BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)

Ići dole 
+110
Akcionar07
Boza Belex
Milica1
Nestrpljivi
Fast
Lolita
Jovana2009
Taliano
Djavo
Bookmaker
Banaćanin
EVE
Strbac
Folio
IgorHaki
Dnenad85
Taliban
Mira
Bosanac
AlexBGD
ILoveRoses
Boki72
Jegulja
Rogy
sexy jea
Vlada BG
Big Mile
Limited011
Mistery 011
kudrinjo bg
Sneki
Boranija
Zoranecc
Greta
Aca123
Ars Vivendi
vajabaja
BoS
Djuka
SabanNonda
Infinity
Aleks
Boby
Prokuplje
Mezi
Centurion
Dusan
Nemesis
Teletrader
geogsi
BBrroo
Cincinnatus
Bidza
Dosije
bonum.mm
BojanNS
Tic
Fmember
Lord Stem
MYSTIC021
Pekoilic
Drag_Mlad
Mukli
Simče
Enron
KRUSKA
Maca
Mitar
Boj
Mr. Price
MarkoJTD
Momir
Zeljko
Aritmeticar
Brmbocla
Non-ProfitOrganization
Steve McQueen
Skrab0fix
StariHrast
C R A Z Y
JelenaS
Air
Ris
pakodazna
Vladulns
Sutra
Mali akcionar
Atomski mrav
Bista
Miladin
pepsiman
V029
Kobe Bryant
bez motike
Dax
RobinHood
Bond
Sahbaz
Sofke
HUACHUMA
Ivan2211
Sheriff
Kurajber
Slovenac1
Novosadjanin007
nepet
iki
Milos86
Sasa965
Racunarko
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 09:41

Molio bih za misljenje da li i kada se moze ocekivati promena cene?

Pre dva dana promet 11000 kom a juce 116 kom.

Ima kupaca ali cekaju, a i stalno se pojavljuju prodavci pravo niotkuda.

A tabla stoji kao na slici ista svaki dan, pre otvaranja. comp
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 09:52

Sve dok se ne promeni procena tih nevidljivih kupaca i prodavaca na više ili na niže. Potpuno si u pravu, na tabli (osim onog naloga na 4.400) ima uvek oko 1.000-2.000 akcija, a onda paketi stižu niotkuda i obimi budu veliki.
Nazad na vrh Ići dole
pakodazna
Still learning
Still learning
pakodazna


Broj poruka : 141
Points : 311
Datum upisa : 04.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 09:55

Cena je otisla nekih 20% gore od NG, isla je i preko toga sto je sasvim zadovoljavajuce ( ako bi ovako nastavila na kraju 2011 je na 7000 :))) )

Kratkorocno gledajuci moglo se lepo zaraditi ( ulaz/izlaz ) , dividenda je na ( dugom ) cekanju ali smo se barem upisali ( 31.12 ) ali meni je bitnije da se cena stabilizovala posle rasta, kada raste onda su to veliki obimi, kada pada obicno je to zanemarljivo ( ako zelis veci paket AIKB moras i da PLATIS )

+ efetkat NIIS/AERO mnogi su potrcali u ove dve akcije zatvarajuci pozicije u najlikvidnijim akcijama.

+ skupstina u Maju.

+ likovi poput Brkic Milenka

Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 12:00

Ako mozes objasni kakve ovde Brkic ima veze.
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 12:59


Dinar lepo raste a prometi veoma mali. Mora da je paznja investitora totalno na Obveznicama Narodne Banke.

Mozda se plase nekog novog talasa nelikvidnosti (Portugal) pa beze u obveznice. kafa


_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 17:06

Promene: 07.04. - 08.04.2011. (T-3) ili 04.04. - 05.04.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 59promene070408042011
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 17:52

Brkic izasao ovde...dokupio soju, pametan covek izasao na vreme!!! Ja se dvoumim da izadjem, ko kandak da ce ovo dole!!! Mada dok ovi magnati kupuju mislim da cu jos sacekati,a mozda i ostati!!!

Koliko ce nove mere vlade sa otplatom kredita na grejs period uticati pozitivno ili negativno na AIKB, jel ima neki dobar ekonomista da proceni!!!?!?!?!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 18:14


Koliko sam ja shvatio, kredit ce par godina biti INTEREST ONLY. Sto znaci da kamata nikome nece biti oprostena nego ce par godina placati samo kamatu a posle ce nastaviti sa normalnim otplatama sto znaci kamata+ glavnica.
- Rok otplate ce se produziti
- Duznici ce dobiti malo vise prostora za manevrisanje. Za par godina ce, uz malo srece, imati vece prihode.
- Banke nista ne gube. Nece morati da idu u naplatu hipoteka koje trenutno ne mogu prodati po odgovarajucoj ceni. Ako za par godina budu ipak morali da idu na preuzimanje nekih hipoteka, verovatnoca postoji da ce cena istih tada biti veca.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 18:29

Novosadjanin007 ::
Brkic izasao ovde...dokupio soju, pametan covek izasao na vreme!!! Ja se dvoumim da izadjem, ko kandak da ce ovo dole!!! Mada dok ovi magnati kupuju mislim da cu jos sacekati,a mozda i ostati!!!

Koliko ce nove mere vlade sa otplatom kredita na grejs period uticati pozitivno ili negativno na AIKB, jel ima neki dobar ekonomista da proceni!!!?!?!?!

Pa ko je taj Brkić boga ti, čovek je imao 200 akcija, koga uopšte zanima šta on radi????? A što se tiče tvojih ideja o kupovanju ili prodaji akcija na osnovi dnevnih tabli bez i malo ozbiljne fundamentalne analize i dugoročnog pogleda na akcije mislim da je to veoma loše.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 18:59

Slovenac1 ::
Novosadjanin007 ::
Brkic izasao ovde...dokupio soju, pametan covek izasao na vreme!!! Ja se dvoumim da izadjem, ko kandak da ce ovo dole!!! Mada dok ovi magnati kupuju mislim da cu jos sacekati,a mozda i ostati!!!

Koliko ce nove mere vlade sa otplatom kredita na grejs period uticati pozitivno ili negativno na AIKB, jel ima neki dobar ekonomista da proceni!!!?!?!?!

Pa ko je taj Brkić boga ti, čovek je imao 200 akcija, koga uopšte zanima šta on radi????? A što se tiče tvojih ideja o kupovanju ili prodaji akcija na osnovi dnevnih tabli bez i malo ozbiljne fundamentalne analize i dugoročnog pogleda na akcije mislim da je to veoma loše.
Gosp.Brkic JE COVEK KOJI VOLI DIVIDENDE,on je usao u aik kada je bio mnogo,mnogo,jeftiniji,mogao je da proda kada hoce,ulazi tamo gde moze bocnuti presek...inace njegovo iskustvo je prilicno kao i tvoje SLOVENAC,a sto se tebe Novosadjanine tice stvarno si ponekad vickasto simpatican . sesir
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 20:29

Drago mi je sto se Slovenac lepi na moje postove, bilo bi mi draze kad ne bi samo komentarisao na postove, voleo bi i ja da cujem neku analizu od Slovenca, a to sto ja lepim table, a ti pljujes soju, pa rasterujes investitore nazalost, moja je namera da privucem investitore kao i ovaj forum. Na bilo koju hartiju koja mislim da je dobra, ne bitno koja je. A sto se tice Brke svidjaju mi se njegovi prelasci jer vidim da imaju rezona...covek obrce pare i ide u zeleno laganica...

Slovenac rasterujes masu sa dobrih hartija sa negativnim stavovima i komentarima, baci se na analize pa iznesi nesto pametno a ne samo komentare na komentar!!!

NIIS je prvi primer, koliko si je kudio, na kraju si usao!!! Mogli smo svi da privucemo jos vise investitora, da smo samo malo imali pozitivnog u nama!!!


_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 21:58

Novosadjanin007, gadan duvan pušiš, zar nisi video koji post iznad da je "pakodozna" za stagnaciju AIKB optužio Brkica , sad kad je on izašao sad ce to vrtoglavo gore. Taj Brkic je bio problem kao nekad Nicovic kako neko krene da diže on obori. od cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 22:07

Big Mile ::
Novosadjanin007, gadan duvan pušiš, zar nisi video koji post iznad da je "pakodozna" za stagnaciju AIKB optužio Brkica , sad kad je on izašao sad ce to vrtoglavo gore. Taj Brkic je bio problem kao nekad Nicovic kako neko krene da diže on obori. od cyclops

Samo neka raste i raste!!! Znaci svojim ulaskom u soju, probace da obara cenu na njoj, po logici ``pakodazna`` , ma daj ne verujem da moze toliko da kontrolise!!!

pojesce ga neki magnat!!!


_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 22:08

1. To šta ti i ja pišemo na forumu zbog toga neče biti ni više ni manje investitora na belexu, berza ide svojim putem. Tu se vidi da si očigledno tek počeo sa investiranjem pa misliš da možeš komentarima na forumu da kreiraš gibanje akcija
2. Što se tiče Soje ja sam argumentirao svoje mišljenje analizom prošlogodišnjih bilansa
3. Čak ti je i moderator foruma napisao da pročitaj istoriju na Soji, ima je puno, ja je pratim od 2006 na belexu, nemoj da te mrzi da upoznaš dobro firmu u koju ulažeš pare
4. Član sam ovog foruma od početka, na belexu investiram od 2005, investiranjem u akcije se bavim 18 godina, imam završen ekonomski fakultet. A iz tvojih postova se vidi da nemaš baš mnogo iskustva sa investiranjem u akcije, verovatno po profesiji nisi ekonomista, a gde da bi čak pročitao kakvu knjigu o investiranju na berzi. Naime vrlo je bitan dugoročni pogled na investiranje u akcije, a večina tvojih postova je samo o tome da li ima više ili manje investitora na kupovnoj ili prodavnoj strani tokom jednog dana.
5. Što se tiče pametnih postova rado bih vidio kakvu fundamentalnu analizu od tebe, posebno recimo o Soji, pa da onda pričamo da li je to dobra akcija ili ne na osnovu argumenata.
6. Što se tiče NISa rekao sam da ču kupiti kad če početi da kupuju fondovi, to sam i uradio.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 22:13

A što se tiče komentarisanja trgovanja na berzi samo jedne fizičke osobe, bilo koja ta bila, mislim da smo dosad imali iskustva, da se na osnovu toga ne može ništa zaključiti zato je prozivanje bilo kojeg imena i prezimena totalno bez veze.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/8/2011, 22:58

Samo cu ti reci, isto sto sam ti poslao na PM.

Nekada i mali zupcanici pokrecu one velike najvece!!!

Ti prati fondove, a ja cu male...nemoj da se bunis, ja ne ulazim u tvoj sektor, ti nemoj u moj...a drugi neka sude, koga ce da prate.

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
pakodazna
Still learning
Still learning
pakodazna


Broj poruka : 141
Points : 311
Datum upisa : 04.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/9/2011, 10:52

Big Mile ::
Novosadjanin007, gadan duvan pušiš, zar nisi video koji post iznad da je "pakodozna" za stagnaciju AIKB optužio Brkica , sad kad je on izašao sad ce to vrtoglavo gore. Taj Brkic je bio problem kao nekad Nicovic kako neko krene da diže on obori. od cyclops

od od

BIG lale, ajd ponovo....sada PAZLJIVIJE citaj ( znas sva slova valjda ? )

AIKB +20% od NG, upisao se za dividendu( kakva god da bude ), rezultati odlicni...

Cena se STABILIZOVALA sto je OK, posle lepog RASTA + NIIS/AERO

Brkic je mogao svoj paketic ( oko 300 komada ), da proda u par sekundi bez ikakvih problema, medjutim on se odlucio za zanimljivu strategiju ( svaki dan po par komada manje )....takvi likovi mi nisu jasni.

Nicovic, vrtoglavo gore, stagnacija zbog Brkica....sta si ti kao hteo da ispadnes SMESAN ? TI si kao neki BIG LALE ?



od
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/9/2011, 16:03

Stvarno ste mi slatki,pakodazna,covek Brkic,je usao u presek,pa je AIK skocio,ali on, tj Brkic,nije Bog,pa da zna kada ce rast stati...elem covek prati logiku da izlazi iz aika kako ima sta da kupi,pametno,pa kad prodje MPC,covek proda aika koliko je kupio necega na mpc-u,kakvo cemerno skidanje cene,pa ko od nas hoce da plti vise nego sto treba. A ti ns,druze ispostuj Slovenca ocigledno da je znatno iskusniji od nas,samo sto sam ja toga svestan a ti izgleda nisi,ali to je do tebe,njegov zadnji post je potpuno istinit od pocetka do kraja,ono sto je tvoje pravo je da ne treba slepo pratiti fondove,a sto se tice Brkica,on nije izasao,ns on je dokupio soju, niotuda nije izasao,voli preseke i dividende a soja i holding imaju presek a i crvenka...Brkic je BRKIC...Mnogo vode treba da protekne,dok ja dodjem na taj nivo,a i ti,samo je pitanje koliko si spreman da prihvatis to...Imas puno energije to ti je dobar pocetak RESPECT
Nazad na vrh Ići dole
pakodazna
Still learning
Still learning
pakodazna


Broj poruka : 141
Points : 311
Datum upisa : 04.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/9/2011, 16:19

Lik mi nije jasan to je sve, duhoviti big lale je lupio da sam ja optuzio Brkica za nesto, jednostavno meni je smesno sto svaki dan prodaje po par komada, tebi je to razumljivo meni nije, to je sve. Svako ima svoju strategiju, svoje razloge za kupovinu/prodaju, pa tako se meni Brkiceva nedopada. Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/9/2011, 20:03

pakodazna ::
Lik mi nije jasan to je sve, duhoviti big lale je lupio da sam ja optuzio Brkica za nesto, jednostavno meni je smesno sto svaki dan prodaje po par komada, tebi je to razumljivo meni nije, to je sve. Svako ima svoju strategiju, svoje razloge za kupovinu/prodaju, pa tako se meni Brkiceva nedopada. Pozzz
Ja pokusao da ti skrenem paznju,da nece da proda vise nego mu je potrebno para,nisam imao lose namere,pozdravljam i ja tebe
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 11:49

pakodozna, tebi izgleda mnogo štošta nije jasno kad je u pitanju berza , eto Boby je pokušao malo da ti pojasni, covek polako prepakuje kupi ponešto povoljno i nežuri jer se ipak ocekivao kakav takav rast pa je rezonovao verovatno da je bolje da je u hartijama nego u dinarima, nego da sve proda a cene mu pobegle. A onaj komentar da covek sa 200 i nešto akcija utice na cenu AIKB više nego smešan, on je žalostan. Ja sam hteo malo da se našalim a ti se našao uvedjen pa se još bezobraziš, bolje pazi šta pišeš da ti se drugi ne podsmevaju.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 13:24

covek polako prepakuje kupi ponešto povoljno i nežuri jer se ipak ocekivao kakav takav rast pa je rezonovao verovatno da je bolje da je u hartijama nego u dinarima,

po mom misljenju trenutno jeste stvarno bolje biti u hartijama danas u srbiji nego u novcanicama kako din tako i euro ili $,dodje mu nesto kao neutralni a sigurani teren i to cisto zbog podcenjenosti belexa
Nazad na vrh Ići dole
pakodazna
Still learning
Still learning
pakodazna


Broj poruka : 141
Points : 311
Datum upisa : 04.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 14:52

Big Mile ::
pakodozna, tebi izgleda mnogo štošta nije jasno kad je u pitanju berza , eto Boby je pokušao malo da ti pojasni, covek polako prepakuje kupi ponešto povoljno i nežuri jer se ipak ocekivao kakav takav rast pa je rezonovao verovatno da je bolje da je u hartijama nego u dinarima, nego da sve proda a cene mu pobegle. A onaj komentar da covek sa 200 i nešto akcija utice na cenu AIKB više nego smešan, on je žalostan. Ja sam hteo malo da se našalim a ti se našao uvedjen pa se još bezobraziš, bolje pazi šta pišeš da ti se drugi ne podsmevaju.

Big Lale, evo treci dan kako se smejem, kako si samo duhovit.

Strategija Brkica se vama dopada meni NE, sta mi mozes ?

Elem, koja je strategija umesto da je prodao 25.marta 300 akcija, on je prodavao svaki dan po par akcija, da bi posle 10-tak dana sasvim izasao ( pa usao za dva dana u SJPT ) ....WOW kakav genije berze, srpski Buffett....ajde postedi me takvih strategija.

Ako ti je do smeha poseti i temu o CRFS, ima jedan urnebesni pumpadzija od

Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 15:08

pakodozna , ko ovde ispada smešan najbolje da ocene ostali ucesnici foruma!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 16:33

Promene: 08.04. - 11.04.2011. (T-3) ili 05.04. - 06.04.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 60promene080411042011
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 19:41

pakodazna ::
Big Mile ::
pakodozna, tebi izgleda mnogo štošta nije jasno kad je u pitanju berza , eto Boby je pokušao malo da ti pojasni, covek polako prepakuje kupi ponešto povoljno i nežuri jer se ipak ocekivao kakav takav rast pa je rezonovao verovatno da je bolje da je u hartijama nego u dinarima, nego da sve proda a cene mu pobegle. A onaj komentar da covek sa 200 i nešto akcija utice na cenu AIKB više nego smešan, on je žalostan. Ja sam hteo malo da se našalim a ti se našao uvedjen pa se još bezobraziš, bolje pazi šta pišeš da ti se drugi ne podsmevaju.

Big Lale, evo treci dan kako se smejem, kako si samo duhovit.

Strategija Brkica se vama dopada meni NE, sta mi mozes ?

Elem, koja je strategija umesto da je prodao 25.marta 300 akcija, on je prodavao svaki dan po par akcija, da bi posle 10-tak dana sasvim izasao ( pa usao za dva dana u SJPT ) ....WOW kakav genije berze, srpski Buffett....ajde postedi me takvih strategija.

Ako ti je do smeha poseti i temu o CRFS, ima jedan urnebesni pumpadzija od Pa ko to pumpa hartiju koja ima profit 2,5 puta veci od planiranog i proslogodisnjeg,i dividend.od15 post,pa kredi banku da pumpamo,nije tema ali...ostavite vise BRKICA

Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/11/2011, 20:12

ko je Brku proslavio!?!?!?

NIsam ga danaske zatekao ni na jednom spisku, sigurno se poplasio da mu ne otkrijemu strategiju!!!??!?!?!?

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/12/2011, 08:26

Smorili ste s ovim glupostima.
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/12/2011, 10:34

Opet cim se pojavilo malo vise odmah je realizovano. Ima i kupaca i prodavaca ali ne kace ponude da se vide. Cini mi da ovde svi cekaju jedan drugog. Niko da krene prvi. Ni na jednu stranu.
Prakticno imamo nelikvidnost na AIK-u. comp
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/12/2011, 10:36

Takticki je odradjeno, 1700kom. veshtica

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/12/2011, 16:35

Promene: 11.04. - 12.04.2011. (T-3) ili 06.04. - 07.04.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 61promene110412042011
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/13/2011, 09:55

Polako je pojeden nalog na 4001. Sta ce biti sada? Da li ce poceti da se kruni nalog na 3955 ili nece ici ispod 4000? comp
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/13/2011, 17:08

Promene: 12.04. - 13.04.2011. (T-3) ili 07.04. - 08.04.2011.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 62promene120413042011
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/14/2011, 14:40

Hvala kur*u i Petru Dobrnjcu:


Poštovani akcionari AIK BANKE AD NIŠ ovom Vas zvanično obaveštavamo da su se trenutkom donošenja i objavljivanja Odluke NBS o izmeni Odluke o privremenim merama za očuvanje finansijske stabilnosti u Republici Srbiji u Službenom Glasniku RS broj 25, dana 12.04.2011. godine, stekli uslovi da se sa najavljenom isplatom pripadajuće dividende po Godišnjem računu za 2008. i 2009. godinu akcionarima – vlasnicima običnih akcija AIK BANKE AD NIŠ, otpočne dana 20.04.2011. godine.

Shodno napred navedenom AIK BANKA AD NIŠ izjavljuje će dana 20.04.2011. godine započeti sa isplatom pripadajuće dividende po Godišnjem računu za 2008. i 2009. godinu akcionarima – vlasnicima običnih akcija AIK BANKE AD NIŠ.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (VI DEO) - Page 19 Icon_minitime4/14/2011, 14:57

Racunarko ::
Polako je pojeden nalog na 4001. Sta ce biti sada? Da li ce poceti da se kruni nalog na 3955 ili nece ici ispod 4000? comp
Pokruniio se skoro i taj na 3955, izgleda da ide berya polako dole, mislim da ce se pokruniti sve do 3800, s obzirom na odnos ponude i traznje. Za ocekivati pred lero da ide sezonski trend na dole,....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (VI DEO)
Nazad na vrh 
Strana 19 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: