BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 15:34

https://www.youtube.com/watch?v=aGCcQqOVMzk
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 16:38

Fmesaros i hemafroditi imaju pravo da slobodno misle, zar ne? Ko nas to posmatra? Daj bože da je to čika Ivica. Što se šoljičara tiče voleo/la bi da sa njima suočim argumente ali nešto su ostali bez teksta. Nemi film je u pripremi i čeka da tekst napiše alkoholisani profesor ili Nebojša Popov, a izmontira Branislav Markuš i Robert Fai dok im mi zarađujemo za platu.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 16:59

NISAM BAS SIGURAN ZA PONOVLJENI TENDER AKO GA BUDE DA IMA U PROGRAMU SOCIJALNI PROGRAM.CENA IDE 20%DOLE A SOCIJLNI SE BRISE IL MOZDA NE.U SVAKOM SLUCAJU AKO IM NA ODUZMEMO SOLJA-FARM NENANADAJMO SE PUNO.I DALJE MISLIM DA BEZ MEDIJA I INFORMISANJA SIRE JAVNOSTI NE MOZE SEPUNO.USVAKOM SLUCAJU TREBA IH OBASIPATI(NADLEZNE DRZAVNE ORGANE) SVAKODNEVNO PRTUZBAMA DOPISIMA ZA FASIFIKOVANJE ITD
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 18:58

Gospodin/gospođa : Ko nas to posmatra?

Aluzija ti je samo donekle korektna. U suštini mi je svejedno samo da nemisliš da neznam rodove!
Hemafroditi zadovoljavaju sami sebe i nije im potrebna ni ružnija ni lepša polovina.Tvoja borbenost me fascinira i ja VAS podržavam u svemu ali se klonim teških reči koje za NJIH osećam! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 20:05

fmesaros,Slonven sam belac, slobodni strelac, za svaki slucaj jos uvek samo svoj!
ponavljam molbu forumasima koji dobro pisu na nemackom ili engleskom jeziku da se prihvate pisanja fondu Roza Luxemburg i gospodinu Noamu Comskom, sa sto vise imena prevarenih akcionara i zaposlenih u potpisu. Naime, izuzetno je vazno obavestiti gore pomenute, jer su svojevremeno, verujuci u romanticni mit o savremenom DOZA DjERDjU poslali podrsku pohlepnom komunokapitalisti.Sada su maske potpuno pale,besomucna pljacka dostize svoju kulminaciju otimanjem masina sa KLAFORANA.Master pise da je za iznosenje masina za CLIACIL postojalo "kakvo-takvo"pokrice.Moram ti reci da ne mislim tako, jer pitanje o prenosu vlasnistva masina Jugoremedije u SOLJA-farm nikada nije postavljeno u decidnoj formi,a ako je bilo "SKRIVENO" iza nekog nebuloznog naslova neke od vajnih sednica UO, onda je to prakticno nistavno , jer su akcionari dovedeni u zabludu.Odluka sa tako dalekoseznim posledicama je MORALA BITI kristalno jasno formulisana u formi referendumskog pitanja, sa samo dva moguca odgovora DA ILI NE, pa sta bude.Treba videti i ko je sve sedeo u TOM UO, cisto da se ne zaboravi!I
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 20:36

post2 Verkakaludjerka,ideja je odlicna treba delovati sto pre.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 21:39

Verkakaluđerka@: pitanje o prenosu vlasništva mašina Jugoremedije

Nije nikakva tajna kako je to legalizovano,sada će postupak ponoviti a on je sledeći:Komisija formirana iz šoljice daje"stručnu"procenu o amortizovanoj vrednosti mašine,proglašava otpis vrednosti 100% ,zaostala vrednost je "0"(ništa/din) i pravno posmatrano nemožeš da teretiš nekog za krađu ,međutim ako je amortizovana vrednost nula to znači da nema upotrebnu vrednost a to nije tačno . I bez obzira ako i izgubi upotrebnu vrednost mora da se objavi licitacija za javnu prodaju! Pošto čitaju naš post bojim se da će ovo upotrebiti za novu manipulaciju izbegavanja zakona ali se nadam da ćemo ubrzo skloniti bagru već sredinom septembra. U javnoj prodaji nesme da se desi sukob interesa!! Novčana potraživanja kao krađa mašine ne zastarevaju po zakonu i može se retroaktivno vratiti a za nezakonite radnje zloupotrebe položaja i prisvajanja materijalne dobiti ćorka! E u tom okruženju želim da vidim drpcomp! Prenos vlasništva nije ni izvršen! sesir
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/27/2011, 21:44

Verka@

A to da si belac i strelac mogao sam da zaključim po glasu kafa
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 17:15

Где нестадоше постови од данас?
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:09

Zabranjeno reklamiranje drugih foruma koji se bave slicnim, ili istim temama.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:11

To pitanje treba da postavis administratoru. od
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:14

Eto dobio si odgovor. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:27

@ Serif

Moze neki argument, zasto kupiti akcije ove firme ? Nesto konkretno, sto bi mi rekli, daj neku insajd informaciju.

Ovu drugu stranu smo naucili napamet, i malo previse smaraju sa istim stvarima. Reci ti nesto novo.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:31

O Šerife, dugo vas nije bilo, pozdravljam vas. sesir
Imate gomilu pitanja od članova, baš bi bilo lepo da odgovorite na njih, argumentima nas ubedite da grešimo. Ovo i jeste forum gde se poštuju različita mišljenja.
S obzirom da će uskoro država preuzeti kajase u svoje ruke, i vi prelazite u opoziciju poput nas bom
Pozdrav za sve ljude dobre volje, kojima je interes JGRM na prvom mestu sesir Pravda je spora ali dostižna...
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 18:58

Svima zelim prijatan nedeljni odmor.

Ja sam uvek tu .Akcije jugoremedije vrede samo treba biti strpljiv i sacekati.Budite malo strpljivi. Zar vi nevidite kakvo je stanje u drzavi pa i u svetu.
U zadnje vreme se suvise ponavljate.Ja sam veciti opozicionar,moje borbe su prosle sada je red na vas mladje da ucinite nesto za sebe i drustvo u celini.Za sve ovo treba imati veliko srce i ljubav prema jugoremediji.Ako niste do sad naucili sta treba da radite onda vama nema pomoci.
Veliki pozdrav svim radnicima i akcionarima i zapamtite radnici su uvek opozicija. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 19:26

Šerife, ako pratite situaciju u vezi sa Jugoremedijom, onda morate znati da smo mi bili JAKO, JAKO strpljivi, pa čekamo već sedam godina.Ako država drugi put padne na ispitu Jugoremedija, mnogo će je koštati (mislim na glasove). Izbori su jako blizu.
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 19:32

post2
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 19:48

Serife,"spustavah se ja na vase uze, umalo se uze nepretrze"!Traziti od radnika i akcionara da se strpe dok se situacija u zemlji i okruzenju ne popravi , sa grobarskim menadzmentom odgovara onoj narodnoj"ne lipsi magare do zelene trave"Euric je poslednju VELIKU LAZ na temu vrednosti akcija izrekao pred prepunom salom Kulturnog centra, kada je pred vise stotina prisutnih izjavio da je ,teatralno masuci papirom TOG POPODNEVA dobio ponudu za kupovinu akcija od cuvene Rumunke, koja je ,eto, bas tog sudbonosnog popodneva povecala svoju dotadasnju ponudu sa 7.80 eura na ciglih 10!Upravo ta izrecena SARENA LAZA, po ko zna koji put je zamazala oci akcionara koji su te veceri u izuzetno naelektrisanoj atmosferi po prvi put stavili do znanja da ga ogromna vecina nas ne zeli ni u san usniti.Da vas podsetim ,tada je jedan od najstarijih radnika fabrike, i sam zestoki strajkac gospodin STEVA DUJIC, KOJI SE CASNO I POSTENO PO OKONCANJU STRAJKA VRATIO NA SVOJE RADNO MESTO,ne trazeci BORACKU PEMZIJU, pred svim okupljenim prozvao ZDRAVKA DEURICA da je vlasnik DESET STANOVA,i pri tome ga pozvao da porazgovarsju na sudu u svakom trenutku.E MOJI NAIVNI SOLJICARI,zavrsicete u stilu izreke"GLAVA GLAVI,PLECKA HARAMBASI,A FUKARA OSTA BEZ REBARA"
NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 19:53

Bravo Verka!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 20:04

Ja sam ipak optimista, vreme će pokazati, u septembru je rasplet. Čekali smo toliko dugo, sačekaćemo još mesec dana. Izvesno je da će doći do smene medžamenta, i da će država dati sve od sebe da na najbolji mogući način vrati
fabriku na noge.
Problem se može rešiti na više načina, videćemo koji će država izabrati. Ja imam poverenja u ministra Ćirića, što za Dinkića ne bih mogla reći. Strpljen-spašen.
A fabrika vredi i sada, a tek će vredeti...
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 20:07

Ako se nesto ne desi uskoro, zavrsicemo kao Luxol. Da li neko mozda zna ko je sada u UO Luxola, mora da su i tamo sve neki experti. Ne bi meni bilo krivo sto ZD ima silne stanove i ko zna koliko $, samo da je davao svim radnicima plate na vreme, povecanja na vreme i ostao bi dozivotni direktor. Ovako nemam lepe reci za njega i njegovu grupicu.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 20:11

Molim kolege forumaše koji su u kontaktu sa gospođom JM da joj prenesu da zatraži na uvid zapisnik inspekcije Ministarstva zdravlja na koji se pozivaju šoljičari i u kome je navodno naloženo da se pogoni i oprema izmeste na drugu lokaciju.

UKOLIKO U ZAPISNIKU NIJE EKSPLICITNO NAVEDENO SVE ONO NA ŠTA SE POZIVAJU ŠOLJIČARI U ODLUCI UO, JASNO JE DA JE ZLOUPOTREBLJEN DRŽAVNI INSPEKCIJSKI ORGAN, A AKCIONARI OBMANUTI JER JE SVE OVO POSLUŽILO DA BI SE FABRIKA OPLJAČKALA U FORMI PRELIVANJA SREDSTAVA U KORIST ŠOLJIČARA.

Isti pogon mogao je biti podignut i na placu JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 20:41

post2 ODLICNO VERKA KALUDJERKA,NE BI ME CUDILO DA SU IZMISLILI I ZAKONE KAKO NJIMA PASE,NE ZABORAVIMO SUTRA PISATI NADLEZNIM OGANIMA.POZDRAV!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/28/2011, 23:54

Verkakaludjerka, evo eM JELENE MEDAREVIĆ
medarevic.jelena@gmail.com

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/29/2011, 00:15

Only for your eyes! Majstore! ADVICE FOR GOOD START WEEK


Zaboravio si da “majka nije klela što je izgubio, nego što
je hteo da povrati (izgubljeno)” (ti hoćeš da (se) povratiš a mi povraćamo.
Nije fer, Davide, što reče Kišon.) Kockarsko prokletstvo + neznanje = propast
kockara. Jednom kad budemo razgovarali (a nemamo razloga da ne pričamo, jer,
ovo što radiš(hmmm) i maltretiraš mi celu familiju, neću shvatiti lično već kao
posao), otkrićeš mi tajnu, šta te je to teralo (ovo je gramatički perfekt,
prošlo vreme, da ti pojasnim) da srljaš i da, preskočivši ogradu JR, upadneš u
fotelju iz koje, patološki, nećeš da ispadneš. Prilično me podsećaš na Gedu
Gluperdu s početka veka. I on nije znao kad je dostigao vrhunac i kad je vreme
da se povuče.


Tvoja prilika da ostaneš u dobrom sećanju svih nas je prošla
još davno, kad si isprodavao sve živo i došao do para koje su neminovno i brzo
trebale da saniraju posledice vladavine tvog prethodnika. To je i učinjeno ali si
ti loše protumačio da je novac od PRODAJE zdrav novac i da je tebi, Bogom dat,
da ga trošiš k’o pijani bećar. Znaš, kad nešto prodaš, taj novac ne predstavlja
dobit već gubit ako se ne oplodi, tj nešto ne proizvede i ostvari razlika u
ceni, već se uloži u npr MALTER i MINIJATURNI, NEPOTPUNI i PRESKUPI (bar
knjigovodstveno) GMP sertifikat. Al’ ko to da te nauči. Zar tvoje majstorsko –
birotehničko, neuko okruženje? E, Đenka, Đenka.


Zapamti! I ako si u bezizlazu, uvek je manje loše izaći iz
igre ranije nego kasnije.

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/29/2011, 09:52

Ko treba da konstatuje ostavku clana UO????

Ko treba da izabere novog clana UO????

Propisi su krseni(pogotovo poslovnik o radu skupstine) i treba pod hitno da trazite novu sednicu skupstine.

Nema tu sentimentalnosti i kad je vas penzioner naknadno(bez odobrenja skupstine) uvrsten u UO. Ocigledno davljenik se za slamku hvata.
govor
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 02:02

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Jgrm


ORIGINAL DOKUMENT: Kaže - MINIMUM 35% !!!

A stvarnost je 29,02%!!!

PENPHARM DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZRENJANIN, MANASTIRSKA 7
Vlasnici:
1. JUGOREMEDIJA FABRIKA LEKOVA AKCIONARSKO DRUŠTVO ZRENJANIN, PANČEVAČKA BB - 29,02 %
2. LUXOL-FARMACIJA DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZRENJANIN,
MANASTIRSKA 7 - 70,98 %

I ko je ovde lud?????? viljuska


http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/Founder.aspx?BusinessEntityId=4284599&RegistryCode=20695218&rnd=66812213

Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 09:06

Maco, potpuno si u pravu.Medjutim, veoma je bitno naglasiti da inspekcijskim dokumentima NIGDE NIJE NAZNACENO da se pogoni za proizvodnju cefalosporina i penicilina MORAJU IZMESTITI VAN FABRICKOG KRUGA, vec je to samovoljna odluka pohlepnih komunokapitalista, koji su u sumanutoj zelji da postanu gazde doneli ovakvo resenje.Vajni borac za radnicka prava je vise puta izjavljivao da se nije borio da radi, vec da postane kapitalista!Zamalo i da uspe u toj nameri ali avaj, bas kao u pesmi besmrtnog JOVE ZMAJA"Ribarcetov san"uskoro sledi budjenje i suocavanje sa realnoscu.Teatralno se hvalio "VELIKI DIREKTOR" kako nije covek ni jednig politicara ni tajkuna!Ma, nisi ti, ZLA KOBI JUGOREMEDIJE, vise nikom interesantan, tvoja prica je ispricana,i tek ce se saznati KO TI JE DAO NALOG DA UDJES U JUGOREMEDIJU, firmu SVESNO upropastis, kolege izigras, akcionare obmanes a sugradjanima se zgadis.Dozvoli si u svom samoljublju, da se okruzis nekvalitetnim ljudima, koji svesni da NIKADA I NIGDE vise nece moci da toliko nerade i za to budu debelo placeni pomahnitalo podrzavaju i hvale tvoje VIZIONARSTVO, jer lenji i neobrazovani , zeljno iscekuju mrvice sa tvoga stola, cenis dousnike koji ti prepricavaju sta je ko rekao za tebe i tvoju pretorijansku gardu, a desetak strucnjaka je napustilo fabriku , i to ljudi koji su svojim znanjem i diplomama o cemu ti mozes samo da sanjas,omogucili da JUGOREMEDIJA opstane DO DANAS,uprkos tvom stetocinskom delovanju.Nista ti ne umes da cenis, ni ZNANJE, NI POZRTVOVANOST NA POSLU,vec se bavis iskljucivo intrigama i razradom postupaka za bezocno prelivalje novca , SVI ZANAMO GDE, i ZA CIJE BABE ZDRAVLJE!
Nazad na vrh Ići dole
PEVAC
Just looking
Just looking
PEVAC


Broj poruka : 6
Points : 7
Datum upisa : 01.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 12:18

POZDRAV SVIM NEDEURIĆEVIM FORUMAŠIMA
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 12:58

PEVAC ::
POZDRAV SVIM NEDEURIĆEVIM FORUMAŠIMA
Pozdrav i tebi sesir !
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 19:19

Dali ce biti vanredne skupstine,jel ima neko tu informaciju.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 20:36

Nije zakazana na prošlom UO.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/30/2011, 22:12

Dali je JM podnela zahtev za vanrednu,ili prvo mora da skupi 10% punomocija,kakva je procedura.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/31/2011, 08:44

@Jevrem
Arhivski snimak(audio nije pravi ali autentičan)

https://www.youtube.com/watch?v=6QALFRgcni0&feature=player_detailpage
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 20 Icon_minitime8/31/2011, 09:32

fmesaros, hvala na podsecanju na ove svetle i tuzne stranice nase istorije.Govor majora Gavrilovica je inspirativan, ali bitku nisu dobili ni generali , ni ministri, vec bezimeni vojnici svedeni samo na statisticke cifre.Bas kao sto se i LAZNI CAR SCEPAN MALI samoproglasio za"oslobodioca" Jugoremedije,pa sa malom grupom svojih satrapa glumi guvernera osvojenog dominiona,nesvestan da ga je ogromna vecina njegovih saboraca iz vremena strajka odbacila kao smrdljivi sir, stideci se sto su nekad propatili verujuci u njega.U svom patoloskom samoljublju, okruzen primitivnim klimoglavcima, spreman je da svoju fotelju brani do poslednjeg kredita, do poslednje menice!Ali sada i soljicari polaku pocinju da peru ruke pa su se neki od njih rastrcali put varoskih advokatskih kancelarija, sa pitanjem kako mogu istupiti iz SOLJE, uvidevsi da je komunokapitalistickoj prici kraj SASVIM BLIZU!A tek kad soljicari progovore o mutnim radnjama, dobrovoljno ili u formi zasticenih svedoka!Soljicari vide kakvo je neodrzivo stanje u JGRM ,da su od LAZNOG CARA SCEPANA MALOG svi digli ruke,i sada gledaju da se presaltaju dok je jos malo vremena za to.Soljicari mogu samo da vam kazem:BOLjE IKAD NEGO NIKAD! NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 20 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: