BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Šta kupovati - Šta prodavati?

Ići dole 
+130
Delboj
Nina Zeljko
Sutra
pepermint
Aritmeticar
losmi
Gocili
Limited011
zekapeka
vladimir85
telux
Tomislav
Trade Now
Tom80
boban75
Boranija
tan
Smile
Tenerife
$
FatCat
Roman Abramovich
MMcorp
mili61
Dragan555
Frenky
Bojjan
Zeljko321
Drasko
Ars Vivendi
MORNAR
Cermet
Matans
Big Mile
Nemesis
Nauzika
Zlaxx
Zoranecc
Boby
Mivanovic
mili21
Maca
Nikola
Zmajica
Fmember
Zrimi
Taliano
Dnenad85
Jerry Springer
Ilija
Kurajber
Boza Belex
Momir
Dragan11
Drag_Mlad
GAGILILI
grubi
ILoveRoses
Aleks
C R A Z Y
Ceras
Rogy
BoS
Sheriff
Miladin
Mozartru
StM
BBrroo
Sahbaz
Non-ProfitOrganization
mr Bean
V029
Jegulja
Novosadjanin007
RobinHood
MYSTIC021
Racunarko
Mister No
Mira
MarkoJTD
Zlaxa
pepsiman
iki
Dexiv
Lilihip
Radasin
nepet
Atomski mrav
KRUSKA
Paštrović
gogloee
MilanLaki
pakodazna
Ris
StefanMR
Milica1
Teletrader
Dr Zuk
Greta
IvanV
Sasa965
ljupche
ALHEMICAR 07
mirami
Joca
Posmatrač
Stenli
JMBR
Vidovnjak
Vlada
Mala
Lurije
Slovenac1
Mima
Mc.Intosh
Milos86
Albatera
kaktusic
1jelena
BojanNS
Friz
hawk
Sneki
Maxima
Dusan
Kobe Bryant
StefanoProdi
Dragan
Dex
nokidude
134 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 05.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jan 30, 2012 5:32 am

Izvinjavam se, sigurno cu da lupam jer sam potpuni laik, samo se ucim na forumu :)

Posto ja ne umem da trgujem, samo sam kupio nesto akcija NIISa da sklonim deo novca od evra i dinara pa to posmatram kao investiciju na 3-5 godina, jer deluje da u tom vremenskom okvirno nece (bar ne znacajno) da izgubi vrednost.

Na slican nacin ne mogu da posmatram Telekom. Deluje mi da na njemu moze samo da se spekulise i 100% je nepredvidljiv na duze od 3 meseca.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Zrimi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Godina : 39
Localisation : Niš
Points : 95
Datum upisa : 25.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jan 30, 2012 5:42 am

Sneki kakve su tvoje procene u prvih 3,6,12 meseci?Mada sve zavisi od nominalne vrednosti hartije zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 05.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jan 30, 2012 5:56 am

@Zrimi, izvini nisam video poruku

mislim da je potpuno nepredljiv jer se ne govori javno o buducnosti kompanije. Ona se nece voditi ekonomskim principima vec ce se koristiti za zadovoljenje drugih politickih ili privatnih finansijskih ciljeva.

NIIS je u vlasnistvu kompanije koja ima sve potrebne resurse i uticaj da je vodi, veoma je otvorena i pristupacna, i izgleda da ima interes da razvije NIIS.

Telekom je po meni u uzasnom stanju. Da nije monopol ne bi poziveo ni 6 meseci. Ukoliko se Telenor zainati i razvije neku formu fiksne telefonije gotovi su. A dovoljno je da upgraduje svoju mobilnu mrezu i prodaje fiksirane mobilne telefone :) Pritisak javnosti je ogroman da se firma ne privatizuje (sto bih i ja voleo kad bi je neko profesionalno vodio) pa ce polako propadati godinama. Politickim linijama ce mu se namicati na vrat raznorazna sponzorstva, stipendije i grantovi za razvoj demokratije ili kojecega, uposljavace se ljudi kao zamena za socijalni program i na kraju ce trziste preuzeti druge kompanije a telekom ce izdavati infrastrukturu i doci na nivo vodovoda i kanalizacije.
Ovo je naravno samo nagadjanje, moze da se desi i da ga prodaju 7. maja kad listici budu prebrojani ali opet je pitanje kome i kako taj vlasnik tretirati male akcionare.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 27.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 7:25 am

MTLC, DNOS...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:30 am

Maca ::
MTLC, DNOS...

halil
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 05.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:34 am

Ajde jos jednom da vidimo jel slucajno :) Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 963551 alien

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
mili21
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 12.02.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 6:28 am

NIS a Telekom kasnije da razmislim
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 27.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 6:32 am

Nikola ::
Ajde jos jednom da vidimo jel slucajno :) Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 963551 alien

Vidim dopalo ti se love3
Jesi li me bar poslušao?

Ne bih da preporucim ništa pre izbora. Ništa ni NIIS ni bilo šta.
Možda neka akcija bljesne, ali ne verujem da će imati snage za duži rast.
Ima koje treba kupiti ali je neizvesno koliko će morati da se čeka na keširanje dobitka...
Javiću se ja...
sesir

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Mivanovic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 172
Datum upisa : 18.07.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 8:26 am

JA MISLIM DA JE NIS DOBAR...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 9:22 am

crfs
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 9:58 am

gmon

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: n   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 1:03 am

Sve je to ok. Planirao sam da kupim oko 1000 ak. NIS jer je cena bila odlicna ALI ova situacija sa Grckom me ozbiljno zabrinjava. Sve vise je glasina i ekonomskih analiza da je neminovnost da Grcka izadje iz zone evra. E onda nastaje stampedo gori nego kada je bankrotirao LIM.BR. Pogledajte kakav je pad evra u poslednja dva dana. Agonija se i dalje nastavlja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 4:35 pm

Zoranecc ::
Sve je to ok. Planirao sam da kupim oko 1000 ak. NIS jer je cena bila odlicna ALI ova situacija sa Grckom me ozbiljno zabrinjava. Sve vise je glasina i ekonomskih analiza da je neminovnost da Grcka izadje iz zone evra. E onda nastaje stampedo gori nego kada je bankrotirao LIM.BR. Pogledajte kakav je pad evra u poslednja dva dana. Agonija se i dalje nastavlja!!!!

I mene sve vise zabrinjava sta ce biti sa opstom ekonoskom situacijom. Investicije u akcije ce se isplatiti ako se cela situacija stabilizuje, pa akcije koje sada imaju PE 2-4 kao sto je mnogo kompanija ne Belex-u dodje na normalan nivo na recimo 15. Ali sta ce biti sa Srbijom kada nastavi da se zaduzuje i kada kroz koju godinu dodje ako ne u poziciju Grcke onda barem Madjarske. Bojim se da ne umereno zaduzivanje ne zakuca cene akcija za jos mnogo godina.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Mar 23, 2012 12:27 am

Maca ::


Ne bih da preporucim ništa pre izbora. Ništa ni NIIS ni bilo šta.
Možda neka akcija bljesne, ali ne verujem da će imati snage za duži rast.
Ima koje treba kupiti ali je neizvesno koliko će morati da se čeka na keširanje dobitka...
Javiću se ja...
sesir

Tačno tako!
Nazad na vrh Ići dole
Zlaxx
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 41
Datum upisa : 24.03.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 2:02 pm

Ja bih prodao akcije Umka a vi?
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 8:11 pm

zlaxx ::
Ja bih prodao akcije Umka a vi?
Odgovor

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Apr 05, 2012 12:04 pm

kupiti:
sjpt,fito,crfs,kmbn,unbn - imaju tendenciju rasta u narednom periodu

prodati:
aikb,agbn,niis,tgas,... - imaju tendenciju pada u narednom periodu
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 05.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Apr 05, 2012 12:08 pm

Koliko procenjujes da NIS jos moze da padne? Sumnjam da ce nize od 640-650, a ne bih da se prevarim i prodam bez dobrog razloga

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Apr 05, 2012 12:21 pm

Nikola ::
Koliko procenjujes da NIS jos moze da padne? Sumnjam da ce nize od 640-650, a ne bih da se prevarim i prodam bez dobrog razloga

Ako si dobar na ulazu 500-600din nemoj prodavati, mislim da ce padati do 650, posle ako popusti padace na 620, zavisi koliko ce kupci biti spremni da pruze otpor na tim ciframa. Ima i drugih faktora koji ce uticati na to treba sve uzeti u obzir, ja sam samo uzeo tehnicku kratkorocnu analizu. Pratim ove hartije vec mesec dana i u dan sam pogodio desavanje.

do 10.05.2012 dok ne najave fin za prvi kvartal, nema ovde vece podrske pri padu,osim ako neko ne uleti fondovski kao city group i sl.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 05.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeČet Apr 05, 2012 10:52 pm

Uhuhu -2% :)

Hvala na informacijama, nadam se da nece da se strmekne previse :)

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 06, 2012 1:37 am

Savet prodati ENHL ako probije 450, eto nama opet pad!!! - i on je u down trendu.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 06, 2012 2:19 am

Bojim se da nam sledi još jedna "korekcija" celog belexa na dole...
veshtica

Neke će to baciti u očaj, a neke obradovati jer će moći jevtino da se nakupuju.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 06, 2012 3:23 am

Sneki ::
Bojim se da nam sledi još jedna "korekcija" celog belexa na dole...
veshtica

Neke će to baciti u očaj, a neke obradovati jer će moći jevtino da se nakupuju.

Yes, Belex15 do 500, dalje moze i dole i gore!
Yes, BelexLine do 980, dalje moze i dole i gore!

do 10-15.maja posle cemo videti!

0d 30.04. moze da se planiraju lepe kupovine!
Nazad na vrh Ići dole
Nauzika
Still learning
Still learning
Nauzika


Broj poruka : 52
Points : 251
Datum upisa : 17.01.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 06, 2012 9:00 am

Boza Belex ::
Sneki ::
Bojim se da nam sledi još jedna "korekcija" celog belexa na dole...
veshtica

Neke će to baciti u očaj, a neke obradovati jer će moći jevtino da se nakupuju.

Yes, Belex15 do 500, dalje moze i dole i gore!
Yes, BelexLine do 980, dalje moze i dole i gore!

do 10-15.maja posle cemo videti!

0d 30.04. moze da se planiraju lepe kupovine!

Verujem da nikoga ko razmišlja o budućnosti trgovine na Belexu ne može obradovati nova korekcija, čak ni one koji su je na vreme predvideli. Nakon duge korekcije koju smo imali do januara, blagog rasta u februaru nova korekcija mu dođe kao "ceđenje suve drenovine" iz i ovako presušenog Belexa.

Dok su proteklih dana svi vodeći svetski indeksi dosegnuli svoje višegodišnje maksimume i sad imaju zdravo-logičan prostor za korekciju mi se na Belexu klaustrofobično vrtimo u uskom krugu hronične nelikvidnosti sa tendencijom spiralnog sužavanja...

Realnost u kojoj poslednjih godina trgujemo je melanholična, tu nema dobitnika, svi smo dugoročno gubitnici.






Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 29.09.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 06, 2012 7:03 pm

Nauzika ::

.....
Realnost u kojoj poslednjih godina trgujemo je melanholična, tu nema dobitnika, svi smo dugoročno gubitnici.
Da, s' tim što dugoročno kod nas na belexu znači i manje od tri meseca!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeSub Apr 07, 2012 4:06 am

kupiti:
tgas,mlsu - imaju tendenciju rasta u narednom periodu

ispravka za tgas, kao da se namesta polako da ide gore, tu je i imlk,bmbi...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimeSre Apr 11, 2012 7:28 am

kupiti BMBI-Kompanija kupuje.....pa shodno iskustvima sa IMLK,MLSU....
prodati IMLK-Vri od špekulanata....može se obiti o glavu.......

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 22.04.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePet Apr 20, 2012 12:48 am

20.04.2012.
Citat :
Yes, Belex15 do 500, dalje moze i dole i gore!
Vrednost 497,87 Promena -3,95 -0,79%

Citat :
Yes, BelexLine do 980, dalje moze i dole i gore!
Vrednost 978,75 Promena -6,23 -0,63%
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 12:16 am

Citat :
Akcije dveju šećerana "Crvenka" i "Šajkaška", koje posluju pod kontrolom grčke kompanije Helenic Sugar proteklih dana beleže maksimalan rast cene na berzi.

Razlog je zakazana vanredna skupština akcionara za 28. jun, na kojoj će glavna tema biti sklapanje ugovora o jemstvu i kreditu. Akcionari prema zakonu imaju pravo na otkup akcija po najvišoj od tri ponuđene vrednosti: tržišna, knjigovodstvena i procenjena. Procenjena vrednost akcija "Crvenke" iznosi 11.474,6 dinara, a "Šajkaške" 5.633,9 dinara.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 3:02 am

moj post od 12.februara....tada je bio na nivou od 4000rsd...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 3:12 am

[quote="Boby"]moj post od 12.februara....tada je bio na nivou od 4000rsd..
Po meni ovog trenutka,mnogo dobrih artija za kupiti...naravno,secerane,ukoliko se ukaze prilika do preseka...AERO,je na ovim nivoima meni prihvatljiv,UGLAVNOM SVE KOMPANIJE KOJE SU PO SVOJOJ KONCEPCIJI RADE DA DEO PROFITA PODELI S AKCIONARIMA JER SE KRIZI KRAJA NE DA NAZRETI....PS mlsu na nivoima oko 10 eura,imlk na nivoima od 16-17 e...JESV,UKOLIKO CENA ODE NA NIVO OD 3000,MTLC NA NIVOIMA 1300-1350 RSD,PREFERENCIJALNE AKCIJE AIK I KMBN,banaka bih se klonio u sirokom luku,
NAPOLJU...TELEKOM SRPSKE,FRANCE TELEKOM,PORTUGALSKI TELEKOM,celkom izrael ako jos malo padne,kpn holandski...PRI TOM NE MISLIM DA TREBA KUPITI SVE VEC NEKI,...edf,neki auto dai,recimo i neku farmaciju,recimo,mozda od osiguranja ALIANZ
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 3:16 am

...PREHRAMBENI SEKTOR,soja dugorocno,fito...sve u svemu ...nekretnine ,jos malo...obradivo zemljiste...dugorocno formiranje zasada mekih ili tvrdih liscara...
PRODAVATI NISTA
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 31.10.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 3:30 am

Boby ::
...PREHRAMBENI SEKTOR


SNCE slik ?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 5:31 am

Fmember ::
Boby ::
...PREHRAMBENI SEKTOR


SNCE slik ?
NISAM NA TO PAZNJU OBRACAO....
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 31.10.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 9 Icon_minitimePon Jun 11, 2012 7:56 am

Boby ::
Fmember ::
Boby ::
...PREHRAMBENI SEKTOR


SNCE slik ?
NISAM NA TO PAZNJU OBRACAO....

mislim da vredi obratiti pažnju ...
da li je na osnovu ove odluke moguće tražiti otkup po KV na osnovu nesaglasnosti?

http://www.belex.rs/data/2012/06/00076844.doc


mada... Peconi... tu je sve moguće.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
 
Šta kupovati - Šta prodavati?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Kako kupiti akcije NISA pre izlaska na berzu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: