BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO

Ići dole 
+123
boban75
Nisam lep al sam glup
Cicija
MaltaResident
Colle
Roman Abramovich
marjanovicgane
petronije
(NE)sudjeni milioner
Delboj
mili61
Aca123
zoki zoca
Keops
Von Misha
Big Brle
Jegulja
Tomislav
Nikolaj3
Stane Dolanc
Lucca Brazzi
Neki
Alonisos
real_finanza
malaga
Nisimo23
Bobo011
Pripravnik
vladica
beaglle
Cope
nemusns
Gocili
pepermint
gaggii
trind
Berza011
Dragan555
Nebosky
Jovan I
Joca
Zeljko321
Zexx
pvarot
ivvan
Colin Farrell
Djepeto83
Smile
Dragot
Trade Now
Taliban
goxi
Beli
boxxi
Dejan71
muitobom
Lolita
Dalaj Lama
Matans
philips1
Boranija
Red max
Cucla
Fast
Nemesis
Sahbaz
Danx
BuffetSon
Jerry Springer
Boza Belex
Aritmeticar
FatCat
Bombica
Toplica 1
Drag_Mlad
Frenky
Teletrader
Maca
Moma
Drasko
Beko
Mistery 011
Prokuplje
Folio
Banaćanin
Boby
beljic100
Dragan11
Bookmaker
DI
Sutra
MYSTIC021
Momir
Ceras
Slovenac1
Infinity
Big Mile
Steve McQueen
Limited011
Atomski mrav
Jumbo
Ars Vivendi
MilanLaki
Aleks
Jankiss
Mitar
Igor-NS
Milica1
gogloee
Bond
Greta
iki
StefanMR
Sneki
bonum.mm
Kobe Bryant
Dusan
masni1
AliAli
mirami
Alec
nervozaniglup
Dr Zuk
127 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime3/17/2012, 00:13

Zar se ne plašiš?
Šta ako cena padne?
Moj ti je savet sve u evro pa u slamaricu...
Što da se bakceš s belexom... čemu to zavitlavanje?
Neizvesno ti je to...
Ili misliš da je ovo zicer? Možda pumpaš?
ajkula

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime3/17/2012, 03:04

Plasim se naravno i prodacu vecinu u maju. Medjutim ni ostali oblici investiranja trenutno (sem beleks akcija) nisu narocito privlacni i to me sprecava u panicenju. O odnosima izmedju valuta redovno pisem i redovno me brisu i premestaju, naci ces ako potrazis. Mislim da ce najgora godina (sem 2008) za berze biti 2013, od druge polovine, tako da ima vremena za paniku.

titanik

Ne marim ja za trenutnu cenu toliko koliko za stanje u preduzecima, a ono je lose, a cesto i jos gore. Najgore prodju mali akcionari, mnogo gore od radnika, drzave ili vecinskog akcionara. Da se pohvalim malo: Nema nijedne akcije u poslednjih godinu dana otprilike koju sam prodao a da joj je cena danas veca od moje prodajne cene :)
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime3/17/2012, 07:16

Pa osim mlekara nema ni na celoj berzi takve...dragi moj Sutra,ja volim da citam tvoje postove,za moj ukus malo previse mracis,ali moj ukus na ovom forumu nije bitan,meni je bitno da postoje ljudi kao ti...sto se tice slamarice i eura...to ne zelim da komentarisem,nase prisustvo na forumu dokazuje da veliki broj nas nije pobornik takve strategije izuzev u jednom manjem procentu...koliko dugo ce se trzista kilaviti,to ne zna niko,jedno je evidentno,cene su niske,verovatno moze i nize,ali neki manji obimi...evidentno je da berzanski ciklusi postoje,dali ce se razigrati na prolece ,leto ili sl. godine ,jednom hoce sigurno ,a onda ce biti kasno..fito nemam,zato retko pisem na ovoj temi ,mislim da je firma ok,da je zdrava i POZDRAVLJAM NJEN ULAZAK U BELEX 15,zasto je nemam ,ne znam ni sam,uvek me je nestosprecilo da udjem,sta,ne znam...MOJE PITANJE TEBI SUTRA...STA CE SE DESITI U MAJU?Mislis li na letnji pad?nemoj 2009 da se ponovi pa leto da bude ,bolje od proleca...
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime3/17/2012, 14:52

Nema brige za FITO...ko ima neka kupi i ceka...bice ovde i dividende i rasta ali polako..mnogo je mracenja bilo globalno zadnjih godinu dana i na kraju sve je zavrseno savrseno...samo su istresli plasljive pa ce istim tim da prodaju po mnogo vecoj ceni kada se bude pustala ruzicasta slika :)

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime3/23/2012, 15:17

Inoviran prospekt:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/2/2012, 08:23

Nitko ne komntira ovaj ludi rast Fitofarmacije. Prije dva mjeseca je bila na 1800 dinara. Da im nije sud nalozio da ponistavjau dokapitalizaciju, a da mene nisu ni obavjestili.....uostalom nisam ja jedini tada bio ostecen, mozda je netko drugi u tisini to obavio......ili netko zna neki drugi razlog?
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/2/2012, 18:05

Ne znam. Jedino što su ubačeni u belex15. To privuče pažnju indeksnih investitora. A ovde je likvidnost najveća muka.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/2/2012, 18:49

Promene: 16.03. - 02.04.2012. (T-3) ili 13.03. - 28.03.2012.

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Ibvp7o
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/3/2012, 22:08

Delimicno sam se iskrcao na 2820, planiram da izadjem skroz pa da nakon korekcije ponovo udjem, videcemo da li sam pogodio vrh,... nisam ulazio u veliki broj akcija, bas iz razloga likvidnosti,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/3/2012, 23:31

Drag_Mlad ::
Delimicno sam se iskrcao na 2820, planiram da izadjem skroz pa da nakon korekcije ponovo udjem, videcemo da li sam pogodio vrh,... nisam ulazio u veliki broj akcija, bas iz razloga likvidnosti,...

Sefe kad ocekujes korekciju? Ja kontam da ce ovo jos da ide gore!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/3/2012, 23:35

Moje misljenje je da je dosla na realnu vrednost. Treba prodati pre leta u svakom slucaju, ali mislim da necu izaci skroz. Ovo je jedna od akcija koje ce delimicno preziveti letnju korekciju u mom portfoliu.

Naravno sto vise bude hitala to ce je manje ostati sesir

Najzad i ja da budem zadovoljan sa nekim desavanjem na beleksu. A pisali ste da je pumpam kapa
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/3/2012, 23:51

Drag_Mlad ::
Delimicno sam se iskrcao na 2820, planiram da izadjem skroz pa da nakon korekcije ponovo udjem, videcemo da li sam pogodio vrh,... nisam ulazio u veliki broj akcija, bas iz razloga likvidnosti,...

Čekaj, danas je ukupno prošlo 40 komada. Ne vidim koliko od toga na 2820, ali pretpostavljam manje od 20....znači na toj cjeni cca 500 €. Ne znam s koliko para ulažeš na burzu, ali to se inače smatra statističkom pogreškom.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 15:00

Jumbo ::
Drag_Mlad ::
Delimicno sam se iskrcao na 2820, planiram da izadjem skroz pa da nakon korekcije ponovo udjem, videcemo da li sam pogodio vrh,... nisam ulazio u veliki broj akcija, bas iz razloga likvidnosti,...

Čekaj, danas je ukupno prošlo 40 komada. Ne vidim koliko od toga na 2820, ali pretpostavljam manje od 20....znači na toj cjeni cca 500 €. Ne znam s koliko para ulažeš na burzu, ali to se inače smatra statističkom pogreškom.

Rekoh vec da je slaba likvidnost. Da sam imao i 1000 akcija, sta mi to vredi, nebih mogao da prodam preko 2800, tako da sam prodao sto sam mogao i ostalo mi je jos za prodaju,... Danas sam dao nalog po nizoj ceni ali nije proslo, jednostavno nema traznje,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime4/28/2012, 07:50

Promene: 02.04. - 27.04.2012. (T-3) ili 28.03. - 24.04.2012.

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 30bfret
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/15/2012, 10:11

Promene: 27.04. - 14.05.2012. (T-3) ili 24.04. - 09.05.2012.

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 07_Promene_27_04_14_05_2012
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/15/2012, 12:36

Evo nama Došena u Fitofarmaciju....vilkomen, vilkomen
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/15/2012, 17:15

Jumbo ::
Evo nama Došena u Fitofarmaciju....vilkomen, vilkomen

Taj Dosen, jel taj neki veliki igrac na berzi?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/15/2012, 19:55

DOSEN je ok momak,znam ga...a ti jerry reci sta je po tebi VELIKI,igrac?
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/16/2012, 00:08

Jerry Springer ::
Jumbo ::
Evo nama Došena u Fitofarmaciju....vilkomen, vilkomen

Taj Dosen, jel taj neki veliki igrac na berzi?

Ne znam koliko je velik, ali znam da dobro ulaže....treba pogledati kad je i po kojim cijenama kupovao CRFS i koliko je u kratko vrijeme zaradio. Ja mu skidam kapu....da li će slično biti na FITO ili sasvim suprotno, vrijeme će pokazati.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/22/2012, 16:37

Promene: 14.05. - 22.05.2012. (T-3) ili 09.05. - 17.05.2012.

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 25fosiu
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/25/2012, 16:11

Zadovoljan. 25% dobiti u dividende, za radnike su odrzali rec i nisu dali nista ove godine. Ukupno za 2 godine podeljena dobit je bila u srazmeri 60% akcionari 40% radnici sto je malo iznad proseka kod nas.

Jedna od retkih beleks hartija, veoma retkih koja je BUY. Ogromna razlika u istorijskom poslovanju, a nadam se i u buducem izmedju FITO i ostalih PE 4 hartija. Vlasnici FITO u dinarima cini mi se da nisu u minusu od 2006 godine, priznacete ogroman uspeh za kompaniju na beleksu.

EGP retko kada gresi, ali mislim da sada pri prodaji na ovim cenama upravo to cine. Vreme ce pokazati da li poseduju neke informacije koje nisu nama ostalima poznate ili im jednostavno trebaju pare, pa prodaju bilo sta sto je u plusu.
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/26/2012, 02:59

Cisto da podsjetim na onu tuzbu za pogresno dodjeljen broj akcija.....bio neki dan u Beogradu i konacno uspio objasniti da je pogreska napravljena i to osobi koja me do sada najvise uvjeravala da je nemoguce da i firma i Komisija i Centralni i Berza pogrijese, a da ja budem u pravu.
I taj dan mi objasnjavao i objasnjavao da sam u krivu, a ja ga stalno vracao na Odluke Skupstine i onda odjednom, u pola recenice da sam ja pogrijesio kaze:

U jebate.....pa jel ovo moguce....pa, pa......pa oni nisu normalni.....stvarno sve zaje.... (dobro nemoram bas sve od rijeci do rijeci)

Inace ovo gore mu pobjeglo, jer je razgovor bio sluzben, pa sam zato citirao.
Poslje mi se pola sata ispricavao sto me uvjeravao da sam ja u krivu.
Sad je to predano jednoj odvjetnici, koja se dobro razumije u te stvari. Meni vise nije ni bitno da mi vrate te dionice. Ovo sto sam uspio najveceg nevjernog Tomu uvjeriti da sam ipak u pravu mi je najveca zadovoljstina.
Ako bude sto javljam, a ako ne, nikom nista....premala je para da bi se oko toga zivcirao.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/27/2012, 17:42

sutra, koliko racunaš da ce biti din. po akciji?
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/27/2012, 19:02

Ja ne znam koliko Sutra računa, ali ja recimo čitam:

[You must be registered and logged in to see this link.]

......U obavezne rezerve se, po članu 13. Statuta, raspoređuje 5% dobiti za raspoređivanje, sve dok vrednost ovih rezervi ne dostigne najmanje 10% vrednosti osnovnog kapitala. Obzirom da je trenutna vrednost ovih rezervi 7,4% osnovnog kapitala, predložena je raspodela kako je dato u dispozitivu. U skladu sa Politikom dividendi Društva, a vodeći računa o likvidnosti i planiranim investicijama, Odbor direktora predlaže da dividenda po akciji u bruto iznosu bude 145,00 dinara. Ukupan bruto iznos koji se izdvaja za isplatu dividendi je 191.400.000 dinara, što je 26% od ukupne dobiti za raspodelu, posle izdvajanja u obavezne rezerve. Dividenda će se isplatiti u novcu, svim akcionarima, srazmerno broju akcija koji budu posedovali na dan dividende, tj. na 25.06.2012. godine.
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime5/28/2012, 00:52

Nezadovoljan dividendom,manja u eurima sigurno nego prosle godine,zavisno od kursa na dan isplate.Obzirom da se akcionarima deli dvadesetak procenata dobiti,realno je da akcionari ocekuju stabilan rast EPS i dividende.
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime6/24/2012, 19:27

Mogu li promene? Hvala

viljuska
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime6/26/2012, 11:44

@Beko

1.26 E ti je manje od 0.84 E

Ajmo ponovo u skolicu :) bez uvrede naravno
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime6/27/2012, 00:05

Previd...u tabeli 1.38 za 2010. Pozdrav
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime7/12/2012, 17:42

Promene: 22.05. - 12.07.2012. (T-3) ili 17.05. - 09.07.2012.

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 103u0zp
Nazad na vrh Ići dole
Jankiss
Just looking
Just looking
Jankiss


Broj poruka : 16
Localisation : Južna Bačka
Points : 73
Datum upisa : 22.01.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime7/18/2012, 13:22

Juče uplaćena dividenda - oko 130 din po akciji. cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime8/28/2012, 17:47

Losiji polugodisnji izvestaj nego ranije. Ali samo zbog privrednog ambijenta, inflacije materijala i standarda poljoprivrednika.

Ovde zasada da kucnem u drvo nema korupcije i kriminala, tako da iako je zarada u EUR prvi put pala posle vise godina ova akcija ostaje BUY do 2.900 dinara.

Tu cifru sam dobio tako sto je prosla dividenda bila 5% od te cifre. Sledeca dividenda ce biti veca, ali nazalost cini mi se samo u dinarima ako ostane ovakva dobit.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime8/28/2012, 18:09

kako losiji rezultat
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime8/28/2012, 19:39

Losiji u EVRIMA. Ja dinar uopste ne razmatram kao nezavisnu promenljivu.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime8/28/2012, 19:50

Pa onda mozes na to da gledas da je tek katastrofa rezultat u USD...

ko trguje akcijama na Belexu treba ovaj FX momenat da ne gleda...jer Belex je toliko potcenjen da FX faktor ima totalno nebitnu stavku...koga brine samo taj deo belexa neka ide negde drugde
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO   Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO - Page 9 Icon_minitime8/28/2012, 20:32

Ali moras da gledas bar inflaciju, ili rast cena na malo ili nesto slicno.
A cini mi se da su i po tom racunu podbacili, mada ne vidim da je neka druga firma tu prosla bolje.
Sve u svemu mislim da je to logican pokazatelj negativnog GDP Srbije te drugacije i ne moze biti.
Nazad na vrh Ići dole
 
Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO
Nazad na vrh 
Strana 9 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» Galenika
» Ikarbus a.d. Zemun - IKRB
» Navip a.d. Zemun - NAVP
» Pinki a.d. , Zemun - PNKZ
» Veterinarski zavod Zemun VETZ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: