BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)

Ići dole 
+74
đubretarac
StM
Kurajber
Carlo Ponti
Kupi akcije
Racunarko
JelenaS
Gagi
Aris
Djakon
Mozartru
Igor-NS
sniper74
Julija
BoS
Limited011
Dusan
Aleks
Božo
Jegulja
Mr. Price
Dragan
Bookmaker
FatCat
Niche
Igi-bg
MORNAR
KRUSKA
Friz
Kibicer
Ris
Non-ProfitOrganization
Drag_Mlad
bonum.mm
Nils
Steve McQueen
Dax
Sara
Jovana2009
Greta
Josh
Pekoilic
Mitar
Ivan2211
geogsi
RobinHood
Sofke
Magi2
Sneki
Kenzo
Maca
Momir
pepsiman
Teletrader
gogloee
Dnenad85
Dexiv
Milica1
Sasa965
MarkoJTD
ILoveRoses
NEBOJSAe
nepet
HUACHUMA
Lilihip
iki
MilanLaki
Atomski mrav
Goast
Ilija
Aritmeticar
Bond
Vladulns
Slovenac1
78 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:18

Dexiv ::
Maca ::
P.S. ja plediram da budeš banovan na mesec dana, da malo ohladiš mozak!!

Haha, ovo je vec smehotresno. Pa zar zaista mislis da ce me to pogoditi?

Pokusaj nesto drugo, ovo je ovestala fora.

Ja ne znam šta ti na ovom forumu uopšte tražiš??
Već 3 x si najavio da ovde nećeš više pisati.
Idi već jednom!


Poslednji izmenio Maca dana 2010-06-18, 20:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:18

Dexiv ::
Maca ::

Nervoza koju ti pokazuješ u nelagodnim trenucima je zapanjujuća,
to ti nee ništa dobro doneti.

Strpljenje je majka uspeha.
Svi ti govorimo da je leto, da nema para, da je belex u krizi...
Šta ti to hoćeš?
Da odemo u AGBN i da premlatimo menadžent?

Mislim... ali stvarno!!!
heng

Boze, kakvo lupetanje... Znaci, ako se zatrazi odgovornost menadzmenta, onda je to poziv na premlacivanje? Kakve su to gluposti?

Leto... Ma nemoj. A sta je bilo zimus? Nema para, nema para, to smo vec culi, od svih mogucih online-forum-hiperprodukcija jednog lika. Mogao bi malo da promenis plocu.

Nema veze to što smo čuli da nema para jer para stvarno još uvek nema na belexu. Na žalost. I nema jih nizajednu akciju očigledno
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:19

Dexi iznosi potpuno ispravne stavove. Na zalost, veoma smo inertni po pitanju naseg vlasnistva u bilo kojoj kompaniji pa makar to bila i jedna akcija.
Treba glasno govoriti o svim problemima koji su vezani za AGBN, ne treba zatvarati oci pred istinom i ici linijom manjeg otpora.
Sto se mene tice Dexi ima moju podrsku u svakom trenutku a njegovu reakciju zaista ne smatram neuroticnom. Akcije smo kupili, niko nam ih nije poklonio.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:21

iki ::
Dexi iznosi potpuno ispravne stavove. Na zalost, veoma smo inertni po pitanju naseg vlasnistva u bilo kojoj kompaniji pa makar to bila i jedna akcija.
Treba glasno govoriti o svim problemima koji su vezani za AGBN, ne treba zatvarati oci pred istinom i ici linijom manjeg otpora.
Sto se mene tice Dexi ima moju podrsku u svakom trenutku a njegovu reakciju zaista ne smatram neuroticnom. Akcije smo kupili, niko nam ih nije poklonio.

Jasno, sve je to ok, ali cena akcije je tu gde jeste zbog nedostatka para na celom belexu, nije samo AGBN u lošem stanju, a sve ostale akcije cvetaju.


Poslednji izmenio Slovenac1 dana 2010-06-18, 20:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:22

iki ::
Dexi iznosi potpuno ispravne stavove. Na zalost, veoma smo inertni po pitanju naseg vlasnistva u bilo kojoj kompaniji pa makar to bila i jedna akcija.
Treba glasno govoriti o svim problemima koji su vezani za AGBN, ne treba zatvarati oci pred istinom i ici linijom manjeg otpora.
Sto se mene tice Dexi ima moju podrsku u svakom trenutku a njegovu reakciju zaista ne smatram neuroticnom. Akcije smo kupili, niko nam ih nije poklonio.

Ma nije to, Iki, nego "radi mira domacega". Na to sam vec upozoren od madame Sneki, Mace, i koga jos sve ne...
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:23

Sve to nije razlog da se medjusobno vredjamo jer ovde smo svi na istom zadatku.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:23

Dexiv ::
Maca ::
Dexiv ::


Haha, ovo je vec smehotresno. Pa zar zaista mislis da ce me to pogoditi?

Pokusaj nesto drugo, ovo je ovestala fora.



Ja ne znam šta ti na ovom forumu uopšte tražiš??
Već 3 x si najavio da ovde nećeš više pisati.
Idi već jednom!

Pa to je svakako najpametnije,

Hm, o kome ti zapravo pričaš, koji su to nikovi od iste osobe? Napiši da znamo i ostali.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:24

A šta da se radi?
Jel da odemo u Sremsku i da umlatimo Antonića?
Ili da uhapsimo Miškovića??
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:25

iki ::
Sve to nije razlog da se medjusobno vredjamo jer ovde smo svi na istom zadatku.

Kao sto si mogao da primetis, prve uvrede su meni upucene. Gosn vlasnik sajta je odlucio da tako ne moze, pa je obukao jedno od svojih 1500 online odela, ovog puta u liku cesirske macke. Kao da se to ne primeti.
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:26

Dexiv ::
iki ::
Sve to nije razlog da se medjusobno vredjamo jer ovde smo svi na istom zadatku.

Kao sto si mogao da primetis, prve uvrede su meni upucene. Gosn vlasnik sajta je odlucio da tako ne moze, pa je obukao jedno od svojih 1500 online odela, ovog puta u liku cesirske macke. Kao da se to ne primeti.

Zato sam se i umesao...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:26

Dexiv ::
iki ::
Sve to nije razlog da se medjusobno vredjamo jer ovde smo svi na istom zadatku.

Kao sto si mogao da primetis, prve uvrede su meni upucene. Gosn vlasnik sajta je odlucio da tako ne moze, pa je obukao jedno od svojih 1500 online odela, ovog puta u liku cesirske macke. Kao da se to ne primeti.

Maca je vlasnik sajta belex club????? Hm oprosti ali ovo stvarno liči na paranoju
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:29

Naravno, onda ide klasicna zamena teza, kad se otkrije pravi motiv. Navodno moj komentar znaci da treba "umlatiti Antonica", sto nigde i nikada nisam ni pomislio, a kamoli napisao, prosto grozim se svakog nasilja. Moje pitanje je bilo upuceno velikim slovenackim akcionarima AGBN, jer sam cuo da je atmosfera na Skupstini AGBN bila blago receno dosadna. A pitanje je glasilo: "Zasto niste zatrazili odgovornost menadzmenta za lose poslovne rezultate, visestruke lazi, i uzasan pokusaj dokapitalizacije koji je predstavljao skandal gotovo bez presedana?"


Poslednji izmenio Dexiv dana 2010-06-18, 20:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:30

Slovenac1 ::
Dexiv ::
iki ::
Sve to nije razlog da se medjusobno vredjamo jer ovde smo svi na istom zadatku.

Kao sto si mogao da primetis, prve uvrede su meni upucene. Gosn vlasnik sajta je odlucio da tako ne moze, pa je obukao jedno od svojih 1500 online odela, ovog puta u liku cesirske macke. Kao da se to ne primeti.

Maca je vlasnik sajta belex club????? Hm oprosti ali ovo stvarno liči na paranoju

Haha, pa ne bas Maca, malo obrati paznju, stil pisanja, pa uporedjuj, bice ti jasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:31

Dex sakupi 1000 glasova/akcija za sledeću skupštinu pa ih LIČNO propitaj!!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:43

iki ::
Dexi iznosi potpuno ispravne stavove. Na zalost, veoma smo inertni po pitanju naseg vlasnistva u bilo kojoj kompaniji pa makar to bila i jedna akcija.
Treba glasno govoriti o svim problemima koji su vezani za AGBN, ne treba zatvarati oci pred istinom i ici linijom manjeg otpora.
Sto se mene tice Dexi ima moju podrsku u svakom trenutku a njegovu reakciju zaista ne smatram neuroticnom. Akcije smo kupili, niko nam ih nije poklonio.

Bas tako, akcije smo kupili. Hartije od vrednosti su samo jedna klasa imovine (asset class), to mogu biti i nekretnine, cash, obveznice... Pa zamislite da vam neko unistava cash, ili vam upadne u stan s namerom da ga zapali, a vi onda morate da krecite, jer je nanesena steta?

Izvinjavam se ako nekome smeta, ali akcije koje posedujemo su nasa IMOVINA, i necemo biti ucutkani ako zatrazimo izvestaj kako se gazduje u firmi ciji smo vlasnici.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:48

Dexiv ::
iki ::
Dexi iznosi potpuno ispravne stavove. Na zalost, veoma smo inertni po pitanju naseg vlasnistva u bilo kojoj kompaniji pa makar to bila i jedna akcija.
Treba glasno govoriti o svim problemima koji su vezani za AGBN, ne treba zatvarati oci pred istinom i ici linijom manjeg otpora.
Sto se mene tice Dexi ima moju podrsku u svakom trenutku a njegovu reakciju zaista ne smatram neuroticnom. Akcije smo kupili, niko nam ih nije poklonio.

Bas tako, akcije smo kupili. Hartije od vrednosti su samo jedna klasa imovine (asset class), to mogu biti i nekretnine, cash, obveznice... Pa zamislite da vam neko unistava cash, ili vam upadne u stan s namerom da ga zapali, a vi onda morate da krecite, jer je nanesena steta?

Izvinjavam se ako nekome smeta, ali akcije koje posedujemo su nasa IMOVINA, i necemo biti ucutkani ako zatrazimo izvestaj kako se gazduje u firmi ciji smo vlasnici.

Ja se u potpunosti slažem sa tim što si napisao. Ali isto tako je istina da je cena akcija 8000, a ne 20000 ili 30000 samo zbog stanja na celom belexu, a ne zbog Antonića.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 20:54

Slovenac1 ::

Ja se u potpunosti slažem sa tim što si napisao. Ali isto tako je istina da je cena akcija 8000, a ne 20000 ili 30000 samo zbog stanja na celom belexu, a ne zbog Antonića.

Zao mi je, ne slazem se. Ako se AIKB drzi na 0,64 book-a u periodu najzesce korekcije, zasto je AGBN na 0,33 book-a? Zbog skandala uzrokovanog pokusajem dokapitalizacije. Izmedju ostalog. Ko ce kupovati hartiju ciji se menadzment tako skandalozno ponasa, prvo pokusa da na mala vrata nekome prepusti banku, a zatim (kada to naidje na odijum u javnosti) taj pokusaj povuce bez i trunke objasnjenja, a akcionari kao kucici u liftu - presrecni sto nije proslo, pa i ne traze objasnjenje zasto je uopste pokusano?

AIKB ipak kupuju veliki fondovi, a ko kupuje AGBN? Seljacka zadruga iz Dobanovaca, prezaduzena. Ma hajde, molim te, ipak malo analitike.

CEO kompanije BP Tony Hayward je pretrpeo verovatno najteze trenutke u karijeri prilikom ispitivanja u americkom Kongresu, jer tamo nema poltrona i ulizica, vec ljudi traze odgovornost za lose poteze. Ovde... Ma, svaka prica je ocigledno izlisna...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 21:03

Možda je čovek upravu???

starac_focho ::
Postovani druze, cuvena informacija o vrednosti akcije od 1000eur, navodno iz Antonicevih usta, je potekla iskljucivo sa ovog foruma, u momentu kada je trziste bilo vruce, sveze love na pretek i ocekivanja ljudi bez ogranicenja.
Razlog za tvoju rezigniranost bi trebala da potice od nedeljenja dividende, uprkos ostvarenoj dobiti, a ne zbog investicionih ulaganja u banku i sistem poslovanja.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 21:09

Friz ::
Možda je čovek upravu???

starac_focho ::
Postovani druze, cuvena informacija o vrednosti akcije od 1000eur, navodno iz Antonicevih usta, je potekla iskljucivo sa ovog foruma, u momentu kada je trziste bilo vruce, sveze love na pretek i ocekivanja ljudi bez ogranicenja.
Razlog za tvoju rezigniranost bi trebala da potice od nedeljenja dividende, uprkos ostvarenoj dobiti, a ne zbog investicionih ulaganja u banku i sistem poslovanja.

Pa zasto bar ne kazes koji forum je u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-18, 23:02

@ Dexiv

Šta bi od one inicijative da se organizuje GG zarobljenih u 'artijama finansijskog sektora?
Bilo je priče da se neće praviti baš AGBN udruga ili AIKB udruženje,nego da se organizuju forumaši koji su do guše u bankama i osiguranjima!
Nisam vlasnik nekog velikog broja akcija u nekoj pojedinačnoj banci ali me ima u svim bankama i osiguranjima,ostala navika iz 2005-2006 kad se jedino i trgovalo bankama i osiguranjima-Čast i poštovanje 'Hemofarmu' i retkima iz realnog sektora.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-19, 00:23

Dexiv ::
Slovenac1 ::

Ja se u potpunosti slažem sa tim što si napisao. Ali isto tako je istina da je cena akcija 8000, a ne 20000 ili 30000 samo zbog stanja na celom belexu, a ne zbog Antonića.

Zao mi je, ne slazem se. Ako se AIKB drzi na 0,64 book-a u periodu najzesce korekcije, zasto je AGBN na 0,33 book-a? Zbog skandala uzrokovanog pokusajem dokapitalizacije. Izmedju ostalog. Ko ce kupovati hartiju ciji se menadzment tako skandalozno ponasa, prvo pokusa da na mala vrata nekome prepusti banku, a zatim (kada to naidje na odijum u javnosti) taj pokusaj povuce bez i trunke objasnjenja, a akcionari kao kucici u liftu - presrecni sto nije proslo, pa i ne traze objasnjenje zasto je uopste pokusano?

AIKB ipak kupuju veliki fondovi, a ko kupuje AGBN? Seljacka zadruga iz Dobanovaca, prezaduzena. Ma hajde, molim te, ipak malo analitike.

CEO kompanije BP Tony Hayward je pretrpeo verovatno najteze trenutke u karijeri prilikom ispitivanja u americkom Kongresu, jer tamo nema poltrona i ulizica, vec ljudi traze odgovornost za lose poteze. Ovde... Ma, svaka prica je ocigledno izlisna...

Zao mi je, a je se ne slažem sa tobom. Ne usporedjuj samo AIK sa AGBN. Kao prvo AIK radi puno više profita, kao drugo AGBN još uvijek ima obavezu otkupa državnih akcija po 40000 RSD. I kao treče kao komparaciju stalno pominješ samo AIK, a ne vidiš da na nijednoj drugoj akciji na belexu nema stranih investitora i sve imaju bedan promet i bedne cene.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-21, 16:26

Promene: 18.06. - 21.06.2010. (T-3) ili 15.06. - 16.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 U7xch
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-22, 16:23

Promene: 21.06. - 22.06.2010. (T-3) ili 16.06. - 17.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 4pv5ur
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-23, 16:54

Promene: 22.06. - 23.06.2010. (T-3) ili 17.06. - 18.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 K3ud6h
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 10:42

Hoce li vise izaci ovaj iz AGBN? veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 11:00

Milica1 ::
Hoce li vise izaci ovaj iz AGBN? veshtica

Ko?
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 11:05

Ovaj sa 770 acija .Mada mi se cini da je postavljen samo da uplasi prodavce.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 11:30

Nadam se da ćemo videti uskoro ko je taj. Jedan kupac je na početku trgovanja pokazao oko 400 akcija na potražnji i odmah smo se pomerili nagore. Posle je povukao nalog. Šeret neki.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 13:08

Kao i uvek, igrama nikad kraja. veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-24, 16:17

Promene: 23.06. - 24.06.2010. (T-3) ili 18.06. - 21.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 24omsro
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-25, 16:32

Promene: 24.06. - 25.06.2010. (T-3) ili 21.06. - 22.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Huhaj8
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-28, 17:09

Promene: 25.06. - 28.06.2010. (T-3) ili 22.06. - 23.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 34refb7
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-29, 17:56

Promene: 28.06. - 29.06.2010. (T-3) ili 23.06. - 24.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 67jp89
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-06-30, 17:38

Promene: 29.06. - 30.06.2010. (T-3) ili 24.06. - 25.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 2dspbpc
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 Icon_minitime2010-07-01, 16:58

Promene: 30.06. - 01.07.2010. (T-3) ili 25.06. - 28.06.2010.

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO) - Page 18 2rha7a1
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 18 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka - AGBN (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: