BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (III DEO)

Ići dole 
+98
hey-ho
Bookmaker
Strbac
geogsi
Taliban
Rogy
Infinity
Guda
sexy jea
Cincinnatus
Folio
Mistery 011
Boby
vajabaja
Jumbo
Joca
Djuka
Novosadjanin007
Josh
Boki72
Dosije
Dusan
Greta
Borodino
Ars Vivendi
VorenBafet
BoS
Bidza
HUACHUMA
V029
Sutra
C R A Z Y
Prokuplje
Sahbaz
JMBR
JelenaS
Non-ProfitOrganization
Miladin
Sasa965
BBrroo
Admin
StariHrast
Sheriff
Mukli
Djakon
Momir
FatCat
Milica1
Zeljko
đubretarac
gogloee
Dragan
Kupi akcije
Popaj
Limited011
Dnenad85
Aca123
Atomski mrav
SabanNonda
Boranija
Zoranecc
Berza011
Jovana2009
Nemesis
Božo
Ris
Kobe Bryant
NEBOJSAe
Steve McQueen
Mitar
pepsiman
KRUSKA
GogaAna
Friz
nepet
Banaćanin
Aritmeticar
Slovenac1
Racunarko
Dax
Goast
Teletrader
RobinHood
Vladulns
Bista
Sneki
Magi2
Sofke
iki
Zak10
MarkoJTD
Maca
Drag_Mlad
MilanLaki
Jegulja
Ilija
Bond
Lilihip
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime11/30/2010, 20:04

Ma, opusteno bre narode, sta se nervirate?!
Ne morate da se toliko nervirate. Sto se telekoma tice, Austrijanci su ozbiljno zainteresovani, ali jos nije gotovo! Prodajom telekoma, ugrozava se tajnost podataka, a nato ce na taj nacin postati nesto sto nema alternativu, kao sto je danas prica da eu nema alternativu. Tada, u tom slucaju ce biti bez veze biti van natoa, jer ce imati full data control!
Sto se kmbn tice, nema nista od drzavnog dokapa, bar iz diplomatskih izvora kojim ja raspolazem. Ifc se ostro bori da svim silama sprece drzavu da ucestvuje u dokapu i sacuva svoj udeo koji imaju sada. Ako vas zanima koji su diplomatski izvori - ceski iz Brisela!
Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime11/30/2010, 20:13

MilanLaki ::
Ma, opusteno bre narode, sta se nervirate?!
Ne morate da se toliko nervirate. Sto se telekoma tice, Austrijanci su ozbiljno zainteresovani, ali jos nije gotovo! Prodajom telekoma, ugrozava se tajnost podataka, a nato ce na taj nacin postati nesto sto nema alternativu, kao sto je danas prica da eu nema alternativu. Tada, u tom slucaju ce biti bez veze biti van natoa, jer ce imati full data control!
Sto se kmbn tice, nema nista od drzavnog dokapa, bar iz diplomatskih izvora kojim ja raspolazem. Ifc se ostro bori da svim silama sprece drzavu da ucestvuje u dokapu i sacuva svoj udeo koji imaju sada. Ako vas zanima koji su diplomatski izvori - ceski iz Brisela!
Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!

Pa što bi se nervirali, kad imamo tebe? love3
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime11/30/2010, 20:49

MilanLaki ::
Ma, opusteno bre narode, sta se nervirate?!
Ne morate da se toliko nervirate. Sto se telekoma tice, Austrijanci su ozbiljno zainteresovani, ali jos nije gotovo! Prodajom telekoma, ugrozava se tajnost podataka, a nato ce na taj nacin postati nesto sto nema alternativu, kao sto je danas prica da eu nema alternativu. Tada, u tom slucaju ce biti bez veze biti van natoa, jer ce imati full data control!
Sto se kmbn tice, nema nista od drzavnog dokapa, bar iz diplomatskih izvora kojim ja raspolazem. Ifc se ostro bori da svim silama sprece drzavu da ucestvuje u dokapu i sacuva svoj udeo koji imaju sada. Ako vas zanima koji su diplomatski izvori - ceski iz Brisela!
Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!
Shpic brasho = vrh brate !
Milane, vodimo na te veceru ako sledece godine AGBN predje KKV.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime11/30/2010, 22:15

Laki očigledno ovde ne shvataju tvoju genijalnost, zato ti
savetujem (posle Tigra) da predješ na neku drugu akciju, AGBN je
isuviše komplikovana.
Evo recimo, IMLEK - lepa akcija!
Izvrni šoljicu i kreni...

Inače se prifružujem Popajevoj ideji, idemo nas 3 u Hajat!!
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime11/30/2010, 22:59

@Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!
ako mislis da ce dokap po ceni ispod 30k, tu ima logika, ako ga bude, ni ja ne verujem da ce biti iznad 30k, ja cak mogu da kazem da ce biti i ispod 20k.
ali ako mislis da ce otkup drzavnih akcija biti ispod 30k, to nije logicno, postoji cena po kojoj bi trebao biti otkup, ne vidim sto bi drzava pristala da bude ispod 30k, imas li neke informacije koje potkrepljuje tu tvrdnju? koliko sam shvatio cehe interesuje samo KMBN?
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 00:01

Evo pikanterija sa grafikona. Da li primećujete nešto neobično u vezi cene u protekle dve nedelje? Ni jedan dan nismo bili u crvenom. Malo čudno? E, pa nije. Kada god bi cena padala neko bi u poslednjih pet minuta intervenisao i ispravljao VWAP. Ovo su ti dani i nalozi kojima je to rađeno:
30. 11. 50 x 7380 u 12:54
29. 11. 30 x 7380 u 12:51
23. 11. 22 x 7300 u 12:55 - Sind.Org.Novi sindikat pb agbn ili Vukićević Nikola
22. 11. 245 x 7400 u 12:55 - PP Asprom

Nesumnjivo se šteluje cena na ovoj akciji i to nije prvi put. Početkom oktobra sve zvezde su se poklopile za formiranje silaznog trenda ka 6000. Ispostavilo se da je BD Agro AD Dobanovci kupovao, ali samo kada bi cena tokom dana suviše pala, pa su je "ispravljali". Drugu ulogu nisu imali. Krajnje čudno. Malo manje ako se ima na umu post sa teme o ovoj firmi:
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/agrd-agro-ad-dobanovci-t1034.htm
nepet ::
djura se jako dobro poznaje sa duletom. znam iz prve ruke.

Povrh svega ponuda je i dalje tu i nešto se ne smanjuje u protekle dve nedelje. Čep nije probijen što se vidi iz ove tabele:
Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Agbn0001
U trećoj koloni su samo najveći kupci. Proinvestments nije pazario svih 411.
Hoće li neko dati znak za start?
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 08:30

Kupi akcije ::
@Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!
ako mislis da ce dokap po ceni ispod 30k, tu ima logika, ako ga bude, ni ja ne verujem da ce biti iznad 30k, ja cak mogu da kazem da ce biti i ispod 20k.
ali ako mislis da ce otkup drzavnih akcija biti ispod 30k, to nije logicno, postoji cena po kojoj bi trebao biti otkup, ne vidim sto bi drzava pristala da bude ispod 30k, imas li neke informacije koje potkrepljuje tu tvrdnju? koliko sam shvatio cehe interesuje samo KMBN?

Mora da je saznao iz dobro obavestenih diplomatskih izvora, Bugarina (ali ne PKS) iz Luxemburga od
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 09:35

Samo da podsetim da za mesec dana počinje predizborna ( izborna?) 2011godina u vrlo
nepovoljnoj situaciji za aktuelnu vlast - što se tiče manjka novca za javne rashode.
Možda će država (vlada) pokušati da nadje kupce za svoje akcije kod nap. AGBN ili SMPO.

Rešavanje «problema» kod takvih firmi, može dobro da se iskoristi u predizbornoj kampanji.
Naravno, šta će se dogoditi u budućnosti ne zna niko...... osim oni koji misle da «znaju».
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 09:48

Nesto cudna ponuda na AGBN ,ako danas sindikat kupi prvih 10 akcija na otvaranju to je za sada 7994, videcemo.
Ipak ,nista od toga.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 11:49

Hej Milane čep na 7300, šta čemo sad?
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 12:53

Igrale se delije... armo
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 13:08

Dobro je, idemo dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 13:19

Bilo bi dobro, ako neko moze, da uradi analizu ponude.
Jer ako postoji druzina koja svakog dana dize cenu, onda postoji i pritisak koji obara cenu. comp
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 16:46

Promene: 30.11. - 01.12.2010. (T-3) ili 25.11. - 26.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 136promene301101122010
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 17:46

Racunarko ::
Bilo bi dobro, ako neko moze, da uradi analizu ponude.
Jer ako postoji druzina koja svakog dana dize cenu, onda postoji i pritisak koji obara cenu. comp
Nema izrazitog prodavca.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 18:52

Kupi akcije ::
@Ja ocekujem otkup drzavnih akcija i dokap agbn. Cena ce biti ispod 30k!
ako mislis da ce dokap po ceni ispod 30k, tu ima logika, ako ga bude, ni ja ne verujem da ce biti iznad 30k, ja cak mogu da kazem da ce biti i ispod 20k.
ali ako mislis da ce otkup drzavnih akcija biti ispod 30k, to nije logicno, postoji cena po kojoj bi trebao biti otkup, ne vidim sto bi drzava pristala da bude ispod 30k, imas li neke informacije koje potkrepljuje tu tvrdnju? koliko sam shvatio cehe interesuje samo KMBN?

Da se nadovezem i ja na ovu pricu,... Samo da vas podsetim da kada sam dao potpis za kupovinu banke u banjaluci, jos tada mi je sefica ekspoziture kojoj sam dao potpis rekla da ce biti sigurno dokapa,... sve mi ovo deluje kao neka priprema,... lagano podizanje cene na zeljeni nivo,...
Meni samo jedna stvar nije jasna, zasto ovi ljudi izlaze iz ove hartije,.. vidim i Ris je prodao svoje akcije,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 20:10

Pa da bi bio dokap, ne moraš da dižeš cenu na željeni nivo, to možeš bez problema odraditi na višem nivou.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 20:22

Ništa više ovoj banci ne može da pomogne...
kvazi "državna" banka bez ideje....
a i sledi nam pad na Belexu!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 20:40

Kakav pad nam sledi? Daj konrektno, razloge .....
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 20:45

IZBORI.....

Predizborna kampanja već u toku!
Biće zanimljivo, tajkuni nemaju para, a i ako bi dali neki novac, traže VELIKE ustupke, a to od ovih pajaca niko nije spreman da učini!

Dinkić će za kampanju da otme iz budžeta, Čeda je odsečan sa sise (Mongomeri) ...
Baš će biti zanimljivo!

Para nigde...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 21:06

Pa ne bih se baš složio, Belex je već godinama na kolenima, a ino fondovi su puni para, Istočni kapital je napunjen do vrha, s druge strane mnoge zapadne firme su pune keša i očekuju se brojna preuzimanja u narednoj godini, a svi ti pajaci, koje pominješ su nebitni likovi. U EU se ide i sa Tomom ili s njima, potpuno je svejedno i nezaustivo ....
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 21:13

Dax ::
Pa ne bih se baš složio, Belex je već godinama na kolenima, a ino fondovi su puni para, Istočni kapital je napunjen do vrha, s druge strane mnoge zapadne firme su pune keša i očekuju se brojna preuzimanja u narednoj godini, a svi ti pajaci, koje pominješ su nebitni likovi. U EU se ide i sa Tomom ili s njima, potpuno je svejedno i nezaustivo ....

Nemam šta da dodam, slažem se
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 21:14

Sneki ::
Ništa više ovoj banci ne može da pomogne...
kvazi "državna" banka bez ideje....
a i sledi nam pad na Belexu!!

Baš suprotno, ja očekujem ekstra dobru 2011 na belexu.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 21:20

Bumo laho vidli... samo malo!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 02:06

Slovenac1 ::
Sneki ::
Ništa više ovoj banci ne može da pomogne...
kvazi "državna" banka bez ideje....
a i sledi nam pad na Belexu!!

Baš suprotno, ja očekujem ekstra dobru 2011 na belexu.
mozda i bude do juna meseca nesto ali posle verovatno idu izbori na jesen,posle njih ide parlamentarna kriza posto ce biti ujednacene strane,a postojace stranke koje ce ili da ucenjuju ili nece ni sa kim ,e tu dolazi period kad se zakazuju sledeci izbori i ....., udrimile
pa ko ce da ulaze dok se voda ne razbistri u srbiji .tek kad se smiri situacija moze doci do ogromnog skoka belexa,ali to je daleka buducnost
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 08:55

videcete "prosperiteta" kad stignu parice od Telekoma, pa kad se zavrte...

U svakom slucaju optimisticniji ulazim u 2011 suny
Nazad na vrh Ići dole
NEBOJSAe
Member
Member
NEBOJSAe


Broj poruka : 583
Godina : 43
Localisation : NOVA PAZOVA
Points : 971
Datum upisa : 20.08.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 09:24

danas krece snazno i napada 8000 Like a Star @ heaven veshtica
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 11:04

NEBOJSAe ::
danas krece snazno i napada 8000 Like a Star @ heaven veshtica

Nesto sam propustio?
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 11:08

Zar ne vidis da napadaju! od
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 14:32

NEBOJSAe ::
danas krece snazno i napada 8000 Like a Star @ heaven veshtica

Ovo me podseca na pojedine atleticare, koji stalno napadaju lestvicu, ali se ona ne da...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 17:06

Promene: 01.12. - 02.12.2010. (T-3) ili 26.11. - 29.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 137promene011202122010
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 17:14

Slovenac1 ::
Sneki ::
Ništa više ovoj banci ne može da pomogne...
kvazi "državna" banka bez ideje....
a i sledi nam pad na Belexu!!

Baš suprotno, ja očekujem ekstra dobru 2011 na belexu.

Uff kad pogledam kako ide na zapadu, odnosno u celom svetu, ima i belex da poleti u 2011.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 18:51

Udara i sindikat, ali i Dule se neda. :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 19:40

Dok ne udari AM, ništa od preuzimanja.
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 7 Icon_minitime12/2/2010, 20:08

Dax ::
Dok ne udari AM, ništa od preuzimanja.
Mozda je zato ova hartija u cabru! veshtica
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: