BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Šta kupovati - Šta prodavati?

Ići dole 
+130
Delboj
Nina Zeljko
Sutra
pepermint
Aritmeticar
losmi
Gocili
Limited011
zekapeka
vladimir85
telux
Tomislav
Trade Now
Tom80
boban75
Boranija
tan
Smile
Tenerife
$
FatCat
Roman Abramovich
MMcorp
mili61
Dragan555
Frenky
Bojjan
Zeljko321
Drasko
Ars Vivendi
MORNAR
Cermet
Matans
Big Mile
Nemesis
Nauzika
Zlaxx
Zoranecc
Boby
Mivanovic
mili21
Maca
Nikola
Zmajica
Fmember
Zrimi
Taliano
Dnenad85
Jerry Springer
Ilija
Kurajber
Boza Belex
Momir
Dragan11
Drag_Mlad
GAGILILI
grubi
ILoveRoses
Aleks
C R A Z Y
Ceras
Rogy
BoS
Sheriff
Miladin
Mozartru
StM
BBrroo
Sahbaz
Non-ProfitOrganization
mr Bean
V029
Jegulja
Novosadjanin007
RobinHood
MYSTIC021
Racunarko
Mister No
Mira
MarkoJTD
Zlaxa
pepsiman
iki
Dexiv
Lilihip
Radasin
nepet
Atomski mrav
KRUSKA
Paštrović
gogloee
MilanLaki
pakodazna
Ris
StefanMR
Milica1
Teletrader
Dr Zuk
Greta
IvanV
Sasa965
ljupche
ALHEMICAR 07
mirami
Joca
Posmatrač
Stenli
JMBR
Vidovnjak
Vlada
Mala
Lurije
Slovenac1
Mima
Mc.Intosh
Milos86
Albatera
kaktusic
1jelena
BojanNS
Friz
hawk
Sneki
Maxima
Dusan
Kobe Bryant
StefanoProdi
Dragan
Dex
nokidude
134 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Koje akcije da kupim?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/23/2008, 22:08

Ocu ovih dana da kupim neke akcije. Sta mi preporucujete? sta je najvise podcenjeno po vasem misljenju? i koje imaju najbolji odnos dividenda/ 1 akcija
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/23/2008, 23:58

nokidude ::
sta je najvise podcenjeno po vasem misljenju?

:D :D :D E, ova ti je dobra...

Pa, vidi sad ti je apsolutno sve podcenjeno. Berza konstantno pada već godinu dana i "stanje podcenjenosti" već dugo traje. E sad, kada će i da li će uopšte doći do toliko željenog oporavka to se više niko ne usuđuje da prognozira pogotovo sad pred izbore.

Ako imaš viška para, živaca i vremena udri po bilo kojoj artiji sa kontinuirane pa nam se pridruži u čekanju Godoa tj boljih vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Dex
Just looking
Just looking
Dex


Broj poruka : 7
Points : 0
Datum upisa : 15.11.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 00:31

AGRC..Agrocoop Novi Sad....Rizik postoji jer imaju blokadu racuna duze vreme, ali sa druge strane vrednost svega sto poseduje agrc mnogo je veca od te blokade a i ima dosta neprijavljene imovine na prospektu. Po mom misljenju, vredi rizikovati ako se uzme u obzir potencijalna dobit ( kkv je blizu 6000 rsd , a trenutna cena je na 1700-1800 rsd ), a moguce je i resenje cele situacije tek za par godina..Sve u svemu , pogledaj dobro sve hartije koje su ti interesantne pa izvagaj (u zavisnosti od tvoje strategije) kakav ce ti biti portfolio i nigde se ne zakucavaj u jednu ili dve hartije vec malo diverzifikuj (prosaraj)..Srecno
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 09:05

Guta ::
Pa, vidi sad ti je apsolutno sve podcenjeno.
Berza konstantno pada već godinu dana i "stanje podcenjenosti" već dugo traje...
Da li je 'sve podcenjeno' kad je većina iznad KKV, tj. P/B > 1.
Sad je pitanje da li će tržišna cena ići mnogo više od knjigovodstvene.

Do jeseni neće biti jasne situacije, ali ko ima vremena da čeka ....
Nazad na vrh Ići dole
StefanoProdi
VIP
VIP



Broj poruka : 241
Points : -15
Datum upisa : 22.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 10:52

Sviđa mi se kod Belexa što dosta odgovara mentalitetu Srba. Preteruje. U padu i u rastu. Svako iole normalnog razmišljanja će napraviti odličan profit kada tržište pređe u normalnu fazu, tačnije, kada se okončaju problemi koji muče berzu, a nemaju veze sa poslovanjem firmi...
Nazad na vrh Ići dole
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 18:56

Ajde napisite mi neke konkretno akcije koje su podcenjene najvise a da su od dobrih firmi da kupim please
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:02

AIKB, DNOS, VITL, TGAS...
i MTLC.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:09

Nokidude, nije valjda da baš ništa ne znaš i da ćeš da kupiš ono što ti članovi foruma kažu? :wall:

Kobe Bryant, nemoj da pumpaš! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Maxima
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 1
Datum upisa : 24.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:24

bntc....
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:31

Maxima ::
bntc....

A zašto baš bntc??? Prvi post, pa "savet" za kupovinu?
Nazad na vrh Ići dole
Maxima
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 1
Datum upisa : 24.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:41

Sto Dushane? Jel treba imam vishe postova da bih delila savete? 8)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:46

Ne, nego sam posumnjao u motive tvog učlanjenja. A mogla bi da obrazložiš zašto baš bntc, kao što sam i pitao?
Nazad na vrh Ići dole
Maxima
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 1
Datum upisa : 24.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:51

Nema motiva osim jednog osnovnog a to je da kao student zelim vishe da se informishem i oko ovih i slichnih tema ...
*BNTC...pa posluju izuzetno dobro...cena akcije, trenutno, nije realna ali ce morati ici gore...
*moje skromno mishljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:55

E tako je već bolje. Ovde treba da se iznose mišljenja a ne saveti, pošto postoji loše iskustvo na ekonomskim forumima, a u vezi sa "pumpanje" i "ispumpavanjem" akcija, pa sam zato tako reagovao. Da li će članovi i čitaoci uvažiti to mišljenje, to je njihova (naša) stvar.

I dobro nam došla, nadam se da ćeš ovde naći šta tražiš. :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Maxima
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 1
Datum upisa : 24.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 19:59

Hvala puno! :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/24/2008, 21:08

nokidude ::
Ajde napisite mi neke konkretno akcije koje su podcenjene najvise a da su od dobrih firmi da kupim please

Prvo morada nam kažeš kakvu vrstu akcija bi?
"Siguricu" sa manjom zaradom... ili "riskantne" koje MOGU (!!?) da donesu veću zaradu... ili?
P.S. A valjalo bi da svratiš i do neke od kafana u BarStreet i vikneš turu... 8) ..
a možeš i kod mene u Životno savetovalište... do sada su tamo obradjivane ovakve i sl. teme... :D

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/25/2008, 16:00

Ja bih 2/3 sigurica a jedna trecina riskante. Pitam jer kontam da neki to vise prate i bolje znaju. Kupio sam na primer, saam sam odlucio alfa plam zbog dividende, onda tigar i privrednu banku. I ulazem neku svoju ustedjevinu nista krupno.
Nazad na vrh Ići dole
hawk
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 26.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime4/26/2008, 19:57

ufffffffffffff :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/9/2008, 21:55

Kupi što pre, bilo šta sa kontinuiranog, i uživaj !!
Nazad na vrh Ići dole
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/12/2008, 15:13

Kupio sam jos jedan alfa plam za po 14000 kad je bio i politiku za 345 30komada. I to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/13/2008, 11:35

Pa što Politiku, crni Dude.. :shock:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/13/2008, 11:58

Sneki ::
Pa što Politiku, crni Dude.. :shock:

.

Kakav danak neiskustvu! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/16/2008, 20:18

pa politika je bas jeftina a nju bas citam pa reko dobra je. A sto nije OK?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/16/2008, 22:43

nokidude ::
pa politika je bas jeftina a nju bas citam pa reko dobra je. A sto nije OK?

Dude, prijateljski, ne gledaj te akcije koje su 200 - 400 din, osim ako je KKV BAR x4 veća!
Ako nije jasno, pitaj...
Nikad mi neće biti jasno, zašto neko ko nema mnogo para UVEK merka akcije koje "malo" koštaju?
Ako ti je to bila ideja-vodilja, onda nikada ne bi trebalo da kupiš ni ALFU!!
I vidim da cviliš na EF i pitaš dal ćeš tu dobiti dividendu.. :no: i vidim, kako su te
LEPO odjbli !
TAmo nemaš šta da tražiš, tamo je MAFIJA, klanovi, ljudi koji MRZE početnika, ljudi za
koje je "najnoviji član" ovca za "šišanje"... čuvaj se te te ekipe, sve što pišu uzimaj s
rezervom!!

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
1jelena
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : -13
Datum upisa : 18.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/30/2008, 11:03

Mozda je lakse pitanje koje akcije ne treba kupovati?
Koliko sam ja primetila do sada (kao pocetnik), definitivno ne treba kupovati BIPB ili ZOPH. Takodje FIDL je izgleda nije bas dobra akcija. Verovatno ce iskusniji forumasi imati da dodaju jos neke.
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/30/2008, 11:17

Da li ti je broker preporucio neke akcije (znam da oni to nerado cine ali ipak ...)?
Nazad na vrh Ići dole
Albatera
VIP
VIP



Broj poruka : 26
Localisation : NBgd
Points : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime5/30/2008, 14:30

Mislim da se politicka situacija nece zavrsiti u najboljem svetlu po nas spekulante(cast investitorima) , bar ne u dogledno vreme pa ne bih savetovao neka preterana zaletanja ni u kakvu poziciju.(nista nije toliko jeftino ,a da ne moze da bude jeftinije)
Mozda sigurice(ugovorne obaveze) CNTX,RFNF ,ali nazalost i to je sada jako mala zarada tek oko 10% bruto. Cisto da vas brokeri ne zaborave.... svaki dan po neki sitan nalog :(

Ja sam imao zaletanje u POLP i .....preziveo s obzirom da ulazem na BELEX od leta 2007 nisam nista zaradio osim sto sam uspeo da ispeglam gubitak na AGBN i GFOMu.( tako da sam na neiskustvo jos i dobar poredeci indexe i PoM raznih fondova.
Nazad na vrh Ići dole
nokidude
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 23.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/1/2008, 14:23

Ako radikali sastave vladu a skoro sigurno da hoce berza ce da stagnira ili pada jos...
Nisam shvatio koje sigurice ugovorne obaveze sta je to?
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/1/2008, 16:48

nokidude ::
Ako radikali sastave vladu a skoro sigurno da hoce berza ce da stagnira ili pada jos...
Nisam shvatio koje sigurice ugovorne obaveze sta je to?

Nece nece, Ivica i Tadic ce da naprave koaliciju a zatim da se spoje u Demokrasko - socijalisticku partiju, jos Ceda ako se probije i dozvoli gay brakove, pitaj Boga sta ce biti
Nazad na vrh Ići dole
Mc.Intosh
VIP
VIP



Broj poruka : 54
Points : -20
Datum upisa : 29.10.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/1/2008, 18:54

milos86 ::
nokidude ::
Ako radikali sastave vladu a skoro sigurno da hoce berza ce da stagnira ili pada jos...
Nisam shvatio koje sigurice ugovorne obaveze sta je to?

Nece nece, Ivica i Tadic ce da naprave koaliciju a zatim da se spoje u Demokrasko - socijalisticku partiju, jos Ceda ako se probije i dozvoli gay brakove, pitaj Boga sta ce biti

Zasto imas problem sa gay brakovima?
vise pedera=vece sanse kod zene :)
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/1/2008, 19:34

:clap: :clap: :clap: Kakav zdrav pogled na zivot, bravo :D Kako stvari mogu da se posmatraju iz vise uglova :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/2/2008, 03:19

kaktusic ::
Da li ti je broker preporucio neke akcije (znam da oni to nerado cine ali ipak ...)?

Čuvaj se t ih preporuka, često se radi o "uvaljivanju" akcija, koje će JEDNOM biti dobre :D
Svaku takvu preporuku, dobro osmotri kod kuće i tek sutra se odliči !!
Nisu ni oni veverice !!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/2/2008, 04:36

1jelena ::
Mozda je lakse pitanje koje akcije ne treba kupovati?
Koliko sam ja primetila do sada (kao pocetnik), definitivno ne treba kupovati BIPB ili ZOPH. Takodje FIDL je izgleda nije bas dobra akcija. Verovatno ce iskusniji forumasi imati da dodaju jos neke.

:D
Kako da dodam kad ih ima gomila???
Reci koje bi ti kupovala pa da o njima diskutujemo, samo nemoj one koje Arlehin preporu;uje !! :joker:
Nazad na vrh Ići dole
1jelena
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : -13
Datum upisa : 18.04.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/4/2008, 20:27

Kobe Bryant ::
Reci koje bi ti kupovala pa da o njima diskutujemo, samo nemoj one koje Arlehin preporu;uje !!

Mislim da ne bih kupovala banke I osiguravajuca drustva. Radije nesto iz prehrambene industrije i pojoprivrede . Mozda VITL na malo iznad 5000 din i BNTS (Banat seme, Zrenjanin) na 3500 din.

Mozes li da navedes koje su to akcije koje preporucuje Arlehin da svi znamo.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? Icon_minitime6/4/2008, 22:16

FIDL če po mome mišljenju pozitivno iznenaditi ove godine.
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta kupovati - Šta prodavati?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 14Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Kako kupiti akcije NISA pre izlaska na berzu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: