BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ova vlada - šta valja, šta ne valja?

Ići dole 
+51
Dragivoje
marjanovicgane
bonum.mm
FatCat
Gocili
Boranija
Jegulja
Ceras
Zile
Paradiso
Prokuplje
Drasko
boban75
Tenerife
pepermint
Stane Dolanc
Bookmaker
goxi
Cicija
Dragan555
Folio
Voiceoflaw
Igi-bg
Big Mile
Joca
Aleks
Momir
Popaj
philips1
Zwiebel
ivan45
Drag65
Dalaj Lama
Maca
Nikola
gogloee
Smile
Friz
LUMTDZOS
Teletrader
Fmember
MORNAR
Ars Vivendi
Zeljko321
Limited011
Roman Abramovich
Sneki
Dejansss
muitobom
Racunarko
Kobe Bryant
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/8/2016, 11:31

Momir ::
SAŽETO REČENO:
Vučić i SNS su jedina i do sada neisprobana opsija.
Ja sam sada prisiljen da verujem ovoj vlasti. Voleo bih da imam drugu opciju, ali moram da im verujem jer je ovo poslednja slamka, jer ako oni ne budu uspešni, sledi nam tama NOĆ, nemiri... kraj!
Posle njih više nema nikakvih opcija na ovdašnjoj političkoj sceni.
Dakle nema mesta da sumnjam u njih!!
Ima uglavnom smisla sve sto si napisao. A za opcije posle njih ne brini. Evo nabroj jednu zemlju cak i one u kojima divlja rat da neko ne nudi Sunce posle kise? Za opcije se ne brinem tu su tajkuni i izvesne sluzbe da ponude novu nadu na politickom nebu. A koliko dugo treba da im verujem? Koliko godina? Cak i kad vidim da ne ispunjavaju krupna obecanja vezana za investicije (ona politicka me ne zanimaju) Kad vidim da ne donose zakon o poreklu imovine toliko neophodan ovoj zemlji. I to ne zbog tajkuna, nego da zauzdaju razne trzisne inspektore, carinike i ostale ljubitelje mita i korupcije. Stalno pricaju o sivoj ekonomiji koja nanosi veliku stetu budzetu. A kad bi jedan clan tog zakona glasio: Svako koga uhvate da je primio mito obavezno podleze ispitivanju porekla imovine i trajna zabrana zaposljavanja na budzetu. Koliko bi budzet bio puniji? Mislite da bi se u zemlji u kojoj je 20% ljudi nezaposleno, u kojoj svi koji primaju mito imaju primanja iznad proseka, jedan trzisni inspektor na primer usudio da nekoliko puta dnevno uzme mito? A saobracajac? Kad bi znao da posle samo moze da ide kod privatnika da radi za 30-40 hiljada i to ako je dobar radnik. I ako u opste nadje posao. Nije bas neka alternativa vredna rizika. Koliko bi to donelo para u budzet? Koliko bi dobrog donelo i narodu i drzavi kad razni inspektori ne bi uzimali mito? Carinik bi ali samo za najkrupnije poslove a ne bi globio svakog ko napuni gepek, jer ne bi smeo da rizikuje. I pitanje svih pitanja, zasto ni jedna vlast do sad nije donela ovaj zakon? Vucic ga je najavio do Juna 2013 ili do kraja 2013 nije sad ni bitno. Znaci da ga je i on smatrao izuzetno vaznim. I sta bi? Ko ga je sprecio? Njegovi funkcioneri iz partije? Onda su ista ekipa kao i svi pre njih samo drugacije pricaju. Tacnije jedan prica ostali cute.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/8/2016, 19:10

Zakon o poreklu imovine je još u doba Tite najavljivan i to još uz floskulu "ko ima kuću da vrati stan" i ništa od toga (skoro) nije bilo.

Neće ni sad.
I nijedna stranka to neće da radi.
Lepo to Hrvtai kažu: "Tko je jamio, jamio je!"
A i neki su pohapšeni, izvesno da će neki likovi malo da odleže i da će malo da plate, ali to neće biti masovno...

Ivica Dačić kao prvi mora u zatvor jer se POUZDANO zna da se spremao sa svojim kolegama da leti u London da uzme "donaciju" od Šarića, ali je u zadnjem trenutku (kao i u aferi kofer) neko dojavio da će se Šarić "predati" vlastima...

Zaboravi to, važno je da li se na tenderima krade i da li se stvarno završavaju auto-putevi, a da se na drugi način krade i da mora da se "nahrani" članstvo SNS u to ne sumnjaj.
Isto su radili i ovi iz DS, samo su krali i na svakm tenderu i to po 20%, sad je Vučko naredio da takva vrsta kradje ne sme da bude veća od 2-3% što je ipak neki napredak!!

Izadji na izbore i glasaj, koliko sam pročitao ti si glasao za SPO, pa za DS, pa onda za Radikale... da bi na kraju bio "beli listic" od

Ali izadi i makar precrtaj listic, jer time podižeš izlaznost, a time "ubijaš" male stranke i time im dižeš cenzus, .....

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/9/2016, 10:55

Boranija ::
Zakon o poreklu imovine je još u doba Tite najavljivan i to još uz floskulu "ko ima kuću da vrati stan" i ništa od toga (skoro) nije bilo.

Neće ni sad.
I nijedna stranka to neće da radi.
Lepo to Hrvtai kažu: "Tko je jamio, jamio je!"
A i neki su pohapšeni, izvesno da će neki likovi malo da odleže i da će malo da plate, ali to neće biti masovno...

Zaboravi to, važno je da li se na tenderima krade i da li se stvarno završavaju auto-putevi, a da se na drugi način krade i da mora da se "nahrani" članstvo SNS u to ne sumnjaj.

Izadji na izbore i glasaj, koliko sam pročitao ti si glasao za SPO, pa za DS, pa onda za Radikale... da bi na kraju bio "beli listic" od
To kod Tita nije bio zakon o poreklu imovine nego neka vrsta komunizma a neki su i ostali bez imovine.
Cudno ali nisi procitao ili nisi razumeo sta sam napisao?
 Gde sam spominjao oduzimanje imovine tajkunima?
Zakon o poreklu imovine spomenuo sam kao zelju za bolju buducnost a ne za preturanje po proslosti. Mislim da sam jasno naveo sta bi moglo da se postigne tim zakonom, cini mi se gotovo momentalno po stupanja na snagu ili najkasnije sa prvih nekoliko uhvacenih, odstranjenih sa posla trajno i procesuiranih. E sad sto to naprednjaci nisu uradili a Vucic je najavljivao jos pre 3 godine?
Drago mi je da sam te nasmejao ali zar tebi jos nije dosadilo da glasas za nove bandite svakih par godina? Meni je sve jedno ko ce da me krade. Da li mozemo da postignemo zakonima da ne kradu? Ili je politicar neko sveto bice koje obicno nema mnogo radnog staza i kome se valja klanjati?
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/10/2016, 08:52

Sava Vlajković, ex ministar:

Od 1990-2000 Srbija je izgubila $1.100 mlrd BDP, 30% aktive i 1.500.000 stanovnika. Isključivo zbog svoje politike.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/10/2016, 11:05

Trećina od 120 opština koje su imale višak zaposlenih napravilo je rezove u svojim redovima deset dana pre isteka roka. Kako saznaje “Blic”, na listi opština koje su broj službenika prilagodile odluci Vlade o maksimalnom broju zaposlenih su: Kruševac, Niš, Apatin, Bečej, Loznica, Gornji Milanovac, Zrenjanin, Kanjiža...

Do 2. februara broj zaposlenih u javnoj upravi, podsetimo, treba da bude manji za 14.512 u odnosu na 31. decembar 2014, i to za 8.511 u republičkim organima, 5.751 na lokalu i 250 u Vojvodini.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/11/2016, 08:05

Partijski funkcioneri ne mogu biti direktori

Bajatovića i Milana Krkobabića, koji više neće moći da budu direktori EMS, „Srbijagasa“, odnosno „Pošte Srbije“ i aktivni članovi partija - SNS, SPS, odnosno PUPS

BEOGRAD - Direktori javnih preduzeća u Srbiji neće moći da budu partijski funkcioneri, predviđeno je Predlogom zakona o javnim preduzećima koji je dostavljen Skupštini na usvajanje po hitnom postupku.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/15/2016, 13:48

Eto spomenuh zakon o poreklu imovine i evo desilo se cudo. Oni koje je Vucic pre 2012 redovno obelezavao recima sve zivo rasprodase i pokradose, DS sada trazi zakon o poreklu imovine da se vidi ko je sta pokrao, ciji se brat i ciji kum obogatio a naprednjaci cudno cute. Sto ga nije done DS to mi je jasno ali stvarno ne razumem zasto za tolike godine na vlasti naprednjaci (koji se kunu u svoje postenje) nisu doneli ovaj zakon koji su toliko trazili dok su bili opozicija?
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/15/2016, 14:22

Dragan555 ::
Eto spomenuh zakon o poreklu imovine i evo desilo se cudo. Oni koje je Vucic pre 2012 redovno obelezavao recima sve zivo rasprodase i pokradose, DS sada trazi zakon o poreklu imovine da se vidi ko je sta pokrao, ciji se brat i ciji kum obogatio a naprednjaci cudno cute. Sto ga nije done DS to mi je jasno ali stvarno ne razumem zasto za tolike godine na vlasti naprednjaci (koji se kunu u svoje postenje) nisu doneli ovaj zakon koji su toliko trazili dok su bili opozicija?
Mozda je proslo dosta vremena od kada su oni na vlasti, pa im se sada ne isplati da se donosi taj zakon. Verovatno se nakupilo tu svega, pa ne bi valjalo da to ispliva na povrsinu.
Mada ja mislim da su veliku vecinu poharanog novca DS-ovci kao i oni pre njih, prebacili na tajne racune, pa im sada niko nista ne moze.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/16/2016, 07:39

Popaje slažem se sa tobom. Daleko od toga da o žutima imam lepo mišljenje. Ali nemoguće da su svi oni toliko oprezni da su 12 godina krali stavljali pare na tajne račune i nastavljali da žive od državnih primanja. Koja je onda svrha tih para ako su samo odštampan broj na parčetu papira? A lepo si definisao i SNS. Dovoljno su dugo na vlasti pa im se sad nešto neće da donose zakon koji je dobar za zemlju ali loš za njih lično.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/16/2016, 14:00

Navalio si brrata na taj zakon ko smrt na babu od

Nigde u EU ne postoji takav zakon, smatra se da nije potreban. Čak da je štetan!

Svuda postoji poreska policija koja proverava takve stvari (imovina vs. prijavljeni prihodi).
Evo juče je Dojče bank "dobrovoljno" vratila državi nekih 220 miliona evra jer su ih uhvatili da su toliko poreza utaili. Iako su vratili pare i priznali krivicu, banka neće biti kažnjena već je počelo sudjenje šestorici njihovih funkcionera koji su u to upleteni...
Nemačkim organima je trebalo 3 god. da shvate šta je ta banka radila i na koji način!

Dakle to što ti toliko priželjkuješ je i danas moguće sprovesti, ali treba neko to da radi, često je takve stvari teško dokazati, a niko u Srbiji ne voli da radi, a ima i političkih razloga (pretpostavljam).

U svakom slučaju niko dobronameran ne može da kaže da se AV i vlada ne trude da nešto urade po svim pitanjima, ali je država dosta zapuštena jer godinama niko nije brinuo o njoj i stanju u njoj.
Sada nije lako sve to popraviti, a na lokalu je još teže pronaći ljude koji žele da rade, a ne da (na sitno) kradu i ništa ne rade...
Zato posle ovih izbora AV mora da pročisti stranku  pod hitno.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/16/2016, 18:05

Ars Vivend ::
Svuda postoji poreska policija koja proverava takve stvari (imovina vs. prijavljeni prihodi).
U svakom slučaju niko dobronameran ne može da kaže da se AV i vlada ne trude da nešto urade po svim pitanjima.
Pa znaci da postoji neki oblik kontrole imovine ma kako ga zvali. Kod nas nikakav.
Ko god ima sta da zameri je zlonameran. Ma jel da od

Za Vucica i Guvernerku cu se rado sloziti sa tobom za ostatak vlade nikako.
A to za lokal je tek posebna prica. Tesko ce to prociscavanje ici a da ne dodje isti ili gori na njegovo mesto (Po pitanju zelje da namesti neki tendercic, neki opstinski lokalcic ili vise njih na dobroj lokaciji, kraduckanje itd) A sto ne bi to prociscavanje doslo pre izbora?
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/17/2016, 00:48

Druže, ako ti ne valja DS i SNS, glasaj za nekog drugog, na primer za Radulovića, on je sveža snaga i koliko mogu da vidim i čujem od okoline on ulazi u parlamet...

Dakle, izbori su tu i moguća je promena vlasti, na bolje (nadam se) ili na gore...

Ako si nezadovoljan, izadji i glasaj!
Drugi način je revolucija, ali za to nema snage u Srbiji...

A ako nećeš da glasaš, onda nemaš pravo ni da kritikuješ ni da se buniš što je vlast takva kakva je.

P.S. jel ti plaćaš porez? Jel tražiš fiskalni u kafiću?
Jel si plato sve prekršajne kazne (vožnja i sl.)?

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/17/2016, 04:36

@dragan555
Ili si naivan ili se praviš glup, gde postoji idealna država i pravda?

U Nemačkoj, se gradi aerodrom u Berlinu (glavni grad) koji ne može da se završi, evo već 10 godina.
Šta misliš zašto? Da, kao što si naveo "tenderčić" parice, provizije, mito, korupcija...

Poslednji biser je bio da ventilacija nije dovoljno dobra u slučaju požara, pa su skinuli sve te aparaten za ventilaciju i ugraili veće aparate, a onda su se javili gradj. ing i rekli da je sada time ugrožena statika zgrade, pa sad gledaju kao da ojaćaju zidove, a pre toga se pokazalo da je pista prekratke, pa onda da izlazi za slučaj opasnosti nisu dovoljno (široki) dobri, pa su to popravljali.....

Tek aerodrom se u Berlinu evo gradi već 10 god. i daleko je od gotovog, šta misliš zašto?
I ko je sve tu u dilu?

A očekuješ da Srbija bude bolja od Nemačke - e pa to ne biva....

P.S. Imam primer i NOVE žel. stanice u Štutgartu, koju stanovnici nisu želeli, ali im je i pored protesta i demonstracija nametnuta kao nešto "posebno dobro".

Prva cena za izgradnju iste je bila 2 milijarde evra, iako je stara obavljala posao.
Sada se stiglo do 4 milijardi evra, ali stanica nije gotova i očekuje se AKO SVE BUDE OK, da će koštati poreske obveznike oko 6 milijadri... shvataš li da se tu neko ugradjuje, na kako kažeš "tendrčiću" i da se tu peru pare ili ne?

Za to je kod nas izmišljen BG na H2O i to je dobro i za državu i stranke, privredu....

A projekat "Morava-Vardar-Solun" to je fantazija u koju će se (neće me čuditi) uključiti i EU sa "donacijama", jer tek tu niko ne zna koliko to košta i koliko će da traje i da li je potrebno, ali i EU obožava takve projekte...

Ne znam da li ti je poznato ali ekipa iz Italije (sa Djani de Mikelisom ako znaš ko je to bio) je radila na projekti "METRO U VENECIJI" i potrošila 2 milijarde evra samo na planove i projekte....
Naravo da su bili pohapšeni, ali pare su potrošene....
kafa

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/17/2016, 12:29

Friz ::
@dragan555
Ili si naivan ili se praviš glup, gde postoji idealna država i pravda?

U Nemačkoj, se gradi aerodrom u Berlinu (glavni grad) koji ne može da se završi, evo već 10 godina.
Šta misliš zašto? Da, kao što si naveo "tenderčić" parice, provizije, mito, korupcija...

Poslednji biser je bio da ventilacija nije dovoljno dobra u slučaju požara, pa su skinuli sve te aparaten za ventilaciju i ugraili veće aparate, a onda su se javili gradj. ing i rekli da je sada time ugrožena statika zgrade, pa sad gledaju kao da ojaćaju zidove, a pre toga se pokazalo da je pista prekratke, pa onda da izlazi za slučaj opasnosti nisu dovoljno (široki) dobri, pa su to popravljali.....

Tek aerodrom se u Berlinu evo gradi već 10 god. i daleko je od gotovog, šta misliš zašto?
I ko je sve tu u dilu?

A očekuješ da Srbija bude bolja od Nemačke - e pa to ne biva....

P.S. Imam primer i NOVE žel. stanice u Štutgartu, koju stanovnici nisu želeli, ali im je i pored protesta i demonstracija nametnuta kao nešto "posebno dobro".

Prva cena za izgradnju iste je bila 2 milijarde evra, iako je stara obavljala posao.
Sada se stiglo do 4 milijardi evra, ali stanica nije gotova i očekuje se AKO SVE BUDE OK, da će koštati poreske obveznike oko 6 milijadri... shvataš li da se tu neko ugradjuje, na kako kažeš "tendrčiću" i da se tu peru pare ili ne?

Za to je kod nas izmišljen BG na H2O i to je dobro i za državu i stranke, privredu....

A projekat "Morava-Vardar-Solun" to je fantazija u koju će se (neće me čuditi) uključiti i EU sa "donacijama", jer tek tu niko ne zna koliko to košta i koliko će da traje i da li je potrebno, ali i EU obožava takve projekte...

Ne znam da li ti je poznato ali ekipa iz Italije (sa Djani de Mikelisom ako znaš ko je to bio) je radila na projekti "METRO U VENECIJI" i potrošila 2 milijarde evra samo na planove i projekte....
Naravo da su bili pohapšeni, ali pare su potrošene....
У шта све човек исприча. Ма да ти немаш неко политичко искуство? od
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/17/2016, 19:04

FatCat i glasaj! ::


P.S. jel ti plaćaš porez? Jel tražiš fiskalni u kafiću?
Jel si plato sve prekršajne kazne (vožnja i sl.)?
Odgovor na sva tvoja pitanja je DA. Kazne uvek jer sam kriv, doprinose jer to ne zastareva, plate zaposlenima u dan jer ih poštujem. Konobar zajedno sa porudžbinom donese račun ako vlasnik kafića iole drži do sebe. A kad odem sa društvom na pecanje kladim se u sve na svetu da se na takvim mestima poput (čarde na kraj sveta) raznih kafana sa zemljanim podom pored kanala ili reke račun ne dobija. Tu se samo ceni kvalitet iznete hrane. Tražiti račun na takvom mestu je vrlo neprijatno za celokupnu atmosferu koja je obično vrlo pozitivna. Otprilike bi te svi prisutni pogledali kao da si pao sa Marsa. ( i takvih mesta gde se račun ne traži i ne dobija sam nalazio i po Austriji).

Kolega Friz ako je sve što si napisao istina a nemam razloga da sumnjam, priznaću da sam naivan i utopista. Mada verujem da je u manjim zemljama sve mnogo lakše iskontrolisati. Kako kaže jedan moj rođak iz male i siromašne opštine sa juga sa oko 25000 ljudi ( A koja sa juga nije siromašna) se tačno zna kako je ko zaradio svakih 1000€ eura. I verujem da manje više ništa preterao nije. Ako ne zna on zna neki komšija, jer se u malim mestima svi znaju i svakom se zna čime se bavi pa je postenima tim teže da sve to gledaju. Da budem iskren jedina dva puta kad sam hteo da podmitim saobraćajce a nisam uspeo je bilo u Loznici i Kuršumliji. BG tablice ne poznaju me, možda su se samo bojali da nisam kontrola. Čudna vremena poštenje je izgubilo svaku vrednost. Više cene čoveka koji ukrade ili putem mita dodje do para nego nekog ko želi uspeh na pošten način. I najgore od svega i u policiji i u inspekciji tog poštenog ima da satru jer smeta im. Neće moći ni da napreduje jer šta će im pošten na položaju? Tu bi tek smetao.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/22/2016, 18:35

"EU je naklonjenija Srbiji nego nama, jer mi nemamo Rusiju. Drže Albance na Kosovu bez vizne liberalizacije, govore nam da radimo dobro, ali da ima još toga da se uradi. A onda on (Vučić) odleti u Rusiju i dobije početak pregovora sa EU", rekao je, kroz osmeh, Rama.

Rama je, nastavljajući u istom stilu, "objasnio" da to nije kritika, već "dobro odigrano", i "posavetovao" srpskog premijera da ne mora zbog toga da se pravda.

"U Srbiji je izborna kampanja...Nisam znao da je i u Albaniji počela predizborna kampanja", primetio je premijer Vucić.

Rama je onda dodao da "samo podržava" srpskog premijera u kampanji.

Ova kratka polemika usledila je nakon što je Vučić, na pitanje iz publike, objašnjavao status odnosa Srbije sa Rusijom, a u okviru politike evrointegracija.

On je rekao da Srbija, uprkos tome što je njen strateški cilj nastavak evropskih integracija, želi da sačuva tradicionalno dobre odnose sa Rusijom, u koju najviše izvozi poljoprivredne proizovde, što će i nastaviti.

"Ne vidim nikakav problem s tim", rekao je Vučić na Investicionom samitu Evropske banke za obnovu i razvoj i dodao da na svim sastancima od Vašingtona do Moskve ne ostavlja nikakvu dilemu u pogledu činjenice da je članstvo u EU strateški cilj Srbije.

Vučić je, takođe, naglasio da je trgovinska razmena Srbije sa zemljama u regionu, odnosno njen izvoz u te zemlje, "tri, četiti, pet puta veći nego izvoz u Rusiju, što govori samo za sebe".

http://www.blic.rs/vesti/politika/rama-srbija-brze-napreduje-ka-eu-zbog-faktora-rusija/jhghhb7

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/24/2016, 00:59

Dragan555 ::
 A o nekom oduzimanju imovine ni govora. Pa sto bi se iko od političara i biznismena plašio utaje poreza ili podmicivanja?

https://www.aikb.net/t745p264-dobre-vesti-samo-pozitivno#147697

Sad će to biti zakonski regulisano, zakon stupa na snagu kroz 8 dana od objavljivanja u Glasniku....

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/24/2016, 10:41

Dalaj Lama ::
Dragan555 ::
 A o nekom oduzimanju imovine ni govora. Pa sto bi se iko od političara i biznismena plašio utaje poreza ili podmicivanja?

https://www.aikb.net/t745p264-dobre-vesti-samo-pozitivno#147697

Sad će to biti zakonski regulisano, zakon stupa na snagu kroz 8 dana od objavljivanja u Glasniku....
Nema ovo nikakve veze sa utajom poreza a jos manje sa zakonom o poreklu imovine. Ovo je samo nacin naplate neplacenih obaveza. Dobro je to, ali nekako mi se cini da je drzava jako azurna da naplati dugovanja kako od fizickih tako i od pravnih lica, ali svoje obaveze prema gradjanima bas nesto slabo ispunjava. A da ne govorimo o dugu drzave prema privrednicima za izvodjenje javnih radova, nabavki i slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/24/2016, 10:51

Gotovo idejno rešenje dugonajavljivanog sistemskog akta u borbi protiv korupcije

Zakon o poreklu imovine do kraja godine

U Ministarstvu pravde nam je rečeno da je radna grupa za pisanje ovog zakona oformljena početkom septembra 2015. i nju čine stručnjaci iz Ministarstva pravde i Ministarstva finansija, kao i predstavnici nauke poreskog prava. "Izrađeno je idejno rešenje Nacrta zakona, koje definiše glavne oblasti koje će nacrt sadržati. Prvi nacrt zakona biće gotov do kraja ove godine, kada će javnost biti u mogućnosti da se upozna sa njegovim sadržajem", kažu u Ministarstvu. Kako navode, cilj ovog zakona jeste uvođenje discipline poreskih plaćanja, kao i efikasno otkrivanje nezakonitog sticanja imovine.

Čini se da se sa radom na ovom zakonu kasni, jer je radna grupa za pisanje ovog akta sastavljena tek početkom septembra, iako je premijer najavio da će do kraja tog meseca predlog zakona biti predat Skupštini na razmatranje.

Premijer Srbije je krajem jula na konferenciji za novinare rekao da je Vlada Srbije formirala radnu grupu koja će pripremiti zakon o poreklu imovine, o kojem će se voditi javna rasprava. "Radnom grupom će rukovoditi ministar pravde Nikola Selaković, a lično ću nadgledati njen rad", rekao je Vučić u Vladi Srbije. Kako je naveo, smisao tog zakona "nisu leva ili desna skretanja, već bolja naplata poreza". "Ne može neko da ima 40 stanova ili 50 nekretnina, a prima platu 120.000 dinara", kazao je Vučić i dodao da je namera Vlade da spreči utaje poreza kojima se nanosi šteta građanima.

Vučić je, nekoliko dana pre najave o formiranju radne grupe, izjavio da će do kraja septembra u Skupštinu biti predat predlog zakona o poreklu imovine, a da bi nacrt trebalo da bude gotov već u prvoj polovini tog meseca, dok je ministar pravde Nikola Selaković rekao da je Srbiji potreban dobar zakon o poreklu imovine koji mora da ima sve neophodne uslove za efikasnu i potpunu primenu i da će Ministarstvo pravde staviti svoje resurse na raspolaganje za izradu takvog zakona. Nakon što je stručna javnost ukazala vlasti da ovaj sistemski antikorupcijski akt ne treba donositi naprečac i bez javne rasprave, usledila je i premijerova izjava da će zakon biti usvojen posle javne rasprave. 10 Bambija od mene kad iyglasaju zakon ali za sada mogu samo da pitam STA BI OD OVIH DATUMA I OBECANJA?
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/25/2016, 21:43

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1056313691098675&id=114198788643508
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/26/2016, 14:54



Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 12376765_765268120274467_7941619311388553934_n
police
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/26/2016, 18:13

Evo da ljudi malo otvore oci - SNS i DS su ista prevarantska druzina.

Ko se bavi botovanjem
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime2/27/2016, 01:47

Ima i Radulović botove, idi na N1 i pogledaj komentare na bilo kojoj vest....
Jasno ko dan!

A na Twiteru je Radulović aktivan toliko da mislim da radi više od AV od
S tim što blokira sve koji ga argumentovano nešto pitaju. Toliko o demokratičnosti njegovoj!

Mada mislim da se izbori neće dobiti na internetu.
Mnogi razočarani DS i LDP glasači će dati glas za njega.
I neka.

Da se razmemo: ja sam pre da Radulović predje tih 5% nego Tadić ili Pajtić, jer oni ne zaslužuju da udju u parlament i ogrebu se (mala klika) od budžeta i nastave da budu trutovi u medu...
Treba da nestanu jer bolje nisu zaslužili.
I mislim da će Radulović nekom (bar) od njih doći glave.

Radulovićev program je lep, ali nigde nije rekao od kojih para misli da finansira sve to što planira.
To je i osnovni problem SNS kako izaći na kraj sa lokalnim šerifima, kako sprovesti zakone, ako ih baza (lokal) ne želi jer time gubi izbore? Primer: porez na imovinu.

Kako naterati lokalne šerife da naplate porez na imovinu, ako oni smatraju da bi time (ili sečom struje za neplatiše) izgubili izbore?

I šta sa 100.000 otpuštenih (sasvim opravdano) - Radulović, koji izadju na ulicu i krenu da protestvuju?
Pravi političar mora i o tome da razmišlja.

To su pitanja na koja nema odgovora....
Ni Vučić na ta pitanja nema odgovore, a o DS i Tadić-Čanak-Čeda da i ne govorim, to njih i ne zanima, zanima ih kako da predju 5% i svojih 15-tak ljudi obezbede, novčano!
Živ mi bio.

BTW: Još se lepi Tadić nada da će u novoj vladi biti ministar inostr. poslova - ludilo!

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/3/2016, 20:18

Тигар са Балкана на дну

Србија је гора од Румуније, Бугарске, Хрватске, Албаније, Босне и Херцеговине, Црне Горе и Македоније по чак четири од 10 економских параметара, због најспоријег раста БДП-а, плата и куповне моћи и највише инфлације. То је пресудило да се са НИН-овим индексом од 3,37 поена нађе на зачељу, далеко иза Румуније са 8,37 поен.

Izvor: NIN
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/4/2016, 11:26

Da li je jos neko primetio da za sve koji nisu deo vlade nema mesta ni na jednoj Televiziji a o debatama kakve su nekad postojale izmedju vlasti i opozicije ni pod razno. OK razumem da Vucic radi 20 sati dnevno ali izgleda da i ostali ne zaostaju.  E sad zasto smo i dalje na zacelju balkana (jer je sa evropom smesno i porediti) i jesu li i dalje zuti krivi za to? Simpaticne su kornjace sa Galapagosa ali mislim da necemo ziveti tako dugo.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/4/2016, 11:57

Dragan555 ::
Da li je jos neko primetio da za sve koji nisu deo vlade nema mesta ni na jednoj Televiziji a o debatama kakve su nekad postojale izmedju vlasti i opozicije ni pod razno. OK razumem da Vucic radi 20 sati dnevno ali izgleda da i ostali ne zaostaju.  E sad zasto smo i dalje na zacelju balkana (jer je sa evropom smesno i porediti) i jesu li i dalje zuti krivi za to? Simpaticne su kornjace sa Galapagosa ali mislim da necemo ziveti tako dugo.

Cenzura Dragane, cenzura...tako se to zove. Ne sme da se cuje tudje misljenje, da se ne rasprse Vucicevi ruzicasti snovi.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/5/2016, 00:56

O čemu pričate vas dvojica?
Kakva cenzura bre, pa jel ima neko u Srbiji ko ne zna šta zastupaju Pajtić, Čanak, Šešelj, Čeda, VUČIĆ, Tadić, Dveri ili Radulović?
Većine njih je Srbija SITA i presita!

Sve su SVI oni rekli šta su imali!
Debate su čisto gubljenje vremena i kidanje nerava gledalaca TV programa. Uzalud potrošeno vreme.

Na nama je da glasamo, jer je to jedini demokratski način da se izabere vlast.
Rezultati se neće dopasti svima, ali to je demokratija....
Kakva je takva je, za sada živimo to što jeste.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/5/2016, 11:33

Maca, zna cela Srbija šta zastupa Vucic, ustvari više i nezna jer se covek okrenuo za 100% u odnosu na ono što je ranije zagovarao, pa ipak se neskida sa TV.  Na  koju god televiziju da covek prebaci iskoci Vucic, kao kvisko. Svi znamo šta su Vucic, Šešelj i Radikali zagovarali 90-tih, pa im niko nije branio posle 2000-te da se pojavljuju u madijima i na TV. Eto Vucic je dokazao da može da se prome100%, jeste da to baš i nije u kampanji najavljivao, pa se ljudi sada osecaju prevareni. Ne mislim ja,  da ne bi bilo zabune, da gore nabrojani mogu nešto veliko, novo da iznedre, jer kompletan program im je ukrao Vucic sa SNS-om, (sem Šešeljevog, njega su se odrekli) ali je red da se i oni negde cuju, razgovor nikada nije na odmet a koga nervira, naka gleda recimo Pink, tamo je uvek veselo i opušteno. Ja recimo misli, da bi TV-duel Vucica i Šešelja bio veoma interesantan i gledan od ogromnog broja gledalaca, samo što Vucic nikako da nadje malo slobodnog vremena. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/5/2016, 12:55

Big Mile ::
.... Ja recimo misli, da bi TV-duel Vucica i Šešelja bio veoma interesantan i gledan od ogromnog broja gledalaca, samo što Vucic nikako da nadje malo slobodnog vremena. kafa
Ma gde da nadje vremena, pa da ga Šeki razbuca u delove.
Ne podržavam Šešelja, ali taj nije naivan u duelima.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/5/2016, 13:38

Maca ::

Debate su čisto gubljenje vremena i kidanje nerava gledalaca TV programa. Uzalud potrošeno vreme.

Pa da ukinemo onda i izbore jer je i to gubljenje vremena kad se pobednki unapred zna.

Da proglasimo SNS za jedinu partiju i Vučića za najvećeg sina naših naroda i narodnosti i bog da nas vidi!

Jel to hoćeš?


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/6/2016, 22:04

Na spisku preduzeća koja su godinu završila u plusu sa zaradom većom od planirane su i JP Elektromreža Srbije, Transnafta dok je Resavica umesto planiranog plusa skliznula u minus od čak 200 miliona dinara. Elektromreža Srbije je planirala da prošlu godinu završi u plusu od oko 1,5 milijardi dinara, ali je procenjeni dobitak za 1,6 milijardi veći od planiranog i iznosi 3,16 milijardi dinara

Transnafta je, prema preliminarnim podacima, planirala za prošlu godinu neto dobit od 65 miliona dinara, a ostvarila je tri puta više, 166,6 miliona dinara.

JP Putevi Srbije, kako stvari stoje, nije izašlo iz minusa, ali je taj minus ipak manji od očekivanog. Naime, plan za 2015. je bio da neto rezultat bude minus 9,5 milijardi dinara, a on je, prema preliminarnim podacima iznosio 9,1 milijardu.

Kada je reč o rezultatima Službenog glasnika i Zavoda za udžbenike, navedeni su, za razliku od ostalih, bruto rezultati. Tako je u slučaju Službenog glasnika procenjena bruto dobit za 2015. 24,3 miliona dinara veća od planirane, te iznosi 31,8 miliona. Zavod za udžbenike je ostvario bruto dobit 69,9 miliona dinara, što je za 2,8 miliona dinara manje od plana.

Javno preduzeće "Srbijagas" koje je godinama u nazad slovilo za najvećeg srpskog gubitaša, 2015. je naprasno završio u plusu. Prema preliminarnim podacima Ministarstva privrede iz Izveštaja javnih preduzeća, "Srbijagas" je godinu završio sa zaradom od gotovo tri milijarde dinara.

Dipos je imao plan da u 2015. bude u plusu 124 miliona dinara, a dogodilo se to da je procenjeni neto rezultat 171,6 miliona dinara. Dakle, kad se podvuče crta, neto dobitak je za 47,5 miliona dinara veća od planirane.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/10/2016, 14:21

citat ::
... kad se ode kod sudije za prekrsaje, i utvrdi se krivica za kvalifikovano delo "parkiranja na zelenoj povrsini", (koja je samo nominalo zelena jer je zapravo samo mesto zemljana povrsina), onda vas sudija zbog ucinjenog dela odrapi sa pet i po hiljada, i to samo zato sto niste prekrsajno kaznjavani, inace bi kazna bila veca.Eto i to je Srbija za rubriku verovali ili ne!!!Ali zato sto neko ipak mora da izdrzava i Komunalnu policiju i Prekrsajni sud, pa zbog toga imamo izuzetno smanjenje nezaposlenih na biroima rada.

Evo kako tipčan Srbin vidi uvodjenje reda.
A svi se žale da nemamo "pravnu državu" i da vlada haos...
ajkula

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime3/12/2016, 13:49

Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da ministrima neće biti povećavane plate, ne zato što misli da su mnogo ili malo plaćeni, već zato što je za njega bitnije da se plate povećaju učiteljima, nastavnicima i zdravstvenim radnicima.
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime4/7/2016, 04:40

Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ova vlada - šta valja, šta ne valja?   Ova vlada - šta valja, šta ne valja? - Page 4 Icon_minitime4/9/2016, 19:40

A sto bi ga iko legitimisao? A da proci ce izbori. Bojim se ostace i bez tih 20000-25000 dinara. Mada ima srece pre 10-ak godina bi ga em pretukli, em bi dobio od istog etiketu domaceg izdajnika. A ko zna mozda radi za stranu firmu? Onda bi ga sa pravom nazvali i stranim placenikom, sto bi mu sledilo u svakom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ova vlada - šta valja, šta ne valja?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» nova vlada 2022

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: