BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 16:35

rezultati su procureli u medije pre par nedelja. sve se manje-vise znalo.

pa su opet mnogi prodavali ispod 700 din, a drugi su kukali po forumu, da bi sad svi bili odusevljeni...

da li ovde iko ista analizira? ili gde svi turci tu i mali muja!
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 16:53

RobinHood ::
rezultati su procureli u medije pre par nedelja. sve se manje-vise znalo.

pa su opet mnogi prodavali ispod 700 din, a drugi su kukali po forumu, da bi sad svi bili odusevljeni...

da li ovde iko ista analizira? ili gde svi turci tu i mali muja!

Ekonomsko stanje u svetu nije se nešto bitno promenilo, ali berze u ovom trenutku su u zelenom tako da se menja i percepcija u pogledu ove hartije. Pusti ljude da uživaju. Trend is my friend sesir
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 22:15

Ako je sudeci po stanju na americkim berzama, sutra nas ocekuje veliki rast na ovoj hartiji.
Nazad na vrh Ići dole
EVE
Just looking
Just looking



Broj poruka : 32
Points : 77
Datum upisa : 02.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 22:48

Bez uvrede kolege, ali meni se cini kao da je na forumu prisutna ekipa pumpaca akcija, izvinite ako sam pogresila u proceni ali zvuci kao u horu armo
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 23:06

EVE ::
Bez uvrede kolege, ali meni se cini kao da je na forumu prisutna ekipa pumpaca akcija, izvinite ako sam pogresila u proceni ali zvuci kao u horu armo

Nema nikakve uvrede, ali sve cinjenice govore u prilog rastu (i to ne malom) na ovoj hartiji. Posto su glavni generatori rasta strani fondovi, oni poneseni nemalim rastom na americkom trzistu (najznacajnijem svetskom trzistu: DOW +2.97%; S&P 500 +3.43) i velikim ocekivanjem dobrih rezultata NIS-a za H1 bi sutra trebali da kupuju u znacajnoj meri i samim tim podignu cenu na neke dosta vise nivoe.

Ako je danas bio ostvaren onakav rast, sutra po mom misljenju moze u najgoru ruku da bude takav isti, ako ne i veci. Takodje mislim da pumpa na OVOJ akciji, ovako na forumu nema bas neki veliki uticaj, tu ima dosta institucionalnih investitora i sumnjam da im neko sa foruma moze parirati, a takodje i obimi nisu mali pa je tesko da neko sa manje para moze tu da napravi nesto nepredvidjeno.

Videcemo sutra sta ce se desiti, imam akciju, tako da mi rast ne skodi.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 23:10

EVE ::
Bez uvrede kolege, ali meni se cini kao da je na forumu prisutna ekipa pumpaca akcija, izvinite ako sam pogresila u proceni ali zvuci kao u horu armo

Do sada je više puta pisano i diskutovano o tome u kojoj meri "pumpanje" ili "ispumpavanje" može da utiče na neku hartiju na Belexu. Na manje likvidne hartije može uticati, ali ovde gde su značajni igrači i stranci i gde je likvidnost u proseku takva da drži barem trećinu prometa cele berze svakog dana, uticaj je minimalan! Koliko ljudi sa foruma misli da će sutra NIIS da raste? Verujem preko 95 % i taj optimizan dele i na forumu. Šta je u tome loše? Uglavnom se objektivno piše, a u nekim situacijama je čak bilo i "mračenja", verovatno sa ciljem "ispumpavanja". Pisanje po forumu je korisno jer može da se dođe do informacija, da se podeli mišljenje, da se sopstvena odluka o investirnju proveri sa stavovima drugih i da se kao takva sprovede ili odloži, što je naročito korisno za one koji tek sad ulaze u priču investiranja na Belexu. Nadam se da članovi foruma shvataju da ovo nije vodič za investiranje u smislu "kupi sad - prodaj sad", nego više mesto za proveru sopstvenih odluka, pri čemu je odluka "kupi-prodaj" na svakom od nas pojedničano.

Zbog svega što sam napisao mislim da si pogrešila. Nije ništa loše što ima optimizma jer su prethodnih 15-20 dana bili preterano stresni za svakog investitora bez obzira na staž na berzi i količinu uloženog novca. Uživajte dok traje. Trend is my friend sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 23:27

EVE ::
Bez uvrede kolege, ali meni se cini kao da je na forumu prisutna ekipa pumpaca akcija, izvinite ako sam pogresila u proceni ali zvuci kao u horu armo

Pa kad smo kupili na rasprodaji armo

mada meni ta ideja da je moguce pumpanje na forumu malo besmislena kad je rec o akcijama sa prometom od 20 000 do 100 000 komada dnevno.

Ajd da pricamo o progresu ili bipu, pa da neko kaze da se pumpa lol!


Poslednji izmenio Fmember dana 8/23/2011, 23:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/23/2011, 23:30

@Fast, da ne citiram tvoj poslednji post, samo da kazem da mislim da si u pravu. Ja sam jedan od tih koji polako ulazi u sve ovo i veoma mi pomaze to sto procitam i na forumu. Naravno, svacije misljenje postujem ali i uzimam sa rezervom i donosim odluke na osnovu vlastitih procena i (pred)osecanja. Zato mislim da nikakvo "pumpanje" ili "ispumpavanje" na forumu ne utice bitno na kretanje cena akcija!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 01:04

Postoje neki ljudi koji od akcija na Lelexu veruju samo u NIIS.
865 RSD je istorijski maksimum.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 01:41

Podlegao sam euforiji i nisam prodao juce na 780-790 kao sto sam obecao. Dao sam prodajni nalog za sutra za malo vecu cenu, pa javicu vam sta sam uradio.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 02:11

To ti je mala cena barem 850rsd veruj mi a sto se tice pumpanja odavno su prosla ta vremena na forumima kada se to radilo a ljudi slusali, sada su se svi opekli i vise nista ne pomaze da cena poraste samo zbog foruma. To je sada jako smesno.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 06:58

Da dodam samo još nešto. Kada sam napisao da je moguće "pumpanje-ispumpavanje" na manjem likvidnim hartijama mislio sam na kratkoročni efekat izazivanja panike sa ciljem da se oni manje oprezni "upecaju" na prodaji i da neki "srećnici" zarade 2-3% na dnevnim oscilacijama na manjem broju hartija. Za ovo treba imati vremena, a ja bih rekao mnogo posla, a malo para. Ista situacija je sa prodajom samo u suprotnom smeru. Tvrdim da taj efekat ne može trajati više od 2-3 dana.

Pisanja tipa biće toliko i toliko bez argumentacije su stvar ličnog integriteta i tolerantnosti moderatora. Mislim da su pojedini članovi pokušavali da unesu paniku, ali je za sada manje-više fair play. Dobro je da uvek postoje oprečna mišljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 07:39

Pinto ::
Postoje neki ljudi koji od akcija na Lelexu veruju samo u NIIS.
865 RSD je istorijski maksimum.
Taj sam-Al cu danas da PRODAM!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 08:17

taliano ::
Pinto ::
Postoje neki ljudi koji od akcija na Lelexu veruju samo u NIIS.
865 RSD je istorijski maksimum.
Taj sam-Al cu danas da PRODAM!!
Zasto prodajes ako ocekujes odlicne rezultate? Zbog cega mislis da ce sutra da bude manja cena nego danas?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 09:05

Da li mozwe neko reci City group po izlasku iz AERO da li je ulazio u NIIS? ili je prodavao i ovde?
Hvala puno.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 09:06

ma sva ova guzva lako moze da otera NIS na 900,ali razumem i one koje hoce da sada izadju,bolje vrabac u ruci sada nego koka za 10 dana pec
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 09:46

Nerazumem danas u ponudi jedan nalog na strani prodaje 2200 kom po 726 pa juce je mogao da proda po 780 opusteno c c c
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 09:52

da nisu to od gradana nagomilani nalozi?
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 09:55

Djavo ::
Ne razumem danas u ponudi jedan nalog na strani prodaje 2200 kom po 726 pa juce je mog da proda po 780 opusteno c c c

Nalozi građana koje ubacuje pošta. 726 je bila cena pre dva dana. Šalteruša ima ispred sebe kolika je bila cena juče i preključe i onda ubacuje po toj ceni, kako je ćefne odnosno kako se sa kim "pogodi". Nema tablu da vidi trenutno stanje. Jasnije?
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:10

Kad ce to vise da se istosi iz poste :)
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:14

cena se formira kao sto mi ovde prognoziramo na forumu stvarno znaci ima ucicaja ovaj forum
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:16

Danas mesto nema euforije hmmm?
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:23

Cekaju svi te rezultate zvanicno pa bi trebalo da krene da raste, mada americka berza u lepom plusu a ovde kod nas nista , bas bezveze sto smo tako jadni
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:25

xaxxaxax ja ocekivao 800din danas od
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:29

Cekaju se panicari da prodaju po nizim cenama! ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 10:49

Ako je neko potera, mozda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 11:19

Astana ::
xaxxaxax ja ocekivao 800din danas od

ili se cekaju rezultati, ili su procureli pa su ispod ocekivnja.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 11:26

Ili ima previse spekulanata...
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 11:40

Berzanski_Duduk ::
Ili ima previse spekulanata...

Svakako da na ovoj temi ne manjka optimista, da ne kazem pumpadzija, sto me neodoljivo podseca na AGBN/AIKB teme na fiaskonomiju pre 5,6 godina. Tada navucen opstom euforijom se "druzim" sa Antonicem i kamarilom do danas lale

Naravno da sem te opste histerije za kupovinom akcija i gomile postova, AGBN/AIKB nemaju nista slicno sa NIIS sesir
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 11:46

Sta ti smatras pumpom na ovoj akciji?Koja je po tebi realna cena sa trenutnim rezultatima.Izgubila sam na AGB I AIKB preko 20.000 EUR i ne mislim da ova akcija ima bilo kakve veze sa ove dve bankarske!
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 12:08

Ma procureli su rezultati i vrlo su dobri ali to je samo procurelo ceka se da se objave pa da su ulagaci i mi mali 100 % sigurni
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 12:15

Da ne ispadnem totalna glupaca sa bankama.AIKB sam porodala na oko 15.400,ali me je posle Citadel na prioritetnim unistio skidanjem sa 5000 din na 1000 sa po jednom akcijom.Tada je saldiranje bilo T+3 , nije bilo ovakvog nacina trgovanja I MOGLA SAM SAMO DA BUDEM NEMI POSMATRAC!A cika Antonic je posebna prica!
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 12:17

Milica1 ::
Sta ti smatras pumpom na ovoj akciji?Koja je po tebi realna cena sa trenutnim rezultatima.Izgubila sam na AGB I AIKB preko 20.000 EUR i ne mislim da ova akcija ima bilo kakve veze sa ove dve bankarske!

@Milice,

Nema ljutis, a sta je realno to je za mene individualna kategorija i svako od nas u momentu kupovine/prodaje smatra da je ta cena previsoka/preniska u zavisnosti na kojoj je strani (a trziste valorizuje cenu u datom momentu), to je potpuno prirodno,...., nego sam ukazao na neverovatnu slicnost horskog likovanja i velicanja jednog papira, ne ulazeci u poredjenje banke koja prodaje nista sa kamatom i firme koja vadi i preradjuje naftu, jer je neuporedivo.
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 12:22

Iako sam radila u bankarstvu i jos uvek imam neke veze sa istim-smucile su mi se pa me njihovo poredjenje sa NIIS iritira!Trzisna cena je uvek bila i bice ona koju odredi trziste.Pozdrav za tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 9 Icon_minitime8/24/2011, 12:37

Narode samo opušteno kafa uvek posle drasticnih skokova na hartijama bude dan za konsolidaciju, a to je na NIIS-u danas, predhodna 2 dana je enormno rastao. Danas kada zvanicno objave rezultate ce sve biti bistrije i sutra ce se definisati smer ove hartije. Samo bez nervoze, na srednji rok na ovoj hartiji su svi dobitnici. suny
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 8 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 9. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 5. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 6. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: