BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)

Ići dole 
+110
Akcionar07
Boza Belex
Milica1
Nestrpljivi
Fast
Lolita
Jovana2009
Taliano
Djavo
Bookmaker
Banaćanin
EVE
Strbac
Folio
IgorHaki
Dnenad85
Taliban
Mira
Bosanac
AlexBGD
ILoveRoses
Boki72
Jegulja
Rogy
sexy jea
Vlada BG
Big Mile
Limited011
Mistery 011
kudrinjo bg
Sneki
Boranija
Zoranecc
Greta
Aca123
Ars Vivendi
vajabaja
BoS
Djuka
SabanNonda
Infinity
Aleks
Boby
Prokuplje
Mezi
Centurion
Dusan
Nemesis
Teletrader
geogsi
BBrroo
Cincinnatus
Bidza
Dosije
bonum.mm
BojanNS
Tic
Fmember
Lord Stem
MYSTIC021
Pekoilic
Drag_Mlad
Mukli
Simče
Enron
KRUSKA
Maca
Mitar
Boj
Mr. Price
MarkoJTD
Momir
Zeljko
Aritmeticar
Brmbocla
Non-ProfitOrganization
Steve McQueen
Skrab0fix
StariHrast
C R A Z Y
JelenaS
Air
Ris
pakodazna
Vladulns
Sutra
Mali akcionar
Atomski mrav
Bista
Miladin
pepsiman
V029
Kobe Bryant
bez motike
Dax
RobinHood
Bond
Sahbaz
Sofke
HUACHUMA
Ivan2211
Sheriff
Kurajber
Slovenac1
Novosadjanin007
nepet
iki
Milos86
Sasa965
Racunarko
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/9/2011, 20:34

Ovo sve je samo nastavak trenda iz prošle godine. Malo pogledajte svet gde ide, koliko je para naštampano, gde su trenutačne kamatne stope u svetu i sve je jasno gde idu akcije u svetu u budućnosti. A sa njima i belex. A što se tiče AIKa priča če se ponoviti, opet če najviše ljudi da kupuju tu akciju kad če biti 15.000 RSD i to če biti domači, a stranci i Kole (kao jedini domači) pametno kupuju več godinu i pol.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/9/2011, 20:44

Slovenac1 ::
Ovo sve je samo nastavak trenda iz prošle godine. Malo pogledajte svet gde ide, koliko je para naštampano, gde su trenutačne kamatne stope u svetu i sve je jasno gde idu akcije u svetu u budućnosti. A sa njima i belex. A što se tiče AIKa priča če se ponoviti, opet če najviše ljudi da kupuju tu akciju kad če biti 15.000 RSD i to če biti domači, a stranci i Kole (kao jedini domači) pametno kupuju več godinu i pol.

post2 post2 post2 post2 post2
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/9/2011, 22:45

@Miloska

Ovo lici na reprizu! MF 2007!
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/9/2011, 22:54

svi ocekuju odlicne rezultate, i to se odrazava na cenu akcije. a i tabla na kraju dana obecava alien

suny
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 02:27

sad se setih onog audi-direktora iz NS sto prodade onomad. niko nije nepograsiv, pogotovo direktori.
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 08:20

Kurajber ::
sad se setih onog audi-direktora iz NS sto prodade onomad. niko nije nepograsiv, pogotovo direktori.

Druze po koliko si ti prodao (3500, 3600, 3900, 4000...)?!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 08:57

BojanNS ::
@Miloska

Ovo lici na reprizu! MF 2007!

O Boki care, aj da ne preteramo za 2007, ali na 2006 lici da ti kazem. Nema te na fb :)
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 09:46

cincinnatus ::
Igranka zavrsena, danasnji volume (17984) tri puta veci od prosecnog dnevnog u periodu od tri meseca (6004), RSI (15)=72.27...

RSI je jedan od najpopularnijih, ako ne i najpopularniji momentum oscilator. Ali nije kristalna kugla. Akcije mogu dugo da ostanu "overbought" ili "oversold", i posle konsolidacije da nastave prethodni trend. Problem sa oscilatorima je što su oni "lagging" indikatori, tj. pokazuju šta je bilo sa akcijom u prošlosti. Često daju lažne signale.

BB je slabo likvidna berza, tako da sumnjam da TA ima dominantnu ulogu u pozicioniranju velikih igrača.

TA, pogotovu oscilatori mogu da budu pomoćni alati, nikako presudni u određivanju pozicije (bolja je kod kratkoročnih investitora i trader-a).

TA ne treba shvatati bukvalno, već u kontekstu drugih analiza.

Kraj igranke? - sumnjam.

Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 10:36

Novosadjanin007 ::
Steve McQueen ::
Kurajber ::
ova cena mi deluje prepumpano, ali obzirom da imam samo prioritetne nit prodajem nit kupujem.

Po kojoj osnovi tj. po kojim pokazateljima ti deluje tako i kako si došao do ovog zaključka?
Odokativnom metodom ili neka stručnija analiza?

ma prepumpana a istrgovano 12000kom...

ma prepumpana cena istrgovali su samo 15hiljadica komadica...

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 10:39

Meni ovo deluje kao priprema za dokap??
Možda grešim?
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 10:59

Teletrader ::
Meni ovo deluje kao priprema za dokap??
Možda grešim?

Na osnovu čega baziraš pretpostavku? Na osnovu rasta cene i volumena, ili imaš neku insider informaciju?

Ovakav rast cene i volumen nisu neuobičajeni, pogotovu za AIKB. Još nemamo promenu vlasničke strukture da bi tvrdili tako nešto.

Ako dokap bude kroz dividendu u akcijama, nemam ništa protiv. Mislim da ove cene mogu da izdrže razvodnjavanje booka 10-15%.
Nazad na vrh Ići dole
Centurion
VIP
VIP
Centurion


Broj poruka : 46
Godina : 47
Localisation : Belgrade
Points : 167
Datum upisa : 24.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:00

Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:09

Centurion ::
Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/

Koliko je u crvenom, 1-2 dana posle 9 dana rasta? A Srbija u plusu-neverovatno!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:09

Centurion ::
Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/

I opet relacija Srbija Europa na dnevnom nivou. Pa kako se više ne izmorite od tog totalno bez veze usporedjenja? Pa gde su europski indeksi danas, a gde je belex. Alo ljudi malo više pameti u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:11

Centurion ::
Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/

da, da, ako mislis da ce zbog toga da padne aik, tesko!!!...Jeste u crvenom vec dva dana, ali to su tako male vrednosti 0,05 do 0,5%...mnogo oni strahuju od Egipta i ostalih evro zona koje su u krizi...a sto se tice zelenog, samo IT sektori i pojedine banke idu u zeleno...

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:13

Novosadjanin007 ::
Centurion ::
Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/

da, da, ako mislis da ce zbog toga da padne aik, tesko!!!...Jeste u crvenom vec dva dana, ali to su tako male vrednosti 0,05 do 0,5%...mnogo oni strahuju od Egipta i ostalih evro zona koje su u krizi...a sto se tice zelenog, samo IT sektori i pojedine banke idu u zeleno...

Ključna razlika je u široj slici, i to je da je europa danas samo na domak rekordnih nivoa iz 2007.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa965
VIP
VIP
Sasa965


Broj poruka : 192
Points : 407
Datum upisa : 08.05.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 11:16


I opet relacija Srbija Europa na dnevnom nivou. Pa kako se više ne izmorite od tog totalno bez veze usporedjenja? Pa gde su europski indeksi danas, a gde je belex. Alo ljudi malo više pameti u glavu.[/quote]

To je danvo apsolvirano samo pojedini nisu pratili na casu.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 14:17

gospodinu niniju drzava uzela neke objekte i akcije srboleka i aika,za srbolek ne znam,mislim da je on bio vecinski, ali znam da je uzela oko 130 000 akcija aika,mislim zaplenila ,mozda ce ih uskoro i pustiti u promet ,mozda to malo bude uticalo na cenu u doglednom periodu
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 14:32

Slovenac1 ::
Novosadjanin007 ::
Centurion ::
Kome ce da plasiraju pare od dokapitalizacije?

Cela Evropa je u crvenom, samo Srbija u plusu-neverovatno!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/world-indexes/europe-africa-middle-east/

da, da, ako mislis da ce zbog toga da padne aik, tesko!!!...Jeste u crvenom vec dva dana, ali to su tako male vrednosti 0,05 do 0,5%...mnogo oni strahuju od Egipta i ostalih evro zona koje su u krizi...a sto se tice zelenog, samo IT sektori i pojedine banke idu u zeleno...

Ključna razlika je u široj slici, i to je da je europa danas samo na domak rekordnih nivoa iz 2007.


Kako koja Evropa...jeste DAX i FTSE ali italijani, gci , spanci i nisu bas a ne znam na koga mi vise licimo
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 15:19

Mitar ::
Slovenac1 ::
Novosadjanin007 ::


da, da, ako mislis da ce zbog toga da padne aik, tesko!!!...Jeste u crvenom vec dva dana, ali to su tako male vrednosti 0,05 do 0,5%...mnogo oni strahuju od Egipta i ostalih evro zona koje su u krizi...a sto se tice zelenog, samo IT sektori i pojedine banke idu u zeleno...
Ključna razlika je u široj slici, i to je da je europa danas samo na domak rekordnih nivoa iz 2007.

Kako koja Evropa...jeste DAX i FTSE ali italijani, gci , spanci i nisu bas a ne znam na koga mi vise licimo

Mi uopšte ne ličimo na PIIGS (Portugal, Ireland, Italy, Greece, Spain). Možda imamo drugih problema, ali dužničkih kao ove zemlje nemamo. Makroekonomski ja u Srbiji ne vidim prepreku za dalji rast belexa.
Nazad na vrh Ići dole
Miladin
Zuti karton
Zuti karton
Miladin


Broj poruka : 137
Godina : 55
Points : 530
Datum upisa : 09.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 15:23

V029 ::
Makroekonomski ja u Srbiji ne vidim prepreku za dalji rast belexa.

Znači li to da si slep? Ili si Boris Tadić?
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 15:42

Problem i jeste što svi posmatraju indekse, a indeksi baš i ne govore mnogo, pogotovo ovaj naš Belex 15. Uporedite malo AIK banku sa drugim bankma i/ili sa indeksima i dobićete drugačiju sliku. Međutim svako gleda onako kako njemu odgovara ili kako bi voleo da bude. Najvažnije, a i najteže je predvideti trend.
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 15:42

Miladin ::
V029 ::
Makroekonomski ja u Srbiji ne vidim prepreku za dalji rast belexa.

Znači li to da si slep? Ili si Boris Tadić?

Razmišljam kao investitor, ne kao političar kada iznosim svoje stavove. Sagledavam i politiku pri analizi, ali o tome ćemo pred izbore, još je rano. Mislim da imaš temu politika negde na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 17:51

V029 ::
Mitar ::
Slovenac1 ::

Ključna razlika je u široj slici, i to je da je europa danas samo na domak rekordnih nivoa iz 2007.

Kako koja Evropa...jeste DAX i FTSE ali italijani, gci , spanci i nisu bas a ne znam na koga mi vise licimo

Mi uopšte ne ličimo na PIIGS (Portugal, Ireland, Italy, Greece, Spain). Možda imamo drugih problema, ali dužničkih kao ove zemlje nemamo. Makroekonomski ja u Srbiji ne vidim prepreku za dalji rast belexa.

Definitvno ne licimo na PIIGS ,nego na PIGS !:(
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13758
Localisation : Novi Sad
Points : 51508
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 17:54

Promene: 09.02. - 10.02.2011. (T-3) ili 04.02. - 07.02.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 2dj8kgp
Nazad na vrh Ići dole
Mezi
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 22
Datum upisa : 10.01.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 21:06

http://www.markoslavkovic.com/O-meni.4.0.html
Zanimivo. Kupil 760 delnic. Magistar ekonomskih nauka :)
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 21:06

Bond ::
Promene: 09.02. - 10.02.2011. (T-3) ili 04.02. - 07.02.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 2dj8kgp
Dragijana ponovo u akciji!!! :truba:
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 22:23

ja sam poprilicno glup,hoce li neko da mi kaze kako ovi vrhunski majstori znaju kada indexi idu gore kada su vec otisli na visi stupanj vrijednosti,da li mi je potrebna posebna obuka ili,mozda treba da postim da bi postigao nebesa bude kao vizionara i svedrzitelja i blb i bla,,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 22:33

znam ,da nista,ne znam.i oni skolovani iz reifaisen fonda znali,pa....polako a sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 22:49

zasto kole pobeze?
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/10/2011, 23:11

ajde da se mi drzimo onih losih i bez-veznih stranih investic.fon.mada su poprilicno glupavi ali ajd da se mi malo drzimo njih,za sada,ili mozda ja ispadam pumpdzija od ,a na dalje je vec rekao slovenac,voo i jos neki ....vatajte vetar,jedra gore samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/11/2011, 00:59

Kurajber ::
zasto kole pobeze?

Kuda pobeže? U anonimnost kastodi računa? Pa nemam pojma, to je sada
u modi. Prvo Dragijana preknjižila svoje, sada polako on svoje, i tako...
To ionako nije išlo preko berze (taj dan obim 2475).
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/11/2011, 07:34

Kurajber ::
zasto kole pobeze?
Nesto sam propustio. Pod kojim imenom vidis Koleta?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/11/2011, 08:04

Prokuplje ::
Kurajber ::
zasto kole pobeze?
Nesto sam propustio. Pod kojim imenom vidis Koleta?

SEE Capital. Ali samo je prepakovao na drugi račun.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 9 Icon_minitime2/11/2011, 09:04

Mirko prodao Slavku cekic

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)
Nazad na vrh 
Strana 9 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: