BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)

Ići dole 
+103
BuffetSon
Zmark
Ceras
LUMTDZOS
Sahbaz
Tods
Gocili
Jerry Springer
C R A Z Y
Mistery 011
sexy jea
Pera Božić
Dragot
Taliban
Berzanski_Duduk
iki
Polos
Prokuplje
Matthew Greenburgh
Boranija
Admin
Bochek
Bojjan
Bjekam23
Firke77
Grom
Ivan2211
Al Kapone
Bond
Ilija
Dalaj Lama
Dmitar
Bookmaker
Strbac
FatCat
Dax
Djepeto83
Beli
Nestrpljivi
raspolozen
Light
Momir
Dibesto
Aritmeticar
Dnenad85
BojanNS
Friz
Bombica
geogsi
Big Mile
Boza Belex
MYSTIC021
MORNAR
Smile
DelBoy
Petar Pan
Fmember
Djavo
Rogy
Jumbo
Sutra
pepsiman
Cope
Aca123
mr Bean
Jelena123
Mitar
Lilihip
Lolita
Amater u pokušaju
Dusan
Vladulns
Zrimi
Teletrader
Boby
Drag65
Ars Vivendi
Nauzika
Drasko
Aleks
Slovenac1
Limited011
Sneki
Frenky
Maca
Fast
Zeljko
Nemesis
Steve McQueen
Zmajica
Taliano
Zoranecc
Drag_Mlad
Kobe Bryant
Dragan11
gogloee
Nikola
Folio
Pekoilic
Ris
Sofke
Milica1
Kupac
107 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:04

pepsiman ::
Ova Madjarska firma GES radi i po cici zimi za NIS, odmakli su se dalje od ZR

I sad ce imati kompletne rezultate ispitivanja(misliim do kraja aprila)




govor
Hvala-Pepsi.............a sama eksploatacij!?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:09

To ce strucnjaci NISa odluciti gde ce pojacati crpljenje nafte i gasa, a gde ce otvarati nova lezista cim budu imali kompletne analize. Moje licno misljenje da su sa ovom Madjarskom firmom napravili dobar posao, i da ce im se ovo visestruko isplatiti. kafa




govor
Nazad na vrh Ići dole
Amater u pokušaju
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 191
Datum upisa : 23.05.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:27

Lepa tražnja! 2.5 puta veća

Čeka se samo kandidatura i ide ovo gore i to lepo.

99 99 Arrow armo
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:29

Amater u pokušaju ::
Lepa tražnja! 2.5 puta veća

Čeka se samo kandidatura i ide ovo gore i to lepo.

99 99 Arrow armo

A posle kandidature razspis izbora. Ne verujem u neku posebnu rast dok se ne zna ko če pobediti. A i pitanje je koja opcija bi bila dobra za tržište.
Nazad na vrh Ići dole
Amater u pokušaju
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 191
Datum upisa : 23.05.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:35


A posle kandidature razspis izbora. Ne verujem u neku posebnu rast dok se ne zna ko če pobediti. A i pitanje je koja opcija bi bila dobra za tržište.[/quote]

Mislim da ovim akcijama odgovara sadašnja vlast a i opozicija.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:38

Slovenac.....kupuj danas,uzalud ćeš čekati 680rsd.Kockice se slažu!! sesir

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:41

Nisu mi jasni samo ovi koji daju naloge ispod 700, razumem male igrace ali ispod 700 su dodavali i sada ih ima 35.000 akcija scratch
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:43

Slovenac1 ::
Ja ču probati da kupim NIS na 680 RSD, čekam...
bice tesko ,jos ako dobijemo kandidaturu...ne kazem da ce gore ali neko vreme nece ni dole...
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/28/2012, 10:45

Mislim da smo dobili kandidaturu, cim ovoliko skace euro.

od od od
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 10:55

Naravno nikakve posebne reakcije od kandidature, jer su bitniji izbori. Zbog toga ne verujem u posebnu aktivnost na berzi bar do maja.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 536
Points : 1917
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 10:58

Kakvu korelaciju izmedju rezultata izbora, cene akcija i perspektivnosti kompanije ocekujete?
Jeste bitan dogadjaj ali nemam ideju na koji nacin moze da utice. Cak mi se cini da ce kompanija imati vece sanse za razvoj ako cena ne skoci naglo, tj. ako "retrogradne sile mraka" pobede :)

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
raspolozen
never learning
raspolozen


Broj poruka : 120
Points : 443
Datum upisa : 10.10.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 11:22

Nikola ::
Kakvu korelaciju izmedju rezultata izbora, cene akcija i perspektivnosti kompanije ocekujete?
Jeste bitan dogadjaj ali nemam ideju na koji nacin moze da utice. Cak mi se cini da ce kompanija imati vece sanse za razvoj ako cena ne skoci naglo, tj. ako "retrogradne sile mraka" pobede :)

Ne vidim nikakvu vezu izmedju sila svetla i mraka i perspektive. Ko god da pobedi rezultati su oko pola milijarde godisnje. Pobeze ovaj paket sa 740 na ask-u. Dobro se setio da povuce od
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 11:27

Nikola ::
Kakvu korelaciju izmedju rezultata izbora, cene akcija i perspektivnosti kompanije ocekujete?
Jeste bitan dogadjaj ali nemam ideju na koji nacin moze da utice. Cak mi se cini da ce kompanija imati vece sanse za razvoj ako cena ne skoci naglo, tj. ako "retrogradne sile mraka" pobede :)

Pa čak je i Kravčenko rekao da čekaju novu vladu pa da vide kako dalje, e sad kakva vlada bi bila najbolja, ko to zna...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 536
Points : 1917
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 12:07

@raspolozen: Ne mislim da ce imati direktan pozitivan uticaj, ali nece ubacivati klipove u tockove. Ukoliko LDP osvoji vise od 10% lagodno se moze ocekivati pritisak u korist MOLa ili OMVa.

Ako sam dobro razumeo ocekivanja od izbora, to je da u svakom slucaju cena krene na gore? Vrlo je cudan ovaj svet trgovine lale

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 16:40

Nikola ::
@raspolozen: Ne mislim da ce imati direktan pozitivan uticaj, ali nece ubacivati klipove u tockove. Ukoliko LDP osvoji vise od 10% lagodno se moze ocekivati pritisak u korist MOLa ili OMVa.

Ako sam dobro razumeo ocekivanja od izbora, to je da u svakom slucaju cena krene na gore? Vrlo je cudan ovaj svet trgovine lale
Mislim da smo sada po prvi put u srpskoj blizoj istoriji U POZICIJI DA SE NECE NISTA DRASTICNO PROMENITI...ko god da osvoji vlast,cekaju ga koalicije....kurs zemlje ostaje ,manje- vise isti...ldp tesko da moze osvojiti vise od 10 posto,a i pitanje ko bi s njima pravio koaliciju...Cedine izjeve tipa genocidne drzave itd ...malo mi je to daleko...mislim da ce biti oscilacija ali vise u obimu trgovanja a ne u cenama,mada posle moze doci do rasta ako se brzo formira vlada, ali i faktor spoljnih desavanja i IRANA ne bih iskljucio sesir
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 17:45

idu akcije do 15% na gore zbog euforije,posle zbog izbora padaju 15%,posle toga ide sledece,pobeda DS - 15 posto na sledeca 3 meseca,pobeda SNS pad 5 posle gore+ 40%,moje misljenje se sastoji na spekulotivnoj politickoj analizi!
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 536
Points : 1917
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 17:50

To sam hteo da cujem :) Tako se i meni cini, a ovde svi cekaju izbore al ne zna se sto :)

Sto se LDPa tice, ako sa njima niko ne bude hteo, onda vec sad znamo narednu vladu. Atmosfera ce zaista biti mirnija (tj nece biti u predvorju gradjanskog rata kao ranije), ali u sledeca 2-3 mandata se odredjuje dalji kurs zemlje za narednih 50 godina pa NISov desetogodisnji plan moze da potone i da zauvek stagniraju ili da stvarno naprave nesto.

Mozda postavljam glupa pitanja, ali to je zato sto bih voleo da nikad ne nastane razlog da prodam akcije NIISa :)

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 17:58

Sofke ::
idu akcije do 15% na gore zbog euforije,posle zbog izbora padaju 15%,posle toga ide sledece,pobeda DS - 15 posto na sledeca 3 meseca,pobeda SNS pad 5 posle gore+ 40%,moje misljenje se sastoji na spekulotivnoj politickoj analizi!
pozdrav
sofke,znaci prvih 15 posto je zbog kandidature?ako sam dobro shvatio...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:01

Nikola ::
To sam hteo da cujem :) Tako se i meni cini, a ovde svi cekaju izbore al ne zna se sto :)

Sto se LDPa tice, ako sa njima niko ne bude hteo, onda vec sad znamo narednu vladu. Atmosfera ce zaista biti mirnija (tj nece biti u predvorju gradjanskog rata kao ranije), ali u sledeca 2-3 mandata se odredjuje dalji kurs zemlje za narednih 50 godina pa NISov desetogodisnji plan moze da potone i da zauvek stagniraju ili da stvarno naprave nesto.

Mozda postavljam glupa pitanja, ali to je zato sto bih voleo da nikad ne nastane razlog da prodam akcije NIISa :)
NILKOLA...licno mislim da njh uopste ne treba da boli glava oko toga ko ce biti na vlasti...jedini problem niis-u je,po meni ...povecanje renti,mislim na ozbiljnije povecanje
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 536
Points : 1917
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:03

Ma bas zbog toga i pominjem LDP. Rente, "prilagodjavanje" tendera drugim ponudjacima a od drugih mozda favorizovanje NISa piju

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:06

Boby ::
Nikola ::
To sam hteo da cujem :) Tako se i meni cini, a ovde svi cekaju izbore al ne zna se sto :)

Sto se LDPa tice, ako sa njima niko ne bude hteo, onda vec sad znamo narednu vladu. Atmosfera ce zaista biti mirnija (tj nece biti u predvorju gradjanskog rata kao ranije), ali u sledeca 2-3 mandata se odredjuje dalji kurs zemlje za narednih 50 godina pa NISov desetogodisnji plan moze da potone i da zauvek stagniraju ili da stvarno naprave nesto.

Mozda postavljam glupa pitanja, ali to je zato sto bih voleo da nikad ne nastane razlog da prodam akcije NIISa :)
NILKOLA...licno mislim da njh uopste ne treba da boli glava oko toga ko ce biti na vlasti...jedini problem niis-u je,po meni ...povecanje renti,mislim na ozbiljnije povecanje

Svi političari su podkupljivi tako da težko...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:20

Ako neko u predizbornoj kampanji istakne kao predizbornu slogan POVECANJE RENTE,pa taj pobedi to je problem,licno ne mislim da ce se to desiti...mada bi to napunilo budzet i zemlje i lokalnih vlasti...mada kako Slovenc kaze,to se moze izbeci s mnogo manje para....stara dobra korupcija
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:25

Ako mene neko pita, izbori nemaju nikakve veze ni sa ekonomijom ni sa akcijama.

Koji god lopovi da pobede morace da pristanu na uslove MMFa zato sto je to jedino pametno, a zauzvrat ce moci da nastave da potkradaju zemlju kao i do sada.

@Boby

prosle godine smo racunali koliko bi to povecanje renti znacilo za profit NIISa i ispalo je da ne bi puno, ako se dobro secam neto profit bi bio manji za 2, aj nek bude i 3 milijarde godisnje u najgorem slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 18:46

Potpuno se slazem,ono sto ja jos zelim da istaknem,da kada se vrsi crpljenje nafte POJACANOG INTENZITETA,a to se desava vec duze vreme,imam info,mada za to i ne treba bog zna kakva pamet...lm,to dovodi do situacije da ce se morati praviti duza pauza da bi se busotine ODMORILE,ne znam tacno kakva je kalkulacija ako neko zna nek napise,ali misli da nije nebitna razlika u ceni kada crpis naftu na 20 km od rafinerije ili kad je teras tankerima...mozda ce zarada ozbiljnije pasti nakon toga, vidite ne zelim da mracim imam ovog dosta samo zelim da sagledamo sto veci broj opcija da mi iznenadimo buducnost ,a ne ona nes,sto bi rekao BATA STOJKOVIC U BALKANSKIM PRAVILIMA sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nestrpljivi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 248
Datum upisa : 22.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime2/29/2012, 23:02

"sutra"
Koji god lopovi da pobede morace da pristanu na uslove MMFa zato sto je to jedino pametno, a zauzvrat ce moci da nastave da potkradaju zemlju kao i do sada.

Kolega mislim da je vaše mišljenje o MMF-u prilično precenjeno (da neupotrebim neku grublju reč). Po mom skromnom mišljenju nama je jedino rešenje i spas upravo suprotno. Pod hitno treba da prekinemo svaki dijalog sa MMF-om i da krenemo stopama Ekvadora ili Argentine.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2784
Points : 7938
Datum upisa : 21.01.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/1/2012, 13:38

Utiču izbori i to samo tako.

Niko koga znam, a znam mnogo ljudi koji imaju firme nema para, ne može da naplati potraživanja, svima je opao promet, prihod...
Čak i moj zubar kaže da mu je promet u godini kada su iozbori dosta manji.
Promet je čak i na NIIS mali to su neke pare malih ulagača, nešto što su zaradili od Carnexa i po neka para preko toga.
Pravih investitora nema ni na ovoj akciji a ni na drugima, zato što para jednostavno NEMA kao da su nestale i zato što svi čekaju te izbore, svi nešto čekamo a ne znamo šta.
I tako će to da traje još koju godinu...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/1/2012, 13:52

Ars Vivendi ::
Utiču izbori i to samo tako.

Niko koga znam, a znam mnogo ljudi koji imaju firme nema para, ne može da naplati potraživanja, svima je opao promet, prihod...
Čak i moj zubar kaže da mu je promet u godini kada su iozbori dosta manji.
Promet je čak i na NIIS mali to su neke pare malih ulagača, nešto što su zaradili od Carnexa i po neka para preko toga.
Pravih investitora nema ni na ovoj akciji a ni na drugima, zato što para jednostavno NEMA kao da su nestale i zato što svi čekaju te izbore, svi nešto čekamo a ne znamo šta.
I tako će to da traje još koju godinu...

Pa to koliko če da se čeka je pitanje, EU je preplavljena jeftinim novcem od ECB, a da li če nešto doči i u Srbiju videčemo...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/1/2012, 22:13

pepsiman ::
Ova Madjarska firma GES radi i po cici zimi za NIS, odmakli su se dalje od ZR

I sad ce imati kompletne rezultate ispitivanja(misliim do kraja aprila)




govor
GES,koliko ja znam,a znam jer mi drugarica koordinator,nisu vise ovde,pre dve nedelje su zavrsili,isplatili ljude i odose...nadamo se pozitivnim rezultatima sesir
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/2/2012, 08:04

Danas očekujem proboj barijere na 750. love3

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/2/2012, 10:14

bice 100 %
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/2/2012, 10:36

Nesto mi mrsava reakcija na vest o kandidaturi... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/2/2012, 10:46

Nemesis ::
Nesto mi mrsava reakcija na vest o kandidaturi... scratch

pa to i nije vest, znalo se odavno da cemo pred izbore da dobijemo kandidaturu ali bez datuma pregovora
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Beli
Our family
Our  family
Beli


Broj poruka : 268
Points : 1168
Datum upisa : 15.02.2012

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/5/2012, 00:36

Nista se ne desava , ali ici ce gore
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/5/2012, 09:04

Biće interesantno za videti,dali će ovde danas biti značajnijeg skoka.......Putin ubedljivo pobedio.........

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 8 Icon_minitime3/5/2012, 09:11

taliano ::
Biće interesantno za videti,dali će ovde danas biti značajnijeg skoka.......Putin ubedljivo pobedio.........

Ma šta ima veze pobeda Putina sa NISom, kao da je to neko veliko i pozitivno iznenadjenje
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 8 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija - NIIS 10. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 12. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 11. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 5. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: