC021
tandaric
Smile
gaggii
Sikikiki
bboki1
Dragivoje
Big Mile
115 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 18.02.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 25 Feb - 1:11

I dohfati bogami on danas 1000.  kafa
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 25 Feb - 2:12

Pretpostavljam da će rezultati biti bolji nego 2013.g. pa je moguće da je (i) to razlog. Problem je što nema već relativno dugo (skoro 3 meseca), zvanično objavljenih, novih poslova. Suštinsko pitanje je da li će biti i kada privatizacije, ulaska strateškog partnera ili nekog fonda kao kod Imleka itd?
Nazad na vrh Ići dole
bboki1
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 11.11.2012

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 25 Feb - 9:26

Dragivoje ::
Pretpostavljam da će rezultati biti bolji nego 2013.g. pa je moguće da je (i) to razlog. Problem je što nema već relativno dugo (skoro 3 meseca), zvanično objavljenih, novih poslova. Suštinsko pitanje je da li će biti i kada privatizacije, ulaska strateškog partnera ili nekog fonda kao kod Imleka itd?

Salford?
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 25 Feb - 22:44

Raste JMBN.

Akcionari JMBN su ENHL i ALFA na čijim akcijama je primetno povećanje tražnje. Izgleda da će ova uvezana trojka da raste.
Nazad na vrh Ići dole
Sikikiki
VIP
VIP
Sikikiki


Broj poruka : 55
Points : 270
Datum upisa : 25.06.2010

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 25 Feb - 23:10

Big Mile ::
I dohfati bogami on danas 1000.  kafa
2/26/201510:12:25 AM9807
2/26/201510:00:12 AM98020
2/25/201512:58:30 PM1,00047
2/25/201512:58:30 PM9996
2/25/201512:58:30 PM995300
2/25/201512:58:30 PM980395
2/25/201512:58:30 PM980277
2/25/201512:58:30 PM970175
2/25/201512:57:30 PM97025
2/25/201512:57:30 PM970960
Nazad na vrh Ići dole
gaggii
Still learning
Still learning



Broj poruka : 79
Points : 317
Datum upisa : 30.10.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Feb - 7:59

Veoma je ovde interesantno.  Vrlo je lepo videti opet ENHL na ceni 1000 posle dugo vremena. 
Daj boze da se tu zadrzi a cekamo uskoro i Aero na 1000-rci. Zanimljivo je kako ce Bojovic reagovati na ove kupovine Raiffeisena. Ovi su dokazali da imaju ozbiljne namere. U svakom slucaju,svaka cast ENHL.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Feb - 8:35

Nisam siguran da Mile Kila deli tvoj optimzam?
Očekujem da te nagrdi....
coca
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Feb - 21:51

Problem je što nema već relativno dugo (skoro 3 meseca), zvanično objavljenih, novih poslova.

Ima.
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Feb - 22:36

@Trade now   Ne znam za zvanično objavljene nove poslove, a nisam insajder. Činjenica je, barem po meni, da problem može da predstavlja rusko tržište za koje znamo u kojem je stanju, slično je i u Kazahstanu, zemlje Zaliva (UAE, Katar,...) su takođe veoma pogođene padom cene nafte, Afrika je problematična, posebno Nigerija i sever, stanje na domaćem građevinskom tržištu ne prati makete, planove i projekte, sve i svemu to je nekakav presek stanja tržišta na kojem ENHL mahom posluje. Nadam se naravno da će uspešno proći i kroz sve ovo, ali meni to tako izgleda sumarno.
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Feb - 23:39

Dragivoje ::
@Trade now   Ne znam za zvanično objavljene nove poslove, a nisam insajder. Činjenica je, barem po meni, da problem može da predstavlja rusko tržište za koje znamo u kojem je stanju, slično je i u Kazahstanu, zemlje Zaliva (UAE, Katar,...) su takođe veoma pogođene padom cene nafte, Afrika je problematična, posebno Nigerija i sever, stanje na domaćem građevinskom tržištu ne prati makete, planove i projekte, sve i svemu to je nekakav presek stanja tržišta na kojem ENHL mahom posluje. Nadam se naravno da će uspešno proći i kroz sve ovo, ali meni to tako izgleda sumarno.
Nisam ni ja insajder. U 10:36 još nisi video šta treba da vidiš. Kasniš oko 45 minuta. Mnogo kasniš za igru koja se zove berza.
Ako tako misliš sumorno onda prodaj akciju, a čini mi se da ima ljudi koji to jedva čekaju i to strpljivo.
Nazad na vrh Ići dole
tandaric
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 35
Datum upisa : 12.05.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePet 27 Feb - 0:04

Evo novog ugovora:
[You must be registered and logged in to see this link.]

armo 99
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePet 27 Feb - 0:40

@trade now  Vidiš kako sam "moćan", čim ih iskritikujem, odmah poguram novi posao. Ostajem ipak pri gore navedenim konstatacijama po pitanju globalnog okruženja koje je za ENHL problematično. Brzima jeste često dobra, pa i presudna, ali ne mora biti uvek. Moj prvi šef je govorio da je brzina potrebna samo za hvatanje muva i dobro mu je išlo, uprkos tome.
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 5 Mar - 0:30

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo ima veze s Kazahstanom i najnovijim poslom ENHL. Da od ovih 40 mld. USD dobijemo barem 1%, to bi bilo odličnih 400 miliona USD. Kazahstan izgleda da bolje stoji od Rusije?
Nazad na vrh Ići dole
tandaric
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 35
Datum upisa : 12.05.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 5 Mar - 22:22

Ja prodao jucer po 998, i odma danas skok +10 

scratch lol!
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 28.06.2010

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePet 6 Mar - 4:41

Dragivoje ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo ima veze s Kazahstanom i najnovijim poslom ENHL. Da od ovih 40 mld. USD dobijemo barem 1%, to bi bilo odličnih 400 miliona USD. Kazahstan izgleda da bolje stoji od Rusije?
Kazahstan je fantastcno trziste ali istovremeno nosi rizik od drasticnih "ekoloskih taksi" (reketa drzave)...
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 0:30

Objavljen je informator u kome su prikazani rezultati poslovanja u 2014. godini, a na forumu ni slova o tome!?
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 1:14

Očigledno je stavka Rashodi od usklađivanja vrednosti od preko 642 miliona pojela gro dobiti. To bi valjalo objasniti. Meni je izgledalo po šestomesečnim i kasnijim rezultatima da će dobit biti odlična, ovako možda menadžmentu odgovara da nikome (pa ni državi) ne isplaćuju dividendu; uvek imamo te "objektivne okolnosti". Možda je i sve ovo dodatni razlog da se vidi da li se i šta dešava po pitanju moguće prodaje ENHL, ima li zainteresovanih, jer odlaganje rešavanja tog pitanja malim akcionarima neće biti od koristi, a ni državi svakako. Osim ako pod državom ne podrazumevamo manje interesne grupe. Priča se o privatizaciji Zvezde i Partizana, EPS-a i Telekoma, samo izgleda niko ne sme da pomene ENHL?
Nazad na vrh Ići dole
Akcionar07
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 29
Datum upisa : 21.03.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 7:17

Država izgleda našla način da uzme celu dobit, a ne samo dividendu.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 7:52

Kolika je dobit?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Akcionar07
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 29
Datum upisa : 21.03.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 12:15

"usklađivanja vrednosti od preko 642 miliona pojela gro dobiti"

Interesantno da je u izveštajima za III kvartal, dobit oko 650 mil, a na kraju se odjednom pojavljuje ovo usklađivanje.

Pogledao sam Bilans uspeha za 2013, nisam mogao da nadjem ovu stavku.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 20:01

Dragot ::
Objavljen je informator u kome su prikazani rezultati poslovanja u 2014. godini, a na forumu ni slova o tome!?


Nisu mnogo bitni ovi rezultati, jer su samo za maticno drustvo: to jest, nisu konsolidovani, koji su jedino bitni.

OK, pokazuju direkciono neku situaciju oko moguce dividende, i nista drugo. Ovih 600 i kusur miliona verovatno ima razlike sa FX razlikama koje su napravili u Rusiji, ali mislim da ce to ispeglati sa investitorom.

Koliko razumem, konsolidovana EBITDA je oko EUR 15 miliona, neto duga nemaju.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 21:08

Reval.rezerve su porasle sa 52 na 817 miliona RSD, a one, čini mi se, mogu kasnije da se pridodaju kapitalu. Pitanje je da li ENHL potpada pod obavezu da Javna preduzeća moraju da plate državi neraspoređenu dobit iz ranijih godina? Valjalo bi da bude neke dividende, bilo u obliku novca bilo u akcijama, mada akcija ENHL spada u one koje nisu previše determinisane visinom dividende.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 21:29

Dragivoje ::
Reval.rezerve su porasle sa 52 na 817 miliona RSD, a one, čini mi se, mogu kasnije da se pridodaju kapitalu. Pitanje je da li ENHL potpada pod obavezu da Javna preduzeća moraju da plate državi neraspoređenu dobit iz ranijih godina? Valjalo bi da bude neke dividende, bilo u obliku novca bilo u akcijama, mada akcija ENHL spada u one koje nisu previše determinisane visinom dividende.


Reval rezerve jesu deo kapitala, a mogu da se amortizuju u nerasporedjenu dobit svake godine u onom iznosu u kojem je nova amortizacija na revalorizovanu vrednost veca u odnosu na iznos godisnje amortizacije koja je bazirana na istorijskoj vrednosti osnovnog sredstva.

Mislim da su revalorizovali neku imovinu po svetu, gde je Holding vlasnik.

Jos uvek se bore u EP da odrze status quo (citaj: tuzne price o bratstvu i jedinstvu, nesvrstanim, partnerstvu sa drzavom, itd.), ali ide trzisno utvrdjen rasplet uskoro.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 21:47

Dragot ::
Objavljen je informator u kome su prikazani rezultati poslovanja u 2014. godini, a na forumu ni slova o tome!?
Ti si stari član pa ne bi bilo loše i da daš neki komentar a ne samo primaš pasivno komentare.
Pošto si se prvi oglasio mogao si da iz prvih borbenih redova ispališ komentar-svoj stav. Jeste, tačno je, da vrlo verovatno može mnogim članovima da se ne dopadne tvoj stav pa da primiš negativne komentare. Onda podnošenje takvog rizika bi bio u skladu sa tvojim karakterom avatara.

Ja sam informator razumeo ovako:

Kapital je porastao za 119 milona u odnosu na treći kvartal. Iz nekog razloga gotovina se utopila u stalnu imovinu to jest nekretnine. Možda zbog novih računovodstvenih pravila. Dugoročni finansijski plasmani su se smanjili a stalna imovina se povećala. Ja mislim da je u pitanju firma-nekretnina u Libanu ali videćemo kada izađe objašnjenje.
Neraspoređeni dobitak postoji pa tu postoji prostor za dividendu i ove godine.
Aktivna vremenska razgraničenja su preko 300 milona koja će brzo preći u gotovinu(mislim da je to od poslova u Boru) pa će I kvartal biti odličan.
Aktivna vremenska razgraničenja su u stvari fakturisani poslovi koji će brzo doći na naplatu ili je nešto već avansirano.Verujem da je ovo prvo.
Otvorene su još 2 firme. Jedna Energoprojekt Sunčane vile da se gradi po Beogradu(možda Bg na vodi) i  druga da se gradi u Zambiji.
Za firmu Energoprojekt Sunčane vile me baš zanima šta je u pitanju. Ako neko nešto zna o tome bilo bi dobro da napiše.

I na kraju ko površno razume informator, kupci će im rado otkupiti akcije po sniženim cenama, a kad se iscrpi taj efekat sledi novi rast.
Videćemo.
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 16 Mar - 22:11

Matthew: Jos uvek se bore u EP da odrze status quo (citaj: tuzne price o bratstvu i jedinstvu, nesvrstanim, partnerstvu sa drzavom, itd.), ali ide trzisno utvrdjen rasplet uskoro.


Matt, hvala na razjašnjenjima i nadajmo se da će se taj tržišni rasplet zbiti uskoro, jer od razvlačenja i zavlačenja za većinu nema koristi.A nekakav reper tom tržišnom raspletu bi trebalo da bude, barem donekle, Imlek i njegova kapitalizacija.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 27.05.2007

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeUto 17 Mar - 1:01

Ako pod "tržišni rasplet " mislite na prodaju ENHL-a onda se ne nadajte tome.

Očekuje se keš dividenda.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeUto 17 Mar - 1:50

Maca: Ako pod "tržišni rasplet " mislite na prodaju ENHL-a onda se ne nadajte tome. 

Očekuje se keš dividenda.






Mislim da tu informaciju može znati i znaće samo nekoliko ljudi, a odlučuje o tome samo jedan čovek.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 27.05.2007

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeUto 17 Mar - 2:03

Ja ti lepo saopštavam (poverljive) informacije, a ti kako hoćeš...

P.S. da ti olakšam: kad neki post hoćeš da citiraš, klikneš na ikonicu "quote"

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeUto 17 Mar - 2:24

Maca ::
Ja ti lepo saopštavam (poverljive) informacije, a ti kako hoćeš...

P.S. da ti olakšam: kad neki post hoćeš da citiraš, klikneš na ikonicu "quote"

Hvala, vreme će pokazati koliko su te (poverljive) informacije tačne, a ako ih već imaš kaži kolika će biti dividenda?
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeUto 17 Mar - 5:30

Trade Now,

Obraćam se samom sebi.

Nije dobro za tebe da uvek komentarišeš bolje ćuti i trguj. Kad god postoje nejasnoće iskoristi to i zaradi na razlikama u razmišljanju između pesimista i optimista. Zaradi, i na trgovanju pri fluktuacijama cena a ne samo na rastu akcije.
Ovo shvati kao dobronamernu kritiku jer ćeš tako bolje proći i nemoj da se ljutiš.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 23 Mar - 4:50

Promene: 24.02. - 23.03.2015. (T-3) ili 19.02. - 18.03.2015.


Energoprojekt  - ENHL (II DEO) 2ywsv83
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2627
Points : 5951
Datum upisa : 04.02.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimePon 23 Mar - 23:53

Novi poslovi

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeČet 26 Mar - 10:11

Promene: 23.03. - 26.03.2015. (T-3) ili 18.03. - 23.03.2015.


Energoprojekt  - ENHL (II DEO) 33pg29s
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 12.04.2014

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSub 28 Mar - 5:22

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Energoprojekt - ENHL (II DEO)   Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Icon_minitimeSre 8 Apr - 6:26

Promene: 26.03. - 08.04.2015. (T-3) ili 23.03. - 03.04.2015.

Energoprojekt  - ENHL (II DEO) Nxurdv
Nazad na vrh Ići dole
 
Energoprojekt - ENHL (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Energoprojekt - ENHL (II DEO)
» Energoprojekt - ENHL (II DEO)
» Energoprojekt holding a.d. Beograd - ENHL
» ENERGOPROJEKT ENTEL a.d. - EPEN
» ENERGOPROJEKT INDUSTRIJA A.D. - EPIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: