BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)

Ići dole 
+60
Zex983
FatCat
Rogy
Mirotvorac
nikoleta2
Paja Patak
MilaNost
Pera Zdera
Valter
JMBR
Teletrader
Smarti
Dadax71
Friz
Goce
Smile
Kobe Bryant
Admin
Nadeždica
Milicica
Maca
Guinness
PEVAC
Florida
AAA
anonymus
Sneki
Igi-bg
Kmez
Bans
sljaker
julka zulka
nomak
Sahbaz
Limited011
Srebrni_Zmaj
Dragan11
hit mejker
Milojka
TITO
baba_milojka
Sekula
visibaba
sima kosmos
Boranija
PAPRIKA
Lunja
Jevrem
Ars Vivendi
Pampur
BojanNS
Gogisa
pepsiman
Ronin
Sreta
KASRA
smoki
fmesaros
Verkakaludjerka
MASTER
64 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/1/2011, 15:21

Juče smo opet odgledali i odslušali stari dobri film koji uvek pali. Nakon 40 dana koliko je prošlo od poslednje isplate, ponovo smo gledali naše omiljene glumce i glumice iz aktuelnog "menadžmenta".

I dok mama Zloća po pogonu širi staru dobru priču, kao šatro u petak cela junska plata, a ostatak do 20.10., PEKARKA sa svojim dobro prepoznatljivim osmehom oko glave u kojoj nema baš ništa vodi kroz pogon neke ljude koji pričaju na stranim jezicima. Evo nama kupaca za JGRM.

Isto kao što su nas obmanjivali sa Rumunkom, Rusima, Francizima, Ukraincima, tako i ovaj put, plate nema, ali predstava traje. Mi treba da poverujemo u mama Zloćinu priču i u to da ima još zainteresovanih za kupovinu fabrike, pa tako i za nas još ima nade. I tako, prođe i ova nedelja....
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/1/2011, 22:07

Zlo-haska ,nemam komentar strasno ko sve daje izjave zaTV. 89
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 08:43

SVIM FORUMASIMA CESTITAM 2. OKTOBAR!

SEKULA, mozesli nam reci o kakvom se intervjuu Zlo-haske radi?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 09:36

Malko kasnije sam pogledao emisiju Radar, inace malo sam caskao sa dnevnim novinama KURIR.Pisite emisiji Radar na RTV,pisite Beogratskim medijima,blicu,b92,ja pisem probajmo nista nas nekosta. comp
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 11:03

U današnjem Blicu objavljen je komentar doslednog borca protiv korupcije Danila Šukovića.

Momentalno sam napisao komentar, videćemo da li postoji sloboda medija?

Dotični gospodin kritikuje Markovića Palmu za sistemsku korupciju. Obratite pažnju, u emisiji Radar novinarka je pokušala da mu postavi pitanje o lošoj situlaciji u JGRM ali on joj je odgovorio da TO SADA NIJE TEMA. Šta je za Vas tema gospodine? Da strpate svoj honorar od članstva u UO, a nas da pustite niz vodu?
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 15.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 12:46

Verkakaludjerka ::
To sto mi radimo ovde , kao i sta je verka urradila konkretno necu napisati, ali ces i ti i ostali forumasi biti u prilici da u toku sledece nedelje vidite konkretne akcije u cilju spasavanja JUGOREMEDJE!

Držimo vas za reč Verkakaluđerka!!!Već od nedelje ćemo videti koliko ima istine u vašim masovnim komentarima koje svakodnevno iz dana u dan iz časa u čas sve više i više pišete!!!!Verovatno ste uzbuđeni jer se približava i ta nedelja o kojoj ovde naveliko govorite!!!Da vidimo i tu vašu konkretnu akciju u cilju spasavanja jugoremedije verkakaluđerka!!!Samo pazite se vetrenjača verkakaluđerka,kad vas jednom opale po glavi možete gore proći i od samog Don Kihota!!!Eno ga Deki uveliko napreduje u promovisanju SDP Srbije.Stacionirali su se po celom banatu,svaka opština ima svoga predstavnika koji će da zastupa interes miševa.Tako se prave pare miševi,poređate rođake po celoj Srbiji da rade za velikog brata i niko vam ništa ne može,tvrdim nepobedivi ste!!!Deki je idol moje generacije miševi,ikona nad ikonama,čovek koji je svima dokazao da se organizovanim kriminalom,lažima,obmanama može postići nešto u Srbiji i postati neko i nešto a da ti niko nemože ništa!!!To je se zove totalni uspeh miševi a ne ovo što vi radite!!!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 13:38

paprika@ čovek koji je svima dokazao da se organizovanim kriminalom,lažima,obmanama može postići nešto u Srbiji i postati neko i nešto a da ti niko nemože ništa!!!To je se zove totalni uspeh miševi a ne ovo što vi radite!!!


U svakom tvom postu sam tražio u čemu je štos ali sada vidim ti si totalno prolupao,obrati se nadležnima za to!
Treba razlikovati bitno od nebitnog i časno od nečasnog!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 13:59

Deki je idol moje generacije miševi,ikona nad ikonama,čovek koji je svima dokazao da se organizovanim kriminalom,lažima,obmanama može postići nešto u Srbiji i postati neko i nešto a da ti niko nemože ništa!!!To je se zove totalni uspeh miševi a ne ovo što vi radite!!!




Paprika, malo si kontradiktoran. Ako stvari tako stoje kao u gore navedenom citatu, zašto nas pozivaš na bilo kakve aktivnosti protiv GROBARA. Pa tebi je u ovoj zemlji super ili ne radiš u JGRM ili si na spisku za isplatu petkom. Niko mi ne može zabraniti da pišem o onome što mislim i osećam, a po najmanje oni koji razmišljaju tako kao ti. Ne nasedam na tvoje provokacije.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 14:17

Još nešto PAPRIKA, šta ti očekuješ da tebi i takvima kojima je GROBAR idol polažem račune šta radim. To da GROBARU i njegovim SVEDOCIMA smeta pisanje na ovom forumu je stara stvar. Pa vodili ste čitavu hajku po fabrici, isključivali su internet zbog pisanja na ovom forumu. Baš zato ću isto da radim i dalje, a ničija ne gori do zore, pa isto to važi i za tvog idola.
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 14:51

Znate kako kažu za paprikara: Osoba koja se predstavlja kao neko sa velikim dometima (poslovnim obično), a čije realne mogućnosti ne prevazilaze domete prosečnog rumunskog preprodavca paprike sa pijačne tezge.

Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 16:33

Papriko, u dopisu od pre koji dan ciji je deo adminstrator obrisao,padsticao si na vec znamo sta,a u danasnjem dopisu pretis vetrenjacama, koje mogu naskoditi vise nego Servantesovom junaku.Zelis da probudis STRAH u nama,a ?

Znas, mnogo toga ima sto coveka moze uplasiti, izmedju ostalog i razmisljanje poput tvog,a strah je normalna ljudska emocija.Ovo osecanje nije ni meni strano, ali od svih njegovih lica najvise me je strah od .SOPSTVENE SAVESTI i Svevisnjeg koji nam je tu blagodat podario.

A ti, ukoliko ti je stvarno GROBAR ideal zivljenja,njegova otimacina pojam uspeha,NIJESI SE IMAO RASTA NI RODITI!
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 16:52

Deki portir pa zlo-haska mu inspiracija love3
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 15.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/2/2011, 22:12

Verkakaludjerka ::
Još nešto PAPRIKA, šta ti očekuješ da tebi i takvima kojima je GROBAR idol polažem račune šta radim.

Nisam rekao da mi je Deki idol nego idol moje generacije što nije isto Verkakaluđerka!!!Očigledno je da vi imate problem sa zdravim razumom a ne ja!!!!A to ko mi je inspiracija Sekula, pa vi ste mi miševi najveća inspiracija,ali da izvršim samoubistvo jer sa takvom inspiracijom miševa kao što ste vi čovek ne zna šta drugo da uradi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 00:39

PAPRIKA ::
Verkakaludjerka ::
Još nešto PAPRIKA, šta ti očekuješ da tebi i takvima kojima je GROBAR idol polažem račune šta radim.

Nisam rekao da mi je Deki idol nego idol moje generacije što nije isto Verkakaluđerka!!!Očigledno je da vi imate problem sa zdravim razumom a ne ja!!!!A to ko mi je inspiracija Sekula, pa vi ste mi miševi najveća inspiracija,ali da izvršim samoubistvo jer sa takvom inspiracijom miševa kao što ste vi čovek ne zna šta drugo da uradi!!!!

A šta si ti?
Ne vidim da si mačka - više ličiš na najmanjeg, malog miša koji nema hrabrosti ni sam sebi da prizna istinu.
Jel da si mačka, ne bi se ovde ANONIMNO kurč... pred miševima nego bi ih smazao! od
Mišu mali, popišani... prestrašeni - kriminalci su idoli tvojoj generaciji?
A šta tebe od njih razlikuje, mišu popišani?
Hrabrost? od Ne bih rekao... I dalje nam ništa nisi reko mišu mali šta si ti ?
Za šta se zalažeš? Šta si uradio da prerasteš svoju ulogu miša malog?
Nemoj da zagadjuješ više ovaj forum, mišu mali, popišani...
Jer ne vidim svrhu tvog pisanja!

89
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 06:44

Papriko,nedao Bog da VELIKO ZLO JUGOREMEDIJE bude idol bilo kome.Ukoliko govoris o SOLJINIM SVEDOCIMA, i malobrojnim ineresima vezanim sledbenicima, onda se grdno varas, jer ovakvi karakteri bi sutra posli i za Dzekom Trbosekom, ukoliko bi procenili da tu za njih, takve kakvi su, ima neke vajde.

To sto se citavim generacijama namecu stereotipovi da je potrebno ziveti stilom HOCU SVE i HOCU SAD, po cenu nevidjenih prevara, lazi,laktanja i svih mogucih egoisticnih gadarija nikako neznaci da ljudi ovde nemaju vise zdrave pameti.

Postoje PRAVI IDOLI, i PROJEKTOVANI IDOLI.Za mene licno, jedan od najvecih idola je DIANA BUDISAVLJEVIC, rodjena Beclijka, zena Dr.JULIJA BUDISAVLJEVICA,predratnog profesora na med. fakultetu u Zagrebu.Ova heroj zena, je citavo vreme rata, OSTAVIVSI komoditet carstvujusce VIENE, izlazuci se nebrojenim opasnostima spasavala DECU iz JASENOVCA, i SAMO ZAHVALJUJUCI NJOJ, NJENOJ HRABROSTI; POZRTVOVANJU;I OGROMNIM NOVCANIM SREDSTVIMA stotine malisana je uspelo da izbegne najsuroviji moguci KRAJ.Vidis, ratne godine su daleko iza nas, ali ova HEROINA , pravi IDOL, traje i trajace dok je sveta i veka.

EURIC,predstavlja tipican primer PROJEKTOVANOG IDOLA.Potekao iz ruralne sredine, skromnog obrazovanja ali velikih ambicija,nikada se u GRADU nije zapravo snasao.A zeleo je da bude NEKO...U zgodnom momentu, njega takvog kakav je, IZMISLJAJU ONI KOJI PROJEKTUJUN IDOLE,i to UVEK u svrhu SOPSTVENIH INTERESA.("projektanti" su strucnjaci iz oblasti PRAVA,SOCIOLOGIJE,sindikalni lideri i lidercici,i tusta i tma "umiljatih jaganjaca" koji besomucno sisaju JUGOREMEDIJU cetiri pune godine!)ONI zele da obesmisle vrednost postenja, morala, drustvenih normi ponasanja, a sve u svrhu opsteg stanja koje je Lenjin definisao recima:"STO GORE,TO BOLJE"!Po nepromenljivom zakonu SLICNO PRIVLACI SLICNO, okupio je oko sebe ekipu sledbenika koji aplaudirajuci vodji parazitiraju, likujuci sto su dobro prodali VERU za VECERU!

Ovakva drustvena anomalija proizvodi totalno beznadje kod duhovno slabijih pojedinaca, i stoga imamo ogroman broj samoubistava, narkomana, porast nasilja svih vrsta, jer se vaspitni habitus koji JOS UVEK IMA DALEKO NAJVISE NAS, susrece sa ovakvim OPOZITOM svega sto smo od roditelja, ucitelja , profesora i iz knjiga naucili, kako valja ziveti i prema zivotu se odnositi.Jos je ANDRIC napisao da dodju tako vremena kad FUKARA ISPLIVA NA POVRSINU, a pametni zacute.Bogu hvala, fukara pocinje da tone, a pametni da progovaraju!
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 09:27

Cujem da je i za soliu duzan brdo para raznim izvodjacima radova i dobavljacima,svi ga jure a on jadan ceka neki kredit i muze Jugoremediju .
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 09:37

Kada pametni zaćute,budale progovore a fukare vladaju!(Andrić)

Similis simili gaudet (sličan se sličnome raduje(latinska izreka))
Svako svome jatu!
Nazad na vrh Ići dole
PAPRIKA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 15.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 09:57

Verkakaludjerka ::
To sto mi radimo ovde , kao i sta je verka urradila konkretno necu napisati, ali ces i ti i ostali forumasi biti u prilici da u toku sledece nedelje vidite konkretne akcije u cilju spasavanja JUGOREMEDJE!

Pa jel možemo da očekujemo ove nedelje tu vašu konkretnu akciju u cilju spasavanja jugoremedije Verkakaluđerka ili ne da ja ne gubim ovde vreme sa vama miševima?Brate ko god da si smorio si nas ovom pričom sestre mi moje!!!Jel ti čitaš svoje komentare unazad???Jedno isto ponavljaš ko papagaj!!!!Ne tražim ja od vas Verkakaluđerka da mi vi polažete račune šta radite,boli mene kurton šta vi radite ali polažite račune onim ljudima koje ovde ubeđujete da će od ove nedelje biti SVEDOCI neke akcije spasavanja jugoremedije!!!!Stanite iza onoga što pričate,budite dosledni vaših komentara jer ovako samo ispadate smešni i pretvarate ovu temu u zološki vrt Vuka Bojovića!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 10:00

PAPRIKA ::
Pa jel možemo da očekujemo ove nedelje tu vašu konkretnu akciju u cilju spasavanja jugoremedije.....

Šta je, nisi našao barjak da povedeš revoluciju, nego se (samo)zadovoljavaš pa i dalje seruckaš na gomilice?
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 11:29

Istomišljenici, ne-kloakičari i ne-evrići. Opet je neko uklizao nedavno na forum i uspeo da vas navuče na uzaludno prepucavanje. Ignorišite! Paprika ima pravo da ima stav (ali bez vređanja, miševi...) kao i svi mi. Shvatam da je „ventil“ neophodan ali Paprika, Šerif i ostala zimnica, nisu adrese.Kad me neko pita za JR, ja ga uputim na ovaj forum. Pretpostavljam da taj neko brzo odustane jer treba mnogo vremena da potroši da bi došao do bitnog. Zato, predlažem da se otvori nova, ventil, tema na kojoj će biti samo prepucavanje a da ovaj forum očistimo od toga i da bude SAMO za ozbiljne i konkretne stvari.

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 16:29

LJudi u fabrici se ipak dešava nešto, neki ljudi se organizuju i napuštaju KUMOVSKI sindikat... po mojim informacijama ZNAČAJAN BROJ!!! Moj predlog je da se svi oni učlane u onaj drugi, znam da nema baš neku sjajnu istoriju... ali ako se dovoljno nas učlani mi možemo da utičemo na njegov rad... Da se zna ja ću se učlaniti u Nezavisni... Jedan od razloga je pravna zaštita a drugi je što čini mi se mi naše novce možemo jedino da dobijemo sudskim putem a kao članovi Nezavisnog sindikata imamo besplatne advokate i logistiku... Što opet mi se čini kod KUMA nećemo imati... ili mislite da će KUM u tužbu protiv €urića!!!??? Pomislio sam i na opciju organizovanja novog sindikata, raspitao sam se i to bi bogami potrajalo a mi nemamo više vremena jer ako sad ne uzmemo svoju sudbinu u ruke bojim se da smo vrlo brzo na ULICI!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 19:09

Treba BARABU tuziti i za plate i za unistavanje firme,laze da je platio plin samo je potpisao ugovor da ce isplatiti za godinu dana,znaci pare nije ni imao.Sad skupljaju za svadbu malog komarca,oce taja da se pokazeA OD KUMA KOMBI I HILJADU LITARA NAFTE armo uclanjuj te se u nezavisni sindikat sto nas je vise imacemo sanse nesto da uradimo[mocemo i mi od clanarine nekad kod Salapure da se druzimo od ]
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 19:33

Baš kao što sam vas obavestio u subotu, blokada je skinuta na jedan dan. Da se Vlasi ne dosete, uplaćeni su računi za mobilne telefone, ne i plin, baš kao što nas je obavestio Sekula, ali kao da jeste. Isplaćeni su i zaslužni "stručnjaci" po ugovoru o delu i lojalni šoljičari, pogledajte njihova vedra lica. Oni nemaju grč od neizvesnosti kao ostali.

Iako su se pre samo četiri godine borili protiv Ninija i njegovihe metoda, sada i oni rade isto. Radnica sa pakeraja koja nije dala punomoć GROBARU premeštena je po kazni bez prethodnih najava na radno mesto sa težim uslovima rada. Kao što su nekada štrejkači bez posla oboljevali zbog stresa, ova pojava je zbog GROBARA postala danas svakodnevnica u fabrici. Jedna osoba je završila u šok sobi od posledica infarkta jer je tzv "menadžment" saopštio da plate neće biti ni naredna tri meseca.

A državne institucije? Načelnica opštinske inspekcije još uvek nije izdala rešenje na prijavu radnika zbog neisplaćenih plata. Po kuolarima se odavno šapuće da je dotična gospođa dobro podmazana da zatvara oči pred GROBAREVIM nedelima i prekršajima. Poznato je da ista nije preduzimala ništa ni kada su zaposleni iz JGRM pisali sebi osmice, a istovremeno odlazili na gradilište ŠOLJICE.

Šta činiti?

1. Isčlaniti se iz KUMOVOG sindikata i učlaniti u Nezavisnost,

2. Kontaktirati medije, pisati institucijama o tome šta se u fabrici dešava, pisati o istinama ko su i šta su članovi saveta za borbu protiv korupcije koji štite GROBARA,

3. Podnositi prijave inspekcijama ali ne ovoj opštinskoj, već pokrajnskoj ili republičkoj,

4. Stupiti u kontakt sa političkim strankama, po mogućstvu onim koje nisu u koaliciji sa GROBAROM i njegovim sledbenicima.

Znam da je teško pokrenuti se ali pred nama je ambis i do nove godine nam ne gine sudbina Luxola-stečaj.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 20:22

Još jedan indikator koliko je GROBAR izgubio kompas i ne razmišlja o nikome i niočemu je najnoviji genijalni potez. Iako 500 zaposlenih već mesecima ne prima platu, GROBAR prima nove radnike da bi od države dobijao pare za subvencije.

Kakva ubitačna i bolesna koncepcija.....
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 21:02

@Verkakaluđerka
post2
Dotakli smo DNO ! Samohrana majka, radnica JGRM, očajna što nema plate, hoće da se ubije, s detetom ? Da li je to normalno ? Da štrajkuju neće, da se bune neće, ali da se ubijaju hoće udrimile
Čujem da je jedna radnica dobila infarkt za vikend kad je čula da plate još dugo neće biti, sad je u bolnici udrimile
Užas, a radnici i dalje ćute. Stvarno mi je muka, ne mogu više da pratim ovu propast.
Još nešto, pogon u Zr-u se ne otvara pre aprila/maja, tako da posao tamo ne možete sada naći, i ja ne mogu da vas zaposlim, i ja sam samo zaposlena. Vlasnik kaže da će ići konkurs preko biroa, i da ne može da prima nestručne zaposlene, nego će svako morati da ima odgovarajuću stručnu spremu, jer će sve ići preko NSZ-a. Čujem da i u N. Bečeju pogon neće proraditi pre marta, tako da ni u tu firmu ne možete preći sada, a pitanje je i koga će od bivših radnika JGRM hteti.
Ja se odjavljujem do daljnjeg, situacija mi se smučila, naročito inertnost radnika. Ja da se borim za vaša radna mesta NEĆU ! A vi nemojte da se ubijate ( naročito ne sa decom ) i razboljevate, nego se pokrenite s mrtve tačke i uzmite sudbinu u svoje ruke !
Pozdrav sesir
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 21:06

Ovo je izjava cenjenog člana upravnog odbora Jugoremedije:

Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 21:43

Brankica Stanković sprema serijal o mafiji u farmaciji. Postavite komentar na sajtu B92. Pišite o GROBARU i ŠUKOVIĆU. Moguće je da nas administrator cenzuriše, meni su ipak objavili komentar u subotnjem Blicu na Šukovića koji nešto mnogo daje izjave za medije poslednjih dana.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 21:45

Danas je bio održan sastanak sa grobarom!
PSIHOLOGIJA STADA JE I DALJE PRISUTNA, mirno u koloni jedan po jedan čekaju,niko ni reči nije prozborio, čujem da je spisak za isčlanjenje pocepan!
Nije toliko važno šta nam se dešava u životu nego šta ćemo uraditi povodom toga ! Najlakše je nečiniti ništa za sebe ali sa najtežim posledicama! Situacija je toliko ozbiljna da je krajnje vreme da se pokrenete,organizujte se,obustavite rad,nemate od toga svakako ništa, napravite promene dok nije kasno!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/3/2011, 22:32

Za razliku od paprike i ostale boranije, misevi bar rade nesto. Ako samo bude malo srece i pravde, rezultati ce biti vidljivi uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 09:22

Od inspekcijskog nadzora treba mesec dana da podnese izvestaj sa merama prema poslodavcu. Onaj ko je podno zahtev treba da se interesuje dokle se stiglo po tom pitanju.

Reko ja vama odavno da plate nece biti, i da je sve to plasirano u sirovinu.


Ponovo vam govorim resenje vam je STRAJK.STRAJK.STRAJK.


govor govor govor
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 13:46

Ode Luxol u stečaj.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 15:28

Pampur@, gde je objavljena ova tuzna vest?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 20:49

http://www.luxol.rs/
Tuga, osnovan 1884.-te, a GROBAR ( što bi Verka rekla ) mu došao glave lale
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 22:27

Primljeni su novi radnici za ampulno odeljenje, nezvanično članovi stranke grobara, pazite imate PETU KOLONU
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 23:13

Dejan Jeremić(deo teksta koji neodoljivo podseća na našu stvarnost): mi smo stari mazohisti, umemo da uživamo u bolu čak i kada bol nema uživanje kao krajnju instancu zadovoljstva. Pristajemo na još jedno isisavanje krvi. To tako liči na tvorevinu sklepanu na ovim prostorima, na srpsku (per)verziju serije o vampirima.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: