BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 12:18

Milicica ::
E, Master, Master jesi li ti to postavljena ovde da nas zamajavas i dajes nam laznu nadu, sve nam je jasno nazalost. Posle saznanja da je Meho Omerovic u UO Jugoremedije sve se zna, Meho Omerovic clan SDP sa kojom je u koaliciji Deuric i njegova Ravnopravnost. Koji crni kupac, zasto se taj kupac ako postoji nije pojavio na berzi, navodno je hteo da plati 15 eura po akciji na tenderu koji nije prosao, a posle nije hteo akcije po nizoj ceni koje je mogao da kupi na berzi. Malo, malo pa imas sjsjne vesti, a stvarnost po nas male akcionare sve je crnja.
Ne Miličice, Meho je član DS a i nije baš u ljubavi sa Rasimom.... Veoma će se iznenaditi drugovi samoupravljači iz šoljice kada budu otkrili njegovu ulogu... Jedva čekam!!! Nije sve kako se čini na prvi pogled... kafa ovo je početak kraja... njihovog!!! Nekolicina upućenih šoljičara to zna, razgovarao sam sa njima!!!
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 12:21

Pampur ::
Momir ::
...Zanimljivi su ovi procenti: 20,97 + 18,7 + 11,77 + više od 10 % JM = 61,3% ??? Plus država 31,96 + 9,97%
http://www.dnevnik.rs/sr-lat/node/40455

Ko je razumeo, shvatio je od .
Ali nije zgoreg prikazati to i ovako, na "traci":

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Nnlluaqesltqsdy4awa

Mora da su novinari pogrešili, ili im se slošilo od silne dvodnevne "matematike" udrimile .

A i dopada mi se preciznost, bravarsko-elekričarskoj koaliciji definišu učešće na dva decimalna mesta, a ostalima "nešto oko..više od..manje od".
Zaboravio si par procenata u vlasništvu Jugoremedija com u likvidaciji i par procenata (mislim 2,2) otkupljenih od malih akcionara ... to nisu upravljačke akcije i odbijaju se od ukupnog zbira znači da jeleni ostaje 2%....
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 12:24

@Pampur
Zaboravio si i procente akcija koje su otkupljivali od malih akcionara, Jugoremedija com doo, 2,10 %, tako da nije zbir 100 %, nego 98 %.
Znači, za JM 4,64 % .
Ja bih na njenom mestu poslušala Zoru V. i obratila se sudu tt
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 13:33

Milana Vukov, dir.proizvodnje je dala otkaz.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 13:46

pepsiman ::
3 komada po 260, opet ce da reaguju. od
Neko tek toliko da održi tenziju, i sondira teren (ili da se ne istroši od ).

Samo, sada novi "menadžment" ima novu žvaku, nije više recesija u privredi, sada imaju i pad kreditnog rejtinga USA, kao direktan uticaj na vrednost akcija JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 14:00

@baba_milojka
I ona ? Sigurno ?
Znači svi smo otišli iz JGRM !
Mora da je Deurić opet dobio napad besa pa se iskalio na njoj, čujem da mu nije potpisala punomoć, ni ona, ni porodica, a imaju oko 6000 akcija .
Sad će Deurić moći na miru da šuruje s Ninijem, koristi sumnjive sirovine, proizvodi lekove za koje nismo registrovani i slično...
Pa njemu nema ko da radi ? Ne može JGRM da proizvodi lekove ako nema određeni broj zaposlenih farmaceuta, koji moraju imati i specijalizaciju, a Milana je imala sve potrebne kvalifikacije .
BRZO ZDRAVKO, TRČI, LAŽI, KUMI, MOLI DA SE VRATI, INAČE KLJUČ U BRAVU od
Dosta ga je i trpela, i neka se i ona spasla, ali to nije dobro za sudbinu fabrike, od nje je makar imao neki zort pa nije smeo da pravi brljotine, ovako su pušteni s lanca.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 14:13

TITO ::
... Zaboravio si par procenata u vlasništvu Jugoremedija com u likvidaciji i par procenata (mislim 2,2) otkupljenih od malih akcionara ... to nisu upravljačke akcije i odbijaju se od ukupnog zbira znači da jeleni ostaje 2%....
MASTER ::
@Pampur
Zaboravio si i procente akcija koje su otkupljivali od malih akcionara, Jugoremedija com doo, 2,10 %, tako da nije zbir 100 %, nego 98 %.
Znači, za JM 4,64 %

Naravno da nisam zaboraio, pogledajte tabelu:

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Jm3c8xqc57ylr9ketql

Tih ~2,1% je pripalo bravarsko-elekričarskoj koaliji, zajedno sa ostale dve firme (3,77707% u zbiru).
Ne mislite valjda da su zaboravili sami sebi da daju punomoć od (sasvim je legalno da jedna firma, vlasnik akcija druge firme, ili pošalje delegada ili ustupi svoje akcije.....)

MASTER ::
..Ja bih na njenom mestu poslušala Zoru V. i obratila se sudu tt

Na kraju krajeva, i Z. Vujaković je sud ovlastio da sazove vandrednu skupštinu, tako da je ona formalno uvela €urića i svitu u JR.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 14:31

MASTER ::
....
Pa njemu nema ko da radi ? Ne može JGRM da proizvodi lekove ako nema određeni broj zaposlenih farmaceuta, koji moraju imati i specijalizaciju, a Milana je imala sve potrebne kvalifikacije .
BRZO ZDRAVKO, TRČI, LAŽI, KUMI, MOLI DA SE VRATI, INAČE KLJUČ U BRAVU od
Dosta ga je i trpela, i neka se i ona spasla, ali to nije dobro za sudbinu fabrike, od nje je makar imao neki zort pa nije smeo da pravi brljotine, ovako su pušteni s lanca.
Koliko je poznajem, sasvim je moguće da tvrdi pazar.
Trebala si reći da je specijalizacija potreban, ali ne i dovaljan uslov, u gradu ima svega par osoba koje to mogu da budu, samo pitanje po koju cenu. A možda već ima u planu nekog sa strane.
To svakako nije dobro za JGRM, a koliko su se trpeli i podnosili međusobno, to je druga priča. Ostaje činjenica da bez potpisano proizvodnog protokola ni premudri €urić ne može da pusti proizvod (jedino ako mu Nini ne pripomogne i ne "uveze" nekog stručnjaka iz inostranstva).


Poslednji izmenio Pampur dana 8/10/2011, 14:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 14:32

Anđelković je podneo neopozivu ostavku na članstvo u UO JGRM. Kako bi se ono novinari ogradili...prema još ne proverenin informacijama od .
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 14:54

Zalosno sta su uradili"MI FARMACEUTI" secate se euriceve izjave,koga ce sad da postave za tehnickog Kuruceva ,on je njegov zamenik.Velika steta za firmu Milana Vukov se borila svim silama za dobrobit fabrike i u rekonstrukciji je bila glavna,trebali su nju postaviti u upravni odbor a ne nekog Mehu ili onu kvalifikovanu peglerajku ,ili malog ninija,bruka i sramota jednom reciju BANDA titanik
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 15:11

Sekula ::
Zalosno sta su uradili"MI FARMACEUTI" secate se euriceve izjave....
To mi jej jedan omiljeniji klipova, to i onaj sa društvom u lancima, oba sam sačuvao za neke druge dane od !
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 15:50

@Pampur
Nije sve onako kako se na prvi pogled čini. Možda vam deluje da je Milana duvala u istu tikvu s njim, ali mi koji smo radili sa njom znamo da to nije tako. JGRM je izgubila PUNO , tj. NEPROCENJIVO njenim odlaskom, a najviše smo izgubili mi, mali akcionari . Dobila je šoljica i Zdravko, pa neka im je sa srećom...
A ja znam jako dobro šta nas je sve terao da radimo i zašto sam otišla, a predpostavljam da je i ona zbog toga otišla.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 15:51

Eurić,Pecikoza,Kuručev.....TRIO LAKAMPANELA
Sada će umesto da utvrde pazar, pazariti tvrd
Nazad na vrh Ići dole
truba
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 15
Datum upisa : 13.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 16:55

Drama. Sedam visokokvalifikovanih ljudi otišlo za kratko vreme. Ostatak juri da ode.Jugoremedija nema šefa ampulnog, nema šefa HPV, nema direktora proizvodnje. Sve su to funkcije koje propisuje zakon. Jednostavno jugoremedija je izgubila potrebne uslove za proizvodnju lekova. Sledeće što će se desiti je inspekcija ministarstva zdravlja. A nakon toga katanac.Strašno. Jugoremedija na kraju neće pući zbog dugova nego zbog kadra.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 17:55

Da li se zna zasto je Andjelkovic podneo ostavku na mesto clana UO.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 18:16

Anđelković je predsednik protivničog sindikata ali u isto vreme i zaposlen u Jugoremediji. Sigurno je doživeo neprijatnosti ali podnošenje ostavke pogoduje "šaličanima" i to nikako nije smeo da uradi,obezvredio je sav naš trud do sada.Mogao je da nam bude oslonac za dalju borbu protiv "Bore Šnajdera" koji se zalepio za fotelju.Pod hitno bi trebao da povuče ostavku ili nije trebao da je prihvati!!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 18:16

Drama, drama drama !
Lepo ja kažem, ko se zadnji smeje, najslađe se smeje. od
Deurić obezglavljen jurca po firmi, po svaku cenu ne sme da dozvoli da Milana Vukov ode, iznenađen je obrtom situacije ! Radnici PLAČU, pišu joj pisma, Anđelković je zbog njenog otkaza podneo neopozivu ostavku na članstvo u UO. Gde ste sad Kmezovi i Šerifi ?
A sve je počelo kao i obično...Jutros na kolegijumu je Deurić lično bio i rekao kako su svi koji sede tu ok ali MV je..., i onda počeo sa do sada neviđenim vređanjima a završio tako što joj je rekao da će je pozvati da nasamo razgovaraju. Pozadina svega je to što mu ona, kao ni njena porodica NIJE dala punomoć za Skupštinu, i odgovarala je radnike od ortakluka.
Međutim, ženi je pao mrak na oči, kao i meni pre par meseci, otišla kod Nadice "pravnice" , dala otkaz uz obrazloženje da su uspeli da od firme u kojoj je nekada bilo čast raditii napravili brlog, kao i da joj se više isplati raditi u Gomexu nego u JGRM sa tempom isplate zarada. Čim je to čuo, Anđelković koji je do juče od strane šoljičara slavljen kao čovek koji je zeznuo JM, je podneo neopozivu ostavku na članstvo u UO.
ŠOLJIČARI DANAS NE SLAVE, MILANA IH JE UDARILA PRAVO U CENTAR !
Penzosi su uzeli advokata kapa i kontaktiraće državu između ostalog ...
Za kraj, poruka za Milanu:
Draga moja koleginice, kao koleginica te u potpunosti razumem i poštujem tvoju odluku. Priznajem da sam iz JGRM otišla lakše jer sam znala da je ostavljam u tvojim sigurnim rukama, ali ti si na žalost isto bila primorana da odeš . Kao akcionarka želim da ostaneš u JGRM i spaseš što se spasti da .
Kao čovek, želim ti da se odmoriš od svega uz svoju porodicu i obnoviš snagu, kao što sam i ja to učinila. Niko ti sutra neće reći hvala, još će te i napadati, tako da, drži se ti tvoje divne dece i muža, i zaboravi na Eurića .
Zdravko, nisam verovala da si TOLIKO GLUP ! Kakav tragikomičan obrt ! Nije ti Milana ja pa da možeš da laprdaš i urlaš bez posledica...
I poslednji Mohikanac je napustio JGRM, respekt za MILANU VUKOV I BRAVO !
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 19:09

Trebalo bi zapoceti strajk ,euric u firmi nema vise od 30-40 ljudi ko ji ga podrzavaju,treba isterati barabu RADNICI ORGANIZUJMO SE NASA EGZISTENCIJA JE U PITANJU ,nedajmo fabriku mafijasu.
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 19:42

https://youtu.be/kkYlNBgYo9U
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 21:13

Raduju me ove vesti o ostavkama, nadam se da to znači da Eurićev brod tone.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 21:48

JOS JUCE JE TREBALO POCETI STRAJK I DA STE DOSLI NASKUPSTINU PA BI MOZDA I M.V.OSTALA.NEMOGFU DA VAS OSUDJUJEM SVAK SE BOJI ZA RADNO MESTO AL OVAKO CE IZGLEDA KATANAC NA KAPIJU>MOZDA JOS NIJE KASNO DA SE NESTO URADI(KO SE MACA LATI OD NJEGA CE STRADATI(Z.D.))POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 22:18

Milicica ::
Raduju me ove vesti o ostavkama, nadam se da to znači da Eurićev brod tone.
Nije ovo najboli način da je "siđu sa trešnje", fabrika sada ima, bukvalno, 2,5 farmaceuta. Kako ti zamišljaš fabriku lekova bez njih? Za neka rukovodeća mesta su neophodni (zakonski) akademski obrazovani kadrovi, ma koliko se njima činilo da su sposobni i da mogu sve.
Sada je napravio goru grešku nego s proleća 2007. kada je 30tak ljudi sa VS napustilo JR, da im je bilo ko napravio na ledini fabriku, vodili bi je bez problema, većina njih danas razvija neki drugi kapitalizam ( od ). Niko od njih nije želeo da mu gazduje banda neobrazovanih, neotesanih primitivaca koji se nisu libili čak ni fizičkih pretnji. Zamisli samo menedžment vrhunske fabrike lekova od 1+40 ljudi koji u proseku imaju nepotpunu srednju školu.
Nazad na vrh Ići dole
truba
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 15
Datum upisa : 13.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 23:12

Da sam na mestu Milane Vukov postavila bih uslov Upravnom odboru da bira. Ili Deurić ili ona. Nek se malo preznonjavaju pobednici. Ako izaberu majstor Zdravka oni preuzimaju odgovornost za zatvaranje fabrike.Što bi mizeriju dovelo do vrhunca. Kvalitete MV niko a ma baš niko ne može da ospori i kao stručnjaka i kao čoveka. Naspram šlosera Zdravka.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 23:38

Današnja cena na berzi 260 dinara!
Ako bi se sve akcije prodale po toj ceni cela Jugoremedija vredi 9,5 miliona evra!
Koga li će sada da optuže za pad cene? Ovo ja shvatam kao reakciju investitora i berze na reizbor istog UO.
Da je došlo do neke promeni siguran sam da bi to cenu poguralo na gore ...

Sada će opet da trube o "nekim krugovima" i "moćnicima kojima to odgovara" ali
nikako da imenuju ko su ti NEKI??
Nazad na vrh Ići dole
Despot
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 6
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 23:53

@Momir
Svaka čast na opservaciji stanja izmađu BB i Jugoremedije samo što ono nikad nisu krivi.a ono sam stavio jel neznam kako da ih deklarišem!

Samo pitam se moželi gore od ovoga? Naravno da može samo naznam gde će se zaustaviti
Nazad na vrh Ići dole
Despot
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 6
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/10/2011, 23:57

Najviše bih voleo da je ovo bio jedan ružan san i da kad se probudim da je sve bio san ali nebiva tako to može samo u filmovima,zato akcionari Jugoremedije sad vam je poslednji momenat da nešto uradite ili ode mast u propast kako je umela moja baka da kaže.
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 03:13

Only for your eyes!


Bio sam, izgleda,
u zabludi po pitanju vokacije „menadžera“. Držao sam te The Eurichu za banderaša
a, ono, ti šloser (I'm sorry the manager, my big mistake). Samo da
znaš, iako si “majstor svog zanata” i znalački si se zablindirao 4 godine na mestu direktora (za koje si adekvatno nestručan
i nesposoban), podsetiću te da je i Đenka bio stručnjak pa mu se, ipak, desio “pufffff”.
Pored toga, ako je “One-touch lock”, onda je i “One-touch
unlock”.Sve to, nesumnjivo, raduje, isn’t it, my sick “friend”.





Evo
i pesmice za, skorašnje, dovidženja:


https://www.youtube.com/watch?v=ZL6mwivA54k




_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 03:16

This is not for your eyes


Analizirao
sam događaje u vezi ove lakrdije od sednice. Bez obzira na ishod, mislim da smo
postigli mnogo.



  • PRVI PUT (!!!) je Đenka imao “protivteg”
    i to ne mali,
    nego odmh od 12(%) kila! Malo li je!? Za izuzetno kratko vreme, uz dilemu kome
    poveriti svoje punomoćje (a da to nije Radaković Duda i tako-neka potkupljiva
    m..a, JM je sakupila oko 450.000 glasova. Greške zbog kojih joj nije
    priznato, od “stručne službe”, oko 2%, ispravićemo za sledeću, vanrednu,
    sednicu (naučićemo kako se popunjava, što reče neko iz du(j)eta Kmez i Šerif,
    Vlada i Bajka, Buco i Srđan, Zafir i Senak,...). Biće tu i povratnika sa
    GO + ovog puta neopredeljeni + nezadovoljni a do sada lojalni Đenki,... Znači,
    12% + ohoho, i to sve NEFALSIFIKOVANO!!!
  • Dobra je vest da su “penzosi”
    (a ima, valjda i mlađih) angažovali advokata. Kao što reče pomenuti duet,
    Đenka ima pravne savetnike. To je, stvarno, neophodno.
  • Društvo, glavu gore. Rolling stones, i ne
    može se i ne sme zaustaviti. Ekipa: Država + JM (hrabra i poštena) +
    pravna podrška + iskustvo ljudi koji znaju šta je fabrika lekova, može,
    SIGURNO, da izađe na kraj sa šlosersko-birotehničko-šoljičarskom manipulacijom.


_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 08:05

@Jevrem
Slažem se sa vama u potpunosti !
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 08:46

Ja ne nogu da verujem da covek umesto da slavi sto se docepao novog mandata on svoju histeriju iskaljuje na najblize saradnike.Cini mi se da je postao totalno depersonalizovana licnost bez osecanja sramote ,a sa velikom sujetom koja ga je i dovela do situacije da moli drzavu da mu pomogne.Ako racunamo i Luxol koji je sahranio trebalo bi da ima na dusi 500/600 ljudi i nj. porodica ,ali sta ja pricam koja dusa
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 09:02

@frend
On je slavio, ali zna da je bilo za dlaku. Po podne pre skupšine su nagovorili Anđelkovića da bude na njihovoj strani, i sutradan preglasali JM . A zna i da nema 37 % , nego 15 do 17 % , a JM je imala 12 %, skoro isto. Toga se i boji, jer zna da na svakoj narednoj skupštini može da očekuje samo manje glasova. Više ne pale ni ucene ni pretnje, akcionari mu nisu potpisali punomoć u do sada najvećem procentu .
A zna i za nameru države da organizuje vanrednu Skupštinu i postavi svoj UO, što mu je Ćirić lično i rekao. Pa išao je pred Skupštinu Ćiriću na noge, ali je ovaj odbio da ga primi . Poznata je mnogima Ćirićeva izjava rečena Zdravku u lice kako neće da odlaže prodaju JGRM da bi se Zdravko igrao menadžera od Zato je i besan, a na kome se lakše iskaliti nego na farmaceutima, mi smo mu omiljena ciljna grupa . Milanu ima na zubu, prati je, maltretira je, pa je kao po običaju istesao svoje frustracije na nju, samo što je i njoj pukao film.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 09:11

Sekula ::
Trebalo bi zapoceti strajk ,euric u firmi nema vise od 30-40 ljudi ko ji ga podrzavaju,treba isterati barabu RADNICI ORGANIZUJMO SE NASA EGZISTENCIJA JE U PITANJU ,nedajmo fabriku mafijasu.
post2 lol! 99
Nazad na vrh Ići dole
Smizla
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 09.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 10:09

@MASTER
Ovo su vase reci: "Ako ste hrabri, zakažite Skupštinu odmah, a ne za septembar, počistićemo vas iz firme potpuno." I????? STA BI????? Koga ste vi pocistili??? mozete samo da uzmete metlu, pa malo ispred kuce da pocistite... A Samo je razlika u tome sto je Zdravko, dobar, plemenit covek, pa nije pocistio vas,koji ga pljujete...zabijate noz u ledja, a milion ljudi bi to uradilo vec! Ovde ste svi pametni, bitno je da znate sve smajlice ( sto pucaju, hapse, ubijaju, bese i ostalo....) to samo pokazuje koliko ste detinjasti i neozbiljni... a sta je sa MOZGOM? Hajde ga stvarno malo upotrebite, pogledajte oko sebe.... MASTER je takodje rekao "Ne vidim tugu u farmaceutskoj industriji , osim u JGRM. " A STA JE SA GALENIKOM???? do dna su stigli! Da nije i za to kriv DEURIC? Budite ljudi, a ne ....... cemu sve ovo... grozim se na ovakve komentare, ogovaranja 24h. da li nekad spavate? jedete? ili vas ovo hrani??? TUZNO JE!!!! MNOGO TUZNO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dadax71
Partner
Partner
Dadax71


Broj poruka : 43
Localisation : Novi Sad
Points : 51
Datum upisa : 05.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 10:24

Evo i mene posle dužeg vremena popto sam odbanovan hvala Adminu za to a svi znate zbog koga sam banovan.nego da pređemo na stvar vidim da ste bili aktivni i to me jako raduje i da smo nešto uspeli da uradimo bar neki deo, kad se saziva vanredna skupština pošto nešto čujem iza kulisa de se sprema ili vanrednaili će se ići na sud dase obore odluke koje su donete eto to sam dosad čuo napred "penzosi "i mi smo sa vama.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 10 Icon_minitime8/11/2011, 10:39

Folio ::
Vova82 ::
Big Mile ::
Možda bi valjalo, ali na jedno 100 din. a i tada ne velike kolicine, više za pelcer da se nadje. : kafa

A sto toliko zelite da snizite cenu zar Vam nije zao ljudi koji s ulozili ceo svoj zivot u tu firmu.Zamislite sebe u toj situaciji.Danas Vi kupujete sutra ce Vas da kupuju.

Ne treba mesati emocije sa biznisom, jer to ne ide jedno sa drugim...cim se firma sredi, menadzment promeni ili pocne da radi posteno, cena ce po automatizmu da ode gore i svima ce biti bolje i Vama radnicima i nama potencijalnim akcionarima. Tako da je vecina stvari u Vasim rukama.


I niko da odgovori šta je dobro sa Deurićem?
Jel primate redovno plate?
Jel imate sirovine?
Jel izvozite u Rusiju?
Gde je 10 mil od Medele?
Koliko je zadužio firmu?
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 10 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: