BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)

Ići dole 
+102
sonne
Lolita
đubretarac
Dmitar
MORNAR
Friz
Dragan S
ILoveRoses
Bookmaker
stock
Dragan11
RobinHood
Yudejavu
Guinness
l.morlang
Bopel
Limited011
pakodazna
Atomski mrav
Dexiv
nepet
pepsiman
Dibesto
V029
Pekoilic
Teletrader
vajabaja
Admin
Zoranecc
JelenaS
Astana
rovadc
HUACHUMA
Greta
MYSTIC021
Bidza
Drag65
Dusan
Mezi
Zeljko
Boby
Drasko
Magi2
Miladin
Steve McQueen
Aca123
Ilija
gogloee
JMBR
Maca
C R A Z Y
Sneki
real_finanza
Dixi
Vladimirmitr
Mr. Price
Ars Vivendi
GAGILILI
Aleks
SabanNonda
Aritmeticar
Sasa965
Fenix
Racunarko
Vladulns
Igita
Josip
BoS
DelBoy
bellel
Momir
Dejansss
Fast
Strbac
EVE
BBrroo
Banaćanin
BojanNS
Dosije
Folio
Vlada BG
KRUSKA
Pera Božić
Big Mile
Dax
Drag_Mlad
Enron
Novosadjanin007
Djepeto83
Fmember
Taliano
Milos86
Sofke
Ivan2211
geogsi
Mitar
Sutra
Slovenac1
Tic
Boranija
Spejs
Bond
106 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Mr. Price
Still learning
Still learning



Broj poruka : 137
Points : 224
Datum upisa : 22.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 12:38

Meni se cini da Belex vec reaguje na to. udrimile
Ako nije to onda su se svi fontovi pokvarili i postali crveni od
Nazad na vrh Ići dole
Dibesto
Still learning
Still learning



Broj poruka : 68
Points : 284
Datum upisa : 13.01.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 12:52

Steve McQueen ::
Kako vam se čine ova dva čišćenja (prvo do 2300 a sada i do 2400)?
Ima još da se kupi ispod 2400, ko misli da je jeftino neka požuri! suny
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 13:57

kupio sam 2008 AIK za 35 evra pa je nakon toga pao na 15 evra, iako je finansiski MNOGO bolje stajao nego danas...cekao sam skoro tri godine da izvucem pare, a koliko me je to zivaca kostalo samo ja znam...imam predosecaj da ce AIK opet ici ispod 20 evra, ali ko smatra da je vreme za kupovinu nek mu je sa srecom, ali ja ne upadam u istu zamku dvaput...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 16:06

GAGILILI ::
kupio sam 2008 AIK za 35 evra pa je nakon toga pao na 15 evra, iako je finansiski MNOGO bolje stajao nego danas...cekao sam skoro tri godine da izvucem pare, a koliko me je to zivaca kostalo samo ja znam...imam predosecaj da ce AIK opet ici ispod 20 evra, ali ko smatra da je vreme za kupovinu nek mu je sa srecom, ali ja ne upadam u istu zamku dvaput...
čestitam ti na iskrenosti!!!Ovo bukvalno jeste kladionica...stim da gazda kladionice ne uzima procenat!U priču sa akcijama ušao sam pre ravno godinu dana.Ostvario sam i solidne dobitke.Ipak,ovo u petak i danas nisam očekivao.Imao sam slobodnih sredstava pa sam i lepo dokupljivao!Videćemo!!!Mislim da je mnogo ružnih vesti bilo u zadnje vreme...trebalo bi da krene nabolje_samo malo novostečenog optimizma i sve to uzleće žestoko-videćete!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 16:56

ova AMERIKA ne deli tvoje misljenje...izgleda da cemo za taj optimizam i skok malko sacekati...
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 19:26

real_finanza ::
Pekoilic ::
Kataklizma

ako BIP ne iščupa sa novih +20% odosmo mi u W krizu !!!

Danas sam prodao bip,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 19:32

taliano ::
GAGILILI ::
kupio sam 2008 AIK za 35 evra pa je nakon toga pao na 15 evra, iako je finansiski MNOGO bolje stajao nego danas...cekao sam skoro tri godine da izvucem pare, a koliko me je to zivaca kostalo samo ja znam...imam predosecaj da ce AIK opet ici ispod 20 evra, ali ko smatra da je vreme za kupovinu nek mu je sa srecom, ali ja ne upadam u istu zamku dvaput...
čestitam ti na iskrenosti!!!Ovo bukvalno jeste kladionica...stim da gazda kladionice ne uzima procenat!U priču sa akcijama ušao sam pre ravno godinu dana.Ostvario sam i solidne dobitke.Ipak,ovo u petak i danas nisam očekivao.Imao sam slobodnih sredstava pa sam i lepo dokupljivao!Videćemo!!!Mislim da je mnogo ružnih vesti bilo u zadnje vreme...trebalo bi da krene nabolje_samo malo novostečenog optimizma i sve to uzleće žestoko-videćete!!

Ovde je je najbitnije strpljenje bez obzira po kojoj ceni su ulazi i uvek treba imati kesa u rezervi za dokap,...
Stavio sam na stranu 2000 evra za eventualna pojacanja na odredjenim hartijama ako mnogo ode dole,...
Jos ne ulazim, cekam, videcemo,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 20:15

Drag_Mlad ::
real_finanza ::
Pekoilic ::
Kataklizma

ako BIP ne iščupa sa novih +20% odosmo mi u W krizu !!!

Danas sam prodao bip,...

Jedna je forumska legenda: Drag Mlad!! love3

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 20:34

Drag_Mlad ::
real_finanza ::
Pekoilic ::
Kataklizma

ako BIP ne iščupa sa novih +20% odosmo mi u W krizu !!!

Danas sam prodao bip,...
Na šta je potrošen priliv od bipa?
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/8/2011, 23:50

taliano ::
Drag_Mlad ::
real_finanza ::


ako BIP ne iščupa sa novih +20% odosmo mi u W krizu !!!

Danas sam prodao bip,...
Na šta je potrošen priliv od bipa?

Ma to je sitno, imam neki kes, ali cekam, nebih da se zalecem,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 12:34

Drag_Mlad ::
taliano ::
Drag_Mlad ::


Danas sam prodao bip,...
Na šta je potrošen priliv od bipa?

Ma to je sitno, imam neki kes, ali cekam, nebih da se zalecem,...

Ma i ja sam mislio juce da uletim sa kupovinom AIKa ali vidis sta se desava! Vec danas bi bio u minusu preko 10%!Tako sam se vec jedanput prevario 2009 kupio misleci ne moze nize kad ono pade u roku od 3 meseca jos 50% ! Doslo mi je tada da heng Kes dajem samo ako sam siguran da ne moze nize, a u ovom trenutku za AIK mislim da je to cena 1500
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 12:47

GAGILILI ::
Drag_Mlad ::
taliano ::

Na šta je potrošen priliv od bipa?

Ma to je sitno, imam neki kes, ali cekam, nebih da se zalecem,...

Ma i ja sam mislio juce da uletim sa kupovinom AIKa ali vidis sta se desava! Vec danas bi bio u minusu preko 10%!Tako sam se vec jedanput prevario 2009 kupio misleci ne moze nize kad ono pade u roku od 3 meseca jos 50% ! Doslo mi je tada da heng Kes dajem samo ako sam siguran da ne moze nize, a u ovom trenutku za AIK mislim da je to cena 1500
E zato sam ja danas izaso....vreme ce pokazati
Nazad na vrh Ići dole
Dibesto
Still learning
Still learning



Broj poruka : 68
Points : 284
Datum upisa : 13.01.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 12:55

Pa dobro, rezoni su različiti...ja sam izašao na oko 3900 i danas sam malo dokupio. Mislim da je postepena akumulacija ključ za uspeh s obzirom da je veoma teško, da ne kažem nemoguće pogoditi dno.
Nazad na vrh Ići dole
nepet
VIP
VIP
nepet


Broj poruka : 413
Points : 1029
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:01

Dibesto ::
Pa dobro, rezoni su različiti...ja sam izašao na oko 3900 i danas sam malo dokupio. Mislim da je postepena akumulacija ključ za uspeh s obzirom da je veoma teško, da ne kažem nemoguće pogoditi dno.


kao ni vrh..
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:08

Ako če Bernake danas reči nešto o novom QE3, onda če biti odbijanac na berzama. Budimo iskreni AIK je pao debelo i ni največi pesimisti ga nisu videli tu gde je, malo treznosti i realnosti ne šteti. Ovo je definitivno jeftina kupovina što če se izkazati do kraja godine
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:10

Slovenac1 ::
Ako če Bernake danas reči nešto o novom QE3, onda če biti odbijanac na berzama. Budimo iskreni AIK je pao debelo i ni največi pesimisti ga nisu videli tu gde je, malo treznosti i realnosti ne šteti. Ovo je definitivno jeftina kupovina što če se izkazati do kraja godine

Sad malo poštenja: iščitao sam postove, i bio je taj član Dosije, napadali ste ga kad je najavljivao AIK na 2100, i eto ga tačno tu. Ti i ja se ne znamo na ovom forumu od juče, pa sam mislio da je fer da ti skrenem pažnju.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:14

To sto je Dosije najavljivao nema ama bas nikakve veze sa globalnim padom.
Usudio bih se reci, cista sreca, da nije bilo snizavanja kreditnog rejtinga, Aik tesko da bi pao na ove nivoe.
Sada, naravno, moze jos nize...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:17

Atomski mrav ::
To sto je Dosije najavljivao nema ama bas nikakve veze sa globalnim padom.
Usudio bih se reci, cista sreca, da nije bilo snizavanja kreditnog rejtinga, Aik tesko da bi pao na ove nivoe.
Sada, naravno, moze jos nize...

Tačno tako, čista sreča. I ja sad najavljujem da če kad tad opet biti 3000 ali to ne znači da sam neki frajer kad če opet biti ta cena i da imam kristalnu kuglu.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:27

Drasko ::
I gde se onda vidimo,na kom nivou?Dajte TA...

Pa to je baš poanta svega, vidimo se tamo gde če svetske berze da kažu da se vidimo, a ne TA na AIK banku solo izoliranu od svega. TA može da kaže da posle današnjega pada ide cena na 1800 napr,ali ako če doči do odbijanca u USA cena če sutra porasti i na belexu. To je suština toga
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:35

Slovenac1 ::
Drasko ::
I gde se onda vidimo,na kom nivou?Dajte TA...

Pa to je baš poanta svega, vidimo se tamo gde če svetske berze da kažu da se vidimo, a ne TA na AIK banku solo izoliranu od svega. TA može da kaže da posle današnjega pada ide cena na 1800 napr,ali ako če doči do odbijanca u USA cena če sutra porasti i na belexu. To je suština toga
svadja Iskustvo u proteklih 3 godine mi govori da se stanje na svetskoj berzi NE ODRAZAVA na srpskoj berzi...Raslo je tamo dosta puta a mi smo i dalje bili na dnu...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:39

GAGILILI ::
Slovenac1 ::
Drasko ::
I gde se onda vidimo,na kom nivou?Dajte TA...

Pa to je baš poanta svega, vidimo se tamo gde če svetske berze da kažu da se vidimo, a ne TA na AIK banku solo izoliranu od svega. TA može da kaže da posle današnjega pada ide cena na 1800 napr,ali ako če doči do odbijanca u USA cena če sutra porasti i na belexu. To je suština toga
svadja Iskustvo u proteklih 3 godine mi govori da se stanje na svetskoj berzi NE ODRAZAVA na srpskoj berzi...Raslo je tamo dosta puta a mi smo i dalje bili na dnu...

kod ovako snažnog pada poznat če se. E sad bitnije je pitanje da li če se odbiti indeksi u svetu
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:40

Kad je 2009 pocelo da zeleni u Americi, AIK je vrlo brzo sa 1100 otisao na 3000.
Sve ce se veceras znati, mnogo je ovo veliki pad u kratkom vremenskom roku, morace se korigovati u plus ukoliko Ameri pozelene i to odmah.
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 13:51

Atomski mrav ::
Kad je 2009 pocelo da zeleni u Americi, AIK je vrlo brzo sa 1100 otisao na 3000.
Sve ce se veceras znati, mnogo je ovo veliki pad u kratkom vremenskom roku, morace se korigovati u plus ukoliko Ameri pozelene i to odmah.
Bilo je padova i ranije, moj book mi me podseca na moj promasaj pre 3 godine...02.10.2008 je bio 4.657 a10.10.2008 je bio 2.659
A mnogo sam se puta radovao zelenoj boji na USA berzi misleci SAD CE I KOD NAS a ono...NISTA!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:21

Ja očekujem short rally u SAD - oko 300-400 poena na Dow, a onda opet pad. Mislim da se neće reflektovati na AIK Banku.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:29

Slovenac1 ::

Pa to je baš poanta svega, vidimo se tamo gde če svetske berze da kažu da se vidimo, a ne TA na AIK banku solo izoliranu od svega. TA može da kaže da posle današnjega pada ide cena na 1800 napr,ali ako če doči do odbijanca u USA cena če sutra porasti i na belexu. To je suština toga

A čekaj, šta je sa padom od 4300 do 2600? Tad su svetske berze rasle, to se nešto ne uklapa u tvoju sadašnju teoriju.

Nego, AIKB je tačno pogadjala nivoe retracementa, to je suština, hteo ti to da priznaš ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:39

Snekiiiii ,eto ti nova tema,slovenac protiv dexiv...ovi padovi su u potpunoj korelaciji sa svetom....aik je pao posle losih rezultata...nakon toga bi se stabilizovao...na nekoj ceni 2700-2800,ovo sada je refleksija sveta ,sigurno je da ce se prvim dobrim vestima vratiti mnogi na strani kupovine,ja prvi...vrlo je moguce da ce se posle blazeg oporavka ,ponovo iskorigovati,sumnjam da ce biti ovako rapidno i za ovako kratko vreme...s Dosijeom sam bio i na pm/u ,dosta toga je covek pogodio nevezano za TA,o S LOVENCU SVE NAJBOLJE MISLIM..PITANJE..ako bude iz FED-a dobrih vesti,moze li se to osetiti vec danas...bilo bi dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:42

Bilo kako bilo eto ga W kod naših akcija. Proboj na ove nivoe na najvećim akcijama smo videli još samo jednom i to početkom 2009... E sad gde je dno tog drugog kraka slova W, to je pitanje...

Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:42

Pitanje je šta su dobre vesti iz FED-a. Sve osim jasno i glasno izrečenog QE3 će srušiti berze.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:43

Ivan2211 ::
Bilo kako bilo eto ga W kod naših akcija. Proboj na ove nivoe na najvećim akcijama smo videli još samo jednom i to početkom 2009... E sad gde je dno tog drugog kraka slova W, to je pitanje...


Ovo je odličan opis. W se zaista dešava na Belexu.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:45

Gledam u kuglu i javlja mi se da ce se to i desiti...sta mislis ima li sanse da todo kraja trgovanja u USA ispegla indekse?
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:47

Boby ::
Gledam u kuglu i javlja mi se da ce se to i desiti...sta mislis ima li sanse da todo kraja trgovanja u USA ispegla indekse?

Kako misliš, da ispegla indekse? Ako se nadaš nekom gromoglasnom rastu, mislim da grešiš. Biće rally ako bude QE3, ali ne značajan, po mom mišljenju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:48

Dexiv ::


Nego, AIKB je tačno pogadjala nivoe retracementa, to je suština, hteo ti to da priznaš ili ne.

OK. Čovek je rekao da će stati na 2.136. Ja ne vidim da je stalo na tom nivou, a šta ako ode još dole. Koje nivoe je on to tačno pogodio? Povukao je fibonacci i rekao ako nastavi naniže sledeća stanica je 2.136. Pa jel stalo na tom nivou? To je samo nasumičan broj koji je izrečen...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 14:53

Dexiv ::
Boby ::
Gledam u kuglu i javlja mi se da ce se to i desiti...sta mislis ima li sanse da todo kraja trgovanja u USA ispegla indekse?

Kako misliš, da ispegla indekse? Ako se nadaš nekom gromoglasnom rastu, mislim da grešiš. Biće rally ako bude QE3, ali ne značajan, po mom mišljenju.
Ako sam dobro shvatio,pazi mozda gresim,vi vise o tome znate od mene,sastanak je pred kraj trgovanja,dodje dobra vest sat pre kraja,opet kazem ,nisam siguran,oni racunaju poslednjih pola sata,moze li se iz minusa u plus...to sam mislio... sesir NE NADAM SE RASTU ALI ZAUSTAVLJANJE POKOLJA JE VEC SUPER.
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 15:19

Ivan2211 ::
Bilo kako bilo eto ga W kod naših akcija. Proboj na ove nivoe na najvećim akcijama smo videli još samo jednom i to početkom 2009... E sad gde je dno tog drugog kraka slova W, to je pitanje...

2009 godine je AIK ODLICNO stajao pa je potonuo na 1.158 dinara affraid za akciju ...danas MNOGO losije stoji...u mojoj glavi sam vec definisao gde bi to dno moglo da bude, vec sam to moje misljenje izneo pa da se ne ponavljam ...
Nazad na vrh Ići dole
Aca123
Our family
Our  family
Aca123


Broj poruka : 247
Points : 1036
Datum upisa : 13.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VII IDEO) - Page 17 Icon_minitime8/9/2011, 15:20

Ma ljudi ulazimo u medveđe tržište. Naravno da će biti i po nekoliko vezanih dana rasta, ali generalno ćemo tonuti dok se bitnije stvari u svetu ne reše ili bolje rečeno ne dobijemo potvrdu da su počele da se rešavaju ili još preciznije, dok nema smišljenih novih mera za rešavanje problema. Valjda svi znamo da je ovaj kapital na berzama najmobilniji (najbrže reaguje) i da se nemožemo nadati oporavku cena akcija kad se najavljuje opet ulazak u recesiju. confused
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (VII IDEO)
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: