BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 12:55 pm

mozda su resili da vise ne isplacuju kvartalno moje licno misljenje kao i jos nekih je da nema razloga za neisplatu jer nisu u minusu e sad opet pricam da onih 800 lezilebovica moraju da se plate tako da je moguce da ovde ponovo odpuste radnike ili ih zamole da rade za dzabe da bi mogli da izdrzavaju beogradjane...videcemo sve je moguce
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 1:22 pm

prava steta za firmu.. jedna od retkih koja je radila dobro u srbiji..unistavaju je planski kao nekad elektronsku, masinsku.. akcije koje mi imamo nisu internacionalne nego pm beograd i zato nemamo veze sa onim stanjem na svetskim berzama..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 1:45 pm

Svaka zemlja radi za sebe,rezultati su vezani za zemlju u kojoj posluju,ali neka pravila poslovanja,kodeksi I PM itekako imaju veze...mislis li da nikom ne polazu racune ,pa pogledaj,dal im je direktor STANOJKO ILI LJUBIMKO...NIJE...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 1:45 pm

I ZASTO MISLIS DA JE NEKO UNISTAVA?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 2:50 pm

@Mira&Co.
Ja sam pre nekog vremena slucajno prosao pored industrije duvana, pa sam nacuo da svako moze da proizvodi cigarete u svojoj garazi. Kako te cigarete, koje mogu biti i iz garaze, svakodnevno, u kontinuitetu od nekoliko decenija, izbijaju novac iz dzepova potrosaca, prava je magija... Ah, da, u toj magiji postoji i deo koji se odnosi na ozbiljan posao 800 ili koliko-vec-ljudi koje vi nazivate lezilebovicina, a zahvaljujuci kojima je PMI to sto jeste. Ako vam se ne svidjaju, predlazem da pocnete da se pripremate za IPO: znam jednog coveka koji sam gaji duvan, pa ga sam susi i reze, sam mota cigare - najbolja stvar koju sam ikad probao...
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 3:06 pm

koji ozbiljan posao vode tih 800 lezilebovica ? i tacno zahvaljujuci njima Pm je to sto jeste fabricica od giganta kakav je nekad bio....slazem se da svako moze da pravi cigare u garazi ako u njoj ima masinu od milion eura koja bi prozvodila cigare ovakve kakve jesu. a te sto se motaju ....i moj deda ih je nekad pusio smrde brate na kilometar....
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 3:13 pm

Boby ::
I ZASTO MISLIS DA JE NEKO UNISTAVA?
verovatno misli na to sto je fabrika nekad brojala preko 2500 hiljada radnika i svi su odlicno ziveli kao i njihove porodice kao icitav grad ,sportski klubovi kojima je bila sponzor.da li znas Boby da je bila napravljena jos jedna fabrika koja je trebala da primi jos 3000 radnika .a sve to samo od domacih brendova (clasik,drina ,best)a gledaj sad )300 radnika ,proizvode domace cigare plus njihove ,plate ne povecavaju i opet su u minusu navodno .alo pa ko koga ovde farba?zar ovo nije unistavanje fabrike.plus ,nema vise odmaralista za radnike ,nema stanova nema kredita ,a sad da nema ni dividende ,sto je mnogo mnogo je...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 3:15 pm

Mozda nisu lezilebici, ali je to jedan veliki gubitak juga Srbije. Fabrika je radila odlicno i kada je uprava bila u Nisu. To sto su uradili sa seljakanjem, sve za BG, ovo drustvo ce dovesti do ponora. Uspeli su da me prevare 5-tog oktobra i nikada vise! Prava je sramota da posle skoro 100 godina vrate gotovo celu fabriku u BG, s tim sto je za vreme prvog svetskog rata prebacena u Nisu kako bi je sacuvali, a sada su je vratili zbog korupcije (zaposljavanja svojih partiskih ljiga) koja je zapoceta 2003 prodajom i tajnim dogovorima izmedju tadasnje (sadasnja je ista) vlasti i PM! Ubedjen sam da ce se ponoviti revolucija jer ce glad i nepravda izgoreti ovo drustvo!

Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 5:32 pm

Tako je Duki! Slazem se potpuno.
Preko 100000 hiljada EUR placaju zakup poslovnog prostora svakog meseca u GTC-u na Novom Beogradu a u Nisu zvrje prazne kancelarije?? Pa sada u niskoj duvanskoj radi vise ljudi iz Bgd-a nego iz Nisa.E tako se unistava i duvanska i grad Nis!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 5:44 pm

Nemojte da mislite da imam nesto protiv Nisha. Naprotiv, veoma sam nesrecan zbog stagnacije koja je pogodila grad, ali hiljade zaposlenih u fabrikama cigareta su stvar proslih vremena, kao i nasumicna sponzorstva...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 5:59 pm

Pinto cinjenica je da taj sistem gde nije bilo dovoljno stolica za sedenje i sponzorstva koja su predstavljala pljacku nije normalan, ziveo je jer je fabrika bila nepresusna,mnogi su tako propali. Ono sto je takodje cinjenica, da su nam posle 5 oktobra na mala vrata uzeli dusu, pustili niz vodu, pa cak i zarad licnih koristi i koristi svojih partijskih ljiga (inace ja ih tako zovem) ugovorili sa stranim jakim kompanijama da mogu da rade sta hoce.
To sto su prebacili upravu u BG, pored silnih ne zaposlenih mladih skolovanih ljudi u Nisu, silnih praznih ekstra sredjenih zgrada, kako bi se i oni (ti stranci, zajebavali po metropoli) dok vlast cuti kao mula da bi zaposlili svoje ljige, je nesto sto ja zovem (posto sam profesionalni pcelar) americka trulez (ne izleciva bolest) koja se jedino resava spaljivanjem, e tako ce nam se prica zavrsiti!

Pozdrav 89

Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 8:09 pm

ljudi, radio sam u duvanskoj nekad i znam kakva je bila i vidim je sad kakva je.. batalite vi to sa tim garazama ovo je institucija koja je prezivela dva svetska rata, najostrije sankcije sto postoje a ne moze jedino da prezivi demokratiju...nema sanse da me ubedi neko da se ne unistava DIN i to veoma temeljno ali postepeno.. najgore u svemu je sto je to pokusano u jednom periodu SPS ove vlasti (sad sam vec zaboravio kako se zvao direktor) kada je pokusao ubrzano da je sroza ali su radnici na vreme provalili i sprecili to.. tada ih je bilo skoro 2000.. e sad je problem sto nema ko da spreci..
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 9:39 pm

Duki pozdravljam sve sto si napisao od reci do reci,sve si apsolutno u pravu!
Sto rece Vog,duvanska je za svojih vise od 120 godina mnogo teskih vremena prezivela i bila motor razvoja ne samo ovog grada vec i republike.Posle bombardovanja 1999 godine duvanska je firma koja je najvise dala sredstava Direkciji za izgradnju i obnovu zemlje dok je i sama bila znatno porusena.Ne vidim nista lose u ranijim sponzorstvima kulturnih dogadjanja ,sponzorisanju sporta,pomoci klinickom centru,bolnici itd itd,to je sada proslost..
Zabrinjava to sto dolaskom PM nije premasena DIN-ova prodaja od preko 1200 tona mesecno a otpusteno je preko 2000 ljudi.Oni ne mare ni malo za fabriku ,njima je dovoljno sto su kupili trziste i forsiraju njihove brendove gde im je zarada i najveca po paklici a ne mare mnogo za domace brendove koji su nosioci njihove prodaje.
Ima najave da ce na prolece ponovo odpustiti oko 200 ljudi s tim da ce sada na redu biti prodaja i administracija i da ce se ponovo vratiti na stari DIN-ov nacin funkcionisanja prodaje a to je 5-6 velikih kupaca i tako ukinuti njihov revolucionarni DSD sistem.
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 10:01 pm

Viktore ako se vrate na stari sistem prodaje onda su jos ludji, sto onda kupise ove silne kombije skoro? slazem se sa tobom u vezi smanjivanja proizvodnje, ali mora se napomenuti da je danas sasvim drugacije okruzenje (JT, BT, Peconi, da ne pricam o Rovinju koji rovari zahvaljujuci korupciji koja im omogucava da nema reprociteta, mada je u svakoj razmeni isto sa hrvatima).
Postavio sam pitanje bivsem direktoru amerikancu "kakva buducnost ocekuje DIN", odgovorio je diplomatski.
Hteli su Srbi kapitalizam i demokratiju jer nisu bili svesni da su kvarni i da nece izvuci skoro nista pozitivno, vec samo korupciju, da ce prodati i izdati sve nacionalne interese za bedne pare koje su partijske ljige pojele kroz drzavne sluzbe i sada cemo moliti za kredite i zajmove, ma ceka nas uzas
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 11:15 pm

ima istine u tom otpustanju administracije.. imam informacije da su vec nudjeni premestaji u druge fabrike pm u okruzenju nekim radnicima. resenje je pritisak na menadzment ali ko da ga napravi!?
prodaju se akcije posto-zasto, oni postaju za male pare vecinski akcionari i ko da vrsi pritisak..
tako da cemo da sedimo i cekamo epilog svega... ako hoce da daju koju paru na ime dividende dace, ako ne napravice izvestaj da su u minusu i tolko..
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeUto Sep 20, 2011 12:55 pm

sad sta je tu mi jesmo ogorceni ali nista vise tu niko ne moze da ucini .fabrika je u njihovim rukama i to je to.mislim ipak da je i njima u interesu da fabrika dobro posluje .jesu odpustili radnike ali su koliko toliko bili fer prema njima.a sto se tice administracije e tu stvarno i treba da odpustaju jer ih ima previse.sto bi njih zalili a ne ove u proizvodnji?i ja sam cula da su oni sledeci
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 21, 2011 4:26 pm

Promene: 16.09. - 21.09.2011. (T-3) ili 13.09. - 16.09.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 48promene160921092011
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimePon Sep 26, 2011 4:34 pm

Promene: 21.09. - 26.09.2011. (T-3) ili 16.09. - 21.09.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 49promene210926092011
Nazad na vrh Ići dole
Sprinter63
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 11.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 9:38 pm

Redovno pratim forum i čitam šta se piše,jednom sam se javio i napisao da PMI nije kupila DIN da bi nama i gradu bilo bolje,nesećam se ali bilo je dosta davno,i kome je sada bolje,vidite i sami i procenite.Vidite za koliki je broj radnika sada fabrika manje,a šta je sa našom dividendom,šta je sa cenom akcije, stalno je u padu vrednost, mislite da je slučajno,varate se, sve se to smišljeno radi,radio sam u proizvodnji 24 godine na vrlo visokoj poziciji i znam koliko para je donosila fabrika i bilo je za sve,i da ne nabrajam,državu,radnike, direktore,nove mašine...ali sa 2500 radnika a koliko su sada?Kupuju nove automobile na 4 godine troše pare na kojekakvim glupostima i to niko ne vidi,pogotovu država koja gubi i na kontu poreza na lične dohotke radnika koje ubirala tada sa 2500 zaposlenih.Mogu oni sve jer im niko "ništa nemože",a znamo i zašto.Nisu oni ništa iz svog džepa dali...sve je to naše bilo.Kraj će da kaže.Verujte da se priča o DIN ovoj privatizaciji nije završila.
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:36 pm

Bravo kolega,sve je to tacno! Najgore u svemu je sto zvanicnici i dalje DIN-ovu privatizaciju smatraju i nazivaju uspesnom privatizacijom!?
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 12:00 am

normalno da je zovu.. pa bila uspesna za njih! kolko su para uzeli sa racuna fabrike, kolko od provizije koju niko ne pominje itd itd...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 9:31 am


Vogue ima li neka informacija o dividendi?
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 12:02 pm

znace se precizno u novembru.. i ako bude bilo nesto bice tad
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 1:33 pm

znaci sad nema dividende
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 2:44 pm


Da budemo srecni ako se nastavi ovako malo trgovanje nasih akcija jer sve nekako ide na dole, a ovo ne trgovanje nas drzi na nekom nivou.

Vog dividenda za treci kvartal koliko se secam uvek je bila krajem oktobra a ne u novembru
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 2:54 pm

ja mislim da je Vog hteo da kaze da nema sad dividende ,ako gresim nek me ispravi,a ako ima onda je sad sredinom oktobra ,za cetvrti kvartal se isplacuje u aprilu uz pri kvartal naredne godine barem je tako do sad bilo.Vog na koji si kvartal mislio.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 3:03 pm

Rano je za bilo kakve prognoze ,presek je prosao ,ali kvartal jos nije zavrsen,sledi sednica UO da odobri (ili ne odobri)sredstva za isplatu.

Ovde se bar datum dividende zna ,a to je isplata 15.novembra,posle sednice UO,ne vidim razlog zasto ne bi bila isplacena.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 3:24 pm

Ljudi sta Vam je ,ako bude bilo dividende ona ce biti isplacena u oktobru a ne u novembru! Novembra nikada nije ni bila.
Ne vidim razlog da je ne bude.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 3:45 pm

Viktor ::
Ljudi sta Vam je ,ako bude bilo dividende ona ce biti isplacena u oktobru a ne u novembru! Novembra nikada nije ni bila.
Ne vidim razlog da je ne bude.

Odluka se donosi zadnje sedmice u oktobru ,a isplata do 15 novembra.

http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/hartija/DINNPB
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 3:59 pm

Viktor je u pravu uvek je bila isplata u oktobru ,pa barem mi to znamo koji smo do sad dobijali dividendu.mozda oni napisu najkasnije ali uvek je isplate odmah po zavrsetku sednice ,za dan dva.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 5:38 pm

@Miro i ako je dan dva kao sto kazes to je opet novembar ili zadnji dan oktobra.
Meni je prosle godine uplata proknjizena 19.11.2010. za III kvartal.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 7:41 pm

Kruska je u pravu...ali to nije sada bitno...ono sto je ,po meni ,bitno je da bude ,kakve takve dividende,i da se nastavi kontinuitet isplate iste sesir
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 8:51 pm

upravo tako.. posle sednice UO.. tada ce da se sve zna.. ali to ce da bude tek u novembru kolko sam ja obavesten
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 10:06 pm

nije mi bilo tesko da proverim i ja sam primila u oktobru dividendu i prosle i svih ovih godina.sednica je sredinom oktobra i posle par dana meni je dividenda uplacena.nikad dosad nije bila sednica u novembru.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 10:21 pm

Evo sve tri odluke za zadnje tri godine

29.10.2010. Odluka Upravnog odbora o odibravanju plaćanja međudividende za III kvartal 2010.godine, utvrđivanje iznosa i dana dividende - DIN fabrika Duvana a.d. , Niš

30.10.2009. Odluka Upravnog odbora o isplati međudividende (za III kvartal 2009.godine) - DIN fabrika Duvana a.d. , Niš

28.10.2008. Odluka Upravnog odbora o odobravanju plaćanja dividende u toku 2008.godine ( međudividenda) - DIN fabrika Duvana a.d. , Niš
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 9 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)
» imlek
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: