BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 18:58

Auuu! Ovo nisam znala! Kakva bagra!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 19:47

Profesionalac,Maca:Jedinstveni matični broj građana može biti samo jedan i ovde se očigledno radi o istoj osobi.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 20:04

MACA: "Master izgleda da si nešto pobrkala??
Možda je ista osoba ili su dve sa istim imenom i prezimenom?
Morala bi ovo da pojasniš jer ako te vidi Verica ili Admin biće cekic "
"Sada je samo pitanje KO je ovde KO ???
Možda se i radi o istoj osobi, mada sumnjam da bi Verica uradila
takvu glupost..."

Maco, ja koliko znam, to je ista osoba, i znam da je bio član saveta za borbu protiv korupcije, a sada iz tvog posta vidim da je i dalje ?? Što mu dođe dvostruka zloupotreba, jer em ga supruga brani od policijske istrage, em je on kao član saveta za borbu pritiv korupcije u UO Jugoremedije, što je , bar po meni dodatni sukob interesa. Ja ga nisam nikad videla, ali po datumu rođenja i jmbg-u vidimo da to jeste ista osoba. Zato sam i bila iznenađena kad sam videla da niko od vas ne reaguje na moj post gde sam objavila članak u Blic-u, pa sam zato naknadno objavila post da joj je on suprug. Koliko znam, imaju neku farmu u selu kraj Čačka. Mada, cela JGRM zna da je on njen suprug, i da joj na taj način Deurić vraća uslugu što je podržavala male akcionare u borbi protiv Ninija, a i samim tim, obezbedio je sebi zaštitu jednog uticajnog tela, na čijem je ona čelu.
VI NI NE ZNATE KOLIKO JE DOBRO ORGANIZOVAN I PREPREDEN OVAJ NAŠ MEDŽAMENT I KOLIKO NE PREZAJU NI OD ČEGA.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 20:50

LJUDI TO JE ISTA OSOBA jmbg (jedinstveni matični broj građana)
evo tema za onog momka iz "TABLOIDA" što je tražio informacije pre par nedelja milan@malenovic.com
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 21:46

Ako je sve ovo tačno, to je veliki skandal i gosn. BEKO bi za takvu inform. platio verujem adekvatno!!
kafa
Ne znam šta da kažem, zapanjena sam...

P.S. A ovo oko skupštine, jasno je da morate bolje da se organizujete.
Neko mora da izadje iz anonimnosti ovog foruma i da vas pozove da se nadjete negde i pogledate jedno drugom u oči i bez skrivanja krenete u akciju.
Ovako kako ste neorganizovani, zaplašeni i "skriveni" ništa nećete postii!
Vremeje da se upoznate i krenete u akciju...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 21:53

@Sneki
Neka nas BEKO kupi u znak zahvalnosti za ovu informaciju ! od
Nazad na vrh Ići dole
Matador
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 8
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 22:02

Sneki ::
Ako je sve ovo tačno, to je veliki skandal i gosn. BEKO bi za takvu inform. platio verujem adekvatno!!
kafa
Ne znam šta da kažem, zapanjena sam...

P.S. A ovo oko skupštine, jasno je da morate bolje da se organizujete.
Neko mora da izadje iz anonimnosti ovog foruma i da vas pozove da se nadjete negde i pogledate jedno drugom u oči i bez skrivanja krenete u akciju.
Ovako kako ste neorganizovani, zaplašeni i "skriveni" ništa nećete postii!
Vremeje da se upoznate i krenete u akciju...
post2
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 22:26

A jos vise bi dala Baracka explod
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 22:37

Osvrnula bih se na neke ključne osobe ( po mom mišljenu ) čiju je podršku Zdravko obezbedio direktno ili indirektno našim parama, tj. parama JGRM :
1. Branko Pavlović, 250000 neto + 50 % porezi i doprinosi SVAKI MESEC .Jednom sam bila prisutna kada je Branko Pavlović zvao i napravio haos, jer se jedan dan zakasnilo sa isplatom njegove apanaže.
2. Verica Barać preko svog de facto supruga Danila Šukovića, isplata za članstvo u UO, svaki mesec.
3. Nebojša Popov, čije se knjige štampaju, i čiji se časopis Republika pomaže finansijski, kao što smo kao firma pretplatnici tog časopisa, te se on deli radnicima.

E sada, ne zaboravite na formiranje pokreta Ravnopravnost, i kampanje za lokalne izbore 2008.-me godine, od naših para, štampanje majica, zakup aviona koji je leteo nad Zr-om noseći njihov transparent, zakup medijskog prostora i sl., te ZAPOŠLJAVANJE osoba iz tog pokreta u JGRM. Preko pokreta Ravnopravnost, Deurić participira u lokalnoj vlasti, sa nešto više od 5 % glasova biračkog tela , iz vremena dok su mu ljudi verovali. Ravnopravnost se priključila SDP-u,stranci aktuelnog ministra Rasima Ljajića. U nedelju su organizovano išli na osnivanje Pokrajinskog odbora SDP-a, i 250 radnika iz fabrike je moralo da ide. Naši vozači zaposleni u JGRM su išli po materijal (majice, zastave i flajeri ) u toku radnog vremena, trošeći benzin i auto naše fabrike. Kažu da je veći deo mitinga finansirala JGRM, a provereno se išlo i našim kolima i autobusom, te smo plaćali i druge autobuse. Znači, kada zapne, a zapelo im je, Zdravko može da ide kod Ljajića i plače za pomoć.
I najmanje, ali ne beznačajno, pogotovo kada je Zrenjanin u pitanju :
Suprug naše direktorke finansija Ankice Malušić je vlasnik TV SANTOS, gospodin Mile Beslać, koji je jedan od prvih 10 akcionara. Svaki mesec se na račun TV SANTOS-a uplaćivalo 500000 dinara, ne da bi se izveštavalo o JGRM, nego da se ne bi izveštavalo bilo o čemu što nije pozitivno po rukovodstvo.

Sve u svemu, pažljivo su se okružili ljudima koji im mogu biti od koristi, te oni NAŠIM parama plaćaju njihovu zaštitu. 84 I kako ostati ravnodušan ? Normalno je da se Deurića plaše akcionari, kada je i sam, u više navrata tvrdio da je nedodirljiv zbog podrške ovih gore navedenih ljudi.
A za Vericu sam stvarno u početku mislila da je jedna časna i poštena žena, i zgrožena sam njenim postupcima. Koja je to hrabrost, još u javnosti istupa i brani ih. Svi su oni ubeđeni da im niko ne može ništa, i ona, i Branko Pavlović i Nebojša Popov i Zdravko Deurić.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 22:52

A i crkveno se obezbedio, ako je bogu zgresio. confused
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/26/2011, 22:59

@pepsiman
U pravu ste, zaboravila sam da spomenem da je JGRM platila podizanje krsta ispred stare Ruske crkve, i da se gospodin Deurić izjašnjava kao veliki vernik, a JGRM je donator crkve.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 02:05

MASTER ::
Muka mi je više od ove Verice Barać ! Nevina je kao francuska sobarica, stvarno bih je cekic

MASTER ::
Da li ste znali da je nevančani suprug Verice Barać DANILO ŠUKOVIĆ član UO JUGOREMEDIJE već godinama, za šta mesečno prima ne malu nadoknadu. A Verica brani taj menadžment, jer tu spada i njen de facto partner, bez obtira na katastrofalne rezultate poslovanja.

Slušaj Master, vrlo cenim tvoj angažman po pitanju okupljanja i prosvećivanja malih akcionara Jugoremedije.

Pošto Admin ne reaguje, a ni ostali modovi, osećam obavezu da
ti skrenem pažnju da na ovom forumu postoje izvesna pravila kojih se svi mi pridržavamo. Zahvaljujući tim pravilima ovaj forum je opstao u vrlo lošim vremenima i uspeo da sačuva svoj ugled.
Na ovom forumu se iznose činjenice koje je moguće dokazati, citiraju se tekstovi koji su objavljeni u nekom drugom štampanom mediju (obavezno se navede izvor).
Jednom rečju, mi se ovde ne bavimo tračevima i rekla-kazala pričama. Tvoje dovodjenje u vezu Verice Barać i Danila Šukovića (nevenčani muž???) je upravo takva jedna rekla-kazala priča.
Ovo je zlonamerno i loše, pa te molim da ne truješ ovaj forum. Verica Barać je ime koje uživa veliko poverenje i poštovanje. Malo je takvih u Srbiji, jako malo i nije red da sa takvim ljudima brišemo pod.
Podatak da je Danilo Šuković u UO Jugoremedije i ujedno član Saveta za borbu protiv korupcije, jeste zanimljiv podatak. Ali nemoj uz to dodavati nešto što niko od nas ne može da proveri.
Ostaje nam samo da ti verujemo, a zašto bi?

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 07:43

@Greta
ako je neko nevenčani suprug, ne znači da je to kaobojagi suprug. Jedini razlog zašto sam naglasila da je nevenčani, to je zato što ne nose isto prezime, ali ni to nije garancija da se možda nisu i registrovali ( venčali ) u međuvremenu.
Mi imamo različite uglove gledanja na stvari. Za vas je problematično njegovo članstvo u UO JGRM i u Savetu za borbu protiv kprupcije.
Za mene je problematičnije to što je on u zajednici sa Vericom Barać, te kada mu se isplaćuje mesečna nadoknada od UO JGRM, i ona ima koristi od toga.
Cela JGRM zna da oni žive zajedno, ne razumem šta je tu rekla - kazala ? Imaju neku farmu u okolini Čačka.
U svakom slučaju, to je VELIKI minus za gospođu Barać, koju sam ja svojevremeno cenila.
ALI...
Da ona ima takav obraz da zloupotrebi svoj položaj , i skrene pažnju na navodno nepravedno istraživanje poslovanja "zle" policije, UO JGRM gde je član Danilo Šuković član Saveta na čijem je čelu/nevenčani suprug. Ne znam šta je veće od ta dva zla.
Vi možda mislite da ona ima neki integritet, ali većina malih akcionara na nju gleda drugim očima. Ona je bila čest gost JGRM, na tribinama, sastancima i sl., i UVEK je bezrezervno podržavala naš medžament , kako i ne bi, pa gospodin Šuković je njegov član.
Zato sam i rekla da je nevina kao francuska sobarica. Mene ona lično ne interesuje, ali kada radi na štetu malih akcionara tj. za medžament , onda mora snositi i neke posledice. Pa nije ona nedodirljiva. A da je samo malo pokušala da primeni načela za koja se zalaže, nikada ne bi dozvolila da gospodin Šuković bude godinama član UO JGRM .
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 08:25

Cudi me sto te nije obrisao administrator kada si pisala o nevencanom, posto i urednici foruma rade za Eurica, koji su mene kada sam pisao kako Euricev brat ima preko 4500 akcija za kratko vreme , sestar i osatali i kolkiko kostaju nas akcionare mesecno , odmah su izbrisali pod komentarom kako nikad nisu videli takvu bljuvotinu ua administratori
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 08:38

@Krtica
Koji urednici foruma rade za Deurića ? U zabludi ste.
Nije ua administratori, pravila su oštra i stroga, i treba ih poštovati.
Nama je to jako teško, jer smo mi ojađeni akcionari, i većina nas doživljava sve ovo jako lično, pa kad se strasti rasplamsaju padnu teške reči.
Ja sam napisala istinu, ako admin smatra da me treba editovati, neka izedituje,kao i sve nas. Ja stvarno nisam mogla više da ćutim za Vericu Barać, nakon onog njenog teksta u Blicu.
Osnovna razlika između nas i ostatka foruma je ta što smo mi akcionari silom prilika, a ovde je ogromna većina ljudi koji investiraju i žive od toga, i njima je smešno kada mi pričamo o Deurićevom bratu i broju njegovih akcija. Pokušajte to da shvatite.

Edit: Tvrdnje koje iznosiš su frapantne.
Ovo "nevenčan muž i farma kod Čačka" - izvesno
ne možeš da dokažeš. Nadam se da nam se neće javiti
njen advokat.
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 09:28

Kako moze da im bude smesno , pa sustina je u tome sto brat Eurica nema sredstava da kupi akcije (preko 20.000 e ako su kupovali po 5e)znaci da su mozda pare od eurica, a zamislite koliko ih ima na drugim osobama zato se trebaju smeniti i da to bude razlog za inicijativu da se dokaze poreklo imovine tih navodnih akcionara , pa lepo ako nemaju novca da im se oduzmu sve akcije i da se podele nama pravim i postenim akcionarima

Edit: Ti si baš uporan!
Lepo ti je Master objasnila:
o tome raspravljajte na vašem sastanku!
Opomena pred ban!
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 09:32

Dajte da napisemo i potpisemo peticiju da je posaljemo i u druge gradove da ih smenimo , ljudi u pitanju su dani ostacemo bez nasih akcija , a sta imamo mi od toga ako ih pohapse , ustanove navodne zloupotrebe, oduzmu imovinu , mi nemamo nase akcije pa meni 3000 e je od velikog znacaja
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 09:33

ok vidim da nevredi necu ni da diskutujem vise
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 09:59

Izneti podaci su stvarno frapantni i naša redakcija će se potruditi da ih proveri. Možda bi zbog sigurnosti ovog foruma, koji je stekao očigledan ugled, bilo dobro da se iznose zaista stvari koje mogu da se dokažu, posebno kada se radi o tvrdnjama koje mogu da izazovu utuženje.
Nije loše, da administratori izbegnu dosadno dopisivanje sa raznim napaljenim advokatima, ponekad koristiti i opciju "privatna poruka". Pišem iz ličnog iskustva, jer znam koliko povlačenje po sudovima čoveku oduzima energije i vremena.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 10:56

Igi-bg: post2
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 13:51

@Admin
U pravu ste, jako je teško dokazati da neko živi zajedno, ali to je informacija koja je u JGRM prihvaćena kao istina i svi o tome pričaju. Ja nikom nisam držala sveću, prenosim ono što se otvoreno priča po fabrici i akcionarima. Ne verujem baš da je nas par stotina u zabludi, a ako jeste, izvinjavam se i vama i gospođi Barać. Njen privatni život se mene ne tiče, ali kao akcionarku me se tiče što je Danilo Šuković član UO JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 14:59

Dali znate sta je bilo juce u BG, menadzment je trebao da ide na konsultacije sa drzavom uvezi prodaje.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 15:12

PROSLA PLATA!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 18:40

Joksim ::
Dali znate sta je bilo juce u BG, menadzment je trebao da ide na konsultacije sa drzavom uvezi prodaje.
Nisu ga primili... Mada juče je bio veoma poseban dan pa možda i zbog toga?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 19:07

@Joksim
Kako su mi rekli iz Agencije za privatizaciju, Nadica Margold je kontaktirala sa njima, i rekla da se još ništa nismo dogovorili, ali da se radi na osnivanju ortačkog društva.
Njima je zakazan sastanak za četvrtak 02.06., ne za juče. Oni jesu rekli na sastanku četvrtak, ali ne i koji.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/27/2011, 21:51

Joksim ::
PROSLA PLATA!!!!!!!!!!!!!!!
Al kao da nije...
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/28/2011, 11:29

Kakav je zastoj, jesteli mozda odustali od borbe za JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/28/2011, 12:32

Pa prošla plata pa odjurili svi da poplaćaju račune... od
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/28/2011, 14:06

@Joksim
Nikada nećemo odustati. samuraj
Trenutno nemamo nikakve bitne informacije, a ne bi da da pišemo gluposti...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Za Macu...   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 11:42

Maca ::
I mene zanima da li je to ista osoba jer to bi bila BOMBA !!

AGROBANKA A.D. BEOGRAD

http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/Memebers.aspx?BusinessEntityId=1021500&RegistryCode=07564856&rnd=1612546654

Чланови Управног Одбора

2. Општи подаци

Матични број: 0912948710276
Име и презиме: Данило Шуковић

JUGOREMEDIJA A.D. ZRENJANIN

http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/Memebers.aspx?BusinessEntityId=1020551&RegistryCode=08000034&rnd=752407290

Чланови Управног Одбора

2. Општи подаци

Матични број: 0912948710276
Име и презиме: Данило Шуковић

http://www.jugoremedija.rs/SGS/Predlog_Odluka.pdf

Danilo Šuković iz Novog Beograda, Ul. Španskih boraca br. 22 E/3,
JMBG 0912948710276, br. l.k. EF350583

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 17:33

Maco, to jeste isti čovek, a došla sam na taj zaključak na sledeći način :
Gospodin Šuković je član UO JGRM , kao i Agrobanke, a po JMBG vidimo da je isti Danilo Šuković i u UO JGRM i u UO Agrobanke. Na sajtu Agrobanke, imamo sledeće podatke o članu UO Danilu Šukoviću :
Članovi Upravnog odbora Agrobanke
Dr Danilo Šuković, Centar za ekonomska istraživanja - Institut društvenih nauka, Beograd, član

http://www.agrobanka.co.rs/clanovi-upravnog-odbora
Kada sam izguglala Centar za ekonomska istraživanja http://www.idn.org.rs/cz_ekonom_ist.html, i kliknula na link DR Danilo Šuković, došla sam do fotografije gospodina Danila Šukovića, koji je član UO Agrobanke, a po JMBG-u vidimo i da je taj isti gospodin član UO JGRM. Maca je već postavila njegovu sliku.
Dalje, kada sam na taj način utvrdila da je isti Danilo Šuković član oba UO i da je on direktor Centra za ekonomska istraživanja, skoncentrisala sam se na njegovu fotografiju.
Pretragom članova Saveta za borbu protiv korupcije sam naišla na noviju fotografiju Danila Šukovića http://www.antikorupcija-savet.gov.rs/content/cid1054/danilo-sukovic, i utvrdila da je ista osoba na fotografijama.
Takođe, član Saveta za borbu protiv korupcije Danilo Šuković ima identične reference, kao i Danilo Šuković, član UO Agrobanke i Jugoremedije.
Danilo Šuković,
Član Saveta
Rođen 1948. godine.
Doktorirao na Ekonomskom fakultetu u Beogradu 1994.
Od 1985. godine direktor Centra za ekonomska istraživanja pri Institutu društvenih nauka u Beogradu. Generalni sekretar Saveza ekonomista Srbije. Član Predsedništva Saveza ekonomista Jugoslavije.
Dakle, to JESTE ista osoba.
Gospodin Beko bi iz zahvalnosti, mogao da kupi JGRM. od
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 19:39

DA LI JE MOGUĆE?????
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 19:52

@MilaNost
Ja sam zaključila na osnovu gore navedenih podataka. Prosudite sami. Znala sam da je Danilo Šuković UO JGRM bio član Saveta za borbu protiv korupcije, ali nisam znala da je i dalje.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 22:28

Jeste li videli prilog na RTV Santos-u, i izjavu našeg direktora ? Deo sam zapamtila, pa ga citiram :
"Da pokušaju da što nižu cenu da nas kupe, možda čak i za nulu ????" -pričao je o centrima moći koji žele da nas kupe.
Dalje, tri meseca će trajati formiranje ortačkog društva...
Nazad na vrh Ići dole
Matador
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 8
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 11 Icon_minitime5/29/2011, 22:49

Dali su to pochele nove epizode, BELE LADJE,???? udrimile od
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 11 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: